Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
227 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 227 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 42]

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
για πότε ανοίξατε το 8!!!!
δεν σας προλαβαίνω!!!!
άντε με το καλό!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας, κουκλίτσες!
Έλλη, περαστικά σου! Στενοχωρήθηκα που σου ήρθε πάλι η ακατανόμαστη... Sad
Ιωάννα, τι λαχταριστό γλυκό ήταν αυτό που αντίκρυσαν τα ματάκια μου;
Άντα, περαστικά και σε εσένα!
Αγαπη, μακάρι να μη σου έρθει καθόλου! Μακάρι!! Όπως και η Ιωάννα νιώθω ότι στο #12 θα μας ανακοινώσεις ευχάριστα!
Εύη, σαν πολύ δεν έφαγες χθες; Μήπως τελικά κάτι υπάρχει στην κοιλίτσα; Very Happy
queen Μαρία, το ίδιο συμβαίνει με εμάς. Δουλεύει μόνο ο άντρας μου, αλλά αυτό δε θα μας εμποδίσει να ελπίζουμε για 2ο. Δε λέω να κάνουμε 10, όπως κάποιοι άλλοι που δεν έχουν να ζήσουν το 1 και κάνουν παιδιά το ένα μετά το άλλο... Μη στενοχωριέσαι. Αν θέλεις πολύ, άρχισε τις προσπάθειες.
Λιάνα, πώς είναι τα παιδάκια σου;
Σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια που είναι εδώ πολλά  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 7 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου μαρακι!καλητερα ειναι σημερα τα ζουζουνια,αφου γινοταν ολη μερα χαμος απο φωνες και παιχνιδι!εσυ ολα καλα?ελενακι μηπως εκανες λαθος?το 12 ανοιξαμε!χιχι

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lenaki1982 έγραψε:για πότε ανοίξατε το 8!!!!
δεν σας προλαβαίνω!!!!
άντε με το καλό!!!

αν έμεινες στο 8 Λενάκι μου σίγουρα δν μας προλαβαίνεις!! χιχιχι

Λιάνα μου ειναι καλύτερα τα παιδάκια σου??χαίρομαι πολύ!! θέλω κι εγώ καφέ αλλά θα φτιάξω χαμομηλάκι (που δν μπορώ να πω ότι το αγαπάω ιδιαίτερα No !)γιατί αν πιω καφέ θα έχω τρεχάματα πάλι Embarassed Embarassed

Μαρία μου δν πειράζει , μη στεναχωριέσαι...αφου σκεφτόμουν αν για ένα βράδυ δν μπορώ να αντέξω να νιώθω ναυτία και να κάνω εμετό πως θα τα καταφέρω αν το έχω ολη μέρα????  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 7 534787  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 7 534787 ουτε για δουλειά δν θα μπορώ να πάω έτσι φοβητσιάρα που είμαι Embarassed !!..ασε που εγώ δν στεναχωρήθηκα ουτε λίγο... Wink

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εκτος απο τις αρρωστουλες μας,οι υπολοιπες ζουζουνες πως θα τα περασετε σημερα?εγω οσο εκανα δουλειες χορευα κιολας,και το βραδυ θα ψησουμε μπιφτεκακια!να το στικνισουμε λιγο βρε παιδι μου! Razz Razz

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιάνα, χαίρομαι που είναι καλύτερα!! Να τους δώσεις ένα γλυκό φιλάκι από εμένα! Να περάσετε τέλεια σήμερα! I love you
Έλλη, μην αγχώνεσαι, θα το αντέξεις, γιατί θα ξέρεις ότι μέσα σου βρίσκεται το αγγελούδι σου! Smile Πώς πάνε οι ετοιμασίες του γάμου; Το νυφικό το παράγγειλες; Ετοιμάζεται;

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που ειστε καλε?πινω μονη μου τον καφε! Sad

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα τους δωσω μαρακι μου!και εσυ στον αντωνακι!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι, όντως Λιάνα, πού πήγαν; Θα φύγω και εγώ για λίγο. Πάω να κάνω ένα μπανάκι πριν ξυπνήσει ο μικρός. Φιλιά πολλά!
Λιάνα, πήγαινε στο προφίλ σου, στους φίλους...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eγώ Λιάνα μου κανονικά θα δούλευα τώρα και ο αντρούλης μου θα πηγαινε σε φίλους μας το βραδάκι για να τσικνίσει..αλλά τώρα εγώ είμαι τέζα και ο αντρούλης μου θα κάτσει εδώ να μου κάνει παρεουλα χαχα (επλενα κάτι πιάτα από εχθές αν και μου ειχε πει ο αντρουλης να τα κάνει αυτός μόλις έρθει απο τη δουλεια..αλλά δν άντεχα να τα βλέπω αλλο, γι αυτο με χάσατε! Rolling Eyes )

Μαράκι μου απο τα του γάμου μόνο τα παπούτσια που περιμένω να μου ξαναέρθουν γιατί ήταν ένα νουμερο μεγαλύτερα και το νυφικό μου έχει ξεκινήσει να φτιάχνεται!!!Αν όλα πάνε καλά σε ένα μήνα θα το έχω στα χέρια μου!!! ..την αλλη βδομάδα θα παρω τηλ μια κομμώτρια και μια μακιγιέζ που έφτιαξαν την αδερφή του άντρα μου και μου άρεσε η δουλειά τους να κανονίσω για κανα δοκιμαστικό! ..θέλουμε πολλά ακόμη...σε κανα μήνα θα ξεκινήσω να τα πιέζω να τα έχουμε οργανομένα γιατί δν ειμαι της τελευταίας στιγμής! No

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οκ,το δεχτηκα!αναστασια(λεμονακι)σου εχω στειλει αιτημα φιλιας!εχω πολυ καιρο τωρα αλλα δεν ειχες μπει!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωραία, Έλλη!! Η ώρα η καλή!!! Αχ, τρελαίνομαι να βλέπω νυφούλες και γάμους! Smile

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγώ αλλά δν ξέρω πως θα είναι να ειμαι εγώ η νύφη!!!νομίζω ότι θα έχω τόσο άγχος μέχρι να τελειώσουν ολα τα διαδικαστικα... ελπιζω να μη φαίνεται στις φώτος χαχαχα

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ,ποσο μου αρεσουν αυτες οι ετοιμασιες!θελω και εγω,να ερθω εκει???χαχα!αν χρειαστεις τιποτα εδω ειμαι εγω,διπλα ειμαι!εγω το νυφικο το εχω,αλλα δεν μου κανει τωρα!ποσο θελω να το ξαναβαλω! Razz Razz!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:αχ,ποσο μου αρεσουν αυτες οι ετοιμασιες!θελω και εγω,να ερθω εκει???χαχα!αν χρειαστεις τιποτα εδω ειμαι εγω,διπλα ειμαι!εγω το νυφικο το εχω,αλλα δεν μου κανει τωρα!ποσο θελω να το ξαναβαλω! Razz Razz!

χαχαχα εγώ είμαι φρικιό χαχαχα δν μπορώ να πω ότι μου αρέσουν!επειδή θα υπάρχει και περιορισμός χρημάτων και δν θα διαλέγω αυτά που θα ήθελα..αλλά αυτά που θα μπορώ!!Ελπίζω να καταφέρουμε να έχουμε ωραίο αποτέλεσμα!!!το καλο ειναι ότι όσο δν μένω έγκυος έχω μεγαλύτερες πιθανότητες να είμαι μια αδύνατη νύφη χαχαχαχαχα

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε ας ερθει το ζουζουνακι και δεν θα φαινεται!κοιτα να δεις που οταν θα εχεις το αγχος για τις ετοιμασιες και θα τρεχεις τοτε θα ερθει!να το θυμασαι αυτο! Razz Razz

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιάνα, και εγώ έχω το νυφικό και θέλω να το ξαναβάλω!! Laughing Όλο λέω σε φίλες μου να το ξαναβάλουμε, να πάμε βουνό ή θάλασσα και να βγάλουμε φωτογραφίες!! Very Happy Very Happy Μας το χαλάνε οι άντρες μας, όμως, που δε θέλουν να το ακούσουν ούτε για αστείο... Νύφη χωρίς γαμπρό γίνεται;; Έτσι ακόμα δεν το έχω βάλει...
Έλλη, όλα τέλεια θα γίνουν! Εκείνη την ημέρα να το απολαύσεις όσο μπορείς περισσότερο! Θα είσαι εσύ η βασίλισσα της ημέρας!! Smile Συμφωνώ με τη Λιάνα... Το μπεμπέ θα είναι στην κοιλίτσα και δε θα φαίνεται, αλλά ακόμα και αν δεν είναι, θα έρθει μετά. Οπότε ή θα έχεις μπεμπέ και θα χαίρεσαι με αυτό ή δε θα έχεις και θα ρίξεις τρελό χορό, θα πιεις και θα ζουζουνίσεις μετά!! Ό,τι και να γίνει και τα δύο φαντάζουν τέλεια!! Smile

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι μου και να ηθελα να βαλει ο αντρας μου το κοστουμι πλεον δεν μπορει γιατι φοραει τα ρασα!χαχαχα Razz!οποτε δεν θα ξανακανω προβα γαμου! Razz Razz Razz Razz Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε ας έρθει οποτε θέλει κι ευπρόσδεκτο θα είναι!! χιχι

μαρία μου επειδη δν το έχω ονειρευτει ιδιατερα αν μπορέσουμε να περάσουμε καλά με τον αντρούλη μου αυτό θα μου αρκεί!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 7 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 7 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 7 328109

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:μαρακι μου και να ηθελα να βαλει ο αντρας μου το κοστουμι πλεον δεν μπορει γιατι φοραει τα ρασα!χαχαχα Razz!οποτε δεν θα ξανακανω προβα γαμου! Razz Razz Razz Razz Razz

Όντως!! Laughing
Δεν πειράζει... Άκου story... Θα φορέσεις το νυφικό, θα ντύσεις τα παιδιά παρανυφάκια και ο άντρας σου θα σας βγάλει φώτο!! χιχιχχι

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:βρε ας έρθει οποτε θέλει κι ευπρόσδεκτο θα είναι!! χιχι

μαρία μου επειδη δν το έχω ονειρευτει ιδιατερα αν μπορέσουμε να περάσουμε καλά με τον αντρούλη μου αυτό θα μου αρκεί!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 7 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 7 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 7 328109

Ό,τι θέλει η νυφούλα μας!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 7 417472

Εγώ πάλι, Έλλη, το είχα ονειρευτεί χιλιάδες φορές... Μερικά από τα όνειρα πραγματοποιήθηκαν, άλλα όχι... Πάλι καλά που έγιναν μερικά από αυτά και πάτησα πόδι, γιατί διαφορετικά αν γινόταν ό,τι ήθελε ο άντρας μου, θα χτύπαγα το κεφάλι μου στον τοίχο.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχχαχαχ καλά δν παίζεστε!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αααα,πολυ καλο!ξερεις ειμαι λιγο τρελη,μπορει και να το κανω!χαχαχαχα!τωρα πως θα μπω στο νυφικο ειναι αλλο θεμα!χαχαχαχα,εχω πεθανει στο γελιο! Razz Razz Razz

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 7 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 7 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 7 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι ειναι κοπελα μου,και εγω παντα ηθελα να γινω νυφουλα και μαμα!εγιναν πραγματικοτητα αλλα με πολυ κοπο και αγωνα,μπορει να ειμαι μικρη,αλλα εχω περασει πολλα και ακομη περναω!αλλα σηκωνω το κεφαλι και περπαταω υπερηφανα!λεω παντα οτι ολοι οι ανθρωποι εχουν προβληματα,οχι μονο εγω!(ειμαι αστα να πανε,απο το γελιο στην φιλοσοφια της ζωης!)χαχαχαχα Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις