Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
464 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 464 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 42]

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Μου ειπε ειναι 2 βδομαδες μεγαλυτερο, αρα υπολογιζω γυρω στις 24 Μαιου!!! λεπτομερειες δε μου ειπε, μονο για τα κιλα μου ελεγε.... Crying or Very sad την επομενη φορα θα ζητησω να μου τα αναλυσει να ξερω κι εγω η ερμη να προετοιμαστω ψυχολογικα!!![/quote]

kASTORIA, 24/05??? Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 8 536304 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 8 328109 ! Γιούπι!!! Πωπω! Πόσο κοντά είναι η μέρα που θα τον πάρεις αγκαλίτσα! Άντε, σου εύχομαι από τώρα να πάνε όλα καλά και όπως και να γίνει να 'στε καλά εσύ και ο μπέμπης σου!! I love you Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 8 875502 I love you

koukida mou έγραψε:γεια σας και απο μενα κοριτσια!!! γενναω 23 ιουλιου την πρωτη μου κορη!!!

Με το καλό να 'ρθει η κορούλα σου, να είναι γερή!

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mpempa kala apotelesmata!!
kalimera koritsares!!
simera koimithika monokomata!!! opote o bradu pali tha koimitho me dialimma.
ego xthes piga kai ta pira kiolas ta apotelesmata. o mikrobiologos eipe oti einai kala. alla ego ligo problimatistika giati i proti metrisi (prin tin aidia) ian 78, meta tin aidia itan 151 (!), kai oi upoloipes itan 98 kai 91. na anusuxiso gia to 151? bebaia to iksera oti i proti tha itan upsili giati zalizomouna stin arxi sto mikrobiologiko afou ipia tin aidia...
kalos irthes koukida, me to kalo i korakla sou!!

178Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 8 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τετ Μαρ 21, 2012 12:45 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!μαρκελα γιατι θα γεννησεις πιο νωρις?ο γιατρος σου το ειπε επειδη ειναι 2 βδομαδες μεγαλυτερο το μωρο?πως γινεται ομως αφου ειχαμε τελευταια περιοδο μαζι? Rolling Eyes Rolling Eyes

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια πολες ομορφεσ καλημερεσ εγω σημερα ξυπνησα στο καινουργιο μου σπιτακι επιτελουσ Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 8 215994 αυτεσ τισ μερεσ εχω ξεπατωθει να κανω δουλειεσ αλλα μετα τισ 6 ειμαι πτωμα Smile δεν πειραζει ομωσ τακτοποιηθηκαμε τωρα εμεινα κατι ψηλα συμμαζεματα...
εσεισ καλααααααααααα??????????????το σαββατο θα παω και εγω για καμπυλη ζαχαρου ποια ειναι η διαδικασια ρε κοριτσια καταλαβα οτι κατι θα πιω που ειναι χαλια και μετα τι??????θα περιμενς τοσεσ ωρεσ χωρισ να φαω οθτε ενα τοστ και φτιαχνουν ωραια τοστ στο ιασο Shocked

καλα εεε τελεια μερα σημεραααααααααααα!!!!!!!!!!!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!

Demimen φροντισε να χεις μαζι σου καποιον για παρεα ή να χεις μπολικα περιοδικα, 2 ωρες θα μεινεις εκει, και να μην εχεις φαει 12 ωρες πριν..

Kristi το βαρος που εχει το μωρο ειναι για 2 βδομαδες μετα και επειδη τωρα δεν τα αφηνουν να γεννιουνται με πολυ βαρος, στα παιρνουν νωριτερα!

181Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 8 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τετ Μαρ 21, 2012 2:05 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αληθεια καστορια?γιατι δεν αφηνουν με πολυ βαρος τα παιδια?ποσο βαρος,πανω απο 4 κιλα?και αυτο σημαινει αυτοματα καισαρικη ρε γαμωτο?

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:καλημερα κοριτσια!μαρκελα γιατι θα γεννησεις πιο νωρις?ο γιατρος σου το ειπε επειδη ειναι 2 βδομαδες μεγαλυτερο το μωρο?πως γινεται ομως αφου ειχαμε τελευταια περιοδο μαζι? Rolling Eyes Rolling Eyes

KRISTI 1 έγραψε:αληθεια καστορια?γιατι δεν αφηνουν με πολυ βαρος τα παιδια?ποσο βαρος,πανω απο 4 κιλα?και αυτο σημαινει αυτοματα καισαρικη ρε γαμωτο?

Δε νομίζω κορίτσι μου να σημαίνει αυτόματη καισαρική, γιατί τα δικά μου κιλά είναι φυσιολογικά για το μήνα μου, και ήδη έχω έναν φυσιολογικό τοκετό, το πολύ πολύ, αν φτάσει εκείνος ο καιρός και ο μπέμπης δεν κατεβαίνει να κάνουμε πρόκληση, τεχνητούς πόνους δηλαδή για να τον βοηθήσουμε να ρθει στον κόσμο πριν πάρει πολύ βάρος... Αν το αφήσω να πάρει βάρος πολύ παραπάνω από το φυσιολογικό, τότε είναι που συνιστούν καισαρική οι γιατροί. Ο μπέμπης μου δείχνει σημάδια χμ "καλοανάθρεψης" από πολύ νωρίς, τα γραμμάριά του και οι μετρήσεις ήταν συνεχώς πάνω από το κανονικό, οπότε φαίνεται μεγαλύτερος. Την Παρασκευή έχω ξανά υπέρηχο, θα επιβεβαιώσω και με το γιατρό μου την μετατόπιση της ΠΗΤ και θα σας ενημερώσω.

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΟΣΟ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ????? Κ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΤΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΒΑΡΟΣ???? ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ 4400 ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΤΗΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δε ξερω ποσο το υπολογιζει, αλλα η ενδοκρινολογος μου ειπε προχθες οτι τα θελουν τα μωρα γυρω στα 3 κιλα, εμενα λιγο μου φανηκε παντως...

kristi μου δεν ξερω αν στο παιρνουν με καισαρικη, πιο πιθανο μου φαινεται οπως ειπε η χρυσα με προκληση....πριν τη Μ.βδομαδα που θα παω θα τις τα ρωτησω ολα γιατι με αφησε με πολλα ερωτηματα και πολυ αγχος!!!

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια καλησπέρα κι από μένα.
Με πρόκληση γέννησε και η κουμπάρα μου και τα δύο της παιδάκια.
Επειδή ήταν μεγάλα, πάνω από 4 κιλά, ο γιατρός δεν την άφηνε να εξαντλήσει το περιθώριο μέχρι την ΠΗΤ γιατί θα παίρνανε κι άλλο βάρος και υπήρχε κίνδυνος να καταλήξουν σε καισαρική.
Έτσι έμπαινε την προηγούμενη νύχτα στην κλινική της βάζανε τον ορό και την άλλη μέρα γέννησε φυσιολογικά και τις δύο φορές.

Εγώ σήμερα κλείνω την 23η εβδομάδα και σκέφτομαι πότε έφτασα μέχρι εδώ... πλέον δεν μπορώ να βάλω παντελόνι ούτε με ανοιχτό κουμπί. Χθες αγόρασα τα δύο πρώτα μου ρούχα για εγκυμοσύνη....νούμερο xxl για να με χωράνε έως το τέλος (ελπίζω)!!!
Αισθάνομαι πολλές φορές την κοιλιά μου να μαζεύεται περίπου στο κέντρο και κάπως να σκληραίνει αλλά χωρίς πόνο. Αυτές είναι μάλλον οι συσπάσεις ε? Ο γιατρός μου είπε πως 2-3 φορές την ημέρα είναι φυσιολογικό, αλλά τις τελευταίες ημέρες το αισθάνομαι πιο συχνά ιδίως όταν περπατάω...

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kastoria έγραψε:δε ξερω ποσο το υπολογιζει, αλλα η ενδοκρινολογος μου ειπε προχθες οτι τα θελουν τα μωρα γυρω στα 3 κιλα, εμενα λιγο μου φανηκε παντως...

kristi μου δεν ξερω αν στο παιρνουν με καισαρικη, πιο πιθανο μου φαινεται οπως ειπε η χρυσα με προκληση....πριν τη Μ.βδομαδα που θα παω θα τις τα ρωτησω ολα γιατι με αφησε με πολλα ερωτηματα και πολυ αγχος!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ.ΕΓΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΑ 3750 ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΥΡΙΔΙΟ Κ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΖΩΡΙΣΤΩ ΙΔΙΕΤΕΡΑ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ 3800 +-200 ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω που εκανα εχθες εκανα την εξης διαδικασια πηγα στι; 7.45 μου πηρε αιμα κατεβηκα κατω εφαγα μια μπουγατσα με κρεμα και χυμο μετα απο μια ωρα ξανα πηγα μου πηρε αιμα και μετα απο μαια ωρα ξανα αιμα . επειδη στην πρωτη μ εγκυμοσυνη το ειχα ξερασει και αναγκατσηκα το καναμε μ την μπουγατσα και αυτην την φορα το ιδιο. καλοριζικο το καινουργιο σας σπιτακι. μολις τακτοποιηθεις κανε ενα αγιασμο στο καινουργιο σ σπιτακι

koukida mou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κοριτσια και απο μενα!! σημερα πηρα κ εγω τα αποτελεσματα της καμπυλης.68 πριν και 136 μετα τη γλυκοζη.παλι καλα γιατι αγχωθει πολυ βρε κοριτσια βλεπω γλυκο και μου τρεχουν τα σαλια....

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vanap έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα κι από μένα.
Με πρόκληση γέννησε και η κουμπάρα μου και τα δύο της παιδάκια.
Επειδή ήταν μεγάλα, πάνω από 4 κιλά, ο γιατρός δεν την άφηνε να εξαντλήσει το περιθώριο μέχρι την ΠΗΤ γιατί θα παίρνανε κι άλλο βάρος και υπήρχε κίνδυνος να καταλήξουν σε καισαρική.
Έτσι έμπαινε την προηγούμενη νύχτα στην κλινική της βάζανε τον ορό και την άλλη μέρα γέννησε φυσιολογικά και τις δύο φορές.

Εγώ σήμερα κλείνω την 23η εβδομάδα και σκέφτομαι πότε έφτασα μέχρι εδώ... πλέον δεν μπορώ να βάλω παντελόνι ούτε με ανοιχτό κουμπί. Χθες αγόρασα τα δύο πρώτα μου ρούχα για εγκυμοσύνη....νούμερο xxl για να με χωράνε έως το τέλος (ελπίζω)!!!
Αισθάνομαι πολλές φορές την κοιλιά μου να μαζεύεται περίπου στο κέντρο και κάπως να σκληραίνει αλλά χωρίς πόνο. Αυτές είναι μάλλον οι συσπάσεις ε? Ο γιατρός μου είπε πως 2-3 φορές την ημέρα είναι φυσιολογικό, αλλά τις τελευταίες ημέρες το αισθάνομαι πιο συχνά ιδίως όταν περπατάω...

Εγώ αυτό το πάθαινα συνεχώς από τον 4ο μήνα και ο γιατρός μου έδωσε μαγνήσιο πρωί βράδυ για τις συσπάσεις και τώρα ηρέμησα. Όσο για τα ρούχα, βγάζω το σκασμό, γιατί από τον 3ο μήνα φοράω ρούχα εγκυμοσύνης, μια και η κοιλιά μου ήταν αεροπλανική. Πω πω... αγχώνομαι μην μου την πουν για τα κιλά πάλι ρε γαμώτο.7 κιλά έχω βάλει ως τώρα. Εμένα μου φαίνονται φυσιολογικά, άλλα ποιος ξέρει τι θα μου πει η μαία...

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗ ΣΚΑΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΑΡΗ!!!Κ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ 5-6 ΚΙΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΗ ΒΑΖΕΙΣ!ΑΠΛΑ ΟΣΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΒΑΛΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΗ ΣΤΟ 9ΜΗΝΟ!!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μην αγχωνεστε για το βαρος .μια φιλη μ γεννησε πριν ενα χρονο 4800 φυσιολοογικα , παιζει ρολο και αν εισαι αδυνατη πολυ η κανονικη , εμενα η λεκανη μ ειναι πολυ στενη και δεν θα μπορουσα να γεννησω φυσιολογικα

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Egw re agapes m tha sas to ksana pw...
Min anxwneste g ta kila tis egkumwsinis...

Exw gennisei 2 fores k ta eixa xasei OLA k me to parapano an yparxei thelisei...
Evaza panta 20 k kila k egvaza mikra mwrakia...

Tora se auti tin egkumwsini m exw valei 8 kila sxedwn k tin alli eudomada mpenw ston 6o mina...
Eimai akrivos 21 eudomadwn simera...
K i photo p exw profil einai simerini...
Egw mporw na sas pw oti kathe mina vazw enamisi kilo...

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω παλι μεχρι τωρα αν εβαλα 3 κιλα πως εγινε η κοιλια ουτε ξερω και αδυνατη δεν ημουν καθολου. πηρα χθες τα αποτελεσματα τοξοπλασμα αρνητικο και παλι αιμοσφαιρινη κτλ ολα καλα ευτυχως αυριο η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ αγωνιω παρα πολυ θα δω τι ειναι αυτο που με κλωτσαει χεχεχε δεν περνουν οι ωρες.
αυτο μετα κιλα του μωρου δεν το ξερα ξερω πολλες που γεννησαν φυσιολογικα 4-4,5 κιλα μωρο. Η κορη μου εμενα βγηκε 2970 σπασαν ομως τα νερα χωρις πονους μου βαλε ορο 9.30 ωρες πονους (δεν θελω να το θυμαμαι) αλλα οταν με εβαλε στο χειρουργιο στα 5 λεπτα γεννησα εσπρωξα δυο φορες. οταν τα σκεφτομαι τρεμω εκεινη την ωρα

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοριτσια ειμαι 50 κιλα εβαλα 10 κιλα απο εδω και περα δεν θελω να παρω παραπανω απο 6 κιλα .

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:εγω κοριτσια ειμαι 50 κιλα εβαλα 10 κιλα απο εδω και περα δεν θελω να παρω παραπανω απο 6 κιλα .

Egw re mana m ksekinisa tin egkumwsini m auti 41 kila k exw ginei 49 kila sxedwn...
K oute egw thelw na valw parapano apo 5 me 6 kila...

Na pw oti eimai k kontoulla PARA POLLA...

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eleni2526 έγραψε:
ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ.ΕΓΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΑ 3750 ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΥΡΙΔΙΟ Κ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΖΩΡΙΣΤΩ ΙΔΙΕΤΕΡΑ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ 3800 +-200 ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ.

ο καθενας νομιζω οπως θελει τα λεει!!!αχ τι να πω, μακαρι να ειναι καλα το μωρο κ ας βγει οποτε θελει κ οσο θελει!!!με εχουν κατα αγχωσει πια, αει σιχτηρ!!!!
Εγω νιωθω μια χαρα παντως!!!! Very Happy

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΑ!!!ΘΕΣ ΝΑ ΦΑΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΦΑΣ!!ΔΕΝ ΘΕΣ ΜΗ ΤΟ ΤΡΩΣ!!!ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕΣΗ ΚΤΛ ΚΤΛ ΖΟΡΙΖΕΤΕ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΟΠΟΤΕ ΗΡΕΜΙΣΕ Κ ΑΠΟΛΕΥΣΕΤΟ!!!!!!!

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έκλεισα την 23η εβδομάδα και έχω πάρει 4-5 κιλά, ο γιατρός είπε πως είναι πολύ καλά.. αλλά παρόλα αυτά τα παντελόνια μου δεν μου μπαίνουν....τι να πω
και αγχώνομαι και για την καμπύλη ζαχάρου γιατί καθημερινά τα τρώω τα γλυκάκια μου....

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε αιντε απο εκει καθομαστε και σκεφτομαστε τα κιλα φατε οσο τραβαει η ψυχουλα σας ειναι δυνατον τωρα τρωμε για δυο οχι για ενα ατομο

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια!! κι εγω τα γλυκακια τωρα τελευταια τα τιμαω καθημερινα σε ολες τις μορφες,απο παστες,σοκολατες μεχρι μιλκ σεικ...κ οχι μονο..τρωω κ αλμυρες βλακειες, γαριδακια...αχ!δεν πειραζει λεω ομως τωρα βγαζω τα σπασμενα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις