Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
219 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 219 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 42]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χααχα δν προλαβα να εχω νεα απο την ώρα που κοιμηθηκα μεχρι την ώρα που ξύπνησα αχαχαχαχαχαχα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 M146

είναι κοινόχρηστη η θέρμανση? τι πρόβλημα έχετε αν επιτρέπεται??

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εδω ... σπίτι.
Εχω να κάνω ένα κάρο δουλειές αλλά δεν μπορώ με τίποτα να σηκώσω τον κ@λο μου από τον καναπέ.


Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι που να πάρει κ να σηκώσει κεντρική έχουμε...Άσε μην αρχίσω με το τι έχει γίνει γιατί δεν θα τελειώσω... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 M025
πάντως τώρα είπανε ότι το απόγευμα θα ανάψει. Ίδωμεν ... Rolling Eyes

Κι εγώ έχω να κάνω δουλειές κ δεν σηκώνομαι Μαρία  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 4872

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maρια εγώ ευτυχώς έχω κάνει όλες τις δουλειές μου και τα πιάτα τα επλυνε ο προκομμένος ο αντρούλης μου οποτε δν έχω κάτι να κάνω (βρε λες να διάβαζε αυτά που γράφαμε χθές? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 M174 χαχαχαχα)

Αντα μου ..απο τότε που έμεινα σε διαμέρισμα με αυτόνομη (με το μποιλερ στο μπαλκόνι αυτονομη) θέρμανση δν νομιζω ότι θα μπορούσα να ξαναζήσω σε κοινόχρηστη!!!είτε αφορά οτι δν πληρώνουν οι αλλοι οποτε δν ανάβει..είτε αφορά οτι δν αναβει κανεις και αναβεις μόνο εσύ οποτε σου ρχονται τα κοινόχρηστα μαζι με ενα εγκεφαλικο δώρο..τα έχω ζήσει όλα!!!!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλλη τη μυρίστηκες τη δουλειά εμάς είναι αυτά κ άλλα περισσότερα άσε ,άσε  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 M025

έχω αλλάξει κ εγώ πολλά σπίτια (7- οχτώ)αλλά πάντοτε είχα ατομική
θέρμανση κ με κακοφαίνεται απίστευτα τώρα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 M072 ελπίζω ότι το απόγευμα θα ζεσταθεί το κοκαλάκι μου...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αστα δν μπορώ τις μετακομίσεις...εχω αλλάξει 4 σπίτια και τώρα θα ξαναλλάξω αυτή τη φορά θέλω να πιστεύω θα μεινω μόνιμα!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 M131

βαριέμαι το συμμάζεμα που δν τελειώνει ποτέ και που φυσικά καθάρισμα και τακτοποίηση των πραγμάτων που τα κάνω μόνη μου!!! αλλά τι να κάνεις?νομιζω πως αν έχεις σοβαρό πρόβλημα καλύτερα ειναι να φεύγεις!απο την στιγμή που δν ειναι και δικό σου δν έχεις κανενα λογο να αναιχεσαι καταστάσεις!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχεις απόλυτο δίκιο αλλά δε γίνεται μετακόμιση με εμένα μακριά ,οπότε λέγαμε για το καλοκαίρι, νωρίς κιόλας για να ξαναξεκινήσουμε κ τις προσπάθειες...

Με πετυχαίνει όμως σε πολύ άσχημη φάση το θέμα αυτό γιατί θα ήθελα να νιώθω σίγουρη κ ασφαλής με το θέμα της στέγης πριν ξαναξεκινήσουμε...

Ώχχχχ άρχισα τη γκρίνια , σταματήστε με... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 M199

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Έχεις απόλυτο δίκιο αλλά δε γίνεται μετακόμιση με εμένα μακριά ,οπότε λέγαμε για το καλοκαίρι, νωρίς κιόλας για να ξαναξεκινήσουμε κ τις προσπάθειες...

Με πετυχαίνει όμως σε πολύ άσχημη φάση το θέμα αυτό γιατί θα ήθελα να νιώθω σίγουρη κ ασφαλής με το θέμα της στέγης πριν ξαναξεκινήσουμε...

Ώχχχχ άρχισα τη γκρίνια , σταματήστε με... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 M199

αχαχαχαχα καλέ τι το χτυπάτε το μαιμούδιιιιιιιι???χαχαχαχα δν ειναι γκρίνια..είναι ανησυχία!! σε καταλαβαίνω απόλυτα!! εγώ σκέψου πριν ξεκινήσουμε τις προσπάθειες ήθελα να μου πει ο άντρας μου τι θα κάνουμε που δν φτάνουν τα λεφτά μας τώρα που μένουμε σε ενοίκιο και να σιγουρέψουμε ότι θα μείνουμε στα πεθερικά μας αν με το καλο έρθει μωρο (εκει που θα παμε τώρα) και ότι θα παμε με την προυπόθεση ότι θα είμαστε και οι 2 ευτυχισμένοι με αυτή την επιλογη!! και μετά ξεκινήσαμε χαχαχα υπάρχουν χειρότερα απο εσένα τελικά!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 M011

κάνε λίγο υπομονή..πάρε καμια σομπούλα ηλεκτρική να αναβεις όταν δν αντέχεις το κρύο!κι εγώ έτσι εκανα στα αλλα σπίτια!! φορα και καμια ρομπίτσα να ζεσταίνεσαι λίγο παραπάνω και κάτι θα γίνει!! αρχες καλοκαιριού που τελειώνεις θα κοιτάξετε για σπιτάκι και ταυτόχρονα αρχιστε και τα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 215994 ...δν ξέρεις σε ποσο καιρό θα ερθει!!! Wink Wink Wink

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ ευχαριστώ Έλλη μου για τη συμπαράσταση με ζέσταναν τα λόγια σου Razz
,όντως υπάρχουν κ πολύ χειρότερα αλλά σε ένα σπίτι-ψυγείο (από τη Δευτέρα δεν έχει θέρμανση, ευτυχώς που δεν ήμουν εδώ!!!) με μάλλινη μπλούζα, φανελάκι κ 2 πουλόβερ κ με αγκαλιά ένα θερμαντικό κ ΜΟΝΗ δεν τα είδα κ πολύ αισιόδοξα τα πράγματα...

υ.Γ δε χτυπάω το μαιμούδι καλέ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 M145, εννοώ εμένα κοπανίστε με να συνέλθω!! Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το λυπάμαι πολύ μωρέ αυτό το emoticon ...το χτυπανε και κλαιει μωρε μετα!!!! θελω να το κάνω αγκαλίτσα!!Γιατρέ δν είμαι καλά χαααχχαχαχααχχααχα

αχ δηλαδη ο αντρας σου ειναι μεσα στο κρύο απο τη Δευτέρα? να τα χειρότερα!!! εσύ θα φύγεις πάλι...στην ζεστούλα κι αυτός θα κρυώνει!! αχ αχ!!πως μας έχουν κάνει έτσι!!!

συνέχισε τις αγκαλίτσες με το θερμαντικό..κάνε και κανενα καυτό μπάνιο να ισιώσει το κορμί σου!!! ....και όταν ερθει ο αντρούλης καθήστε αγκαλιτσα ..2 σωματα ζεσταινονται καλύτερα!!! δν ξερω τι αλλη ιδέα να σου δώσω!! scratch scratch

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
"Ο λόγος σου με χόρτασε κ το ψωμί σου κράτα" όπως έλεγε η γιαγιούλα μου  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 M120

Όντως ο κακομοίρης ξεπάγιασε αλλά είναι πιο ανθεκτικός από μένα Razz Άμα βέβαια έβαζε κ την ηλεκτρική που του ζήτησα θα ζεσταινόταν ακόμα περισσότερο ... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 M059

Μη στεναχωριέσαι για το μαιμούδι θα το κάνω  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 M170 που φαγε το τηγάνι στο κεφάλι πριν Laughing

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια!Εχω να μπω από την Τετάρτη κι έγινε χαμός από νέα κ από σελίδες!Δεν θα τα σχολιάσω όλα (αδύνατο!).Θα σταθώ μόνο σε 2:
Αγαπη συγχαρητήρια!Χάρηκα πάρα μα πάρα πολύ!Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 50580
Δεσποινούλα μακάρι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου και το σποράκι σου να είναι εκεί και να μεγαλώνει!!!Υπομονή μέχρι να βγάλεις άκρη αλλά να έχεις πίστη!Τα σημάδια είναι θετικά!
Τα δικά μου εν συντομία: Κάποιος με μούτζωσε για τα καλά δεν εξηγειται αλλιώς...Μετά την ουρολοίμωξη είχα κάτι τσουξιματάκια χαμηλά.Πήρα την Τετάρτη το γυναικολόγο και μίλησα με την κοπέλα (μαία) στη γραμματεία.Μου είπε πως μάλλον έχω κολπίτιδα και να πάρω κάτι υπόθετα και μια κρέμα.Τη ρωτάω για τις ελεύθερες επαφές και μου λέει "κανένα πρόβλημα".Επειδή τα φαρμακεία ήταν κλειστά τα φάρμακα θα τα έπαιρνα Πέμπτη απόγευμα.Την Πέμπτη το πρωί βλέπω ωορρηξία στο τεστάκι που εκανα.Είπα κι εγώ να το εκμεταλλευτώ και την Παρασκευή να ξεκινήσω αγωγή.Οντως το εκμεταλλεύτηκα,αλλά από Πέμπτη βράδυ είμαι και τέζα με πυρετό...Ακόμα έχω...Στο μεταξύ, όταν πήρα τα υπόθετα και την κρέμα είδα ότι έλεγαν πως δεν είναι κατάλληλα σε περίπτωση εγκυμοσύνης! affraid Παίρνω το γιατρό τηλέφωνο και μου είπε καλύτερα όντως να βάλω dactarine.Αν (λέμε αν...) έχω μείνει έγκυος με πυρετό και με κολπίτιδα; affraid Ολα μαζί...Εχω βαρεθεί να μου λένε περαστικά... Smile (για να ευθυμήσουμε και λίγο).Sorry για το κατεβατό αλλά είμαι και περίπτωση, όπως καταλαβαίνετε! Smile

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς το Ευούλι!!
για να νιώσεις λίγο συμπαράσταση..ήμουν απο την Τετάρτη με γαστρεντερίτιδα..διαρροιες εμετους και πυρετο..σήμερα είμαι καλά ευτυχώς...και σαν να μην έφτανε κι αυτό..αδιαθέτησα και 2 μέρες νωρίτερα απο το αναμενόμενο και είχα και αυτό μέσα σε όλα τα αλλα..οποτε ήμουν σε μια φάση αδυναμίας με ζαλάδες γιατί δν μπορούσα να φάω τίποτα..σκέψου σε 3 μέρες έχασα 1μισι κιλό χαχα (άλλο ένα και είμαι έτοιμη για τις παραλίες χαχαχαχαχα )και να με πονάει και η κοιλιά μαζί με το στομάχι..!!! μάλλον είναι η εποχή τέτοια!! απο τη στιγμή πάντως που έκανες ωορρηξία μέχρι να μείνεις έγκυος μεσολαβούν γύρω στις 12 μέρες... δν προλαβαίνεις να κάνεις την θεραπεία?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Ελλη!Τα διάβασα και τα δικά σου!Σου έπεσαν κι εσένα μαζεμένα!Τώρα έχεις αναρρώσει πλήρως;Πάντως, είχε και τα καλά του με -1,5 κιλό!Κι εγώ σ' αυτό ευελπιστώ, μιας και τη βγάζω με σουπίτσες! Smile Ο γιατρός που μίλησα μου είπε από τώρα να μην κάνω τη θεραπεία, μάλλον για να αποκλείσουμε κάθε ενδεχόμενο...Οψόμεθα...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βάλε την κρεμουλίτσα σου αν ειναι..που αποσο ξέρω δν κανει πρόβλημα ακομη κι αν εισαι εγκυούλα!!
το στομάχι μου δν ειναι και στα σουπερ του αλλα γενικά ειμαι πολύ καλά ναι!!

μακάρι να ειναι ο τυχερος σου μήνας!!εγω περιμένω αλλες 2 μερες και μετα βουρ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 215994 χιχιχι

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Πήρα την Τετάρτη το γυναικολόγο και μίλησα με την κοπέλα (μαία) στη γραμματεία.Μου είπε πως μάλλον έχω κολπίτιδα και να πάρω κάτι υπόθετα και μια κρέμα.Τη ρωτάω για τις ελεύθερες επαφές και μου λέει "κανένα πρόβλημα".

Ευούλι καλησπέρα Very Happy μου κάνει μεγάλη εντύπωση που σου αφήνουν να έχεις ελεύθερες επαφές όσο παίρνεις φάρμακα.

Όταν εγώ κάποια στιγμή (όχι τώρα που ξαναπαθα) είχα ουρολοίμωξη όχι μόνο μας απαγόρευσε την επαφή αλλά έδωσε κ κρέμα για τον άνδρα μου κι ας μην κάνμε ελεύθερα scratch

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό θα κάνω!Αν και δεν ήταν γενικά καλός μήνας, ελπίζω να τελειώσει καλά! Very Happy Περαστικούλια σου κι εσένα!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 417472

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ας ευχηθώ και εγώ στην Αγάπη μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!
με το καλό κοπέλα μου να υποδεχτείς το νέο μέλος της οικογένειάς σου!!!!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 50580

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια,τι κανετε?εγω τωρα ηρθα απο την κηδεια.προσπαθησα να μην κλαψω αλλα δεν τα καταφερα.οταν ηρθε η ωρα για το αντιο τοτε ξεσπασα.πρεπει να ζουμε την ζωη μας,να μην κοιταμε τιποτα απο τα χαζα πραγματα γιατι η ζωη περναει και χανουμε την ουσια.  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 587529 που σας τα ειπα αυτα,αλλα δεν ειχα που αλλου να τα πω.  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 417472 σε ολες!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Πήρα την Τετάρτη το γυναικολόγο και μίλησα με την κοπέλα (μαία) στη γραμματεία.Μου είπε πως μάλλον έχω κολπίτιδα και να πάρω κάτι υπόθετα και μια κρέμα.Τη ρωτάω για τις ελεύθερες επαφές και μου λέει "κανένα πρόβλημα".

Ευούλι καλησπέρα Very Happy μου κάνει μεγάλη εντύπωση που σου αφήνουν να έχεις ελεύθερες επαφές όσο παίρνεις φάρμακα.

Όταν εγώ κάποια στιγμή (όχι τώρα που ξαναπαθα) είχα ουρολοίμωξη όχι μόνο μας απαγόρευσε την επαφή αλλά έδωσε κ κρέμα για τον άνδρα μου κι ας μην κάνμε ελεύθερα scratch

η ουρολοίμωξη τι σχέση έχει με τις επαφές? αφού είναι μικρόβιο που παίζει να το έχεις ούτως ή άλλως μέσα σου! ..για μυκητες ξέρω ότι παίρνουν θεραπεια και οι δυο! για κολπίτιδα δν ξέρω δν έχω πάθει θα σας γελασω Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ασε που η θεραπεια στον άντρα ειναι χάπια και οχι κρέμα scratch scratch



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Σαβ Φεβ 18, 2012 5:28 am, 1 φορά

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι καλησπέρα Very Happy μου κάνει μεγάλη εντύπωση που σου αφήνουν να έχεις ελεύθερες επαφές όσο παίρνεις φάρμακα.

Όταν εγώ κάποια στιγμή (όχι τώρα που ξαναπαθα) είχα ουρολοίμωξη όχι μόνο μας απαγόρευσε την επαφή αλλά έδωσε κ κρέμα για τον άνδρα μου κι ας μην κάνμε ελεύθερα scratch [/quote]

Κι εμένα μου κάνει εντυπώση πλέον!Τότε σκέφτηκα ότι σίγουρα ξέρει καλύτερα, αλλά τώρα σκέφτηκα ότι μάλλον μου είπε βλακεία...!Άσε, που τα πήρα και με το γιατρό!Πώς αφήνει τη μαία να δίνει αγωγές,όταν μάλιστα αποδεικνύεται ότι δεν είναι πλήρως ενημερωμένη;!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:καλημερα κοριτσια,τι κανετε?εγω τωρα ηρθα απο την κηδεια.προσπαθησα να μην κλαψω αλλα δεν τα καταφερα.οταν ηρθε η ωρα για το αντιο τοτε ξεσπασα.πρεπει να ζουμε την ζωη μας,να μην κοιταμε τιποτα απο τα χαζα πραγματα γιατι η ζωη περναει και χανουμε την ουσια.  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 587529 που σας τα ειπα αυτα,αλλα δεν ειχα που αλλου να τα πω.  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 417472 σε ολες!


Λιάνα μου τα θερμά μου συλληπητήρια!Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχούλα της...

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:καλημερα κοριτσια,τι κανετε?εγω τωρα ηρθα απο την κηδεια.προσπαθησα να μην κλαψω αλλα δεν τα καταφερα.οταν ηρθε η ωρα για το αντιο τοτε ξεσπασα.πρεπει να ζουμε την ζωη μας,να μην κοιταμε τιποτα απο τα χαζα πραγματα γιατι η ζωη περναει και χανουμε την ουσια.  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 587529 που σας τα ειπα αυτα,αλλα δεν ειχα που αλλου να τα πω.  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 417472 σε ολες!
να ζήσετε να την θυμόσαστε....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι πως δίνουν θεραπεία χωρίς καλλιέργεια να δουν τι είναι ακριβώς αυτό που έχεις!! Rolling Eyes

Καλησπερα Λενάκι!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 27 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω πολυ κοπελες μου,να ειστε ολες καλα και συντομα ολες με μωρακια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις