Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
132 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 132 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 39]

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
SAGIA ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΣΑΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Η΄ΤΥΧΑΙΑ ΕΠΙΛΕΞΑΤΕ ΤΟ ΝΗΣΙ? ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ, ΜΟΝΟ ΟΙ ΣΤΕΝΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΦΙΛΟΙ. ΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΚΡΙΣΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΟΣΟΥΣ ΑΞΙΖΟΥΝ!!!

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Απο θεσσαλονικη ειμαι αλλα θελαμε και οι 2 γαμο σε νησι.Μολις γνωριστηκαμε ειχαμε παει στη λευκαδα και εχουμε ωραιες αναμνησεις οποτε επειδη ειναι το μονο νησι που θα μπορεσουν να ερθουν οι καλεσμενοι οδικως (γιατι αλλιως ποιος θα ερθει)ειπαμε να το κανουμε εκει.
Χρυσακι ποσο καιρο σου πηρε να ετοιμαστεις?

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσαρες..μολις τωρα καθομαι..πολυ γκρινια κ μετα απο τοσες ωρες κοιμηθηκε επιτελους..σαγια μου χρειαστηκε ενας μηνας για να καταληξω σε προσκ,μπουμπ κ γλυκα..κ τωρα τρεχω για τα ρουχα μας τα δωρα των νονων..εχουμε να διαλεξουμε βαπτιστικα-σταυρο..τρεξιμο..

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sagia έγραψε:Απο θεσσαλονικη ειμαι αλλα θελαμε και οι 2 γαμο σε νησι.Μολις γνωριστηκαμε ειχαμε παει στη λευκαδα και εχουμε ωραιες αναμνησεις οποτε επειδη ειναι το μονο νησι που θα μπορεσουν να ερθουν οι καλεσμενοι οδικως (γιατι αλλιως ποιος θα ερθει)ειπαμε να το κανουμε εκει.
Χρυσακι ποσο καιρο σου πηρε να ετοιμαστεις?

SAGIA SE ΧΩΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ Ή ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ.ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 35 531909

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια!Χθες και εμεις γκρινιαζαμε αλλα ειχαμε να παμε στον αντρα της φιλης μου που γιορταζε και ηρθε η πεθερα μου να τον κρατησει και ηταν πολυ ησυχος.Καθε φορα στις γιαγιαδες η κοιμαται η ειναι ησυχος.Με εμας γιατι τρελλαινεται???Σημερα ξυμνησε στις 7μιση,εφαγε κοιμηθηκε ως τις 10 και τωρα ξανακοιμαται!
Τzef το θυμαμαι οτι εισαι απο εκει!Καταληξαμε στον αγιο νικητα ενω θελαμε στον αι γιαννη.Ομως μας ενημερωσαν οτι τωρα πια δε θα γινονται εξω απο την εκκλησια οι γαμοι Sad και στον αι γιαννη δε χωρανε ουτε 15 ατομα.
Εχεις να μου προτεινεις κατι αλλο?Και για μαγαζι ψαχναμε καποιο beach bar γιατι θα κανουμε κατι σε στυλ παρτυ την προηγουμενη μερα.Οχι δεξιωση μετα τον γαμο και την βαφτιση.βρηκαμε κανα 2 αλλα ηταν κλειστα τον προηγουμενο μηνα.

857ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011 !!!!!! #5 - Σελίδα 35 Empty να δουμε αν φανει το φυλο... Τρι Απρ 24, 2012 1:04 am

ΠΟΠΗ Μ

ΠΟΠΗ Μ
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σημερα εχω ραντεωβου το απογευμα στον γιατρο μου...ειμαι 15 βδομαδων , λετε να δουμε το φυλο ή οχι ακομα ειναι νωρις? αναλογα ... bom

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Very Happy TZEF ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? Ο ΚΑΙΡΟΣ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΕΔΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΒΡΕΞΕΙ. Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΜΑΣ ΑΓΑΠΗΣΕ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΙ!!!

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαλλον ποπη ηθελες να γραψεις σε αλλο θεμα!Εμεις στην εβδομαδα σου ειχαμε δει φυλο γιατι ηταν αγορακι και φαινοταν!Γεωργια χρονια πολλα και απο μενα!
Εδω εχει ωραια μερα παλι σημερα.Ολο στο μπαλκονι την βγαζουμε τα πρωινα.Λιαζομαστε! Smile

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοπελιες μου..τι κανετε;πολυ συννεφια ρε γμτ..

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα!!εδω εχουμε ωραιο καιρο!πως ειστε σημερα απο γκρινια?

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δυστυχως απο το πρωι τις 7 ειναι αυπνος μεχρι τωρα..δραμα η κατασταση..εσεις τι νεα κοριτσια;

XANTHI 27

XANTHI 27
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αχ κοριτσια εμενα μολις κοιμηθηκε.... ασε το αλλο ξυπναμε και το βραδυ για φαγητο ποτε θα τελειοση αφτο το μαρτύριο? το μεσονυχτιο...εσεις τι κανετε? ξυπνατε τα βραδια? και δεν τον θηλαζω...δοκιμασατε το γαλα κοιμαμαι μεγαλωνω?

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως την..ευτυχως εμενα κοιμαται ολο το βραδυ γιατι τη μερα δεν κοιμαται..υπομονη..τι γαλα ειναι αυτο?

tha ginw mama

tha ginw mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εμενα είναι πολύ κυκλοθυμικός. Μια μέρα μπορεί να κοιμάται πολύ ενώ άλλη καθόλου.τώρα μου κάνει κόλπα με το μεσημεριανό φαγητό (κοτοπουλάκι με πατάτα-καρότο-κολοκύθι)ενω παλιά το ετρωγε με τα χιλια τωρα δεν το θελει..σημερα εφαγε το χτεσινο του φαγητο χωρις προβλημα που χτες μαυρισε απο το κλαμα για να μην το φαει..

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι κανετε κοριτσια;;; καιρο εχω να μπω... και εμεις πολυ γκρινια τελευταια... μαλλον ετοιμαζει και αλλα δοντακια, μεχρι τωρα εχουμε μονο τα δυο κατω...

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πω πω παρεουλα..αντε μαζευτηκαμε μπολικες..εγω στην κοτοσουπα δεν του βαζω χορταρικα μονο πατατα κ καροτο..ετσι την τρωει ολη..

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΟΛΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ. XANTHI 27 ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΕΚΟΨΕ. ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΟ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ. ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΔΕΥΩ

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eμεις ξυπνουσαμε μεχρι 5μιση μηνων.Μολις αρχισαμε να τρωμε το εκοψε ευτυχως.Υπομονη και θα κοιμηθεις οπου να ναι ολη νυχτα!Εμεις παλι τσιριζουμε ολη την ωρα συνχεια!Μας εχει ακουσει η γειτονια.Με τις μερες του βεβαια.Καποιες μρες καθεται και δεν ακουγετι ποτε!Το δοντακι του εχει σκασει αλλα δε βλεπω διαφορα..ποτε θα βγει τελειως αραγε?

XANTHI 27

XANTHI 27
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μανουλες μολλης σηκωθικαμε....ειμαστε για γαλατακι και συνεχεια του υπνου...το γαλα που αναφερα ειναι της νουνου...ευχαριστω για την συμπαρασταση οποτε να περιμενω να κλεισουμε καλα των 6ο ... και μ'αρεσει που βαλαμε και κρεμουλες στο μενου μας...

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εμας ολη μερα τσιριζει μας εχει ζαλισει..τσιριζει κ ταυτοχρονα γελαει..εγω περιμενω πως κ πως να ερθει η πεμπτη που εχουμε παιδιατρο κ θα μας πει καινουρια φαγητουλια να αλαξουμε λιγο..

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΞΥΠΝΑΕΙ Crying or Very sad Ο ΠΡΩΤΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ, ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ.

XANTHI 27

XANTHI 27
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μανουλες που σας βρισκω?εμενα ειναι κοματια ...να πω την αληθεια τω ξυπνισα κατα τις 7 καναμε μια μικρη βολτιτσα στη γητονια....και κατα τις 9 του εδωσα την κρεμουλα...αντε να δω.!!! λεω στις 12 να του δωσω και το γαλα...προσπαθω να βρω τροπους...αφου και ο μικρος θυμονη που ξυπναει επιδη τον πιανει η πινα...

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
XANTHI 27 έγραψε:μανουλες που σας βρισκω?εμενα ειναι κοματια ...να πω την αληθεια τω ξυπνισα κατα τις 7 καναμε μια μικρη βολτιτσα στη γητονια....και κατα τις 9 του εδωσα την κρεμουλα...αντε να δω.!!! λεω στις 12 να του δωσω και το γαλα...προσπαθω να βρω τροπους...αφου και ο μικρος θυμονη που ξυπναει επιδη τον πιανει η πινα...
EMENA ME BΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΕΞΟΥΘΕΝΩΜΕΝΗ!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΜΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12.

XANTHI 27

XANTHI 27
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ZETA 22 έγραψε:
XANTHI 27 έγραψε:μανουλες που σας βρισκω?εμενα ειναι κοματια ...να πω την αληθεια τω ξυπνισα κατα τις 7 καναμε μια μικρη βολτιτσα στη γητονια....και κατα τις 9 του εδωσα την κρεμουλα...αντε να δω.!!! λεω στις 12 να του δωσω και το γαλα...προσπαθω να βρω τροπους...αφου και ο μικρος θυμονη που ξυπναει επιδη τον πιανει η πινα...
EMENA ME BΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΕΞΟΥΘΕΝΩΜΕΝΗ!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΜΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12.
αχ αχ... μακαρι αλλα θα φανει... τα νεοτερα αυριο...οποτε σου ευχομαι καλη ξεκουραση.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις