Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
134 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 134 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 42]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφια Ειδες δε σε ρωτησα και τα δυο, δηλαδη και καλος και γλυκομιλητος γιατι δεν υπάρχει, σπάνιες περιπτωσεις!Αρνητικα θα ακουσεις για ολους, δεν εχει σημασια! Γνωμη μου μην κολλας στο χαρακτηρα, αν ειναι καλος ας φωναζει! Για μενα να προσεξεις τα εξης:
- να εχει πιστοποιηση για α,β και γ επιπεδου
- να εχει καλα μηχανηματα, συγχρονα οχι απο το 1821
- να μην ειναι ουτε πολυ νεος ουτε πολύ μεγαλος, πανω κατω στα 55 με 60
-να δεις με ποιους συνεργαζεται
- να μην ασχολειται μονο με μαιευτικα αλλα και με γυναικολογικα

μμμμ...ολο και κατι θα σκεφτω!Ελπιζω να σε καλυψα! Σημασια ειναι να πιστευεις σε αυτον....


Αγαπη λεω...εισαι!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia ka το δα, ελπίζω να έκανα σωστά την αποδοχή.

Καλύτερα ο γιατρός να είναι καλός στην δουλειά του και κρύο-κώλος, παντός εγώ το καλό πακέτο δεν το έχω συναντήσει ακόμα.

ada και εγώ βόρεια είμαι

Ιωαννάκι πέταξες εκεί την φωτό, και τα μάτια μας επίσης έξω, θα φάμε κανένα κομμάτι τελικά ;

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σκουντουφλού, Σοφία καλησπέρα Very Happy

είμαι λίγο μια μέσα μια έξω ... Embarassed

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:είμαι λίγο μια μέσα μια έξω ... Embarassed
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 57

Λεμονακι εμεινε ενα κομματι λεμονοπιτα και ενα κομματι τουρτα θεικη με τριπλή σοκολατα (ετσι ελεγε η συνταγη)! Ελα να σε κερασω....

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασχετο το ψευδονυμο σκουντουφλου μου ταιριαζει γαντι γιατι συνεχεια σκουντουφλαο παντου και οπου βρω στοχο και φυσικα το χειροτερο απο ολα ειναι αν φαω το μικρο δαχτυλακι του ποδιου σε καμμια γωνια ΑΟΥΤΣ affraid



Έχει επεξεργασθεί από τον/την αγαπη στις Πεμ Φεβ 16, 2012 10:51 am, 1 φορά

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας πάλι!
Λιάνα και Έλλη, συγγνώμη που έφυγα τόσο απότομα, αλλά ξύπνησε το μωρό και ήρθε στο καπάκι ο άντρας μου οπότε δεν πρόλαβα να πω ούτε γεια. Έκλεισα κατευθείαν τον υπολογιστή, χωρίς να κάνω αποσύνδεση και δεν ξέρω αν φαινόμουν on line...
Έλλη, πώς είσαι τώρα; Καλύτερα; Όντως ένα νυφικό στην ντουλάπα είναι πειρασμός... Σου φωνάζει: "Φόρεσέ με!! Πότε θα αδυνατίσεις να με φορέσεις ξανά;" Very Happy
Λιάνα, είσαι τελικά πολύ τρελή!! Φαντάσου σκηνικό... Ένας παπάς να βγάζει φωτογραφίες μια νύφη και δυο παρανυφάκια! Very Happy Κουκλίτσα μου, διάβασα για τη φίλη σου και έπαθα και εγώ ένα σοκ. Δεν μπορώ να ακούω τέτοια. Εύχομαι να μην το χάσει το μωράκι της.
Ιωάννα, να μετακομίσω Πάτρα να με κερνάς κάθε μέρα;  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 328109
Άντα, συμφωνώ με την Ιωάννα. Τα φάρμακα σε πείραξαν. Περαστικά σου και να τρως καλά τώρα!! (Πόπο σα μαμά ακούγομαι!!)
Τζένη- Τζένη, τι κάνεις ξελογιάστρα μου;
Τώρα που είπα ξελογιάστρα, πού είσαι Εύη; Γύρισες από το γιατρό;
Μαρία-Ελένη, γεια σου και από εμένα!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 417472
skountouflou, πολύ νωρίς για περίοδο... Μήπως είσαι έγκυος;;; Αλλά και για αυτό νωρίς νομίζω είναι...
Λεμονάκι, τι κάνεις; Θα το συνηθίσεις καλέ το σπίτι και θα το απολαμβάνεις μετά! Θα το φτιάξεις όπως θέλεις. Είναι ωραίο που είναι δικό σου! Smile
Σοφία, δεν ξέρω πώς μπορείς να επιλέξεις το σωστό γυναικολόγο. Έχω ακούσει ένα σωρό. Ο ίδιος γιατρός και άλλες μένουν ευχαριστημένες και άλλες όχι... Τι να πω;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι απο τους πιο παλιους στην ορεστιαδα.παλια ειχε κλινικη.ειναι διακριτικος,νιωθω ανετα και με συμβουλευει αψογα.τα μηχανηματα ειναι σουπερ και προπαντων μπορει και κανει και τον υπερηχο εκει γιατι ακουσα και κατι κουλα,οτι οι αλλοι τους στελνουνε αλεξανδρουπολη.οτι ωρα και να τον παρω τηλ μου απανταει σε οτιδηποτε.απλα θελω το καλυτερο για το μικρουλη που κουβαλαω.

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel έγραψε:Γεια σας πάλι!
Λιάνα και Έλλη, συγγνώμη που έφυγα τόσο απότομα, αλλά ξύπνησε το μωρό και ήρθε στο καπάκι ο άντρας μου οπότε δεν πρόλαβα να πω ούτε γεια. Έκλεισα κατευθείαν τον υπολογιστή, χωρίς να κάνω αποσύνδεση και δεν ξέρω αν φαινόμουν on line...
Έλλη, πώς είσαι τώρα; Καλύτερα; Όντως ένα νυφικό στην ντουλάπα είναι πειρασμός... Σου φωνάζει: "Φόρεσέ με!! Πότε θα αδυνατίσεις να με φορέσεις ξανά;" Very Happy
Λιάνα, είσαι τελικά πολύ τρελή!! Φαντάσου σκηνικό... Ένας παπάς να βγάζει φωτογραφίες μια νύφη και δυο παρανυφάκια! Very Happy Κουκλίτσα μου, διάβασα για τη φίλη σου και έπαθα και εγώ ένα σοκ. Δεν μπορώ να ακούω τέτοια. Εύχομαι να μην το χάσει το μωράκι της.
Ιωάννα, να μετακομίσω Πάτρα να με κερνάς κάθε μέρα;  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 328109
Άντα, συμφωνώ με την Ιωάννα. Τα φάρμακα σε πείραξαν. Περαστικά σου και να τρως καλά τώρα!! (Πόπο σα μαμά ακούγομαι!!)
Τζένη- Τζένη, τι κάνεις ξελογιάστρα μου;
Τώρα που είπα ξελογιάστρα, πού είσαι Εύη; Γύρισες από το γιατρό;
Μαρία-Ελένη, γεια σου και από εμένα!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 417472
skountouflou, πολύ νωρίς για περίοδο... Μήπως είσαι έγκυος;;; Αλλά και για αυτό νωρίς νομίζω είναι...
Λεμονάκι, τι κάνεις; Θα το συνηθίσεις καλέ το σπίτι και θα το απολαμβάνεις μετά! Θα το φτιάξεις όπως θέλεις. Είναι ωραίο που είναι δικό σου! Smile
Σοφία, δεν ξέρω πώς μπορείς να επιλέξεις το σωστό γυναικολόγο. Έχω ακούσει ένα σωρό. Ο ίδιος γιατρός και άλλες μένουν ευχαριστημένες και άλλες όχι... Τι να πω;


γεια σου και σε σενα εχεις μωρακι ε??και ετοιμαζεσαι και για δευτερο να σου ζησει ποσο ειναι?

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lia-ka έγραψε:ελα βρε μαρια ελενη,σου απαντησα!τον τεγο εχω!σε αυτον εγινε το περιστατικο με την ατυχη κοπελα!εχω κανει δυο καισαρικες σε αυτον και ειμαι ευχαριστημενη!τι να πω!οπως ειπαμε μονο ο θεος ξερει!κανενας γιατρος δεν θελει(σχεδον)να ειναι δολοφονος,αλλα τι να κανουμε!γινονται και αυτα τα κακα..


ενταξει γινονται αλλα οχι και στο 2012 αυτος αν δεν κανω λαθος το εχει ξανακανει??δεν ξερω κατα η γνωμη δεν θα πηγαινα

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 F055 έχεις δίκιο αλλά θέλω τον χρόνο μου μάλλον, είναι και αυτές οι άκαρπες προσπάθειες και ο αγώνας που δεν σε αφήνουν να δεις τα θετικά...

Ιωάννα, για να δω.. αααα Πάτρα ε ;
εδώ κοντά, βάζω την παντόφλα και έρχομαι!!!!!! τα τρώω και τα δύο αν επιμένεις τόσο  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 215994

Αγάπη σαν τον άντρα μου είσαι..

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πρέπει να φάω για να πάρω την αντιβίωση αλλά δεν κατεβαίνει τίποτα!!
Κι η μάνα μου είπε ότι το πολύ χαμομήλι χειροτερεύει την κατάσταση. Shocked
ΔΕΝ θα γκρινιάξω θα πω όμως ότι μακάρι να χα μια ζυγαριά εδώ.

Always look at the bright side of life.
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 4872  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 4872  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 4872  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 4872

Όσο για γιατρούς που λέτε εγώ θέλω να μου εμπνέει εμπιστοσύνη.Έστω κι αν είναι άγριος χιχιχι

Μαρία-Ελένη κ Ελένη καλησπέρα, σορυ δεν είδα ότι είστε μέσα με το ...ζόρι μου Embarassed

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη εχω ραγισει παλια το μικρο δαχτυλο του ποδιου!Ασε πονο κι ηταν χειμωνας που σημαινει κλειστα παπουτσια! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 75

Μαρια ελα Πατρα και δε θα κερναω μονο μερα αλλα και νυχτα!

Σοφια εμενα μου φαινεται μια χαρα οπως τα λες...τι αλλο να ζητησεις;

Λεμονακι επιμενω...

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ada έγραψε:Πρέπει να φάω για να πάρω την αντιβίωση αλλά δεν κατεβαίνει τίποτα!!
Κι η μάνα μου είπε ότι το πολύ χαμομήλι χειροτερεύει την κατάσταση. Shocked
ΔΕΝ θα γκρινιάξω θα πω όμως ότι μακάρι να χα μια ζυγαριά εδώ.

Always look at the bright side of life.
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 4872  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 4872  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 4872  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 4872

Όσο για γιατρούς που λέτε εγώ θέλω να μου εμπνέει εμπιστοσύνη.Έστω κι αν είναι άγριος χιχιχι

Μαρία-Ελένη κ Ελένη καλησπέρα, σορυ δεν είδα ότι είστε μέσα με το ...ζόρι μου Embarassed

καλησπερα και σε σενα περαστικουλια σου....

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον παραμενω σ'αυτον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εξαλλου σε 3 μηνες παιρνουμε μεταθεση θεσσαλονικη και θα γυρισω στα παλια.5 του μηνα εχω β'επιπεδου και ποσο αγχωνομαι για τα συνδρομα.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια λυπάμαι πολύ που θα σας αφήσω και πάλι, θα σας σκέφτομαι και θα εύχομαι τα καλύτερα αλλά τώρα γίνεται και η κλήρωση του τζόκερ και θα φύγω
χονολουλού !!!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:λοιπον παραμενω σ'αυτον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εξαλλου σε 3 μηνες παιρνουμε μεταθεση θεσσαλονικη και θα γυρισω στα παλια.5 του μηνα εχω β'επιπεδου και ποσο αγχωνομαι για τα συνδρομα.
καλή επιτυχία με την β΄επιπέδου

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 M004!

Σοφια 5 ποιανου μηνα; β επιπεδου γινεται στις 22 περιπου εβδομαδες!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία-Ελένη, ο μπόμπιράς μου είναι 10 μηνών και κάτι... Very Happy
Αγαπηηηηηηη!!!!! Συγνώμη, χίλια συγνώμη! Σε ξέχασα. Έστειλα ένα κατεβατό και δεν πρόσεξα ότι δεν αναφέρθηκα σε εσένα, γλυκιά μου... Έκανα ένα κιτ-κατ (ξύπνησε ο μικρός και έπρεπε να τον ταΐσω) και τώρα διαβάζοντας ξανά το σεντόνι μου, όπως το αποκαλεί η Άντα, πρόσεξα την παράβλεψή μου! Πολλή νύστα, κουκλίτσα!! Λες;

Ωχ, πάλι ξύπνησε και θέλει στήθος... Όταν σταματήσω το θηλασμό, πώς θα κοιμάται;;;;;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Μαρία-Ελένη, ο μπόμπιράς μου είναι 10 μηνών και κάτι... Very Happy
Αγαπηηηηηηη!!!!! Συγνώμη, χίλια συγνώμη! Σε ξέχασα. Έστειλα ένα κατεβατό και δεν πρόσεξα ότι δεν αναφέρθηκα σε εσένα, γλυκιά μου... Έκανα ένα κιτ-κατ (ξύπνησε ο μικρός και έπρεπε να τον ταΐσω) και τώρα διαβάζοντας ξανά το σεντόνι μου, όπως το αποκαλεί η Άντα, πρόσεξα την παράβλεψή μου! Πολλή νύστα, κουκλίτσα!! Λες;


Ωχ, πάλι ξύπνησε και θέλει στήθος... Όταν σταματήσω το θηλασμό, πώς θα κοιμάται;;;;;

χιχιχι δεν πειραζει μαρακι μου εσυ τη κανεις?? καλα εισαι?? να μου φιλησεις τον αντωνακη σου  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 M120

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 C39

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη να πας νωρίς για ύπνο , τον χρειάζεσαι !

Μαρία αυτό με το σεντόνι το "δανείστηκα" από κάποια εδώ στο φόρουμ κ το λέω, αλλά δε θυμάμαι ποια να της δώσω τα εύσημα!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 M190

Λεμονάκι σε ζηλεύω με το σπιτάκι, εμείς είμαστε σε νοίκι κ όλο προβλήματα μας βγαίνουν τον τελευταίο καιρό κ μας βλέπω να μετακομίζουμε ένας Θεός ξέρει πού. Rolling Eyes

Ιωάννα η σουπίτσα μπορεί να μην ήταν από τα χεράκια σου, αλλά μετά την πρώτη κουταλιά που έφαγα με το ζόρι την υπόλοιπη την κατάπια μονομιάς κ νιώθω πολύ καλύτερα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 M155

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε: Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 C39

κοριτσακι τη εγινε νυσταξες κ εσυ ??? ειδες που σου λεω εμας θα μας φαει το ξενυχτι θελουμε να γινουμε και μανες τρομαρα μας και οταν γινουμε με το καλο εκει οταν θα θελουμε πραγματικα να κοιμηθουμε θα λεμε ξενυχτουσα τοτε στο φορουμ ενω μπορουσα να κοιμηθω και δεν το εκμεταλευομουν  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 Pulling-hair

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Αγάπη να πας νωρίς για ύπνο , τον χρειάζεσαι !

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 M009 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 M009

Quotαρω τα ίδια μου τα λόγια!! Τι ψώνιο Θεέ μου, είδατε τι γίνεται όταν τρώω κ καρδαμώνω? Razz

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα να μετακομισετε πατρα..ναι!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 10 Bo017

Αγαπη κανουμε προβα στο ξενυχτι με το μωρακι!Μην ανησυχεις η εγκυμοσυνη εχει πολυ...υπνο και χουζουρι!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ θα κλείσω, ήρθε ο καλός μου και μου έφερε λουκάνικα Laughing Laughing
ίσως μπω αργότερα
Αγάπη αν δεν μπω εύχομαι η καθυστέρηση να συνεχιστεί για πολύ, πάρα πολύ καιρό !

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις