Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xmmmm τι ελεγα ???Οτι εχω ησυχο παιδακι ???? Ε λοιπον σημερα εγινε το πιο γκρινιαρικο !!!! Πηγα να του δωσω μπιμπερο και εγινε ΧΑΜΟΣ!!!!!!!!!!!!!!
Τελικα επεσε και κοιμηθηκε !!! Τι θα κανω με αυτο ???????Αμα πω οτι θελω να βγω πως θα φαει απο την μανα μου ????????????????Ελπιζω να το ξεπερασουμε καποια στιμγη !!!Μπεμπεκος το εμβολιο τα κανει ετσι δεν ειναι τιποτα !! Σιγα σιγα με τα επομενα θα στρωσει ....το πρωτο δεν ειναι ????

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tomaraki έγραψε:Xmmmm τι ελεγα ???Οτι εχω ησυχο παιδακι ???? Ε λοιπον σημερα εγινε το πιο γκρινιαρικο !!!! Πηγα να του δωσω μπιμπερο και εγινε ΧΑΜΟΣ!!!!!!!!!!!!!!
Τελικα επεσε και κοιμηθηκε !!! Τι θα κανω με αυτο ???????Αμα πω οτι θελω να βγω πως θα φαει απο την μανα μου ????????????????Ελπιζω να το ξεπερασουμε καποια στιμγη !!!Μπεμπεκος το εμβολιο τα κανει ετσι δεν ειναι τιποτα !! Σιγα σιγα με τα επομενα θα στρωσει ....το πρωτο δεν ειναι ????

ναι το πρωτο ειναι!!α ενταξει ευχαριστω.μα μου φανηκε παραξενο να κοιμαται συνεχεια!ελπιζω μονο να μην εχει χορτασει υπνο και την νυχτα ειναι ξυπνιος.....α εμενα παλι καλα πινει απο το μπουκαλι και πολλες φορες τον ταιζει η μαμα μου δεν γκρινιαζει παλι καλα!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ flower ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΕΛΑΦΡΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΝΟΧΛΕΙ!!ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡ...ΜΟΛΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟ ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ,ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΛΙΣ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ,ΑΜΑΝ ΟΛΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΕΜΕΝΑ!!ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΟΥΚΛΑ Η ΖΟΥΖΟΥ ΣΟΥ flower ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΛΙΓΟ ΑΝΥΣΗΧΗ ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕ ΑΠΛΑ ΞΥΠΝΟΥΣ ΕΚ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΠΑΛΙ...ΕΣΥΣ ΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ,ΘΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΨΗΦΗΣΕΤΕ ΕΓΩ ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΩ 1 ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ,Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΔΕΝ ,ΑΣΕ ΠΟΥ Κ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΚΥΡΟ ΘΑ ΕΒΑΖΑ scratch

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ flower ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΕΛΑΦΡΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΝΟΧΛΕΙ!!ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡ...ΜΟΛΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟ ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ,ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΛΙΣ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ,ΑΜΑΝ ΟΛΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΕΜΕΝΑ!!ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΟΥΚΛΑ Η ΖΟΥΖΟΥ ΣΟΥ flower ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΛΙΓΟ ΑΝΥΣΗΧΗ ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕ ΑΠΛΑ ΞΥΠΝΟΥΣ ΕΚ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΠΑΛΙ...ΕΣΥΣ ΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ,ΘΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΨΗΦΗΣΕΤΕ ΕΓΩ ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΩ 1 ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ,Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΔΕΝ ,ΑΣΕ ΠΟΥ Κ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΚΥΡΟ ΘΑ ΕΒΑΖΑ scratch


μαρινακι μου τι κουκλακι ειναι αυτο το μωρο!!!φτου φτου!!! Razz Razz Razz μηπως ειναι καμια ουρολοιμωξη??

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ flower ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΕΛΑΦΡΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΝΟΧΛΕΙ!!ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡ...ΜΟΛΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟ ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ,ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΛΙΣ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ,ΑΜΑΝ ΟΛΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΕΜΕΝΑ!!ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΟΥΚΛΑ Η ΖΟΥΖΟΥ ΣΟΥ flower ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΛΙΓΟ ΑΝΥΣΗΧΗ ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕ ΑΠΛΑ ΞΥΠΝΟΥΣ ΕΚ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΠΑΛΙ...ΕΣΥΣ ΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ,ΘΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΨΗΦΗΣΕΤΕ ΕΓΩ ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΩ 1 ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ,Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΔΕΝ ,ΑΣΕ ΠΟΥ Κ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΚΥΡΟ ΘΑ ΕΒΑΖΑ scratch


μαρινακι μου τι κουκλακι ειναι αυτο το μωρο!!!φτου φτου!!! Razz Razz Razz μηπως ειναι καμια ουρολοιμωξη??
ευχαριστω αγαπη Very Happy δεν ξερω ρε συ εχω 4 μερεσ αλλα δεν εδωσα σημασιααα κ νομιζα θα ειναι κατι αποτ ην καισαρικη αλλα δεν νομιζω γτ ειναι απο μεσα

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ flower ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΕΛΑΦΡΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΝΟΧΛΕΙ!!ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡ...ΜΟΛΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟ ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ,ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΛΙΣ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ,ΑΜΑΝ ΟΛΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΕΜΕΝΑ!!ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΟΥΚΛΑ Η ΖΟΥΖΟΥ ΣΟΥ flower ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΛΙΓΟ ΑΝΥΣΗΧΗ ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕ ΑΠΛΑ ΞΥΠΝΟΥΣ ΕΚ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΠΑΛΙ...ΕΣΥΣ ΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ,ΘΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΨΗΦΗΣΕΤΕ ΕΓΩ ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΩ 1 ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ,Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΔΕΝ ,ΑΣΕ ΠΟΥ Κ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΚΥΡΟ ΘΑ ΕΒΑΖΑ scratch


μαρινακι μου τι κουκλακι ειναι αυτο το μωρο!!!φτου φτου!!! Razz Razz Razz μηπως ειναι καμια ουρολοιμωξη??
ευχαριστω αγαπη Very Happy δεν ξερω ρε συ εχω 4 μερεσ αλλα δεν εδωσα σημασιααα κ νομιζα θα ειναι κατι αποτ ην καισαρικη αλλα δεν νομιζω γτ ειναι απο μεσα


ενημερωσε την γιατρο σου μαρινακι μου!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ flower ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΕΛΑΦΡΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΝΟΧΛΕΙ!!ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡ...ΜΟΛΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟ ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ,ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΛΙΣ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ,ΑΜΑΝ ΟΛΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΕΜΕΝΑ!!ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΟΥΚΛΑ Η ΖΟΥΖΟΥ ΣΟΥ flower ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΛΙΓΟ ΑΝΥΣΗΧΗ ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕ ΑΠΛΑ ΞΥΠΝΟΥΣ ΕΚ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΠΑΛΙ...ΕΣΥΣ ΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ,ΘΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΨΗΦΗΣΕΤΕ ΕΓΩ ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΩ 1 ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ,Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΔΕΝ ,ΑΣΕ ΠΟΥ Κ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΚΥΡΟ ΘΑ ΕΒΑΖΑ scratch


μαρινακι μου τι κουκλακι ειναι αυτο το μωρο!!!φτου φτου!!! Razz Razz Razz μηπως ειναι καμια ουρολοιμωξη??
ευχαριστω αγαπη Very Happy δεν ξερω ρε συ εχω 4 μερεσ αλλα δεν εδωσα σημασιααα κ νομιζα θα ειναι κατι αποτ ην καισαρικη αλλα δεν νομιζω γτ ειναι απο μεσα


ενημερωσε την γιατρο σου μαρινακι μου!!
ναι θα την παρω σημερααα

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια
Πως ήταν η νύχτα σας;
Εμάς ήταν σχετικά καλή!
Η Νατάλια όπως πάντα γκρινιαζε κ δεν έλεγε να κοιμηθεί ε κατα της 12 και αφού κάναμε τα πάντα τα πήρα στο κρανίο αφού είδα ότι η γκρίνια δεν ήταν απο πονακια
Είπα δεν γίνεται να την κοιμιζουμε κουνώντας την γιατί είναι κουραστικό έτσι ξαπλωσα μαζί της την έβαλα κόκορα δίπλα μου κ της έδινα πιπιλα, εκλαιγε τσιριδα εγω εκει την χαιδευα κ πιπιλα, απο το κλάμα ίδρωσε η καημενη, σταματουσε πιπιλουσε με κλειστά ματιά κ Μετα απο το πείσμα της πάλι κλάμα ε τελικά αποκοιμηθηκε
Ξύπνησε 4:30 θηλασε κ πάλι το μάτι γαριδα... Ε λέω δεν θα ξενυχτησω πάλι όπως χθες κ ξανακανω το ίδιο σε 5 λεπτά αφού φυσικά έκανε τα δικά της κλάμα κ κουνημα αποκοιμηθηκε.
Τώρα σκέφτομαι τι σου είναι το DNA τόσο μικρακι κ ήδη δείχνει χαρακτήρα, οιμε τι μας περιμένει σαν μεγαλώσει!
Καλα μου λέει η Μαμα μου εγω κ ο άντρας μου είμαστε εκρηκτικός συνδυασμός! Χαχαχα
Ούτε εμείς θα ψηφίσουμε άλλωστε κ εγω άκυρο θα εριχνα. Τώρα απο το πρωι κάνουμε δουλειές με τον άντρα μου, η μικρή στο σλινγκ κάθεται ήσυχη!
Όσες θηλαζετε κάθε ποτέ τρώνε την μερα;
Εμένα κάθε ώρα ζητάει αλλα προσπαθω να το παρατεινω λίγο λίγο για να συνηθίζει.

Μαρινακη τον θέλω για γαμπρό τον γιο σου!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια τι κανετε πως πηγε η νυχτα???εμας καλα οπως καθε βραδυ στις 4.30 ξυπνησε για λιγο μαμ και μετα παλι νανι!!!κατα τα αλλα μια χαρα εχει πολυ ζεστη σημερα!!!ελεγα να παω με τον μπεμπη να ψηφισω αλλα εχει ζεστη θα τον βγαλω το απογευμα ατα.καλη κυριακη να εχουμε!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 - Σελίδα 22 215994

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τατιανα έγραψε:Καλημέρα κορίτσια
Πως ήταν η νύχτα σας;
Εμάς ήταν σχετικά καλή!
Η Νατάλια όπως πάντα γκρινιαζε κ δεν έλεγε να κοιμηθεί ε κατα της 12 και αφού κάναμε τα πάντα τα πήρα στο κρανίο αφού είδα ότι η γκρίνια δεν ήταν απο πονακια
Είπα δεν γίνεται να την κοιμιζουμε κουνώντας την γιατί είναι κουραστικό έτσι ξαπλωσα μαζί της την έβαλα κόκορα δίπλα μου κ της έδινα πιπιλα, εκλαιγε τσιριδα εγω εκει την χαιδευα κ πιπιλα, απο το κλάμα ίδρωσε η καημενη, σταματουσε πιπιλουσε με κλειστά ματιά κ Μετα απο το πείσμα της πάλι κλάμα ε τελικά αποκοιμηθηκε
Ξύπνησε 4:30 θηλασε κ πάλι το μάτι γαριδα... Ε λέω δεν θα ξενυχτησω πάλι όπως χθες κ ξανακανω το ίδιο σε 5 λεπτά αφού φυσικά έκανε τα δικά της κλάμα κ κουνημα αποκοιμηθηκε.
Τώρα σκέφτομαι τι σου είναι το DNA τόσο μικρακι κ ήδη δείχνει χαρακτήρα, οιμε τι μας περιμένει σαν μεγαλώσει!
Καλα μου λέει η Μαμα μου εγω κ ο άντρας μου είμαστε εκρηκτικός συνδυασμός! Χαχαχα
Ούτε εμείς θα ψηφίσουμε άλλωστε κ εγω άκυρο θα εριχνα. Τώρα απο το πρωι κάνουμε δουλειές με τον άντρα μου, η μικρή στο σλινγκ κάθεται ήσυχη!
Όσες θηλαζετε κάθε ποτέ τρώνε την μερα;
Εμένα κάθε ώρα ζητάει αλλα προσπαθω να το παρατεινω λίγο λίγο για να συνηθίζει.

Μαρινακη τον θέλω για γαμπρό τον γιο σου!

Α Τατιανα γιατι ο δικος μου δεν σου κανει για γαμπρος???χαχαχα θα εχουμε μονομαχια. flower και εμενα τατιανα με κουνημα κοιμαται τα ροδακια της καλαθουνας εχουν ξεχαρβαλωθει,αλλα κοιμαται γρηγορα!!τον εχεω βαλει κανα 2 φορες διπλα μου και μαλλον δεν του αρεσει γιατι ξυπναει αμεσως και γκρινιαζει.εχει μαθει το καλαθι να δω σε λιγο που δεν θα χωραει πως θα μπει στην κουνια???εγω που θηλαζω τωρα τρωει στο 3ωρο πανω κατω,αλλα το βγαζω κ του του δινω απο μπουκαλι γιατι στο στηθος ολο κοιμοταν αμεσως και δεν ηξερα ουτε ποσο ετρωγε και ετρωγε και καλα και μετα κοιμοταν λιγο και ειχε γκρινια γιατι πειναγε.το βραδυ του δινω στηθος!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΓΤ ΤΟΣΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ Η ΖΕΣΤΗ!ΑΜΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΗ ΝΥΦΗ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΡΕΒΑΤΟΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΧΑΧΑΧΑ ,ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΜΝ ΑΓΧΟΝΕΣΕ ,ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΣΚΑΝΕ ,ΕΓΩ ΤΟΝ ΘΥΛΛΑΖΩ ΕΚΕΙ ΣΤΟ 2-3ΩΡΟ Κ ΚΑΘΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ 3 ΩΡΟ ΞΥΠΝΙΟΣ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΚΟΙΜΑΤΕ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΜΑΛΛΟΝ!ΚΟΙΜΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ Κ ΠΑΛΙ ΞΥΠΝΙΟΣ,ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΔΡΟΣΙΑ ΑΕΡΑΚΙ ΔΡΟΣΕΡΟ

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοροτσια μου τι κανετε?εμενα εχει 2 μερες γκρινια το μωρακι μου ξυπναει μεσα στον υπνο του με κλειστα τα ματια και γκρινιαζει του δινω την πιπιλα ηρεμει λιγο και μετα ξαναγκρινιαζει μεχρι να κοιμηθει και ολο αερια κανει θα τον παω αυτην την εβδομαδα για εμβολιο και να δουμε τι θα μας πει η παιδιατρος πολυ γκρινια βρε παιδια φοβαμαι μηπως τον πειραζουν οι βιταμινες και ο σιδηρος που του δινω και ποναει η κοιλιτσα του.
μαρινακη εχεις τσουξιμο και συχνοουρια εκτος απο πονο?αν ναι να κανεις μια γενικη και καλλιεργια ουρων και αν εχεις μικροβιο θα σου βγαλει και αντιβιογραμμα η μικροβιολογος εγω παιδευομαι 2 χρονια με υποτροπιαζουσες ουρολοιμωξεις οσο για την καισαρικη και τις τρελιτσες Very Happy και βεβαια μπορεις να κανεις οταν σαραντησεις απλα επειδη θηλαζεις πιθανον να εχεις ξηροτητα

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τατιανα έγραψε:Καλημέρα κορίτσια
Πως ήταν η νύχτα σας;
Εμάς ήταν σχετικά καλή!
Η Νατάλια όπως πάντα γκρινιαζε κ δεν έλεγε να κοιμηθεί ε κατα της 12 και αφού κάναμε τα πάντα τα πήρα στο κρανίο αφού είδα ότι η γκρίνια δεν ήταν απο πονακια
Είπα δεν γίνεται να την κοιμιζουμε κουνώντας την γιατί είναι κουραστικό έτσι ξαπλωσα μαζί της την έβαλα κόκορα δίπλα μου κ της έδινα πιπιλα, εκλαιγε τσιριδα εγω εκει την χαιδευα κ πιπιλα, απο το κλάμα ίδρωσε η καημενη, σταματουσε πιπιλουσε με κλειστά ματιά κ Μετα απο το πείσμα της πάλι κλάμα ε τελικά αποκοιμηθηκε
Ξύπνησε 4:30 θηλασε κ πάλι το μάτι γαριδα... Ε λέω δεν θα ξενυχτησω πάλι όπως χθες κ ξανακανω το ίδιο σε 5 λεπτά αφού φυσικά έκανε τα δικά της κλάμα κ κουνημα αποκοιμηθηκε.
Τώρα σκέφτομαι τι σου είναι το DNA τόσο μικρακι κ ήδη δείχνει χαρακτήρα, οιμε τι μας περιμένει σαν μεγαλώσει!
Καλα μου λέει η Μαμα μου εγω κ ο άντρας μου είμαστε εκρηκτικός συνδυασμός! Χαχαχα
Ούτε εμείς θα ψηφίσουμε άλλωστε κ εγω άκυρο θα εριχνα. Τώρα απο το πρωι κάνουμε δουλειές με τον άντρα μου, η μικρή στο σλινγκ κάθεται ήσυχη!
Όσες θηλαζετε κάθε ποτέ τρώνε την μερα;
Εμένα κάθε ώρα ζητάει αλλα προσπαθω να το παρατεινω λίγο λίγο για να συνηθίζει.

Μαρινακη τον θέλω για γαμπρό τον γιο σου!
τατιανακι και εμεις αν δεν τον κουνησουμε στο καροτσι δεν κοιμαται και φωναζει μεχρι να τον κουνησουμε αστα θα καλοπερασουμε οταν μεγαλωσουν λιγο ακομα.εμενα μου τρωει γυρω στα 5 γευματα την ημερα

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
souzan έγραψε:καλημερα κοροτσια μου τι κανετε?εμενα εχει 2 μερες γκρινια το μωρακι μου ξυπναει μεσα στον υπνο του με κλειστα τα ματια και γκρινιαζει του δινω την πιπιλα ηρεμει λιγο και μετα ξαναγκρινιαζει μεχρι να κοιμηθει και ολο αερια κανει θα τον παω αυτην την εβδομαδα για εμβολιο και να δουμε τι θα μας πει η παιδιατρος πολυ γκρινια βρε παιδια φοβαμαι μηπως τον πειραζουν οι βιταμινες και ο σιδηρος που του δινω και ποναει η κοιλιτσα του.
μαρινακη εχεις τσουξιμο και συχνοουρια εκτος απο πονο?αν ναι να κανεις μια γενικη και καλλιεργια ουρων και αν εχεις μικροβιο θα σου βγαλει και αντιβιογραμμα η μικροβιολογος εγω παιδευομαι 2 χρονια με υποτροπιαζουσες ουρολοιμωξεις οσο για την καισαρικη και τις τρελιτσες Very Happy και βεβαια μπορεις να κανεις οταν σαραντησεις απλα επειδη θηλαζεις πιθανον να εχεις ξηροτητα
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥΖΑΝ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΠΤ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ ΠΟΝΑΩ ΜΟΛΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟ,,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΣ ΤΡΕΛΙΤΣΕΣ ΕΙΠΑΜΕ ΧΘΕΣ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΜΠΑ ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΟΛΥ Κ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΗΤΑΝ ΞΗΡΟ ΚΑΤΩ,ΑΛΛΑ Κ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΞΥΠΝΙΣΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Κ ΕΚΑΝΕ ΑΑΟΥΜ,ΠΑΩ Κ ΜΕΤΑ ΤΠΤ ΠΑΩ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΜΕΤΑ Κ ΕΙΧΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ Κ ΡΟΥΦΑΓΕ ,ΑΜ ΛΕΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΥΣΗΧΟΣ ΕΣΥ,Κ ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΠΙΠΙΛΑ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια!!!τι κανετε???εμεις ειχαμε λιγη ανησυχια χθες το βραδυ αλλα μετα κοιμηθηκε απο τις 12.30 μεχρι τις 5.30 εκανε μαμ και αμεσως νανι μεχρι τις 9.Αλλα πριν λιγο τον επιασε ενα κλαμα για 20λεπτα αφου νομιζα οτι θα σκασει!!τι του εδινα στηθος,τι απο το μπουκαλι τι βολτες τιποτα!ποιος ξερει τι τον ενοχλουσε ισως η κοιλιτσα του γιατι εκανε αερια μετα και ηρεμησε τον εκανα και ενα μπανιο και τωρα κοιμαται!!!εχω και γυναικολογο αργοτερα... Crying or Very sad

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΙΝΗ<3 <3 ΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΝΥΧΤΑ ΣΑΣ!!!!ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ 11'30 ΜΕ 7 ΠΑΡΑ....Κ ΤΩΡΑ ΑΚΟΥΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ Κ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΡΟΥΛΕΣ ΠΡΩΗ -ΠΡΩΗ.....ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΘΕ 3-4 ΩΡΕΣ....

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Μαρινάκι. Κι εμείς στις 7 ξυπνήσαμε (από τις 12) αλλά την σήκωσα και στις 4 γιατί το στήθος μου κόντευε να σκάσει. Εγώ δεν έχω δει κάποια διαφορά στον ύπνο όταν την κάνω μπάνιο μέρα και όχι βράδυ. Το κάθε μωράκι όμως συμπεριφέρεται διαφορετικά.

Έχει καμια μανούλα ring sling; Έχω παραγγείλει ένα και ανυπομονώ να μου έρθει για να δω αν η μικρή θα κάθεται. Φαίνεται πολύ βολικό και χρήσιμο στον θηλασμό σε εξωτερικό χώρο. Για να δούμε...

http://www.something-special.gr

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μανουλες!!
Και εμεις σιγα σιγα στρωνουμε, το μονο που διαταρασει τον υπνο μας ειναι η πεινα!χθες κοιμηθηκε κατα της 21.30 και μετα ξυπνουσε ανα 3ωρο , 2ωρο για μαμ!Ξυπνησε για τα καλα κατα της 6 που εκανε κακακια..Με ανταμοιψε ομως με χαμογελα και αγκου και ετσι δεν με πειραξε το πρωινο ξυπνημα..χεχεχε
Σημερα το πρωι για πρωτη φορα παρατηρησα οτι αρχισε να βλεπει τα χερια μου, της κουνουσα τα δαχτυλα και κοιτουσε και τα ακολουθουσε..αχ μεγαλωνει η ζουμπουρλιτσα μου!
Κατα της 8 θηλασε παλι και τωρα ακομα κοιμαται..yeeeee
βεβαια το ενα στηθος μου τουμπανο και ετσι αντλησα λιγο με το θηλαστρο για να μην ποναω!
Και εγω με το μπανακι δεν βλεπω καμια διαφορα.
Σημερα θα κανουμε και το πρωτο εμβολιο εχω ενα αγχος γιατι ξερω οτι θα κλαψει πολυ και την λυπαμαι τοοοσο την μικρουλα μου..αχ αναγκαιο κακο ομως!

Μπεμπακο κουκλι και ο δικος σου..χμμ θα την σκεφτω την προταση, δεν ειναι κακο να εχεις επιλογες..χαχαχα Very Happy

αα Μαρια εγω εχω σλινγκ και το εχω καταβολευτει!!στην αρχη δυσκολευομουν και απογοητευτικα αλλα τωρα που το εμαθα καλα ειναι σουπερ, και στο σπιτι και εξω και στον θηλασμο.Εμαθα απο τα βιντακια της Στελλας απο τα αστερακι σλινγκ.

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μανουλες,να χαιρεστε τα μωρακια σας!!
ειμαι εγκ ιουνιου στο 2ο κ θα ηθελα νσ ρωτησω την TΑΤΙΑΝΑ :ξερω οτι γεν με το που μπηκες στο μηνα σου,ηταν το μωρο σου ηδη χαμηλα?χρειαστηκε να μεινει στην μοναδα νεογν?
ειμαι στην 33εβδ κ ο γιατρος απο την 30εβδ ειπε οτι το μωρο ειναι χαμηλα κ να προσεχω εστω να καταφερω να μπω στον μηνα μου.[right]

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spyros3 έγραψε:καλημερα μανουλες,να χαιρεστε τα μωρακια σας!!
ειμαι εγκ ιουνιου στο 2ο κ θα ηθελα νσ ρωτησω την TΑΤΙΑΝΑ :ξερω οτι γεν με το που μπηκες στο μηνα σου,ηταν το μωρο σου ηδη χαμηλα?χρειαστηκε να μεινει στην μοναδα νεογν?
ειμαι στην 33εβδ κ ο γιατρος απο την 30εβδ ειπε οτι το μωρο ειναι χαμηλα κ να προσεχω εστω να καταφερω να μπω στον μηνα μου.[right]

Καλημερα
Μου σπασανε τα νερα την μερα που θα πηγαινα στο μηνιαιο ραντεβου στην γυναικολογο οποτε δεν ειχαμε δει το μωρο αρκετα καιρο, ομως καμια βδομαδα πριν η μαμα μου ειχε παρατηρησει οτι η κοιλια μου κατεβηκε κ ελεγε θα γεννησης γρηγορα..
Ειχα αρκετες συσπασεις απο την 30η βδομαδα κ ειχα αυξησει το μαγνησιο κ προσεχα.
το μωρο γεννηθηκε 2570κιλα κ δεν χρειαστηκε ουτε οξυγονο ουτε θερμοκοιτιδα, μαλιστα μου την εδωσαν κ θηλασε αμεσως ηταν πολυ ζωηρη!
Με το καλο το μωρακι σου,να προσεχεις να μην κουραζεσε κ ολα θα πανε καλα!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαλιστα..κ εμενα εχει κατεβει η κοιλια μου,θα δειξει 26 μπαινω στον μηνα μου κ τοτε θα ξαναπαω.εχω κ ενα 3χρονο γιο θυριακι οποτε προσεχω οσο μπορω,παντως ειμαι ετοιμη!
ολες μας να χαιρομαστε τα παιδακια μας κ να ναι γερα!κ παλι σευχαριστω!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΑΑΑ ΜΝ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΧΑΖΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ring sling ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΙΣΙΜΟΠΟΙΗΣ ,ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΣΙΠΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ...ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΤΡΩΕΙ ΚΟΙΜΑΤΕ ....ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΜΠΡΟΥΜΙΤΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΜΠΡΟΥΜΙΤΑ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!!ΝΑΙ ΜΠΡΑΒΩ ΤΑΤΙΑΝΑ Κ ΜΕΝΑ ΠΕΙΡΑ ΧΘΕΣ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ Κ ΤΟ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ,Κ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΓΥΡΝΑΕΙ Κ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα μανουλες!τι κανετε?
Βλεπω τα μωρακια μας στρωνουν σιγα σιγα κ αυτο ειναι ευχαριστο Very Happy
Εμεις προχθες το σαββατοκυριακο ειχαμε πολυ γκρινια,η μπεμπα ηθελε συνεχεια αγκαλια με το που την ακουμπουσα κατω ανοιγε ενα στομα νααα!Ημουνα κ μονη μου κ την ακουσα λιγο.Που λετε την κυριακη το βραδυ ειχαμε αγανακτισει με τον αντρα μου,βαζουμε την μπεμπα στην κουνια κ ειπαμε τι θα κανει καποια στιγμη θα ηρεμησει..Ειχε ιδρωσει απο το κλαμα εμενα το στομαχι μου ειχε γινει κομπος,παω να την σηκωσω κ μου λεει ο αντρας μου''αν την σηκωσεις τωρα(πηγαινε να ηρεμησει) το χασαμε το παιχνιδι''.Παω κ την χαιδευω στην πλατουλα κ της δινω την πιπιλα,μετα απο 2-3 αναστεναγμους την πηρε ο υπνος κ κοιμηθηκε ενα 5ωρακι.
Τατιανα εσενα σκεφτομουν που εκανες κατι παρομοιο με τη δικια σου.Αλλα δεν γινεται να την κοιμιζω κ εγω με κουνημα κ περπατημα,κ καλα τωρα που ειναι ελαφρουλικα,μετα που θα πανε τοσα κιλα τι κανουμε?
Αυτα τα χαμογελα που μας κανουν ειναι το κατι αλλο Laughing Κ μενα τωρα με κοιταζει οπου παω κ γυριζει το κεφαλακι της προς τα πισω οταν βρισκομαι πανω απο το κεφαλακι της!
Μαρινακι εγω το βραδυ την κανω μπανακι μαζι με τον αντρα μου.Τα χαλαρωνει το μπανακι πριν τον υπνο,οπως κ εμας δηλαδη.
Μαρακι κ εγω πριν λιγες μερες ελαβα το sling μου κ ειναι πολυ βολικο!Το πηρα απο την κοπελα που τα φτιαχνει εδω στο forum.Οποτε βαζω την μπεμπα εκει κοιμαται Very Happy Δες βιντεακια στο youtube για το πως θα το φορεσεις.
Αυριο εχουμε παιδιατρο κ εμβολιο!ωιμε τι κλαμα θα ριξουμε...Τατιανα περιμενουμε εντυπωσεις απο το δικο σας εμβολιο σημερα Very Happy

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσακια σημερα ειναι η μερα εμβολιου και με εχει πιασει η καρδια μου παλι θα κλαιει το πουλακι μου χτες το βραδυ παλι γκρινιαξε στον υπνο του κατα τις 4 του εδωσα την πιπιλα τιποτα συνεχισε την γκρινια τον θηλασα και μετα κοιμηθηκε μου το εχει ξανακανει τωρα τις τελευταιες μερες μαλλον θα χρειαστει να του δωσω συμπληρωμα να χοτραινει πιο καλα γιατι εχει αρχισει και ελλατωνεται το γαλα μου δεν ξερω γιατι ελπιζω να τα καταφερω μεχρι 6 μηνων να τον θηλαζω.

Ευη Μαριλια τι κανετε?μπεμπακο πως πηγε χτες με τον γυναικολογο ?

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΕΧΕΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗ ΜΕΣΙΜΕΡΗ Κ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΜΠΡΟΥΜΙΤΑ Κ ΚΟΙΜΑΤΕ ΕΔΩ Κ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΙΧΕ Κ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ Κ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΕ,ΜΟΛΛΙΣ ΤΟΥ ΤΙΝ ΒΑΖΩ ΞΥΝΙΖΕΤΕ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΠΡΙΝ ΑΥΤΟ......ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΠΑΡΟΥΝΙΤΣΑ ΠΙΠΙΛΑ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΒΑΖΕΣΣΣ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 5 ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ Κ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ,ΠΡΟΣΠΑΘΟ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις