Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 107 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Σαβ Αυγ 21, 2010 8:57 am

διδυμομανουλα 2004

διδυμομανουλα 2004
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κι εγω διδυμακια
6 ετων αγορι κ κοριτσι

27Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Σαβ Αυγ 21, 2010 1:09 pm

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ρε κοριτσια υποκλινομαι σε ολες σας
εγω με 2 18 μηνων και 1 μηνος και παντα εχω καποιον μαζι μου
μονη μου δεν εχω μεινει ποτε απο τοτε που γεννυηθηκε ο μπεμπακος
πως τα καταφερατε?

28Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Σαβ Αυγ 21, 2010 10:25 pm

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pana έγραψε:ρε κοριτσια υποκλινομαι σε ολες σας
εγω με 2 18 μηνων και 1 μηνος και παντα εχω καποιον μαζι μου
μονη μου δεν εχω μεινει ποτε απο τοτε που γεννυηθηκε ο μπεμπακος
πως τα καταφερατε?
Να σου πω κουκλα μου αν δεν εχεις αλλη επιλογη απλα βουτας και κολυμπας . Μετα απο λιγο συνηθιζεις. Εμενα μου φαινεται πιο δυσκολο να εχεις δυο παιδια διαφορετικης ηλικιας. χιχιχι

29Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Σαβ Αυγ 21, 2010 11:34 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΝΑ ΕΧΟΥΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ.ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΟΪ ΜΑΣ, Η ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 2 ΚΟΥΚΛΟΥΣ 2 ΕΤΩΝ.ΟΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ!!!!

30Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Κυρ Νοε 14, 2010 11:48 am

tasnat


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα ειμαι και εγω μαμα διδυμων ενα αγορακι (Ηλιας) και ενα κοριτσακι (Κωνσταντινα) ειναι 21 μηνων και ειναι πολυ καλα παιδακια.Να χαιρεστε ολοι σας τα παιδακια σας.

31Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Τρι Νοε 16, 2010 2:23 am

apostolia

apostolia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας μανουλες!ειμαι εγκουος κι εγω και περιμενω τα διδυμακια μου!ενα αγορακι και ενα κοριτσακι!μεσα στον απριλη!εχω ηδη δυο παιδακια!τον νικο 3,5 και την πετρουλα 2 ετων!πιστευω θα ειμαστε μια τρελη τρελη εξαμελης οικογενεια!!!!! Very Happy

32Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Τρι Νοε 16, 2010 11:13 pm

mariatwins

mariatwins
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
marianna έγραψε:ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ, ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. Ε ΡΕ ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ!!!! ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΔΥΟ, ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΟΡΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΑΧΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!

ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ, ΤΙ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΗΡΑΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??? ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ!!!


εγω πηρα ενα inglesina παρα πολυ καλο απο την πρωτη στιγμη τουσ εβαλα γιατι η πλατη ξαπλωνει τερμα κατω και θα το εχουν και μεχρι μεγαλα. ειναι ελαφρι και μικρο σε σχεση που ειναι διπλο. και βεβαια ειναι ο ενας διπλα στον αλλον γιατι ειχα δει και καροτσια που ειναι ο ενας πισω απο τον αλλον και δεν ηθελα.
να εχεις πολυ κουραγιο και πολυ δυναμη και αν εχεις κανεναν να σε βοηθησει ειναι το ιδανικο. γιατι ειδικα τον πρωτο καιρο που ξυπνανε συνεχεια ειναι μεγαλη κουραση. αλλα να θυμασαι ειναι διπλη ευτυχια και οταν με το καλο θα τα δεισ θα τρελαθεις!!!! αχ τι στιγμεσ και αυτες μοναδικες.....τι μου θυμησεσ τωρα αν και τα δικα μου ειναι μονο 8 1/2 μηνων!!!!!!!!

33Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Τρι Νοε 16, 2010 11:17 pm

mariatwins

mariatwins
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
δεν ειδα οτι εχετε ανοιξει τετοια ομαδα και ανοιξα και εγω μια. δεν πειραζει ομως!!!!! εγω εχω δυο αγορια 8 1/2 μηνων και ειναι μεγαααααααααααααααααααααααααααλη κουραση αλλα οταν σε κοιτανε, σου χαμογελανε μετα δεν υπαρχει τιποτα μονο αυτα τα δυο πλασματα που σε κανουν να νιωθεις μοναδικη!!!!!

34Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Τρι Νοε 16, 2010 11:20 pm

mariatwins

mariatwins
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
faye έγραψε:
pana έγραψε:ρε κοριτσια υποκλινομαι σε ολες σας
εγω με 2 18 μηνων και 1 μηνος και παντα εχω καποιον μαζι μου
μονη μου δεν εχω μεινει ποτε απο τοτε που γεννυηθηκε ο μπεμπακος
πως τα καταφερατε?
Να σου πω κουκλα μου αν δεν εχεις αλλη επιλογη απλα βουτας και κολυμπας . Μετα απο λιγο συνηθιζεις. Εμενα μου φαινεται πιο δυσκολο να εχεις δυο παιδια διαφορετικης ηλικιας. χιχιχι

ετσι ακριβως εχεισ δυο πλασματα και πρεπει να τα καταφερεις!!!!! απλα κολυμπας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

35Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Τετ Νοε 17, 2010 12:50 am

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariatwins έγραψε:

εγω πηρα ενα inglesina παρα πολυ καλο απο την πρωτη στιγμη τουσ εβαλα γιατι η πλατη ξαπλωνει τερμα κατω και θα το εχουν και μεχρι μεγαλα. ειναι ελαφρι και μικρο σε σχεση που ειναι διπλο. και βεβαια ειναι ο ενας διπλα στον αλλον γιατι ειχα δει και καροτσια που ειναι ο ενας πισω απο τον αλλον και δεν ηθελα.
να εχεις πολυ κουραγιο και πολυ δυναμη και αν εχεις κανεναν να σε βοηθησει ειναι το ιδανικο. γιατι ειδικα τον πρωτο καιρο που ξυπνανε συνεχεια ειναι μεγαλη κουραση. αλλα να θυμασαι ειναι διπλη ευτυχια και οταν με το καλο θα τα δεισ θα τρελαθεις!!!! αχ τι στιγμεσ και αυτες μοναδικες.....τι μου θυμησεσ τωρα αν και τα δικα μου ειναι μονο 8 1/2 μηνων!!!!!!!!

Εγω τελικά παράγγειλα της PEG PEREGO το ARIA TWINS από το EBABY. Θέλω να πιστεύω ότι την άλλη βδομάδα θα είναι εδώ. Το δοκίμασα σε κάποια μαγαζιά εδω και είναι πολύ βολικό.

Κορίτσια να σας ρωτήσω και κάτι άλλο???
Σε ποια εβδομάδα γεννήσατε εσείς? Εγω είμαι στις 34 και με προγραμμάτισε ο γιατρός στις 26/11 γιατι τα μωρά είανι ήδη πολύ μεγάλα. Κανονικά στο μήνα μου μπαίνω στις 30/11.

36Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Τετ Νοε 17, 2010 6:00 am

fotini+2

fotini+2
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marianna έγραψε:
mariatwins έγραψε:

εγω πηρα ενα inglesina παρα πολυ καλο απο την πρωτη στιγμη τουσ εβαλα γιατι η πλατη ξαπλωνει τερμα κατω και θα το εχουν και μεχρι μεγαλα. ειναι ελαφρι και μικρο σε σχεση που ειναι διπλο. και βεβαια ειναι ο ενας διπλα στον αλλον γιατι ειχα δει και καροτσια που ειναι ο ενας πισω απο τον αλλον και δεν ηθελα.
να εχεις πολυ κουραγιο και πολυ δυναμη και αν εχεις κανεναν να σε βοηθησει ειναι το ιδανικο. γιατι ειδικα τον πρωτο καιρο που ξυπνανε συνεχεια ειναι μεγαλη κουραση. αλλα να θυμασαι ειναι διπλη ευτυχια και οταν με το καλο θα τα δεισ θα τρελαθεις!!!! αχ τι στιγμεσ και αυτες μοναδικες.....τι μου θυμησεσ τωρα αν και τα δικα μου ειναι μονο 8 1/2 μηνων!!!!!!!!

Εγω τελικά παράγγειλα της PEG PEREGO το ARIA TWINS από το EBABY. Θέλω να πιστεύω ότι την άλλη βδομάδα θα είναι εδώ. Το δοκίμασα σε κάποια μαγαζιά εδω και είναι πολύ βολικό.

Κορίτσια να σας ρωτήσω και κάτι άλλο???
Σε ποια εβδομάδα γεννήσατε εσείς? Εγω είμαι στις 34 και με προγραμμάτισε ο γιατρός στις 26/11 γιατι τα μωρά είανι ήδη πολύ μεγάλα. Κανονικά στο μήνα μου μπαίνω στις 30/11.

Οταν γεννησα ημουν 36 εβδομαδες και 3 μερες- η Ζωη γεννηθηκε 3,200 και η Χριστινα 2,870!!! Μην αγχωνεσαι- ολα θα πανε καλα =)



Έχει επεξεργασθεί από τον/την fotini+2 στις Πεμ Νοε 18, 2010 10:55 am, 2 φορές συνολικά

37Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Τετ Νοε 17, 2010 8:30 am

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fotini+2 έγραψε:
Οταν γεννησα ημουν 36 ευδομαδες και 3 μερες- η Ζωη γεννηθηκε 3,200 και η Χριστινα 2,870!!! Μην ανχωνεσαι- ολα θα πανε καλα =)

ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ. ΑΝ ΕΙΔΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΟΙ ΜΙΚΡΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ.

ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ (ΗΜΟΥΝ 33+2) ΗΤΑΝ Ο ΕΝΑΣ 2100 ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ 2400. ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΙΣ 10/12 ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ.
Sad Sad Sad

38Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Πεμ Νοε 18, 2010 7:14 am

mariatwins

mariatwins
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
marianna έγραψε:
mariatwins έγραψε:

εγω πηρα ενα inglesina παρα πολυ καλο απο την πρωτη στιγμη τουσ εβαλα γιατι η πλατη ξαπλωνει τερμα κατω και θα το εχουν και μεχρι μεγαλα. ειναι ελαφρι και μικρο σε σχεση που ειναι διπλο. και βεβαια ειναι ο ενας διπλα στον αλλον γιατι ειχα δει και καροτσια που ειναι ο ενας πισω απο τον αλλον και δεν ηθελα.
να εχεις πολυ κουραγιο και πολυ δυναμη και αν εχεις κανεναν να σε βοηθησει ειναι το ιδανικο. γιατι ειδικα τον πρωτο καιρο που ξυπνανε συνεχεια ειναι μεγαλη κουραση. αλλα να θυμασαι ειναι διπλη ευτυχια και οταν με το καλο θα τα δεισ θα τρελαθεις!!!! αχ τι στιγμεσ και αυτες μοναδικες.....τι μου θυμησεσ τωρα αν και τα δικα μου ειναι μονο 8 1/2 μηνων!!!!!!!!

Εγω τελικά παράγγειλα της PEG PEREGO το ARIA TWINS από το EBABY. Θέλω να πιστεύω ότι την άλλη βδομάδα θα είναι εδώ. Το δοκίμασα σε κάποια μαγαζιά εδω και είναι πολύ βολικό.

Κορίτσια να σας ρωτήσω και κάτι άλλο???
Σε ποια εβδομάδα γεννήσατε εσείς? Εγω είμαι στις 34 και με προγραμμάτισε ο γιατρός στις 26/11 γιατι τα μωρά είανι ήδη πολύ μεγάλα. Κανονικά στο μήνα μου μπαίνω στις 30/11.

εγω γεννησα 37+1 μερα. δεν αντεχα αλλο ηθελα απεγνωσμενα να γεννησω και λιγεσ μερες πριν αποφασιστει οτι θα γεννησω με εβαλε και εκανα μια εξεταση να δουμε ποσο αντεχουν τα μωρα ακομα. και ετσι αποφασιστικε η ακριβες ημερομηνια. να ξερεις οτι θα ειναι σουπερ εμπειρια και να την ζησεις. με επισκληριδιο θα γεννησεις?
ολα καλα θα πανε μην ανχοθεις καθολου. εμενα ο νικολας μου ηταν 2300 και ο γιαννης μου 2540 ενω στο υπερυχο που καναμε μου τους εβγαζαν πιο αδυνατους, αλλα ολα καλα πηγαν!!!!

39Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Πεμ Νοε 18, 2010 10:05 am

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariatwins έγραψε:

εγω γεννησα 37+1 μερα. δεν αντεχα αλλο ηθελα απεγνωσμενα να γεννησω και λιγεσ μερες πριν αποφασιστει οτι θα γεννησω με εβαλε και εκανα μια εξεταση να δουμε ποσο αντεχουν τα μωρα ακομα. και ετσι αποφασιστικε η ακριβες ημερομηνια. να ξερεις οτι θα ειναι σουπερ εμπειρια και να την ζησεις. με επισκληριδιο θα γεννησεις?
ολα καλα θα πανε μην ανχοθεις καθολου. εμενα ο νικολας μου ηταν 2300 και ο γιαννης μου 2540 ενω στο υπερυχο που καναμε μου τους εβγαζαν πιο αδυνατους, αλλα ολα καλα πηγαν!!!!

Σήμερα πηγα παλι στον γιατρο και μου ειπε τελικα οτι την αλλη παρασκευη γενναμε. θα παω βεβαια την Πεμπτη να τα ζυγισουμε και να δουμε αν ειναι ενταξει το βαρος τους. Ευχομαι να πανε ολα καλα, γιατι το αγχος με εχει πιασει απο τωρα.
Στο νοσοκομειο δεν κανουνε επισκληριδιο, λεγεται καπωσ αλλιως, ραχιαια νομιζω. Παντωσ δεν κανουνε ολικη ναρκωση.

40Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Πεμ Νοε 18, 2010 10:50 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianna έγραψε:
mariatwins έγραψε:

εγω γεννησα 37+1 μερα. δεν αντεχα αλλο ηθελα απεγνωσμενα να γεννησω και λιγεσ μερες πριν αποφασιστει οτι θα γεννησω με εβαλε και εκανα μια εξεταση να δουμε ποσο αντεχουν τα μωρα ακομα. και ετσι αποφασιστικε η ακριβες ημερομηνια. να ξερεις οτι θα ειναι σουπερ εμπειρια και να την ζησεις. με επισκληριδιο θα γεννησεις?
ολα καλα θα πανε μην ανχοθεις καθολου. εμενα ο νικολας μου ηταν 2300 και ο γιαννης μου 2540 ενω στο υπερυχο που καναμε μου τους εβγαζαν πιο αδυνατους, αλλα ολα καλα πηγαν!!!!

Σήμερα πηγα παλι στον γιατρο και μου ειπε τελικα οτι την αλλη παρασκευη γενναμε. θα παω βεβαια την Πεμπτη να τα ζυγισουμε και να δουμε αν ειναι ενταξει το βαρος τους. Ευχομαι να πανε ολα καλα, γιατι το αγχος με εχει πιασει απο τωρα.
Στο νοσοκομειο δεν κανουνε επισκληριδιο, λεγεται καπωσ αλλιως, ραχιαια νομιζω. Παντωσ δεν κανουνε ολικη ναρκωση.
Mε το καλο κουκλα μου σου ευχομαι . Μην αγχωνεσαι η ραχιαια ειναι σχεδον το ιδιο με την επισκληριδιο απλα γινεται σε διαφορετικο σημειο απο οτι ξερω. Ευχομαι ολα καλα και με το καλο να κρατησεις τα παιδακια σου στην αγκαλια σου. Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα και μην αγχωνεσαι . Περιμενουμε νεα σου .

41Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Παρ Νοε 19, 2010 7:13 am

mariatwins

mariatwins
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
marianna έγραψε:
mariatwins έγραψε:

εγω γεννησα 37+1 μερα. δεν αντεχα αλλο ηθελα απεγνωσμενα να γεννησω και λιγεσ μερες πριν αποφασιστει οτι θα γεννησω με εβαλε και εκανα μια εξεταση να δουμε ποσο αντεχουν τα μωρα ακομα. και ετσι αποφασιστικε η ακριβες ημερομηνια. να ξερεις οτι θα ειναι σουπερ εμπειρια και να την ζησεις. με επισκληριδιο θα γεννησεις?
ολα καλα θα πανε μην ανχοθεις καθολου. εμενα ο νικολας μου ηταν 2300 και ο γιαννης μου 2540 ενω στο υπερυχο που καναμε μου τους εβγαζαν πιο αδυνατους, αλλα ολα καλα πηγαν!!!!

Σήμερα πηγα παλι στον γιατρο και μου ειπε τελικα οτι την αλλη παρασκευη γενναμε. θα παω βεβαια την Πεμπτη να τα ζυγισουμε και να δουμε αν ειναι ενταξει το βαρος τους. Ευχομαι να πανε ολα καλα, γιατι το αγχος με εχει πιασει απο τωρα.
Στο νοσοκομειο δεν κανουνε επισκληριδιο, λεγεται καπωσ αλλιως, ραχιαια νομιζω. Παντωσ δεν κανουνε ολικη ναρκωση.

ωραια!!!!ολα καλα θα πανε και με το καλο να δεις και να αγκαλιασεις τα ζουζουνια σου!!! θα ειναι τελεια που θα τα ακουσεις μολις βγουν!!! σου ευχομαι ολα να πανε καλα και περιμενω και εγω νεα σου!!!!!!!!!!!!

42Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Παρ Νοε 19, 2010 9:11 am

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariatwins έγραψε:

ωραια!!!!ολα καλα θα πανε και με το καλο να δεις και να αγκαλιασεις τα ζουζουνια σου!!! θα ειναι τελεια που θα τα ακουσεις μολις βγουν!!! σου ευχομαι ολα να πανε καλα και περιμενω και εγω νεα σου!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ. ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΩ. ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

43Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Παρ Νοε 19, 2010 9:16 am

fotini+2

fotini+2
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Marianna me to kalo na deis ta aggelodia soy! Polles eyxes kai apo emas!!!! Fotini + Zoe & Christina!!!!!

44Διδυμομανούλες???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Διδυμομανούλες???? Παρ Νοε 19, 2010 9:29 am

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fotini+2 έγραψε:Marianna me to kalo na deis ta aggelodia soy! Polles eyxes kai apo emas!!!! Fotini + Zoe & Christina!!!!!

Ευχαριστω πολυ Φωτεινη μου. Και συ να χαιρεσαι την κουκλες σου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις