Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
138 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 138 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 42]

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρινακι μου παρε τεστ!εγω λεω οτι εισαι! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 M124

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσάκια μου σας αφήνω κι εγώ...έχω 2 ώρες μάθημα και μετά θα κόψουμε την βασιλ. και θα κάνουμε και πάρτυ μασκε!! 3 σε 1 θα ξεσαλώσουν τα πιτσιρίκια!! λοιπόν θα τα πούμε αργότερα κι ελπίζω όταν μπω να δω ευχάριστα νέα απ'το Δεσποινάκι και γιατί όχι από αγάπη,Ευαγγελίτσα!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 334590 σε όλες!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΚΟΛΠΙΚΟ ΔΕΙΧΝΕΙ 37 ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΣΧΑΛΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΜΩΣ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 37 ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΚΚΙΝΗ

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιανα

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 B13


Αγαπη ελπιζω να εισαι καλυτερα!

Ευη καλα να περασετε!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 328109


Παω για δουλειες!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΝΤΑΣΗ ΠΟΥ ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΤΗΣ 11 ΚΑΙ ΑΝΑΡΡΩΤΙΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΑΝΑΝΤΟΛ ΑΦΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΕΧΩ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΙΤΣΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΟΒΩ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΚΡΑΤΙΕΜΕ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΟΥΡΛΙΑΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΑΤΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΑΑΧΧΧ

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
διάβασα όλες τις σελίδες,
ξαπατώθηκα!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 911307

το σύνδρομο άδειου σάκου αν δεν κάνω λάθος, συμβαίνει όταν για κάποιο λόγο το έμβρυο δεν αναπτύσσετε καλά λόγο κάποιας ανωμαλίας γονιδίων ίσως, απλά έχει δημιουργηθεί ήδη ο σάκος για να φιλοξενήσει το έμβρυο και στη συνέχεια ο οργανισμός μας, μας προστατεύει με αυτό τον τρόπο.
Σε αυτή την περίπτωση η χορειακή απαντήσετε κανονικά και δεν το καταλαβαίνεις οτι είναι άδειος..

Ας ευχηθούμε όλες μαζί πως έγινε λάθος, πως κρύβετε και οτι όλα θα πάνε καλά !!!






Έχει επεξεργασθεί από τον/την Λεμονάκι στις Παρ Φεβ 17, 2012 3:44 am, 1 φορά

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι λες βρε χαζουλα μου,για να σου ερθει η περιοδος πρεπει να εχεις κανονικη θερμοκρασια,36,5!σε εμενα τουλαχιστον ετσι ειναι!πες μας την γνωμη σου ειδικε(ιωαννα) Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 M059!χιχιχι

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:ΑΧ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΝΤΑΣΗ ΠΟΥ ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΤΗΣ 11 ΚΑΙ ΑΝΑΡΡΩΤΙΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΑΝΑΝΤΟΛ ΑΦΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΕΧΩ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΙΤΣΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΟΒΩ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΚΡΑΤΙΕΜΕ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΟΥΡΛΙΑΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΑΤΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΑΑΧΧΧ
Αγάπη είσαι έγκυος κοπέλα μου!!!
Κι εγώ είχα σηκωθεί,κατέβασα τη μικρή στο σχολικό και μετά το έβαλα και έδειξε στη μασχάλη 36.1!
Κάνε λίγη υπομονή και μη πάρεις κάτι άλλο,πιστεύω ότι είσαι!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 215994

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:τι λες βρε χαζουλα μου,για να σου ερθει η περιοδος πρεπει να εχεις κανονικη θερμοκρασια,36,5!σε εμενα τουλαχιστον ετσι ειναι!πες μας την γνωμη σου ειδικε(ιωαννα) Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 M059!χιχιχι

ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΒΡΕ ΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ? ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΩ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΩ?? ΕΣΥ ΘΥΜΑΣΕ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΙΧΕΣ ??? ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη δεν θυμάμαι να διάβασα κάτι αλλά πότε θα κάνεις τεστ ;

kira καλή επιτυχία και για σένα κοπέλα μου !!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι έγραψε:Αγαπη δεν θυμάμαι να διάβασα κάτι αλλά πότε θα κάνεις τεστ ;

kira καλή επιτυχία και για σένα κοπέλα μου !!
Καλησπέρα Λεμονάκι μου!!Μπα εγώ δεν έχω ελπίδα,τεστ αρνητικο και περιμένω τη φιλενάδα!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιτα να δεις,καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος,εγω π.χ ειχα 37,9 αλλα η φιλη μου που ειμασταν μαζι,ειχε 37,2!και ειναι εγκυος!δεν θελω να τρελενεσαι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 M094κανε ενα τεστ και θα δεις!σε ποια μερα εισαι?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη Βρε καλη μου γιατι δεν τον παιρνεις τηλεφωνο; μηπως δε σε πιανει το παναντολ αλλο; μπορει κατι να κολλησε εκει μεσα, κατι που εφαγες αλλα που να το δεις τωρα εκει πισω που ειναι;σε παρακαλω αν εισαι εγκυος μην παρεις αλλα φαρμακα, σε παρακαλω κανε και τεστ!

Λεμονακι  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 M032

Λιανα εσυ εισαι η ειδικη σε αυτα!

Επειδη φευγω για λιγο μην την αφησετε να παρει μεσουλιντ.....παρακαλω!!

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ???ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΕΧΘΕΣ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ.ΒΓΗΚΑΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΤΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΤΕ???ΕΜΕΙΣ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΟ ΑΕΡΑ

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αναστασια μου(kira)περιμενε ακομη!μεχρι να ερθει ελπιζουμε! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 M107!αναστασια(λεμονακι)καλημεραααα!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιάνα μου  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 334590  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 334590

Ευη καλά να περάσετε με τα μικρά!!

Αγάπη 2 επιλογες έχεις...ή κάνεις τεστ για να το σιγουρεψεις ότι δν εισαι και παιρνεις πιο δυνατο χαπι..ή κανεις υπομονη!!ελπιζω να εισαι εγκυούλα πάντως!!!

Αλήθεια η Ευαγγελίτσα που ειναι??περιμένω πως και πως να ακουσω πως πήγε και η δική της καθυστέρηση!!!

Λεμονάκι εγώ ελπίζω να πάνε ολα καλά στο Δεσποινάκι μας!!!...γιατί όπως της ελεγα και χθες μου άρεσε ο τροπος που αντιμετώπιζε την εγκυμοσυνη της με περισσότερη χαρα και λιγοτερη αγωνία!!δν θελω να αλλάξει με τιποτα αυτο!!!

στεναχωριέμαι γιατί βλεπω ότι και στο παρεάκι μας τουλάχιστον 1 στις 3 που μαθαινουμε οτι τα καταφερε....στο τελος δν προχωράει η εγκυμοσύνη και!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:κοιτα να δεις,καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος,εγω π.χ ειχα 37,9 αλλα η φιλη μου που ειμασταν μαζι,ειχε 37,2!και ειναι εγκυος!δεν θελω να τρελενεσαι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 M094κανε ενα τεστ και θα δεις!σε ποια μερα εισαι?

ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΧΤΕΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ ΠΟΝΑΓΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΔΙΟΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ 37 ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΞΕΡΩ ΓΩ

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχα!ιωαννα με εκανες και γελασα!στο τελος με ολα αυτα πυ βλεπουμε τι θα τους θελουμε τους γιατρους! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 M193χαχαχα!καλα κοριτσια σημερα ειμαι χαι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 M096!δεν ξερω τι επαθα!μηπως με χτυπησε ο αερας? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 M129

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sotiria-giannitsa έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ???ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΕΧΘΕΣ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ.ΒΓΗΚΑΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΤΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΤΕ???ΕΜΕΙΣ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΟ ΑΕΡΑ


τι καλα!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 328109 ! εγω αρρωστουλα τεζα απο τον καναπε στο κρεβατι ειμαι 3 μερες τωρα!! ευτυχως μπορεσα να βρω αντικαταστατη στη δουλεια κι ετσι δν θα παω ουτε σημερα!!εδω εχει πολύ ωραια μέρα αλλα φυσικα κρύοοοοο

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα lia ka  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 417472
Ιωαννάκι  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 417472

Αγάπη δίκιο έχει, όχι άλλα φάρμακα !
κάνε ρε ένα τεστάκι, έχεις στο σπίτι κανένα ;

KIRA αύριο δεν περιμένεις ; το τεστ μπορεί να ήταν λάθος.

Σωτηρία εκεί στο Ιωάννινα πολύ κρύο βρε παιδάκι μου !!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παω για μαμ και ερχομαι!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη έγραψε:ΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΚΟΛΠΙΚΟ ΔΕΙΧΝΕΙ 37 ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΣΧΑΛΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΜΩΣ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 37 ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΚΚΙΝΗ

Μην το λες Μαρίνα μου. Για να είναι αξιόπιστη η μέτρηση πρέπει να γίνεται όλο τον μήνα. Η θερμοκρασία σαν ένδειξη εγκυμοσύνης είναι όταν είναι πιο ψηλή από τη συνηθισμένη σου, όχι κατ' ανάγκη 37. Εγώ είχα βάλει θερμόμετρο πριν κάνω τεστ και έδειχνε 36,5. Γι' αυτό μη μου στεναχωριέσαι και να ελπίζεις.  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 35468

Καλώς και το άλλο το Μαρινάκι μας! Μας έλειψες βρε!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 417472 . Εγώ καλά είμαι, μια χαρά Very Happy , ανυπομονώ να έρθει η Τρίτη που θα πάω για αυχενική!

Φιλιά και στις υπόλοιπες κούκλες  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 17 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νομιζω πως αρχιζει να μαλακωνει ο πονος του δοντιου εχω ακομα πονοκαφαλο βεβαια και με ποναει το αυτι.
Δεν ξερω τη να πιστεψω μπερδευτηκα ξαναεβαλα θερμομετρο

το κολπικο λεει 37,2

και το θερμομετρο στην μασχαλη λεει 36,9

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δημητρα καλή επιτυχία για την Τρίτη,
φιλάκια στην κοιλίτσα.

boubou τυχερή είσαι που μπόρεσες να κάτσεις σπίτι !!

σήμερα μαγείρεψα αρακά με πατατούλες μέσα καροτάκι και είπα να πειραματιστώ λίγο βάζοντας μέσα και λιαστή ντομάτα



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Λεμονάκι στις Παρ Φεβ 17, 2012 4:33 am, 1 φορά

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:νομιζω πως αρχιζει να μαλακωνει ο πονος του δοντιου εχω ακομα πονοκαφαλο βεβαια και με ποναει το αυτι.
Δεν ξερω τη να πιστεψω μπερδευτηκα ξαναεβαλα θερμομετρο

το κολπικο λεει 37,2

και το θερμομετρο στην μασχαλη λεει 36,9
αγάπη άσε το θερμόμετρο, δεν βοηθάει παρα μόνο σε αγχώνει. Την θερμοκρασία την μετράνε πρωί πρην σηκωθείς απο το κρεβάτι και καθημερινά για να βγάλεις άκρη. κάνε ένα τεστ να ξέρεις.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις