Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
585 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 585 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 11]

51ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τρι Φεβ 21, 2012 11:42 pm

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="kira"]Το θέμα είναι όμως ότι δε φαίνεται ΜΟΝΟ η φωτο του AVATAR όπως μας καθησύχασε η διαχειρίστρια!!!!!!!!!!!!![/quote
καλημερα
τι αλλο φαινετε?

52ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τρι Φεβ 21, 2012 11:44 pm

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="mamavivo"]
kira έγραψε:Το θέμα είναι όμως ότι δε φαίνεται ΜΟΝΟ η φωτο του AVATAR όπως μας καθησύχασε η διαχειρίστρια!!!!!!!!!!!!![/quote
καλημερα
τι αλλο φαινετε?
Φαίνονται και φωτογραφίες που ανεβάσαμε μέσα σε θέματα με imageshack!

53ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τρι Φεβ 21, 2012 11:46 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα..κ εγω ειχα βαλει πριν καμια βδομαδα το ονομα γνωστης εταιρειας βρεφικης κρεμας κ με εβγαλε στις φωτο το google επειδη την ειχα αναφερει στο φορουμ αλλα δεν ειπα τπτ γτ φοβηθηκα μην γινει κανενας πανικος κ δεν ηξερα πως να το χειριστω...
τωρα βαζω το ονομα μου (ψευδωνυμο φορουμ)κ με βγαζει κανονικα κ οχι μονο εμενα αλλα και πολλες απο δω μεσα...
αχ αχ αχ not good at all....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την sassaX στις Τρι Φεβ 21, 2012 11:49 pm, 1 φορά

54ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τρι Φεβ 21, 2012 11:48 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ φωτο απο μεσα στα θεματα οχι μονο αβαταρ...αγχωθηκα τωρα

55ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τρι Φεβ 21, 2012 11:49 pm

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sassaX έγραψε:κ φωτο απο μεσα στα θεματα οχι μονο αβαταρ...αγχωθηκα τωρα
Ενοείται αγχώθηκες!!Φαίνονται όλες !!!!

56ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τρι Φεβ 21, 2012 11:56 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια να ρωτήσω κάτι;
γιατί σας πειράζει να φαίνεται μία φώτο του παιδιού σας; τι κακό μπορέι να συμβεί; το σκέφτομαι αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι.

επίσης να ξέρετε πως ότι γράφετε εδώ μέσα μπορέι να το βρει ο οποιοσδήποτε. οι περισσότερες μαμάδες έτσι έχουν καταλήξει στα φόρουμ. ψάχνανε κάτι να μάθουν και το γκουγκλάρισμα τους έβγαζε φράσεις από φόρουμ

57ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τρι Φεβ 21, 2012 11:58 pm

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια κι εγω συμμεριζομαι την ανησυχια σας. θα ειχα παθει σοκ! ευτυχως που ποτε δεν εβαλα καμια φωτο ουτε δικη μου αλλα κυριως του παιδιου μου. κατι ειχα ψιλιαστει. ελπιζω να παρετε τις απαντησεις που ζητατε.

58ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:00 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:κορίτσια να ρωτήσω κάτι;
γιατί σας πειράζει να φαίνεται μία φώτο του παιδιού σας; τι κακό μπορέι να συμβεί; το σκέφτομαι αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι.

επίσης να ξέρετε πως ότι γράφετε εδώ μέσα μπορέι να το βρει ο οποιοσδήποτε. οι περισσότερες μαμάδες έτσι έχουν καταλήξει στα φόρουμ. ψάχνανε κάτι να μάθουν και το γκουγκλάρισμα τους έβγαζε φράσεις από φόρουμ


και για να μην παρεξηγηθώ, ειναι δικαίωμα του κάθε γονιού να μην θέλει να φαίνεται το παιδί του στο διαδίκτυο. όμως αν δεν ήθελε δεν έπρεπε να τη βάλει εξαρχής

59ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:01 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να σας ρωτησω κατι βρε κοριτσια!λετε να μη τρομαζουμε οκ!εσεις το ξερατε;;;;ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΞΕΡΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ; το θεωρειται αυτονοητο;;;;; ΑΝ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΝΑ ΜΠΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΣΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ Ή ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΣ.ΠΑΡΟΛΟΓΟ ΣΑς ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ;;

60ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:03 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tτωρα που το διαπιστωσα δεν θα βαλω καμια φωτο ξανα!
θα εχουμε ενα φορουμ με micky mouse φωτο ...

61ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:03 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
florentiab έγραψε:κορίτσια να ρωτήσω κάτι;
γιατί σας πειράζει να φαίνεται μία φώτο του παιδιού σας; τι κακό μπορέι να συμβεί; το σκέφτομαι αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι.

επίσης να ξέρετε πως ότι γράφετε εδώ μέσα μπορέι να το βρει ο οποιοσδήποτε. οι περισσότερες μαμάδες έτσι έχουν καταλήξει στα φόρουμ. ψάχνανε κάτι να μάθουν και το γκουγκλάρισμα τους έβγαζε φράσεις από φόρουμ


και για να μην παρεξηγηθώ, ειναι δικαίωμα του κάθε γονιού να μην θέλει να φαίνεται το παιδί του στο διαδίκτυο. όμως αν δεν ήθελε δεν έπρεπε να τη βάλει εξαρχής


ναι βρε κοπελα μου αλλα καποια που δε ξερει να μην ενημερωθει;;;

62ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:04 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και να δειτε απο πρωτη μαρτου τι εχει να γινει με την ψηφιση του νιμου acta οπου καταργητε η πολιτικη απορρητου...απαραδεκτο...σαν να λεμε χουντα...
οσο για τις φωτο παντα φαινονται και μπορεις καποιος να τις δει γκουγκλαροντας γιαυτο κ εγω ποτε δεν εβαλα του παιδιου μου κ ποσο μαλλον στο facebook.οι φιλες μου με παρακαλανε να βαλουν μια φωτο του μικρου μου αλλα το εχω απαγορεψει..κ οχι αμαν κ ντε οτι θα γινει κατι(που ρωτησε κ μια κοπελα παραπανω) αλλα επειδη δεν ξερεις ποτε και δυστυχως ζουμε σε μια αρρωστη κοινωνια το αποφευγω τουλαχιστον για το μωρο μου..

https://www.facebook.com/myrodeve

63ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:05 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:να σας ρωτησω κατι βρε κοριτσια!λετε να μη τρομαζουμε οκ!εσεις το ξερατε;;;;ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΞΕΡΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ; το θεωρειται αυτονοητο;;;;; ΑΝ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΝΑ ΜΠΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΣΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ Ή ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΣ.ΠΑΡΟΛΟΓΟ ΣΑς ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ;;


εγώ ξέρω πως ότιδήποτε γράψουμε στο φόρουμ μπορεί να φανεί σε όλους. ξέρω οτι τα άβαταρ φαίνονται σε όλους και πως οι φώτο και τα τικεράκια μας για να τα δει κάποιος θα πρέπει να είναι μέλος (σιγά το πράγμα δηλαδή-εγώ είμαι μέλος σε 30 φόρουμ και δεν γράφω ποτέ)
επίσης ξέρω πως οτιδήποτε ποστάρουμε στο ιντερνετ γενικότερα είναι σε κοινή θέα

64ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:06 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

65ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:06 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:
florentiab έγραψε:
florentiab έγραψε:κορίτσια να ρωτήσω κάτι;
γιατί σας πειράζει να φαίνεται μία φώτο του παιδιού σας; τι κακό μπορέι να συμβεί; το σκέφτομαι αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι.

επίσης να ξέρετε πως ότι γράφετε εδώ μέσα μπορέι να το βρει ο οποιοσδήποτε. οι περισσότερες μαμάδες έτσι έχουν καταλήξει στα φόρουμ. ψάχνανε κάτι να μάθουν και το γκουγκλάρισμα τους έβγαζε φράσεις από φόρουμ


και για να μην παρεξηγηθώ, ειναι δικαίωμα του κάθε γονιού να μην θέλει να φαίνεται το παιδί του στο διαδίκτυο. όμως αν δεν ήθελε δεν έπρεπε να τη βάλει εξαρχής


ναι βρε κοπελα μου αλλα καποια που δε ξερει να μην ενημερωθει;;;


και βέβαια να ενημερωθεί
προσπαθώ να καταλάβω τι ακριβώς σας τρομάζει. δεν ειρωνεύομαι καθόλου. θέλω να το μάθω γιατί μπορεί να είναι κάτι που εγώ δεν το έχω σκεφτεί

66ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:07 am

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TA TIKERAKIA ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ AN ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΛΟΣ!!!ΜΟΝΟ ΤΑ AVATAR! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΄Η ΟΧΙ.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την tzef στις Τετ Φεβ 22, 2012 12:17 am, 1 φορά

67ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:08 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


αυτές τις φώτο μπορούν να τις δουν όλοι όσοι μπαίνουν στο φόρουμ. ακόμα κι αν δεν έχουν κάνει εγγραφή

68ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:15 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απο που επρεπε να ενημερωθω;προφανως τυχαινει να εχεις μεγαλυτερη εμπειρια,εγω μονο σαυτο το φορουμ ειμαι μελος,σαν επισκεπτης υπογραφες δεν εβλεπα.νομιζα οτι κ οι αλλοι δε θα βλεπουν.και επειδη δεν εψαξα παραπανω για το διαδικτυο την πατησα!για να μη την πατησουν και τα αλλα μελη που σαν εμενα δε ξερουν πολλα πολλα δε θα επρεπε να ενημερωνει το φορουμ;;

69ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:19 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οπως ειπε κ μια αλλη μανουλα δεν θυμαμαι ποια φαινονται κ εκτος αβαταρ...αλλα το κοβω..οποια θελει απο δω κ περα ας το χειριστει αναλογα...
ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ !!!


Υ.Γ. ΕΔΩ ειμαστε να λεμε ολες τις ανυσηχιες μας κουτες ,παραλογες,ευλογες,ευστοχες κ οχι να λεμε επρεπε να το ξερατε..δεν το ξερα το μαθα...κ θα παρω τα αναλογα μετρα απο δω κ περα ..το οτι το αναφερουμε δεν ειναι κακο...ενημερωνουμε...ελευθερια λογου να γινεται οταν δεν υπαρχει προσβολη ειναι ΚΑΛΟ πραμα...μανουλες ειμαστε ολες κ αν οχι προσεχως με το καλο...το οτι ξαφνικα μαθαμε οτι οι φωτο εμφανιζονται οταν παταμε κρεμες ,παιχνιδια,καροτσια στο google..
δεν ειναι ωραιο...
φιλια σε ολες να προσεχουμε απο δω κ περα...

70ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:20 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:απο που επρεπε να ενημερωθω;προφανως τυχαινει να εχεις μεγαλυτερη εμπειρια,εγω μονο σαυτο το φορουμ ειμαι μελος,σαν επισκεπτης υπογραφες δεν εβλεπα.νομιζα οτι κ οι αλλοι δε θα βλεπουν.και επειδη δεν εψαξα παραπανω για το διαδικτυο την πατησα!για να μη την πατησουν και τα αλλα μελη που σαν εμενα δε ξερουν πολλα πολλα δε θα επρεπε να ενημερωνει το φορουμ;;


μα δεν τα βλέπουν οι επισκέπτες. αυτό λέμε τόση ώρα. μόνο τα άβαταρ. για να δεις τις φώτο που ποστάρουμε στις απαντήσεις πρέπει να γίνεις μέλος.
ρε κορίτσια θα μου πει κάποια τι να φοβάμαι που μπορεί καποιος να δει τη φώτο του παιδιού μου στο ίντερνετ; αφού το βλέπουν όπως και όταν κυκλοφορεί στο δρόμο. ποια η διαφορά; θα μου μου πείτε τι δεν έχω σκεφτεί; αλήθεια ρωτάω

71ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:22 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι αλλά τις φωτο που ποστάρουμε μπορούν να τις δουν όλες στο google!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kαι όχι μόνο του avatar!!!!!!!!!!!!!!!!!!

72ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:23 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sassaX έγραψε:οπως ειπε κ μια αλλη μανουλα δεν θυμαμαι ποια φαινονται κ εκτος αβαταρ...αλλα το κοβω..οποια θελει απο δω κ περα ας το χειριστει αναλογα...
ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ !!!


Υ.Γ. ΕΔΩ ειμαστε να λεμε ολες τις ανυσηχιες μας κουτες ,παραλογες,ευλογες,ευστοχες κ οχι να λεμε επρεπε να το ξερατε..δεν το ξερα το μαθα...κ θα παρω τα αναλογα μετρα απο δω κ περα ..το οτι το αναφερουμε δεν ειναι κακο...ενημερωνουμε...ελευθερια λογου να γινεται οταν δεν υπαρχει προσβολη ειναι ΚΑΛΟ πραμα...μανουλες ειμαστε ολες κ αν οχι προσεχως με το καλο...το οτι ξαφνικα μαθαμε οτι οι φωτο εμφανιζονται οταν παταμε κρεμες ,παιχνιδια,καροτσια στο google..
δεν ειναι ωραιο...
φιλια σε ολες να προσεχουμε απο δω κ περα...


εννοείται πως πρέπει να λέμε ότι μας ανησυχεί.
εσύ γιατί εκνευρίστηκες; δεν είπαμε τίποτα κακό

73ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:23 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Ναι αλλά τις φωτο που ποστάρουμε μπορούν να τις δουν όλες στο google!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kαι όχι μόνο του avatar!!!!!!!!!!!!!!!!!!


που ρε κορίτσια; γιατί εγώ δεν τις βλέπω

μόνο αν είσαι συνδεδεμένος με το φόρουμ

74ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:25 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
kira έγραψε:Ναι αλλά τις φωτο που ποστάρουμε μπορούν να τις δουν όλες στο google!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kαι όχι μόνο του avatar!!!!!!!!!!!!!!!!!!


που ρε κορίτσια; γιατί εγώ δεν τις βλέπω

μόνο αν είσαι συνδεδεμένος με το φόρουμ


συγγνώμη βρε Κίρα αλλά έχω μπερδευτεί. έχει ανοίξει κι άλλο θέμα

75ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 3 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:27 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="florentiab"]
αγγελικημαρια έγραψε:απο που επρεπε να ενημερωθω;προφανως τυχαινει να εχεις μεγαλυτερη εμπειρια,εγω μονο σαυτο το φορουμ ειμαι μελος,σαν επισκεπτης υπογραφες δεν εβλεπα.νομιζα οτι κ οι αλλοι δε θα βλεπουν.και επειδη δεν εψαξα παραπανω για το διαδικτυο την πατησα!για να μη την πατησουν και τα αλλα μελη που σαν εμενα δε ξερουν πολλα πολλα δε θα επρεπε να ενημερωνει το φορουμ;;[/quote




μα δεν τα βλέπουν οι επισκέπτες. αυτό λέμε τόση ώρα. μόνο τα άβαταρ. για να δεις τις φώτο που ποστάρουμε στις απαντήσεις πρέπει να γίνεις μέλος.
ρε κορίτσια θα μου πει κάποια τι να φοβάμαι που μπορεί καποιος να δει τη φώτο του παιδιού μου στο ίντερνετ; αφού το βλέπουν όπως και όταν κυκλοφορεί στο δρόμο. ποια η διαφορά; θα μου μου πείτε τι δεν έχω σκεφτεί; αλήθεια ρωτάω

φανταζομαι φοβουνται για αναπαραγωγη των φωτο ή χρηση αυτων ειτε για διαφημιση ειτε για τιποτα αλλο χειροτερο. λιγοι ανωμαλοι κυκλοφορουν? ειδικα στο ιντερνετ που εχει ανωνυμια, ουκ ολιγοι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις