Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
172 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 172 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:εεεεεεεεεεε ενταξει..μια κρυφφηηηη ελπιδα την εχω ακομη εννοειται!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 M054


 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 C35

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:Κοριτσια μου,μπηκα πεταχτα γιατι θα πρεπει να φυγω...εχω πανεπιστημιο(22 ειμαι)απλα ηθελα να ευχηθω στην ελενη καλα αποτελεσματα και στη λιανα να πω τα θερμα μου συγχαρητηρια!!!φιλακια στις υπολοιπες,εγω καθε μερα νιωθω και πιο πολυ εγκυος...(ενα προαισθημα) και ας εχω ακομα 8-9 μερες περιθοριο για να ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ η ακατανομαστη!!!


η θετικη σκεψη μετραει...και να δεις που δεν θα ερθει η ακατανομαστη!!!!

επισης καλως ορισες στην παρεα μας και καλο μαθημα!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 C07

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γκρινιαρα έγραψε:
goldangel1990 έγραψε:Κοριτσια μου,μπηκα πεταχτα γιατι θα πρεπει να φυγω...εχω πανεπιστημιο(22 ειμαι)απλα ηθελα να ευχηθω στην ελενη καλα αποτελεσματα και στη λιανα να πω τα θερμα μου συγχαρητηρια!!!φιλακια στις υπολοιπες,εγω καθε μερα νιωθω και πιο πολυ εγκυος...(ενα προαισθημα) και ας εχω ακομα 8-9 μερες περιθοριο για να ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ η ακατανομαστη!!!


η θετικη σκεψη μετραει...και να δεις που δεν θα ερθει η ακατανομαστη!!!!

επισης καλως ορισες στην παρεα μας και καλο μαθημα!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 C07

ευχαριστω γκρινιαρα μου!!να σαι καλα!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:Κοριτσια μου,μπηκα πεταχτα γιατι θα πρεπει να φυγω...εχω πανεπιστημιο(22 ειμαι)απλα ηθελα να ευχηθω στην ελενη καλα αποτελεσματα και στη λιανα να πω τα θερμα μου συγχαρητηρια!!!φιλακια στις υπολοιπες,εγω καθε μερα νιωθω και πιο πολυ εγκυος...(ενα προαισθημα) και ας εχω ακομα 8-9 μερες περιθοριο για να ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ η ακατανομαστη!!!

κι εγω εχω αλλες 10 μερες και δν αισθανομαι παλι τιποτα χαχαχα Razz
ελπιζω κοπελα μου αυτη η αισθηση που εχεις σε 9 μερουλες να αποδειχθει αληθινη!!!!
καλο μαθημα!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια αλλα μεχρι να διαβασω 20 σελιδες θα γινει καλησπερα!!!!Τεντοπανο θα γραψω και δε θελω σχολια!Χαχαχαχα!

Ελευθερια καλως ηρθες παλι κουκλα μου!μας ελειψες πολυ!ελπιζω να ειναι καλα το λουλουδακι σου!Περασαν οι 2 μηνες.... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 M105

Αγαπη τι εκανες τελικα με το σπυρακι;πολλες υπνηλιες εχεις τελευταια!Βρε κι εγω χαρταετους πετουσαν χθες!Κι εγω δεν κοιμαμαι τα βραδια απο το αγχος, οχι τοσο για παιδι αλλα γενικοτερα....

Αργυρω πως ειναι ο αντρας σου; πιστευω χειροτερα ειναι να αρρωσταινουν οι αντρες παρα τα παιδια...εμενα ο δικος μου κανει σαν να ηρθε το τελος του κοσμου...χαχαχαχαχα!
Τι ταση ειναι αυτη να βαζω και το μισο στην ηλικια σου;;;37 τελος!Κι εγω ακουγα βελονα κι εστριβα και οταν δουλευα στο ιατρειο καπως το πηρα αποφαση!Μια ζωη μου ελεγε η μανα μου δε θα μεινεις εγκυος; Σουρωτηρι θα σε κανουν...αν και για μενα το χειροτερο ηταν η γλυκοζη που πινεις... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 M063Το διαβασα για την λακτα μη νομιζεις!

Λεμονακι γιατι ανησυχεις τοσο για το στηθος σου;κεφτεδακια κοκκινιστα με πατατουλες τηγανιτες και σαλατουλα!

Νικη ο καρυοτυπος;δεν ηξερα χθες οτι ηταν νηστεια... Embarassed Εμενα δε με νοιαζει για καφε γιατι δε μου αρεσει καθολου η γευση του.... Rolling Eyes Αφου αδιαθετησεις θα αλλαξει η διαθεση σου, πιστεψε με!Πηλιο ε; δεν εχω ερθει αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα!

Ελενη εκανες χοριακη τελικα;Καλη επιτυχια!

Κωνσταντινα πως παει η εγκυμοσυνη;ποσο εισαι τωρα;

Αλεξια με το καλο να ακουσετε καρδουλα!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 669659

Ευη τι κριμα που εισαι μακρυα να μου εκανες και τα δικα μου νυχια!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 M207

Ελλη κι εγω τεντοπανο απλωνω...Και ο δικος μου περνει καποιες φορες απο το σπιτι καφε!Βρε τι ντρεπεσαι; Εμενα ο αντρας μου τωρα μου ειπε πως θα κανουν προσφορα με μειωμενο μισθο (ειναι ενοικιαζομενος) και αν δεν δεχθουν με τοσα λιγα και παρουν αλλους τοτε απο 1/4 θα ειναι ανεργος!κι εμενα το ταμειο 100€ μειον!Δεν κανεις καμια φακη; και γρηγορη και φθηνη!Οσο για τα μαλλια μην κανεις βαφες και τετοια μεχρι να επιβεβαιωσεις οτι δεν εισαι....

xaftounaki τρελαινομαι για κυριακατικες βολτες!

Σοφια εχεις αγωνια για την αυχενικη; αν εχει καλη θεση θα το δεις το φυλο, αν οχι την επομενη!

myrtenia Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 Cz53. Γιατι κανεις ετσι βρε παιδι μου; οτι ειναι να γινει θα γινει, θα ηρεμησεις;; καλα τωρα σου ηρθε να κανεις ολες τις δουλειες; Κοιτα χοριακη εκανα την 25η ημερα του κυκλου σε κυκλο 28 ημερων και ηταν θετικη, 41 μοναδες!

Λενακι που ξερεις μπορει εσεις οι δυο να μεινατε μαζι εγκυος!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 35468

Χριστινα ποτε θα τα ξεκινησεις τα τεστακια τελικα;Καλε μην ακους τι σου λεει ο καθενας και παθαινεις πανικο!Εμενα για χοριακη μου πηραν 16€!

Φουρφουρακι καθε γυναικα βιωνει διαφορετικα την ωορρηξια. Αλλες δεν εχουν τιποτα και αλλες εχουν παρομοια συμπτωματα με αυτα λιγο πριν την περιοδο!

Δεσποινα ησυχια ταξη και ασφαλεια τα σ/κ!πως παει η εγκυμοσυνη;Να μη σκας εσυ, ευτυχως που σε βοηθα ο μπαμπας σου!

Λιανα περαστικα σου!εισαι εγκυουλα!συγχαρητηρια!!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 50580 Να μην λες χαζομαρες!Συνελθε!οσο για το οτι δεν το λες σε καταλαβαινω!

Ευουλι αντε να ξεκινησεις δουλεια να βγεις απο το σπιτι!

Γκρινιαρα βουρ στις  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 215994

Μαρια  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 417472

Εβελιν καλως ηρθες!με το καλο να εχεις καθυστερηση!Λυπαμαι για την απωλεια σου και αυτες τις αδερφης σου!Κι εγω στο κλαμπ με τις αποβολες!

Γιαννα κανε τεστ αλλα ισως ειναι και επειδη γεννησες προσφατα!

Τωρα τα δικα μου!Πηγα σαββατο βραδυ ρεμπεταδικο, περασαμε καλα αφου χορεψα κιολας...αφηστε τα!Μου εδιναν και κρασακι 8-9 μονο ηπια αλλα δεν ηξεραν οτι αν και δεν πινω ειμαι γερο ποτηρι!Δεν μεθυσα, ημουν τελεια και το βραδυ και την επομενη το πρωι!Αλλα απο το απογευμα νοιωθω χαλια το στομαχι μου...καμια ιωση!Οσο για τις προσπαθειες καλα κρατουν αλλα δεν αγχωνομαι καθολου προς το παρον!Ουτε γονιμες ουτε τιποτα....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως την Ιωαννα!!Σουπερ περασες βλεπω!! εγω μαλλον την επομενη φορα που θα χορεψω θα ειναι στο γαμο μου Laughing Laughing Laughing οχι γιατι δν μου αρεσει , αλλα γιατι δν παω και πουθενα!!εκτος αν πιανεται αν χορευω μονη στο σπιτι!!!αχ οι δυο φιλεναδουλες μου οι παιδικες απο Χαλκιδα μου επιβεβαιωσαν οτι θα ερθουν στο γαμο μου και εχω χαρει τοσο πολυ  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 654316  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 654316  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 654316  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 654316

Τα μαλλια μου ειμαι δν ειμαι θα θελουν βαψιμο για το γαμο σιγουρα γιατι εχω πολλες λευκες τριχες!!Δν μπορω να εμφανιστω σαν την μανια!!!χαχαχαχα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 M146

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΤΕΝΤΟΠΑΝΟ ΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΥΜΑΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ??? ΕΓΩ ΞΕΧΑΣΑ ΤΗ ΕΦΑΓΑ ΧΤΕΣ...(...) (ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΤΗ ΕΦΑΓΑ ΧΤΕΣ...???) Α ΝΑΙ ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΖΑΡΙΑ ΘΥΜΗΘΙΚΑ ΧΑΧΑ ΥΠΝΗΛΙΕΣ ΟΧΙ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΦΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΣΤΙΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 10 ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΞΕΡΑΘΩ ΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΕ ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΡΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣΕ?? ΤΗΣ ΒΡΑΔΥΝΕΣ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΚΑΤΑ ΔΩ ΤΗΣ ΕΚΟΨΕΣ??? ΧΑΛΑΣΕΣ ΚΑΙ ΣΥ Ε ??? Laughing Laughing ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΣ ΧΑΘΗΚΕ ΛΕΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ????

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που να μη διάβαζα γρήγορα η γυναίκα !!
Κακούργες!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 M143 Πόσα γράψατε????

Αχ δε θυμάμαι να σχολιάσω μια μια εδώ δε θυμάμαι ποια είπε τι  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 M097

Οπότε φιλιά σε όλες σας κ σιγά σιγά θα θυμηθεί η κούτρα μου  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 M097 χιχιχιχι

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη ειναι ευκολο!!ανοιγεις σε καινουριο παραθυρο στον browser που χρησιμοποιεις, να απαντας και σε ενα αλλο εχεις τις απαντησεις απο τις υπολοιπες! εκει διαβαζεις μια μια τις απαντησεις απο τα κοριτσια, και ταυτοχρονα απαντας Twisted Evil

Wink Wink

αχ τωρα ειναι και ο μηνας της Μαρινας οντως!!Μακαρι να εχουμε συντομα νεα της!!! cheers cheers

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως την Αντα μας!
πλακα κανεις?εδω την κυριακη μονο ειχαν γραψει γυρω στις 10 σελιδες..και σκεψου οτι το ΣΚ υποτιθεται οτι ειναι πιο ηρεμα τα πραγματα!Φαντασου σημερα που εχουμε πιασει το κουτσομπολιο παλι χαχαχα

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ιωαννα και αντα καλημερα...που χαθηκατε καλε???

εμεις εδω τα ιδια...

πειναω αλλα οσο να φαω και να ρθω θα εχετε φτασει στο #17...χαχαχαχαχα!!!


βρε ιωαννα κρατας σημειωσεις και μετα γραφεις το σεντονι??? χιχιχιχιχιχι

 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 C12

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη το ειχα αναγκη να περασω και λιγο καλα μετα απο πολυ καιρο...αλλα δυστυχως κρατησε λιγο!Εμενα παλι δε μου αρεσει να χορευω αν κι εκανα 10 χρονια χορο παραδοσιακο...πονεμενη ιστορια!Ωραια θα ειναι να ειναι εκει οι φιλες σου!Απλα λεω αντυγες και βαφες να μην κανεις σε γονιμες μερες και μερες που περιμενεις να αδιαθετησεις!

Αγαπη η Μαρινα κατα τις 15 του μηνα νομιζω θα εκανε την επεμβαση!Ανησυχω!Τα βραδια κι εγω κατα τη 1 πεφτω για υπνο!

Αντα που εισαι εσυ καλε; καναμε μαζι απουσια;Δυστυχως εγω διαβαζω αργα.... Rolling Eyes

γκρινιαρα εδω ειμαι!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κορίτσια το Σ/Κ το αφιερώνω στον ανδρούλη , γιατί μου λείπει πολύ οπότε είμαστε σαν τα αυτοκολλητάκια Razz

Έμπαινα το πρωί λίγο πριν ξυπνήσει αλλά τον τελευταίο καιρό ξυπνάει νωρίς!! Shocked ή εγώ αργά Razz

Όπως κ να χει το Σάββατο πόνεσαν τα πόδια μας , όλο το κέντρο γυρίσαμε κ το καταφχαριστήθηκα!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 328109  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 328109 φάγαμε κ οικονομικά σε ένα σούπερ μαγαζί κ ήπιαμε κι ένα σκασμό κρασί Embarassed
Το οποίο μάλλον κάνανε λάθος κ δεν το χρέωσαν γιατί μετά που είδαμε την απόδειξη δεν το χε. Embarassed

Άλλα ήμασταν τόσο τραλαλί τραλαλά που δεν το πήραμε χαμπάρι εκείνη την ώρα
Embarassed Embarassed Embarassed

Αγάπη, Έλλη , Ιωάννα, Γκρινιάρα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 417472 κ σε όσες είαν ιον λαιν κ δεν βλέπω τώρα!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Αχ κορίτσια το Σ/Κ το αφιερώνω στον ανδρούλη , γιατί μου λείπει πολύ οπότε είμαστε σαν τα αυτοκολλητάκια Razz

Έμπαινα το πρωί λίγο πριν ξυπνήσει αλλά τον τελευταίο καιρό ξυπνάει νωρίς!! Shocked ή εγώ αργά Razz

Όπως κ να χει το Σάββατο πόνεσαν τα πόδια μας , όλο το κέντρο γυρίσαμε κ το καταφχαριστήθηκα!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 328109  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 328109 φάγαμε κ οικονομικά σε ένα σούπερ μαγαζί κ ήπιαμε κι ένα σκασμό κρασί Embarassed
Το οποίο μάλλον κάνανε λάθος κ δεν το χρέωσαν γιατί μετά που είδαμε την απόδειξη δεν το χε. Embarassed

Άλλα ήμασταν τόσο τραλαλί τραλαλά που δεν το πήραμε χαμπάρι εκείνη την ώρα
Embarassed Embarassed Embarassed

αχ τι ομορφα! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 M121Ειδες μερικες φορες η αποσταση κανει καλο..σας αναναιωνει....εμεις που μενουμε μαζι..μονο αυτοκολλητακια δν μας λες χαχα Razz Razz

Ιωαννα εγω παλιοτερα που ειχα την καταλληλη παρεα μπορουσα να χορευω ολο το βραδυ χωρις καν να κουραζομαι... τωρα δν εχω παρεα για τετοια..αλλα μεγαλωσα κιολας Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 M048



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Δευ Μαρ 05, 2012 4:29 am, 1 φορά

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Αχ κορίτσια το Σ/Κ το αφιερώνω στον ανδρούλη , γιατί μου λείπει πολύ οπότε είμαστε σαν τα αυτοκολλητάκια Razz

Έμπαινα το πρωί λίγο πριν ξυπνήσει αλλά τον τελευταίο καιρό ξυπνάει νωρίς!! Shocked ή εγώ αργά Razz

Όπως κ να χει το Σάββατο πόνεσαν τα πόδια μας , όλο το κέντρο γυρίσαμε κ το καταφχαριστήθηκα!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 328109  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 328109 φάγαμε κ οικονομικά σε ένα σούπερ μαγαζί κ ήπιαμε κι ένα σκασμό κρασί Embarassed
Το οποίο μάλλον κάνανε λάθος κ δεν το χρέωσαν γιατί μετά που είδαμε την απόδειξη δεν το χε. Embarassed

Άλλα ήμασταν τόσο τραλαλί τραλαλά που δεν το πήραμε χαμπάρι εκείνη την ώρα
Embarassed Embarassed Embarassed

Αγάπη, Έλλη , Ιωάννα, Γκρινιάρα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 417472 κ σε όσες είαν ιον λαιν κ δεν βλέπω τώρα!!


δεν πειραζει το ηπιατε στην υγεια του ταβερνιαρη...χαχαχαχα!!!
κι εγω σημερα που ειμαι μονη ολο μεσα ειμαι...οταν ερθει ο αντρουλης καναπε και αγκαλιτσα...

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ελλη το ειχα αναγκη να περασω και λιγο καλα μετα απο πολυ καιρο...αλλα δυστυχως κρατησε λιγο!Εμενα παλι δε μου αρεσει να χορευω αν κι εκανα 10 χρονια χορο παραδοσιακο...πονεμενη ιστορια!Ωραια θα ειναι να ειναι εκει οι φιλες σου!Απλα λεω αντυγες και βαφες να μην κανεις σε γονιμες μερες και μερες που περιμενεις να αδιαθετησεις!

Αγαπη η Μαρινα κατα τις 15 του μηνα νομιζω θα εκανε την επεμβαση!Ανησυχω!Τα βραδια κι εγω κατα τη 1 πεφτω για υπνο!

Αντα που εισαι εσυ καλε; καναμε μαζι απουσια;Δυστυχως εγω διαβαζω αργα.... Rolling Eyes

γκρινιαρα εδω ειμαι!

μου ελειψες το σ/κ!!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια τόσο που χρέωνε για όλα τα άλλα τα χει βγάλει τα λεφτά του δεν θα τον λυπηθώ Rolling Eyes
οικονομικά βγήκε η έξοδος γιατί παραγγείλαμε λίγα !!!χαχαχαχαχαχα

Αφού ο άνδρας μου έφαγε μέχρι κ το συνοδευτικό ψωμί , ενώ δεν τρώει καθόλου ψωμί!!! Shocked Razz Razz

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μιλούσα 1.47 λεπτά στο τηλ. με την κουμπάρα μου  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 M097νιώθω τώρα οτι κάτι λείπει απο το αυτί μου.

Γκρινιάρα θετικό τεστάκι θα δούμε όλες μας !! και εγώ τρώω ώρες ώρες κόλλημα
και ανυπομονώ γενικά το πότε θα γίνω μάνα Crying or Very sad

Ιωάννα το κάψαμε το πελεκούδι ;
πάντα γλέντια και να περνάς έτσι όμορφα !!

Αντα γιούχου !!!
τι κανείς ;

σοφούλι καλά αποτελέσματα στην αυχενική !!

και εγώ μόνη μου είμαι σημερα Crying or Very sad


ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aντα μια χαρα σας βρισκω!Καλα εκανες και περασες καλα!Το εχουμε πολυ αναγκη τελικα αυτο που καποτε ηταν αυτονοητο...μια βολτα, χρονο με τον αντρα μας, λιγη διασκεδαση!Ας περνας εσυ καλα κι ας μην μπαινεις το σ/κ! Wink

Ναι βρε Ελλη μου τωρα που μεγαλωσες...

Γκρινιαρα κι εμενα!Να σου κανω μια ερωτηση μιας και ξεχναω; Embarassed Αποξεση δεν ειχες κανει και οχι αυτοματη αποβολη;ετσι δεν ειναι;

Λεμονακι το καψαμε ναι!Αντε και στα δικα σας......

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΤΑ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ??????????

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω να φαω τα γεμιστουλια μου κ επανερχομαι...δεν θα βγω...

λεω να κανω και μια μηλοπιτα...εχω κατι λιγουριτσες απο χθες!!!

πειτε μου μια ιδεα για να μαγειρεψω φαγακι για αυριο ρε κοριτσια...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Aντα μια χαρα σας βρισκω!Καλα εκανες και περασες καλα!Το εχουμε πολυ αναγκη τελικα αυτο που καποτε ηταν αυτονοητο...μια βολτα, χρονο με τον αντρα μας, λιγη διασκεδαση!Ας περνας εσυ καλα κι ας μην μπαινεις το σ/κ! Wink

Ναι βρε Ελλη μου τωρα που μεγαλωσες...

Γκρινιαρα κι εμενα!Να σου κανω μια ερωτηση μιας και ξεχναω; Embarassed Αποξεση δεν ειχες κανει και οχι αυτοματη αποβολη;ετσι δεν ειναι;

Λεμονακι το καψαμε ναι!Αντε και στα δικα σας......
α εγώ το χορεύω το κορμί μου συχνά
Razz Razz Razz Razz

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ιωαννα μου δεν πειραζει που ξεχνας...εγω λες θυμαμαι πολλα????!!!!!

μου εβαλε η γιατρος κολπικο υποθετο και σε 6 ωρες απλα και λιτα πηγα στο μπανιο και απεβαλα...μετα την αποβολη εκανα 2 φορες κολπικο υπερηχο για να δω αν ειχα καθαρισει και ευτυχως ημουν πεντακαθαρη

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη , Λεμονάκι εδώ είμαι!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 M200 Μπορώ εγώ μακριά σας βρε?? Razz

Έφαγα μπόλικα παστουρμά εχθές κ τώρα μυρίζω παστουρμίλα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 M048 ευτυχώς είμαι μόνη κ δε μυρίζω σε κανέναν άλλον!!

Ιωάννα καλά έκανες κ ήπιες κ χόρεψες!!Χικ χικ κι εγώ!!Χικ!

Αχ Έλλη αυτή η ανανέωση θα μας φάει τόσα χρόνια.Δόξα τω Θεώ υπάρχει το ιντερνετ!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 M207

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι Λεμονακι  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 604962  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 604962

γκρινιαρα γεμιστουλια ε??αχ μου ελειψαν..θα τα βαλω στο προγραμμα μεσα στην εβδομαδα!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 24 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις