Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
385 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 385 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 42]

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
22 tin tetarti yioupiiii...
Oso g sena me tis kaoures asximo pragma dustixos...
Se auti tin egkumwsini m den eixa ws tora...
Wmos stis proigoumenes m egkumwsines milw s xalia.... Mad

koukida mou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
joannoua3 έγραψε:22 tin tetarti yioupiiii...
Oso g sena me tis kaoures asximo pragma dustixos...
Se auti tin egkumwsini m den eixa ws tora...
Wmos stis proigoumenes m egkumwsines milw s xalia.... Mad

χαλια δεν λες τιποτα.... δεν μπορω να ηρεμισω!! και τι εκανες joanna μου? ξερεις κανενα κολπο να μου πεις σαν πιο εμπειρη???

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Etrwga pswmi kotopoullo k patata vrasti re agapi m,,,
K lene oti kanei kalo k to giaourti wmos egw stis egkumwsines m den trw giaourti...

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Ευχαριστώ κοριτσάκια μου για τις ευχές σας... Είναι με αντιβίωση και αντιπυρετικά για να κρατάμε τον πυρετό σταθερό.

Έπεσα για ύπνο στις 5 το πρωί... μία το μωρό που κάθε τρεις και λίγο πήγαινα να το δω αν έχει πυρετό στον ύπνο της, μια που όταν δουλεύει ο άντρας μου βράδυ συνήθως τον περιμένω...τι το θελα? Γύρισε 6μιση, με ξύπνησε, μετά άρχισε ένα ροχαλητό απίστευτο, μετά το πήρα απόφαση και σηκώθηκα από το κρεββάτι, πήγα στην κάμαρα των γονιών μου (είχαν πάει εκκλησία), κοιμήθηκα μέχρι τις 10 παρά, σηκώθηκα έδωσα αντιβίωση στο μωρό, ξανακοιμήθηκα, σηκώθηκα 1 παρά της έδωσα αντιπυρετικό, ξανακοιμηθηκα και ξύπνησα στις 3.

Δεν ξέρω αν αυτό εσείς το λέτε ύπνο, εγώ το λέω βασανιστήριο.


γεια σας τι κανουν η ομορφες κοιλιτσες?
αχ κοπελα μ κανε υπομονη και κουραγιο μορε
εμενα μ σταματησαν η συσπασεις αλλα εχω καουρες πολλες κατα την διαρκεια της ημερας
ευτηχως κοιμαμαι ησυχα το βραδυ στον 9 μηνα δεν ξερω πως θαμε

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ κοριτσάρες μου ευχαριστώ τόσο πολύ για τη συμπαράσταση, γκρινιάζω άλλα πιστέψτε με είχα τόσα νεύρα το πρωί, μάλωσα με τον άντρα μου που ροχάλιζε, γενικώς αμα νυστάζω κι άμα πεινάω για ώρα αρχίζω και μουγκρίζω δεν υποφέρομαι από τα νεύρα.

Το μπεμπίνι μου κλωτσάει συνέχεια και θέλω να σας ρωτήσω: πώς είναι όταν το μωρό έχει λόξυγκα? Γιατί νιώθω πάρα πολλές φορές ένα επαναλαμβανόμενο τράνταγμα στην κοιλιά μου, χωρίς να εντοπίζω χεράκι, ποδαράκι, κεφαλάκι δλδ σαν τζούφια κλωτσιά ένα πράγμα. Αν είναι αυτό πάντως το μωρό μου έχει τύχει να έχει και συνεχόμενα μισή ώρα τουλάχιστο,να σταματάει για κανα δυο ώρες και φτου πάλι. Είναι αρκετά ενοχλητικό, από την άποψη ότι αμα θες να κοιμηθείς, απλά δεν υπάρχει περίπτωση.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Αχ κοριτσάρες μου ευχαριστώ τόσο πολύ για τη συμπαράσταση, γκρινιάζω άλλα πιστέψτε με είχα τόσα νεύρα το πρωί, μάλωσα με τον άντρα μου που ροχάλιζε, γενικώς αμα νυστάζω κι άμα πεινάω για ώρα αρχίζω και μουγκρίζω δεν υποφέρομαι από τα νεύρα.

Το μπεμπίνι μου κλωτσάει συνέχεια και θέλω να σας ρωτήσω: πώς είναι όταν το μωρό έχει λόξυγκα? Γιατί νιώθω πάρα πολλές φορές ένα επαναλαμβανόμενο τράνταγμα στην κοιλιά μου, χωρίς να εντοπίζω χεράκι, ποδαράκι, κεφαλάκι δλδ σαν τζούφια κλωτσιά ένα πράγμα. Αν είναι αυτό πάντως το μωρό μου έχει τύχει να έχει και συνεχόμενα μισή ώρα τουλάχιστο,να σταματάει για κανα δυο ώρες και φτου πάλι. Είναι αρκετά ενοχλητικό, από την άποψη ότι αμα θες να κοιμηθείς, απλά δεν υπάρχει περίπτωση.

πραγματικα δεν ξερω και με εβαλες σε σκεψεις ...εχω ακουσει πολλες φορες να λενε αλλες κοπελες για λοξυγκα αλλα δεν μπορω ν το ξεχωρησω Crying or Very sad

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσια με ποναει το δοντι μου .αυριο λεω να παω στον οδοντιατρο εχω καμια ελπιδα η θα ποναω μεχρι να γεννησω

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koritsakia m geia sas, eimai xalia..pou sai mac gyver sou xw nyfi!!
eidan stin kardoula tou mia ixogenis estia pou tin exoun leei paidia me xrwmoswmikes anwmalies k ena 3% fysiologika paidia k se alla mwrakia eksafanizetai stiin 38i evdomada kyisis peripou. klaiw synexeia.. avrio tha to steilw me fax sto giatro m na to dei se syndyasmo me afxeniki na dei an prepei na kanw amnioparakentisi.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bebek6 έγραψε:koritsakia m geia sas, eimai xalia..pou sai mac gyver sou xw nyfi!!
eidan stin kardoula tou mia ixogenis estia pou tin exoun leei paidia me xrwmoswmikes anwmalies k ena 3% fysiologika paidia k se alla mwrakia eksafanizetai stiin 38i evdomada kyisis peripou. klaiw synexeia.. avrio tha to steilw me fax sto giatro m na to dei se syndyasmo me afxeniki na dei an prepei na kanw admnioparakentisi.

Οπως κ ο μαγκαιβερ ετσι κ το παιδακι σου θα ειναι μια χαρα,δυνατο κ υγιες! Εσυ θα κανεις οτι πρεπει.και ολα θα πανε καλα! Ειμαστε εδω για σενα!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βεβεκ πρωτα απολα αποκλειεται μην κλαις κοπελα μ ΜΗΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
εγω γιαυτο πηγα 2 φορες στο γιατρο στην β εππεδου μ ειχε βγαλει δεξιοκαρδια τελικα ολα ηταν οκ . η γνωμη μ ειναι ν μιλησεις με τον γιατρο σ και ν πας κ σε εναν αλον γιατρο να την ξανα κανεις και θα δεις οτι το ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ ειναι υγιες

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Bebek6 έκανες β´ επιπέδου; Εκεί στο βρήκαν;
Προσπάθησε να διατηρήσεις την ψυχραιμία σου...μην επιβαρύνεις κ το μωράκι... Όλα θα πάνε καλά!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:βεβεκ πρωτα απολα αποκλειεται μην κλαις κοπελα μ ΜΗΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
εγω γιαυτο πηγα 2 φορες στο γιατρο στην β εππεδου μ ειχε βγαλει δεξιοκαρδια τελικα ολα ηταν οκ . η γνωμη μ ειναι ν μιλησεις με τον γιατρο σ και ν πας κ σε εναν αλον γιατρο να την ξανα κανεις και θα δεις οτι το ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ ειναι υγιες
ναι μου γραφει ηχογενης ετια στην δεξια κοιλια της καρδιας, αυτο εννοεις μπεμπα?

Χρυσα μου σ ευχαριστω, σας ευχαριστω, ευχομαι να πιασει κ στη μπουμπου μου η καλη σας ενεργεια και να ειναι καλα..!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα μ ειπε το 80% τον ανθρωπον η καρδια του ειναι στην θεση τους και κοιταει αριστερα οπως πρεπει το 20 % ειναι δεξιοκαρδια και ειναι στην μεση η καρδια κ κοιτα δεξια η ουριτσα αλλα θα ειχε μια φυσιολογικη ζωουλα . επειδη μετα απο 2 εβδομαδες ξανα πηγα η καρδια ηταν ενταξει απλα η σταση ηταν τετοια π φανηκε ετσι .τελικα την δευτερη φορα ολα οκκ μ ειπε
εσενα τ ακριβως σ ειπε δεν πολυ καταλαβα

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:εμενα μ ειπε το 80% τον ανθρωπον η καρδια του ειναι στην θεση τους και κοιταει αριστερα οπως πρεπει το 20 % ειναι δεξιοκαρδια και ειναι στην μεση η καρδια κ κοιτα δεξια η ουριτσα αλλα θα ειχε μια φυσιολογικη ζωουλα . επειδη μετα απο 2 εβδομαδες ξανα πηγα η καρδια ηταν ενταξει απλα η σταση ηταν τετοια π φανηκε ετσι .τελικα την δευτερη φορα ολα οκκ μ ειπε
εσενα τ ακριβως σ ειπε δεν πολυ καταλαβα
oti vlepei ena aspro mpalaki stin kardia pou to exoun paidia me syndromo down. den einai anatomiko provlima kardias eina apla mia endeiksi xwris na simainei oti tha einai sigoura to syndromo

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bebek6 έγραψε:
μπεμπα2012 έγραψε:εμενα μ ειπε το 80% τον ανθρωπον η καρδια του ειναι στην θεση τους και κοιταει αριστερα οπως πρεπει το 20 % ειναι δεξιοκαρδια και ειναι στην μεση η καρδια κ κοιτα δεξια η ουριτσα αλλα θα ειχε μια φυσιολογικη ζωουλα . επειδη μετα απο 2 εβδομαδες ξανα πηγα η καρδια ηταν ενταξει απλα η σταση ηταν τετοια π φανηκε ετσι .τελικα την δευτερη φορα ολα οκκ μ ειπε
εσενα τ ακριβως σ ειπε δεν πολυ καταλαβα
oti vlepei ena aspro mpalaki stin kardia pou to exoun paidia me syndromo down. den einai anatomiko provlima kardias eina apla mia endeiksi xwris na simainei oti tha einai sigoura to syndromo
για να καταλαβω πως γινεται να μην το εβγαλε στην αυχενικη αυτο ?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:
bebek6 έγραψε:
μπεμπα2012 έγραψε:εμενα μ ειπε το 80% τον ανθρωπον η καρδια του ειναι στην θεση τους και κοιταει αριστερα οπως πρεπει το 20 % ειναι δεξιοκαρδια και ειναι στην μεση η καρδια κ κοιτα δεξια η ουριτσα αλλα θα ειχε μια φυσιολογικη ζωουλα . επειδη μετα απο 2 εβδομαδες ξανα πηγα η καρδια ηταν ενταξει απλα η σταση ηταν τετοια π φανηκε ετσι .τελικα την δευτερη φορα ολα οκκ μ ειπε
εσενα τ ακριβως σ ειπε δεν πολυ καταλαβα
oti vlepei ena aspro mpalaki stin kardia pou to exoun paidia me syndromo down. den einai anatomiko provlima kardias eina apla mia endeiksi xwris na simainei oti tha einai sigoura to syndromo
για να καταλαβω πως γινεται να μην το εβγαλε στην αυχενικη αυτο ?
ginetai apla allazoun ta pososta tis afxenikis. ekei pou itan ena sto toso twra afksanontai oi pithanotites..

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θα σου ελεγα να ηρεμησεις να διατηρησεις την ψυχραιμια σου ψαξτο στο γοογλε.
μπορει απλα ν βγηκε λαθως απο το λογισμικο π εχουν αυτοι .ακουσε με την πατησα και εγω ετσι μ την αυχενικη ,
ερωτηση αμνιοπαρακεντηση σε αυτον θα εκανες που σ εκανε και β εππεδου?

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bebek μου... Κοριτσι μου γλυκο!... Κατ αρχην ηρεμησε. Δεν βοηθαει σε τιποτα να ταραζεσαι και να στεναχωριεσαι. Ακουσε τι θα σου πει ο γιατρος σου κι αν χρειαζετε παρε κι αλλη γνωμη. Σκεψου θετικα!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:εγω θα σου ελεγα να ηρεμησεις να διατηρησεις την ψυχραιμια σου ψαξτο στο γοογλε.
μπορει απλα ν βγηκε λαθως απο το λογισμικο π εχουν αυτοι .ακουσε με την πατησα και εγω ετσι μ την αυχενικη ,
ερωτηση αμνιοπαρακεντηση σε αυτον θα εκανες που σ εκανε και β εππεδου?
δεν ξερω, λογικα ναι γιατι ειναι στην κλινικη που θα γεννησω (πρωτα ο Θεος).
αν το ψαχνω λεει..δεν κανω κ τπτ αλλο, ευτυχως βρισκω και ενθαρρυντικα αρθρα..

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ri@ έγραψε:bebek μου... Κοριτσι μου γλυκο!... Κατ αρχην ηρεμησε. Δεν βοηθαει σε τιποτα να ταραζεσαι και να στεναχωριεσαι. Ακουσε τι θα σου πει ο γιατρος σου κι αν χρειαζετε παρε κι αλλη γνωμη. Σκεψου θετικα!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
σας αγαπω πολυ!!!!!!!!!!!!
ευχαριστω κοριτσια! ας αλλαξουμε θεμα δε θελω να σας στεναχωρω..αντε να ακουμε ευχαριστα!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω φοβαμαι μηπως θελει ν σου φαει λεφτα μη μασας πανε στον γιατρο σ η κανε κ αλλη μια β εππεδου ν δεις αλλα σε αλλον γιατρο
το μωρακι σου ειναι υγιεστατο αν υπηρχε κατι θα στο ελεγαν στην αυχενικη

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο μενα καληνυχτα δεν την παλευω αλλο το δοντι μ
βεβεκ μ ολα καλα θα ειναι στο τελος

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:απο μενα καληνυχτα δεν την παλευω αλλο το δοντι μ
βεβεκ μ ολα καλα θα ειναι στο τελος
eyxaristw k perastika!
kalo ksimerwma na exoume!

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αυτη τη γνωμη εχω κι εγω. Εαν υπηρχε κατι θα φαινοταν απο την αυχενικη. Οποτε παρε τα πανω σου ζουζουνα κι ολα θα πανε καλα! Wink

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι!! ολα τα μπεμπακια μας να ειναι υγιη και κουκλια και να τα λεμε εδω και μετα τις γεννες!! φιλακια κοριτσια και ευχαριστω και παλι!ξεχασα και εμετους και ολα..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις