Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
453 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 453 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 42]

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:να φανταστεις οτι με παρακαλαει να μεινω ετσι αλλα αυτα φευγουν χωρις να κανω κατι.τωρα δειχνεις γυναικα μου λεει κ οχι σαν το δειγμα γυναικας!
θελω να περασει κοριτσια ο καιρος..!


Wxxx thee m k mena to idio kali m...
Egw wmos mwlis gennisw tha xasw oso kila ki an exooun mpei k na ginw pali 41 me 43 kila to polli...

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μακαρι να μας φυγουν γρηγορα..
σπο ζεστη πως τα πατε?σας επιασε?εμενα ναι κ πως θα την παλεψω μεχρι να γεννησω!κυκλοφορω με σορτακια κ κοντομανικα..ο αντρας μου ταπαιξε οταν με ειδε! Very Happy

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:μακαρι να μας φυγουν γρηγορα..
σπο ζεστη πως τα πατε?σας επιασε?εμενα ναι κ πως θα την παλεψω μεχρι να γεννησω!κυκλοφορω με σορτακια κ κοντομανικα..ο αντρας μου ταπαιξε οταν με ειδε! Very Happy


Egw stin kypro menw...
Skeftou einai eidi kalokairaki...
Den forame makrimaniko pion k oute mpotes...

Pragmati se epiase i zesti eee??? Cool

neraidoyla


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γειά σας κορίτσια!Τι κάνετε?Εγώ μόλις ήρθα απο το μικροβιολογικό,έκανα την καμπύλη,τι μπλιαχ πράγμα είναι αυτό???
άσε που είμαι νηστικιά απο χθές το βράδυ και κοντεύω να πέσω κάτω..τώρα θα χτυπήσω μια τυροπιτούλα
και δεν μου έφτανε η ταλαιπωρία,απο το πρωί που σηκώθηκα έχω πονάκια στην κοιλιά,μάλλον επειδή τόσο καιρό ήμουν ξαπλωμένη..έχω φοβηθεί λίγο,αλλά θα ξαπλώσω τώρα να ηρεμήσω και θα μπώ μετά να σας διαβάσω

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φταινε κ οι ορμονες κανει κ ζεστη κ αστα..μεσα στο σπιτι ειμαι ετσι,εξω φοραω φορμες κ μαυτες με βλεπω να την βγαζω..
neraidoula οντως ειναι απαισια η γλυκοζη αλλα αφου πρεπει να τα κανουμε..εγω την εχω κσνει δυο φορες..εχει παρουσιαστει κατι?ειμαι καινουργια κ δεν ξερω..

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βρε κορίτσια εγώ την καμπύλη ζαχάρου την έκανα ακριβώς πριν μια εβδομάδα, ήμουν δηλαδή στην 24η και κάτι... Μου είχε πει από την 23η αν θυμάμαι καλά και μετά ότι πρέπει να την κάνουμε, μήπως μου την έβαλε λιγάκι νωρίς????

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Dld o kathe giatros kanei oti thelei...emena m eipen na paw 2 t mai na kanw tin kampili zaxarou otan tha eumai 27 eudomadwn....

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
joannoua3 έγραψε:Dld o kathe giatros kanei oti thelei...emena m eipen na paw 2 t mai na kanw tin kampili zaxarou otan tha eumai 27 eudomadwn....

Τι να πεις... πάντως πολύ μπλιαχ η γλυκόζη..... Και πέθανα της πείνας να περιμένω τέσσερις ώρες.... αλλά μετά του έδωσα και κατάλαβε!!!!

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
h kampili zaxarou ginete apo th 24 me 28 evdomada logika to kanonizei o giatros analoga me to pote exeis rantevou.

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω την εκανα στην 25.δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα αφου εχεις καποιο περιθοριο που την κανεις.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κρίστι μου πολύ καλό το βάρος του μωρού σου, όσο για το διαβήτη κύησης , αν χρειαστεί σου δίνει δίαιτα, μόνο σε σοβαρές περιπτώσεις ενεσούλες, μη φοβάσαι εσύ δεν αποτελείς τέτοια...

Καστοριά το παιδί σου είναι ολόκληρο παιδί κανονικό μιλάμε, εγώ αυτό παρακαλάω επειδή έχω συσπάσεις και φοβάμαι την προωρότητα λέω τουλάχιστο να φτάσει 2 κιλά και μετά ότι θέλει ας γίνει...

Εγώ καμπύλη ζαχάρου δεν έχω κάνει ακόμα, αν δεν είχαν την επίσχεση οι γιατροί μάλλον θα την είχα κάνει, άντε να δω την Τρίτη τι θα μου πει ο γιατρός.

Για τα ρούχα εγώ δεν πολυσκοτίζομαι, μια κοιλιά έχω όλη κι όλη και λίγη περιφέρεια που άνοιξα, τα πόδια μου και τα χέρια μου είναι όπως προ εγκυμοσύνης, και παρόλο που έβαλα κιλά τον πρώτο καιρό τώρα εδώ και βδομάδες είμαι στα 70-70,5. Ξέρω κι από το πρώτο μου το μωρό ότι από τον 6ο και μετά δεν βάζω πολλά κιλά. Ελπίζω να μην ξεπεράσω τα 75. Ξεκίνησα 63 με ύψος 1,60. Συν πέντε τουλάχιστο από το φυσιολογικό μου δηλαδή. Θα τα χάσω όμως, δε σκάω. Αμα το βάλω πείσμα θα τα χάσω.

Από χτες αρχίσαν κάτι βαρβάτες συσπάσεις όχι απλά με πέτρωμα άλλα να μου κόβεται η ανάσα και να πρέπει να κάνω ανασούλες για να μην πονάω... Ενδεχομένως είναι οι λεγόμενες ψευδοσυσπάσεις που ξεκινάνε από τον 7ο μήνα. Μακάρι να γεννήσω φυσιολογικά Θεέ μου. Να τα ζήσω όλα κανονικά, και τους πόνους, δε με νοιάζει. Μετά το Πάσχα θα αρχίσω τα ψώνια μου. Κρεββατάκι, στρώμα, μάρσιππο τουλάχιστον. Καροτσάκι αργότερα. Βλέπω και στο ebay και ζαχαρώνω πολλά πράγματα.Σιγά σιγά όμως.

Δυστυχώς ή ευτυχώς (δεν έχω αποφασίσει ακόμα) επειδή μένουμε στη μαμά μου δεν έχω να ετοιμάσω κανονικό παιδικό δωμάτιο, με χαλιά ,κουρτίνες, διακόσμηση, βάψιμο ή στόλισμα τοίχων, ντουλάπια καιτα λοιπά. Δεδομένης της οικονομικής μας κατάστασης , μάλλον ευτυχώς. Από την άλλη θα ήταν ωραία να είχε το μωρό το δικό του δωμάτιο σαν τη μεγάλη μας.

Ωχ με έπιασε η πάρλα πάλι. Να μην ξεχάσω... Τζοαννάκι μου, σαν έγκυος αγάπη μου έχεις δικαιώματα , του αρέσει δεν του αρέσει του αφεντικού σου. Κι αμα δεν τον αρέσει να του δώσεις ένα τσουβάλι άμμο να δέσει στη μέση του και να κυκλοφορεί με αυτό όλη τη μέρα και μετά θα του πω εγώ αν καταλαβαίνει από εγκυμοσύνες. Ορίστε μας.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Κρίστι μου πολύ καλό το βάρος του μωρού σου, όσο για το διαβήτη κύησης , αν χρειαστεί σου δίνει δίαιτα, μόνο σε σοβαρές περιπτώσεις ενεσούλες, μη φοβάσαι εσύ δεν αποτελείς τέτοια...

Καστοριά το παιδί σου είναι ολόκληρο παιδί κανονικό μιλάμε, εγώ αυτό παρακαλάω επειδή έχω συσπάσεις και φοβάμαι την προωρότητα λέω τουλάχιστο να φτάσει 2 κιλά και μετά ότι θέλει ας γίνει...

Εγώ καμπύλη ζαχάρου δεν έχω κάνει ακόμα, αν δεν είχαν την επίσχεση οι γιατροί μάλλον θα την είχα κάνει, άντε να δω την Τρίτη τι θα μου πει ο γιατρός.

Για τα ρούχα εγώ δεν πολυσκοτίζομαι, μια κοιλιά έχω όλη κι όλη και λίγη περιφέρεια που άνοιξα, τα πόδια μου και τα χέρια μου είναι όπως προ εγκυμοσύνης, και παρόλο που έβαλα κιλά τον πρώτο καιρό τώρα εδώ και βδομάδες είμαι στα 70-70,5. Ξέρω κι από το πρώτο μου το μωρό ότι από τον 6ο και μετά δεν βάζω πολλά κιλά. Ελπίζω να μην ξεπεράσω τα 75. Ξεκίνησα 63 με ύψος 1,60. Συν πέντε τουλάχιστο από το φυσιολογικό μου δηλαδή. Θα τα χάσω όμως, δε σκάω. Αμα το βάλω πείσμα θα τα χάσω.

Από χτες αρχίσαν κάτι βαρβάτες συσπάσεις όχι απλά με πέτρωμα άλλα να μου κόβεται η ανάσα και να πρέπει να κάνω ανασούλες για να μην πονάω... Ενδεχομένως είναι οι λεγόμενες ψευδοσυσπάσεις που ξεκινάνε από τον 7ο μήνα. Μακάρι να γεννήσω φυσιολογικά Θεέ μου. Να τα ζήσω όλα κανονικά, και τους πόνους, δε με νοιάζει. Μετά το Πάσχα θα αρχίσω τα ψώνια μου. Κρεββατάκι, στρώμα, μάρσιππο τουλάχιστον. Καροτσάκι αργότερα. Βλέπω και στο ebay και ζαχαρώνω πολλά πράγματα.Σιγά σιγά όμως.

Δυστυχώς ή ευτυχώς (δεν έχω αποφασίσει ακόμα) επειδή μένουμε στη μαμά μου δεν έχω να ετοιμάσω κανονικό παιδικό δωμάτιο, με χαλιά ,κουρτίνες, διακόσμηση, βάψιμο ή στόλισμα τοίχων, ντουλάπια καιτα λοιπά. Δεδομένης της οικονομικής μας κατάστασης , μάλλον ευτυχώς. Από την άλλη θα ήταν ωραία να είχε το μωρό το δικό του δωμάτιο σαν τη μεγάλη μας.

Ωχ με έπιασε η πάρλα πάλι. Να μην ξεχάσω... Τζοαννάκι μου, σαν έγκυος αγάπη μου έχεις δικαιώματα , του αρέσει δεν του αρέσει του αφεντικού σου. Κι αμα δεν τον αρέσει να του δώσεις ένα τσουβάλι άμμο να δέσει στη μέση του και να κυκλοφορεί με αυτό όλη τη μέρα και μετά θα του πω εγώ αν καταλαβαίνει από εγκυμοσύνες. Ορίστε μας.

Markelaki m kali...
siga siga agapi m k ola tha ta kanete...
Ki egw tha valw tin mikri sto dwmateio m epidi ta alla m paidakia exoun dika ts dwmateia...
Wmos mwlis dw pws einai isixo mwro tha tin valw sto dwmateiaki tis mikris m eleanas...
Oso g tis suspaseis xalara agapoulla m iremise ligaki mathe na ksekourazesai k na min eisai flash san emena...
Ki egw kanw tin flash wspou eixa mikro atuximataki k eipa kanei...
K iremisw k na xalaronw pio poli...

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα ουφ
τι κανετε?και μονο που καθομαι κ γραφω κουραζομαι λαχανιαζω σας διαβασω ολες γρηγορα γρηγορα ονοματα με συγχωρειτε δεν συγκρατω με το αλτσαιχμερ στην εγκυμοσυνη ξεχναω τα παντα \πλεον δεν ξερω αν το εχετε παθει και σεις.
οσο για τα ρουχα πρεπει ν παω να ψωνησω απο δευτερα στις μπλουζες χωραω στα παντελονια δεν χωραω .ο υπνος ειναι πλεον κουραστικος και δυσκολος ν γυρναω απο δω κ απο εκει..
απο κιλα ειμουν 40 κιλα ανθρωπος και εγινα 51 και ο αντρας μ θελει ν βαλω λιγο ακομα λεει μ παει εχω μπουτακια κολωρακι για να πιανει χιχιιχιχχιχιιχιχιχ
2 μαιου θα ξερω πιο μερα θα γεννησω τον ιουλιο το πιο συγουρο μ ειπαν μετα της 5 ιουλιο η πρωτη εφημερεια στο παπαγεωργιου
31 μαιου εχω να κανω υπερηχο αναπτυξης το οποιο εκει κοστηζει 8.28 λεπτα .και στο ιπποκρατειο κοστηζει 35 ευρω πηδηξα ποσο πολυ κλεβουν το κοσμο

664Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 27 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Απρ 06, 2012 4:01 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ μαρκελα μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες!ο γιατρος ειπε οτι ενα μωρο ζυγιζει στην 28 βδομαδα περιπου ενα κιλο και γω που ειμαι 26 κ κατι 1140!ειπε να μην βαλω αλλα κιλα.ενταξει θα το προσπαθησω αλλα δεν θελω να εχω διαβητη...μεχρι τωρα ετρωγα παρα πολυ,τωρα θα το κοψω και ας ελπισω ολα καλα.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpempa gt tosi kourasei agapi m???

kristi kalo einai to ninaki s agapi m... Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 27 215994

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ξερω ρε συ δεν κανω και τπτ κουραστικο πραγματικα σημερα σιδερωσα λιγα ρουχαλακια της μικρης κ αγανακτησα και μαγηρεψα τπτ αλλο φαντασου

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 27 417472

joanna συ ειπας Wink

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:δεν ξερω ρε συ δεν κανω και τπτ κουραστικο πραγματικα σημερα σιδερωσα λιγα ρουχαλακια της μικρης κ αγανακτησα και μαγηρεψα τπτ αλλο φαντασου

To sidiro s pinneis to kanonika???
To eipes ston giatro s???

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μονο κανονικα 3 περνω . και τωρα πρεπει ν παρω τ ασβεστιο μ
11 κιλα πηρα ειναι λογικο ρε συ

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελεος αυτοι οι γιατροι τι πραγμα ειναι ρε παιδια ??κριστι μια χαρα ειναι το μωρο σου πλακα κανεις?εδω εμεις μερικες τρεμουμε μην ειναι μικρουλικο τι λες καλε .καποτε γενουσαν και 5 κιλα μωρο και εσυ ανησυχεις τ κιλα μια χαρα ειναι και θα γεννησεις κ φυσιολογικα αστον ν κοκορευετε

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
A dld einai apo ta kila agapi m???

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι απο το βαρος και εχω μπει κ σε διαιτα απο μονη μ γιατι παλι μ 25 θα φτασω και θα γεννησω ασε

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den mpirazei kali m k egw tosa evaza sta alla paidakia m,,,min se anxwnei...
Elpizw na s perasei i kourasei...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα/ καλημερα βρε κοριτσια!!
ειμαι η Μαιρη Παναγιωταρα μια εργαζομενη γυναικα μια καλη νοικοκυρα... περιμενω να τελειωσει το πλυντηριο, επλεινα κατσαρολες και ταψια, νωριτερα δουλευα 10 ωρες και ξεκ@@κα κι εκει, αυτα..εριξα κι εναν εμετο τωρα και στανιαρα. αι στο καλο!κομματια ειμαι..
φιλακια σε ολες!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε κορίτσι μου , μπράβο σου , ντούρασελ είσαι! Εγώ είμαι πολύ τυχερή, είμαι στη μαμά μου και κάνω ελάχιστα πράγματα, δε με αφήνει κανείς να κάνω τίποτα....χεχε... να προσέχεις τον εαυτό σου , θα μου πεις και τι να κάνω, σωστά, απλά θέλω να προσέχετε όλες τον εαυτό σας , εντάξει?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις