Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
139 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 139 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 42]

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Deb έγραψε:Να'μαι κι εγώ!!Σήμερα πήγα με μία φίλη μου που είναι 5 μηνών εγκυούλα στον γιατρό και είδαμε το μπεμπάκι της!!!απαπαααα ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑ!!!Είχε και το χεράκι του στο στόμα και έκανε πιπίλα!!!Έκανε β επιπέδου σήμερα και ο γιατρός τα εξηγούσε όλα αναλυτικά!!!Μόνο τα κλάματα δεν έβαλα!!!

Εγώ λοιπόν αύριο το πρωί θα μάθω επιτέλους τι γίνεται!!!Ελπίζω να πάνε όλα καλά Παναγίτσα μου!!!Δεν νομίζω να μπορέσω να ξαναμπώ για σήμερα!Θα κάτσω να χαλαρώσω και να μην το σκέφτομαι γιατί με το που μπαίνω στο φόρουμ και βλέπω με τεράστια γράμματ το "ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ" κάτι με πιάνει!!!Φιλιά σε όλες!!!

Αχ Δεσποινάκι είναι να μη λιώσεεςςς?? κι εγώ οταν είδα τον τρισδιάστατο υπέρηχο της κουμπάρας μου έκλεγα!!!

Να κάνεις οοοοτι μα οοοτι σε κάνει να αισθάνεσαι καλά και άνετα! Δεσποινάκι μου απο τη καρδιά μου ευχομαι να πάνε όλα καλά αύριο και θα περιμένουμε νεότερα σου όποτε είσαι έτοιμη να μας πείς..

φιλάκια κοπέλα μου!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85
ευχαριστω που με δεχθηκατε στην παρεα σας...ηδη νοιωθω πολυ καλυτερα...

ειμαι παντρεμενη 2,5 χρονια με το νικο και τον οκτωβρη που μας περασε ξεκινησαμε τις προσπαθειες αποκτησης μωρου...με ενα τραγικο συμβαν εν τελη...

προς το παρον δεν δουλευω οποτε καθομαι σπιτι, βγαινω για καφεδακια με τις φιλες μου και διαβαζω ο,τι εχει σχεση με εγκυμοσυνη...

τον αλλο μηνα θα παω θεσσαλονικη για εξετασεις....φοβαμαι μηπως εχω θρομβοφιλια κ αυτο να προκαλεσε την αποβολη...

ελπιζω για ολες μας τα καλυτερα...
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 215994

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 50580
lenaki1982 έγραψε:
maroulo έγραψε:κοριττσια εχω καιρο να μπω να μαθω νεα σας. εχω ευχαριστα!!!!!!!!!! περιμενα 10 του μηνα δεν αδιαθετησα εκανα 3 τεστ βγηκαν και 3 πολυ αχνα ουτε καν φαινοταν η μαια μου μου ειπε να κανω χοριακη βγηκε θετικη τα καταφερα αυτον το μηνα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 654316 ευχομαι να εχουμε πολλα ευχαριστα αυτο το μηνα
μπράβο!!!!!να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 50580
γκρινιαρα
σου ευχομαι ολα να πανε καλα..να προσεχεις τον εαυτο σου και το...σπορακι σου  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 50580

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γκρινιάρα ευχομαι να τη βρείτε την αιτία.. αν και δε στις γράφουν εύκολα για θρομβοφυλία οι γιατροί.. πρέπει να ανήκεις στις καθ'έξην αποβολές για να το ψάξουν εκεί ή να έχεις κάποιο ιστορικό.... σου εύχομαι απο τη καρδιά μου να βγάλεις άκρη και μακάρι να κάνω λάθος.. επειδή ήθελα κι εγώ να κάνω, καθαρά για προληπτικούς λόγους αλλα κανένας γιατρός του εοπυυ δε μου έγραφε και για να τις κάνω μόνη μου είναι αρκετά ακριβες..

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τσουουπ! Να μαι κι εγώ πάλι Wink

Τι κάνετε? Ποιες πετυχαίνω μέσα?

Γκρινιάρα καλωσήρθες στην παρέα μας Very Happy

Αχχχ μόλις έφαγα ψωμάκι κ μελάκι κ νιώθω σούπερ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 M172
ελπίζω το μελάκι να μην πιάνεται στην κατηγορία "γλυκό" γιατί αλλιώς χάλασα το σερί... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 M190

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήρθα πάλι...μου τσίτωσε τα νευράκια ο αγαπημένος μου αντρούλης γιατί εκει που πήγαινε να με πάρει ο γλυκός Μορφέας, αρχισε τα πυροβολητά πάλι και απο τα νεύρα μου , μου έφυγε και ο ύπνος!!!! No No και μετά αποφάσισε να βάλει τα ακουστικά και να μου θυμώσει κιόλας επειδή τον έκραξα!! πφφφ


Δεσποινάκι μου γλυκό θα περιμένω να μάθω νέα σου!!!!αν και ειμαι σίγουρη ότι θα μας τα πεις έτσι  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 654316

Μαρινάκι σε χασαμε!!!!πως είσαι καλέ??κι εγώ έχω αυριο ραντεβού για νύχι...αλλά θα κάνω αφαίρεση!!δν ειμαι εγώ για γυναικεία πράγματα παιδί μου...2 μήνες τα άντεξα τα ακρυλικά..με έχει πιάσει υποχωνδρίαση..νιώθω ότι με ενοχλούν απίστευτα πια!!στο γάμο μου πάλι Laughing Laughing Laughing Laughing

Αντα μου πως πας απο ζέστη?? τι να πει το καημένο το μελάκι..εγώ έφαγα μισή ιον με κομματάκια καραμέλας!!! και τώρα έφαγα κι ένα αυγό μάτι..μα τι μάτι?? αυγό χήνας έχετε φάει??όσες έχετε φάει ξέρετε το μέγεθος χαχαχα

γκρινιάρα μην αγχώνεσαι ..μπορεί να ήταν τυχαίο γεγονός!!! να χαίρεσαι που κατάφερες να μεινεις!!!γιατί σημαίνει ότι μπορείτε..και το επομενο να δεις ότι θα έρθει για να μείνει!!καλά κανετε και το ψάχνετε! εμείς προσπαθούμε απο τον Ιούλιο κι ακόμη τίποτα Sad


a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα καλησπερα. τι κανετε κοριτσακια? Εγω σημερα εκλεισα 12ωρο στη δουλεια γιατι ειχα αφησει πολλες εκκρεμοτητες... Γυρισα σπιτι εφαγα 4 κομματια τυροπιτουλας σπιτικη απο τα χερακια της μαμας μου και μετα απο αυτο μου ηρθε να πιω και χυμο πορτοκαλι.. σπανιο αυτο για μενα . Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα Νίκη!!12ωρο ε? εγώ κάνω 8ωρα και δν την παλεύω!!μπραβο σου!!σου χρειαζόταν ο χυμουλης να πάρεις δυνάμεις!!!
κι εγώ πήρα πορτοκάλια σήμερα να δοκιμάσω τον αποχυμωτή που πήρα!!ελπιζω να μη μου βγει φόλα χαχαχαχα

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λενα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 B13

Ελλη αυτο για την γενικοτερη εξαφανιση κι εγω το προσεξα....Παλι τα πυροβολισμοι; Αχαχαχαχαχαχα!!!Βιολογικα νυχια δοκιμασες ποτε σου;

Λεμονακι  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 M032

Νικη θα σου φανει παραξενο αλλα μου λειπουν λιγο αυτα τα 12ωρο στη δουλεια...μου λειπει η δουλεια!!!

Μαρινα που εισαι εσυ; μας λειπεις να το ξερεις!

Δεσποινακι μου υπεροχη δεν ειναι η β επιπεδου; η αγαπημενη μου εξεταση!!!Αντε να χαλαρωσεις και αυριο θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου!

γκρινιαρα οταν λες περασμενο οκτωβριο εννοεις του 2011 ή του 2010; ειναι η πρωτη σου αποβολη; για την θρομβοφιλια εχεις ιστορικο ή ενδεξεις;

Αντα εγω δε θα σου πω τι ψηνω να φαω....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όχι Ιωάννα δν έχω δοκιμάσει..μόνο ακρυλικά και τζελ έχω κάνει...και τώρα θέλω να τα...ξεκάνω!! Laughing Laughing Laughing θελω το δικο μου νύχι ..φτάνει με τα ψεύτικα....αν και το δικό μου τώρα θα είναι πιο ψεύτικο και απο φλούδα! Razz Razz

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να 'μαι κι εγώ!τι κάνετε κοκόνες μου?

γκρινιάρα καλώς ήρθες!!

ποιες είναι εδώ?για να δω χεράκια... Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη παρουσα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 M057

Ελλη το βιολογικο τζελ ειναι τζελ που μπαινει πανω στο φυσικο σου νυχι και δεν ειναι ψευτικο!Αντιθετα με το ακρυλικο οταν βγει θρεφει τα νυχια και τα αφηνει πιο δυναμωμενα!Ειναι ακινδυνο και το κανουν ακομα και εγκυες. Αν θες σου βαζω φωτο να το δεις!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το έψαξα λιγουλάκι στο ίντερνετ τώρα που μου το είπες!!θα ρωτήσω την δικιά μου αν το χρησιμοποιεί και ίσως το βάλω στον γάμο μου!!..πάντως τώρα ..μέχρι τότε τα νύχια μου δν ξέρω αν θα έχουν προλάβει να γιάνουν !!


Ευάκιιιιιιιιιιι  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 M139

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κορίτσια ελπίζω όλες να είστε καλα. Εγω μόλις γύρισα απο το γιατρο και ακούσαμε καρδούλα. Επίσης μας είπε όλα καλα και μου έφυγε λίγο το άγχος. Δεσποινα σου εύχομαι όλα καλα αύριο. Σε όλες τις άλλες κοπέλες εύχομαι γρήγορα με θετικά τεστακια στα χέρια σας

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη υπάρχουν διαφορα ειδη τζελ και πρεπει να σου βαλουν καλη ποιοτητα!Κι εμενα τα νυχια μου ειναι πολυ λεπτά και σπανε ευκολα αλλα με το τζελ ηταν σαν να ειχαν 5πλάσιο παχος και οταν μου το εβγαλε τα νυχια δν ειχαν ουτε γρατζουνιες ουτε τιποτα μιας και βγαινει με ειδικο ασετον!και ηταν πιο δυναμωμενα! Wink

Λιζα μπραβο!Ολα καλα θα πανε!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 669659  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 669659

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κορίτσια που χάθηκαν οι άλλες? Rolling Eyes

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σου ιωαννα μου. Καλα τα δωδαωρα στη δουλεια αλλα τρωω μεγαλη αγχη τον τελευταιο καιρο λογω κρισης..
Γκρινιαρα εγω εκανα εξετασεις θρομβοφιλιας αλλα δεν μπορουσα να τις γραψω με τον εοπυυ και τις πληρωσα 350 ευρω. Μοριακες με δειγμα dna

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λίζα μπραβο κοριτσάκι μου!! μην αγχώνεσαι..εσύ πέρασες και το περισσότερο χρόνο από το 1ο τριμηνο που ειναι και το πιο κρίσιμο μην ξέροντας καν οτι εισαι εγκυος!! και θα αγχωθείς τώρα που μπαινεις στο 2ο και μπορείς να χαλαρώσεις?


Ιωάννα θα την ρωτήσω να ξέρω αν και δν νομίζω να κάνει..και θα ρωτήσω οταν θα ειναι να κανω για τον γαμο μου, αν κανει το μεγάλο ινστιτουτο που φτιάχνει νύχια εδώ που ειναι πανακριβο αλλα τι να κάνουμε? Rolling Eyes Rolling Eyes αν δν κάνει ούτε αυτό δν θα κάνει κανείς στην Λάρισα Razz Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:βρε κορίτσια που χάθηκαν οι άλλες? Rolling Eyes

Αυτό λέγαμε και με το Λεμονάκι....και κυρίως ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗ!!!! μας άφησε κι αυτη στην αγωνία!!!!

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 654316 τι κανετε???ολες καλα??? ....bubu...θα συμφωνησω με την ιωαννα...κ εγω κανω αρκετους μηνες τωρα τζελ....ειναι τελειο...κ φαινεται εντελως φυσικο...να το κανεις...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη μου κι εγω αναρωτιεμαι....

Νικη μου αρεσει πολυ να δουλευω και τωρα ολη μερα σπιτι νοιωθω σαν νεκρη!

Ελλη καλε πολλες το κανουν!Εμενα ηρθε κοπελα στο σπιτι και μου εκανε πανω στο τζελ γαλλικο στα χερια, στα ποδια απλό γαλλικο και με θεραπειες και φτερνες κλπ κλπ μου πηρε 60€!Πολλα ειναι;

barbie! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 37 C36

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγάπηηηηηηηηηηηηηηηηηη που είσαι καλέ????έλα να μας πεις νέα!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λογικα τωρα θα εχει κανει χοριακη...

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ιωαννα μου εγω κανω συντηρηση τζελ....χωρις γαλλικο..κανονικο βαψιμο...κ δινω 30ε κ υποτιθεται ειναι κ φιλικη τιμη.....ειναι βιολογικο τζελ πανω στο δικο μου νυχι...

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
απο ποτε εχει να μπει η αγαπη απο την παρασκευη?
ιωαννα μετα το συμβαν ποσο καιρο σου κρατησε η αιμοραγια?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις