Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
592 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 592 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 11]

76ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:28 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πήγα στο google αφού αποσυνδέθηκα από το forum έβαλα το ψευδώνυμο και δίπλα eimaimama και μου έβγαλε φωτο που είχα βάλει με imageshack μέσα σε θέμα!!Όχι avatar,επαναλαμβάνω!

77ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:31 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kira έγραψε:Πήγα στο google αφού αποσυνδέθηκα από το forum έβαλα το ψευδώνυμο και δίπλα eimaimama και μου έβγαλε φωτο που είχα βάλει με imageshack μέσα σε θέμα!!Όχι avatar,επαναλαμβάνω!

τελεια!

78ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:32 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="trilly"]
florentiab έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:απο που επρεπε να ενημερωθω;προφανως τυχαινει να εχεις μεγαλυτερη εμπειρια,εγω μονο σαυτο το φορουμ ειμαι μελος,σαν επισκεπτης υπογραφες δεν εβλεπα.νομιζα οτι κ οι αλλοι δε θα βλεπουν.και επειδη δεν εψαξα παραπανω για το διαδικτυο την πατησα!για να μη την πατησουν και τα αλλα μελη που σαν εμενα δε ξερουν πολλα πολλα δε θα επρεπε να ενημερωνει το φορουμ;;[/quote




μα δεν τα βλέπουν οι επισκέπτες. αυτό λέμε τόση ώρα. μόνο τα άβαταρ. για να δεις τις φώτο που ποστάρουμε στις απαντήσεις πρέπει να γίνεις μέλος.
ρε κορίτσια θα μου πει κάποια τι να φοβάμαι που μπορεί καποιος να δει τη φώτο του παιδιού μου στο ίντερνετ; αφού το βλέπουν όπως και όταν κυκλοφορεί στο δρόμο. ποια η διαφορά; θα μου μου πείτε τι δεν έχω σκεφτεί; αλήθεια ρωτάω

φανταζομαι φοβουνται για αναπαραγωγη των φωτο ή χρηση αυτων ειτε για διαφημιση ειτε για τιποτα αλλο χειροτερο. λιγοι ανωμαλοι κυκλοφορουν? ειδικα στο ιντερνετ που εχει ανωνυμια, ουκ ολιγοι.


καλα για τους ανώμαλους δεν το συζητάω. και εγώ φοβάμαι, αλλά όταν είναι το παιδί ντυμένο πχ με την αποκριάτικη στολή δεν νομίζω οτι τρέχει τίποτα. έτσι δεν θα το έβλεπαν και στο δρόμο;
τέσπα. δικαίωμα του κάθε γονιού είναι να κάνει ότι θέλει με το παιδί του.

79ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:32 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:
kira έγραψε:Πήγα στο google αφού αποσυνδέθηκα από το forum έβαλα το ψευδώνυμο και δίπλα eimaimama και μου έβγαλε φωτο που είχα βάλει με imageshack μέσα σε θέμα!!Όχι avatar,επαναλαμβάνω!

τελεια!


το είδα που το έγραψες στο άλλο θέμα.
αυτό δεν το ήξερα.

80ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:35 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:
sassaX έγραψε:οπως ειπε κ μια αλλη μανουλα δεν θυμαμαι ποια φαινονται κ εκτος αβαταρ...αλλα το κοβω..οποια θελει απο δω κ περα ας το χειριστει αναλογα...
ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ !!!


Υ.Γ. ΕΔΩ ειμαστε να λεμε ολες τις ανυσηχιες μας κουτες ,παραλογες,ευλογες,ευστοχες κ οχι να λεμε επρεπε να το ξερατε..δεν το ξερα το μαθα...κ θα παρω τα αναλογα μετρα απο δω κ περα ..το οτι το αναφερουμε δεν ειναι κακο...ενημερωνουμε...ελευθερια λογου να γινεται οταν δεν υπαρχει προσβολη ειναι ΚΑΛΟ πραμα...μανουλες ειμαστε ολες κ αν οχι προσεχως με το καλο...το οτι ξαφνικα μαθαμε οτι οι φωτο εμφανιζονται οταν παταμε κρεμες ,παιχνιδια,καροτσια στο google..
δεν ειναι ωραιο...
φιλια σε ολες να προσεχουμε απο δω κ περα...


εννοείται πως πρέπει να λέμε ότι μας ανησυχεί.
εσύ γιατί εκνευρίστηκες; δεν είπαμε τίποτα κακό

μα δεν εκνευριστηκα εγω αυτο λεω ...στεναχωρεθηκα ναι...δεν ειναι κακο που ημουν ανιδεη..εσυ το ξερες οτι φαινονται φωτο εγω δεν το ξερα ...δεν φαινονται μονο αβαταρ αποδεδειγμενα..τι να σε αανησυχει??
να σε ανησυχει πως ζουμε σε μια αρρωστη κοινωνια με τον καθε αρρωστο να φτιαχνεται οταν βλεπει τις φωτο των μωρων μας...να την χρησιμοποιησει για εμπορικους η ακομα χειροτερα για ''αλλους λογους''
κ το πιο σημαντικο να μην γραφουμε που μενουμε γτ εικονα μωρου+που μενουμε μπορει να μας βρει ο καθενας...να μην λεμε πχ θα λειπουμε το σουκου(αλλο θεμα αλλα τωρα μου ηρθε)κ ειλικρινα δεν επρεπε να το αναφερουμε η να ανησυχησουμε??ζω Αθηνα κ αυτα που γινονται γυρω μου με φοβιζουν..

Εγω σαν μελος του φορουν η οποια το ανοιξε το θεμα δεν επρεπε να ενημερωσουμε κ τις αλλες?
μετα την ενημερωση η καθεμια πραττει οπως νομιζει...
εγινα μελος σε αυτο το φορουμ γτ υπηρχε ειλικρινεια κ το συναισθημα της μανας εντονο σε σχεση με αλλα φορουμ που τα θεωρουσα απροσωπα κ μονο η μια την ελεγε στην αλλη ποια ειναι καλυτερη μανα κ ποια το κανει καλυτερα..
εδω ας συνηρπαξουμε ενημερωνοντας η μια την αλλη ειδατε πως πολλες δεν το ηξεραν κ αναστατωθηκαν...τωρα θα παρουν τα μετρα τους...
δυστηχως ναι ο κυβερνοχωρος ειναι απειρος χωρις ορια...αλλα οσο μπορουμε να το ελεγξουμε ας το κανουμε...δεν ειμαστε τωρα για κακοβουλες χρησεις των μωρων μας...αρρωσταινω μονο με τη σκεψη κ αυτο εξεφρασα εδω επειδη μονο εσεις θα με καταλαβαινατε...
χχχ

81ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:43 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sassaX έγραψε:
florentiab έγραψε:
sassaX έγραψε:οπως ειπε κ μια αλλη μανουλα δεν θυμαμαι ποια φαινονται κ εκτος αβαταρ...αλλα το κοβω..οποια θελει απο δω κ περα ας το χειριστει αναλογα...
ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ !!!


Υ.Γ. ΕΔΩ ειμαστε να λεμε ολες τις ανυσηχιες μας κουτες ,παραλογες,ευλογες,ευστοχες κ οχι να λεμε επρεπε να το ξερατε..δεν το ξερα το μαθα...κ θα παρω τα αναλογα μετρα απο δω κ περα ..το οτι το αναφερουμε δεν ειναι κακο...ενημερωνουμε...ελευθερια λογου να γινεται οταν δεν υπαρχει προσβολη ειναι ΚΑΛΟ πραμα...μανουλες ειμαστε ολες κ αν οχι προσεχως με το καλο...το οτι ξαφνικα μαθαμε οτι οι φωτο εμφανιζονται οταν παταμε κρεμες ,παιχνιδια,καροτσια στο google..
δεν ειναι ωραιο...
φιλια σε ολες να προσεχουμε απο δω κ περα...


εννοείται πως πρέπει να λέμε ότι μας ανησυχεί.
εσύ γιατί εκνευρίστηκες; δεν είπαμε τίποτα κακό

μα δεν εκνευριστηκα εγω αυτο λεω ...στεναχωρεθηκα ναι...δεν ειναι κακο που ημουν ανιδεη..εσυ το ξερες οτι φαινονται φωτο εγω δεν το ξερα ...δεν φαινονται μονο αβαταρ αποδεδειγμενα..τι να σε αανησυχει??
να σε ανησυχει πως ζουμε σε μια αρρωστη κοινωνια με τον καθε αρρωστο να φτιαχνεται οταν βλεπει τις φωτο των μωρων μας...να την χρησιμοποιησει για εμπορικους η ακομα χειροτερα για ''αλλους λογους''
κ το πιο σημαντικο να μην γραφουμε που μενουμε γτ εικονα μωρου+που μενουμε μπορει να μας βρει ο καθενας...να μην λεμε πχ θα λειπουμε το σουκου(αλλο θεμα αλλα τωρα μου ηρθε)κ ειλικρινα δεν επρεπε να το αναφερουμε η να ανησυχησουμε??ζω Αθηνα κ αυτα που γινονται γυρω μου με φοβιζουν..

Εγω σαν μελος του φορουν η οποια το ανοιξε το θεμα δεν επρεπε να ενημερωσουμε κ τις αλλες?
μετα την ενημερωση η καθεμια πραττει οπως νομιζει...
εγινα μελος σε αυτο το φορουμ γτ υπηρχε ειλικρινεια κ το συναισθημα της μανας εντονο σε σχεση με αλλα φορουμ που τα θεωρουσα απροσωπα κ μονο η μια την ελεγε στην αλλη ποια ειναι καλυτερη μανα κ ποια το κανει καλυτερα..
εδω ας συνηρπαξουμε ενημερωνοντας η μια την αλλη ειδατε πως πολλες δεν το ηξεραν κ αναστατωθηκαν...τωρα θα παρουν τα μετρα τους...
δυστηχως ναι ο κυβερνοχωρος ειναι απειρος χωρις ορια...αλλα οσο μπορουμε να το ελεγξουμε ας το κανουμε...δεν ειμαστε τωρα για κακοβουλες χρησεις των μωρων μας...αρρωσταινω μονο με τη σκεψη κ αυτο εξεφρασα εδω επειδη μονο εσεις θα με καταλαβαινατε...
χχχ


καταλαβαίνω την ανησυχία σου αλλά γι αυτό δεν φταίνε τα φόρουμ. όταν μπαίνεις στο διαδίκτυο εκτείθεσαι. είτε το θελεις είτε όχι. οτιδήποτε γράψεις μπορεί να το βρει ο καθένας. αυτό είναι κανόνας για όλο το διαδίκτυο.

82ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:49 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
florentiab υπάρχει και το photoshop. Εσύ μπορεί αν έχεις βάλει μια φώτο του παιδιού σου ντυμένο και ξαφνικά να δεις άλλα πράγματα. Εγώ λεώ πάλι, αν και κάτι γίνεται με το google σε μένα και ότιδήποτε και αν πατήσω βγάζει μετρημένες 10 φωτο, όταν έβαλα το ψευδώνυμό μου είδα τη φώτο προφιλ που είχα του γιου μου και ένα τικεράκι κάποιας άλλης κοπέλας δεν συγκράτησα ποιας! Το τικεράκι δεν πρέπει να φαίνεται κανονικά στους επισκέπτες πόσο μάλλον στο google

83ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:50 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ειπαμε οτι φταιει το φορουμ...ειπαμε να ενημερωνει για να το γνωριζουν ολοι

84ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:52 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiph έγραψε:florentiab υπάρχει και το photoshop. Εσύ μπορεί αν έχεις βάλει μια φώτο του παιδιού σου ντυμένο και ξαφνικά να δεις άλλα πράγματα. Εγώ λεώ πάλι, αν και κάτι γίνεται με το google σε μένα και ότιδήποτε και αν πατήσω βγάζει μετρημένες 10 φωτο, όταν έβαλα το ψευδώνυμό μου είδα τη φώτο προφιλ που είχα του γιου μου και ένα τικεράκι κάποιας άλλης κοπέλας δεν συγκράτησα ποιας! Το τικεράκι δεν πρέπει να φαίνεται κανονικά στους επισκέπτες πόσο μάλλον στο google


οκ, αλλα γι αυτό δεν φταίει το φόρουμ. εμείς φταίμε που βάζουμε τις φώτο.
εξάλλου ο καθένας μπορεί να γίνει μέλος και να δει τις φώτο που ανεβάζουμε. δεν μας διασφαλίζει σε κάτι το οτι δεν τις βλέπουν οι επισκέπτες

85ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:53 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ας ανοιξει σχετικο θεμα οπως εχουμε για τα τρολ!ενημερωτικο!

86ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:56 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!
Κατα αρχας στο facebook εχεις την επιλογή αν θες να μην εμφανιζεσαι πουθενά! Μπορεί αν googlαρεις το ονομα σου να σου εμφανισει το λογαριασμό σου ΑΛΛΑ μπορείς να το ρυθμίσεις και να μην σε βρίσκει ο οποιοσδήποτε σε μια μηχανη αναζήτησης. ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ τι θες να κανεις.. το ίδιο ισχύει και με τις φωτογραφιες που ανεβάζεις.. ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ποιος μπορεί να τις δει κ ποιος οχι. Αν κάποιος σου τις "κλέψει" υπάρχει κ η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος διότι δεν επιτρέπεται να σου τις πάρουν.

Εδώ δεν γνώριζα (να μην μιλάω εξ ονόματος άλλων) οτι οι φωτογραφίες μου υπάρχουν ελευθερες στο διαδίκτυο .. ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑ... ας το γνώριζα και ας αποφάσιζα αν θα με ενοχλούσε ή όχι.. για εμένα αυτό είναι το θέμα.. Η ΑΓΝΟΙΑ !!! όπως ενημερώθηκα όταν έγινα μέλος για τις πληροφορίες που καταχωρούνται .. ή όπως ενημερώθηκα στην πορεία τι εστι τρολ...αυτά είναι πιο σημαντικά από την φωτογραφία του παιδιού μου?! νιώθω βλάκας από χθες το βράδυ που το έμαθα διότι αφέθηκα στο παρείστικο κλίμα του φορουμ και στην ψευδαίσθηση του ..

Και μια ερώτηση προς τους διαχειριστές... Επιλεκτικά απαντάτε?! πρέπει να φωνάζουμε για να πάρουμε απάντηση ή να προκαλούμε? γιατί υπάρχει απάντηση ,έστω προσωρινή, στο άλλο θέμα? Αν δεν παρακολουθεί κάποιος το άλλο θέμα δεν θα ενημερωθεί ποτέ?! μάλλον θα ενημερωθεί από τύχη .. Λυπάμαι γιατί είναι πραγματικά ένα αξιόλογο κατα τ'άλλα φόρουμ κ εγώ βοηθήθηκα πολυ κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου αλλά κ μετέπειτα... Δεν αρκεί όμως να ανοίγει ένα φόρουμ πρέπει να υπάρχουν και "δερβέναγες" να το κουμαντάρουν...

87ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 12:57 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:ας ανοιξει σχετικο θεμα οπως εχουμε για τα τρολ!ενημερωτικο!


να ανοίξει οκ Smile , αλλά δεν αφορά το φόρουμ.
αφορά όλο το διαδίκτυο και το πως λειτουργεί

88ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 1:02 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dora. έγραψε:
Και μια ερώτηση προς τους διαχειριστές... Επιλεκτικά απαντάτε?! πρέπει να φωνάζουμε για να πάρουμε απάντηση ή να προκαλούμε? γιατί υπάρχει απάντηση ,έστω προσωρινή, στο άλλο θέμα? Αν δεν παρακολουθεί κάποιος το άλλο θέμα δεν θα ενημερωθεί ποτέ?! μάλλον θα ενημερωθεί από τύχη .. Λυπάμαι γιατί είναι πραγματικά ένα αξιόλογο κατα τ'άλλα φόρουμ κ εγώ βοηθήθηκα πολυ κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου αλλά κ μετέπειτα... Δεν αρκεί όμως να ανοίγει ένα φόρουμ πρέπει να υπάρχουν και "δερβέναγες" να το κουμαντάρουν...


το γεγονος οτι μπορει ακομα να μην εχουν δει το θεμα η οτι μπορει να ερευνουν τι γινεται δεν σου περναει απο το μυαλο?

89ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 1:03 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athina24 έγραψε:
dora. έγραψε:
Και μια ερώτηση προς τους διαχειριστές... Επιλεκτικά απαντάτε?! πρέπει να φωνάζουμε για να πάρουμε απάντηση ή να προκαλούμε? γιατί υπάρχει απάντηση ,έστω προσωρινή, στο άλλο θέμα? Αν δεν παρακολουθεί κάποιος το άλλο θέμα δεν θα ενημερωθεί ποτέ?! μάλλον θα ενημερωθεί από τύχη .. Λυπάμαι γιατί είναι πραγματικά ένα αξιόλογο κατα τ'άλλα φόρουμ κ εγώ βοηθήθηκα πολυ κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου αλλά κ μετέπειτα... Δεν αρκεί όμως να ανοίγει ένα φόρουμ πρέπει να υπάρχουν και "δερβέναγες" να το κουμαντάρουν...


το γεγονος οτι μπορει ακομα να μην εχουν δει το θεμα η οτι μπορει να ερευνουν τι γινεται δεν σου περναει απο το μυαλο?

Πλάκα κάνεις έτσι?! κάνε μια βόλτα στο άλλο θέμα και θα πάρεις απάντηση... Εγώ επιλεκτικά το μεταφράζω

90ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 1:06 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dora. έγραψε:
athina24 έγραψε:
dora. έγραψε:
Και μια ερώτηση προς τους διαχειριστές... Επιλεκτικά απαντάτε?! πρέπει να φωνάζουμε για να πάρουμε απάντηση ή να προκαλούμε? γιατί υπάρχει απάντηση ,έστω προσωρινή, στο άλλο θέμα? Αν δεν παρακολουθεί κάποιος το άλλο θέμα δεν θα ενημερωθεί ποτέ?! μάλλον θα ενημερωθεί από τύχη .. Λυπάμαι γιατί είναι πραγματικά ένα αξιόλογο κατα τ'άλλα φόρουμ κ εγώ βοηθήθηκα πολυ κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου αλλά κ μετέπειτα... Δεν αρκεί όμως να ανοίγει ένα φόρουμ πρέπει να υπάρχουν και "δερβέναγες" να το κουμαντάρουν...


το γεγονος οτι μπορει ακομα να μην εχουν δει το θεμα η οτι μπορει να ερευνουν τι γινεται δεν σου περναει απο το μυαλο?

Πλάκα κάνεις έτσι?! κάνε μια βόλτα στο άλλο θέμα και θα πάρεις απάντηση... Εγώ επιλεκτικά το μεταφράζω

σορυ δεν ειδα οτι υπαρχει και αλλο θεμα!!!!πριν λιγο μπηκα και διαβασα αμεσως αυτο!!!!

91ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 1:06 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dora. έγραψε:
athina24 έγραψε:
dora. έγραψε:
Και μια ερώτηση προς τους διαχειριστές... Επιλεκτικά απαντάτε?! πρέπει να φωνάζουμε για να πάρουμε απάντηση ή να προκαλούμε? γιατί υπάρχει απάντηση ,έστω προσωρινή, στο άλλο θέμα? Αν δεν παρακολουθεί κάποιος το άλλο θέμα δεν θα ενημερωθεί ποτέ?! μάλλον θα ενημερωθεί από τύχη .. Λυπάμαι γιατί είναι πραγματικά ένα αξιόλογο κατα τ'άλλα φόρουμ κ εγώ βοηθήθηκα πολυ κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου αλλά κ μετέπειτα... Δεν αρκεί όμως να ανοίγει ένα φόρουμ πρέπει να υπάρχουν και "δερβέναγες" να το κουμαντάρουν...


το γεγονος οτι μπορει ακομα να μην εχουν δει το θεμα η οτι μπορει να ερευνουν τι γινεται δεν σου περναει απο το μυαλο?

Πλάκα κάνεις έτσι?! κάνε μια βόλτα στο άλλο θέμα και θα πάρεις απάντηση... Εγώ επιλεκτικά το μεταφράζω


εντάξει ρε κορίτσια μην υπερβάλουμε!
επειδή άνοιξει δύο ίδια θεματα θα γράφουν και στα δύο. και εμέις κακώς γράφουμε και στα δύο. το ένα θα έπρεπε να κλείσει

92ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 1:08 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athina24 έγραψε:
dora. έγραψε:
athina24 έγραψε:
dora. έγραψε:
Και μια ερώτηση προς τους διαχειριστές... Επιλεκτικά απαντάτε?! πρέπει να φωνάζουμε για να πάρουμε απάντηση ή να προκαλούμε? γιατί υπάρχει απάντηση ,έστω προσωρινή, στο άλλο θέμα? Αν δεν παρακολουθεί κάποιος το άλλο θέμα δεν θα ενημερωθεί ποτέ?! μάλλον θα ενημερωθεί από τύχη .. Λυπάμαι γιατί είναι πραγματικά ένα αξιόλογο κατα τ'άλλα φόρουμ κ εγώ βοηθήθηκα πολυ κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου αλλά κ μετέπειτα... Δεν αρκεί όμως να ανοίγει ένα φόρουμ πρέπει να υπάρχουν και "δερβέναγες" να το κουμαντάρουν...


το γεγονος οτι μπορει ακομα να μην εχουν δει το θεμα η οτι μπορει να ερευνουν τι γινεται δεν σου περναει απο το μυαλο?

Πλάκα κάνεις έτσι?! κάνε μια βόλτα στο άλλο θέμα και θα πάρεις απάντηση... Εγώ επιλεκτικά το μεταφράζω

σορυ δεν ειδα οτι υπαρχει και αλλο θεμα!!!!πριν λιγο μπηκα και διαβασα αμεσως αυτο!!!!

Είδες?έρχεσαι στα λόγια μου..!

93ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 1:12 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:
dora. έγραψε:
athina24 έγραψε:
dora. έγραψε:
Και μια ερώτηση προς τους διαχειριστές... Επιλεκτικά απαντάτε?! πρέπει να φωνάζουμε για να πάρουμε απάντηση ή να προκαλούμε? γιατί υπάρχει απάντηση ,έστω προσωρινή, στο άλλο θέμα? Αν δεν παρακολουθεί κάποιος το άλλο θέμα δεν θα ενημερωθεί ποτέ?! μάλλον θα ενημερωθεί από τύχη .. Λυπάμαι γιατί είναι πραγματικά ένα αξιόλογο κατα τ'άλλα φόρουμ κ εγώ βοηθήθηκα πολυ κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου αλλά κ μετέπειτα... Δεν αρκεί όμως να ανοίγει ένα φόρουμ πρέπει να υπάρχουν και "δερβέναγες" να το κουμαντάρουν...


το γεγονος οτι μπορει ακομα να μην εχουν δει το θεμα η οτι μπορει να ερευνουν τι γινεται δεν σου περναει απο το μυαλο?

Πλάκα κάνεις έτσι?! κάνε μια βόλτα στο άλλο θέμα και θα πάρεις απάντηση... Εγώ επιλεκτικά το μεταφράζω


εντάξει ρε κορίτσια μην υπερβάλουμε!
επειδή άνοιξει δύο ίδια θεματα θα γράφουν και στα δύο. και εμέις κακώς γράφουμε και στα δύο. το ένα θα έπρεπε να κλείσει

Δεν βρίσκω κάποια υπερβολή.. αλλά κι αυτό που αναφέρεις απόφαση των διαχειριστών είναι.

94ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 1:12 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
για αλλα θεματα αμεσως θα βρεθει καποιος να σου πει κακως το ανοιξες υπαρχει ηδη αναλογο θεμα...

95ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 1:14 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελικημαρια έγραψε:για αλλα θεματα αμεσως θα βρεθει καποιος να σου πει κακως το ανοιξες υπαρχει ηδη αναλογο θεμα...

Κι εδώ το είπε..και τι έγινε?! σε άλλο φόρουμ που είμαι μέλος αν ανοιχτεί ίδιο θέμα κλείνουν το δεύτερο.. με συνοπτικές διαδικασίες.

96ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 1:15 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια ψυχραιμία! Smile
όλο αυτό το θέμα που έχετε δεν αφορά το φόρουμ. αφορά το ίντερνετ γενικότερα αυτό λέω μόνο και δεν ξαναμιλάω

97ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 1:17 am

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το forum ειναι δημοσιο, δεν το γνωριζατε αυτο? οτιδηποτε γραφετε μπορει να το δει ο οποιοσδηποτε και τα αβαταρ παντα φαινονται και σαν επισκεπτης αν μπεις στο φορουμ, μονο τα τικερς δεν φαινονται, αλλα δεν ειναι και κατι κρυφο, σας πειραξε το γεγονος οτι ειναι στο google? ετσι κ αλλιως και εδω να μπαινουν φαινονται!

98ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 1:19 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ AVATAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΑΚΟΜΗ??

99ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 1:20 am

xara

xara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γιατι ανοιχτηκαν 2 θεματα με παρομοιο περιεχομενο?

100ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE - Σελίδα 4 Empty Απ: ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ GOOGLE Τετ Φεβ 22, 2012 1:21 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ AVATAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΑΚΟΜΗ??


εντάξει βρε συ, αλλά και πάλι ο οποιοσδήποτε μπορεί να γίνει μέλος και να τις βλεπει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις