Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
104 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 104 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

26Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 2:31 am

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οχι ουτε εγω ουτε εκεινος ,απο την αρχη

27Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 3:12 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia stin arxi tis sxesis mas oxi mono ton zileya alla toy ekana kati xoyneria allo pragma.1) eixame malwsei mia mera kai ierthe na me parei apo to spiti moy kai egw den einoyn ekei eixa paei se mia fili moy.kai eipa tin mana moy na pei den xserei poy eimai.erxete 5 to apogeyma na me parei na milisoyme den me vriskei spiti ton leei i mana moy den einai edw.na me pernei sto til kai na min to sikwnw,na pernei til stin fili moy opoy eimoyn kai na ton leei den tin exw dei simera katholoy.perimene mexri tis 9 to vrady.afoy i mana moy me pernei kai me leei krima einai to paidi peigene poy se perimenei exsw apo to video club.telos pantwn peiga.ta vrikame 2) eitan stin doyleia toy kai miloysame sto til kai me leei otan kleisw to magazi tha erthw na se parw.perimenw ena filo moy na erthei.filo soy perimeneis? nai.kala.me to poy kleinoyme to til pernw taxsi kai paw sto magazi kai me vlepei fanti mpastoyni mprosta toy.3) milagame sto til ena vrady apo tis 10 mexri tis 12:30 kai molis kleinoyme to til pali pernw taxsi kai peigenw neapoli kai ton pairnw til kai toy lew ela na me pareis eimai neapoli.kai exei meinei pagwto.alla twra meta apo 7 xronia oxi den ton zileyw katholoy oyte aytos emena

28Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 3:17 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
its a boy έγραψε:koritsia stin arxi tis sxesis mas oxi mono ton zileya alla toy ekana kati xoyneria allo pragma.1) eixame malwsei mia mera kai ierthe na me parei apo to spiti moy kai egw den einoyn ekei eixa paei se mia fili moy.kai eipa tin mana moy na pei den xserei poy eimai.erxete 5 to apogeyma na me parei na milisoyme den me vriskei spiti ton leei i mana moy den einai edw.na me pernei sto til kai na min to sikwnw,na pernei til stin fili moy opoy eimoyn kai na ton leei den tin exw dei simera katholoy.perimene mexri tis 9 to vrady.afoy i mana moy me pernei kai me leei krima einai to paidi peigene poy se perimenei exsw apo to video club.telos pantwn peiga.ta vrikame 2) eitan stin doyleia toy kai miloysame sto til kai me leei otan kleisw to magazi tha erthw na se parw.perimenw ena filo moy na erthei.filo soy perimeneis? nai.kala.me to poy kleinoyme to til pernw taxsi kai paw sto magazi kai me vlepei fanti mpastoyni mprosta toy.3) milagame sto til ena vrady apo tis 10 mexri tis 12:30 kai molis kleinoyme to til pali pernw taxsi kai peigenw neapoli kai ton pairnw til kai toy lew ela na me pareis eimai neapoli.kai exei meinei pagwto.alla twra meta apo 7 xronia oxi den ton zileyw katholoy oyte aytos emena

Ton vasanises agapi m ton anthropo... Very Happy Very Happy Very Happy

29Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 3:26 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 mono ton vasanisa? den les tipota.lew tin mana moy afoy den me xwrise twra poy toy ekana tosa kapsonia den tha me xwrisei pote.kai meta apo 7 xronia eimaste mia xara.eimaste para poly kala diwxsame apo konta mas kai toys filoys fidia kai eimaste ok

30Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 3:29 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:συμφωνώ μαζί σας κορίτσια.
τον αγαπάω, τον λατρεύω, είναι ο άνθρωπός μου αλλά θέλω λίγο μόνη μου.
Εννοειται!! Ο ανθρωπός μου είναι, δεν ειναι εγω!
Κι αυτος θελει τον χωρο του και τον χρονο του, όπως κι εγω. Και επειδη με τα παιδια ειναι δυσκολοτερο να βρεις ελευθερο χρόνο για τους δυο σας, πόσο μάλλον ο καθένας μόνος του, πρέπει να το σεβομαστε αυτο. Και να το σεβονται και οι συζυγοί μας.

31Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 3:30 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
its a boy έγραψε:joannoua3 mono ton vasanisa? den les tipota.lew tin mana moy afoy den me xwrise twra poy toy ekana tosa kapsonia den tha me xwrisei pote.kai meta apo 7 xronia eimaste mia xara.eimaste para poly kala diwxsame apo konta mas kai toys filoys fidia kai eimaste ok

Mpravw agapi m k emeis ena peripou...
Akoma exoume kakous guro mas alla den mpirazei...
Wpos lew as einai kala autoi k emeis kalitera Very Happy Very Happy Very Happy

32Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 3:37 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 to xeirotero poy toy ekana xsexasa na sto pw.eixame paei gia poto ena vrady kai ekei poy miloysame anapse ligo i sizitisi kai seikwnome kai feygw kai ton afeinw sixsilo mesa stin kafetereia.egw ton perimena sto amaxsi.otan eirthe perimena na akoysw ton exsapsalmo.alla eirthe kai na me leei.aman vre agapi moy,koritsi moy kalo ti eipa kai parexsigithikes kai sikwthikes kai efyges? olo to magazi me koitoyse.afoy peiga na pleirwsw kai o mparman me eipe asta file kerasmena.sygnwmi den ithela na thimwseis.kai menw pagwto,lew me doyleyei twra.alla mpikame sto amaxsi milisame kai ta vrikame

33Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 3:42 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
its a boy έγραψε:joannoua3 to xeirotero poy toy ekana xsexasa na sto pw.eixame paei gia poto ena vrady kai ekei poy miloysame anapse ligo i sizitisi kai seikwnome kai feygw kai ton afeinw sixsilo mesa stin kafetereia.egw ton perimena sto amaxsi.otan eirthe perimena na akoysw ton exsapsalmo.alla eirthe kai na me leei.aman vre agapi moy,koritsi moy kalo ti eipa kai parexsigithikes kai sikwthikes kai efyges? olo to magazi me koitoyse.afoy peiga na pleirwsw kai o mparman me eipe asta file kerasmena.sygnwmi den ithela na thimwseis.kai menw pagwto,lew me doyleyei twra.alla mpikame sto amaxsi milisame kai ta vrikame


Eisai trelli agapi m...

Ti zwdio eiste???

Egw k o antras m eimaste karkinos...
wmos egw eimai pio zwiroulla affraid k o antras m pio isixos... study

34Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 3:47 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 aigokairws eimai egw kai tayros o antras moy

35Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 3:47 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirini7 έγραψε:
bouboulina έγραψε:
Βγαίνει μόνος του για ποτό? Βγαίνετε κ εσείς?

Του στέλνει μια συνάδελφός του μήνυμα στο κιν συχνά άσχετες ώρες... σας ενοχλει?

Τον πηγαινοφέρνει στη δουλειά μια συνάδελφος με το αμάξι της,

Και το πιο σημαντικό!!!! Του το λέτε όταν κάτι σας ενοχλεί? Ή .....?

τι να κάνει λέει??????? Ζηλεύετε τον άντρα σας??? - Σελίδα 2 311356 Ζηλεύετε τον άντρα σας??? - Σελίδα 2 654655 Ζηλεύετε τον άντρα σας??? - Σελίδα 2 585182
δε μου έχει δώσει ποτέ δικαίωμα.παρόλα αυτά ζηλεύω υπερβολικά.ακόμα και να κοιτάξει άλλη (όχι πονηρά,τυχαία να περνάει κάποια)μου χαλάει όλη την ψυχολογία αυτό και το σκέφτομαι συνέχεια.φυσικά δεν του το δείχνω πλέον.στην αρχή της σχέσης μας του το έλεγα και μαλώναμε μόνο γιαυτό.και αποφάσισα να μη λέω τίποτα και να το καταπολεμήσω μόνη μου.υπάρχει άλλη που να σκέφτεται έτσι ή μόνο εγώ έχω την τρέλα;; Smile Smile
εγώ είμαι έτσι ..ο άντρας μου μέχρι στιγμής δεν μου έχει δώσει καποιο δικεομα αλλα εγώ ζηλεύω πολύ !! το ξέρει και ο ίδιος .... καμία φορά νιώθω πολύ άσχημα για αυτό.. δεν ξέρω ίσος είναι από φόβο μην τον χάσω..γενικά δεν έχουμε τσακωθεί για αυτό το θεμα γιατί ο αντρούλης μου είναι χαμηλών τόνων και απλά προσπαθεί να με καθισιχάσει και πάντα μου λέει ότι με αγαπά πολύ ... εεε ναι το παραδέχομαι είμαι τρελή για δέσιμο που τον ζιλευω έτσι .... Ζηλεύετε τον άντρα σας??? - Σελίδα 2 667478 Embarassed

36Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 4:06 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kopela moy eimai tis apopsis.oti se enoxlei,oti se apasxolei na to sizitas me ton antra soy.na min ta kratas mesa soy.emena o antras moy mono sto kafeneio paei monos toy gia na dei agwna podosferoy.kai pali tha me rwtisei xilies fores na paw i na katsw mazi soy? kai pernei tin idia apantisi.40 etwn antras emena rwtas an tha pas sto kafeneio i oxi? xwris emena den paei poythena.sto kafeneio otan paei tha me parei poses fores til.na erthw eisai kala? ton parakalaw na vgei me toys filoys toy kai den vgenei.

37Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 4:11 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
its a boy έγραψε:joannoua3 aigokairws eimai egw kai tayros o antras moy

O kalo to zwdio s agapi m....
exw oroskopo aigokairo...

38Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 4:17 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai an o mpempis gennithimexri tis 10-4 opos me eipe o gynaikologos tha einai krios.fantasoy twra mesa sto spiti enas aigokairws,enas tayros kai krios

39Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 4:23 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
its a boy έγραψε:kai an o mpempis gennithimexri tis 10-4 opos me eipe o gynaikologos tha einai krios.fantasoy twra mesa sto spiti enas aigokairws,enas tayros kai krios

Mana m mana m TRELLO SPITO san tin DIKI MAS...

Emeis eimaste karkinoi...
O gios ixtheis...
H kori dudimos...
K i mikri stin kilitsa lewn...

40Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 4:30 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 o mpampas moy kai egw aigokairoi, i aderfi moy karkinos kai i mama moy parthenoos.oi anypsies moy oi kores tis aderfimoy. se eipa i aderfi moy karkinos, i megali i kori tis skorpios kai i mikri lew.fantazese ti geinete spiti tis

41Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 7:28 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ είμαι αναίσθητη του κερατά.

Τον άντρα μου στα 14 χρόνια (σχεδόν) που είμαστε μαζί, τον έχω ζηλέψει δυο φορές. Εκείνος ζηλεύει περισσότερο, αλλά δεν το έχω αφήσει και εγώ σε χλωρό κλαρί το πουλάκι μου Cool

Διακοπές χωριστά δεν πάμε γιατί δεν θέλουμε. Θέλω αν δω κάτι καινούριο να γυρίσω και να είναι εκεί να του το πω. Θέλω οι φωτογραφίες μας να είναι κοινές. Ο άντρας μου συμφωνεί και έτσι δεν υπάρχει λόγος να πάει ο καθένας μόνος του Very Happy

Έξω βράδυ μόνοι μας δεν βγαίνουμε, εγώ γιατί έχω την μικρή και ο άντρας μου γιατί έχει εμάς Very Happy
Δεν θα είχα πρόβλημα αν θα ήθελε να βγεί, αντίθετα μερικές φορές τον παροτρύνω κιόλας, αλλά δεν προτιμά να βγεί μόνος του. Ούτε και εγώ να σας πω την αλήθεια προτιμώ να είμαι έξω ασυνόδευτη μές τη μαύρη νύχτα. Cool

42Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 7:44 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sorry αλλα δεν τη βοηθατε την κοπελα!!

ρωταει καποια συγκεκριμενα θεματα..και κανεις δεν απαντησε...συν του οτι ολες οι ΄΄υπερανω΄΄ πια μαζευτηκαν εδω!!
ελεος βρε κοριτσια!!

43Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 7:49 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:sorry αλλα δεν τη βοηθατε την κοπελα!!

ρωταει καποια συγκεκριμενα θεματα..και κανεις δεν απαντησε...συν του οτι ολες οι ΄΄υπερανω΄΄ πια μαζευτηκαν εδω!!
ελεος βρε κοριτσια!!



Εγώ απάντησα Very Happy

Ωχ! και εδώ πως είμαι μια δυστυχισμένη πρέπει να γράψω? Cool Cool Razz

Δεν είμαι υπεράνω καλέ, αλλά αφού δε ζηλεύω τι να κάνω? Να ζηλέψω έτσι για το γαμώτο? Razz




44Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 7:54 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:sorry αλλα δεν τη βοηθατε την κοπελα!!

ρωταει καποια συγκεκριμενα θεματα..και κανεις δεν απαντησε...συν του οτι ολες οι ΄΄υπερανω΄΄ πια μαζευτηκαν εδω!!
ελεος βρε κοριτσια!!


Ετοιμαζόμουν να γράψω στο θέμα γιατί θεώρησα από το πρώτο ποστ ότι είναι γενικού ενδιαφέροντος (=κουβέντα να γίνεται Razz ) κ όχι ένα θέμα που η θεματογράφος του ζητάει βοήθεια σε κάτι.

Άλλωστε άμα κάποιος/α ζηλεύει ό,τι κ να του/της πουν οι άλλοι θα συνεχίσει να ζηλεύει Rolling Eyes

Κι εγώ δεν ζηλεύω τον άνδρα μου , όχι γιατί είμαι υπεράνω αλλά γιατί δεν έχω νιώσει "απειλημένη" ούτε μια στιγμή παρόλο που είμαστε πολλά χρόνια κ πολύ συχνά μακριά ο ένας από τον άλλον.

Σε προηγούμενες σχέσεις που είχα (μη φανταστείτε 1000, κανα δυο Razz ) ένιωθα όχι απλά ζήλια αλλά σαν γατί που θα τους έβγαζε τα μάτια!!

Δεν έχω αλλάξει ως άνθρωπος οπότε θεωρώ ότι το μυστικό βρίσκεται στη σχέση.

Υ.Γ κ ΟΧΙ δε θέλω να ζηλέψω για να νιώσω το "αλατοπίπερο" είμαι μιά χαρά κ χωρίς ζήλια Wink

45Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 7:59 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν τον ζηλεύω ΚΑΘΟΛΟΥ μα καθόλου!!
Έχει να κάνει καθαρά με τον άνθρωπο και με την εμπιστοσύνη που του έχεις!!
Στην προηγούμενη σχέση ζήλευα σαν τρελή!!!Άρα θεωρώ πως είναι στο χέρι του συντρόφου μας να τον εμπιστευόμαστε!!
Και φυσικά βγαίνει με τους φίλους τους!!Εδώ και χρόνια συναντιούνται κάθε Παρασκευή βράδυ,εντάξει δεν πηγαίνει πάντα,αλλά πολλές φορές τον παρακινώ κι εγώ να βγει να ξεσκάσει!!
Και φυσικά το ίδιο είμαι ελεύθερη να κάνω κι εγώ,άσχετα που δε βγαίνω βράδυ,αλλά πολλά απογεύματα βγαίνω με την αδελφή μου ή φίλες στην αγορά,για καφέ κτλ!!

46Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 8:01 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ada έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:sorry αλλα δεν τη βοηθατε την κοπελα!!

ρωταει καποια συγκεκριμενα θεματα..και κανεις δεν απαντησε...συν του οτι ολες οι ΄΄υπερανω΄΄ πια μαζευτηκαν εδω!!
ελεος βρε κοριτσια!!


Ετοιμαζόμουν να γράψω στο θέμα γιατί θεώρησα από το πρώτο ποστ ότι είναι γενικού ενδιαφέροντος (=κουβέντα να γίνεται Razz ) κ όχι ένα θέμα που η θεματογράφος του ζητάει βοήθεια σε κάτι.

Άλλωστε άμα κάποιος/α ζηλεύει ό,τι κ να του/της πουν οι άλλοι θα συνεχίσει να ζηλεύει Rolling Eyes

Κι εγώ δεν ζηλεύω τον άνδρα μου , όχι γιατί είμαι υπεράνω αλλά γιατί δεν έχω νιώσει "απειλημένη" ούτε μια στιγμή παρόλο που είμαστε πολλά χρόνια κ πολύ συχνά μακριά ο ένας από τον άλλον.

Σε προηγούμενες σχέσεις που είχα (μη φανταστείτε 1000, κανα δυο Razz ) ένιωθα όχι απλά ζήλια αλλά σαν γατί που θα τους έβγαζε τα μάτια!!

Δεν έχω αλλάξει ως άνθρωπος οπότε θεωρώ ότι το μυστικό βρίσκεται στη σχέση.

Υ.Γ κ ΟΧΙ δε θέλω να ζηλέψω για να νιώσω το "αλατοπίπερο" είμαι μιά χαρά κ χωρίς ζήλια Wink

Α ρε Άντα!!!Κι εγώ με τον προηγούμενο έτσι ακριβώς,μιλάμε για φοβερή ζήλεια!!Ενώ τώρα..Οι φίλες μου δεν το πιστεύουν!!Γι αυτό λέω ότι είναι η ασφάλεια που σου εμπνέει ο άλλος!!

47Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 8:08 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:
Α ρε Άντα!!!Κι εγώ με τον προηγούμενο έτσι ακριβώς,μιλάμε για φοβερή ζήλεια!!Ενώ τώρα..Οι φίλες μου δεν το πιστεύουν!!Γι αυτό λέω ότι είναι η ασφάλεια που σου εμπνέει ο άλλος!!

Εμένα ούτε ο άνδρας μου δεν πιστεύει τη μεταμόρφωσή μου Razz γιατί τον ήξερε τον πρώην Embarassed κ με είχε δει πόσο υστερική γινόμουν μαζί του!!
Όχι χωρίς λόγο βέβαια , αλλά δυστυχώς δεν κατάφερα να το αποδείξω όσο ήμασταν μαζί Rolling Eyes

48Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 8:11 am

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΖΗΛΕΥΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Η ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΛΛΗΤΟΥ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΤΙΤΙΣ .... Rolling Eyes

49Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 8:14 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ με την απορία θα μείνω!!Δεν έμαθα κάτι,αλλά θεωρώ ότι την είχε κάνει την κουτσουκέλα του!!!!!!

50Ψηφοφορία Απ: Ζηλεύετε τον άντρα σας??? Τρι Φεβ 21, 2012 8:17 am

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kira έγραψε:Εγώ με την απορία θα μείνω!!Δεν έμαθα κάτι,αλλά θεωρώ ότι την είχε κάνει την κουτσουκέλα του!!!!!!

poios kale?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις