Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
474 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 474 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 42]

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kala na perasete mpempa m... Very Happy Very Happy Very Happy

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
na sai kala se euxaristo . eseis den tha pate ata ?

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Oxi kali m afou kimounte ta paidia m...
K apo oti katalava milas g tin parelasei tin simerini???
Apo kupro eimai mpempa m... Very Happy

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ τελικα μειναμε σπιτι . ο μικρος νανι νανι κανει εγω δεν ειμαι καλα ποναει η μεση εχω καουρες
ααα κυπρο μια χαρα εισαι μορε

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ κοριτσάκια μου για τις ευχές σας... Είναι με αντιβίωση και αντιπυρετικά για να κρατάμε τον πυρετό σταθερό.

Έπεσα για ύπνο στις 5 το πρωί... μία το μωρό που κάθε τρεις και λίγο πήγαινα να το δω αν έχει πυρετό στον ύπνο της, μια που όταν δουλεύει ο άντρας μου βράδυ συνήθως τον περιμένω...τι το θελα? Γύρισε 6μιση, με ξύπνησε, μετά άρχισε ένα ροχαλητό απίστευτο, μετά το πήρα απόφαση και σηκώθηκα από το κρεββάτι, πήγα στην κάμαρα των γονιών μου (είχαν πάει εκκλησία), κοιμήθηκα μέχρι τις 10 παρά, σηκώθηκα έδωσα αντιβίωση στο μωρό, ξανακοιμήθηκα, σηκώθηκα 1 παρά της έδωσα αντιπυρετικό, ξανακοιμηθηκα και ξύπνησα στις 3.

Δεν ξέρω αν αυτό εσείς το λέτε ύπνο, εγώ το λέω βασανιστήριο.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια πως ειναι η κοιλιτσες σας

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κακή ψυχρή κι ανάποδη γαμώτο, πάλι άυπνη όλη νύχτα, δεν ξέρω τι να κάνω, έχουν σπάσει τα νεύρα μου. Mad Mad Mad Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 14 679259 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 14 679259 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 14 679259 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 14 679259 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 14 679259 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 14 679259 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 14 679259 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 14 679259 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 14 679259

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοπελλες εγω παλι αντιθετα με την χρυσα κοιμαμαι πολυ θελω να κοιμαμαι απο νωρις δεν θελω να ξυπνησω με τπτ και ο υπνος μου ειναι πολυ βαθυς και μες την μερα παλι νυσταζω Shocked
ο μπεμπης μου κλωτσαει συνεχεια ανυπομονω παρα πολυ να βγει συνεχεια το μυαλο μου εκει.
εχουμε εξοπλιστει με τα παντα εχω παρει και πυτζαμες και εσωρουχα για την κλινηκη καλα εκανα που τα πηρα εστω και νωρις γιατι οπου παω στο μισαωρο κουραζομαι θελω να κατσω νιωθω απιστευτη κουραση αμα παω καπου δεν μπορω να κανω πολλα μες την μερα.

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια.... τι υπέροχη μέρα και σήμερα....
Χρύσα μου περαστικά στην κορούλα σου....
Είναι μαρτύριο να μην μπορείς να κοιμηθείς...το ξέρω γιατί με την εγκυμοσύνη δυσκολεύομαι πολύ....

Εγώ έχω άλλο θέμα που με απασχολεί... καταλήξαμε σε καρότσι αλλά δεν μπορώ να διαλέξω χρώμα...
Λέμε για το maclaren xlr το μαύρο με σαμπανί ή το γκρι με μοβ????
Τα μόνα που σκέφτομαι είναι πως το σαμπανί πιθανόν να λερώνει περισσότερο... και όσο για το γκρι με μοβ θα πρέπει να βρω τσάντα σε παρόμοια χρώματα ενώ στο μαύρο συνδυάζω ότι θέλω...
Πείτε μου καμιά γνώμη βρε κορίτσια.....
http://www.narlis.gr/eidhbebe/karotsakia/mclaren/techno-xlr/black-champagne-10034500-1.html
http://www.narlis.gr/eidhbebe/karotsakia/mclaren/techno-xlr/techno-xlr-charcoal-majesty.html

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ψηφιζω μωβ!!!!!

Χρυσα μου περαστικα στην μικρη σου!!! υπομονη με τα ξενυχτια!!Εχεις να ριξεις εξαλλου αρκετα οταν με το καλο ερθει και ο μπεμπης, οποτε δες το σαν προπονηση Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 14 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 14 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 14 417472

annou

annou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κορίτσια!!Πώς πάμε??Εγώ ευτυχώς έχουν σταματήσει αρκετά οι συσπάσεις και είμαι καλύτερα.
Vanap για το καρότσι άμα είναι το πρώτο σου παιδάκι θα σου πρότεινα το μαύρο γιατί το γκρί-μωβ δεν είναι και τοσο ουδέτερο.Εμείς στην πρώτη μου κόρη πήραμε το concord neo σε μαυρο-μπεζ και είχαμε ρίξει έναν καυγά με τον σύζυγο γιατί δεν σήκωνε κουβέντα για άλλο χρώμα και τελικά τώρα που περιμένω το 2ο και είναι αγοράκι του λέω ευτυχώς που σε άκουσα.Επίσης ότι χρώμα βάζεις-πχ ρόζ κουβερτούλα ή σεντονάκια σε κάποιο έντονο χρώμα τονίζονται περισσότερο ενώ όπως λες στο μωβ είσαι λίγο πιο περιορισμένη στα χρώματ πχ δεν μπορείς να βάλεις πορτοκαλί.Όλα αυτά είναι βέβαια λεπτομέρειες αλλά κουβέντα να γίνεται Very Happy

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα ομαδούλα! Διαβάζω τα νέα σας αλά δεν προλαβαίνω και πολλά! Χρύσα, σε καταλαβαίνω δεν ξέρεις πόσο! Η μικρή χρονίζει σε λίγο και με ξενυχτάει! Ο γυιός 3 ετών σηκώνεται για κατούρημα και θέλει και γάλα 2 φορές την νύχτα. Έχω να κοιμηθώ σερί δεν ξέρω κι εγώ από πότε!

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
annou έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!Πώς πάμε??Εγώ ευτυχώς έχουν σταματήσει αρκετά οι συσπάσεις και είμαι καλύτερα.
Vanap για το καρότσι άμα είναι το πρώτο σου παιδάκι θα σου πρότεινα το μαύρο γιατί το γκρί-μωβ δεν είναι και τοσο ουδέτερο.Εμείς στην πρώτη μου κόρη πήραμε το concord neo σε μαυρο-μπεζ και είχαμε ρίξει έναν καυγά με τον σύζυγο γιατί δεν σήκωνε κουβέντα για άλλο χρώμα και τελικά τώρα που περιμένω το 2ο και είναι αγοράκι του λέω ευτυχώς που σε άκουσα.Επίσης ότι χρώμα βάζεις-πχ ρόζ κουβερτούλα ή σεντονάκια σε κάποιο έντονο χρώμα τονίζονται περισσότερο ενώ όπως λες στο μωβ είσαι λίγο πιο περιορισμένη στα χρώματ πχ δεν μπορείς να βάλεις πορτοκαλί.Όλα αυτά είναι βέβαια λεπτομέρειες αλλά κουβέντα να γίνεται Very Happy

Αυτό με την κουβερτούλα δεν το είχα σκεφτεί....
Όσο για το μοβ κι εγώ το θεωρούσα κοριτσίστικο χρώμα αλλά πλέον το πασάρουν ως ουδέτερος και στα ρούχα και στα καρότσια και γενικότερα παντού....

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vanap έγραψε:
annou έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!Πώς πάμε??Εγώ ευτυχώς έχουν σταματήσει αρκετά οι συσπάσεις και είμαι καλύτερα.
Vanap για το καρότσι άμα είναι το πρώτο σου παιδάκι θα σου πρότεινα το μαύρο γιατί το γκρί-μωβ δεν είναι και τοσο ουδέτερο.Εμείς στην πρώτη μου κόρη πήραμε το concord neo σε μαυρο-μπεζ και είχαμε ρίξει έναν καυγά με τον σύζυγο γιατί δεν σήκωνε κουβέντα για άλλο χρώμα και τελικά τώρα που περιμένω το 2ο και είναι αγοράκι του λέω ευτυχώς που σε άκουσα.Επίσης ότι χρώμα βάζεις-πχ ρόζ κουβερτούλα ή σεντονάκια σε κάποιο έντονο χρώμα τονίζονται περισσότερο ενώ όπως λες στο μωβ είσαι λίγο πιο περιορισμένη στα χρώματ πχ δεν μπορείς να βάλεις πορτοκαλί.Όλα αυτά είναι βέβαια λεπτομέρειες αλλά κουβέντα να γίνεται Very Happy

Αυτό με την κουβερτούλα δεν το είχα σκεφτεί....
Όσο για το μοβ κι εγώ το θεωρούσα κοριτσίστικο χρώμα αλλά πλέον το πασάρουν ως ουδέτερος και στα ρούχα και στα καρότσια και γενικότερα παντού....

Να ρωτήσω και κάτι άλλο.. το μπεζ δεν λερώνει??? Γιατί εγώ το σαμπανί το φοβάμαι λίγο...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Geia sas koritsakia...
Ti kanete???
Arxisate pswmnisma eee...
K egw to idio...
Oxi pswmnisma apla ta etimazw ola epidi ta eixa eidi ap ta alla m mwrakia...

Apla tha agorasw merika kommatia g tin kliniki...

Tin tetarti paw g b epipedou ti kala... Very Happy

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ έχω από τα άλλα. Μπήκα όμως στον πειρασμό και πήρα από τζάμπο ένα πορτοκαλί κουβερτάκι φλις που είναι ουδέτερο.

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ και απο μένα Very Happy

Εμείς ετοιμάσαμε το δωμάτιο (άσρπισμα, αυτοκόλλητα κλπ) και αρχίσαμε να συγκεντρώνουμε πραγματάκια απο τις φίλες μου.....ΕΥΤΥΧΩΣ ολες εχουν αγοράκια κι έτσι δεν θα αγοράσω σχεδόν τπτ Wink

Με το καλό να έρθουν τα νινάκια μας...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ και απο μένα Very Happy

Εμείς ετοιμάσαμε το δωμάτιο (άσρπισμα, αυτοκόλλητα κλπ) και αρχίσαμε να συγκεντρώνουμε πραγματάκια απο τις φίλες μου.....ΕΥΤΥΧΩΣ ολες εχουν αγοράκια κι έτσι δεν θα αγοράσω σχεδόν τπτ Wink

Με το καλό να έρθουν τα νινάκια μας...


Mana m mpravw agapoulla m... Wink
Ti wraia p einai na ta etimazeis????

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Κι εγώ έχω από τα άλλα. Μπήκα όμως στον πειρασμό και πήρα από τζάμπο ένα πορτοκαλί κουβερτάκι φλις που είναι ουδέτερο.

Den mpirazei kala ekanes na nioseis ki esu pws kati exeis parei... Very Happy Very Happy Very Happy

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, μωρέ! Νινάκι είναι κι αυτ5ό! Του πλέκω και μία δαντέλα με κοκοράκια για σεντονάκι. Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 14 325318

koukida mou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα κοριτσια!!! αχ ουτε εγω κοιμηθηκα το βραδυ... ειχα κατι καουρες που με τρελανανε!! ορθια την εβγαλα ολο το βραδυ..

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Ναι, μωρέ! Νινάκι είναι κι αυτ5ό! Του πλέκω και μία δαντέλα με κοκοράκια για σεντονάκι. Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 14 325318

Ooooti wraia...
Kala kaneis makari na iksera k egw...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida mou έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!! αχ ουτε εγω κοιμηθηκα το βραδυ... ειχα κατι καουρες που με τρελανανε!! ορθια την εβγαλα ολο το βραδυ..

KOUKIDA m se pia eudomada vriskesai agapi m???

koukida mou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
joannoua3 έγραψε:
koukida mou έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!! αχ ουτε εγω κοιμηθηκα το βραδυ... ειχα κατι καουρες που με τρελανανε!! ορθια την εβγαλα ολο το βραδυ..

KOUKIDA m se pia eudomada vriskesai agapi m???

ειμαι στην 23 εβδομαδα κοριτσακι μου.εσυ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις