Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
465 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 465 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 42]

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τι κάνουν οι εγκυούλες της ομάδας???
Εγώ υποφέρω από τις ορμόνες αυτές τις μέρες!!!!!!!!!!!!!
Πότε είμαι μια χαρά και πετάω από την χαρά μου και πότε γίνομαι χάλια αρχίζω να κλαίω και δεν μπορώ να σταματήσω με τίποτα... Και μετά σκέφτομαι ότι έτσι κάνω κακό στο μωρό μου και κλαίω περισσότερο!!
Δεν παίζομαι με τίποτα!!!!
Διάβασα πως αυτές τις βδομάδες της εγκυμοσύνης είναι πολύ συχνές οι μεταπτώσεις της ψυχολογίας αλλά όχι κι έτσι!!!!
Ο άντρας μου τα έχει παίξει....

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vanap έγραψε:Τι κάνουν οι εγκυούλες της ομάδας???
Εγώ υποφέρω από τις ορμόνες αυτές τις μέρες!!!!!!!!!!!!!
Πότε είμαι μια χαρά και πετάω από την χαρά μου και πότε γίνομαι χάλια αρχίζω να κλαίω και δεν μπορώ να σταματήσω με τίποτα... Και μετά σκέφτομαι ότι έτσι κάνω κακό στο μωρό μου και κλαίω περισσότερο!!
Δεν παίζομαι με τίποτα!!!!
Διάβασα πως αυτές τις βδομάδες της εγκυμοσύνης είναι πολύ συχνές οι μεταπτώσεις της ψυχολογίας αλλά όχι κι έτσι!!!!
Ο άντρας μου τα έχει παίξει....

πες του να παρει τηλ. τους δικούς μας......να παρηγορηθεί.... Wink χαχαχα

Μια απο τα ίδια...εχθές μου λέει εμένα "κι εγώ που περίμενα πως τα χειρότερα έρχονται μετά τη γέννα? πόσο χειρότερα θα ειναι δλδ?" χαχαχαχαααα

ΤΟΣΑΑΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΕΜΕΙΣ........ας κάνουν κι αυτοί λιγο υπομονή Wink Wink

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσακια μου!
προσπαθω να γραψω με το άλλο μου χερακι το γερο, γιατι το σπασμένο θα επανελθει σε 15 μερες και ..βλεπουμε!
Κατ' αρχην σας ευχαριστω ολες για τη συμπαρασταση μετα το πεσιμο! Μακαρι να μπει ενα τελος στα βασανα μας, αει σιγχτιρ πια! Σιγα την "ευτυχια" της εγκυμοσυνης, που λενε καποιες!
Λυπηθηκα πολυ και για την Καστορια που ειχε παρομοιο ατυχημα, και μενα ο γυναικολογος τα ιδια έλεγε, αν δε δεις αιμα και το μωρο κουνιεται ολα οκ, αλλα εγω εκανα υπερηχο και ...ησυχασα!
Κοριτσακια μου γλυκα θα με παρετε στο μεζε, ειδικα η Καστορια και η Χρυσα (περαστικα βρε κοριτσακι μου ποιος σε ματιασε και σου πεσαν ολα μαζι!)
αλλα εκανα 'αγαπουλες' με το συζυγο και ειμαι ΧΑΛΙΑΑΑΑ! Ποναω χαμηλα, εχω υγρα πολλα και δε το ευχαριστηθηκα ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! Αφηστε που εχω και τυψεις πως εβλαψα το μωρο! Και τι να πω στο γιατρο, οκ την προηγουμενη φορα ειπα 'επεσα' τωρα τι θα πω; 'εκανα σ*ξ? Και θα μου πει ο χριστιανος και με την κοιλια εκει πανω και με σπασμενο χερι τι το θελες? Και θα χει και δικιο... αλλα κουκλες μου εχω εντονη ενοχληση χαμηλα και ειναι σαν να κατουρηθηκα απο τα υγρα, τί να κάνω οεο?
Ειμαι τρεληηηη?! Shocked η ειναι το αγχος και οι ορμονες?! Twisted Evil

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε μην αγχωνεσαι ολα οκ ειναι
και συγα τι θα σ πει γιατι εκανες σεχ ααααααααα τα νευρα μ οτι θελεις θα κανεις απο την στιγμη που επιτρεπεται
μην σκεφτεσαι τπτ αλλο εκτος το μωρακι σου τον εαυτο σου και τον αντρα σ

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koritsakia m geia sas...
Ti kanoune ta ninakia sas???

Emena i mikri edw k 2 vradia me afinei oksupni olo to vradu... pale
Poli kourastiko...
Kimame guro stis 11 to vradu k meta ksupnw pali guro stis 2 ws tis 4 me 5 to prwin...
Ksana kimame,,,k meta pali ksupnw me ta paidakia m wra 7 k 30...
ZOMPIIIIIII..... Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα οταν πεφτω για υπνο μ αρεσει οταν μ κλωτσαει ειδικα τ βραδυ με χαλαρωνει και με νανουριζει η μπεμπα μ .το πιο δυσκολο μ ειναι τα γυρναω μια δεξια μια αριστερα

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nai einai duskolo k g mena otan gurnaw aristera deksia...
Asxetos an einai mikri i kilia m exei ginei petra wmos,,, k kapote ponaw...

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και μενα μικρη ειναι αλλα τα εχω παιξει κουραζομαι λαχανιαζω να ξαπλωσω στο καναπε δεν βολευωμαι ουφ
παλι καλα που εχω ειδη βαλει ν κανω της βαριες δουλειες απο τωρα ν μην εχω στον 7 μηνα μ εμειναν ψιλοπραγματα αλλα αυτος ο καιρος μ την χαλαει γμτ

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
joannakuba έγραψε:

ΦΙΛΗ ΜΟΥ..............ανννννννν σε παρηγορεί....όλες κάπως έτσι είμαστε Crying or Very sad Crying or Very sad
Σκέψου τις χαρούμενες μέρες που σε περιμένουν οταν πάρεις τον γίοκα σου αγκαλίτσα(ξέχνα ΟΛΑΑΑ τα άλλα παλουκάκια που μας περιμενουν Wink και ...μπροστά μπροστά με ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ Wink

ΔΕΝ ΣΕ ΦΟΒΑΜΑΙ .....θα επανέλθεις συντομα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Το ξέρω ότι δε με φοβάσαι, εμείς οι λιονταρίνες οι άτιμες μπορεί να νευριάζουμε και να φωνάζουμε άλλα τελικά όλα τα καταφέρνουμε στο τέλος.

vanap έγραψε:Τι κάνουν οι εγκυούλες της ομάδας???
Εγώ υποφέρω από τις ορμόνες αυτές τις μέρες!!!!!!!!!!!!!
Πότε είμαι μια χαρά και πετάω από την χαρά μου και πότε γίνομαι χάλια αρχίζω να κλαίω και δεν μπορώ να σταματήσω με τίποτα... Και μετά σκέφτομαι ότι έτσι κάνω κακό στο μωρό μου και κλαίω περισσότερο!!
Δεν παίζομαι με τίποτα!!!!
Διάβασα πως αυτές τις βδομάδες της εγκυμοσύνης είναι πολύ συχνές οι μεταπτώσεις της ψυχολογίας αλλά όχι κι έτσι!!!!
Ο άντρας μου τα έχει παίξει....

Καλωσηρθες στο κλαμπ! Ευτυχώς εδώ έχουμε η μία την άλλη αλλιώς εγώ προσωπικά μια δολοφονική επίθεση στον άντρα μου θα την είχα στο μητρώο μου, δε θα τη γλύτωνα!

toutounaki έγραψε:Γεια σας κοριτσακια μου!
προσπαθω να γραψω με το άλλο μου χερακι το γερο, γιατι το σπασμένο θα επανελθει σε 15 μερες και ..βλεπουμε!
Κατ' αρχην σας ευχαριστω ολες για τη συμπαρασταση μετα το πεσιμο! Μακαρι να μπει ενα τελος στα βασανα μας, αει σιγχτιρ πια! Σιγα την "ευτυχια" της εγκυμοσυνης, που λενε καποιες!
Λυπηθηκα πολυ και για την Καστορια που ειχε παρομοιο ατυχημα, και μενα ο γυναικολογος τα ιδια έλεγε, αν δε δεις αιμα και το μωρο κουνιεται ολα οκ, αλλα εγω εκανα υπερηχο και ...ησυχασα!
Κοριτσακια μου γλυκα θα με παρετε στο μεζε, ειδικα η Καστορια και η Χρυσα (περαστικα βρε κοριτσακι μου ποιος σε ματιασε και σου πεσαν ολα μαζι!)
αλλα εκανα 'αγαπουλες' με το συζυγο και ειμαι ΧΑΛΙΑΑΑΑ! Ποναω χαμηλα, εχω υγρα πολλα και δε το ευχαριστηθηκα ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! Αφηστε που εχω και τυψεις πως εβλαψα το μωρο! Και τι να πω στο γιατρο, οκ την προηγουμενη φορα ειπα 'επεσα' τωρα τι θα πω; 'εκανα σ*ξ? Και θα μου πει ο χριστιανος και με την κοιλια εκει πανω και με σπασμενο χερι τι το θελες? Και θα χει και δικιο... αλλα κουκλες μου εχω εντονη ενοχληση χαμηλα και ειναι σαν να κατουρηθηκα απο τα υγρα, τί να κάνω οεο?
Ειμαι τρεληηηη?! Shocked η ειναι το αγχος και οι ορμονες?! Twisted Evil

Κορίτσι μου, ο πόνος μπορεί να είναι από την "αχρησία" χαχα καταλαβαίνεις τι εννοώ, κι εμείς μια φορά (θυμάμαι τότε παλιά στο Τέξας) το κάναμε λίγο πιο παθιασμένα και πονούσα κι εγώ. Αμα είναι σκέτα υγρά μην φοβάσαι, φυσιολογικά είναι, αμα δεις αιματάκι, εκεί λίγο να προσέξεις και να ξαπλώσεις. Εγώ μαζί σου γερά...

joannoua3 έγραψε:Koritsakia m geia sas...
Ti kanoune ta ninakia sas???

Emena i mikri edw k 2 vradia me afinei oksupni olo to vradu... pale
Poli kourastiko...
Kimame guro stis 11 to vradu k meta ksupnw pali guro stis 2 ws tis 4 me 5 to prwin...
Ksana kimame,,,k meta pali ksupnw me ta paidakia m wra 7 k 30...
ZOMPIIIIIII..... Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

Χτες το βράδυ κοιμήθηκα από τις 10, ξύπνησα στις 1.30 μετά τα μεσάνυχτα, μετά βρυκολάκιασα ως τις 5 το πρωί και μετά κοιμήθηκα μέχρι τις 10. Δεν το λες και ύπνο της προκοπής αυτόν...

Από την αντιβίωση που ευτυχώς τελείωσε, πήρα πεσκέσι μια ωραιότατη μυκητίαση όπως κάθε φορά που παίρνω αντιβίωση, τώρα είμαι με κομπρέσες χαμομηλιού και μια κρέμα εξωτερική να παίρνει λίγο τη φλόγωση. Την Μ. Τρίτη που θα πάω στο γιατρό θα τον ρωτήσω αν μπορεί να μου γράψει αγωγή. Άλλα ειλικρινά, μετά από όσα έχω περάσει σε αυτή την εγκυμοσύνη, αυτό είναι πταίσμα κι ούτε με νοιάζει.

Σήμερα έχει ο γαμπρός μου γενέθλια και η αδερφή μου θα του κάνει έκπληξη, οπότε με έστειλε να πάρω τούρτες και τα συναφή και σε λίγο θα πάμε να σβήσουμε τα κεράκια (και να φάμε τούρτα σοκολάτα , γιαμ γιαμ!)

Σας στέλνω τα γλυκά φιλιά μου φιλεναδούλες μου όμορφες!

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέραααααα!

Χρύσα κι εγω έχω ένα σημείο στη μέση μου σα ξηροδερμια...αλλα δεν έχουμε δερματολόγο εδω! Δείχνει να υποχωρεί, αλλιώς θα πρέπει να περιμένω να τελειώσει η επίσχεση!!!

Καστοριααααα μου! 32η εβδομαδα μπαίνουμε! Πωπω! Τρέλα!

Τουτουνακι περαστικά σου!

Έψαχνα παντού σελτεδακια και δεν βρήκα πουθενά. Οπότε πήρα απο το μόνο μέρος που βρήκα... Το jumbo! Δείγμα δεν είχε, έλεγε σε ταμπέλα να μην ανοίγουμε τα προϊόντα, τα πήρα, είναι χάλια, πολυ λεπτά και κακής ποιότητας! Ξέρει καμία που θα βρω καλα;

Εν τω μεταξύ σήμερα πρώτη μέρα που μου κόβεται η ανάσα και δεν μπορω με τίποτε ανάσκελα!

Κάτι ακόμα... Αυτες που δουλεύουν ποτε σκέφτονται να σταματήσουν; Εγω λέω σιγά-σιγά να ελαττώσω ωράριο...να δω και πως θα παει η επόμενη βδομάδα απο αντοχές...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalispera koritsia!! georgiasakis egw stamataw ti douleia teli maiou, diladi 2 mines prin gennisw, prwta o theos!!
ante o kairos mas ftanei!! exoun gennisei apo proxthes 2 gnwstes mou kai einai sto mina tis kai i ksaderfi mou!afou gennisan aftes to vlepw olo k pio kontino to diko mas!! ax!!me to kalo!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω αυριο εχω ραντεβου στη γιατρο, ελπιζω να μη με πρηξει παλι για τα κιλα και ελπιζω να μη παχυνε κι αλλο ο μπεμπης!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera!!!!
kali epityxia kastoria!!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimerakia se oles sas...
Ti kanete????
Egw eutixws ksupnisa kala simera...
Kimithika olo to vradu...

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα ομαδούλα! Από εχθές είμαι πολύ απογοητευμένη. Πήγα prenatal να δω τί προσφορες έχει και να πάρω κι ένα παντελόνι ψαράδικο σκεφτόμουν, για το καλοκαίρι γιατί αυτό που έχω από την δεύτερη και την τρίτη εγκυμοσύνη είναι χειμωνιατικο και σκάω. Αμ δέ! Παρόλο που αυτό που έχω είναι λάρτζ, είναι φαρδια η γραμμή του, τ5ώρα δοκίμαζα xl και ήταν απαίσια επάνω μου. Εϊχε όλα σε στενή γραμμή και φαινόντουσταν τα μπούτια μου και τα γόνατα πολύ άσχημα. Τελικά βρήκα ένα xxl πιο φαρδύ σε στυλ φόρμα και το πήρα αλλά δεν ήταν αυτό που έψαχνα. Με είδα στον καθρεφτη και φρίκαρα! Και η βλακεία είναι ότι τα κιλά δεν τα παίρνω στις εγκυμοσύνες μου αλλά ανάμεσα. Στις εγκυμοσύνες μέχρι +11 έχω φθάσει. Τώρα είμαι +5 ακόμα. Αλλά όλα αυτά είναι παραπανήσια που τα απέκτησα από τότε που παντρεύτηκα σιγά σιγά. Εχω απογοητευτεί τόσο με τον εαυτό μου... Από την άλλη λέω την υγειά τους να έχουν τα παιδάκια μου και θα τα χάσω εγώ. Αλλά πού! Έχει συνηθήσει ο οργανισμός μου και πεινάω! Δεν ξέρω.. γύρισα σπίτι με τα κλάμματα. Ντρέπομαι τόσο πολύ για την κατάντια μου.

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!!

joannakuba ναι οι άντρες μας πρέπει να γνωριστούν να συμπαραστέκονται ο ένας τον άλλο!! Ας φτιάξουν κι αυτοί μια ομαδούλα!!! Πάντως κι εγώ αναρωτιέμαι πως θα είναι μετά τη γέννα αφού τώρα έτσι τα νεύρα μου??

Markella01 νομίζω πως κι εγώ δεν θα την γλιτώσω την απόπειρα... αλλά δεν φταίει και σε τίποτα ο καημενούλης. Είμαστε και μακριά από τους δικούς μας και πέφτουν όλα πάνω του, δεν θέλω να τον φορτώνω και πολύ.

Mamamatina κι εγώ το έπαθα αυτό όταν πριν λίγο καιρό δεν χωρούσα πλέον στα παντελόνια μου. Απογοητεύτηκα εντελώς, αλλά τώρα το πήρα πλέον απόφαση!! Εγώ είμαι +6!!!

Καλά το θέμα του ύπνου είναι μεγάλη ιστορία!!! Πλέον έχω πρόγραμμα, ξυπνάω ανά δύο ώρες πάω τουαλέτα και μετά κοιτάω το ταβάνι!!! Δεν το συζητάω για να αλλάξω πλευρό, ιστορία ολόκληρη!!

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ.....
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????
ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΕΡΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 11 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8....ΑΠΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΤΟ ΔΟΝΤΙ ΜΟΥ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΣΤΟΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΜΟΥ....
ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΑΛΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????
ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΕΞΑΚΙ(χιχιχιχιχιχιιχιχιχ)ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ...ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΣΚΟΥΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ...ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ..

ΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΤΟ ΔΙΑΚΟΠΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ????ΑΧ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.....ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΟΥ.....ΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧ

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καλημέρα ομαδούλα! Από εχθές είμαι πολύ απογοητευμένη. Πήγα prenatal να δω τί προσφορες έχει και να πάρω κι ένα παντελόνι ψαράδικο σκεφτόμουν, για το καλοκαίρι γιατί αυτό που έχω από την δεύτερη και την τρίτη εγκυμοσύνη είναι χειμωνιατικο και σκάω. Αμ δέ! Παρόλο που αυτό που έχω είναι λάρτζ, είναι φαρδια η γραμμή του, τ5ώρα δοκίμαζα xl και ήταν απαίσια επάνω μου. Εϊχε όλα σε στενή γραμμή και φαινόντουσταν τα μπούτια μου και τα γόνατα πολύ άσχημα. Τελικά βρήκα ένα xxl πιο φαρδύ σε στυλ φόρμα και το πήρα αλλά δεν ήταν αυτό που έψαχνα. Με είδα στον καθρεφτη και φρίκαρα! Και η βλακεία είναι ότι τα κιλά δεν τα παίρνω στις εγκυμοσύνες μου αλλά ανάμεσα. Στις εγκυμοσύνες μέχρι +11 έχω φθάσει. Τώρα είμαι +5 ακόμα. Αλλά όλα αυτά είναι παραπανήσια που τα απέκτησα από τότε που παντρεύτηκα σιγά σιγά. Εχω απογοητευτεί τόσο με τον εαυτό μου... Από την άλλη λέω την υγειά τους να έχουν τα παιδάκια μου και θα τα χάσω εγώ. Αλλά πού! Έχει συνηθήσει ο οργανισμός μου και πεινάω! Δεν ξέρω.. γύρισα σπίτι με τα κλάμματα. Ντρέπομαι τόσο πολύ για την κατάντια μου.


Agapoulla m glukia min se pernei apo kato...
Tha ta xasoume ta peripta mas...
Ftanei na yparxei thelisei...
Egw re agapi m apo 41 exw ginei 49...
Niothw ki egw xalia wmos tha ta xasoume oles mas meta...
Akoma sto 6 mina eimai...
Skeftou posa tha valw akoma...
Elpizw k parakalw ton theo na paw ws ta 55 kila mono...
Egw panta se oles m tis egkumwsines paramorfonoume ginome allos anthropos ki an ginw etsi ki pali olo ton ioulio den tha me dei kaneis...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kastoria έγραψε:εγω αυριο εχω ραντεβου στη γιατρο, ελπιζω να μη με πρηξει παλι για τα κιλα και ελπιζω να μη παχυνε κι αλλο ο μπεμπης!!!

Agapiiiii s euxwme ta kalitera...
An s pei tpt o giatros klotsa ton k kanei... Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 25 215994

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kdeli έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ.....
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????
ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΕΡΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 11 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8....ΑΠΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΤΟ ΔΟΝΤΙ ΜΟΥ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΣΤΟΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΜΟΥ....
ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΑΛΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????
ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΕΞΑΚΙ(χιχιχιχιχιχιιχιχιχ)ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ...ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΣΚΟΥΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ...ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ..

ΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΤΟ ΔΙΑΚΟΠΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ????ΑΧ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.....ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΟΥ.....ΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧ

ki egw re moro m kimithika kala epses ki eutixws...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


Καλά το θέμα του ύπνου είναι μεγάλη ιστορία!!! Πλέον έχω πρόγραμμα, ξυπνάω ανά δύο ώρες πάω τουαλέτα και μετά κοιτάω το ταβάνι!!! Δεν το συζητάω για να αλλάξω πλευρό, ιστορία ολόκληρη!!

[/quote]

Dld exoume oles thema me auto ton ypno mas....
Epses kimithika kala wmos, ki eutixws epidi to eixa anagki...

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ.......

Φίλη μου, ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ.....χαχαα Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 25 328109 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 25 328109 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 25 328109

τουτουνάκι μουυυυυυυ
χαλάρωσε γλυκιά μου......ολα καλά, όπως είπε και η Χρύσα, αν δεν δείς άιμα μην ανησυχείς!!!

Οσο για το ΜΕΓΕΘΟΣ στα ρούχα...ΒΡΑΣΤΑ ΚΙ ΑΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ......
Εγώ είμαι και κοντή....και έβαλα 14 κιλά στην 27η εβδομάδα........Sad( και στις αλλες μου εγκυμοσύνες έβαζα κοντά στα 30κιλά αλλά ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 35ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!ΑΠΟ ΡΟΥΧΑ ΑΦΗΣΤΕ ΜΗ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΤΕ ΧΑΛΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ.......

Φίλη μου, ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ.....χαχαα Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 25 328109 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 25 328109 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 25 328109

τουτουνάκι μουυυυυυυ
χαλάρωσε γλυκιά μου......ολα καλά, όπως είπε και η Χρύσα, αν δεν δείς άιμα μην ανησυχείς!!!

Οσο για το ΜΕΓΕΘΟΣ στα ρούχα...ΒΡΑΣΤΑ ΚΙ ΑΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ......
Εγώ είμαι και κοντή....και έβαλα 14 κιλά στην 27η εβδομάδα........Sad( και στις αλλες μου εγκυμοσύνες έβαζα κοντά στα 30κιλά αλλά ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 35ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad



G pes mas POSO konti eisai kali m...
Epidi den pisteuw na yparxei PIO konti apo mena...hahahhaha....x.x.x.

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οσο για το θέμα δουλειάς.....ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑ Crying or Very sad Crying or Very sad

Σημερα θα ζητήσω άδεια για την Μ.Βδομάδα....κάντε καμια προσευχή να μου την δώσει (διότι ειναι ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ με τις άδειες) μπας και γεμίσω λίγο μπαταρίες και την βγάλω ως τις 18/5 που σταματάω κανονικά...

2 ΠΑΙΔΙΑ, ΔΟΥΛΕΙΑ, ΣΠΙΤΙ ΚΛΠ...ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
αλλάα τι να κάνω??? ΔΥΣΚΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΑΔΕΙΕΣ ΚΛΠ Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις