Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
137 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 137 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 42]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελικά είναι και καλό αλλά ειναι και κακό να αγοράζεις το νυφικό αντί να το νοικιάζεις ε? χαχαχαχα αν το εχεις μέσα στα ποδια σου μπαίνεις σε πειρασμό! Twisted Evil

το καλό είναι ότι θα είναι γύρω στα 200 άτομα οι καλεσμένοι και οι περισσότεροι είναι άτομα που θελουμε να είναι μαζί μας και όχι υποχρεώσεις και τέτοια και νομίζω ότι θα καταφέρουμε να περάσουμε πολύ πολύ καλά!!επειδή και ο δικός μου ο άντρας δν θέλει φρουφρου και γενικά αν ήταν να παντρευτούμε και μόνοι μας ναι θα έλεγε γι αυτο θέλω να καταφέρει να περάσει κι αυτός καλά γιατι όπως και να το κάνουμε θα είναι και δική του η μέρα!!! αυτό ειναι το σημαντικό...οπότε και οι μπουμπουνιέρες και οι προσκλησεις και οι στολισμοι δν θα μετράνε τίποτα αν δν περάσουμε καλά!!! Razz Razz Razz

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα ε,εχει πεσει πολυ υπνος!που ειναι ολες?μηπως  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 215994?η μηπως επειδη το βραδυ ξενυχτατε τωρα σας σκεπασε το παπλωμα?αχ!χαλαλι σας!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσάκια μου θα σας αφήσω να ξαπλώσω πάλι λίγο γιατι νιώθω σαν να πάει να ανεβει ο πυρετος πάλι Rolling Eyes θα τα πουμε αργότερα!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι ειναι ελλη μου!εγω στον γαμο του εδωσα και καταλαβε!μεχρι τις 5 το πρωι χορευα!ο αντρας μου παλι ειχε πονοδοντο!αλλα μετα στο ξενοδοχειο του εβγαλα τα δοντια(ματια)εξω! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλο υπνακο και περαστικουλια!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φευγω και εγω!αφου δεν ειναι καμια εδω!γειαααα!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιανα εγω εδω ειμαιιιιιιιιι

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγνωμη που εφυγα αποτομα αλλα ηρθαν να με παρουν κι εφυγα σφιρα!

Σοφια ελα να σε κερασω!!!

Δημητρα ευχαριστω αλλα αυτος που πηρα...κανει διατροφη και δεν τρωει γλυκα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 M011

Μαρια queen μωρε πεθανε το στις δαγκιες!Αυτο ειναι ευτυχια!!!Τηγανιτες ε; Τι ωραιες που φαινονται!!!Εχω καιρο να φαωωωωω.....  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 534787

Αγαπη ευχαριστω!Εχουμε κανενα νεο;
Ουρσουλα....

Αντα χαχαχαχαχα!Ευχαριστω!Γιατι πονας; Περιοδος ή κρυωσες;Ελα να σε περιποιηθω...να σου κανω σουπιτσα και να σε βαλω να ξαπλωσεις διπλα στο τζακι,να δεις ΝΟVA με το τσαγακι σου στο χερι!

Ελλη οχι δε σας λυπαμαι!!!Πως εισαι τωρα;Βρε κουκλα μου περαστικα...απο ολες τις αποψεις!!!Πηγες σε γιατρο;

Λιανα ευχαριστω!Πατρα μενω αλλα κατι θα κανουμε!!!!Τα ζουζουνια καλυτερα;

Λενακι παει το στομα μας ροδανι....  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 536304

Μαρια μου κερναω...


Ειστε μουρλες τι γαμο-συζητηση πιασατε;
Εμεις τσικνησαμε, αγαμε, ηπιαμε και τωρα σπιτι.....

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ιωαννα μου κανενα νεο προς το παρον ΑΧ αυτο το ουρσουλα πως με τρελλενει χαχαχαχα εμεις δυστηχως δεν το τσικνησαμε ο αντρας μου ειναι στην δουλεια θα σχολασει το πρωι Crying or Very sad κ εγω εδω μοναχουλα μου ευτυχως εχω εσας κοριτσια μετα την χτεσινη κρεπαλη απ'το ξενυχτι σαν καλο νυχτοπουλι νυσταζω αλλα το πολαμαω με καφε λεω να κοιμηθω νωρις αποψε για να δουμε θα τα καταφερω η θα ξυπνησει παλι ο βρυκολακας απο μεσα μου χαχαχαχα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 Vampire-in-casket

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δηλαδη εσενα σου φαινεται φυσιολογικη τοση νυστα;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Δηλαδη εσενα σου φαινεται φυσιολογικη τοση νυστα;

ναι ιωαννακι μου οταν παω για υπνο στις 3 και στισ 4 τα χαραματα και ξυπναω νωρις σημερα μονο ξυπνησα 2 φορες μια κατα τις 10:30 το πρωι γιατι ο καλος μου ο αντρουλης ειρθε πτωμα και τα εδωσε ολα στο ροχαλητο οποτε δεν αργησα να ξυπνησω δεν πτοηθηκα ομως πηγα στο αλλο κρεββατι στο αλλο δωματιο και ξανακοιμηθικα αλλα τη να το κανω που ξυπνησα στις 12 οποτε σηκωθηκα και ειμουν σαν το ζομπι επινα καφε και ενιωθα περισσοτερη νυστα ασε τραγικο σου λεω νυχτοπουλια ειμαστε αλλα την αλλη μερα εγω προσωπικα ειμαι τελειως ζομπι Embarassed Embarassed

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω δεν εχω τετοια προβληματα....χαχαχα!Δε θελω προς θεου οπως ξαναειπα να σε φουντωνω αλλα πιστευω πολυ πως τα καταφερες αυτον τον μηνα!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Εγω δεν εχω τετοια προβληματα....χαχαχα!Δε θελω προς θεου οπως ξαναειπα να σε φουντωνω αλλα πιστευω πολυ πως τα καταφερες αυτον τον μηνα!!!

μακαρι κ εγω το ευχομαι απλα κραταω πισινη  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 Mooning για να μην απογοητευτω εσυ τη ωρα κοιμασε και τη ωρα ξυπνας???? μετα δεν νυσταζεις ????

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλασικα δεν κοιμαμαι πριν τις 3-4 κι αν παω πιο νωρις στο κρεβατι καθομαι σαν τον  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 M113!Το πρωι κατα μεσο ορο 10 με ξυπνητηρι αλλα κια πιο αργα να παει τι εχω να κανω; να αρμεξω; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 M146

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κάνετε κοριτσάκια μου?

Νιώθω λίγο καλύτερα μετά από πολλά χαμομηλάκια και... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 M100

μάλλον κάτι με πείραξε Embarassed

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aντα μηπως τα φαρμακα;ποτε ξεκινησες;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Κλασικα δεν κοιμαμαι πριν τις 3-4 κι αν παω πιο νωρις στο κρεβατι καθομαι σαν τον  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 M113!Το πρωι κατα μεσο ορο 10 με ξυπνητηρι αλλα κια πιο αργα να παει τι εχω να κανω; να αρμεξω; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 M146

χαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing με τρελενουν τα μαιμουδακια Laughing Laughing

που ειναι η ελλη η αντα η μαρινα η ευη και η λιανα χαθηκαν ολες  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 M086

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχαχαχα αντα μου στο w.c την εβγαλες ???  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 Toilet-paper μηπως εφαγες κατι και σε πειραξε τη εγινε βρε κοριτσια επιδημια ιωσεων επεσε ???

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχθές πήρα την πρώτη αντιβίωση κ σήμερα το πρωί χωρίς να έχω φάει καλά κ πήρα κ πόσους γαλακτοβάκυλλους κ το σίδηρο κ το ...υπόθετο χμμμμ
χμμμμ
χμμμμμμ
χμμμμμμμ
χμμμμμμμμ

όσο τα γράφω  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 M071
πόσο να αντέξει το στομαχάκι μου.
Ιωάννα πάλι δίκιο έχεις!!!

Αγάπη δε θέλω να σε μπριζώσω αλλά μακάρι το 12 να ναι όντως το θεματάκι σου!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 417472

Είναι καμιά άλλη μέσα?  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 M086

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια!τι κανετε?θα το τσικνισετε σημερα?

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:χαχαχαχαχαχαχα αντα μου στο w.c την εβγαλες ???  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 Toilet-paper μηπως εφαγες κατι και σε πειραξε τη εγινε βρε κοριτσια επιδημια ιωσεων επεσε ???

Ναι μωρέ αλλά δεν ήμουν τόσο χαρούμενη σαν το μπαρμπαδάκι σου , εγώ ήμουν  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 M099

Embarassed Embarassed Embarassed

Γεια σου Τζένη Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη κι εμενα μου αρεσουν!!Η Αντα ειναι εδω.............

Αντα ολα θελουν γεματο στομαχι εκτος απο το σιδηρο βεβαια! Παρακολουθησε το μηπως σε πειραζει η αντιβιωση να την αλλαξεις!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ιωαννα μου να σε ρωτησω κατι μιας και κατεχεις τα ιατρικα...

παντα σε ολους τους κυκλους μου ειχε υγρα κατα την ωορηξια μου....αυτο το μηνα δεν ειχα ΤΙΠΟΤΑ ουτε τσιμπηματα ουτε καν ενα σημαδι...τι γινεται σε αυτην την περιπτωση?

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το στομάχι μου πονούσε αλλά το εντεράκι μου την έκανε τη δουλειά Embarassed

Βέβαια κι ο σίδηρος που παίρνω είναι εντεροδιαλητός κ οι γαλακτοβάκυλλοι είναι για εκεί τώρα που το σκέφτομαι...

Τέλος πάντως  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 M199 με γιατί ακούγομαι σαν καμια γιαγιά Razz Razz

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ada έγραψε:Το στομάχι μου πονούσε αλλά το εντεράκι μου την έκανε τη δουλειά Embarassed

Βέβαια κι ο σίδηρος που παίρνω είναι εντεροδιαλητός κ οι γαλακτοβάκυλλοι είναι για εκεί τώρα που το σκέφτομαι...

Τέλος πάντως  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 8 M199 με γιατί ακούγομαι σαν καμια γιαγιά Razz Razz

περαστικα σου αντα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις