Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
83 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 83 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 14]

eua gk

eua gk
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
peppa pig έγραψε:Καλησπερα μανουλεs απο ηρακλειο ειμαι και γω νέα στη παρέα σαs!!!!
Σημερα πηγα στο γιατρο και μου επιβεβαιωσε την εγκυμοσυνη μου. δυστηχωs δεν εχω να του δινω καθε φορα 60 ευρω και να πληρωσω και το ασκληπιειο στο τέλοs. (ανεργη εγω και εποχιακοs ο αντραs μου)
Σαs παρακαλω θέλω να με βοηθήσετε.. εχω σκασει απο το αγχοs μου 1ον ψαχνω για γιατρο στο ΠΑΓΝΗ.
2ον τιs εξετασειs που θα μου γραφει για να τιs κανω στο ΠΑΓΝΗ πρεπει να μου τισ γραφει πρωτα γιατροσ του ΙΚΑ;;ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ...ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΒΟΗΘΑΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ..ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 13.07.2012 ΣΤΟ ΠΑΓΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΙΔΑΚΗ ΛΟΥΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ...ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ...ΕΤΣΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ...ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟΝ ΜΑΝΙΔΑΚΗ Μ ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΙ ΕΦΕΥΓΑ..ΟΤΙ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΧΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΤΟ INTERNET..ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤ ΑΛΛΟ...ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΑΑΧ ΑΥΤΟΣ Ο ΝΕΑΡΟΣ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟΣ...ΑΛΕΞΑΚΗΣ Τ ΟΝΟΜΑ ΝΟΜΙΖΩ ΔΗΜΗΤΡΗΣ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ...Η ΜΑΙΕΣ...ΤΕΛΕΙΕΣ...ΘΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ...ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΚΗ..ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΟΙ Η ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Σ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΠΕΣ ΜΟΥ
3ον ακουσα οτι οι γιατροι δε σε αναλαμβανουν πριν το 3 μηνα;;;ειναι αληθεια;; και γω τι θα κανω μεχρι τοτε...
Δεν εχω ιδεα για τιποτα....
Καποια μανουλα που γεννησε προσφατα εκει μπορει να μου πει;;;;
Σαs ευχαριστωωωωω!!!!

peppa pig

peppa pig
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ...ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΒΟΗΘΑΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ..ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 13.07.2012 ΣΤΟ ΠΑΓΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΙΔΑΚΗ ΛΟΥΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ...ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ...ΕΤΣΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ...ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟΝ ΜΑΝΙΔΑΚΗ Μ ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΙ ΕΦΕΥΓΑ..ΟΤΙ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΧΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΤΟ INTERNET..ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤ ΑΛΛΟ...ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΑΑΧ ΑΥΤΟΣ Ο ΝΕΑΡΟΣ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟΣ...ΑΛΕΞΑΚΗΣ Τ ΟΝΟΜΑ ΝΟΜΙΖΩ ΔΗΜΗΤΡΗΣ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ...Η ΜΑΙΕΣ...ΤΕΛΕΙΕΣ...ΘΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ...ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΚΗ..ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΟΙ Η ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Σ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΠΕΣ ΜΟ

Aχ σε ευχαριστω !!! Τη πεμπτη θα ερθω απο το χωριο και θα παω ΠΑΓΝΗ να το ψαξω λιγο.... δε με πειραζει αν ο γιατροσ ειναι ειδηκευομενοs να χαιρεσε το μωρακι σου !!!!! και παλι σε ευχαριστωωωω

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
peppa pig έγραψε:Καλησπερα μανουλεs απο ηρακλειο ειμαι και γω νέα στη παρέα σαs!!!!
Σημερα πηγα στο γιατρο και μου επιβεβαιωσε την εγκυμοσυνη μου. δυστηχωs δεν εχω να του δινω καθε φορα 60 ευρω και να πληρωσω και το ασκληπιειο στο τέλοs. (ανεργη εγω και εποχιακοs ο αντραs μου)
Σαs παρακαλω θέλω να με βοηθήσετε.. εχω σκασει απο το αγχοs μου 1ον ψαχνω για γιατρο στο ΠΑΓΝΗ.
2ον τιs εξετασειs που θα μου γραφει για να τιs κανω στο ΠΑΓΝΗ πρεπει να μου τισ γραφει πρωτα γιατροσ του ΙΚΑ;;
3ον ακουσα οτι οι γιατροι δε σε αναλαμβανουν πριν το 3 μηνα;;;ειναι αληθεια;; και γω τι θα κανω μεχρι τοτε...
Δεν εχω ιδεα για τιποτα....
Καποια μανουλα που γεννησε προσφατα εκει μπορει να μου πει;;;;
Σαs ευχαριστωωωωω!!!!


kalws orises koritsi k m to kalo sto mwraki soy!!!!!!apo poy eisai esy?

peppa pig

peppa pig
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalws orises koritsi k m to kalo sto mwraki soy!!!!!!apo poy eisai esy?

Καλοs σαs βρήκα !!!!! Ειμαι απο Ηρακλειο και με μενω στο γιοφυρο αλλα μεχρι το Δεκεμβριο θα ειμαι νοτια κρητη...

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
geitonisses dld!!!egw menw pisw apo to jumbo!!!poy notia??pigaina sxoleio moires! Wink

eua gk

eua gk
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΝΩ 100μ.ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΓΝΗ

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="irininis"]
elbar έγραψε:
eva_riri έγραψε:
Elenisig έγραψε:Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?
Κ εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Ο γιατρός μου είναι στο Μητέρα αλλά ψάχνω γιατρό στο δημόσιο γιατί το ταμείο είναι μείον!!!
Μου είπαν για την Αλεξίου στο ΠΑΓΝΗ. Την ξέρετε?
[/quote

καλημερα!!σε ποια βδομαδα εισαι??εγω απο παγνη εχω ακουσει για το μανιδακη και το σηφακη..τι σου εχουν πει γι αυτην??

Για τους δυο προαναφερθεντες δε κρινω σκοπιμο να εκφραστω δημοσια απο την εμπειρια μου. Η Αλεξιου αν κ ειδικευομενη...απλα εξαιρετικη επιστημων.


Κορίτσια γεια σας και εγω από ηράκλειο ειμαι και είπα νέα μπω και εγω στην παρέα σας . . Εγω έχω γεννήσει δύο φορές στο μητέρα και δεν μπορώ να πω από φροντίδα και προσοχή άλλο τίποτα όλα στην εντέλεια δυστυχώς όμως και της δύο φορές προέκυψε πρόβλημα με τα μωράκια μου και τα έστειλαν στο ΠΑ ΓΝΗ. Αυτό είναι το κακό μόλις δουν τα ζόρικα σηκώνουν τα χέρια. Και εγω δεν θελω να αλλάξω τον γιατρό μου αλλά δυστυχώς θα αναγκαστώ πρώτον γιατι είναι πολλα τα λεφτά και δεύτερον γιατι δεν θα αντέξω να ξανάαποχωριστώ το μωράκι μου αν(κούφια η ώρα που το ακούει) υπάρξει
πρόβλημα . Δεν θελω όμως να πάω στο ΠΑ ΓΝΗ μήπως ξέρετε κάποιον καλό γιατρό στο Βενιζέλειο;


Κι εγώ στο Βενιζέλειο γέννησα, μόλις 1,5 μήνα πριν! Και είχα και εγώ το Δημοσθένους! Άνετα ξεγεννάω και δέκα παιδιά μαζί του, κι ας ταλαιπωρήθηκα 12 ώρες χωρίς επισκληρίδιο. Η μπέμπα κατέβαινε με τον αγκώνα και οποιοσδήποτε άλλος θα την έπαιρνε αμέσως με καισσαρική, κι όμως το πάλεψε μέχρι τέλους και ευτυχώς για μένα η μπουμπού γεννήθηκε φυσιολογικά. Ήταν πολύ περιποιητικός από τη γέννα μέχρι το εξιτήριο. Απλά να πας εγκαίρως γιατί δεν αναλαμβάνει εύκολα σε προχωρημένες εγκυμοσύνες! Είναι πάααααρα πολύ καλός, δεν άκουσα ποτέ αρνητικό σχόλιο για το όνομά του. Και οι 3 μέρες στο νοσοκομείο ήταν μια χαρά! Δίκλινο δωμάτιο, 2 φορές τη μέρα περνούσαν οι κοπέλες και καθάριζαν, οι μαίες πολύ εξυπηρετικές και πρόθυμες..Με το καλό σου εύχομαι!!

irininis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα κοριτσια....τι κανετε σημερα?
εγω ειμαι πολυ χαρουμενη πηγα εχ8ες πρωτη φορα στον γιατρο και μου ειπε οτι ολα πανε καλα και μου εφυγε ενα πολυ μεγαλο αγχος....!!!
ακολουθησα την συμβουλη της eva_riri και πηγα στον Δημοσθενους στο βενιζελειο......
απλα δεν εχω λογια......ειναι παραααα πολυ καλος μου μιλησε τοσο ζεστα και φιλικα που αμεσως αισθανθηκα πολυ ανετα και χαλαρωσα....τον παρακαλεσα να με αναλαβει γιατι ηθελα τον καλυτερο λογο βεβαρυμενου ιστορικου σε προηγουμενες εγκυμοσυνες....ευτηχως δεχτηκε....ολα πηγαν πολυ καλα....ευχομαι και σε εσας οτι καλυτερο....
ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ - Σελίδα 8 654316

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalispera koritsi!!!mpravo me to kalo loipon k ola tha pane teleia!!!!einai poly vasiko poy noiwtheis kala k me ton giatro...!!!! ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ - Σελίδα 8 50580 ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ - Σελίδα 8 50580 ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ - Σελίδα 8 417472 ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ - Σελίδα 8 417472

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irininis έγραψε:καλησπερα κοριτσια....τι κανετε σημερα?
εγω ειμαι πολυ χαρουμενη πηγα εχ8ες πρωτη φορα στον γιατρο και μου ειπε οτι ολα πανε καλα και μου εφυγε ενα πολυ μεγαλο αγχος....!!!
ακολουθησα την συμβουλη της eva_riri και πηγα στον Δημοσθενους στο βενιζελειο......
απλα δεν εχω λογια......ειναι παραααα πολυ καλος μου μιλησε τοσο ζεστα και φιλικα που αμεσως αισθανθηκα πολυ ανετα και χαλαρωσα....τον παρακαλεσα να με αναλαβει γιατι ηθελα τον καλυτερο λογο βεβαρυμενου ιστορικου σε προηγουμενες εγκυμοσυνες....ευτηχως δεχτηκε....ολα πηγαν πολυ καλα....ευχομαι και σε εσας οτι καλυτερο....
ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ - Σελίδα 8 654316

Ο άνθρωπος δεν υπάρχει!! είσαι πολύ τυχερή που σε ανέλαβε! ελπίζω να διάβασες τη δική μου πρόσφατη εμπειρία παραπάνω και να μην έχεις αμφιβολίες εάν έκανες καλά! Με το καλό γλυκιά μου! Τουλάχιστον από γιατρό έπεσες στα καλύτερα! Και προς Θεού, μην παρεξηγηθώ, δεν έχω κανένα λόγο να τον εξυμνώ τόσο πέρα από τη δική μου περίπτωση που φέρθηκε άψογα!

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
πολυ χαιρομαι!!!περιμενω μηνυμα σου να μου πεις τι εγινε αναλυτικα!!!! Very Happy

irininis έγραψε:καλησπερα κοριτσια....τι κανετε σημερα?
εγω ειμαι πολυ χαρουμενη πηγα εχ8ες πρωτη φορα στον γιατρο και μου ειπε οτι ολα πανε καλα και μου εφυγε ενα πολυ μεγαλο αγχος....!!!
ακολουθησα την συμβουλη της eva_riri και πηγα στον Δημοσθενους στο βενιζελειο......
απλα δεν εχω λογια......ειναι παραααα πολυ καλος μου μιλησε τοσο ζεστα και φιλικα που αμεσως αισθανθηκα πολυ ανετα και χαλαρωσα....τον παρακαλεσα να με αναλαβει γιατι ηθελα τον καλυτερο λογο βεβαρυμενου ιστορικου σε προηγουμενες εγκυμοσυνες....ευτηχως δεχτηκε....ολα πηγαν πολυ καλα....ευχομαι και σε εσας οτι καλυτερο....
ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ - Σελίδα 8 654316

irininis


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευχαριστω πολυ κοριτσια....!!!!!την τεταρτη θα ξαναπαω με εξετασεις και τα σχετικα θα κανουμε και υπερηχο για καρδιακο παλμο....προς το παρων ολα τελεια....λεπτομερειες την τεταρτη....!!!!!

ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ - Σελίδα 8 654316

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Μανούλες... είμαι και εγω μελοντική μανούλα απο το Ηράκλειο και έχω μέσα στην κοιλίτσα μου ένα μικρούλι τριών μηνών... μένω και εγώ Ηράκλειο...

Ο άντρας μου και εγώ έχουμε συνεργείο αυτοκινήτων στον Παραλιακό όποια μανούλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει μύνημα να κάνουμε καλύτερη τιμούλα.... ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ - Σελίδα 8 654316

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ηρθα κ εγωωωω
πρωτα ο θεος θα γεννησω 11/2 στο παγνη

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως ηρθατε κοριτσια!!!να εχετε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!! ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ - Σελίδα 8 215994 ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ - Σελίδα 8 215994 ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ - Σελίδα 8 215994

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια! και γω Ηρακλειο μενω, στον Καρτερο και εχω πητ 2/2

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας μελουσες και μη μαμάδες!!! Και καλως ήρθατε οι καινούριες!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλως σας βρηκαμε!!

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τα νεα σας...!

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια έχει γεννήσει καμία στο ασκληπιειο?? ξερετε αντην μαία την πληρώνουμε εμείς είναι μέσα στο πακέτο??

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχει καμία να μου προτείνει κάποιον γιατρό στο Παγνη???

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xrisili έγραψε:Καλημέρα κορίτσια έχει γεννήσει καμία στο ασκληπιειο?? ξερετε αντην μαία την πληρώνουμε εμείς είναι μέσα στο πακέτο??
καλημερα!!εγω γεννησα εκει οχι δεν εδωσα ξεχωριστα χρηματα για μαια πλην του αν ηθελα εγω!!!!

xrisili έγραψε:εχει καμία να μου προτείνει κάποιον γιατρό στο Παγνη???

εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τον Σηφακη,θα πηγαινα κ εγω αλλα οταν το αποφασισα ημουν ηδη 4,5μηνων κ δεν με ανελαβε!!!!!(ο γιατρος μου ειναι στο ασκληπιειον κ για το οικονομικο μερος σκεφτομουν δημοσιο)

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vetaki..! έγραψε:
xrisili έγραψε:Καλημέρα κορίτσια έχει γεννήσει καμία στο ασκληπιειο?? ξερετε αντην μαία την πληρώνουμε εμείς είναι μέσα στο πακέτο??
καλημερα!!εγω γεννησα εκει οχι δεν εδωσα ξεχωριστα χρηματα για μαια πλην του αν ηθελα εγω!!!!

xrisili έγραψε:εχει καμία να μου προτείνει κάποιον γιατρό στο Παγνη???

εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τον Σηφακη,θα πηγαινα κ εγω αλλα οταν το αποφασισα ημουν ηδη 4,5μηνων κ δεν με ανελαβε!!!!!(ο γιατρος μου ειναι στο ασκληπιειον κ για το οικονομικο μερος σκεφτομουν δημοσιο)

με ποιον γεννησες στο ασκληπειο??
ο Σηφακης το ξερω δεν αναλαμβανει ευκολα...

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στον Ξημερη..εσυ σε ποιον πας??

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vetaki..! έγραψε:στον Ξημερη..εσυ σε ποιον πας??

εγω πάω στον Καλέμπουμπα..πολύ καλός..προσπαθώ να γλυτώσω το ιδιωτικό αλλα με αυτά που βλέπω στα δημόσια νοσοκομεία πολύ το φοβάμαι ότι θα παραμείνω στο ιδωτικό.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις