Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
363 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 363 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 11]

176ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 6:57 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:συγνωμη κ για τα κεφαλαια!ξεχαστηκα!


αγγελικημαρια φτάσαμε στην 9 σελίδα για να καταλάβουν κάποιες αυτό που λέγεται απο την δευτερη σελίδα. από εκεί ο πονοκέφαλος. όταν εξηγεί καποιος όλη την ημερα το ίδιο πράγμα οσο ήρεμος και καλή διάθεση να έχει κάποια στιγμή πονοκεφαλιάζει.

177ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 7:02 am

xara

xara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αγγελικη μαρια επειδη εγω εγραψα αυτη τη φραση που σε ενοχλησε..
Θελω να πω χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν οτι για μενα αυτονοητο ειναι οτι την ευθυνη που βαζει την φωτο του παιδιου στο ιντερνετ την εχει ο ιδιος κ οχι ο αντμιν του καθε σαιτ.
Γι αυτο εκανα παραθεση του λινκ πριν για να το διαβασετε καλα κ να σας λυθουν ολες οι αποριες.
Το ιντερνετ εχει πολλα καλα, αλλα εχει κ πολλα κακα, δεν ειναι κ το στρουμφοχωριο..
Κλειστε λιγο το ειμαι μαμα κ μπειτε στο saferinternet.gr εχει πολλα ενδιαφεροντα αρθρα..

178ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 7:14 am

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αν κάποιος θεωρεί ότι έχει καλύψει το θέμα απλά σταματάει να απαντάει δε συνεχίζει λέγοντας ότι κάποιες δεν καταλαβαίνουν τα αυτονήτα.Κάποιες μπορεί να μην καλύφθηκαν από αυτές τις απαντήσεις και να περιμένουν μια απάντηση των διαχειριστών,δικαίωμα τους δεν είναι;γιατί πρέπει να τις καταδικάσουμε ή να το γυρίσουμε σε καυγά ή σε προσωπικό επίπεδο δεν το έχω καταλάβει.μπορεί να είναι ευθύνη μας να όταν ανεβάζουμε φωτογραφίες αλλά και οι διαχειριστές που δεν ενημερώνουν ότι θα εμφανίζονατι σε οποιαδήποτε αναζήτηση δηλαδή είναι οκ;εγώ βάζω μια φωτογραφία εδώ..από που και ώς που να εμφανίζεται σε αναζήτηση για κρέμες;;

179ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 7:21 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene12 έγραψε:αν κάποιος θεωρεί ότι έχει καλύψει το θέμα απλά σταματάει να απαντάει δε συνεχίζει λέγοντας ότι κάποιες δεν καταλαβαίνουν τα αυτονήτα.Κάποιες μπορεί να μην καλύφθηκαν από αυτές τις απαντήσεις και να περιμένουν μια απάντηση των διαχειριστών,δικαίωμα τους δεν είναι;γιατί πρέπει να τις καταδικάσουμε ή να το γυρίσουμε σε καυγά ή σε προσωπικό επίπεδο δεν το έχω καταλάβει.μπορεί να είναι ευθύνη μας να όταν ανεβάζουμε φωτογραφίες αλλά και οι διαχειριστές που δεν ενημερώνουν ότι θα εμφανίζονατι σε οποιαδήποτε αναζήτηση δηλαδή είναι οκ;εγώ βάζω μια φωτογραφία εδώ..από που και ώς που να εμφανίζεται σε αναζήτηση για κρέμες;;


πες οτι το ιντερνετ είναι ένα βιβλίο και μία από τις σελίδες του είανι το φόρουμ. ότι γράψεις στη σελίδα του φόρουμ αυτόματα υπάρχει και στο βιβλίο.
δεν φταίει γι αυτό το φόρουμ. ετσι λειτουργεί το ίντερνετ.

ελπίζω να σε κάλυψα, αλλά μπορείς να περιμένεις την απάντηση της ιδιοκτήτριας του φόρουμ.

180ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 7:29 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να ρωτήσω λίγο τη σημαίνει αυτό :are your sour wish to delete your forum cookies ; αν ξέρει κάποια ας μου πει

181ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 7:31 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
πες οτι το ιντερνετ είναι ένα βιβλίο και μία από τις σελίδες του είανι το φόρουμ. ότι γράψεις στη σελίδα του φόρουμ αυτόματα υπάρχει και στο βιβλίο.
δεν φταίει γι αυτό το φόρουμ. ετσι λειτουργεί το ίντερνετ.

ελπίζω να σε κάλυψα, αλλά μπορείς να περιμένεις την απάντηση της ιδιοκτήτριας του φόρουμ.

Εμένα πάντως Φλώρα, μου έχει δημιουργηθεί η αίσθηση πως δεν διαβάζουν τις απαντήσεις οι κοπέλες με τις απορίες. Αν τις διάβαζαν το θέμα θα είχε λήξει απο το πρωί.
Επίσης αν το θέμα δεν προοριζόταν για συζήτηση και χρειαζόταν μόνο η απάντηση της δημιουργού του φόρουμ ένα προσωπικό μήνυμα θα την έκανε την δουλειά, σωστά?
Να σας ενημερώσω πως και αυτό το θέμα είναι ορατό απο όλα τα μέλη του φόρουμ. (Μιλάμε για πολύ κόσμο)

182ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 7:34 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Vivian έγραψε:Οσο για μενα που βιαστηκατε να με κατηγορησετε σας απαντησα αυτο που ειδα ψαχνοντας!Δεν ειδα τικερακια μετα στοιχεια μας ουτε φωτο που εχω ανεβασει για να δειξω κατι μεσα στα θεματα!


http://www.google.gr/search?q=sassax&hl=el&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=twdFT6auC4GbOuz-5YsC&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBsQ_AUoAQ&biw=1366&bih=653

βιβιαν δες στη σελ. 4 και 8. απο την υπογραφη σου δεν ειναι αυτες οι φωτο?


183ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 7:35 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
florentiab έγραψε:
πες οτι το ιντερνετ είναι ένα βιβλίο και μία από τις σελίδες του είανι το φόρουμ. ότι γράψεις στη σελίδα του φόρουμ αυτόματα υπάρχει και στο βιβλίο.
δεν φταίει γι αυτό το φόρουμ. ετσι λειτουργεί το ίντερνετ.

ελπίζω να σε κάλυψα, αλλά μπορείς να περιμένεις την απάντηση της ιδιοκτήτριας του φόρουμ.

Εμένα πάντως Φλώρα, μου έχει δημιουργηθεί η αίσθηση πως δεν διαβάζουν τις απαντήσεις οι κοπέλες με τις απορίες. Αν τις διάβαζαν το θέμα θα είχε λήξει απο το πρωί.
Επίσης αν το θέμα δεν προοριζόταν για συζήτηση και χρειαζόταν μόνο η απάντηση της δημιουργού του φόρουμ ένα προσωπικό μήνυμα θα την έκανε την δουλειά, σωστά?
Να σας ενημερώσω πως και αυτό το θέμα είναι ορατό απο όλα τα μέλη του φόρουμ. (Μιλάμε για πολύ κόσμο)


τελικά αυτό νομίζω οτι συμβαίνει. έχουν αποριά για κάτι, τους απαντάς για να τους λυθεί και δεν κάνουν καν τον κόπο να τη διαβάσουν!

δηλαδή μόνο αν γράψει κάτι η Ολίβια θα στέκει;

184ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 7:37 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατακως έγραψε:
Vivian έγραψε:Οσο για μενα που βιαστηκατε να με κατηγορησετε σας απαντησα αυτο που ειδα ψαχνοντας!Δεν ειδα τικερακια μετα στοιχεια μας ουτε φωτο που εχω ανεβασει για να δειξω κατι μεσα στα θεματα!


http://www.google.gr/search?q=sassax&hl=el&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=twdFT6auC4GbOuz-5YsC&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBsQ_AUoAQ&biw=1366&bih=653

βιβιαν δες στη σελ. 4 και 8. απο την υπογραφη σου δεν ειναι αυτες οι φωτο?




συγγνώμη που απαντάω εκ μέρους της βίβιαν αλλά δεν έιναι από την υπογραφή της. είναι από τα άβαταρ που είχε κατα καιρούς

185ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 7:39 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατακως έγραψε:
Vivian έγραψε:Οσο για μενα που βιαστηκατε να με κατηγορησετε σας απαντησα αυτο που ειδα ψαχνοντας!Δεν ειδα τικερακια μετα στοιχεια μας ουτε φωτο που εχω ανεβασει για να δειξω κατι μεσα στα θεματα!


http://www.google.gr/search?q=sassax&hl=el&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=twdFT6auC4GbOuz-5YsC&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBsQ_AUoAQ&biw=1366&bih=653

βιβιαν δες στη σελ. 4 και 8. απο την υπογραφη σου δεν ειναι αυτες οι φωτο?



νομιζω οτι τις συγκεκριμενες φωτο η Βιβιαν τις εχει χρησιμοποιησει και σαν avatar...ξαναλεω νομιζω!

186ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 7:56 am

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τώρα είδα και την δική μου φώτο που είχα αγκαλιά τον γιο μου!!! Τι να πω είναι απαράδεκτο αυτό γιατί έγινε χωρις την συγκατάθεση μου! είμαι παρά πολύ εκνευρισμενη αισθανομαι σαν ηλιθια και σίγουρα θα το ψάξω το θεμα....

187ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 8:03 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν χρειάζεται να είμαστε επιθετικές απέναντι στις κοπέλες που έπαθαν σοκ βλέποντας τις φωτογραφίες των παιδιών τους αν το ήξεραν δεν θα τις ανέβαζαν απο τη στιγμή που της πειράζει δεν είμαστε όλες εξοικιωμένες με την τεχνολογία . Ας ενημερώσουμε τώρα για γνωστοποιήση σε άλλα μέλη και να γράψουν στο φόρουμ στους κανονισμους εγγραφής ότι το φόρουμ δεν ευθύνεται για την αναδημοσίευση των κειμένων σας και των φωτωγραφιών σας στο διαδύκτιο .Οπότε και αυτές που δνε ξέρουν θα το μάθουν και θα πράτουν ανάλογα .

188ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 8:04 am

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αν το ότι δε διαβάζουμε τις απαντήσεις πήγαινε σε μένα σε πληροφορώ ότι τις διάβασα όλες απλά είπα ότι ίσως υπάρχουν κοπέλες που περιμένουν μια πιο επίσημη απάντηση ή που μπορεί οι μέχρι τώρα απάντήσεις να μην τις κάλυψαν...Η Βίβιαν είπε από μόνη της ότι θα απαντήσει η Ολίβια δεν το είπα εγώ...

189ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 8:06 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:δεν χρειάζεται να είμαστε επιθετικές απέναντι στις κοπέλες που έπαθαν σοκ βλέποντας τις φωτογραφίες των παιδιών τους αν το ήξεραν δεν θα τις ανέβαζαν απο τη στιγμή που της πειράζει δεν είμαστε όλες εξοικιωμένες με την τεχνολογία . Ας ενημερώσουμε τώρα για γνωστοποιήση σε άλλα μέλη και να γράψουν στο φόρουμ στους κανονισμους εγγραφής ότι το φόρουμ δεν ευθύνεται για την αναδημοσίευση των κειμένων σας και των φωτωγραφιών σας στο διαδύκτιο .Οπότε και αυτές που δνε ξέρουν θα το μάθουν και θα πράτουν ανάλογα .



δεν τους επιτέθηκε καμία.
από το πρωί όσες γνωρίζουμε κάτι τους το λέμε.

190ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 8:10 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene12 έγραψε:αν το ότι δε διαβάζουμε τις απαντήσεις πήγαινε σε μένα σε πληροφορώ ότι τις διάβασα όλες απλά είπα ότι ίσως υπάρχουν κοπέλες που περιμένουν μια πιο επίσημη απάντηση ή που μπορεί οι μέχρι τώρα απάντήσεις να μην τις κάλυψαν...Η Βίβιαν είπε από μόνη της ότι θα απαντήσει η Ολίβια δεν το είπα εγώ...



το συμπέρασμα αυτό το εβγαλα γιατί συνεχίζονται οι ίδιες απορίες από την αρχή του θέματος
εννοείται πως όποιος δεν καλύπτεται από τις απαντήσεις των άλλων μελών μπορεί να το ψάξει όπως θέλει περισσότερο.

191ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 8:16 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:
chicken έγραψε:
florentiab έγραψε:
πες οτι το ιντερνετ είναι ένα βιβλίο και μία από τις σελίδες του είανι το φόρουμ. ότι γράψεις στη σελίδα του φόρουμ αυτόματα υπάρχει και στο βιβλίο.
δεν φταίει γι αυτό το φόρουμ. ετσι λειτουργεί το ίντερνετ.

ελπίζω να σε κάλυψα, αλλά μπορείς να περιμένεις την απάντηση της ιδιοκτήτριας του φόρουμ.

Εμένα πάντως Φλώρα, μου έχει δημιουργηθεί η αίσθηση πως δεν διαβάζουν τις απαντήσεις οι κοπέλες με τις απορίες. Αν τις διάβαζαν το θέμα θα είχε λήξει απο το πρωί.
Επίσης αν το θέμα δεν προοριζόταν για συζήτηση και χρειαζόταν μόνο η απάντηση της δημιουργού του φόρουμ ένα προσωπικό μήνυμα θα την έκανε την δουλειά, σωστά?
Να σας ενημερώσω πως και αυτό το θέμα είναι ορατό απο όλα τα μέλη του φόρουμ. (Μιλάμε για πολύ κόσμο)


τελικά αυτό νομίζω οτι συμβαίνει. έχουν αποριά για κάτι, τους απαντάς για να τους λυθεί και δεν κάνουν καν τον κόπο να τη διαβάσουν!

δηλαδή μόνο αν γράψει κάτι η Ολίβια θα στέκει;


Νομίζω οτί εσείς που έχετε τις απαντήσεις δεν διαβάζεται τι λέμε από χθες το βράδυ. Αν λοιπόν νιώθετε οτι από το πρωί εξηγείτε τα αυτονόητα σε ηλίθιες που δεν καταλαβαίνουν τι λέτε..κάντε μου τη χάρη να μην απαντήσετε ξανα!

Ο λόγος που η κοπέλα άνοιξε το θέμα ήταν ΚΑΙ να ενημερωθούν όσες δεν γνώριζαν (είναι αρκετές όπως φαίνεται). Και σαφώς να υπάρξει επίσημη απάντηση από κάποιον.
Αντε άλλη μια ..γιατί δεν υπάρχει ενημέρωση οτι οι φωτογραφίες μας βρίσκονται στο ιντερνετ συνδυασμένες με κρέμες/παιχνίδια κ.α.? εδώ μας ενημερώνουν για άλλα κ άλλα.Επίσης γιατί ενώ κοπέλα έχει σβήσει την φωτογραφία της(έχει αλλάξει άβαταρ) εξακολουθεί και υπάρχει? Αυτά μπορεί να τα απαντήσει το οποιοδήποτε μέλος? Συγνώμη αλλά νομίζω οτι διαχειριστης μπορεί να απαντήσει..

192ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 8:18 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
athina24 έγραψε:
νατακως έγραψε:
Vivian έγραψε:Οσο για μενα που βιαστηκατε να με κατηγορησετε σας απαντησα αυτο που ειδα ψαχνοντας!Δεν ειδα τικερακια μετα στοιχεια μας ουτε φωτο που εχω ανεβασει για να δειξω κατι μεσα στα θεματα!


http://www.google.gr/search?q=sassax&hl=el&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=twdFT6auC4GbOuz-5YsC&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBsQ_AUoAQ&biw=1366&bih=653

βιβιαν δες στη σελ. 4 και 8. απο την υπογραφη σου δεν ειναι αυτες οι φωτο?



νομιζω οτι τις συγκεκριμενες φωτο η Βιβιαν τις εχει χρησιμοποιησει και σαν avatar...ξαναλεω νομιζω!



μη το παρεις ουτε ειρωνικα ουτε ως διαθεση για καυγα. μια απλη ερωτηση θα κανω. στο αβαταρ βαζουμε και φωτο με γκλιτερ απο το glitterfy.com?

193ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 8:22 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατακως έγραψε:
athina24 έγραψε:
νατακως έγραψε:
Vivian έγραψε:Οσο για μενα που βιαστηκατε να με κατηγορησετε σας απαντησα αυτο που ειδα ψαχνοντας!Δεν ειδα τικερακια μετα στοιχεια μας ουτε φωτο που εχω ανεβασει για να δειξω κατι μεσα στα θεματα!


http://www.google.gr/search?q=sassax&hl=el&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=twdFT6auC4GbOuz-5YsC&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBsQ_AUoAQ&biw=1366&bih=653

βιβιαν δες στη σελ. 4 και 8. απο την υπογραφη σου δεν ειναι αυτες οι φωτο?



νομιζω οτι τις συγκεκριμενες φωτο η Βιβιαν τις εχει χρησιμοποιησει και σαν avatar...ξαναλεω νομιζω!



μη το παρεις ουτε ειρωνικα ουτε ως διαθεση για καυγα. μια απλη ερωτηση θα κανω. στο αβαταρ βαζουμε και φωτο με γκλιτερ απο το glitterfy.com?

αν ρωτάς αν γίνεται η απάντηση ειναι ναι!

194ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 8:22 am

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΓΧΩΜΕΝΑ!!!!!!ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ.....ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΙ ΑΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΣΤΟ INTERNET ΕΙΤΕ ΓΡΑΠΤΟ ΕΙΤΕ ΦΩΤΟ....ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΣΒΗΣΕΙΣ ΤΟ "ΑΠΟΤΥΠΩΜΑ" (ετσι λεγεται) ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...
ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ...

195ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 8:24 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατακως έγραψε:
athina24 έγραψε:
νατακως έγραψε:
Vivian έγραψε:Οσο για μενα που βιαστηκατε να με κατηγορησετε σας απαντησα αυτο που ειδα ψαχνοντας!Δεν ειδα τικερακια μετα στοιχεια μας ουτε φωτο που εχω ανεβασει για να δειξω κατι μεσα στα θεματα!


http://www.google.gr/search?q=sassax&hl=el&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=twdFT6auC4GbOuz-5YsC&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBsQ_AUoAQ&biw=1366&bih=653

βιβιαν δες στη σελ. 4 και 8. απο την υπογραφη σου δεν ειναι αυτες οι φωτο?



νομιζω οτι τις συγκεκριμενες φωτο η Βιβιαν τις εχει χρησιμοποιησει και σαν avatar...ξαναλεω νομιζω!



μη το παρεις ουτε ειρωνικα ουτε ως διαθεση για καυγα. μια απλη ερωτηση θα κανω. στο αβαταρ βαζουμε και φωτο με γκλιτερ απο το glitterfy.com?

Εννοειτε πως δεν το παιρνω ουτε ειρωνικα ουτε λεω πως εχεις διαθεση για καβγα!δεν ξερω εαν μπορεις να βαλεις στο avatar φωτο απο εκει...νομιζω ομως οτι τις συγκεκριμενες φωτο τις εχει χρησιμοποιησει στο avatar χωρις τα glitter!!!!αλλα οπως ειπα και πριν νομιζω!

196ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 8:26 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν τους επιτέθηκε καμία.
από το πρωί όσες γνωρίζουμε κάτι τους το λέμε.

Τόν όρο "επίθεση "ο καθένας την εκλαμβάνει όπως θέλει και αυτό είναι και απο τις δύο πλευρές -οπότε η χρήση τομή είναι να σταματήσει το θέμα εδώ μέχρι να ενημερώσει η Ολίβια και απο εδώ και πέρα να σταματήσουν όσες φοβούνται την δημοσιεύση εικόνων- κειμένων δυστυχώς πολλές φορές δεν εφαρμόζονται πάντα οι ίδιοι κανονισμοί του φόρουμ οπότε τώρα που είναι ΄κάτι πέρα απο τους κανονισμούς λογικό είναι να υπάρχει μια κατάσταση όχι ευχάριστη .




197ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 8:28 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να ρωτήσω λίγο τη σημαίνει αυτό :are your sour wish to delete your forum cookies ; αν ξέρει κάποια ας μου πει ; επειδή το έχω βάλει πάλι μπορεί να μου πει κάποια που ξέρει τι είναι αυτό; Και για να αποφορτιστεί το θέμα να σας πω ότι εγώ σε αναζήτηση στο google με το ψευδώνυμο μου μου έβγαλε το :θείο Βάνια του Τσέχωφ Rolling Eyes οπότε ... αλλά βρήκα δικό μου θέμα σε άλλο φόρουμ ,με το αβατάρ που είχα τότε και από πάνω απο το δικό μου είναι ενός αλλού μέλους που έχει ένα μωράκι να κάνει μπανάκι μπορεί να είναι εν αγνοία της



Έχει επεξεργασθεί από τον/την βανια στις Τετ Φεβ 22, 2012 8:37 am, 1 φορά

198ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 8:34 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dora. έγραψε:
florentiab έγραψε:
chicken έγραψε:
florentiab έγραψε:
πες οτι το ιντερνετ είναι ένα βιβλίο και μία από τις σελίδες του είανι το φόρουμ. ότι γράψεις στη σελίδα του φόρουμ αυτόματα υπάρχει και στο βιβλίο.
δεν φταίει γι αυτό το φόρουμ. ετσι λειτουργεί το ίντερνετ.

ελπίζω να σε κάλυψα, αλλά μπορείς να περιμένεις την απάντηση της ιδιοκτήτριας του φόρουμ.

Εμένα πάντως Φλώρα, μου έχει δημιουργηθεί η αίσθηση πως δεν διαβάζουν τις απαντήσεις οι κοπέλες με τις απορίες. Αν τις διάβαζαν το θέμα θα είχε λήξει απο το πρωί.
Επίσης αν το θέμα δεν προοριζόταν για συζήτηση και χρειαζόταν μόνο η απάντηση της δημιουργού του φόρουμ ένα προσωπικό μήνυμα θα την έκανε την δουλειά, σωστά?
Να σας ενημερώσω πως και αυτό το θέμα είναι ορατό απο όλα τα μέλη του φόρουμ. (Μιλάμε για πολύ κόσμο)


τελικά αυτό νομίζω οτι συμβαίνει. έχουν αποριά για κάτι, τους απαντάς για να τους λυθεί και δεν κάνουν καν τον κόπο να τη διαβάσουν!

δηλαδή μόνο αν γράψει κάτι η Ολίβια θα στέκει;


Νομίζω οτί εσείς που έχετε τις απαντήσεις δεν διαβάζεται τι λέμε από χθες το βράδυ. Αν λοιπόν νιώθετε οτι από το πρωί εξηγείτε τα αυτονόητα σε ηλίθιες που δεν καταλαβαίνουν τι λέτε..κάντε μου τη χάρη να μην απαντήσετε ξανα!

Ο λόγος που η κοπέλα άνοιξε το θέμα ήταν ΚΑΙ να ενημερωθούν όσες δεν γνώριζαν (είναι αρκετές όπως φαίνεται). Και σαφώς να υπάρξει επίσημη απάντηση από κάποιον.
Αντε άλλη μια ..γιατί δεν υπάρχει ενημέρωση οτι οι φωτογραφίες μας βρίσκονται στο ιντερνετ συνδυασμένες με κρέμες/παιχνίδια κ.α.? εδώ μας ενημερώνουν για άλλα κ άλλα.Επίσης γιατί ενώ κοπέλα έχει σβήσει την φωτογραφία της(έχει αλλάξει άβαταρ) εξακολουθεί και υπάρχει? Αυτά μπορεί να τα απαντήσει το οποιοδήποτε μέλος? Συγνώμη αλλά νομίζω οτι διαχειριστης μπορεί να απαντήσει..


ΑΝΤΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ. Όπως το λες ακριβώς.
δεν ευθύνεται το φόρουμ για το ότι οι φωτογραφίες βρίσκονται στο διαδίκτυο.
ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΓΡΑΦΤΕΙ Ή ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ (ΕΙΤΕ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΤΕ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΥ) ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ.
δεν μπορεί να κάνει κανείς τίποτα γι αυτό.

199ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 8:34 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dora. έγραψε:


Νομίζω οτί εσείς που έχετε τις απαντήσεις δεν διαβάζεται τι λέμε από χθες το βράδυ. Αν λοιπόν νιώθετε οτι από το πρωί εξηγείτε τα αυτονόητα σε ηλίθιες που δεν καταλαβαίνουν τι λέτε..κάντε μου τη χάρη να μην απαντήσετε ξανα!

Ο λόγος που η κοπέλα άνοιξε το θέμα ήταν ΚΑΙ να ενημερωθούν όσες δεν γνώριζαν (είναι αρκετές όπως φαίνεται). Και σαφώς να υπάρξει επίσημη απάντηση από κάποιον.
Αντε άλλη μια ..γιατί δεν υπάρχει ενημέρωση οτι οι φωτογραφίες μας βρίσκονται στο ιντερνετ συνδυασμένες με κρέμες/παιχνίδια κ.α.?
εδώ μας ενημερώνουν για άλλα κ άλλα.Επίσης γιατί ενώ κοπέλα έχει σβήσει την φωτογραφία της(έχει αλλάξει άβαταρ) εξακολουθεί και υπάρχει? Αυτά μπορεί να τα απαντήσει το οποιοδήποτε μέλος? Συγνώμη αλλά νομίζω οτι διαχειριστης μπορεί να απαντήσει..

Αυτό που σου έκανα πράσινο έχει απαντηθεί απο την Νένα πριν 4 σελίδες. Σου παραθέτω την απάντηση:

Nena έγραψε:Κοριτσια, ακομα κι οταν σβησεις μια φωτο απο τον υπολογιστη σου, ενα αρχειο αν το πας στον καδο ανακυκλωσης, ενα οποιοδηποτε εγγραφο να σβησετε απο τον σκληρο δισκο του λαπτοπ, αυτο αφηνει ένα ιχνος, με το οποίο μπορει να ανακτηθει ολοκληρο το έγγραφο αργότερα.

Το ίδιο πράγμα ισχυει και με το ιντερνετ. Ακομα κι αν σβηστει η φωτο, το ιχνος της παραμένει και μπορει να τη βρει κάποιος αν ψάξει. Νομιζω πως αυτο που ειπε παραπανω η Φλωρεντια θα πρέπει να το λαβουμε ως κανονα, πως "ο,τι ανεβαζουμε στο ιντερνετ μπορει να το δει ο οποιοσδηποτε, οποτεδηποτε". Και αυτο δεν αφορα μονο το φορουμ, αλλά όλους τους ιστοτοπους γενικοτερα.

αυτό που σου κοκκίνησα έχει απαντηθεί πάρα πολύ αναλυτικά απο την Αθηνά στην 8η σελίδα, σου αντιγράφω την απάντηση:
athina24 έγραψε:επειδη εγω δεν γνωριζω και πολλα ρωτησα μια φιλη η οποια ΞΕΡΕΙ.....!!!!

για την κατάσταση αυτή δεν φταίει το φορουμ, ούτε ο σχεδιασμός του... ΠΑΝΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ. Αν πληκτρολογήσεις το όνομά σου όπως το έχεις στο fb, το πιθανότερο είναι να σου βγάλει φώτος απο το fb ή στην καλύτερη την φώτο του προφίλ σου. Αν πληκτρολογήσεις το ψευδώνυμο που έχεις σε οποιοδήποτε άλλο φόρουμ, θα σου βγάλει τις φώτος απο το αντίστοιχο φόρουμ. Σε όλα τα φόρουμς είναι έτσι και είναι κάτι που οι περισσότεροι χρήστες γνωρίζουν, γι’ αυτό και οι περισσότεροι μαζί τους και εγώ, χρόνια φωνάζουμε... "¨ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΝΗΛΙΚΩΝ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ"! Προσωπικά, δεν καταλαβαίνω τον λόγο που το κάνετε όλες σας!
Και για να καταλάβετε 2-3 πραματάκια παραπάνω... ο γούγλης, αποτελείται απο διάφορα σκριπτάκια, ας πούμε ρομποτάκια, τα οπόια 'σαρώνουν' κάθε φόρουμ αυτόματα και κατηγοριοποιούν τα δεδομένα του... ονόματα χρηστών, πληροφορίες, φωτογραφίες κλπ, σε μία βάση δεδομένων έτσι ώστε αν θέλει κάποιος να βρεί την Αθηνά, να ανακτήσει τις όποιες πληροφορίες υπάρχουν γι' αυτήν πληκτρολογώντας απλά το όνομα της.
Αυτός είναι ο ρόλος των "ψαχτηριών"! Άλλωστε απο τη στιγμή που κάνεις είσοδο στο ιντερνετ και ειδικότερα όταν εγκαθιστάς ένα νέο πρόγραμμα στο pc σου ή στην προκειμένη τον γούγλη στον browser σου, δεν καταλαβαίνω προς τι το να διαμαρτύρεσαι εκ των υστέρων... όταν πάτάς το "συμφωνείτε με τους όρους" κατά την εγκατάσταση του google, και το αποδέχεσαι ως μέσω αναζήτησης πληροφοριών, αν έχεις διαβάσει τους όρους που αποδέχτηκες, θα πρέπει ήδη να γνωρίζεις ότι όλες οι πληροφορίες που σε αφορούν θα κατηγοριοποιηθούν απο το πρόγραμμα και θα είναι εμφανείς σε όλους στο διαδίκτυο.... όροι που υπάρχουν και σε κάθε φορουμ και σε κάθε fb, αλλά που δυστυχώς οι περισσότεροι δεν διαβάζουν.
Αν πεις για το fb, απο τη στιγμή που κάνεις εγγραφή είσαι φα-κε-λο-με-νος και άρα πολύ προσεχτικός με το τι ανεβάζεις! Και δω να συμπληρώσω πως είναι πασίγνωστο οτι, τέτοιες μηχανές δεν διαγράφουν πληροφορίες ακόμα και αν ο ίδιος τις έχεις πια διαγράψει... παραμένουν αποθηκευμένες και είναι κάτι που επίσης είναι νόμιμο και το αποδέχεσαι μόλις πατήσεις το κουμπάκι της εγγραφής Smile
Τώρα, θα μπορούσε να υπάρξει μια λύση... το κρυφό ιντερνετ... hidden, να μη φαίνεται πουθενά, αλλά θέλει ειδικές διαδικασίες απο τους χρήστες για να εγγραφούν, ελέγχους κλπ... δεν μπαίνει όποιος κι όποιος και συνήθως εκεί μπορείς να συναντήσεις κάθε καρυδιάς καρύδι.. παιδεραστές, δολοφόνους και ότι άλλο θες.
Επομένως... πες στις μανούλες να χαλαρώσουν... είναι ήδη εκτεθειμένες στο ιντερνετ απο τη στιγμή που μπήκανε σε αυτό και δεν ευθύνεται το φόρου, παρά μόνο η πολιτική του ίδιου του ιντερνετ Smile Απλά... είτε κατεβάζουν τις φώτος των παιδιών τους και μετριάζουν την κατάσταση, είτε βάζουν πάντα τα ανάλογα υδατογραφήματα στις φώτος τους, είτε απλά τις αφήνουν ως έχει και χαλαρώνουν...!

Δεν ήταν ειρωνική η διάθεσή μου με αυτό που έγραψα, γιατί αν είδες και εγώ να εξηγήσω προσπάθησα. Αν όντως όμως διαβάσεις αυτές τις δύο αναρτήσεις και έχεις ακόμα απορία σε αυτά που λες, διάβασες πραγματικά τι λένε?
Επίσης, η δική σου ευθύνη που είναι σε όλα αυτά? Ζητάς ενημέρωση και εσύ είσαι άμοιρη ευθυνών?
Α, άσε και το άλλο, το να μειώνεις συνεχώς απαντήσεις μελών που προσπαθούν να σε βοηθήσουν και να λύσουν απορίες σου μόνο καλό δεν μπορεί να είναι.
Αισθάνεσαι αδικημένη το κατανοώ, αλλά δε φταίει κανείς άλλος απο εσένα στην προκειμένη περίπτωση.

200ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 8 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 8:37 am

gogokotr

gogokotr
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Lida R έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΓΧΩΜΕΝΑ!!!!!!ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ.....ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΙ ΑΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΣΤΟ INTERNET ΕΙΤΕ ΓΡΑΠΤΟ ΕΙΤΕ ΦΩΤΟ....ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΣΒΗΣΕΙΣ ΤΟ "ΑΠΟΤΥΠΩΜΑ" (ετσι λεγεται) ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...
ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ...


Δεν νομίζω να ισχύει αυτό που λες...εγώ πριν κάτι χρόνια είχα ένα blog και όταν αποφάσισα να το σβήσω χάθηκαν τα πάντα. Έχουν μείνει μόνο σχόλια που άφηνα σε άλλα blogs. Επιπλέον, γράφοντας το όνομα που χρησιμοποιώ στο facebook μου εμφανίζει μόνο το profile pic που έχω αυτό τον καιρό και τίποτα παραπάνω. Προφανώς, επειδή έχω τα πάντα κλειδωμένα...άρα ίσως παίζουν κάποιο ρόλο οι ρυθμίσεις. Το περίεργο όμως είναι ότι μόλις έγραψα το ψευδώνυμο που χρησιμοποιώ εδώ μου εμφάνισε φυσικά το δικό μου avatar αλλά και τα avatars πολλών άλλων μελών. Δεν ξέρω αν το παρατήρησε και κάποια άλλη κοπέλα αυτό(δεν διάβασα και όλες τις σελίδες).

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις