Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
168 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 168 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 42]

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
rinamar έγραψε:Καλημέρα και απο εμένα..
Μα γιατί έχει πέσει τόση γκαντεμιά..; Sad Sad Sad
Δεσποινάκι μου απο τη καρδιά μου κορίτσι μου ευχομαι να μπεις και να μας πεις οτι τελικά εγινε λάθος.. δε μπορώ να φανταστω την αγωνία σου τωρα.. Sad Sad εύχομαι δύναμη απο τη καρδιά μου και κουράγιο.. θα είμαστε εδω όλες σε ότι μα ότι χρειαστεις..
Μας μάτιασανε που είμαστε αγαπημένη παρέα!!!χαχα.

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Ιωάννα και Μαρίνες ! τι κρύο είναι πάλι αυτό σήμερα....

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αναστασια 7 στις 10, και ειναι γιατρος με πολυ δουλεια!Διαφορα σκεφτονται....εχω ακουσει καποια αλλα χωρις αποδειξεις τι να πεις!

Αγαπη μου το δοντι παλι; μα καλα!!!!ειναι λογικο να ποναει ακομα; γιατι δεν τηλεφωνεις στον γιατρο;μηπως πηρε τροφη;

Μαρινα, Ευη  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 22


ΗΔεσποινα λογικα θα ειναι στον γιατρο για τον τρισδιαστατο υπερηχο....

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna85 έγραψε:Αναστασια 7 στις 10, και ειναι γιατρος με πολυ δουλεια!Διαφορα σκεφτονται....εχω ακουσει καποια αλλα χωρις αποδειξεις τι να πεις!

Αγαπη μου το δοντι παλι; μα καλα!!!!ειναι λογικο να ποναει ακομα; γιατι δεν τηλεφωνεις στον γιατρο;μηπως πηρε τροφη;

Μαρινα, Ευη  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 22


ΗΔεσποινα λογικα θα ειναι στον γιατρο για τον τρισδιαστατο υπερηχο....
Όπως τι?Αυτά που τρώμε?Αυτά που αναπνέουμε?Δεν πάει κάπου αλλού το μυαλό μου

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ακομα και για πυρηνικη εκρηξη οπως το τσερνομπιλ ή καποια διαρροη που δεν ανακοινωθηκε.......αλλα τι να πεις;

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna85 έγραψε:Ακομα και για πυρηνικη εκρηξη οπως το τσερνομπιλ ή καποια διαρροη που δεν ανακοινωθηκε.......αλλα τι να πεις;

Καθόλου απίθανο!!Τι να πω...
Τα πόσα τελευταία χρόνια αυξήθηκαν οι αποβολές?

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:

Αγαπη μου το δοντι παλι; μα καλα!!!!ειναι λογικο να ποναει ακομα; γιατι δεν τηλεφωνεις στον γιατρο;μηπως πηρε τροφη;

ΗΔεσποινα λογικα θα ειναι στον γιατρο για τον τρισδιαστατο υπερηχο....

ΑΣΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΡΟΦΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΨΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΝΕΡΟ ΜΕ ΣΥΡΙΓΓΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ Ο ΓΝΑΘΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΜΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΕΓΙΝΕ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΧΩ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΣΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΒΑΘΜΟ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΙΣΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΤΟΜΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΒΑΘΙΑ ΣΚΑΜΕΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΤΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΤΑ ΠΑΘΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΣΟΥΛΙΝΤ ΠΟΥ ΤΟ ΜΙΣΟΥΛΙΝΤ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΧΑΠΙ ΛΕΝΕ ΑΛΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ

ΕΛΠΙΖΩ Η ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΧΤΕΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ Crying or Very sad

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγάπη περαστικά!Γνώμη μου είναι να κάνεις ένα τεστ πρώτα και μετά να πάρεις κάποιο φάρμακο!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια μου έχω να μπω 2 μέρες και πραγματικά δε σας προλαβαίνω!! Βασικά είχα διάφορα τρεχάματα και με κρατησαν μακρια απο το σπιτάκι μουυυυ!!

kira μου.. και εγώ ετσι έκανα με τα τεστ.. ήθελα να ξέρω απο πρίν μου έρθει.. ανυπόμονη παιδί μου!! Μη σε παίρνει απο κάτω αλοίμονο! Θα το τσακώσετε το σπόρι Very Happy

Ευάκι καλημέρα κορίτσι! κάτι πήρε το μάτι μου οτι πήγες γιατρό και όλα καλά ε? ..τι ορμονολογικές σου έδωσε?

Ιωαννάκι μου γλυκό! καλά είσαι κοριτσάκι μου? παλι λιχουδιες φτιαχνειςςςςς;; άααααχχχχ μας ξελίγωσες.. Laughing Laughing

Αναστασία (Λεμονάκι) εγώ είμαι η Μαρίνα! Εχω ακούσει πολλές φορες που σε ψάχνανε τα κορίτσια και χαίρομαι που ξαναγύρισες! ..κορίτσι και εμείς θα αποκτήσουμε μωράκι με εξωσωματική.. αν θες και δεν γίνομαι αδιάκρυτη πες μου την ιστορία σου... θα δώσουμε μαζί τον ίδιο αγώνα!! Very Happy

Μαρινάκι μου εύχομαι απο τη καρδιά μου να μας πεις ευχάρηστα!! Μακάρι κούκλα μου! Very Happy Very Happy

Άντα τι έγινε κουτσούνα? τελικά το έκλησες το ραντεβού? ..κάτι πήρε το μάτι μου οτι είσαι ψιλοαρρωστούλα?
Έλλη μου εσύ καλύτερα? Περαστικά σας κοριτσάκια!!

Τζενη.. το είδα το παιδί..!! Κούκλοςςςςςςς Very Happy Very Happy κάντου ένα ζούπιγμα στο μουσούδι απο εμένα!!χιχι

Λιάνα μου? χαίρομαι που είσαι καλύτερα ψυχολογικά!! μπράβο κορίτσι μας!! πως είναι τα παιδάκια σου καλύτερα? περαστικούλια τους!

Μαρία μου καλά είσαι? φιλάκια στον υπέροχο γιοκαρίνο σας!! Razz

queenΜαρία ελπίζω να ξεπεραστούν τα εμπόδια κάποια στιγμη αργότερα και να βάλετε μπρός για το 2ο παιδάκι.. είναι μεγάλη αδικία αυτό που ζείς και ελπίζω να αλλάξει..

Demmy μας? τι κάνεις εγκυούλα? καλά είσαι? φουσκώνει η κοιλίτσα? χιχιχι άντε και στα δικά μαςςςςς Very Happy Very Happy

Βρε κορίτσια μου λείπετε.. είχα τρέξιμο αρκετό αυτές τις μέρες.. η που θα είμαι σπίτι και θα είμαι αραχτή ή που θα τρέχω σα τη σφεντόνα!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 875502  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 875502

Να φανταστείται τη Τετάρτη έφυγα απο το σπίτι στις 11 το πρωί και γύρισα ένα πτώμα στις 01.00 το βράδυ!!!!
Εκτώς όμως απο δουλειές συνδιάζω να δώ και φίλες μου που επειδή μένω λίγο μακριά απο κέντρο δε τις βλέπω συχνά και μου λείπουννν Very Happy Very Happy

Ελπίζω να είσαστε όοοολες καλά, τα φιλιά μου σε όοολα τα κορίτσια της ποιό υπέροχης παρέας του φορμουμμ Very Happy Very Happy Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Αγάπη περαστικά!Γνώμη μου είναι να κάνεις ένα τεστ πρώτα και μετά να πάρεις κάποιο φάρμακο!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΩΣΤΟ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΤΡΟΠΗ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΔΙΟΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΓΑ ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ ΔΥΣΤΗΧΩΣ Sad Sad

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινάκι μου κι εμάς μας έλειψες! ναι πήγα γιατρό όλα κ μου είπε,έκανα παπ,είδαμε ότι το σ/κ θα έχω και ωορρηξ. και μου έγραψε εξετάσεις για προγεννητικό έλεγχο...ένα σωρό ούτε που θυμάμαι πόσες!γενική αίματος,ομαδα,Hiv,αντισώματα,τεστ ρεπανώσεως κι άλλα πολλά..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια!!Σήμερα ξύπνησα λίγο καλύτερα..με πονουσε το στομάχι μου (ή το έντερο μου, δν μπορω να προσδιορίσω) αρκετα ομως..εφαγα το λαπαδάκι μου γιατί γενικά τρωω και λίγο αυτες τις μέρες και με ενοχλεί κι απο την πεινα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 M059

γράψατε πολλά από εχθές οπότε μη παρεξηγηθείτε που δν θα τα σχολιάσω ολα... Embarassed Embarassed ξεκινάω!

Δεσποινάκι περιμένω να μας πεις οτι τελικά ήταν λόγο παλιού εξοπλισμού και το σποράκι σου ειναι ακόμη εκεί και μεγαλώνει μέρα με την μέρα!!!

Αναστασία (κιρα) μην απογοητεύεσαι!!!και μην κοιτάς συμπτώματα για να βασιστείς σε αυτά ..γιατι το μυαλο μας παιζει παιχνίδια!! αφου έχεις ήδη ένα παιδουλάκι, σίγουρα θα έρθει και το άλλο !!! για την ώρα μπορεις να απολαύσεις τις  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 215994

Εύη πολυ λαχταριστή φαινεται η βασιλόπητα αν και δν μου αρεσουν οι σταφίδες!! σε ευχαριστουμε επισής για τις συνταγές με τα μαφιν!!και ειχα στο μυαλο μου να κανω έχω πάρει μεχρι και φορμάκια (τα αλλα υλικά μου λειπουν χιχιιχχιι )

Ιωάννα σιγουρα η διατροφή μας πλέον και η ζωή μας δν ειναι τοσο καλή!Είμαστε φουλ στο αγχος και τα μεταλαγμενα που τρωμε δν λεγεται!!δν θα μου εκανε εντυπτωση και τα κινητα και τα ασυρματα ιντερνετ και ολα αυτα τελοσπαντων!!ας ελπισουμε οτι θα τα καταφερουμε καποια στιγμή όμως!!εξάλλου ο αδερφος μου ο μικρος γεννήθηκε τότε με την εκρηξη στο τσερνομπιλ και οι γονεις μου ειχαν φοβηθει πολυ αλλά τελικά υγιέστατος και 2 μετρα παλικάρι είναι τώρα!! παντου υπάρχει το θαυμα ..ειναι μέσα σε ολες μας αρκει να το πιστέψουμε!! Wink

αντα μου περαστικά σου κοριτσάκι!!Ελπιζω να εισαι καλύτερα τώρα!

Αγάπη ακόμη μετράς καθυστέρηση?να μην εισαι κοντα να σου δωσω ενα απο τα 30 τεστ που εχω να δουμε Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 M048 ααχαχαχα ελπιζω να περασε και το δοντακι!!παρε παντως τον γιατρό σου..ειναι φυσικο να ποναει μετα απο τοσο καιρο??? confused

και στα υπολοιπα κοριτσάκια που ειναι εδω!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 315810  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 315810  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 315810

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρινάκι μου περαστικούλια βρε καλό μου... πραγματικά έχεις τραβήξει μεγαααααλη ταλαιπορία με αυτή την ιστορία βρε καλή μου... υπομονή.. κάνε ένα τεστάκι πριν πάρεις κάτι δυνατό..  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 379767

kira έγραψε:
Μας μάτιασανε που είμαστε αγαπημένη παρέα!!!χαχα.

Ναι ρε γμτ... τι να πω ποια..?


Πάντως όταν είχε αποβάλλει η κουμπάρα μου στην πρώτη της εγκυμοσύνη, αυτό που λέει και η Ιωάννα της είχε πει ο γιατρός της.. οτι το 70% των κυήσεων καταλείγουν σε αποβολή και οι πιθανότητες είναι περισσότερες στην πρώτη εκγυμοσύνη.. κορίτσια δυστηχως έτσι είναι.. η φύση είναι πολύ σκληρή Crying or Very sad Crying or Very sad

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:
kira έγραψε:Αγάπη περαστικά!Γνώμη μου είναι να κάνεις ένα τεστ πρώτα και μετά να πάρεις κάποιο φάρμακο!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΩΣΤΟ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΤΡΟΠΗ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΔΙΟΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΓΑ ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ ΔΥΣΤΗΧΩΣ Sad Sad

Σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου!!Κι εγώ τα 16 ευρώ μου κλαίω!!Έβαλες καθόλου θερμόμετρο?Έγω μέχρι χθες είχα 36.8 και σήμερα έπεσε στο 36.1 σημάδι ότι θα έρθρι η Αλέκα!!Δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις,ε?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αναστασια το τελευταιο εξαμηνο ανεβηκε πολυ το ποσοστο!

Αγαπη εχω περασει πολλα με τα δοντια μου και ξερω απο πονο!!!!Μεσουλιντ οχι!Το χειροτερο φαρμακο που υπαρχει! Ασε που αν εισαι εγκυος....

Μαρινα ελα να σε κερασω...ειναι ελαφρυ!

Ελλη μου περαστικα σου!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
rinamar έγραψε:Μαρινάκι μου περαστικούλια βρε καλό μου... πραγματικά έχεις τραβήξει μεγαααααλη ταλαιπορία με αυτή την ιστορία βρε καλή μου... υπομονή.. κάνε ένα τεστάκι πριν πάρεις κάτι δυνατό..  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 379767

kira έγραψε:
Μας μάτιασανε που είμαστε αγαπημένη παρέα!!!χαχα.

Ναι ρε γμτ... τι να πω ποια..?


Πάντως όταν είχε αποβάλλει η κουμπάρα μου στην πρώτη της εγκυμοσύνη, αυτό που λέει και η Ιωάννα της είχε πει ο γιατρός της.. οτι το 70% των κυήσεων καταλείγουν σε αποβολή και οι πιθανότητες είναι περισσότερες στην πρώτη εκγυμοσύνη.. κορίτσια δυστηχως έτσι είναι.. η φύση είναι πολύ σκληρή Crying or Very sad Crying or Very sad

Άσε Μαρίνα μου αυτή η ανυπομονησία θα με φάει εμενα!!
32 έφτασα και μυαλό δεν έβαλα ακόμη Shocked

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:
αγαπη έγραψε:
kira έγραψε:Αγάπη περαστικά!Γνώμη μου είναι να κάνεις ένα τεστ πρώτα και μετά να πάρεις κάποιο φάρμακο!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΩΣΤΟ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΤΡΟΠΗ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΔΙΟΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΓΑ ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ ΔΥΣΤΗΧΩΣ Sad Sad

Σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου!!Κι εγώ τα 16 ευρώ μου κλαίω!!Έβαλες καθόλου θερμόμετρο?Έγω μέχρι χθες είχα 36.8 και σήμερα έπεσε στο 36.1 σημάδι ότι θα έρθρι η Αλέκα!!Δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις,ε?

ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΗΚΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΕ ΚΑΙΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΠΟΝΑΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΑΦΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΘΟΛΑ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΠΟ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΠΑΝΑΝΤΟΛ ΕΞΤΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΘΑ ΒΑΛΩ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΧΩ ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΕΣ ΣΕ ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΩΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ ΜΗΠΩΣ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ Κ ΟΛΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωάννα το τελευταίο εξάμηνο ε? Very Happy
Α ρε κορίτσια πειραματόζωα μας έχουν καταντήσει πια!!Αλλά εμείς γερά!!!!!!Ο Θεός είναι μεγάλος!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλλη μου γεια σου!ελπίζω να γίνεις σύντομα περδίκι!

Αγάπη μου κι εσένα ελπίζω να σταματήσεις πια να σε ταλαιπωρεί αυτό το δόντι!!!κουράγιο!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παρε παιδι μου τηλεφωνο τον γιατρο σου να σου πει τι να κανεις και πες του οτι υπαρχει ενδεχομενο εγκυμοσυνης....αντε!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΣΤΗΝ ΜΑΣΧΑΛΗ ΛΕΕΙ 37

ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΛΠΙΚΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΤΟ ΙΔΙΟ

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άντε Ευη μου! καλές  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 215994 όλο το Σ.Κ χιχιχι

Ιωαννάκι μου ευχαριστώ για τη προσκλησηηηη Very Happy Very Happy Very Happy είμαι σίγουρη οτι θα είναι όλα τελειαααα!!

Αγάπη μου καλά σου λέει η Ιωάννα.. πάρε τον γιατρό σου να σου δώσει κάτι..

Έλλη μου κυκλοφορεί πάντως γαστρεντερίτιδα.. πολύς κόσμος που ξέρω την άρπαξε.. χαίρομαι που είσαι καλύτερα Smile

kira μου και εγώωωωω 30 και ανυπομονισία 5 χρονουυυυυ!!!!! χιχι

Λοιπόν κοριτσάκια μου πρέπει να βγώ.. πάω μανάβη και σούπερ μαρκετ και μετά μαγείρεμα και μετά έχω γυμναστήριο και ουυυφφφφφ..!!

ένα τσα να κάνεις πέρασε η μέρα πάλι.. Shocked Shocked

στο ενδιάμεσο θα ξαναμπώ να δώ νεότερά σας και ποιό πολύ απο το Δεσποινάκι μας...

Φιλάκια προς το παρών!


ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε Μαρινα ολο λειπεις..........
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 53

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοπελες μου!χιλια συγνωμη για εχθες που ξαφανιστικα αποτομα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 M113αλλα μου εκλεισε αποτομα το internet και ουτε σταθερο ειχα,τι να πω,τρελαθηκα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 M127!μαρινακι μου(αγαπη)οτι ωρα και να το βαλεις δεν πειραζει,βαλτο τωρα εαν θελεις!37 και πανω!περαστικα με το δοντακι σου!ιωαννα σε ευχαριστω για τα μαιμουδακια!evi μου τελεια η βασιλοπιτα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 M168ελπιζω το δεσποινακι να ειναι καλα!ελλη μου εισαι καλητερα?μακαρι κοπελα μου!σου στελνω πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 M032!καλημερα σε ολα τα κοριτσια μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 16 M057

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις