Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
136 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 136 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 35 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 39]

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalispera!Signomi omws den mporw na grapsw ellinika apo auto ton ipologisti!emena einai 7 akrivws.einai isixos poli twra teleutaia.afou perasame mia fasi 2-3 ebdomadwn pou tsirize astamatita kai gkriniaze!den elege tpt apolitws..afou anisixousa.mono kati aaa kai mia mera prin apo 1 ebdomada ksipnisame kai molis piga na ton allaxw ta eipe ola mazi.ampa mpa,ma ma ma,ta ta ta,leei kai ante ante!xaxa poli gelio!twra de stamataei.

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα σας..κ εγω αγχωνομαι βρε κοριτσια παρα πολυ με το ποτε θα μιλησει..

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα!Και εγω το ιδιο..αν και τωρα αγχωνομαι πολυ λιγοτερο εως καθολου μη σου πω.Η βλακεια μου ηταν οτι επηρεαζομουν απο αλλα μωρακια.Ακουγα απο γνωστες οτι το μωρακι τους ειναι μικροτερο απο τον μπεμπη μου και για παραδειγμα ειναι τοσα κιλα,εχει τοσο υψος,στριφογυριζει,καθεται,μιλαει κλπ κλπ και το συγκρινα.τωρα που βλεπω οτι μια χαρα τα κανει ολα και με το παραπανω σταματησα να ασχολουμαι με το τι μου λενε για αλλα μωρα.Ολα θα τα κανουν τα μωρα μας! καποια πραγματα θα τα κανουν νωρις και καποια αλλα λιγο αργοτερα!

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΝΑΜΕ 6 ΜΗΝΩΝ.ΤΡΩΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΣΤΕ ΚΙΟΛΑΣ!!! ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΦΑΡΙΝ ΛΑΚΤΕ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΕΣ.ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΓΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΙΠΙΛΟΥΣΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 32 215994 ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΡΑΥΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΙ ΤΟΥ ΦΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΤΕΙΟ ΞΕΡΑΙΝΕΤΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΚΑΡΙΖΕΙ.ΑΠΟ ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΜΟΝΟ ΜΑ, ΜΠΑ, ΑΓΟΥ. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 32 186253

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εγω το ιδιο παθαινω..μου λενε διαφορα για αλλα μωρακια κ μετα καθομαι σαν χαζη κ στεναχωριεμαι..πολυ κακο αυτο που κανω..

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xrysaki! έγραψε:κ εγω το ιδιο παθαινω..μου λενε διαφορα για αλλα μωρακια κ μετα καθομαι σαν χαζη κ στεναχωριεμαι..πολυ κακο αυτο που κανω..
XRYSAKI ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΙΣ ΚΕΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ,ΑΚΟΥΓΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΚΑΚΙΑ 7-8 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ 1 ΦΟΡΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ.ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειναι λογικο να αγχωνομαστε και να ανησυχουμε αλλα αν κατανοησουμε αυτο που ειπε η ζετα,οτι καθε παιδακι ειναι μοναδικο και θελει τον δικο του χρονο για ολα,θα ηρεμησουμε!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σιγουρα καθε παιδακι ειναι μοναδικο..πιστευω πως ολες οι νεες μανουλες αγχωνομαστε ετσι.

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μολις μου πιπιλισε το μαγουλο!Με φιλησε το παιδι μου!Τα δικα σας σας φιλανε?? Very Happy χαχαχα

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Sagia έγραψε:Μολις μου πιπιλισε το μαγουλο!Με φιλησε το παιδι μου!Τα δικα σας σας φιλανε?? Very Happy χαχαχα
ΤΕΛΕΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ? ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΗΓΟΥΝΙ ΚΑΙ ΛΙΩΝΩ!!!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι γλυκο!κ μενα κανει τα δικα του..αλλα εχουμε ολη μερα τα χερια στο στομα..

XANTHI 27

XANTHI 27
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sagia έγραψε:Μολις μου πιπιλισε το μαγουλο!Με φιλησε το παιδι μου!Τα δικα σας σας φιλανε?? Very Happy χαχαχα
το δικο μου παλλη ανοιγει το στοματακι του και με σαλιωνη.... Razz Razz

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 32 911307 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΚ@Τ@ !!!! ΟΙ ΣΑΛΙΑΡΕΣ,ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ,ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΡΟΥΧΑ,ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ !!! ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΒΑΦΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΡΕ ΓΑΜ@ΤΟ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 32 679259 ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 32 585182

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχα!Υπομονη!εμενα γινοταν παντα χαλια και εχει 1 εβδομαδα που εστρωσε πολυ.τις περισσοτερες φορες δε λερωνεται πια.αλλα αν δε θελει να φαει γινονται ολα..να μη πω!!!και αυτο το φτερνισμα μολις πας να του βαλεις την κουταλια? Very Happy εχεις τις σαλιαρες με τα μανικια?

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια..κ εμεις φαγαμε το φρουτο μας κ ευτυχως δεν γιναμε χαλια σημερα..κ μενα ρε παιδι μου φτερνιζεται κ τα κανει ολα...

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι γιατι να φτερνιζονται αραγε στο φαγητο?πλακα εχουν!εγραψα χθες κατι αλλα μαλλον δεν πατησα αποστολη..μηπως ξερετε ποσο μπορουμε να καθυστερησουμε το εμβολιο?το προηγουμενο το καναμε 20/03 αλλα τωρα η γιατρος μας λειπει και θα το κανουμε την αλλη εβδομαδα.
τι φρουτα τα δινετε κοριτσια?

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απο οτι ξερω απο τη δικη μου παιδιατρο δεν υπαρχει προβλημα για διαστημα μιας εβδομαδας..εμεις τρωμε 1 αχλαδι,μισο μηλο,μιση μπανανα,μισο πορτοκαλι κ μεσα του ριχνω κ 2 μπισκοτακια πτι-μπερ..

XANTHI 27

XANTHI 27
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sagia έγραψε:ναι γιατι να φτερνιζονται αραγε στο φαγητο?πλακα εχουν!εγραψα χθες κατι αλλα μαλλον δεν πατησα αποστολη..μηπως ξερετε ποσο μπορουμε να καθυστερησουμε το εμβολιο?το προηγουμενο το καναμε 20/03 αλλα τωρα η γιατρος μας λειπει και θα το κανουμε την αλλη εβδομαδα.
τι φρουτα τα δινετε κοριτσια?
μια φορα μου ετειχε να καθηστερισω ενα εμβολιο του μικρου μου...και μου ειπε ο γιατρος οτι δεν τρεχει λογος ανησυχειας...εφοσον γινεται μεσα στον μηνα...οσο για τις κρεκμουλες ειμαστε στο μηλο-μπαμπανα-αχλαδακι...αλλα η μπανανα δεν μας αρεσει καθολου εσας κοριτια εχετε καποια αρνησει επανω στο φαγυτο?
και οσο για το χαλια...εκεινη την ωρα μας ποιανει το φτερνισμα...αστο να παει..!!!! cheers cheers μαλλον θεορω οτι το απολαμβανουν εκεινη τη στιγμη γι'αυτο και τους ποιανει..!!!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο δικος μου εχει μια αρνηση στο φαγητο κ για να τρωει χωρις γκρινια πρεπει καποιος να παιζει μαζι του να τον ξεγελαει με κατι αλλο κ ταυτοχρονα τρωει.

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι ομορφα που ειναι τα μωρακια σας!φτου φτου!
και εμεις μπανανα μηλο αχλαδι τρωμε.ενω απο φαγητα αρχισαμε σταδιακα να προσθετουμε λαχανικα στον 6ο και τωρα πια μας ειπε απ'ολα,στα φρουτα ειναι αυστηρη.Μονο αυτα τα 3 προς το παρον.ο μπεμπης τα τρωει ολα κοριτσια!τρωει παααρα πολυ.το πιατο του ξεχειλιζει και του βαζω και λιγο ακομα και σχεδον παντα τον σταματαω εγω.Ισως με τα φρουτα να με ζοριζει καμια φορα μονο.Ευτυχως δεν ειναι χοντρος.Ηταν 7.800 την προηγουμενη φορα και η γιατρος ειπε να του δινουμε οσο θελει.Αλλιως θα μου γινοταν φουσκιτσα!

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
στις 4μιση θα βγουμε με φιλους και ενα μωρακι που γεννηθηκε ιδια μερα με τον μπεμπη! Smile οποτε οπως καταλαβαινετε πρεπει να ετοιμαζομαστε απο τωρα!!εχουμε να φαμε κιολας..και για να δουμε αν θα προλαβουμε!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 32 328109 Να μπαινετε να τα λεμε βρε!αντε καλο μεσημερι!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα θα κανετε βρε..εγω μπαινω καθε μερα..καλη βολτουλα..

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ Very Happy ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΡΑΒΑΜΕ !!! ΣΑΛΙΑΡΑ ΜΕ ΜΑΝΙΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ,ΒΟΛΕΥΕΙ? ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΤΕΡΝΙΣΜΑ ΕΡΙΞΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ. ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΜΗΛΟ ΜΠΑΝΑΝΑ ΑΧΛΑΔΑΚΙ.ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΑΒΟΚΑΝΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΗ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 32 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 32 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 32 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 32 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 32 417472

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ.ΕΜΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ 1 ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΕΘΗΚΕ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ.ΔΗΛΑΔΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΝΩ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΤΩ ΓΙΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ. ΦΙΛΑΚΙΑ

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια η δικια μου ζουζουνιτσα πολυ γκρινια ακομα κι οταν κοιματε αρχιζει..ιιιιιιιιιιι κανει σαν να ποναει..μαλλον δοντακια χθες εσκασαν τα πρωτα 2.. Wink κανει περιεργους μορφασμους..μαλλον την ενοχλουν χιχιχ Rolling Eyes απο φαγητακι της αρεσει πολη η φρουτοκρεμα και η κρεατοσουπα το κοτοπουλο σημερα μου το αηδιαζε..τωρα κοιματε μπας και ηρεμησουμε λιγο.. Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 35 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις