Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 39]

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sagia έγραψε:κοριτσια ευχαριστω για τα καλα σας λογια για τον μπεμπη μου!!ολα τα μωρακια εδω ειναι πολυυυ ομορφα!κοπελαρα η κουκλα σας ελενη!!εμεις ειμαστε 66 ποντους και 7100 στην εβδομηκοστη πεμπτη εκατοστιαια θεση.μονο μαγουλακια εχουμε πολλα!ο μπεμπης τριτη μερα σημερα που τσιριζει σαν τρελλος!φωναζει συνεχεια δε ξερω τι εχει παθει!τα νευρα του τον επιασαν.. ευτυχως μολις κοιμηθηκε γιατι τους ξεκουφαναμε ολους Very Happy
τι ωραια η γοργονιτσα!!τυχερα τα κοριτσακια!καλο βραδυ σε ολες!

Καλο βραδυ Σαγια μου (αληθεια ετσι σε λενε??) Wink

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΩΡΑ ΕΦΥΓΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ!ΕΙΜΑΣΤΕ 67 ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΜΠΟΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ 7600 ΒΑΡΟΣ.ΤΗΝ ΒΡΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΤΟ ΠΟΠΟ ΤΗΣ ΜΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.

ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΓΡΟΥΜΠΑΛΑΚΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ;TEΛΙΚΑ ΘΑ ΠΙΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ Sad ΑΚΟΥΜΕΝΤΙΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΕΡΕΘΙΣΜΕΝΟ ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΗΚΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ Ή ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΑ.

ΕΛΕΝΗ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΑΡΧΗΣΩ ΤΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ!


Τι να σου πω γεωργια μου...εγω μονο αυτο αλλαξα στην διατροφη μου! αρχισα να τρωω κουνουπιδι το Σαββατο και την Κυριακη το πρωι εως και σημερα εκανε διαρροια.... τωρα θα το σταματησω για να δω....

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΩΡΑ ΕΦΥΓΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ!ΕΙΜΑΣΤΕ 67 ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΜΠΟΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ 7600 ΒΑΡΟΣ.ΤΗΝ ΒΡΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΤΟ ΠΟΠΟ ΤΗΣ ΜΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.

ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΓΡΟΥΜΠΑΛΑΚΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ;TEΛΙΚΑ ΘΑ ΠΙΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ Sad ΑΚΟΥΜΕΝΤΙΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΕΡΕΘΙΣΜΕΝΟ ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΗΚΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ Ή ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΑ.

ΕΛΕΝΗ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΑΡΧΗΣΩ ΤΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ!


Περαστικουλια για το στηθος σου...ελπιζω να μην χρειαστει να το δει χειρουργός... να περασει μονο με αντιβιωση! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 18 534787

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιαννα ειναι το ονομα μου!το σα ειναι απο τα αρχικα του αντρα μου!αα ναι με το κουνουπιδι και τα κακακια του και εμεις τα ιδια ειχαμε.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΡΧΙΣΩ;
ΑΝ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ.

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαρηκα πολυ Γιαννα μου!!!
γεωργια θες να το δοκιμασεις???? τι να σου πω...δεν ξερω!!!! εμενα παντως η γιατρος μου ειπε καθολου φρουτα κ λαχανικα για λιγες μερες μεχρι να στρωσει παλι!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Περαστικά σου Γεωργία μου! Θα φύγει με την αντιβίωση!! Θα δεις!! Μια χαρά και το κουκλάκι σας! Και από ύψος μπορεί να μην έβαλε αλλά πάλι είναι ψηλή!!
Ελενάκι μου σούπερ και εσείς! Θα περιμένουμε να δούμε στολή και κοκαλάκια για το τσουλούφι σας!!! Εμείς κοκαλάκια θα αργήσουμε να βάλουμε λογικά! 5 τρίχες όλες κι όλες έχουμε!!! Χιχιχιχιχι!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki έγραψε:Περαστικά σου Γεωργία μου! Θα φύγει με την αντιβίωση!! Θα δεις!! Μια χαρά και το κουκλάκι σας! Και από ύψος μπορεί να μην έβαλε αλλά πάλι είναι ψηλή!!
Ελενάκι μου σούπερ και εσείς! Θα περιμένουμε να δούμε στολή και κοκαλάκια για το τσουλούφι σας!!! Εμείς κοκαλάκια θα αργήσουμε να βάλουμε λογικά! 5 τρίχες όλες κι όλες έχουμε!!! Χιχιχιχιχι!!!

ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΛΕΨΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΣΟΥΛΟΦΙ…. ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ;;; ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΑΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ, ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ 6 ΤΡΙΧΕΣ…
ΧΑΧΑΧΑΧΑ

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σας εχασα κοριτσια σημερα!Ειχα διαφορες δουλιτσες!Δε μου λεγατε και μενα για το κουνουπιδι σημερα;Καναμε κι εμεις διαρροια! Laughing Laughing Δεν ξανατρωω!

Γεωργια μου περαστικουλια! Κι εγω ειχα βγαλει σαν εκζεματακι και εβαζα τοπικα μια αλοιφη, που χρησιμοποιησα για λιγο και στην εγκυμοσυνη και ειχε λιγο κορτιζονη!Την ειχα δειξει και στη γιατρο για να βεβαιωθω οτι ειναι οκ με θηλασμο.

Μαλλάκια κι εμεις εχουμε μπόλικα!Πρεπει να ηρθαν κατι κορδελες που παρηγγειλα απο etsy-μας ηρθε ειδοποιητηριο!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

αχ δεν μπορω να το δω!Τι ειναι?

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ελένη και Γεωργία μια χαρά τα μωράκια σας από κιλάκια. Μπράβο, πως μεγαλώνουν έτσι βρε κορίτσια;Γεωργία περαστικά, ελπίζω να περάσει με την αντιβίωση.

`Ελενα που τη βρήκες αυτή τη γοργονίτσα, απίστευτη Very Happy Very Happy

Εμείς από μαλλάκι έχουμε αρκετό και τις πάνε οι κορδέλες πολύ.

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ…
ΓΕΩΓΡΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΙΚΡΗ… ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ…
ΗΛΙΑΝΑ ΣΤΟ ETSY ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ.. ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ, ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΡΔΕΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ.. ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙΣ ΤΙ ΠΗΡΕΣ…
ΑΥΤΟ ΕΒΑΛΕ Η ΔΕΣΠΟΙΝΑ….

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



ΝΑΤΑΣΣΑ ΣΤΟ FACEBOOΚ ΑΠΟ ΤΗΝ SUPERMOMS ROCK ΤΟ ΕΙΔΑ… ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΤΣΙ;;; ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΟΥΜΕ;;; ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΛΕΚΕΙΣ… ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ… ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ…

ΚΟΡΔΕΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΦΟΡΑΜΕ.. ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ, ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΜΑΛΛΑΚΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ, ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ 1,5 ΧΡΟΝΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ… ΧΙΧΙΧΙΧΙ

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Aχ ναι το etsy έχει φοβερές κορδέλες. Στη βάπτιση κι εγώ κορδέλα θα της βάλω, στην Ιουλία είχα βάλει ένα στεφανάκι, αλλά δεν το άφησε στο κεφάλι της ούτε για μία φωτογραφία.

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ;;;

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="Elena84"]ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ;;;
[/quote

Ελενάκι μόνο εμείς το ξενυχτάμε μου φαίνεται. Χαζεύω στο internet για τη βάφτιση και ψάχνω θέμα, αλλά ακόμα δεν έχω αποφασίσει

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="September"]
Elena84 έγραψε:ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ;;;
[/quote

Ελενάκι μόνο εμείς το ξενυχτάμε μου φαίνεται. Χαζεύω στο internet για τη βάφτιση και ψάχνω θέμα, αλλά ακόμα δεν έχω αποφασίσει

ΑΑΑΧΧΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ... ΧΙΧΙΧΙ ΤΗΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΕ Η ΜΙΚΡΗ ΔΗΛΑΔΗ... ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 18 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 18 215994

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ελενάκι καληνύχτα! Νύσταξα και σε τρεις ώρες πρέπει να σηκωθώ να κάνω μάσκα στη μικρή

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια μου δεν μπηακ μια μερα παλι και γεμισατε 4 -5 σελιδες!!!ημουν ολη μερα στη μανα μου!!!κανονικα "ρεπο" ειχα σημερα!!χαχαχαχα!!!ξεκουραστηκα!αντζελα στειλε μου και μενα τη διαιτα!!!!

γεωργια με ξεμυαλισες καλα καλα με το νησι σου....!!!!!ωραιο το ιονιο...!!!(η συλληψη του χαρη στην κεφαλλονια εγινε!χαχαχαχαχαχ!)

τζενη ο αφανας ολα τα λεφτα!!!!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
September έγραψε:Ελενάκι καληνύχτα! Νύσταξα και σε τρεις ώρες πρέπει να σηκωθώ να κάνω μάσκα στη μικρή

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΟΥ

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου γυρισα και εγω... Πηγαμε για καφεδακι σε μια φιλη και την καναμε αρμενικη... Καλα περασαμε...
Αυριο θα παω να κανω τα μαλλακια μου... Αντε γιατι η ριζα εφτασε στα 3 δαχτυλα...
Εφακι μου θα σου στειλω...

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδω ειμαι κι εγω!!! Καναμε μπανακι , φαγαμε , κοιμηθηκαμε και τωρα λεω να παω να πλυνω κανα πιατο!!! Ολο διψαω σημερα! Πολυ νερο βρε παιδι μου!
Πωπω, Ηλιανα την παθατε κι εσεις με το κουνουπιδι ε? δεν το ηξερα βρε κοριτσι.... εμενα εχει απο την Κυριακη το πρωι (Σαββατο βραδυ ξεκινησα το κουνουπιδι...) και με καθε πριτσουλια αφηνει και λεκε! μιλαμε σημερα τα εχει κανει 7 φορες...Ημαρτον! και βρωμανεεεεεεεε!!!!!!!!!!

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
antzelinino έγραψε:Κοριτσια μου γυρισα και εγω... Πηγαμε για καφεδακι σε μια φιλη και την καναμε αρμενικη... Καλα περασαμε...
Αυριο θα παω να κανω τα μαλλακια μου... Αντε γιατι η ριζα εφτασε στα 3 δαχτυλα...
Εφακι μου θα σου στειλω...

μια χαρα ειναι οι βολτουλες εγω σου λεω ξελαμπικαρα σημερα!!!!εγω ευτυχως τα χω στο φυσικο μου γιατι τα βαριεμαι αυτα!μεχρι να εμφανισστουν ασπρες θα ειμαι οκ!!!στειλε την γιατι ο κ@λ@ς μου εχει αρχισει και ξεφευγει.....!!!!!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνυχτα Νατασακο!!!!

steef


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenikal έγραψε:Εδω ειμαι κι εγω!!! Καναμε μπανακι , φαγαμε , κοιμηθηκαμε και τωρα λεω να παω να πλυνω κανα πιατο!!! Ολο διψαω σημερα! Πολυ νερο βρε παιδι μου!
Πωπω, Ηλιανα την παθατε κι εσεις με το κουνουπιδι ε? δεν το ηξερα βρε κοριτσι.... εμενα εχει απο την Κυριακη το πρωι (Σαββατο βραδυ ξεκινησα το κουνουπιδι...) και με καθε πριτσουλια αφηνει και λεκε! μιλαμε σημερα τα εχει κανει 7 φορες...Ημαρτον! και βρωμανεεεεεεεε!!!!!!!!!!


βρε μηπως να πλακωθω στο κουνουπιδι....???εμενα ο δικος μου 1-2 φορες τη βδομαδα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις