Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
151 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 151 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 42]

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νυχτοπουλι με κανατε....

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη μου πονας τοσο πολύ;

Διαβασες τα νεα της Δεσποινας; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 B05

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζενη νυχτοπουλι ησουνα...απλα εμεις το αναδειξαμε...!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αγαπη μου πονας τοσο πολύ;

Διαβασες τα νεα της Δεσποινας; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 B05

γυρισα πλευρο πονεσα και ξυπνησα σορρυ δεν διαβασα τις προηγουμενες σελιδες τη εγινε με την δεσποινα ???

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατά 99,9% έχει σύνδρομο κενού σάκου.....  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 534787

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λες ιωαννα μου?μια κοιμαμαι μια ξυπναω....δεν ξερω τι εχω παθει...εχω και δεκατα...

αγαπη τετοιος πονος δυνατος ωστε να ξυπνησεις????σου εχει ξανατυχει...

ευη...ΚΟΛΑΣΕ ΜΑΣ ΒΡΑΔΥΑΤΙΚΑ?γιατι δεν πασπαλιζεις την πιτα αυριο πρωι πριν φυγεις για την δουλεια και ταλαιπωρησαι βραδυατικα?

διαβασα τι εγινε με την δεσποινα...εγω ευελπιστω στο να βρει το σπορακι της αυριο στην τρισδιαστατη...η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια...στενοχωρηθηκα ομως..ειναι πολυ κριμα εαν οντως εχει δικιο η ιατρος της..

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρρωστουλα κι εσυ; Περαστικα σου κοπελα μου! Ισως κοιμασαι αστατα γιατι εισαι μονη σπιτι κι εχεις εννοια....

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Κατά 99,9% έχει σύνδρομο κενού σάκου.....  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 534787

τη ειναι αυτο παλι σγνωμη δεν ξερω ειμαι και απ΄τον υπνο το εμβρυο το ειδανε καρδουλα ακουσαν???

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Αρρωστουλα κι εσυ; Περαστικα σου κοπελα μου! Ισως κοιμασαι αστατα γιατι εισαι μονη σπιτι κι εχεις εννοια....

ειναι και αυτο..μου λειπει ο μουργος...μαζι δεν κανουμε και χωρια δεν μπορουμε!!!!στενοχωρηθηκα ρε συ με την δεσποινα...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 Dsc02796i





 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 Dsc02797o

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi27 έγραψε: Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 Dsc02796i





 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 Dsc02797o


σταφιδες η ξηροι καρποι ειναι αυτα τα μαυρακια στη φωτο?????

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ειναι κ η λιανα εδω ρε γαμωΤο να μου πει την γνωμη Της να βαλω τωρα ενα κολπικο θερμομετρο η πΡπει μονο πρωι ?? τη να κανω? τωρα μου περασε

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη σακος χωρις μωρο!Απο οτι μου ειπε δεν ειχαν ακουσει!!

Τζενηειδες; πισω απο καθε κακο ενας αντρας! Κι εγω στεναχωρηθηκαα γιατι το περασα!

Ευη πωπω ομορφιες...να μη δουλευω στο φροντιστηριο... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 B04

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:
evi27 έγραψε: Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 Dsc02796i





 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 Dsc02797o


σταφιδες η ξηροι καρποι ειναι αυτα τα μαυρακια στη φωτο?????


chocolate chips,σταφίδες κι έχει μέσα και φουντούκια Very Happy

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:δεν ειναι κ η λιανα εδω ρε γαμωΤο να μου πει την γνωμη Της να βαλω τωρα ενα κολπικο θερμομετρο η πΡπει μονο πρωι ?? τη να κανω? τωρα μου περασε

αγαπη αυτο που ξερω απο εμπειρια δικια μου κιολας...εαν βαλεις το θερμομετρο τωρα(Εγω βαζω το κανονικο) και ειναι πολυ χαμηλη..θα σου ερθει η αλεκα...παντα ετσι γινεται..η θερμοκρασια παντα πεφτει οταν ερχεται η αλεκα...

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi27 έγραψε:
jenjen έγραψε:
evi27 έγραψε: Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 Dsc02796i





 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 Dsc02797o


σταφιδες η ξηροι καρποι ειναι αυτα τα μαυρακια στη φωτο?????


chocolate chips,σταφίδες κι έχει μέσα και φουντούκια Very Happy

ΦΤΟΥ ΣΟΥ!!!!!και γω τωρα που θελω να φαω γλυκο τι θα κανω?????χρυσοχερα μου εσυ.......μενεις και μακρυα ρε γμτ!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
jenjen έγραψε:
evi27 έγραψε: Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 Dsc02796i





 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 Dsc02797o


σταφιδες η ξηροι καρποι ειναι αυτα τα μαυρακια στη φωτο?????


chocolate chips,σταφίδες κι έχει μέσα και φουντούκια Very Happy

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 585182

Αγαπη μηπως ειναι το εντερο; τι εφαγες σημερα;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σου στείλω βρε Ιωάννα μου!!!

α και τσάκο και κάτι που είδα ότι ζήτησες σε άλλη σελίδα!


H original αγγλική συνταγή για muffins, από την διεθνώς αναγνωρισμένη Betty Crocker. Επειδή λατρεύω τα muffins, δοκίμασα πάρα πολλές συνταγές, και αυτή ήταν η καλύτερη με διαφορά. Δοκιμάστε την! θα την λατρέψετε Smile
Chocolate Muffins, η original συνταγή



Τι χρειαζόμαστε:

1 ποτήρι ξινόγαλα
1/2 ποτήρι λιωμένο βούτυρο (unsalted)
1 αυγό
1 3/4 ποτήρι αλεύρι για όλες τις χρήσεις
3/4 ποτηριού ζάχαρη
1/2 ποτήρι κακάο (πικρό)
1 κ.γ. μαγειρική σόδα
1 κ.γ. βανίλια
1/4 κ.γ. αλάτι
1/2 ποτήρι chocolate chips (ή αλλιώς σταγόνες σοκολάτας)



Προθερμαίνετε τον φούρνο στους 190 βαθμούς Κελσίου για περίπου 15 λεπτά. Αλείψετε τις θήκες των muffins με λίγο λάδι για να μην κολλήσουν.
Σε μία κούπα βάζετε το αλεύρι, την ζάχαρη, το κακάο, την βανίλια, το αλάτι, την μαγειρική σόδα και τα chocolate chips.
Σε μία άλλη κούπα βάζετε το αυγό και το χτυπάτε καλά και μετά προσθέτετε το ξινόγαλα και το βούτυρο. Τα αναμειγνύετε με την άλλη κούπα και ανακατεύετε καλά.
Μετά τα χωρίζετε ομοιόμορφα στις θήκες.
Τα ψήνετε για 15-20 λεπτά, ή μέχρις ότου βάζετε μία οδοντογλυφίδα μέσα και βγαίνει έξω καθαρή.
Αφήστε τα να κρυώσουν 5 λεπτά και μετά βγάλτε τα από τις θήκες. Καλή όρεξη!
Λίγα μυστικά ακόμα
Αν δεν έχετε ξινόγαλα, βάλτε σε ένα ποτήρι ένα κουτάλι της σούπας ξύδι ή χυμό λεμονιού, και γεμίστε το υπόλοιπο με γάλα.






Λαχταριστά muffins σοκολάτας που αν σερβιριστούν ζεστά το κέντρο της σοκολάτας θα είναι ρευστό.
Muffins με γέμιση σοκολάταs

Τι χρειαζόμαστε:

2 κούπες αλεύρι για όλες τις χρήσεις ή αλεύρι που φουσκώνει μόνο του, τότε θα παραλείψετε το baking
3 κ γλ .baking powder
1/2 κ.γλ. αλάτι,
2 αυγά
1/2 κούπα ζάχαρη
75 γραμμ. λιωμένο βούτυρο
2 βανίλιες
1 κούπα γάλα
100 γραμμ. τριμμένη σοκολάτα γάλακτος
12 μικρά κομμάτια κουβερτούρα (100γραμ.περίπου)



Πως το κάνουμε:

Σε ένα μπολ ανακατεύουμε μαζί όλα τα στερεά υλικά και την τριμμένη σοκολάτα γάλακτος.
Σε άλλο μπολ ανακατεύουμε τα στεγνά υλικά και προσθέτουμε τα υγρά υλικά ανακατεύοντας τα απαλά με ένα πιρούνι (δεν χρειάζεται να τα χτυπήσουμε στο μίξερ).
Βουτυρώνουμε 12 υποδοχές σε ταψάκι για muffins και τις πασπαλίζουμε αλεύρι, βάζουμε 2-3 κ.σ από το μείγμα μας σε κάθε υποδοχή να καλύπτονται τα 2/3 περίπου, στή μέση της κάθε υποδοχής βαζουμε ένα κομμάτι κουβερτούρας.
Ψήνουμε σε προθερμασμένο φούρνο 190 βαθμοι για 20/25 λεπτά.

Λίγα μυστικά ακόμα

Τρώγονται ζεστά καθώς η σοκολάτα είναι ρευστή στο κέντρο, αλλά και κρύα. Μόλις κρυώσουν τα τυλίγουμε σε διαφανή μεμβράνη ώστε να μη μας στεγνώσουν και αν θέλουμε τα ζεσταίνουμε στο φούρνο μικροκυμάτων. Και κάποιες παραλλαγές:

Φράουλας: προσθέτουμε 1 φλιτζάνι κομμένες φράουλες.



Ολικής αλέσεως: χρησιμοποιούμε 3/4 της κούπας αλεύρι ολικής και 1 κούπα αλεύρι που φουσκώνει μόνο του, 1 κ.γλ ανάμεικτα μπαχαρικά και 1/2 κούπα σταφίδες.



Μήλου: προσθέτουμε 1κ.γλ κανέλα 1/4 μοσχοκάρυδο και 1 κούπα μήλο σε μικρά κυβάκια και προσθέτουμε λίγο παραπάνω ζάχαρη.



Μπανάνας: προσθέτουμε 1 μεγάλη λιωμένη μπανάνα.



Τυριού και μπέικον: σοτάρουμε 3 φέτες ψιλοκομμένο μπέικον και 1 κούπα τριμμένο τσένταρ και φυσικά δεν θα βάλουμε ζάχαρη.

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:
αγαπη έγραψε:δεν ειναι κ η λιανα εδω ρε γαμωΤο να μου πει την γνωμη Της να βαλω τωρα ενα κολπικο θερμομετρο η πΡπει μονο πρωι ?? τη να κανω? τωρα μου περασε

αγαπη αυτο που ξερω απο εμπειρια δικια μου κιολας...εαν βαλεις το θερμομετρο τωρα(Εγω βαζω το κανονικο) και ειναι πολυ χαμηλη..θα σου ερθει η αλεκα...παντα ετσι γινεται..η θερμοκρασια παντα πεφτει οταν ερχεται η αλεκα...

εχω ενα που θερμομετρο που ειναι κολπικο η λιανα μου το ειπε και κατα τυχη ετυχε να εχω το ιδιο εκεινη λεει οτι αν ειναι απο 37 και πανω μπορει να ειναι θετικο αλλιως πιο χαμηλα ειναι αρνητικο αλλα δεν ειναι μπορουμε να ειμαστε σιγουροι τη να κανω ? να πεσω για υπνο ξανα μαλλον αυτο θα κανω

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ioanna85"]Αγαπη σακος χωρις μωρο!Απο οτι μου ειπε δεν ειχαν ακουσει!!

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ???? ΠΩΣ ΤΗ ΕΓΙΝΕ ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ??? ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ???

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιχούδες μου κοπιάστε!!! λοιπόν θα σας αφήσω να πάω για νάνι!!θα τα πούμε το πρωί οκ?  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 417472 σε όλες!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη τι κριση σε επιασε; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 Cz53

Ευη ευχαριστω πολύ πολύ!Ξινογαλα στο σουπερ μαρκετ στο ψυγειο ή στο ραφι; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 Cz10

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καληνυχτα ευη!!!ονειρα γλυκα!!!!

αγαπη..ισχυει αυτο για την θερμοκρασια που σου ειπε η λιανα...εγω παντως θα σου προτεινα να πεσεις για νανι και να μην το σκεφτεις και αυριο εαν το θυμηθεις οταν ξυπνησεις να την ελενξεις...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη καληνυχτα και ονειρα γλυκα...
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 Md040


Αγαπη ειναι 7εβδομαδων!!!Μακαρι να ηταν πλακα...

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Αγαπη τι κριση σε επιασε; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 Cz53

Ευη ευχαριστω πολύ πολύ!Ξινογαλα στο σουπερ μαρκετ στο ψυγειο ή στο ραφι; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 14 Cz10

ΨΥΓΕΙΟ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις