Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
106 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 106 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

151Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τετ Φεβ 22, 2012 11:58 pm

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καθόλου, όμως!!! Δεν ξέρω, γιατί, ενώ είμαι ζηλιάρα γενικώς μετά τα 30, πριν ένα χρόνο μου έγινε το κλικ και άλλαξα, ή μήπως γέρασα??? Ο Κωστής δεν μου έχει δώσει ποτέ δικαίωμα, ακόμη κι αν περάσει μια μελαχροινή, κορμάρα, με χείλη κόκκινα κι εγώ τη σχολιάσω, αυτός δεν θα πει τίποτα!! Εννοείται ότι την κοιτάει κι από μέσα του ποιός ξέρει τί δαίμονες αναθεματίζει, αλλά ξέρει το κουμπί μου!!! Τη μόνη που ζηλεύω είναι την πεθερά μου....πώς έχει κάνει και τους 2 γιους να τρέμουν για πάρτι της ενώ είναι πολύ κρυόκωλη και αχώνευτη, απορώ.....χεχε!! Wink Wink Wink Wink

152Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Πεμ Φεβ 23, 2012 1:20 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
cinderella kalimera.egw eimai 33 o antras moy tha mpei sta 40 kai den ton zileyw kai den me zileyei katholoy.stis arxes tis sxesis mas nai ton zileya to paradexome.alla meta apo diafores dokimasies poy ton perasa xwris na to gnwrizei vevaia.katalava oti den exw na fovame tipota apolytws. xwris na ton rwtisw moy leei ta panta. den me kryvei tipota.einai thema xeimias kai empistosinis

153Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Πεμ Φεβ 23, 2012 1:22 am

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arkoudaki έγραψε:τελικά είμαστε και οι γυναίκες συντηρητικές. τι θα πει ξέκωλλο?αν μια γυναίκα έχει τα προσόντα γιατί να μην ντυθεί "προκλητικά"?και δε νομίζω να έχετε δει πολλές σε δουλειές να κυκλοφορούν με τα βυζιά έξω.εγώ πάντως θεωρώ τον άντρα μου αρκετά ώριμο για να μην πέφτει μα κάθεμία που ντύνεται προκλητικά.πρώτη εγώ αν δω μια ωραί γυναίκα θα του πω"πω,πωτι όμορφη που είναι αυτή!"η ζήλεια δεν είναι απόδεικη αγάπης, η επιστοσύνη είναι

Πηγες για δουλεια εσυ??τι κανει ο μπομπισκος?ειναι καλυτερα??
Σορυ για το ασχετο!κοριτσια!Εγω δεν ζηλευω ιδιαιτερα βαριεμαι!!Βαριεμαι να μου εξηγει ο αλλος οπως βαριεμαι να εξηγω και γω, Ε το κοιταξα το αγορακι τι να κανουμε τωρα!!αφου ειναι ωραιο!!χι!χι!χι!

154Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Πεμ Φεβ 23, 2012 1:26 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
andith akrivws! emeis oi gynaikes otan vlepoyme enan wraio antra den leme ti wraios,ti koyklos.egw olo to kalokairi ton antra moy ton eixa zalisei me ton toyrko ithopoio ton prwtagwnisti toy ezel.ti antras eiani aytos,ti koykols,antras me ta ola toy.me ayton oxi ena paidi kanw 10.etsi ton elega ton antra moy kai geloyse

155Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Κυρ Μάης 27, 2012 8:36 am

petaloyditsa29


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χαχαχα...ενα θα σας πω κοριτσια...ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ!!!!!ζηλευω μεχρι κ την σκυλιτσα μασ που του εχει αδυναμια.τωρα που εχω και γιο μαλλον θα ζηλευω και αυτον!!!δεν υπαρχει πιο ψυχοφθορο συναισθημα απ΄την ζηλεια πιστευω.. Mad

156Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Κυρ Μάης 27, 2012 8:41 am

iwanna

iwanna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εννοείται οτι ζηλεύω και τον αερα που αναπνεει αλλα και εκεινος ζηλευει χιχιχιχι Ζηλεύετε τον άντρα σας??? - Σελίδα 7 186566

157Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Κυρ Μάης 27, 2012 2:07 pm

Mummy in love

Mummy in love
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μμμμμ Rolling Eyes ,κάποτε ζήλευα αλλά εδώ και μία 7ετία το έκοψα το άθλημα για το δικό μου καλό Rolling Eyes .Έτσι κι αλλιώς τρελή και παράξενη με έβγαζε οπότε γιατί να χαλιέμαι Ζηλεύετε τον άντρα σας??? - Σελίδα 7 328109 ;Εντάξει δεν είμαι και τελείως αδιάφορη αλλά δεν ψάχνομαι όπως παλιά.Αν ο άλλος θέλει να στην κάνει θα στην κάνει.Ο δικός μου αν μου την κάνει θα είναι και πολύ κ.0@€ Mad...ο γιατί για να είμαι μαζί του τράβηξα πολλά Mad ...

158Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Παρ Ιουν 01, 2012 4:54 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maya έγραψε:
its a boy έγραψε:symfwnw oti to kathe ntysimo exei tin wra toy.alla den exeis to dikaiwma n peis se mia gynaika min ntynese etsi? etsi tis aresei etsi ntynete.kai na soy pw kati? me eixe piasei mia periodo poy zileya poly.kai lew den tha trelathw.xsereis ti ekana? eftiaxsa ena pseytiko email kai estelna mynimata ston antra moy me allo gynaikeio onoma.kathe mera toy egrafa kai kala eimai mia kopela poy menei konta stin doyleia soy kai se vlepw apo to parathyro kai ti wraia poy eisai ntymenos.i oti i gynaika soy den se entyse wraia simera kai tetoia.gia 3 me 4 mines ton estelna email ws mia alli.ton prtwo mina den apantise oyte se ena email.meta ton 2 mina me egrafe synexeia stamata na stelneis email giati eimai pantremenos kai den prokeite na xalasw ton gamo moy gia kamia alli gynaika.meta apo liges meres kathise kai moy ta edeixse ta emaii.egw synexisa nqa stelnw email.kai afoy eida oti den antapokrinete stamatisa.irthe mia mera kai me leei stamatise i kolitsida na stelnei email.meta apo ayto den ton xsanazilepsa pote

χαρα στην ορεξη σου!! εγω μονο και στη σκεψη να εκανα ολο αυτο, βαριεμαι!
xaxaxa teleio!!!mou evales wraia idea!!!alla den exei e mail..kinhto k apokrupsh mallon tha kanw!!xixixix na shmeiwsw vevaia oti den zhlevw k trela, alla se logika plesia,opws k o idios!k monoi mas vgainoume kai xwris anakrish ennoeitai,auta ta kaname otan prwto gnwristikame pou zhleve akoma k ta ksaderfia m.

159Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Παρ Ιουν 01, 2012 9:46 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ζηλευω αλλα επειδη μου εχει δωσει δικαιωματα.Επισης ειμαι πολυ κτητικια,αλλα οχι σε σημειο να μην βγει μονος του κτλ,ειμαστε παντρεμενοι 6χρονια,αλιμονο να μην βγαινουμε μονοι μας.
Αλλα εμενα με απασχολει οτι τελευταια στην σκεψη του να με απατησει με αφηνει αδιαφορη....

160Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Παρ Ιουν 01, 2012 11:36 am

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
......Εγώ ζηλευω....λογικα....και τι εννοω.....πιστευω πως αν καποιος δεν ζηλευει ισως θεωρει τον αλλον δεδομενο.....(ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ...για να μην παρεξηγηθω)....δηλαδη...θα βγουμε εξω βρε παιδι μου....αν δω μια οντως ομορφη κοπελα θα του την δειξω κι ολας....δεν εχω θεμα ....δεν με πειραζει να θαυμαζουμε και οι δυο το ομορφο...οτι κι αν ειναι ...αρσενικο - θηλυκό....με πειράζει αλλα ζηλεύω οταν καταλαβαινω οτι το βλεμμα του κρυβει μια πονηρια και μια μανια να το κρυψει....(εκει γινονται ολοι πιο καρφωμα απ οτι νομιζουν...χιχι)....αυτο θα με πειραξει γιατι θα με κανει να νιωσω αρκετα ανασφαλης με την δικη μου εξωτερικη εικονα....δεν θα του κανω σκηνικο .....θα του το πασσαρω χιουμοριστικα.....του στυλ "τι γινεται αγαπουλα???καλο το γκομενακι??/!!!!" απλα για να καταλαβει οτι δεν ειμαι ηλιθια.....και με αρκετους τροπους γενικα τον κανω κι εγω να ζηλευει....ντυνομαι πολυ ομορφα για να βγω με τις φιλες μου και ουτω καθεξης....ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΩ ΜΙΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΥ ΣΙΓΟΚΑΕΙ ....ειναι ομορφο συναισθημα....αν το χειρηστεις σωστα....σορυ για το τεραστιο ποστ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις