Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
128 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 128 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 39]

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΦΕΝΝΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΑΛΛΗ ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ… ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ Ε- ΜΑΙΛ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΕΔΩ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Nαι τα είδα και αυτά Ελενάκι! Ίσως με χαλάει λίγο η σουρίτσα αλλά στο πόδι μπορεί να είναι όμορφα!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elena84 έγραψε:ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ ΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ… ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ…

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ
http://www.bournazos.gr/Product/SERAINA-13-619.htm?color=297&lang=el&path=671983748


Το πρώτο μου άρεσε και εμένα πολύ αλλά δεν ξέρω αν είναι ιβουάρ!

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ πάλι βρε παιδιά δεν καταλαβαίνω τι είναι το ιβουάρ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τζενακι...
Δες δυο φωτο...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τι διαφορα εχουν?

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δέσποινα όποιο παπούτσι και να διαλέξεις να κοιτάξεις να είναι άνετο και σταθερό.Εγώ δεν πήρα με πολύ ψηλό τακούνι, πρώτον γιατί είμαι ψηλή αλλά και πέρα απ'αυτό για να είμαι άνετα στο γλέντι.Όταν τα δοκίμαζα έκανα αρκετές βόλτες στο μαγαζί, μέχρι και κινήσεις χορευτικές για να δω αν είναι άνετα.Τελείως τρελή μιλάμε.Από τα DοDiCi τα πήρα.

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
antzelinino έγραψε:Τζενακι...
Δες δυο φωτο...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τι διαφορα εχουν?
άρα είναι μόνο το χρώμα

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
candy έγραψε:
antzelinino έγραψε:Τζενακι...
Δες δυο φωτο...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τι διαφορα εχουν?
άρα είναι μόνο το χρώμα

Ναι βρε πουλακι μου.... Το ιβουαρ στην ουσια ειναι το σπασμενο το ασπρο...

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
antzelinino έγραψε:
candy έγραψε:
antzelinino έγραψε:Τζενακι...
Δες δυο φωτο...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τι διαφορα εχουν?
άρα είναι μόνο το χρώμα

Ναι βρε πουλακι μου.... Το ιβουαρ στην ουσια ειναι το σπασμενο το ασπρο...
και είναι πιο ωραίο

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ…. ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΕΤΕΙΟ ΑΡΡΑΒΩΝΑ..
3 ΧΡΟΝΙΑ ...

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 215994

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δέσποινα μου εγώ προτιμώ απο τα πρώτα παπούτσια τα εκκεντρικά το προτελευταίο ειναι υπέροχο.....

Εγω το νυμφικό μου το ήθελα να μην είναι ασπρο να έχει εστω και λίγο χρώμα ιβουάρ να πούμε και να είναι απλό. Πήγαινα στο κατάστημα για ενα άλλο και τελικά κατέληξα σε αυτό που πήρα. Μετά απο δύο-τρια χρόνια βλέποντας το λέω είναι σαν τις κουρτίνες δεξια- αριστερά πιασμένο το χοντρο ύφασμα και στην μέση το λεπτό ύφασμα. Το σκέφτομαι και γελάω αλλα τότε έκανα μπαμ

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
IreneM έγραψε:Δέσποινα μου εγώ προτιμώ απο τα πρώτα παπούτσια τα εκκεντρικά το προτελευταίο ειναι υπέροχο.....

Εγω το νυμφικό μου το ήθελα να μην είναι ασπρο να έχει εστω και λίγο χρώμα ιβουάρ να πούμε και να είναι απλό. Πήγαινα στο κατάστημα για ενα άλλο και τελικά κατέληξα σε αυτό που πήρα. Μετά απο δύο-τρια χρόνια βλέποντας το λέω είναι σαν τις κουρτίνες δεξια- αριστερά πιασμένο το χοντρο ύφασμα και στην μέση το λεπτό ύφασμα. Το σκέφτομαι και γελάω αλλα τότε έκανα μπαμ
μοιάζει κάπως με το δικό μου....άρα ήμασταν στη μόδα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 215994

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάκια μου ηρθαμε κι εμεις! Δεν καναμε σημερα αιμοληψια τελικα, γιατι ειχε κανει καποιο λαθος η γιατρος, οποτε ξανα σε κανα 2 μερουλες! Πλακα είχα ομως πηγαμε στο Ιασώ που γεννηθηκαμε και ηταν πολυ συγκινητικά! Τον τοκετο τον θυμαμαι με καλες αναμνησεις ευτυχως!!

Ελενα τα καρτελακια τα βαζεις σε πινακα στο word και τα διαχωριζεις! Υπαρχουν χαρτια και αλλου, απλα στο Πλαισιο θα βρεις σε ό,τι διαστασεις θες! Δεν εχει στην Ξανθη που θα πατε? Αλλιως δες στο διαδικτυο Α4 sticker.

Δεσποινακι και μενα μου αρεσουν τα πολυ εντυπωσιακα! Εμενα στον γαμο μου δεν ηταν τοτε στη μοδα τα τοσο ψηλα και δεν ειχα βρει κατι να με ενθουσιασει, οποτε πηρα κατι ανετο απο Μπουρναζο! Τωρα θα σου ελεγα μιας και ειναι Μάιο να δεις και την peep toe την καλυμμενη, δηλαδη που εχει ντυμενη σολα και ετσι ενω ειναι ψηλα θα σου ειναι και ανετα! Μακραν κατ' εμε τα καλυτερα τους ειδους louboutin με την κοκκινη σολα, αλλα πανακριβα! Θα τα ηθελα κι εγω για τη βαφτιση..αλλα σιγα...

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΗΛΙΑΝΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΤΥΠΩΣΩ ΘΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΜΜΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;
ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΕ ΠΙΝΑΚΑ…
ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΘΑ ΔΩ ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΞΑΝΘΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ…
ΑΥΤΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ; ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΗ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ… ΧΑΧΑΧΑ

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δΔΕΙΤΕ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟΛΗ... ΕΛΕΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ... ΕΣΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΛΕΚΕΙΣ....

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσακια μου! γραψατε πολλααααααα απο το πρωι! δικιο ειχε η Τινα, ειμαστε πολυλογουδες!!!
Λοιπο, πηγαμε παιδιατρο, ειμαστε 66 πονοτυς και 6550 kg. Ανεβηκαμε καμπύλη πήγαμε στην ενενηκοστη εκατοστιαια!!!! μια χαρα! βεβαια εκανε κακακια εκεινην την ωρα και ειδαμε αυτο που υποψιαζομουν απο την Κυριακη: ελαφρα διαρροια και μαλλον φταιει το κουνουπιδι που τρωω οποτε το σταματω για λιγο να δουμε! καναμε τα εμβολιακια μας μια χαρα, ουτε κλαμμα ουτε τιποτα! Απο Πεμπτη ξεκιναμε ρυζαλευρο, φρουτοκρεμα στον 6ο μηνα μας ειπε... τελικα θα της δινω το βιολογικο της frezylac. Ειπα να μην το φτιαξω μονη και κανω κατι λαθος κ παθει τιποτα το μωρακι μου!!! Μετα την γιατρο πήγαμε για στολή , θα την ντυσουμε κουνελακι! θα σας ανεβασω φωτογραφιες !
Σαγια κουκλακι ο γιοκα σου!
Ηλιανα μου την γλυτωσατε ε? ποτε θα γινει τελικα η εξεταση? εγω συγκινουμαι οταν βλεπω την γυναικολογο μου! ειχαμε την καλυτερη σχεση την περιοδο της εγκυμοσυνης! ειναι η αδερφη της παιδιατρου μας κι την βλεπω οποτε παμε! την λατρευω!!! Βιολογικη λαικη ξερω εχει και την Ν. Ιωνια νομιζω καθε Δευτερα! θα μαθω και θα σου πω!
Ελενακι ωραια τα αυτοκολλητα! κανε πειραματακια και μπορει να βγαλεις κατι που να σου αρεσει πιο πολυ!
Δεσποινα μου τα παπουτσια τελεια! τα θελω ΟΛΑ! εχω τρελα μεγαλη! και εμενα μου αρεσουν τα υπερβολικα και τα περιεργα αλλα κυριως γοβες. τις μποτες και τα πεδιλα τα θελω πιο λιτα!!!
Φεννια κουκλακιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:δΔΕΙΤΕ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟΛΗ... ΕΛΕΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ... ΕΣΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΛΕΚΕΙΣ....

δεν την βλεπω! Sad

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenikal έγραψε:
Elena84 έγραψε:δΔΕΙΤΕ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟΛΗ... ΕΛΕΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ... ΕΣΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΛΕΚΕΙΣ....

δεν την βλεπω! Sad

ΧΑΧΑΧΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΕΕΕΕ;;;
]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:
elenikal έγραψε:
Elena84 έγραψε:δΔΕΙΤΕ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟΛΗ... ΕΛΕΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ... ΕΣΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΛΕΚΕΙΣ....

δεν την βλεπω! Sad

ΧΑΧΑΧΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΕΕΕΕ;;;
]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


χαχαχαχαχαχαχ!!! αντε πάλι! 2η φορα που μου το κανεις!!!!!!!! με παιδευεις ε?????????????????????????
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 328109

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenikal έγραψε:
Elena84 έγραψε:
elenikal έγραψε:
Elena84 έγραψε:δΔΕΙΤΕ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟΛΗ... ΕΛΕΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ... ΕΣΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΛΕΚΕΙΣ....

δεν την βλεπω! Sad

ΧΑΧΑΧΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΕΕΕΕ;;;
]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


χαχαχαχαχαχαχ!!! αντε πάλι! 2η φορα που μου το κανεις!!!!!!!! με παιδευεις ε?????????????????????????
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 17 328109

τελειαααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΝΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΠΑΙΔΕΨΩ ΛΙΓΟ…..
ΜΩΡΕ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΕΒΑΣΩ ΕΔΩ…
ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ.. ΜΕΓΑΛΩΣΕ…
ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΤΟΛΗ, ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ…
ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ…

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια ευχαριστω για τα καλα σας λογια για τον μπεμπη μου!!ολα τα μωρακια εδω ειναι πολυυυ ομορφα!κοπελαρα η κουκλα σας ελενη!!εμεις ειμαστε 66 ποντους και 7100 στην εβδομηκοστη πεμπτη εκατοστιαια θεση.μονο μαγουλακια εχουμε πολλα!ο μπεμπης τριτη μερα σημερα που τσιριζει σαν τρελλος!φωναζει συνεχεια δε ξερω τι εχει παθει!τα νευρα του τον επιασαν.. ευτυχως μολις κοιμηθηκε γιατι τους ξεκουφαναμε ολους Very Happy
τι ωραια η γοργονιτσα!!τυχερα τα κοριτσακια!καλο βραδυ σε ολες!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ξεχασα να σας πω οτι πήραμε και διαφορα αξεσουαρ για τα μαλλακια μας! (για το τσουλουφι μας δηλαδη!!!)



Έχει επεξεργασθεί από τον/την elenikal στις Τρι Φεβ 21, 2012 11:38 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ορθογραφικο)

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΩΡΑ ΕΦΥΓΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ!ΕΙΜΑΣΤΕ 67 ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΜΠΟΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ 7600 ΒΑΡΟΣ.ΤΗΝ ΒΡΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΤΟ ΠΟΠΟ ΤΗΣ ΜΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.

ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΓΡΟΥΜΠΑΛΑΚΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ;TEΛΙΚΑ ΘΑ ΠΙΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ Sad ΑΚΟΥΜΕΝΤΙΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΕΡΕΘΙΣΜΕΝΟ ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΗΚΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ Ή ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΑ.

ΕΛΕΝΗ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΑΡΧΗΣΩ ΤΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις