Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
539 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 539 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 42]

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
joannoua3 έγραψε:Egw re agapes m tha sas to ksana pw...
Min anxwneste g ta kila tis egkumwsinis...

Exw gennisei 2 fores k ta eixa xasei OLA k me to parapano an yparxei thelisei...
Evaza panta 20 k kila k egvaza mikra mwrakia...

Tora se auti tin egkumwsini m exw valei 8 kila sxedwn k tin alli eudomada mpenw ston 6o mina...
Eimai akrivos 21 eudomadwn simera...
K i photo p exw profil einai simerini...
Egw mporw na sas pw oti kathe mina vazw enamisi kilo...

Παιδί μου εσύ είσαι ακτινογραφία... εγώ ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με ύψος 1.60 και βάρος 63 κιλά... Έπρεπε να ήμουν 58...ας είναι, θα τα χάσω μετά, απλά με αγχώνει η μαία στο νοσοκομείο να μην πάρω πολλά κιλά κι είμαι κάθε μέρα με τη ζυγαριά....Εσύ παιδί μου είσαι στυλάκι φτου φτου....

Αυγολεμονη έγραψε:εγω παλι μεχρι τωρα αν εβαλα 3 κιλα πως εγινε η κοιλια ουτε ξερω και αδυνατη δεν ημουν καθολου. πηρα χθες τα αποτελεσματα τοξοπλασμα αρνητικο και παλι αιμοσφαιρινη κτλ ολα καλα ευτυχως αυριο η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ αγωνιω παρα πολυ θα δω τι ειναι αυτο που με κλωτσαει χεχεχε δεν περνουν οι ωρες.
αυτο μετα κιλα του μωρου δεν το ξερα ξερω πολλες που γεννησαν φυσιολογικα 4-4,5 κιλα μωρο. Η κορη μου εμενα βγηκε 2970 σπασαν ομως τα νερα χωρις πονους μου βαλε ορο 9.30 ωρες πονους (δεν θελω να το θυμαμαι) αλλα οταν με εβαλε στο χειρουργιο στα 5 λεπτα γεννησα εσπρωξα δυο φορες. οταν τα σκεφτομαι τρεμω εκεινη την ωρα

Βρε τίποτα δεν είναι η γέννα, μια μέρα και περνάει, εγώ το μόνο που σκέφτομαι είναι αμάν πότε θα γεννήσω, από δω και πέρα που το μωρό παίρνει μόνο βάρος αρχίζει η μεγάλη δυσκολία, το ζόρι στις κινήσεις, στον ύπνο, στην αναπνοή, όλα. Μακάρι να μπορουσα να γεννήσω αύριο, κι ας πονούσα, δε με πειράζει καθόλου.

vanap έγραψε:Έκλεισα την 23η
εβδομάδα και έχω πάρει 4-5 κιλά, ο γιατρός είπε πως είναι πολύ καλά.. αλλά παρόλα αυτά τα παντελόνια μου δεν μου μπαίνουν....τι να πω
και αγχώνομαι και για την καμπύλη ζαχάρου γιατί καθημερινά τα τρώω τα γλυκάκια μου....

Απαραίτητα κάθε μέρα κι εγώ γλυκό επίσης... σήμερα έφαγα ένα παγωτό και μισό του άντρα μου που δεν ήθελε άλλο... το ζώον...το ζητάω όμως... ενώ με το φαί δεν κάνω υπερβολές...τα κιλά που έχεις πάρει είναι τέλεια...μην ανησυχείς καθόλου.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χμ εγω εφαγα 3 παγωτα σημερα αχ βρε κοριτσια αυτο το πραγμα μ τα γλυκα ειναι κολαση

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:χμ εγω εφαγα 3 παγωτα σημερα αχ βρε κοριτσια αυτο το πραγμα μ τα γλυκα ειναι κολαση
χαχα!!κι εγω και τι δεν εχω φαει και επειδη τωρα ειχα παλι λιγουρα για γλυκο εφαγα κουταλιου που παχαινει λιγοτερο αλλα ξερω οτι στο ντουλαπι εχει κατι σοκολατιτσες γιαμ γιαμ..δεν ξερω αν θα αντεξω μεχρι να πεσω για υπνο!! αλλα αυτες τις μερες εχω ηρεμησει απο τους εμετους και προτιμω να τρωω παρα αυτο το χαλι που ειχα!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια
βεβεκ εγω δεν περνω πολλα γλυκα ν μην εχω σε κανενα ντουλαπο διοτι αν θα εχω θα φτασω στα 30 κιλα ν βαλω κ δεν θελω καθολου

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera kai simera! kala kaneis! apla egw ektos tou spitiou exw k sti douleia epafi me glyka opote o peirasmos einai megalos!! xaxa! den peirazei den trww k kamia tourta alla ena me dyo tin imera tha ta faw.. Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 9 13953

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ ΠΟΝΟΔΟΝΤΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ......ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΠΗΚΕ Κ ΕΝΑΣ ΜΑΛ....ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΜΥΡΙΖΕ ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ...ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΑΓΑΖΙ....ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΥΡΙΖΕΙ ΜΥΡΙΖΕΙ...ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ?????ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ...ΕΛΕΟΣ....ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ?????????????????????????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εχεισ αποσμητικο χωρου ?ουτε εγω αντεχω τετοιες μυρωδιες δεν τις αντεχα πριν φαντασου τωαρα στην εγκυμοσυνη μπλιαχ αηδιασα ειδη
τι ννεαα?
kdeli ποντοδοντο ΩΧ αυτο ποναει πολυ κ ειδικα στην εγκυμοσυνη

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalkimera sas... Very Happy Very Happy Very Happy
Ti kanete simera???

Kdeli m p eisai akoma to kalokairi p vromane perisotero... Twisted Evil

Egw simera eixa ena mikro atuxima...
Exasa tis aisthiseis m mwlis ksupnisa,,,
Mallon itane epidi den ipia ta farmaka m oli mera exthes...
Sidiro k foliko...
Tora eimai mia xaroulla eutixws... Wink

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπεμπα2012 έγραψε:δεν εχεισ αποσμητικο χωρου ?ουτε εγω αντεχω τετοιες μυρωδιες δεν τις αντεχα πριν φαντασου τωαρα στην εγκυμοσυνη μπλιαχ αηδιασα ειδη
τι ννεαα?
kdeli ποντοδοντο ΩΧ αυτο ποναει πολυ κ ειδικα στην εγκυμοσυνη


ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟΣΜΗΤΙΚΟ????!!!!!ΣΚΕΨΟΥ......ΤΙ ΝΑ ΠΩ.........ΤΕΣ ΠΑ....
ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΕΝΑ ΔΟΝΤΙ ,ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙΑ ΑΠΟΝΕΥΡΩΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΔΟΝΤΙ....ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΕ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ???!!!!!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΑΘΗΝΑ,ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ......ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΝΙΒΑΛΟΙ......ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ.......

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:kalkimera sas... Very Happy Very Happy Very Happy
Ti kanete simera???

Kdeli m p eisai akoma to kalokairi p vromane perisotero... Twisted Evil

Egw simera eixa ena mikro atuxima...
Exasa tis aisthiseis m mwlis ksupnisa,,,
Mallon itane epidi den ipia ta farmaka m oli mera exthes...
Sidiro k foliko...
Tora eimai mia xaroulla eutixws... Wink

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΙ ΣΥ....ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΜΙΛΑΕΙ ΕΕΕ.....ΕΓΩ!!!!!ΚΑΙ ΓΩ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ....ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΤΡΕΧΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑ???????ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ..................... Wink Wink

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kdeli έγραψε:
joannoua3 έγραψε:kalkimera sas... Very Happy Very Happy Very Happy
Ti kanete simera???

Kdeli m p eisai akoma to kalokairi p vromane perisotero... Twisted Evil

Egw simera eixa ena mikro atuxima...
Exasa tis aisthiseis m mwlis ksupnisa,,,
Mallon itane epidi den ipia ta farmaka m oli mera exthes...
Sidiro k foliko...
Tora eimai mia xaroulla eutixws... Wink

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΙ ΣΥ....ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΜΙΛΑΕΙ ΕΕΕ.....ΕΓΩ!!!!!ΚΑΙ ΓΩ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ....ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΤΡΕΧΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑ???????ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ..................... Wink Wink

Mia fora mono ta ksexasa skeftou...
Ki esu ta ksexnas eee??? xriste m skeftou poso kako einai na ta ksexname re agapi m...

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Joannoua3 ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα... να προσέχεις όμως είναι επικίνδυνο...
Σπίτι ήσουν ε?

kdeli o πονόδοντος είναι ότι χειρότερο....
Πάντως μην το αφήσεις και σε πιάσει πολύ... αφού είσαι μακριά και δεν μπορείς να πας στον οδοντίατρο σου καλύτερα πάρε ένα και ρώτα τον.
Εγώ έτσι έκανα που με πόναγε ένα δόντι και δεν ήθελα να πάω σε κανένα εδώ, μου είπε να πάρω μια αντιβίωση την πήρα και όλα οκ.
Βέβαια αυτό λίγο πριν την εγκυμοσύνη και τώρα όλο φοβάμαι μην με πιάσει ξανά....

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vanap έγραψε:Joannoua3 ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα... να προσέχεις όμως είναι επικίνδυνο...
Σπίτι ήσουν ε?

kdeli o πονόδοντος είναι ότι χειρότερο....
Πάντως μην το αφήσεις και σε πιάσει πολύ... αφού είσαι μακριά και δεν μπορείς να πας στον οδοντίατρο σου καλύτερα πάρε ένα και ρώτα τον.
Εγώ έτσι έκανα που με πόναγε ένα δόντι και δεν ήθελα να πάω σε κανένα εδώ, μου είπε να πάρω μια αντιβίωση την πήρα και όλα οκ.
Βέβαια αυτό λίγο πριν την εγκυμοσύνη και τώρα όλο φοβάμαι μην με πιάσει ξανά....

Nai vanap m eimai kalitera tora k nai eimouna spitaki m...
K me evlepan k ta mwra m...
Axxx panagia m...

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
joannoua3 έγραψε:
vanap έγραψε:Joannoua3 ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα... να προσέχεις όμως είναι επικίνδυνο...
Σπίτι ήσουν ε?

kdeli o πονόδοντος είναι ότι χειρότερο....
Πάντως μην το αφήσεις και σε πιάσει πολύ... αφού είσαι μακριά και δεν μπορείς να πας στον οδοντίατρο σου καλύτερα πάρε ένα και ρώτα τον.
Εγώ έτσι έκανα που με πόναγε ένα δόντι και δεν ήθελα να πάω σε κανένα εδώ, μου είπε να πάρω μια αντιβίωση την πήρα και όλα οκ.
Βέβαια αυτό λίγο πριν την εγκυμοσύνη και τώρα όλο φοβάμαι μην με πιάσει ξανά....

Nai vanap m eimai kalitera tora k nai eimouna spitaki m...
K me evlepan k ta mwra m...
Axxx panagia m...

Αχ βρε κοπελιά να προσέχεις!!! Θα τρομάξανε και τα μικρούλια σου!!
Ευτυχώς είσαι καλύτερα.... φάει και τίποτα αλμυρό!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vanap έγραψε:
joannoua3 έγραψε:
vanap έγραψε:Joannoua3 ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα... να προσέχεις όμως είναι επικίνδυνο...
Σπίτι ήσουν ε?

kdeli o πονόδοντος είναι ότι χειρότερο....
Πάντως μην το αφήσεις και σε πιάσει πολύ... αφού είσαι μακριά και δεν μπορείς να πας στον οδοντίατρο σου καλύτερα πάρε ένα και ρώτα τον.
Εγώ έτσι έκανα που με πόναγε ένα δόντι και δεν ήθελα να πάω σε κανένα εδώ, μου είπε να πάρω μια αντιβίωση την πήρα και όλα οκ.
Βέβαια αυτό λίγο πριν την εγκυμοσύνη και τώρα όλο φοβάμαι μην με πιάσει ξανά....

Nai vanap m eimai kalitera tora k nai eimouna spitaki m...
K me evlepan k ta mwra m...
Axxx panagia m...

Αχ βρε κοπελιά να προσέχεις!!! Θα τρομάξανε και τα μικρούλια σου!!
Ευτυχώς είσαι καλύτερα.... φάει και τίποτα αλμυρό!!

Almiro na trwme se etsi periptoseis Vanap m???
Epidi efa mia koutalia meli...

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ??????!!!!!

ΑΣ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΜΩΣ...ΕΤΣΙ??????

ΛΟΙΠΟΝ ΧΘΕΣ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Η ΠΡΟΚΟΠΗ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΕΙΚ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟ ΨΥΓΕΙΟΥ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΩ ΜΕ ΣΤΡΩΣΕΙΣ ΠΤΙ ΜΠΕΡ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ)

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΟ ΤΣΑΚΙΣΩ....ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ,ΕΔΩΣΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΕΚΕΙ...ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΙΚΟ.....ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΤΑΙΦΙ...ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΠΕΡ Η ΓΥΝΑΙΚΑ......

ΣΑΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΕ ΑΥΤΑ?????ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ....ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ......ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 9 9664 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 9 9664 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 9 9664 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 9 9664 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 9 9664

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
WWWWxxxx ti kala k emena m aresei poli i mageiriki...
K eilikrina me exei mathei i pethera m...
Xrusos anthropos i petheroulla m...
Einai poli kali gynaika...
Mporw na sas pw pws oi oikogeneia t antra m g mena einai dwro theou...
Oso g kateifi THELW K EGW NA FAWWWWWWW Rolling Eyes

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kdeli έγραψε:ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ??????!!!!!

ΑΣ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΜΩΣ...ΕΤΣΙ??????

ΛΟΙΠΟΝ ΧΘΕΣ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Η ΠΡΟΚΟΠΗ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΕΙΚ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟ ΨΥΓΕΙΟΥ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΩ ΜΕ ΣΤΡΩΣΕΙΣ ΠΤΙ ΜΠΕΡ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ)

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΟ ΤΣΑΚΙΣΩ....ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ,ΕΔΩΣΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΕΚΕΙ...ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΙΚΟ.....ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΤΑΙΦΙ...ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΠΕΡ Η ΓΥΝΑΙΚΑ......

ΣΑΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΕ ΑΥΤΑ?????ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ....ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ......ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 9 9664 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 9 9664 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 9 9664 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 9 9664 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 9 9664


axxxxx... den stelneis kai apo edo ena komataki?

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Joannoua3 ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΗΓΕΝΟΥΝ!!! ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΕΙ ΝΑ ΦΑΩ ΤΥΡΑΜΙΣΟΥ!!!!!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni2526 έγραψε:Joannoua3 ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΗΓΕΝΟΥΝ!!! ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΕΙ ΝΑ ΦΑΩ ΤΥΡΑΜΙΣΟΥ!!!!!!

Euxaristw Eleni m...
Tyramisou egw den exw kanei pote m...
Panagia yiami yiami...
Se auti tin egkumwsini den mporw na faw tpt gluko to kanw emeto...
Stis alles m egkumwsines etrwga polla gluka... Very Happy Very Happy Very Happy
Einai i zwi m...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ τι λετε ρε κοριτσια??????? τρελαινομαι!! κι εγω τυραμισου θελω!!!!!!!!!!!!!!!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hahahaha oles theloume wmos pounta???

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να ρωτησω ποια κοπελα απο θεσσαλονικη περνει την βιταμινη BUATERON ΕΧΩ 4 ΚΟΥΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΑΓΓΙΞΙΕ ΚΑΝ εαν κπαοια τα περνει ασ μ πει ν τησ τα δωσω . εγω λογο επειδη δεν νιωθω καλα οταν τα πινω μου τα αλαξε ο γιατρος

neraidoyla


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημέρα κορίτσια,τι κάνετε?εγώ εδώ,παλεύω με τις χαζοσυσπάσεις,συνεχίζονται κανονικά και ξεκινάω προγεστερόνη,για να δούμε αν θα βοηθήσει...αύριο πάω και για την καμπύλη,είναι λίγο αηδία απο οτι ξέρω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις