Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 42]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικη και Αγαπη ..μια γλυκιά καληνύχτα και στις δυο σας!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 417472

Τζένη αν μου τα κάνει και με το μπεμπέ αυτά θα τον πάρει και θα τον σηκώσει!!ποιος είδε την Ελλη και δν την φοβήθηκε μετά!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

απλά τώρα δν θέλω να τσακώνομαι και του την λέω και μετά το αφήνω να περνάει έτσι..εκεί δν πιστεύω ότι θα τα καταφέρω μόνη μου,οπότε και να θέλω να το αφήσω δν θα μπορω!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1να χαιρεσαι την κοιλαρα σου!Ολα καλα να σου πάνε!

Σοφια Καληνυχτα και ονειρα γλυκά!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 B18

Ελλη λιγη πιστη δεν εβλαψε κανεναν!!! WinkΕισαι λιγο καλυτερα τωρα; Ο κοντος σου κανει συμπαρασταση;

Λεμονακι κερναω εγω γλυκο!Ελα Πατρα....

Αγαπη καποια κοπελα μας ελεγε οτι γινεται και σαββατο..νομιζω η Αντα!Αν και το ηξερα τωρα που επιβεβαιωθηκε τρελαθηκα!Τι λεει ο αντρας σου;αντε καλη ξεκουραση και ονειρα γλυκα!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 Md008

Λιζα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 B13

Νικη τρελη αγαπη η σοκολατα! Μην κανεις ετσι ολα καλα θα πάνε!Κοιτα και τα αντιπατρικα μετα τον καρυοτυπο, οκ;καληνυχτα!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 Md040

Μαρινα εχετε καλη παρεα αποψε....!Ωραιο φαι! Laughing

Ευη πως τα περασατε;την τσακισαν τη βασιλοπιτα ε;!Καληνυχτα και ονειρα γλυκα!Καλα να περασεις αυριο!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 K043


Δεσποινα κουκλα μου ολα καλα θα ειναι, θα το δεις!!Παρε τη γνωμη του γιατρου και τριψε την στα μουτρα της!Τα εχω παρει με αυτην....

Τζενη ναι η μαμα του λοχου οντας και η μεγαλυτερη!!!χαχαχαχα!αισθανεσαι καλυτερα;

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καληνύχτα Αγάπη και Νίκη!

Βρε κορίτσια.. δεν είστε μόνες σας αρρωστούλες.. έχετε και τα σκυλοπαιδιά σαςςςς Very Happy Very Happy

..για να μη ξεχνωμαστε παρακαλώωω Wink

πολλα απ'ευθείας ζουπιγματα στις μουσούδες παρακαλώ και ενα πλαγιο διπλα στ'αυτάκι.. εκεί ξέρετε που οταν τους το κάνεις παίρνουν αυτό το αεροπλανικό βλέμα....? ε, α γεια σας!! χιχι

Τζένη δε μας είπες πως το λενε το παιδί?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα αχ βρε Μαρίνα!! Ναι τον έχω για συμπαράσταση!Τώρα πιάστηκαν τα πόδια μου και τον έβαλα με πολλά χαδάκια δίπλα μου στο κρεβατάκι του αλλα είμαι σίγουρη ότι σε λίγο θα έρθει πάλι να με σκουντάει για αγκαλιά! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 C24

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
rinamar έγραψε:καληνύχτα Αγάπη και Νίκη!

Βρε κορίτσια.. δεν είστε μόνες σας αρρωστούλες.. έχετε και τα σκυλοπαιδιά σαςςςς Very Happy Very Happy

..για να μη ξεχνωμαστε παρακαλώωω Wink

πολλα απ'ευθείας ζουπιγματα στις μουσούδες παρακαλώ και ενα πλαγιο διπλα στ'αυτάκι.. εκεί ξέρετε που οταν τους το κάνεις παίρνουν αυτό το αεροπλανικό βλέμα....? ε, α γεια σας!! χιχι

Τζένη δε μας είπες πως το λενε το παιδί?

κοιτα δεν ξερω για ποιο παιδι μιλας...γιατι και ο αντρας μου οταν του χαιδευω το κεφαλι παιρνει αεροπλανικο βλεμμα...το σκυλοπαιδι μου παντως λεγεται...αδωνης...(και οχι απο τον βουλευτη αλλα απο το θεο της ομορφιας!!τι ψωνιο που ειμαι θεε μου)

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο για τις περηφανες...σκυλομανες!!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 Md049

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χειροτερα απο χθες αλλα καλυτερα απο σημερα το πρωι ιωαννα μου...δηλαδη μανουλιτσα μας...

ελλη...οι αντρες ειναι σαν τα σκυλια...αμα δεν τους εκπαιδευσεις απο την αρχη το εχεις χασει το παιχνιδι!!!!πατα ποδι!!!χαχαχα...εαν και πιστευω οτι οι αντρες στην εποχη μας οταν αποκτανε μπεμπε εχουν πολυ ενεργο ρολο στην ανατροφη του....ετσι πιστευω να ειναι και στην δικη μας περιπτωση!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα Τζενη και στον άντρα σου σαν παιδί αναφέρεσαι? χαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing
οσον αφορά το παιδί κι εγώ πιστεύω ότι είναι μέχρι να γίνουν μπαμπάδες..μετά αλλάζουν!!!!προς το καλύτερο!

Ιωάννα νομίζω ότι θα επρεπε να αρχίσω να πιστεύω και πάλι λίγο γιατί μη πιστεύοντας χάνω και την ελπίδα μου και δν ειναι και τόσο καλό αυτο!! αλλά δν ξέρω πως να το κάνω πια...(μεγάλη συζήτηση όχι γι αυτό το θεματάκι σίγουρα!!)

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζενη κορη μου περαστικα σου!χαχαχαχαχαχα!!!



 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 Md064

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρινακι μου  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 50580!σου το λεγαμε κοπελα μου!επιτελους το μωρακι μπηκε στην κοιλιτσα!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 654316!χαρηκα παρα πολυ!ευχομαι ολα να πανε καλα και να ειστε γεροι και οι δυο!αχ θα γεμιση το θεμα με  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 Md036  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 Md009!τι καλα!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Τζενη κορη μου περαστικα σου!χαχαχαχαχαχα!!!



 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 Md064

τι ετσι με απλα περαστικα θα την βγαλεις?που ειναι το σιροπι μου,η σουπιτσα μου και το lemon cake που παντα μου εφτιαχνες?

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jenjen έγραψε:χειροτερα απο χθες αλλα καλυτερα απο σημερα το πρωι ιωαννα μου...δηλαδη μανουλιτσα μας...

ελλη...οι αντρες ειναι σαν τα σκυλια...αμα δεν τους εκπαιδευσεις απο την αρχη το εχεις χασει το παιχνιδι!!!!πατα ποδι!!!χαχαχα...εαν και πιστευω οτι οι αντρες στην εποχη μας οταν αποκτανε μπεμπε εχουν πολυ ενεργο ρολο στην ανατροφη του....ετσι πιστευω να ειναι και στην δικη μας περιπτωση!!!

έτσι έτσι.. εμενα είναι εκπαιδευμένος με πετιγκρί παρακαλώ! θέλει να ακούει εντολές! αγάπη μου τα σκουπίδια, αγάπη μου τα ρούχα, αγάπη μου το ένα τ'άλλο και ναι εκτελούνται! ..αφού το λέει και μόνος του! "πήρα εντολή! πάω.." χιχι
..όσο για το μπεμπέ είναι ήδη εκπαιδευμένος.. Αααρεεε Γιαννάρα μου! ..και μωρό και τώρα μιά χαρά τον εκπαίδευσε Wink

Ιωαννάκι μου? τι καλό γλυκάκι εφτιαξες σήμερα χρυσοχέρα σεφ μας?

Ελλη.. Κοντός for everrrr!! χιχι Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη το ξερω οτι ειναι δυσκολο...αν και οπως προειπα δεν εχεις τιποτα να χασεις αν καταφερεις να πιστεψεις ξανα!

Τζενη κοιμησου εσυ πουλακι μου και θα ερθω στα ονειρα σου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 M024

Λιανα ειδες που της το λεγαμε;

Μαρινα οσο ελειπες εκανα παρασπονδιες και εφτιαξα γλυκα και εφαγα!!! Σημερα λιτα και απερριτα ομως...μπιφτεκακι κοτοπουλο στο τηγανι γκριλ χωρις λαδακι, ρυζακι καστανο και σαλατιτσα...λιγο σπεσιαλ!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
rinamar έγραψε:
jenjen έγραψε:χειροτερα απο χθες αλλα καλυτερα απο σημερα το πρωι ιωαννα μου...δηλαδη μανουλιτσα μας...

ελλη...οι αντρες ειναι σαν τα σκυλια...αμα δεν τους εκπαιδευσεις απο την αρχη το εχεις χασει το παιχνιδι!!!!πατα ποδι!!!χαχαχα...εαν και πιστευω οτι οι αντρες στην εποχη μας οταν αποκτανε μπεμπε εχουν πολυ ενεργο ρολο στην ανατροφη του....ετσι πιστευω να ειναι και στην δικη μας περιπτωση!!!

έτσι έτσι.. εμενα είναι εκπαιδευμένος με πετιγκρί παρακαλώ! θέλει να ακούει εντολές! αγάπη μου τα σκουπίδια, αγάπη μου τα ρούχα, αγάπη μου το ένα τ'άλλο και ναι εκτελούνται! ..αφού το λέει και μόνος του! "πήρα εντολή! πάω.." χιχι
..όσο για το μπεμπέ είναι ήδη εκπαιδευμένος.. Αααρεεε Γιαννάρα μου! ..και μωρό και τώρα μιά χαρά τον εκπαίδευσε Wink

Ιωαννάκι μου? τι καλό γλυκάκι εφτιαξες σήμερα χρυσοχέρα σεφ μας?

Ελλη.. Κοντός for everrrr!! χιχι Very Happy

ααααα δεν παιζω εσυ τον πηρες ηδη εκπαιδευμενο!!!!!!!!!τυχερουλα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μου δεν μπορω να σας κανω παρεα γιατι πεθανε μια πολυ κοντινη μου θεια,μας μεγαλωσε,ειμασταν μια πορτα!αυριο ειναι η κηδεια!ΤΠ,να μην σας ριχνω ψυχολογικα!σας  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 M032 ολες!καληνυχτα!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ax!Λιανα ζωη σε σας!!!Εισαι καλα;

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι ιωαννα μου!εμεις το λεγαμε,τωρα το καταλαβε...χιχιχιχι!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε να ξεκουραστεις κι αν δε νοιωθεις καλα να μας μιλας!Γι'αυτο ειμαστε εδω εμεις!
Καληνυχτα και ονειρα γλυκα!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 Md063

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα ειμαι βρε,θα περασει!τι να κανουμε!αστα τωρα αυτα!τωρα εχουμε χαρες!να προσεξουμε τις εγκυουλες μας!!! Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καταλαβαίνω πως το λες Ιωαννα γι αυτο σκεφτόμουν να προσπαθήσω να νιώσω ξανά όπως παλιότερα!!μηπως και με κάνει να νιώσω ηρεμία!!

Μαρίνα κι εγώ αν του πω θα κάνεις αυτο?η απάντηση που παίρνω ειναι "πιο μετά" γιατί παίζει συνήθως!! αλλά επειδή εγώ θέλω να γίνει εκείνη την ώρα..στο τέλος το κάνω εγώ! ... πρωτοβουλίες πάντως δν παίρνει σχεδόν ποτέ!! Rolling Eyes Rolling Eyes
Τζένη εμείς θα τους εκπαιδεύσουμε παρείτσα..θα μας δίνει και συμβουλές οι Μαρίνα και μια χαρά θα τα παμε!!!

Λιάνα μου τα συλλυπητήρια μου κοριτσάκι μου!!σου στέλνω μια τεράστια αγκαλίτσα!!!!οτι χρειαστείς εδώ είμαστε!!!!να το ξέρεις!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 35468

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιωάννα.. εσύ τέτοιο μενού..? ΑΠΛΑ πραγματα εσύ..? μπράβοοο! παιχνιδάκι για σ'ενα όλα αυτά, ε? αααχχ τα σκοκολατάκια με το μανταρίνιιιιι αυτα μου έχουν κάτσει στη λειγούρα μουυυυ!!!

Τζένη μου... εκπαιδευμένος στα του σπιτιού και παιδιού... κατα τ'άλλα.. σε μερικά... θέλουμε ακόμα λιγο Rolling Eyes χιχιχιχι

Λιάνα μου συλλυπητήρια.. να ζήσετε να τη θυμόσαστε Sad

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lia-ka έγραψε:κοριτσακια μου δεν μπορω να σας κανω παρεα γιατι πεθανε μια πολυ κοντινη μου θεια,μας μεγαλωσε,ειμασταν μια πορτα!αυριο ειναι η κηδεια!ΤΠ,να μην σας ριχνω ψυχολογικα!σας  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 M032 ολες!καληνυχτα!

ζωη σε εσας λιανα μου....δεν μας ριχνεις..ολα μεσα στη ζωη ειναι...

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και γω ευελπιστω μεσα σε αυτο το φορουμ να μαθω κατι ελλη μου....απο την ιωαννα τα ιατρικα...απο την ευη τα μαγειρικα...απο την μαρινα τα του αντρος...και απο την αγαπη τα της εγκυμοσυνης  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 25 328109 και απο την λιανα και την μαρια τα των παιδιων!!!χαχαχαχαχαχα

οσο ζεις μαθαινεις!!!!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
rinamar έγραψε:Ιωάννα.. εσύ τέτοιο μενού..? ΑΠΛΑ πραγματα εσύ..? μπράβοοο! παιχνιδάκι για σ'ενα όλα αυτά, ε? αααχχ τα σκοκολατάκια με το μανταρίνιιιιι αυτα μου έχουν κάτσει στη λειγούρα μουυυυ!!!

Τζένη μου... εκπαιδευμένος στα του σπιτιού και παιδιού... κατα τ'άλλα.. σε μερικά... θέλουμε ακόμα λιγο Rolling Eyes χιχιχιχι

Λιάνα μου συλλυπητήρια.. να ζήσετε να τη θυμόσαστε Sad

ε τι αλλο θελεις βρε μαρινα μου?τον τελειο αντρα?αφου στο σπιτι βοηθαει και στο θεμα παιδι ειναι ενημερωμενος τι αλλο????

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιανα οπως καθε χαρα και λυπη εχει το χωρο της στη ζωη μας ετσι κι εδω!

Ελλη ωραια λεξη η ηρεμια, η γαληνη!

Μαρινα εγω!και με βρωμη τα μπιφτεκια και με λαχανικα!αστα...!!!!χαχαχαχα!!!Θα σου στειλω οταν ξανακανω....μην τα εχεις καημο!

Τζενη και επισης οσο ζεις ελπιζεις! Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις