Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
168 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 168 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 42]

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καληνυχτα ιωαννα μου....

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:βασικα...να σου πω...και θελω να το κανω αυτο εαν μου κανει την χαρη ο πελαργος....(μεγαλωσα στην αμερικη και ειναι ψιλοεθιμο αυτο, που θα ηθελα να το κανω)
οταν ερθει η στιγμη να μαθεις το φυλο του παιδιου και εισαι στο γιατρο...του λες να μην σου το πει αλλα να σου το γραψει σε ενα χαρτι και να το κλεισει σε εναν φακελο...εσυ μετα με την σειρα σου και πηγαινεις σε ενα ζαχαροπλαστειο...δινεις το φακελο και ζητας να σου φτιαξουν μια τουρτα με ουδετερο χρωμα απεξω αλλα το εσωτερικο του να εχει μια στρωση απο το τι φυλο εινα το παιδι,δηλαδη εαν ειναι κοριτσι να εχει μια ροζ στρωση απο κρεμα και εαν ειναι αγορι μια μπλε.την παιρνεις μετα την τουρτα και καλεις τους φιλους σου και την οικογενεια στο σπιτι...την κοβεις με τον αντρουλη σου και ετσι ειναι εκπληξη για ολους το φυλο του παιδιου σου!!!!

ΟΥΑΟΥ ΤΕΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΠΡΟΤΟΤΥΠΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΛΑ ΕΓΡΑΨΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΣΤΙΓΜΗ

ΚΑΛΗΝΥΧΤΟΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥΥΥ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 M120

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα μου αρεσει πολυ....και θα το κανω εαν......αλλα μεχρι τοτε εχουμε δρομο...

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι θα μαγειρεψεις αυριο μαρινα?εγω λεω να κανω αυτο που μου προτεινε η ευη....μακαρονια με κοκκινη σαλτσα....
δεν σου ειπα..μετα το γυμναστηριο πηγα στο ζαχαροπλαστειο και πηρα 2 cheesecake ατομικα και τα κουμπωσα..το μπαζο..και τωρα αισθανομαι ασχημα Sad Sad Sad

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
παω για νανι....καληνυχτα μαρινα...δεν ειμαι και τοσο νυχτοπουλι τελικα..κλεινουν τα ματακια μου...περιμενω αυριο τα καλα σου νεακια!!!!!ελπιζω η ευχη μου να σου βγει αληθινη!!!!!μακιααααααααααααα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:τι θα μαγειρεψεις αυριο μαρινα?εγω λεω να κανω αυτο που μου προτεινε η ευη....μακαρονια με κοκκινη σαλτσα....
δεν σου ειπα..μετα το γυμναστηριο πηγα στο ζαχαροπλαστειο και πηρα 2 cheesecake ατομικα και τα κουμπωσα..το μπαζο..και τωρα αισθανομαι ασχημα Sad Sad Sad

ΜΜΜ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΡΙΟ ΛΕΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΙΣΩΣ ΚΑΜΜΙΑ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΧΩ ΕΠΙΘΥΜΗΣΕΙ ΕΛΑ ΡΕ ΣΥ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ CHEESECAKE ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΕ ΕΝΟΧΕΣ ΣΙΓΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ ΧΑΧΑΧΑ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:παω για νανι....καληνυχτα μαρινα...δεν ειμαι και τοσο νυχτοπουλι τελικα..κλεινουν τα ματακια μου...περιμενω αυριο τα καλα σου νεακια!!!!!ελπιζω η ευχη μου να σου βγει αληθινη!!!!!μακιααααααααααααα

ΦΕΥΓΕΙΣ Κ ΕΣΥ Crying or Very sad ΚΑΛΑ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:
jenjen έγραψε:τι θα μαγειρεψεις αυριο μαρινα?εγω λεω να κανω αυτο που μου προτεινε η ευη....μακαρονια με κοκκινη σαλτσα....
δεν σου ειπα..μετα το γυμναστηριο πηγα στο ζαχαροπλαστειο και πηρα 2 cheesecake ατομικα και τα κουμπωσα..το μπαζο..και τωρα αισθανομαι ασχημα Sad Sad Sad

ΜΜΜ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΡΙΟ ΛΕΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΙΣΩΣ ΚΑΜΜΙΑ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΧΩ ΕΠΙΘΥΜΗΣΕΙ ΕΛΑ ΡΕ ΣΥ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ CHEESECAKE ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΕ ΕΝΟΧΕΣ ΣΙΓΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ ΧΑΧΑΧΑ

δεν μπορω και αυριοοοοο μην μου το κανεις αυτοοοοοο ποναω παντουυυυυυυυυυυυ.....ο γυμναστης ειναι πολυ αυστηρος μονο που δεν με κανει και κλαιω...τοσο πολυ..δεν μπορω να γελασω ποναει η κοιλια μου...δεν μπορω να κατεβω τα σκαλια πονανε οι προσαγωγοι μου δεν μπορω να κανω ουτε  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 215994 τιποτε!!!!!παω για νανι μαρινα μου...θα τα πουμε αυριο εαν δεν τσικνισεις πουθενα και λειπεις απο εδω...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:
αγαπη έγραψε:
jenjen έγραψε:τι θα μαγειρεψεις αυριο μαρινα?εγω λεω να κανω αυτο που μου προτεινε η ευη....μακαρονια με κοκκινη σαλτσα....
δεν σου ειπα..μετα το γυμναστηριο πηγα στο ζαχαροπλαστειο και πηρα 2 cheesecake ατομικα και τα κουμπωσα..το μπαζο..και τωρα αισθανομαι ασχημα Sad Sad Sad

ΜΜΜ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΡΙΟ ΛΕΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΙΣΩΣ ΚΑΜΜΙΑ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΧΩ ΕΠΙΘΥΜΗΣΕΙ ΕΛΑ ΡΕ ΣΥ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ CHEESECAKE ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΕ ΕΝΟΧΕΣ ΣΙΓΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ ΧΑΧΑΧΑ

δεν μπορω και αυριοοοοο μην μου το κανεις αυτοοοοοο ποναω παντουυυυυυυυυυυυ.....ο γυμναστης ειναι πολυ αυστηρος μονο που δεν με κανει και κλαιω...τοσο πολυ..δεν μπορω να γελασω ποναει η κοιλια μου...δεν μπορω να κατεβω τα σκαλια πονανε οι προσαγωγοι μου δεν μπορω να κανω ουτε  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 215994 τιποτε!!!!!παω για νανι μαρινα μου...θα τα πουμε αυριο εαν δεν τσικνισεις πουθενα και λειπεις απο εδω...

ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ????

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια και καλορίζικο το 12!!Μακάρι να έχουμε μόνο ευχάριστα νέα να πούμε!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα KIRA !
καλημέρα σε όλα τα κορίτσια !!
ξύπνησα πρωί πρωί γιατί περιμένω
να ρθούν να μου περάσουν ένα ακόμα καλοριφέρ στο σαλόνι.
Το μισώ αυτό το κολόσπιτο!!!!!!!!
δεν μπορώ να συνηθίσω εδώ με τίποτα.
προσπαθώ να βρω ένα λόγο να το δω θετικά αλλά τίποτα.

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 12 ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 990599  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 990599  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 990599

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sotiria-giannitsa έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 12 ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 990599  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 990599  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 990599
ΣΑΣ ΠΕΤΑΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ ΕΓΚΥΟΣΚΟΝΗ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΡΗΣΗ!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 377361

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

sotiria ευχαριστούμε πολύ, να είσαι καλά και οτι επιθυμείς !!

έτσι είναι, αν ξενυχτάτε ως της 3 που να σηκωθείτε το πρωί !!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 215994

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια μου! Εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου το #12 να είναι τυχερό! Σας στέλνω κι εγώ λίγη βροχούλα εγκυόσκονης  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 377361

Λεμονάκι μου όπως θα κατάλαβες είμαι κι εγώ έγκυος επιτέλους, αλλά δε λέω να ξεκολλήσω από εδώ!

Έλλη μου με ξύπνησε λίγο το ποστ που έγραψες ότι χαίρεσαι με το Δεσποινάκι που απολαμβάνει την εγκυμοσύνη της. Ως τώρα εγώ δεν αφέθηκα 100% και καταλαβαίνω ότι είναι λάθος μου. Αλλά με αδικείς? Ξέρω ότι δεν είμαι η 1η ούτε η τελευταία, αλλά δεν είναι εύκολο να διαγράψω απ' το μυαλό μου τις 2 αποβολές. Ήδη όμως ξεκίνησα από χθές να το διορθώνω αυτό. Για αρχή άνοιξα επιτέλους το βιβλίο εγκυμοσύνης που είχα αγοράσει την 1η φορά. Σ'ευχαριστώ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 334590

Είδα ότι το θεματάκι άνοιξε με μια εικόνα της Παναγίας και χαίρομαι. Δεν είμαι θεούσα, ούτε πάω εκκλησία, αλλά πιστεύω. Από το 2008 εως και το 2011 κάθε χρονιά ήταν χειρότερη από την προηγούμενη για μένα, μιλάω για θέματα υγείας, όχι μόνο τα δικά μου, κυρίως του μπαμπάκα μου. Από την ημέρα που αρραβωνιάστηκα δεν είδα άσπρη μέρα. Αναγκάστηκα να στραφώ στην πίστη μου για να έχω δυνάμεις κι έμαθα να λέω πάντα "και μη χειρότερα". Τον Δεκέμβρη που έμεινα έγκυος αποφάσισα να λέω την "Προσευχή του Αγίου Θαδαίου" 7 φορές την ημέρα για 9 μέρες. Ξανάκουσα για περιπτώσεις γυναικών που το έκαναν και μετά έμειναν έγκυες. Και το ίδιο έγινε και με μένα. Δε λέω ότι έγινε θαύμα, κάποτε είναι καθαρά θέμα ψυχολογίας, ούτε λέω ότι πιστεύω ότι πρέπει να τη λες 7 φορές την ημέρα για 9 μέρες, ίσα ίσα όταν παρακαλέσεις ένα άγιο δε νομίζω να τον νοιάζει πόσες φορές θα πεις την προσευχή του. Απλά είπα, γιατί όχι? Τι έχω να χάσω? Τώρα αν ήταν η ώρα μου ή αν όντως βοήθησε ο άγιος...δεν το ξέρω. Απλά ήθελα να σας το πω, μπορεί κάποιες κοπέλες να το θεωρήσουν παρηγορητικό και να το κάνουν. Δεν ήμουν σίγουρη αν θα ακουστώ σαν την Ελένη Λουκά  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 228222 (καλέ, τη θυμάστε αυτή?) γι'αυτό και δεν το είπα απ' την αρχή, αλλά πήρα θάρρος σήμερα από την εικονίτσα που έβαλε στο άνοιγμα του θέματος το Μαρινάκι μας.

Πολλά φιλιά σε όλες και να ξέρετε ότι πάντα σας σκέφτομαι και θα χαρώ με οποιαδήποτε ανακοίνωση εγκυμοσύνης όπως χάρηκα για τη δική μου  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 125586

Συγνώμη για το μεγάλο ποστ.  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 5 667478

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k καλημέρα Smile
κοπέλα μου εύχομαι το σποράκι σου να είναι γερό, να το πάρεις αγκαλίτσα όταν έρθει η ώρα και να τα ξεχάσεις
όλα !!
δεν έχω ακούσει για την προσευχή του
του Αγίου Θαδαίου μπορείς να την μοιραστείς μαζί μας ;


demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:demmy5_k καλημέρα Smile
κοπέλα μου εύχομαι το σποράκι σου να είναι γερό, να το πάρεις αγκαλίτσα όταν έρθει η ώρα και να τα ξεχάσεις
όλα !!
δεν έχω ακούσει για την προσευχή του
του Αγίου Θαδαίου μπορείς να την μοιραστείς μαζί μας ;



http://istologio.org/?p=1867

Την είχα ακούσει εδώ και πολύ καιρό την προσευχή αυτή, αλλά κάπου την πέτυχα σε θέμα στο φόρουμ και την ξαναθυμήθηκα και είπα...γιατί όχι? Πάντως, ένοιωσα καλά με τη συγκεκριμένη προσευχή. Ηρεμούσα.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια μου!Καλη Τσικνοπεμτη!!!

Τζενη ειναι μια πολυ ωραια ιδεα!Παιχνιδιαρικη...τι γινεται ομως με εμενα που ειμαι ανυπομονη; Γιατι αισθανεσαι ασχημα για τα γλυκα; ομορφαινουν δεν παχαινουν. Το τζιζ κεικ τι εχει μωρε; Φρουτακια, μπισκοτακια, τυρακι...τιποτα!

Αγαπη...τσικνοπεμτη σημερα!Εχεις κανενα νεο;;;;;

Αναστασια...τυχερο το 12 για ολες σας!!!Γιατι αν περιμενω με την πολυλογια που εχουμε να ανακοινωσω εγκυμοσυνη πλαναμαι πλανη οικτρα!Στο 123 εγω!Χαχαχαχα!!!

Λεμονακι δικο σας το σπιτι; Αν ναι αγαπησε το, αν οχι υπεφερε το μεχρι να ερθει κατι καλυτερο!

Σωτηρια μου με το καλο η ζουζουνα σου! Στειλε στειλε εγκυοσκονη!!!

Δημητρα Στειλε κι εσυ εγκυοσκονη!!!!Μπραβο κουκλα μου που θα το βλεπεις ετσι...σε καταλαβαινω απολυτα!!!"Προσευχή του Αγίου Θαδαίου"; δεν την εχω ακουσει!!Ξερω για το μηλο απο την Χρυσοβαλαντω αλλα οχι αυτο!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου!Καλη Τσικνοπεμτη!!!

Τζενη ειναι μια πολυ ωραια ιδεα!Παιχνιδιαρικη...τι γινεται ομως με εμενα που ειμαι ανυπομονη; Γιατι αισθανεσαι ασχημα για τα γλυκα; ομορφαινουν δεν παχαινουν. Το τζιζ κεικ τι εχει μωρε; Φρουτακια, μπισκοτακια, τυρακι...τιποτα!

Αγαπη...τσικνοπεμτη σημερα!Εχεις κανενα νεο;;;;;

Αναστασια...τυχερο το 12 για ολες σας!!!Γιατι αν περιμενω με την πολυλογια που εχουμε να ανακοινωσω εγκυμοσυνη πλαναμαι πλανη οικτρα!Στο 123 εγω!Χαχαχαχα!!!

Λεμονακι δικο σας το σπιτι; Αν ναι αγαπησε το, αν οχι υπεφερε το μεχρι να ερθει κατι καλυτερο!

Σωτηρια μου με το καλο η ζουζουνα σου! Στειλε στειλε εγκυοσκονη!!!

Δημητρα Στειλε κι εσυ εγκυοσκονη!!!!Μπραβο κουκλα μου που θα το βλεπεις ετσι...σε καταλαβαινω απολυτα!!!"Προσευχή του Αγίου Θαδαίου"; δεν την εχω ακουσει!!Ξερω για το μηλο απο την Χρυσοβαλαντω αλλα οχι αυτο!


Ασε Ιωαννάκι μου...και το μήλο το έφαγα, και τη ζώνη της Παναγίας της Τρωοδίτισσας έβαλα εδώ στην Κύπρο και τη ζώνη που μου έδωσε μια φίλη μου από το Αγιο όρος. Η ζώνη του Αγ. Όρους μου φάνηκε λίγο εμπορική, δεν το ένοιωσα όταν τη φορούσα. Αλλά τον μήνα που έμεινα έγκυος 2η φορά είχα βάλει τη ζώνη της Παναγίας της Τρωοδίτισσας (σου τη βάζει ο μοναχός στο μοναστήρι και σε διαβάζει) και πραγματικά γαλήνεψα. Και τον μήνα που διάβασα την προσευχή έμεινα έγκυος 3η φορά. Θαύμα? Ψυχολογία? Σύμπτωση? Ποιός ξέρει? Πάντως μ' αρέσει η ιδέα ότι κάποιος εκεί ψηλά με προσέχει Very Happy . Με κάνει να νοιώθω πιο δυνατή.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας πολυλογουδες μου...εγω δυστηχως δν θα προσωρησω σε 2ο νινι.δν παιζει κοριτσια με την καμια.χωρια που τωρα με το νεο μνημονιο ο μισθος του συζηξ θα φτασει στην καλυτερη περιπτωση τα 700 ευρω.δν σας κρυβω οτι αισθανομαι πολυ δυστηχησμενη.αν δν ειχα ηδη τον σωτο μου θα ειχα τρελαθει.εχω χτυπησει πλεον πατο.τεσπα σας φιλω οοολες και σας λατρευω!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγνωμη που αργω να απαντησω αλλα κανω λεμονοπιτα και τρεχω να μη μου πηξει η κρεμα!


Δημητρα μου εχεις τα αγγελουδια σου που σε προσεχουν!!!Δε εχει σημασια τι απο ολα αυτα δουλεψε, σημασια εχει οτι εχεις ενα σπορακι μεσα σου που συντομα θα κρατας στην αγκαλια σου!!!!

Μαρακι μου μην κανεις ετσι!Μη νομιζεις για ολους δυσκολα ειναι!Κι εγω ανεργη και ο αντρας μου περνει 700 κατι χωρις ακομα τις περικοπες και μονοι μας τα πληρωνουμε ολα!Τι πρεπει να κανω; Να μην γινω ποτε μανουλα; Να περιμενω να φταξουν τα πραγματα; Του Αγιου ποτε δηλαδη! Σκεψου λιγο πιο θετικα!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Συγνωμη που αργω να απαντησω αλλα κανω λεμονοπιτα και τρεχω να μη μου πηξει η κρεμα!


Δημητρα μου εχεις τα αγγελουδια σου που σε προσεχουν!!!Δε εχει σημασια τι απο ολα αυτα δουλεψε, σημασια εχει οτι εχεις ενα σπορακι μεσα σου που συντομα θα κρατας στην αγκαλια σου!!!!

Μαρακι μου μην κανεις ετσι!Μη νομιζεις για ολους δυσκολα ειναι!Κι εγω ανεργη και ο αντρας μου περνει 700 κατι χωρις ακομα τις περικοπες και μονοι μας τα πληρωνουμε ολα!Τι πρεπει να κανω; Να μην γινω ποτε μανουλα; Να περιμενω να φταξουν τα πραγματα; Του Αγιου ποτε δηλαδη! Σκεψου λιγο πιο θετικα!


η αισιοδοξια μου εχει παει περιπατο ιωαννα μου δυστηχως.δεν αντεχω αλλο πλεον.νιωθω να πνιγομαι... Sad

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μη νοιωθεις ετσι γλυκια μου,η ζωη εχει τα πανω της και τα κατω της! Να μην τα σκεφτεσαι αυτα, μαθαμε να ζουμε με τα πολλα θα μαθουμε και με τα λιγα! Μην κανεις ετσι!Εχεις το μωρο σου, τον αντρα σου την υγεια!Να σκεφτεσαι αυτα που εχεις και οχι οσα σου λειπουν!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Μη νοιωθεις ετσι γλυκια μου,η ζωη εχει τα πανω της και τα κατω της! Να μην τα σκεφτεσαι αυτα, μαθαμε να ζουμε με τα πολλα θα μαθουμε και με τα λιγα! Μην κανεις ετσι!Εχεις το μωρο σου, τον αντρα σου την υγεια!Να σκεφτεσαι αυτα που εχεις και οχι οσα σου λειπουν!


ειναι το γαμωτο βρε ιωαννα μια ζωη μονο κατω ειχα.το μονο καλο που εχω ειναι ο αντρας μου κ το γιος μου...τεσπα.εμεις πλεον σκεφτομαστε σοβαρα πλεον το ενδεχομενο να φυγουμε στο εξωτερικο.δν παλευεται εδω...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατι εμεις ειχαμε τα πανω μας; Μια ζωη στον αγωνα...οχι μονο απο θεμα χρηματων, καταπιεση απο τη γιαγια αλλα και προβληματα υγειας! Με στεναχωρει οτι μια ζωη θα ειμαι ετσι αλλα οπως ειχε πει και η Αγαπη κανεις δε θα μας στερησει το ονειρο να γινουμε μανες!
Σκεφτεστε αληθεια για εξωτερικο; εχετε ακρες; εσεις ξερετε τι ειναι καλυτερο για την οικογενεια σας!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις