Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
97 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 97 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Διδυμομανούλες???? Empty Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 9:01 am

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Για ελάτε να δούμε πόσες διδυμομανούλες είμαστε στο φόρουμ!!!! Διδυμομανούλες???? 215994

2Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 9:39 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παρουσα , παρουσα . Εχω δυο κοριτσακια 3 ετων την Ελενα και την Βιβιαννα , που κανουν για 10 χιχιχι

3Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 9:41 am

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Α μια χαρά σε βρήσκω και σένα!Δεν φτάνει που τα κάναμε δίδυμα είναι και θηρία!!!
Αντε και καλά μας κουράγια!!! Laughing

4Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 9:44 am

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!! ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙΑ!!!

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

5Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 9:54 am

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marianna έγραψε:ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!! ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙΑ!!!

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

Με το καλό κοπέλα μου,με το καλό να τα κρατήσεις αγκαλίτσα σου!!!! flower

Αχ πόσο λησμονώ αυτές τις υπέροχες μέρες εγκυμοσύνης που οι κλωτσιές δίναν και έπερναν!!! Razz

6Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 9:59 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didimakia2009 έγραψε:Α μια χαρά σε βρήσκω και σένα!Δεν φτάνει που τα κάναμε δίδυμα είναι και θηρία!!!
Αντε και καλά μας κουράγια!!! Laughing
θηρια δεν θα πει τιποτα . Ο αντρας μου λεει οτι κανουν σαν λοκατζιδες χιχιχι

7Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 10:09 am

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
faye έγραψε:
didimakia2009 έγραψε:Α μια χαρά σε βρήσκω και σένα!Δεν φτάνει που τα κάναμε δίδυμα είναι και θηρία!!!
Αντε και καλά μας κουράγια!!! Laughing
θηρια δεν θα πει τιποτα . Ο αντρας μου λεει οτι κανουν σαν λοκατζιδες χιχιχι

E να τα στείλετε τα κορίτσια στα ΛΟΚ να μην παει χαμένο το ταλέντο!!! Laughing Laughing

8Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 10:18 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didimakia2009 έγραψε:
faye έγραψε:
didimakia2009 έγραψε:Α μια χαρά σε βρήσκω και σένα!Δεν φτάνει που τα κάναμε δίδυμα είναι και θηρία!!!
Αντε και καλά μας κουράγια!!! Laughing
θηρια δεν θα πει τιποτα . Ο αντρας μου λεει οτι κανουν σαν λοκατζιδες χιχιχι

E να τα στείλετε τα κορίτσια στα ΛΟΚ να μην παει χαμένο το ταλέντο!!! Laughing Laughing
ο αντρας μου το σκεφτεται σοβαρα το ενδεχομενο χιχιχι

9Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 10:20 am

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Για πες μου τώρα έμπειρη διδυμομάνα!

Τα κορίτσια σου όταν ξεκίνησαν να καταλαβαίνουν η μία την άλλη και κάθοταν για να παίξουνε μαζί ήταν καλές οι σχέσεις τους ή μαλλιοτραβιόνταν?
Εμείς έχουμε θέμα και θέλω να δω και τα υπόλοιπα δίδυμα το κάνουν αυτό!

10Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 10:25 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didimakia2009 έγραψε:Για πες μου τώρα έμπειρη διδυμομάνα!

Τα κορίτσια σου όταν ξεκίνησαν να καταλαβαίνουν η μία την άλλη και κάθοταν για να παίξουνε μαζί ήταν καλές οι σχέσεις τους ή μαλλιοτραβιόνταν?
Εμείς έχουμε θέμα και θέλω να δω και τα υπόλοιπα δίδυμα το κάνουν αυτό!
απο την αρχη ειχαμε τετοια προβληματα. Τραβουσαν τα μαλλια η μια της αλλης δαγκωναν η μια την αλλη . Και ακομα και τωρα ολη μερα σκοτωνονται . Αστα σου λεω μεγαλη πικρα.

11Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 10:31 am

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
faye έγραψε:απο την αρχη ειχαμε τετοια προβληματα. Τραβουσαν τα μαλλια η μια της αλλης δαγκωναν η μια την αλλη . Και ακομα και τωρα ολη μερα σκοτωνονται . Αστα σου λεω μεγαλη πικρα.

Κατάλαβα....μία από τα ίδια κι εμείς...δεν χωρίζονται κιόλα!Πρέπει να αγοράσω καγκελάκια για τις πόρτες γιατι τα βάζω σε διαφορετικα δωμάτια και η μικρή πάει και τον βρήσκει και γίνεται πανηγύρι!

12Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 10:46 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didimakia2009 έγραψε:
faye έγραψε:απο την αρχη ειχαμε τετοια προβληματα. Τραβουσαν τα μαλλια η μια της αλλης δαγκωναν η μια την αλλη . Και ακομα και τωρα ολη μερα σκοτωνονται . Αστα σου λεω μεγαλη πικρα.

Κατάλαβα....μία από τα ίδια κι εμείς...δεν χωρίζονται κιόλα!Πρέπει να αγοράσω καγκελάκια για τις πόρτες γιατι τα βάζω σε διαφορετικα δωμάτια και η μικρή πάει και τον βρήσκει και γίνεται πανηγύρι!
κοιτα ομως στις σκανταλιες συνεργαζονται μια χαρα. Δεν εχουν προβλημα σε αυτον τον τομεα. χιχιχι

13Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 10:58 am

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
faye έγραψε:κοιτα ομως στις σκανταλιες συνεργαζονται μια χαρα. Δεν εχουν προβλημα σε αυτον τον τομεα. χιχιχι

Αυτό εννοείτε καλή μου!'Οταν πάει η μικρή να διαολέψει και βρει κάτι κάλό τον φωνάζει να έρθει κι εκείνος!!! Laughing Laughing Laughing

14Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 11:41 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didimakia2009 έγραψε:
faye έγραψε:κοιτα ομως στις σκανταλιες συνεργαζονται μια χαρα. Δεν εχουν προβλημα σε αυτον τον τομεα. χιχιχι

Αυτό εννοείτε καλή μου!'Οταν πάει η μικρή να διαολέψει και βρει κάτι κάλό τον φωνάζει να έρθει κι εκείνος!!! Laughing Laughing Laughing
παντως και τα δυο σου ειναι φατσες να σου ζησουν . Ελπιζω στο μελλον να ησυχασουν και τα δικα σου και τα δικα μου . Αντε να δουμε τι αλλο εχουμε να τραβηξουμε

15Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 10:05 pm

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ, ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. Ε ΡΕ ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ!!!! ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΔΥΟ, ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΟΡΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΑΧΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!

ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ, ΤΙ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΗΡΑΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??? ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ!!!

16Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 10:28 pm

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marianna έγραψε:ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ, ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. Ε ΡΕ ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ!!!! ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΔΥΟ, ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΟΡΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΑΧΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!

ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ, ΤΙ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΗΡΑΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??? ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ!!!

Μαριαννάκι υπομονή πρέπει να έχεις σίγουρα,είτε με ένα είτε με 2 είτε με 3 παιδιά!Άντλησε όσο μπορείς γιατί θα σου χρειαστεί!!!

Εγώ καρότσι έχω της Peg Perego Aria Twin http://www.babiesgalore.com.au/pics/cb419b13fdb470fdc09f973cbaf41387.jpg !Να σου πω την αλήθεια για αρχή δεν το βολεύτηκα γιατί είναι από 6 μηνών και μετά και οι πλάτες δεν πέφτουν τελείως ώστε να ξαπλώνουν τα μωρά!Από την στιγμή όμως που καθίσανε στο πωπουδάκι τους μου είναι πολυ χρήσιμο!Είναι πανάλαφρο,έχει τεράστιο αποθηκευτηκό χώρο από κάτω και τα πιτσιρίκια είναι άνετα!
Ενα άλλο διδυμοκάροτσο είναι της MacLaren http://images.teamsugar.com/files/upl1/10/109609/40_2008/maclaren-twin.jpg το οποίο όμως έχει αναφερθεί για ακροτηριασμούς οπότε και δεν το κοίταξα καν όταν το έμαθα!

17Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 10:37 pm

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
didimakia2009 έγραψε:
marianna έγραψε:ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ, ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. Ε ΡΕ ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ!!!! ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΔΥΟ, ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΟΡΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΑΧΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!

ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ, ΤΙ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΗΡΑΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??? ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ!!!

Μαριαννάκι υπομονή πρέπει να έχεις σίγουρα,είτε με ένα είτε με 2 είτε με 3 παιδιά!Άντλησε όσο μπορείς γιατί θα σου χρειαστεί!!!

Εγώ καρότσι έχω της Peg Perego Aria Twin http://www.babiesgalore.com.au/pics/cb419b13fdb470fdc09f973cbaf41387.jpg !Να σου πω την αλήθεια για αρχή δεν το βολεύτηκα γιατί είναι από 6 μηνών και μετά και οι πλάτες δεν πέφτουν τελείως ώστε να ξαπλώνουν τα μωρά!Από την στιγμή όμως που καθίσανε στο πωπουδάκι τους μου είναι πολυ χρήσιμο!Είναι πανάλαφρο,έχει τεράστιο αποθηκευτηκό χώρο από κάτω και τα πιτσιρίκια είναι άνετα!
Ενα άλλο διδυμοκάροτσο είναι της MacLaren http://images.teamsugar.com/files/upl1/10/109609/40_2008/maclaren-twin.jpg το οποίο όμως έχει αναφερθεί για ακροτηριασμούς οπότε και δεν το κοίταξα καν όταν το έμαθα!

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!

18Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Δευ Ιουν 28, 2010 11:50 pm

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριαννα μου στο θεμα του καροτσιου θα πρεπει να σκεφτεις καποια πραγματα. Τα καροτσια που ειναι διπλα διπλα ειναι πολυ φαρδια και αν δεν εχεις φαρδια πεζοδρομια στην γειτονια σου δεν θα σε βολεψει πολυ. Τα καροτσια παλι που ειναι μπρος-πισω τα παιδια ειναι πιο στενα αλλα και πιο μακρυα και υπαρχει πιθανοτατα θεμα στο ασανσερ. Εκτος απο το προβλημα στο ασανσερ μπορει σε καποια καροτσια να εχεις και αλλο προβλημα οταν πας να ξαπλωσεις τα καθισματακια το μπροστα να βρισκει στα ποδαρακια απο το πισω .

19Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Παρ Ιουλ 30, 2010 5:05 am

gixr

gixr
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εδω κι εγώ . Εχω διδυμάκια 26 μηνών το Γιωργο και τη Χριστίνα. Η ζωή μαζί τους είναι εκπληκτική αλιθινά ώρες ώρες νιώθω τόσο τυχερή κι ευλογιμένη

20Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Κυρ Αυγ 08, 2010 7:37 am

fotini+2

fotini+2
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
geia sas manoules! exw k'egw didmakia 10 mhnwn- h Zwh kai h Xristina.

Gia t thema me to karotsi- emeis phrame to Maclaren kai eimaste poly eyxaristimenoi! Den einai kai poly fardi- opote xwraei sxedon pantou. Kai eiani elafry se sxesei me alla karotsakia. Diplwnetai efkola kai xwraei aneta se ola ta aytokinita (allo thema na skefteis an odigeis syxna).


Διδυμομανούλες???? 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την fotini+2 στις Δευ Αυγ 09, 2010 4:53 am, 1 φορά

21Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Κυρ Αυγ 08, 2010 10:11 pm

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Διδυμομανούλα κι εγώ!! Έχω δυο αγοράκια τριών χρονών [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

22Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Σαβ Αυγ 21, 2010 6:59 am

fotini+2

fotini+2
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Empeires didmomanoules mia erwtish exw- sto thema toy ypnoy ti kanate? Egw prospathw na tis bazw na koimounte prwi- mesimeri- bradi thn idia wra gia ypno. Mexri twra ta katafername mia xara. Alla tis teleftaies meres h mia de thelei na koimate to mesimeri ka8oloy kai to bradi kanei kamia wra mexri na thn parei o ypnos. Ti na kanw? Na epimenw sto idio wrario?

23Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Σαβ Αυγ 21, 2010 7:02 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fotini+2 έγραψε:Empeires didmomanoules mia erwtish exw- sto thema toy ypnoy ti kanate? Egw prospathw na tis bazw na koimounte prwi- mesimeri- bradi thn idia wra gia ypno. Mexri twra ta katafername mia xara. Alla tis teleftaies meres h mia de thelei na koimate to mesimeri ka8oloy kai to bradi kanei kamia wra mexri na thn parei o ypnos. Ti na kanw? Na epimenw sto idio wrario?
και εμενα τα κανουν αυτα ανα διαστηματα αλλα δεν τους αλλαξα ωραριο. Τωρα φανταζομαι οτι εχει να κανει και με το καθε παιδακι . Αν φοβασαι μην ενοχλει το ενα το αλλο αλλαξε της ωρα υπνου αλλα νομιζω οτι αν το κανεις θα σε ζορισει παρα πολυ . Δες πως θα παει και πραξε αναλογος.

24Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Σαβ Αυγ 21, 2010 8:34 am

fotini+2

fotini+2
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Den 8elw n'allaksw wrario apla otan dyskoleyete h mia na koimithei kai stryfogyrnai sth kounia this thn lypame! Eftyxos pou den 3ypnaei thn adelfoula this.
Merikes fores anariwtemai an prepei n'allaksw thn wra ypnou h tou fagitou. 8elw na ikanopoisw kai tis 2- alla tis perisoteres fores kanw ayto pou einai pio eykolo gia emena.

25Διδυμομανούλες???? Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Σαβ Αυγ 21, 2010 8:40 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fotini+2 έγραψε:Den 8elw n'allaksw wrario apla otan dyskoleyete h mia na koimithei kai stryfogyrnai sth kounia this thn lypame! Eftyxos pou den 3ypnaei thn adelfoula this.
Merikes fores anariwtemai an prepei n'allaksw thn wra ypnou h tou fagitou. 8elw na ikanopoisw kai tis 2- alla tis perisoteres fores kanw ayto pou einai pio eykolo gia emena.
τι να σου πω κουκλα μου δεν ξερω. Πραγματικα το μονο που μπορω να πω με σιγουρια ειναι να κανεις αυτο που θεωρεις καλυτερο για σενα και τα παιδια σου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις