Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
83 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 83 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 42]

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωχ Έλλη μου έχει κολλήσει με υπολογιστή ε..? δύσκολο να ξεκολήσει.. Shocked Shocked

νομίζω οτι οι άντρες που έχουν μείνει και λίγο μόνοι τους σε σπίτι σε εργένικη φάση είναι αυτοεκπαιδευμένοι..! Ο δικός μου να φανταστείς όταν έπερνε το μωρό τις μέρες που τον είχε αυτός τα έκανε όοοοοολα μόνος του! ..μαγείρεμα, φροντίδα, βόλτες, ταϊσμα..κλπ κλπ.. τι να κάνεις.. εκτώς του ότι δε μπορούσε να κάνει αλλιώς, το γουσταρει κιόλας!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια μου γλυκα γλυκα...εγω σας αφηνω!!!εχω ξανα δεκατα και αναγουλες τρελες.....την αρπαξα για τα καλα....να μου προσεχετε...

ελλη ελπιζω να σε πετυχω αυριο ξανα εδω..

μαρινα....περιμενουμε απο αυριο συμβουλες!!!!

ιωαννα..μανουλιτσα μου..καληνυχτα και ονειρα γλυκα!!!

ονειρα γλυκα σε ολες!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινα μπραβο του του γοη σου!!!Εμενα πηγε κατευθειαν απο τη μαμα στη γυναικα!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 Cz47

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζενη καληνυχτα και ονειρα γλυκα!!!!
Περαστικα σου!!!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 Md008

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jenjen έγραψε:
ε τι αλλο θελεις βρε μαρινα μου?τον τελειο αντρα?αφου στο σπιτι βοηθαει και στο θεμα παιδι ειναι ενημερωμενος τι αλλο????

..ειναι παλιοζυγάκι Τζένη μου.. ξέεεερουμε εμείς Wink
..ναι βρε κορίτσι.. δίκαιο έχειςςςς! ..και αν τον είχαμε τον τέλειο άντρα σίγουρα θα τον βαριόμασταν....

Ιωάννα εσύ τα μπιφτέκια με βρώμη εγώ με ρυζογκοφρέτα τριμμένη στο μούλτι.. αααρε διατροφή ρεεεε!! έεετσιιι! ..αυριο λέω να κάνω ψωμί χωρίς γουτένη.. για να καταλάβεις επίπεδο περιέργειας δηλαδη!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζενάκι καληνύχτα κοριτσάκι μου!!ωχ κι εσύ τα ίδια με μένα βλέπω έχεις!!

Μαρίνα αυτό ειναι το κακό...όπως λέει και η Ιωάννα απο την μαμά κατευθείαν σε μένα..που ξύπνησε η μαμά μέσα μου και το μόνο που κάνω είναι να τον φροντίζω!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:
Ιωάννα εσύ τα μπιφτέκια με βρώμη εγώ με ρυζογκοφρέτα τριμμένη στο μούλτι.. αααρε διατροφή ρεεεε!! έεετσιιι! ..αυριο λέω να κάνω ψωμί χωρίς γουτένη.. για να καταλάβεις επίπεδο περιέργειας δηλαδη!!!!!!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M027 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M121

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
rinamar έγραψε:
Ιωάννα εσύ τα μπιφτέκια με βρώμη εγώ με ρυζογκοφρέτα τριμμένη στο μούλτι.. αααρε διατροφή ρεεεε!! έεετσιιι! ..αυριο λέω να κάνω ψωμί χωρίς γουτένη.. για να καταλάβεις επίπεδο περιέργειας δηλαδη!!!!!!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M027 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M121

εγώ έφαγα ένα γιαουρτάκι με μέλι για βράδυ!!αλλά πεινάω ακόμη Embarassed Embarassed

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνύχτα Τζένη!

Ωχ Ιωάννα μου.. δύσκολη περίπτωση.. οι μαμάδες κάνουν ζημιέςςςς.. να φανταστείς ο γόης προσπαθεί να "εκπαιδεύσει" και Γιαννάκο γιατί.. ο μικρός είναι.. τρεις λαλούν και δυό χορεύουνν.. κι εγώ λίιιιγο τον πείζω να κάνει πραγματάκια βασικά τύπου:

απλώνουμε πετσετούλα μετά το μπάνιο και δεν την αφήνουμε βρεγμένη στην καρέκλααααα Twisted Evil Twisted Evil

το σόβρακο δεν το αφήνουμε πεταμένο ΠΑΝΩ στο καλάθι των απλύτων το βάζουμε ΜΕΣΑ!

στρώνουμε κρεβαττάκι πρίν φύγουμε απο αυτό το δίπορτο να πάμε στο άλλο δίπορτο!!

όταν τρώμε βάζουμε το πιατάκι μας στο πλυντήριο και δε το παρατάμε στο πάγκο κλπ κλπ

..προσπαθεί και η μάνα του να του τα περάσει αλλα τσακώνονται.. με εμένα τα κάνει ποιό άνετα.. τον πιάνω και στο φιλότημο και τα κάνει...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα εντάξει ...δν καθαρίζει αλλά δν λερώνει και έξτρα χαχα πάλι καλά!! Razz Razz Razz

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
εγώ έφαγα ένα γιαουρτάκι με μέλι για βράδυ!!αλλά πεινάω ακόμη Embarassed Embarassed

..μιά χαρά σε βρήσκω! ..τσίμπα κανένα αμυγδαλάκι.. φουντουκάκι.. καρυδάκι.. ε? έχεις? σε χορταίνουν οι ξηροί καρποι.. πιές και λίγο νεράκι και φτάνει Ελλη!! Είναι αργά για τζιτζιμπλίκια!!! ..εχει πέσει ο μεταβολισμός τέτοια ώρα..! Shocked

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δν με κρατάει η ώρα να εισαι σίγουρη Laughing Laughing Laughing το στομάχι μου που δν ειναι καλά με κρατάει και φοβάμαι να φάω μην τρέχω βραδιάτικα!!! No No No

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:δν με κρατάει η ώρα να εισαι σίγουρη Laughing Laughing Laughing το στομάχι μου που δν ειναι καλά με κρατάει και φοβάμαι να φάω μην τρέχω βραδιάτικα!!! No No No

ε άστο τοτε.. 2 φορές χειρότερα βρε κορίτσι.. ακόμα δεν έχει αναρρώσει πλήρως..

τσουπρίτσες μου πάω να τη πέσω νωρίς σήμερα.. αυριο έχει φούλ προγραμματάκι πάλι απο το πρωι.. έχουμε τάξει σε Γιαννάκο βόλτα στο Mall, μετά καφεδάκι αυτός με φίλους και εμείς με άλλους φίλους και το βράδυ σινεμαδακι!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 90233  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 90233

..μπορεί να μη προλάβω να μπώ αύριο..  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 209536

Σας φιλώ όοοολες μα δύο ιδιαίτερα φιλιά θα δώσω στο Μαρινάκι μας και στη Δέσποινά μας..  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 315810  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 315810

Καληνύχτα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 502437

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινα ετσι!Καλα κανεις!Να ξερεις καπου καποτε μιαγυναικα θα σε ευχαριστει!!!Καλα να περασεις αυριο!Καλη ξεκουραση και ονειρα γλυκα!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 Md063


Ελλη α!εμενα κατι κανει...ολο και κατι αφηνει πισω του!!!Αν νοιωθεις πως θα κανεις εμετο...μην φας!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνύχτα και από μένα!πάω να ξαπλώσω να ξεγελάσω την πείνα μου Razz Razz Razz Razz
θα μιλήσουμε αύριο πάλι!! Φιλάκια!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472


ωραίο πρόγραμμα έχεις για αύριο Μαρινάκι!!να περάσετε σουπερ!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 604962

Ιωαννάκι μου εδώ και 3 μέρες το ίδιο αίσθημα.. λες και μου έχει σταθεί στο λαιμό!!!πφφφ κοιτα να δεις που θα αδυνατίσω χωρίς να το θέλω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχα!!!περαστικα σου!!!
Καληνυχτα και ονειρα γλυκα!!!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 Md044

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η πρωινή βάρδια σας καλημερίζει!! Very Happy

Συγνώμη στα κορίτσια που τα λέγαμε εχθές κι έφυγα ξαφνικά αλλά έχω πολλά προβλήματα με το σπίτι κ μάλλον θα παίξει μετακόμιση...Τέλος πάντων είμαι πολύ χάλια με αυτό το θέμα τον τελευταίο καιρό κ δε θέλω να το σκέφτομαι.Στα δικά σας τώρα!!

Μαρίνα-Αγάπη!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M207 Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Μου φτιαξες τη διάθεση μόλις κάθισα στον υπολογιστή  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 654316 Να έχεις μια καλή κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη κ ένα γερό σποράκι!!!Όντως μόνο εσύ δεν το ήξερες πάντως...Εμείς στο λέγαμε  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M182 Χαίρομαι ακόμα περισσότερο που άνοιξες το θέμα γιατί θα ναι γουρλίδικο για τις υπόλοιπες κοπέλες που προσπαθούν!!Χοριακή πάντως μπορείς να κάνεις κ σήμερα κ να την ξέρεις μέχρι το βράδυ!!

Δέσποινα δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χαίρομαι που σ ακούω θετική κ μαχητική κ εύχομαι όλα να πάνε καλά.Σε καταλαβαίνω απόλυτα ότι το διάστημα αυτό που περιμένεις είναι ό,τι χειρότερο...Κάνε κουράγιο κ πάρε όσες περισσότερες γνώμες μπορείς!!Ακόμα κ τη Δευτέρα πριν πας στο νοσοκομείο.Δεν το λέω για να αγχώσω αλλά το λέω κ στον εαυτό μου ,μακάρι κ εγώ να είχα πάρει κ άλλη πριν κάνω εισαγωγή....

Μαρίνα-Σφεντόνα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M188ευχαριστώ που αποκατάστησες τη μπανάνα στα μάτια μου!!Την έτρωγα στα διαλείμματα αντί για χαζοσοκολάτες κ έμεινα affraid όταν μου παν ότι "τινάζω
το μεταβολισμό μου στον αέρα" .Καλά να περάσετε σήμερα!!

Λιάνα ζωή σε λόγου σας, να ζήσετε να τη θυμάστε τη θείτσα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472

Έλλη χαίρομαι πολύ που σαι καλύτερα, εγώ τρέχω  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M100 μόνο όταν παίρνω την αντιβίωση πια...

Εύη καλή εκδρομούλα,να περάσετε τέλεια!Αγαπώ Φλώρινα!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 875502 Σίγουρα βρε το φλουρί δεν το κατάπιε κανα πιτσιρίκι?  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M131

Τζένη μάλλον η Έλλη σε κόλλησε μέσω υπολογιστή  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M158,χιχιχιχι ΣΣΣΣσσσσ μη με ακούσει... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M122

Ιωάννα τι θα γίνει κορίτσι μου, θα συντονιστούμε καμιά φορά να απλώσουμε τα σεντονάκια μας μαζί?? Razz  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M067

Αναστασία,Λεμονάκι,Μαρία του Αντωνίου η μάνα Razz , Μαρία queen ,Μαρία-Ελένη, Νίκη πολλά φιλάκια  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472

Τρομάρα μου Α4 γέμισα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M048 σόρρυ άμα ξέχασα καμία...

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:καλησπερα κοριτσακια μου ηρθααα τη κανετεεε???
λοιπον εκανα τεστ self clear και βγηκε μια πολυυυυυυυυ αχνη
γραμμουλα ισα που φενεται δε λεω χαρηκαμε πολυ
αλλα ειμαι και συγκρατημενη και ξερετε γιατι? νιωθω πολυ αγχος γιατι
τα πονακια χαμηλα στην κοιλια μου συνεχιζοντε και με ποναει και η
μεση μου πολυ νιωθω οτι απο στιγμη σε στιγμη θα μου ερθει περιοδος
τωρα θα παω την δευτερα για χοριακη και βλεπουμε. το δοντι
μου περασε πολυ λιγο και το κεφαλι μου με το αυτι μου δεν εχουν σταματησει
να πονανε και τωρα δεν θα παρω ουτε αντιβιωση να δω πως θα βγαλω την νυχτα
και ολο το σ/κ που με περιμενει αυτα τα νεα μου εχουμε κανενα νεο απο την
δημητρα ???




κοριτσακι μου γλυκο πολυ χαρηκα που εισαι εγκυουλα!!!!!λοιπον τα πονακια που εχεις ειναι φυσιολογικα,και εγω ετσι ενιωθα,οτι τωρα μου ερχετε πηγενα και δεν ειχα τιποτα ...


να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη να προσεχεις!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και από εμένα!!!
Τι κάνετε κορίτσια; Οι εγγυούλες χαμογελάνε; Οι αρρωστούλες καλυτέρεψαν;
Άντα μου, μόνο εσύ είσαι πρωινή τελικά; Ε, λογικό αφού οι άλλες το ξενυχτάνε... Very Happy
Βασικά και εγώ το ξενύχτησα, αλλά λόγω Αντώνη και όχι λόγω υπολογιστή! Μου άρεσε ο χαρακτηρισμός... Μαρία του Αντωνίου η μάνα!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472
zoyzoynitsa moy,  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472
Κορίτσια, να έχουμε ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο!!! Είμαι πολύ χαρούμενη. Χθες το βράδυ κοιμήθηκα τόσο χαρούμενη με τα ευχάριστα της παρέας! Μόνο τέτοια να ακούμε από εδώ και πέρα! Εγώ πια δεν εύχομαι να μείνει κάποια έγγυος, αλλά εύχομαι να έρθει σποράκι που θα μείνει. Διαφορετικά να μην έρθει ποτέ!

Για ποιες περιμένουμε τώρα; Η Ευαγγελίτσα πού είναι να μας πει τα νέα της; Θέλω να πιστεύω ότι ακόμα καθυστέρηση έχει... Smile

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαρία του Αντωνίου η μάνα!! Very Happy (αφού σ άρεσε τέρμα κατοχυρώθηκε! Razz )

Τι κάνεις?Είναι αρρωστούλης ο μικρός σου κ ξενύχτησες?Περαστικά να ναι εύχομαι  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472

Εγώ εδώ μόνη σαν το λεμόνι, μες το κρύο κ τη μοναξιά (σαν ελληνική ταινία ακούγομαι) χωρίς καμία όρεξη να κάνω το οτιδήποτε Rolling Eyes

Πάντως έχεις μεγάλο δίκιο για αυτό που λες με τα σποράκια...Πραγματικά...Με όλα αυτά που γίνονται...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άντα μου, συγνώμη που άργησα να απαντήσω... Έγινε πάλι ζημιά με τον απορροφητήρα... Μαζεύει νερά (μάλλον υδρατμοί πρέπει να είναι) και τα ρίχνει μετά κάτω στην κουζίνα (ολόκληρα ποτήρια! ) Sad Ο άντρας μου φώναζε πριν. Σε αφήνω λοιπόν. Πάω για δουλίτσα...
Κοίταξε να ανέβεις, κουκλίτσα! Μην το βάζεις κάτω. Έχει και η μοναξιά τα καλά της. Μπορείς να κάνει ό,τι θέλεις, ό,τι σου αρέσει, πράγματα που με τον άντρα σου δεν τα κάνεις. Εμένα μου έχει λείψει τρελά η ανάγνωση βιβλίου. Παλιά καθόμουν με τις ώρες στον καναπέ και διάβαζα, διάβαζα... Σηκωνόμουν μόνο για τουαλέτα ή για φαγητό... Very Happy Είναι ένα από αυτά που λαχταράω σαν τρελή, αλλά δε βλέπω να γίνεται πια...

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλό ξεμπέρδεμα Μαρία  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M177 δεν έχεις άδικο για αυτό που λες αλλά έχω βαρεθεί να μαι μόνη Sad

Άντε καλέ κορίτσια ξυπνήστε!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M200

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M037
τι ωραία μέρα είναι αυτή?και τι ωραία διάθεση να ξυπνάς με τέτοιο ήλιο!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 328109
καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε λοιπόν!!!Σήμερα είναι σχεδόν τέλεια το στομαχάκι μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M121

Μαράκι εχει φιλτρο ο απορροφητήρας ?μήπως θέλει αλλαγή?ο Αντωνάκης ελπιζω να σε ξενυχτούσε γιατί είχε κέφια όχι ακεφιές ε???  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 875502  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 875502  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 875502

Αντα μου γιατί είσαι μοναχούλα?πάλι δουλεύει ο ανήρ σου???θα σου κάνουμε εμείς παρεούλα βρε ,μη στεναχωριέσαι!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M170

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια,
Προσπάθησα εν τάχει να ενημερωθώ για τα νεα σας, μιας και δεν προλαβαίνω να μπαινω συχνά Sad.
ΜΑΡΙΝΑ και ΑΓΑΠΗ πολλά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 50580

Αντε να παίρνουν οι επόμενες σειρά ... Smile

Σας είπα σιγά σιγά θα μετακομίσουμε όλες σε άλλο θέμα. Wink

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 417472


Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλλη, Μαρία  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 26 M204

μπήκατε!!!

Ναι είμαι μοναχούλα μωρέ κ έχουμε πρόβλημα με τη θέρμανση κ με πήρε πολύ από κάτω...

Τι κάνετε εσείς πείτε κανα νέο, κανα ευχάριστο!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις