Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
174 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 174 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 42]

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ηρθα παλι!αλλα με φοβερο πονοκεφαλο!τρεμω απο τον φοβο μου  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 534787!εχω μια φιλεναδα που μειναμε μαζι εγκυες(ασχετα αν εγω το εχασα)και με παιρνει τηλ.και μου λεει...φιλεναδα εχω αιμα,εγω εμεινα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 606100!ηταν σαν να το ξαναζουσα affraid,της λεω παρε αμεσως τον γιατρο.μεχρι να με παρει τηλ μου ηρθε  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 585182!με παιρνει και μου λεει οτι πρεπει να παρει κατι χαπια,τις λεω τα εχω εγω,αλλα δυστηχως δεν μου κανανε κατι,εστειλε τον αντρα της και τα πηρε!της τα εψαλα ενα χερακι και της ειπα οτι αν σηκωθει απο το κρεβατι θα φαει σφαλιαριτσες!ηταν σαν να το ζουσα παλι!παει να σπασει το κεφαλι μου  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 911307..

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Το στομάχι μου πονούσε αλλά το εντεράκι μου την έκανε τη δουλειά Embarassed

Βέβαια κι ο σίδηρος που παίρνω είναι εντεροδιαλητός κ οι γαλακτοβάκυλλοι είναι για εκεί τώρα που το σκέφτομαι...

Τέλος πάντως  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 M199 με γιατί ακούγομαι σαν καμια γιαγιά Razz Razz

γιαγιακαααα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 M018 χιχιχι πλακιτσα ευτυχως τουλαχιστον δεν ειμαι η μονη απο εδω μεσα γκρινιαρα περαστικουλια σου αντα μου  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 M120

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζενη 3 ειναι οι περιπτωσεις: ή θα εχεις ωορρηξια αλλη μερα απο την προβλεπομενη ή δεν εκανες αυτον το μηνα ή εκανες κανονικα και δεν ειχες σημαδια!Ειδικα τα τσιμπηματακια δεν ειναι στανταρ! Δε σε βοηθησα αλλα μονο τεστ ωορρηξιας ή υπερηχος θα σου δωσει απαντηση!

Αντα μου γιαγιουλα μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 Cz30...η αντιβιωση θα ειναι, εισαι αλλεργικη σε καμια;

Λιανα την ιδια τρεμουλα που τσακισε κι εμρνα οταν μας ειπες για το αιμα!Δεν ειναι τιποτα σιγουρο. Οσο η ροη δεν αυξανεται και δεν εχει πονο στη μεση ειναι καλα!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιάνα καλησπέρα χάρηκα που σε "διάβασα" χαρούμενη σήμερα, μην πέφτεις τώρα.

Καταλήγω με όλα αυτά που ζω κ ακούω να πιστεύω πως ό,τι είναι να γίνει θα γίνει...κ ό,τι είναι να μην γίνει δεν θα γίνει...

Εννοείται πως να κάνει ότι της πει ο γιατρός κ να ξεκουραστεί κ μακάρι όλα να πάνε καλά.

Μην στεναχωριέσαι κούκλα μου όμως εσύ τώρα, εσύ να κοιτάς να γίνεις εσύ καλά κ να προχωρήσεις ...  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φυσικα οτι ειναι να γινει θα γινει αλλα τωρα τελευταια παρατηρειται μεγαλη αυξηση αποβολων. Κατι που προβληματιζει ιδιαιτερα τους γιατρους! Ψυθιριζονται πολλα στους κυκλους τους!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ιωαννα... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 Thank-you

αγαπη...εσυ απο σημερα μετρας μερες καθυστερησης σωστα?

λιανα...μην στενοχωριεσαι....δεν σημαινει το οτι επειδη ειχες εσυ μια ατυχια θα την εχει και η φιλη σου...ολες ειναι διαφορετικες περιπτωσεις...οπως και να χει ευχομαι να μην ειναι τιποτα και να ειναι περαστικο... Rolling Eyes

αντα εχει πεσει επιδημια  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 Sick και δεν το εχω καταλαβει?...μια μια απο το φορουμ πεφτει απο συμπτωματα ιωσης...να πινεις χαμομηλακια και στερεα πραγματα πιστευω θα σε βοηθησει...

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι δεν θα πεσω,χαρηκα που μπορεσα να την βοηθησω εστω και με τα χαπια!ετσι ειναι,δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο!ο θεος ξερει!ολα καλα! Razz Razz Razz Razz

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε???διαβασα το 11 διαβασα το 12 και ειμαι εδω επιτελους να σας παρακολουθω γιατι εχασα πολλα καταρχην ευχομαι να εχουμε πολλες πολλες εγκυουλεςςςςς


λιανα μου εισαι απο τρικαλα και σε ρωτησα στο 11 αλλα δεν το ειδες μαλλον σε ποιον γιατρο πηγαινεις??γιατι πηγαινα σε καποιον και τωρα θα αλλαξω θα παω σε μια κοπελα γιατι φοβαμαι πολυ μετα απο αυτο με την κοπελα που πεθανε μετα τη γεννα ζουμε στο 2012 και συμβαινουν ακομα..............

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρια Ελενη στο θεμα γυναικολογος εμπιστευομαι περισσοτερο τις γυναικες και ζητω συγνωμη αλλα ειδαν πολλα τα ματακια μου! Τωρα αν ενας γιατρος ειναι υπαιτιος η οχι για το θανατο της κοπελας αλλοι θα το κρινουν, αλλωστε ενας θανατος μπορει να επέλθει και αλλα εκτος απο το ιατρικο λαθος. Τι να πω;

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελα βρε μαρια ελενη,σου απαντησα!τον τεγο εχω!σε αυτον εγινε το περιστατικο με την ατυχη κοπελα!εχω κανει δυο καισαρικες σε αυτον και ειμαι ευχαριστημενη!τι να πω!οπως ειπαμε μονο ο θεος ξερει!κανενας γιατρος δεν θελει(σχεδον)να ειναι δολοφονος,αλλα τι να κανουμε!γινονται και αυτα τα κακα..

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου καλή επιτυχία σε όλες..κορίτσια να ρωτήσω κάτι;;;Μην γελάσετε..
Κύκλο από 32-35 μέρες περίπου τελευταία περίοδος 29-1 γιατί βρε κορίτσια νιώθω ότι θα μου έρθει η περίοδος;;;Δεν είναι πολύ νωρίς;;

Παίζει από το άγχος να νιώθω έτσι;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εξηγησε μας τα συμπτωματα σου!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ για τα περαστικά σας παιδάκια μου καλά  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 M018 αλλά μάλλον η Ιωάννα έχει δίκιο. Πήρα πολλά φάρμακα που έχουν σχέση με το εντεράκι , πού να μη γίνει το κακό?

Την αντιβίωση πάντως Ιωάννα την έχω ξαναπάρει χωρίς πρόβλημα.

Σόρρυ που άργησα να απαντήσω αλλά μιλάω στο σκαιπ.Δεν έγινε τίποτα άλλο στο ενδιάμεσο, ε?


ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε αυριο θα εισαι με τον αντρουλη σου!!!Θα τα λετε απο κοντα!

ΑΣΧΕΤΟ: Ξερει καμια καμια καλη συνταγη για cupcakes ή muffins; Εχω κακο σκοπο.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 Cz38

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αντε αυριο θα εισαι με τον αντρουλη σου!!!Θα τα λετε απο κοντα!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 M142 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 M142 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 M142
θα δουλεύει το Σαββατοκύριακο...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ομολογώ πως δεν σας προλαβαίνω ρε κορίτσια, οι σελίδες τρέχουν σαν τρελές !!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 G015
lia ka δεν κατάλαβα, μου έστειλες αίτημα φιλίας ;

Ιωάννα το σπίτι είναι δικό μας, απλά μένουμε εδώ 3 μήνες και δεν μπορώ να το συνηθίσω.

Αγάπη έλιωσες !!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 G015 και πολύ καλά έκανες !!! και εγώ δυσκολεύομαι να ξυπνήσω πρωί οτι ώρα και αν κοιμήθηκα.

ούτε και εγώ τσίκνισα σήμερα, ο μπουμπούκος μου μόνο στην δουλεία του, εγώ εδώ στο σπίτι, μου περνούσαν ένα ακόμα καλοριφέρ στο σαλόνι και μετά έπεσε καθάρισμα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 G015  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 A046 μέσα έξω, πάνω κάτω το σπίτι έγινε... ας μην πω καλύτερα ε ;;

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada περαστικούλια, αν επιτρέπετε ποιο είναι αυτό το μαγικό επαρχιακό μέρος που μένεις ;

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Εξηγησε μας τα συμπτωματα σου!

Τρελά συμπτώματα δεν έχω..απλά νομίζω πως με πονάει η κοιλιά χαμηλά τόσο που είναι σαν να μου έρχεται συνέχεια περίοδος.Ξέρω είναι χαζό αλλά σε κάθε επίσκεψη στην τουαλέτα 3-4 μέρες τώρα αυτό παθαίνω..τι να υποθέσω δεν ξέρω.
Το στήθος μου είναι πρισμένο κ είμαι μια στα καλά μου μια στα πατώματα.Άτιμη αυτή η ψυχολογία...
Θα περιμένω κ ελπίζω σε κάτι θετικό για να δούμε

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αναστασια πηγαινε στο φιλοι και εχθροι!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πως να ειμαι σιγουρη οτι επελεξα το σωστο γυναικολογο?

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Λεμονάκι Very Happy δουλεύω σε ένα χωριουδάκι εις το βουνό ψηλά εκεί, αλλά θα μου επιτρέψεις να μην πω το όνομά του για ευνόητους λόγους  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 M136
πάντως είμαι Θεσσαλλλλλονικιά κ επιστρέφω στα πάτρια εδάφη το Σκ Very Happy Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσακια μου απο την νυστα δεν μπορω να σας παρακοόυθησω αλλα θα προσπαθησω να κρατηθω ειναι στον καναπε τωρα και ειμαι καπω ετσι  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 Staying-awake τη λεγαμε??

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα μην κλαις... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 C51. Παρε  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 C36!

Λεμονακι θα το συνηθισεις που θα παει;!Εγω αν και μενω εδω 1,5 χρονο ακομα μπερδευω τους διακοπτες.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 C12

skountouflou λογικα μιλοντας παντα και χωρις να ξερω το ιστορικο σου, το πρησμενο στηθος ειναι ωορρηξια και τα πονακια αν ηταν περαστικα και συντομα, αλλιως ειναι το εντερο σου!Οταν λες σαν να σου ερχεται περιοδος εννοεις οτι εχεις υγρα; Η ψυχολογια σε εμας τις γυναικες...παντα ετσι ειναι!

Σοφια πολλα ειναι αυτα που σου δειχνουν αν ειναι λαθος η σωστος ο γιατρος!Αλλα πρεπει να ξεκαθαρισεις και τι θελεις απο αυτον...μετριος γιατρος αλλα πανω απο ολα ανθρωπος ή καλος γιατρος και μπορει και λιγο στραβοξυλο.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
an den ton akous einai fwnaklas.alla rwthsa kai mou eipane oti einai kalos.den exw parapono.apla brethika me 1-2 arnhtikous kai kollisa twra.

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:αχ κοριτσακια μου απο την νυστα δεν μπορω να σας παρακοόυθησω (εδω εφαγα ενα λ) αλλα θα προσπαθησω να κρατηθω ειναι (μ) στον καναπε τωρα και ειμαι καπως ετσι  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 9 Staying-awake τη λεγαμε??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις