Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!!τι κανετε?χθες εμεις ειχαμε ησυχο απογευμα και ησυχη νυχτα!!κοιμηθηκε αποτις 1 μεχερι τις 5 εκανε μαμ και αμεσως νανι μεχρι τις 8.15 το εχει σαν προγραμμα φαινεται αυτες τις μερες καθε μερα τις ιδιες ωρες οπως και τα κακακια του απο εκει που εκανε οποτε να'ναι τωρα κανει 2 φορες το πρωι μια το απογευμα και μια πρι κοιμηθει!και μενα ρε κοριτσια βαζει τη χουφτα στο στομα οταν πειναει πλακα εχει..το βραδυ ειχε ξυπνησει και δεν διαμαρτυρηθηκε εγλυφε την χουφτα του ετσι τον ακουσα!το μεσημερι θα παμε για το εμβολιο για να δουμε........

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!!τι κανετε?χθες εμεις ειχαμε ησυχο απογευμα και ησυχη νυχτα!!κοιμηθηκε αποτις 1 μεχερι τις 5 εκανε μαμ και αμεσως νανι μεχρι τις 8.15 το εχει σαν προγραμμα φαινεται αυτες τις μερες καθε μερα τις ιδιες ωρες οπως και τα κακακια του απο εκει που εκανε οποτε να'ναι τωρα κανει 2 φορες το πρωι μια το απογευμα και μια πρι κοιμηθει!και μενα ρε κοριτσια βαζει τη χουφτα στο στομα οταν πειναει πλακα εχει..το βραδυ ειχε ξυπνησει και δεν διαμαρτυρηθηκε εγλυφε την χουφτα του ετσι τον ακουσα!το μεσημερι θα παμε για το εμβολιο για να δουμε........

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια!τι κανουν τα μωρακια σας?εμενα ο μεγαλος ολη μερα φτερνιζεται και φυσαει την μυτη του αχ καταραμενες αλλεργιες ο μικρος μου ολη μερα δεν κοιμαται σχεδον καθολου αντε κανα 20λεπτο ξυπναει και μετα απο κανα 3ωρο παλι για κανα 20λεπτο αλλα το βραδυ του δινει και καταλαβαινει πανω απο 8ωρο σερι .
μαρια το στηθος μου δεν πρηζεται πολυ παρολο που τον θηλαζω αποκλειστικα γιατι τρωει συνηθως ιδιες ωρες οποτε βγαζει οση ποσοτητα χρειαζεται οσο ρουφαει το μωρο.
καλα με εχει τρελανει σημερα τον βαζω ανασκελα και προσπαθει να γυρισει μπρουμυτα αλλα ακομα δεν τα καταφερνει αφηστε που του εδωσα πριν την πανινη κουδουνιστρα του και ο σκατουλης την εβαλε στο στομα το ιδιο κανει και με το σεντονακι που τον σκεπαζω

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας γυρισαμε απο την παιδιατρο!!!
Τον επομενο μηνα ξεκιναμε κρεμουλες!!!!!Πηραμε 4 ποντους υψος!!! Και 700γρ ..επαθα ενα σοκ αλλα μου εξηγησε οτι οσο μεγαλωνει θα παιρνει και λιγοτερο !!Σουζαν και εμενα προσπαθει να γυρισει αλλα μονο οταν τον βαζω μπρουμυτα το καταφερνει ...ανασκελα ακομα τιποτα !! Μας εδωσε και αντιηλιακη κρεμα να φοραμε !!! Εσενα σου καθεται ???? Και μεις το πρωι μονο κανα 20 λεπτο και μετα μονο βραδυ!!!!!!!!! Κανα νεο απο την Τατιανα εχουμε???????

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια!!τι κανετε εμεις πηγαμε παιδιατρο καναμε εμβολιο.το κακομοιρουλι μονο οταν του το εκανε εκλαψε.μεχρι τωρα κοιμοταν και προς το παρον δεν εχει γκρινια μου ειπε να του 2 μλ ντεπον προληπτικα!!!πηρε 800 γραμμαρια περιμενα παραπανω αλλα οκ,ειναι 4.800 και 58 ποντους!!!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpempakos7 έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!τι κανετε εμεις πηγαμε παιδιατρο καναμε εμβολιο.το κακομοιρουλι μονο οταν του το εκανε εκλαψε.μεχρι τωρα κοιμοταν και προς το παρον δεν εχει γκρινια μου ειπε να του 2 μλ ντεπον προληπτικα!!!πηρε 800 γραμμαρια περιμενα παραπανω αλλα οκ,ειναι 4.800 και 58 ποντους!!!


Μπραβο !!! Εμεις κοιμομαστε καναμε μπανακι και πεσαμε ξεροι !!!!!Τοσο μου ειχε πει και μενα αλλα μονο εαν κανει πυρετο !!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΝΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΓΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ Κ ΠΟΛΥ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ ΟΜΩΣ...ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΟΛΑ ΟΚ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΡΕΛΙΤΣΕ Ι ΟΧΙ ,ΕΣΥ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΕΤΑ ΤΑ 40 ΚΑΝΑΤΕ Κ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩΩΩΩΩ ΠΛΙΖ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!
Εμείς σήμερα όλη Μέρα είμασταν στην Μαμα μου κ τριγυρνουσαμε, τώρα μόλις γυρίσαμε.
Κάναμε υπέρηχο κ δεν έχουμε παλινδρομηση κ όλα τα αλλα όργανα είναι τέλεια μόνο αέρα είδε πολυ στην κοιλιτσα. Τα κακά κ αυτά όλα τέλεια οπότε δεν θα στερούν το παγωτό που φοβόμουν
Έδωσα ένα ωραίο 80αρι αλλα χαλάλι τουλάχιστον τώρα ξέρω ότι δεν είναι κάτι παθολογικο.
Μάλλον είναι μόνο τα αέρια που την πονάνε
Εντωμεταξυ πρώτη φορά χτες αποκοιμηθηκε στις 21:00 κ δεν το πίστευα έτρωγε στο 3ωρο κ κατα της 3-5 το πρωι το μάτι γαριδα στις 8:30 την ξύπνησα εγω για μα φύγουμε.
Κ σήμερα έκλαψε καμία ώρα αεριστικε κ αποκοιμηθηκε στις 20:15 κ ακόμα κοιμάται.. Πωπωπω αλλάζουν απο την μια Μέρα στην άλλη βρε κορίτσια, για να δω πως θα είναι η νύχτα!

Μαρια κ μένα στο 3ωρο το στήθος μου τούμπανο αλλα η δικιά μου δεν κοιμάται κ περισσότερο!

Εγω φοβάμαι να πάω γυναικολογο αλλα πρέπει...

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπραβο βρε τατιανα που ειναι καλα η μπουμπου!!!θα περασουν κ τα αερια που θα παει...εμενα παει καλα που εκανε το εμβολιο μονο δεν θελει πολυ να φαει και κοιμαται πιο πολυ αλλα κ ξυπνιος που ηταν πριν καθοταν στο ριλαξ πολυ ωρα κ εγω μαγειρευα!!!και εγω εχω γυναικολογο την δευτερα και δεν θελω καθολου να παω αλλα...........

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
flower flower ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ flower flower ΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΝΥΧΤΑΑΑΑΑ flower ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΑΛΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΤΟ 5-6ΩΡΟ ΣΤΡΩΝΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ,ΧΘΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΙΡΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΗΛ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΥΆΡΙΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ ΠΙΝΕΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ,Κ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΟ ΛΙΓΟ ΞΕΝΟ ΜΗΠΩΣ ΔΝΕ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑ 60g ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΣΚΟΝΗ ΟΧΙ 2 ,Κ ΤΟ ΚΑΛΗΜΕΝΟ ΤΟ ΗΠΙΕ ,Κ ΕΚΛΑΙΓΕ Κ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΑΛΛΑ 60g κ μιλαμε το ρουφηξε ΟΛΟ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΛΩΣΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ Κ ΚΑΘΟΤΑΝ ΛΕΣ Κ ΤΟΝ ΜΑΛΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟΣΟ ΥΣΗΧΩΣ ΧΑΧΑ,ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΗ ΡΟΥΦΑΓΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΤΣΟΥΦ ΤΣΟΥΦ Κ ΕΙΔΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΛΙΓΟ ΣΦΥΧΤΑ ΜΑΚΑΡΙ ΓΤ ΤΟΥ ΒΓΗΚΕ Ο ΠΟΠΟΥΛΗΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 - Σελίδα 21 536304 Κ ΤΩΡΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΡΟΥΛΕΣ Κ ΚΡΑΥΓΟΥΛΕΣΣΣΣ

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα και απο εμας !!!! Εμεις κοιμηθηκαμε 9 και ξυπνησαμε τωρα!!!!! Αρκετα πεινασμενοι!!!!!Μπραβο βρε τατιανα χαρηκα αρκετα !! Οντως αλλαζουν απο την μια μερα στην αλλη !!!! Και που να δεις στη συνεχεια τι γινεται !!! Το στηθος σιγα σιγα θα μαθει να δουλευει μαζι με το μωρακια ...και μενα πριζοταν αλλα τωρα μονο το πρωι αλλα ξυπναει ο μπεμπης πεινασμενος και το περιποιηται !!!!!μαρινακη ο δικος σου εχει ταλαιπωρηθει !! Τον γλυκο μου ελπιζω σημερα να ειναι καλητερα !!! Παλι ζεστη εχει !!!!!!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!τι κανετε ολες?εμεις καλα πηγαμε και την νυχτα με το εμβολιο απλα δεν ειχε πολυ ορεξη το βραδυ και το πρωι πειναγε πολυ!!!τωρα καθεται και παιζει το καλο μου,ευτυχως δεν θελει πολυ αγκαλιες καθεται στο ρηλαξ και κανει χαρουλες που του μιλαμε!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tomaraki έγραψε:Καλημερα και απο εμας !!!! Εμεις κοιμηθηκαμε 9 και ξυπνησαμε τωρα!!!!! Αρκετα πεινασμενοι!!!!!Μπραβο βρε τατιανα χαρηκα αρκετα !! Οντως αλλαζουν απο την μια μερα στην αλλη !!!! Και που να δεις στη συνεχεια τι γινεται !!! Το στηθος σιγα σιγα θα μαθει να δουλευει μαζι με το μωρακια ...και μενα πριζοταν αλλα τωρα μονο το πρωι αλλα ξυπναει ο μπεμπης πεινασμενος και το περιποιηται !!!!!μαρινακη ο δικος σου εχει ταλαιπωρηθει !! Τον γλυκο μου ελπιζω σημερα να ειναι καλητερα !!! Παλι ζεστη εχει !!!!!!!!!!
ΝΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥ ΒΓΗΚΕ Ο ΠΟΠΟΣ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΒΟΛΤΑ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ Κ ΜΟΛΛΙΣ ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΠΑΛΙ,ΣΗΜΕΡΑ ΞΗΠΝΙΣΑ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟΥΜΠΑΝΟ Κ ΕΣΤΑΖΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Κ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΝΑ Κ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΗΤΑΝ ΠΡΙΣΜΕΝΟ Κ ΠΕΤΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΑΙΣΕΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ Κ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΜΠΟΥΚΑΛΗ...ΕΥΗ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ ΠΟΠΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΩΡΑ Κ ΚΟΙΜΑΤΕ ΚΑΛΑ ,Κ ΜΕΝΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΟΙΜΑΤΕ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΝΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΓΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ Κ ΠΟΛΥ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ ΟΜΩΣ...

Ναι Μαρινάκι μου, δεν υπάρχει πρόβλημα το ξέρω. Απλώς εμένα στις 3 ώρες συνήθως το στήθος μου έχει γεμίσει και τρέχει, οπότε την σηκώνω χαλαρά και τρώει λίγο.


τατιανα έγραψε:
Μαρια κ μένα στο 3ωρο το στήθος μου τούμπανο αλλα η δικιά μου δεν κοιμάται κ περισσότερο!

Εγω φοβάμαι να πάω γυναικολογο αλλα πρέπει...


mpempakos7 έγραψε:και εγω εχω γυναικολογο την δευτερα και δεν θελω καθολου να παω αλλα...........

Κι εγώ το σκεφτόμουνα να πάω γιατί φοβόμουνα μην πονέσω. Τελικά ήταν όλα ΟΚ και τεστ ΠΑΠ μου είπε ότι θα κάνω μετά από 6 μήνες από την γέννα, οπότε δεν πόνεσα καθόλου.

http://www.something-special.gr

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, να σας κάνω μια ερώτηση;
Πιπίλα δίνετε στα μωράκια σας κι αν ναι, από πότε αρχίσατε;
Εγώ ψιλοφοβάμαι μήπως πάθει σύγχυση θηλών επειδή θηλάζω. Χθες το βράδυ όμως ήμουνα πολύ κομμάτια από προηγούμενα ξενύχτια και την κράτησε ο σύζυγος για να ρευτεί, να χαλαρώσει και να κοιμηθεί. Ενώ είχε φάει του σκασμού άρχισε να γκρινιάζει και της έδωσε την πιπίλα. Το αποτέλεσμα; Μου την έφερε για ύπνο μετά από 10 λεπτά και ξύπνησε μετά από 5 ώρες.

http://www.something-special.gr

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tωρα γυρισαμε !!!!!! Κοιμαται ο νεαρουλις !!! Αχ μαρινακη μου ειμαστε 4 μηνων γεννηθηκαμε 2 βδομαδες νωριτερα!!Ειναι καλητερα ?????
Μαρακι εμεις πηραμε πιπιλα απο τον πρωτο μηνα και εγω την ιδια απορια και φοβο οτι δεν θα τρωει και θα χαλασει ο θηλασμος αλλα θα σου πω αυτο που ειπε η παιδιατρος και το διαπιστωσα και μονη μου ...οτι αμα πειναει δεν προκειται να μπερδεψει τιποτα !!!!!! Εγω ειναι κανα 2 μηνο που προσπαθω να του δωσω μπουκαλι στο βραδυνο εεε δεν το πιανει και αμα δεν πιασει στηθος δεν κοιμαται !!!!!!! Ειναι πανεξυπνα και δεν τα ξεγελας με τιποτα !!! Την πιπιλα την εχει σα παρεα στον υπνο μονο !!
Επισης ειναι 2 μερες που μολις φαμε στις 13:30 ριχνουμε και εναν μεσημεριανο υπνο!!!! Θα δειτε οσο μεγαλωνουν θα "στρωνουν" !!Μην αγχωνεστε η φυση τα εχει επιμελως φτιαγμενα!!!!!!!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΞΚ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΜΕΝ ΖΕΣΤΗ ΑΛΛΑ Κ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΙΟ ΑΕΡΑΚΗ ΔΡΟΣΕΡΟ....ΠΙΠΙΛΑΑΑΑΑΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 5-6 ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΙΤΗΔΑ ΠΙΠΙΛΑΑΑ Κ ΟΤΑΝ ΕΛΕΓΕ ΤΟΥ ΤΗΝ ΒΑΖΑΝΕ Κ ΕΜΑΘΕ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΔΗΛ ΤΟ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΗΡΕΑΣΕ,Κ ΤΟ ΠΡΩΗ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗΝ ΨΑΧΝΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΜΟΛΛΙΣ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ 2

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tomaraki έγραψε:Tωρα γυρισαμε !!!!!! Κοιμαται ο νεαρουλις !!! Αχ μαρινακη μου ειμαστε 4 μηνων γεννηθηκαμε 2 βδομαδες νωριτερα!!Ειναι καλητερα ?????
Μαρακι εμεις πηραμε πιπιλα απο τον πρωτο μηνα και εγω την ιδια απορια και φοβο οτι δεν θα τρωει και θα χαλασει ο θηλασμος αλλα θα σου πω αυτο που ειπε η παιδιατρος και το διαπιστωσα και μονη μου ...οτι αμα πειναει δεν προκειται να μπερδεψει τιποτα !!!!!! Εγω ειναι κανα 2 μηνο που προσπαθω να του δωσω μπουκαλι στο βραδυνο εεε δεν το πιανει και αμα δεν πιασει στηθος δεν κοιμαται !!!!!!! Ειναι πανεξυπνα και δεν τα ξεγελας με τιποτα !!! Την πιπιλα την εχει σα παρεα στον υπνο μονο !!
Επισης ειναι 2 μερες που μολις φαμε στις 13:30 ριχνουμε και εναν μεσημεριανο υπνο!!!! Θα δειτε οσο μεγαλωνουν θα "στρωνουν" !!Μην αγχωνεστε η φυση τα εχει επιμελως φτιαγμενα!!!!!!!!!

marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΞΚ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΜΕΝ ΖΕΣΤΗ ΑΛΛΑ Κ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΙΟ ΑΕΡΑΚΗ ΔΡΟΣΕΡΟ....ΠΙΠΙΛΑΑΑΑΑΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 5-6 ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΙΤΗΔΑ ΠΙΠΙΛΑΑΑ Κ ΟΤΑΝ ΕΛΕΓΕ ΤΟΥ ΤΗΝ ΒΑΖΑΝΕ Κ ΕΜΑΘΕ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΔΗΛ ΤΟ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΗΡΕΑΣΕ,Κ ΤΟ ΠΡΩΗ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗΝ ΨΑΧΝΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΜΟΛΛΙΣ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ 2

Αχ! Χαίρομαι που το ακούω αυτό. Εμένα η μικρή στην ανάγκη της να πιπιλίσει για να χαλαρώσει και να κοιμηθεί είχε κάνει το στήθος πιπίλα. Γι' αυτό είχα κολήσει σε μια πολυθρόνα όλη μέρα... Εαν λοιπόν βλέπω ότι είναι χορτάτη αλλά ψευτοκλαίει, θα δοκιμάζω πιπίλα να βλέπω πως θα πάει.

http://www.something-special.gr

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ετσι την ειχα πατησει εγω και μιλαμε για 2ωρα - 3ωρα και να λεω πρεπει να εδραιωσω θηλασμο αλλα ελα μου που ο νεαρος πιπιλιζε και δεν ετρωγε !!!!!!!!
Κολπο οταν τρωνε ακουγεται του γκλου-γκλου που καταπινουν !!!! Οταν πιπιλανε δεν ακουγεται και δεν πιανουν ολη τη θηλη αλλα μονο κοντα στη ρωγα!!!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tomaraki έγραψε:Ετσι την ειχα πατησει εγω και μιλαμε για 2ωρα - 3ωρα και να λεω πρεπει να εδραιωσω θηλασμο αλλα ελα μου που ο νεαρος πιπιλιζε και δεν ετρωγε !!!!!!!!
Κολπο οταν τρωνε ακουγεται του γκλου-γκλου που καταπινουν !!!! Οταν πιπιλανε δεν ακουγεται και δεν πιανουν ολη τη θηλη αλλα μονο κοντα στη ρωγα!!!!!
ΑΚΡΙΒΩΣ Κ ΜΟΛΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΕ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΠΙΠΙΛΑΕΙ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΕΛΛΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Κ ΟΝ ΒΓΑΖΩ Κ ΜΕΤΑ ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ Κ ΚΟΙΜΑΤΕ

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια!Πω πω τα μωρακια σας εχουν τον υπνο στο τσεπακι Very Happy Εγω ειμαι απο τις ατυχες καθως για να κοιμηθει η δικια μου πρεπει να κανω ταμα!Τι 5ωρα κ τι 6ωρα μου λετε?Το βραδυ ανα 2ωρο-3ωρο το πολυ ξυπναει για να φαει.Παλιοτερα καθοταν κ κανα 2ωρο ξυπνια μες τη μαυρη νυχτα αλλα τωρα ευτυχως αυτο το εχει ξεχασει.Αλλα ειναι κ αγκαλιτσας Very Happy Μπορει αγκαλια να κοιμηθει του καλου καιρου αλλα μολις πας να την ακουμπησεις κατω το ματι γαριδα.Σας ζηλευω που τα δικα σας κοιμουνται τοσο ευκολα κ πολυ... Crying or Very sad
Α κ κατι αλλο...Ενα βραδυ που ειχε γκρινια αρκετη την ειχα κοιμησει στο κρεβατι μου κ δεν την ειχα βαλει στην κουνια γιατι ειχα κ εγω κουραστει κ λεω θα ξυπνησει κι ολας.Εκεινο το βραδυ κοιμηθηκε απο της 1:30 μεχρι της 7 χωρις να κανει κιχ Very Happy Λεω θα ετυχε η' ακομα πιο καλα μπορει να μπαινει σε προγραμμα.Την επομενη κοιμαται στην κουνια κ καθε 2 ωρες ξυπνια για να φαει.Χθες την κοιμησα παλι στο κρεβατι κ λεω θα την αφησω να δω αν θα κοιμηθει παλι πολυ.Κ ω ναι εκλεισε παλι 6ωρο υπνου Smile Κ σκεφτομαι τωρα εγω:διαισθανεται τοσο πολυ οτι βρισκεται κοντα μου κ κοιμαται του καλου καιρου?Ειναι δυνατον να νιωθει πιο καλα εκει κ στην κουνια να νιωθει ανασφαλεια?Τι λετε?Ομως το θεμα μου ειναι οτι δεν θελω να την μαθω να κοιμαται μαζι μου(τον μπαμπα τον εχουμε σουταρει γιατι ξεκινησε δουλεια κ πρεπει να κοιμηθει).Απ'τη μια μ'αρεσει που κοιμαμαι κ εγω αλλα απο την αλλη νευριαζω γιατι θελω να κοιμαται στο κρεβατακι της.

Πιπιλα εγω τωρα τελευταια δινω αλλα δεν την θελει με τιποτα.Κ εχει πολυ πλακα γιατι κανει ενα περιεργο μορφασμο τυπου ''μπιαχ'' κ την διωχνει με τη γλωσσιτσα της.Αν καμια φορα την ξεγελασω κ την πιπιλισει λιγο μετα δεν την ξαναβαζει στο στομα.Οποτε ουτε με πιπιλα μπορω να την κοιμησω Crying or Very sad
Ευη καταλαβαινεις οτι μου δινεις πολυ κουραγιο οταν λες οτι μεγαλωνοντας θα στρωσουν.Ανυπομωνω να το δω Very Happy

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βαλτης ενα μπλουζακι σου που το φορας .....για να εχει την μυρωδια σου !!!!!!!!Εγω ετσι εκανα οταν ηθελα να του αλλαξω δωματιο !!!!Ασχετα αν εγω τον βαζω και κοιμαται ακομα τα βραδια μαζι μου !!!!

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
paparouna έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!Πω πω τα μωρακια σας εχουν τον υπνο στο τσεπακι Very Happy Εγω ειμαι απο τις ατυχες καθως για να κοιμηθει η δικια μου πρεπει να κανω ταμα!Τι 5ωρα κ τι 6ωρα μου λετε?Το βραδυ ανα 2ωρο-3ωρο το πολυ ξυπναει για να φαει.Παλιοτερα καθοταν κ κανα 2ωρο ξυπνια μες τη μαυρη νυχτα αλλα τωρα ευτυχως αυτο το εχει ξεχασει.Αλλα ειναι κ αγκαλιτσας Very Happy Μπορει αγκαλια να κοιμηθει του καλου καιρου αλλα μολις πας να την ακουμπησεις κατω το ματι γαριδα.Σας ζηλευω που τα δικα σας κοιμουνται τοσο ευκολα κ πολυ... Crying or Very sad
Α κ κατι αλλο...Ενα βραδυ που ειχε γκρινια αρκετη την ειχα κοιμησει στο κρεβατι μου κ δεν την ειχα βαλει στην κουνια γιατι ειχα κ εγω κουραστει κ λεω θα ξυπνησει κι ολας.Εκεινο το βραδυ κοιμηθηκε απο της 1:30 μεχρι της 7 χωρις να κανει κιχ Very Happy Λεω θα ετυχε η' ακομα πιο καλα μπορει να μπαινει σε προγραμμα.Την επομενη κοιμαται στην κουνια κ καθε 2 ωρες ξυπνια για να φαει.Χθες την κοιμησα παλι στο κρεβατι κ λεω θα την αφησω να δω αν θα κοιμηθει παλι πολυ.Κ ω ναι εκλεισε παλι 6ωρο υπνου Smile Κ σκεφτομαι τωρα εγω:διαισθανεται τοσο πολυ οτι βρισκεται κοντα μου κ κοιμαται του καλου καιρου?Ειναι δυνατον να νιωθει πιο καλα εκει κ στην κουνια να νιωθει ανασφαλεια?Τι λετε?Ομως το θεμα μου ειναι οτι δεν θελω να την μαθω να κοιμαται μαζι μου(τον μπαμπα τον εχουμε σουταρει γιατι ξεκινησε δουλεια κ πρεπει να κοιμηθει).Απ'τη μια μ'αρεσει που κοιμαμαι κ εγω αλλα απο την αλλη νευριαζω γιατι θελω να κοιμαται στο κρεβατακι της.

Πιπιλα εγω τωρα τελευταια δινω αλλα δεν την θελει με τιποτα.Κ εχει πολυ πλακα γιατι κανει ενα περιεργο μορφασμο τυπου ''μπιαχ'' κ την διωχνει με τη γλωσσιτσα της.Αν καμια φορα την ξεγελασω κ την πιπιλισει λιγο μετα δεν την ξαναβαζει στο στομα.Οποτε ουτε με πιπιλα μπορω να την κοιμησω Crying or Very sad
Ευη καταλαβαινεις οτι μου δινεις πολυ κουραγιο οταν λες οτι μεγαλωνοντας θα στρωσουν.Ανυπομωνω να το δω Very Happy

Διαβαζα την πρωτη παραγραφο κ λεω ουφ επιτελους κ καποια σαν εμενα να μην νομιζω οτι το παιδακι μου ειναι το πιο γκρινιαρικο, ειναι σαν να τα εγραψα εγω! αλλα μετα μου το χαλασες λιγοοο...γιατι την κοιμιζω μαζι μου για να θηλαζω ξαπλωτη κ ποτε δεν κοιμηθηκε τοσες ωρες!! Sad Sad
Κοιμιζε την μαζι σου βρε να κοιμασαι κ εσυ..οταν παει 4-5 μηνων την βαζεις στην κουνια της!
Εμενα δεν φτανει που δεν κοιμαται πολυ κ ολο πειναει εχει κ πολυ ευαισθητο υπνο, λιγο να γυρισω πλευρα μουγκριζει!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
paparouna έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!Πω πω τα μωρακια σας εχουν τον υπνο στο τσεπακι Very Happy Εγω ειμαι απο τις ατυχες καθως για να κοιμηθει η δικια μου πρεπει να κανω ταμα!Τι 5ωρα κ τι 6ωρα μου λετε?Το βραδυ ανα 2ωρο-3ωρο το πολυ ξυπναει για να φαει.Παλιοτερα καθοταν κ κανα 2ωρο ξυπνια μες τη μαυρη νυχτα αλλα τωρα ευτυχως αυτο το εχει ξεχασει.Αλλα ειναι κ αγκαλιτσας Very Happy Μπορει αγκαλια να κοιμηθει του καλου καιρου αλλα μολις πας να την ακουμπησεις κατω το ματι γαριδα.Σας ζηλευω που τα δικα σας κοιμουνται τοσο ευκολα κ πολυ... Crying or Very sad
Α κ κατι αλλο...Ενα βραδυ που ειχε γκρινια αρκετη την ειχα κοιμησει στο κρεβατι μου κ δεν την ειχα βαλει στην κουνια γιατι ειχα κ εγω κουραστει κ λεω θα ξυπνησει κι ολας.Εκεινο το βραδυ κοιμηθηκε απο της 1:30 μεχρι της 7 χωρις να κανει κιχ Very Happy Λεω θα ετυχε η' ακομα πιο καλα μπορει να μπαινει σε προγραμμα.Την επομενη κοιμαται στην κουνια κ καθε 2 ωρες ξυπνια για να φαει.Χθες την κοιμησα παλι στο κρεβατι κ λεω θα την αφησω να δω αν θα κοιμηθει παλι πολυ.Κ ω ναι εκλεισε παλι 6ωρο υπνου Smile Κ σκεφτομαι τωρα εγω:διαισθανεται τοσο πολυ οτι βρισκεται κοντα μου κ κοιμαται του καλου καιρου?Ειναι δυνατον να νιωθει πιο καλα εκει κ στην κουνια να νιωθει ανασφαλεια?Τι λετε?Ομως το θεμα μου ειναι οτι δεν θελω να την μαθω να κοιμαται μαζι μου(τον μπαμπα τον εχουμε σουταρει γιατι ξεκινησε δουλεια κ πρεπει να κοιμηθει).Απ'τη μια μ'αρεσει που κοιμαμαι κ εγω αλλα απο την αλλη νευριαζω γιατι θελω να κοιμαται στο κρεβατακι της.

Πιπιλα εγω τωρα τελευταια δινω αλλα δεν την θελει με τιποτα.Κ εχει πολυ πλακα γιατι κανει ενα περιεργο μορφασμο τυπου ''μπιαχ'' κ την διωχνει με τη γλωσσιτσα της.Αν καμια φορα την ξεγελασω κ την πιπιλισει λιγο μετα δεν την ξαναβαζει στο στομα.Οποτε ουτε με πιπιλα μπορω να την κοιμησω Crying or Very sad
Ευη καταλαβαινεις οτι μου δινεις πολυ κουραγιο οταν λες οτι μεγαλωνοντας θα στρωσουν.Ανυπομωνω να το δω Very Happy
ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΠΑΡΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ Κ ΜΕΝΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΟΙΜΑΤΕ ΚΑΛΑ ΓΤ ??????ΓΤ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ ΜΟΥ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΣΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ,Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΟΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΜΕΝΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ Κ ΘΑ ΚΑΘΕΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΟΜΩΣ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΕ Κ 8ΩΡΑ ΜΝ ΣΟΥ ΠΩ

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσακια!τι κανετε????κι εγω πιπιλα εδωσα οταν γυρισαμε απο το νοσοκομειο και δεν ειχε προβλημα στο θηλασμο ουτε οταν του βγαζω και το πινει απο μπιμπερο αλλα πιο πολυ μεχρι να κοιμηθει την θελει..απο χθες ρε κοριτσια κοιμαται ολη μερα σχεδον λετε να τον ζαβλακωσε το εμβολιο??ποτε δεν κοιμοταν τοσο πολυ τι να πω??εγω δεν τον εχω κοιμησει ακομα μαζι μου στο κρεβατι για να μην μαθει κοιμαται ενα 4ωρο το βραδυ ξυπναει για φαγητο και μεσα σε 15 λεπτα εχει ξανακοιμηθει,γενικα ειναι ησυχος και την νυχτα και δεν εχει χρειαστει να τον βαλω διπλα μου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις