Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
465 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 465 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 42]

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα... Θέλω όλη μέρα να σας γράψω άλλα κρατάω πίσω τον εαυτό μου γιατί για ακόμα μια φορά θα γκρινιάζω, θα μιζεριάσω και θα παραπονεθώ που είμαι ακόμα με αυτή την απαίσια αλλεργία που δε μπορώ να πάρω ανάσα...

Άντεξα όλη μέρα να μη σας πονοκεφαλιάσω, άλλα πλέον από το φύσα φύσα τη μύτη με δύναμη, από το βήχα και την ταλαιπώρια, σφίχτηκα πάρα πολύ για ώρες και τώρα έχω ώρα που πονάω χαμηλά στην κοιλιά μου κι έχω χεστεί πάνω μου. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω, πώς να το ξεπεράσω, σήμερα έκλαιγα σα μωρό, κουράστηκα να είμαι άρρωστη, έχω εδώ και εβδομάδες που δεν αναπνέω αν δεν βάλω ρονάλ τουλάχιστο 3 φορές τη μέρα, σήμερα τελείωσα με την αντιβίωση, πονάει η μέση μου , τα πλευρά μου, δεν μπορώ να κοιμηθώ καλά, περπατάω και κάνω συσπάσεις συνεχώς, λαχανιάζω, αγκομαχάω, έχω γίνει σαν μια άχρηστη μπετονιέρα κι εκτός από όλα τα άλλα, ο άντρας μου άρχισε να παίρνει κάτι ελαφριά αντικαταθλιπτικά για κάτι κρίσεις πανικού που τον πιάνουν και είναι στην κοσμάρα του, χώρια που δεν του κάνει και κούκου και δεν ξέρω πότε θα ξανακάνουμε σεξ.....

Δώστε μου κάποια ένα χαστούκι να συνέλθω, σήμερα του είπα αν θέλεις κι άλλο μωρό στην πορεία ξέχασέ το, εγώ δεν το ξανατραβάω αυτό το λούκι που να χτυπιέσαι κάτω.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσα μου χαλαρωσε, προσπαθησε να βγαινεισ καμια βολτιτσα, πινε και κανα χαμομηλακι ισως κανουν καλο. οταν γεννησεισ θα τα ξεχασεις , ετσι λενε δεν ξερω. ευχομαι γρηγορα γρηγορα να γινεις καλα!! οσο για το κουκου κατι μου θυμιζει Rolling Eyes

καλο ξημερωμα να εχουμε ολες! φιλακια!!
Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 850933

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera.......
nystazw............

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ......

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ.....ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ....ΕΠΕΣΕ ΛΙΓΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΩ ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ....

ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΤΙ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.....ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ....ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΜΟΞΙΛ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

ΤΗΝ Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΕΝΝΑΕΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 654316 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 654316 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 654316 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 186253 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 186253

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με το καλό η αδερφούλα σου! Εύχομαι με έναν πόνο!

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella01 έγραψε:Με το καλό η αδερφούλα σου! Εύχομαι με έναν πόνο!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΠΙΣΗΣ.....

ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?????ΗΡΕΜΗΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ?????Η΄ΕΣΤΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ????!!!!!!!
ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑΠΩ????!!!!!!!ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ (ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ)ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ....ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΠΕΣΑΝΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΜΑΖΙ!!!!!!!!

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε Χρυσα μου οντως ειναι ζορι, δε ξερω τι να σου πω!!! Περαστικα παντως,οσο για το αλλο και εμας που μας κανει κουκου αχρηστο μας ειναι Crying or Very sad θα γεννηθει το παιδι κ μετα μου ειπε, και βλεπω κατι ονειρα βρε κοριτσια δεν εχω αφησει αρσενικο στον υπνο μου!!!!
Υπομονη!!!! Η ουρα εμεινε!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια
τι κανετε?αρχισα και εγω να ζοριζομαι στον υπνο μεχρι ν γυρησει κανω 180 μοιρες και 20 λεπτα σβουρες
εξαρταται για την εγκυμοσυνη στον γιωργακη μ ειχα ηρεμη εγκυμοσυνη αλλα στους 2 τελευταιους μηνες με τσακισε κουτσαινα βαρηνα σαν φαλαινα οποτε δυσκολα τα παργματα
θα τα πουμε πιο μετα παω στον γιατρο φιλακια

584Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τετ Απρ 04, 2012 12:18 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην στεναχωριεσαι βρε χρυσα μου.οτι μπορεις κανεις για να περασει η αρρωστεια.εισαι που εισαι ετσι βρε το σεξ σε μαρανε Very Happy <ελπιζω να μην παρεξηγησεις,με γελιο το λεω>.θα του μεινουν τα πλευρα σου στο χερι βρε!αντε και οταν περασει και ανοιξει και ο καιρος παλι θα ανεβεις!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χρυσα μου δεν ξερεις ποσο σε καταλαμβαινω σε ολα απο τα χριστουγεννα ημουν ετσι μεχρι προσφατως και ρε τρελη μην αγχωνεσε εμενα το σεξ μου ειναι κομενο απο το τεταρτο και θα μεινει ως το τελος λογω του πλακουντα γελα γιατι εχει και χειροτερα ουτε πουξερω πως αντεχω

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια χαθηκα το ξερω Crying or Very sad βαλτε μοθ απουσια Very Happy σας διαβαζω ομωσ αλλα δεν ξερω τι να πω...
αλλα σημερα θα σας πω ολα τα αγχη που με επιασαν
ειμαι 28 εβδομαδα σε λιγο καιρο γεναμε τι κανω πωπω ενα πλασματακι να στηριζετε σε μενα θα ξερω αραγε?θα ειμαι καλη μανα?δεν εχω παρει ρουχα ακομα..τι να παρω δεν ξερω να παρω και μακριμανικα?να παρω τι κουβερτεσ?θελω κουβερτεσ για το καροτσι και το καθισμα του αυτοκινητου?και δεν μπορω να διαλεξω καθησμα αυτοκινητου πηγα να παρω 0-0+ maclaren και οταν μου το εβαλαν στο αθτοκινητο το ειδα πολυ δυσκολο οποτε τι παιρνω?για το νοσοκομειο τι πιτζαμεσ να παρω ?θελω να θηλασω πωσ?????????ψαχνω στο ιντερνετ τπτ οδηγιεσ αλλα δεν βρησκω .κατι κρεμεσ και κατι μαλλια για ερεθισμενεσ ρογεσ πρεπει να τα παρω?

αααααααα δεν ξερω τπτ εχω αγχοθει μακαρι να γεννιοντουσαν τα παιδια με οδηγιεσ χρησιεως ισωσ ηταν καλητερα

εχτεσ πηγα τον ειδα τον κουκλο μου μεγαλωσε το ζουζουνι μου και εγω 10κιλα εχω παρει πωσ θα τα χασω οεοε?????????και ακομα εχω λιγο δρομο ποσο θα φτασωωωωωωωωωω
η καμπυλη ζαχαρου μου βγηκε φυσιολογικοτατη ευτυχωσ και τωρα που ειπε 32 εβδομαδα θα κανω doppler αυταααααααα

φιλια σε ολες Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 215994

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
deminem μην αγχωνεσαι,θα βρεις την ακρη σιγα σιγα αλλα μην το καθυστερησεις κ πολυ.
ειμαι στην 29 εβδ κ εγω δεν εχω κανει τιποτα (περιμενω το 2ο,κοριτσι το 1ο αγορι)
ειναι λιγα πραγματα που θα χρεισημοποιησω απτον γιο γιατι εκτως τοτι τωρα ειναι κορη γενναω κ αλλη εποχη.τελος του μηνα παω για ψωνια.καθισματακι εχω απο 0-18 κιλα κ ειναι οκ.τις πρωτες μερες του μωρου θα χρειαστεις μακρυμανικα κ μια λεπτη(πικε στυλ) κουβερτουλα.για το καροτσι παρε πανες καλοκαιρινες.ελπιζω καπως να βοηθησα...

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kastoria έγραψε:Αχ βρε Χρυσα μου οντως ειναι ζορι, δε ξερω τι να σου πω!!! Περαστικα παντως,οσο για το αλλο και εμας που μας κανει κουκου αχρηστο μας ειναι Crying or Very sad θα γεννηθει το παιδι κ μετα μου ειπε, και βλεπω κατι ονειρα βρε κοριτσια δεν εχω αφησει αρσενικο στον υπνο μου!!!!
Υπομονη!!!! Η ουρα εμεινε!!

ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ! Shocked
Καστοριά εγώ εχω σοκαριστεί από αυτά τα όνειρα που λες!!! Αφού ξυπνάω και έχω τύψεις εκτός των άλλων...χεχχεεχε! Και να φανταστείς οτι εμείς ερχόμαστε κανονικότατα σε επαφή, εκτός από τον τελευταίο μήνα που έχουμε αραιώσει λιγάκι γιατί εγώ ψιλοφοβόμουν την περίοδο που είχα πονάκια χαμηλα στην κοιλιά.


Χρύσα υπομονήήήή κι από μένα, αλλά από την άλλη σκέφτομαι...αφού γεννήσουμε μετά από πόσο καιρό επιτρέπεται και μετά από πόσο καιρό θα έχουμε κουράγιο??? Περαστικά βρε κορίτσι, θα ρθει το Πάσχα τωρα και θα περάσουν γρήγορα αυτές οι μέρες και μετα τι μας εμεινε? τιποτε!

Όσο για μένα? Περιμένω να περάσει το Πάσχα με το καλόκαι μετά να ελαττώσω το ωράριό μου!!!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεωργια μου τυψεις δεν εχω καθολου!!!!αν δεν ηθελε να βλεπω ας μου καθοτανε Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 654655 , αλλα ο δικος μου φοβαται!!!!Καλο Αυγουστο με βλεπω!!!!τελοσπαντων υπομονη!!!!

Demimen μην αγχωνεσαι, θα παρεις κ μακριμανικα κ κουβερτουλες γιατι τα μωρακια κρυωνουν ακομα κ αν εχει 40 βαθμους εξω,υπαρχουν βιβλιαρακια στα μαγαζια(στα ΛΗΤΩ μου ειχαν δωσει) που γραφουν τι χρειαζεται η μητερα κ το μωρο!!!Οσο για το θηλασμο εχω γινει expert στη θεωρια ελπιζω κ στην πραξη,ολα στο ιντερνετ τα βρηκα!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΓΩ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!!ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΧΙ!!!!

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Demimen έγραψε:γεια σας κοριτσια χαθηκα το ξερω Crying or Very sad βαλτε μοθ απουσια Very Happy σας διαβαζω ομωσ αλλα δεν ξερω τι να πω...
αλλα σημερα θα σας πω ολα τα αγχη που με επιασαν
ειμαι 28 εβδομαδα σε λιγο καιρο γεναμε τι κανω πωπω ενα πλασματακι να στηριζετε σε μενα θα ξερω αραγε?θα ειμαι καλη μανα?δεν εχω παρει ρουχα ακομα..τι να παρω δεν ξερω να παρω και μακριμανικα?να παρω τι κουβερτεσ?θελω κουβερτεσ για το καροτσι και το καθισμα του αυτοκινητου?και δεν μπορω να διαλεξω καθησμα αυτοκινητου πηγα να παρω 0-0+ maclaren και οταν μου το εβαλαν στο αθτοκινητο το ειδα πολυ δυσκολο οποτε τι παιρνω?για το νοσοκομειο τι πιτζαμεσ να παρω ?θελω να θηλασω πωσ?????????ψαχνω στο ιντερνετ τπτ οδηγιεσ αλλα δεν βρησκω .κατι κρεμεσ και κατι μαλλια για ερεθισμενεσ ρογεσ πρεπει να τα παρω?

αααααααα δεν ξερω τπτ εχω αγχοθει μακαρι να γεννιοντουσαν τα παιδια με οδηγιεσ χρησιεως ισωσ ηταν καλητερα

εχτεσ πηγα τον ειδα τον κουκλο μου μεγαλωσε το ζουζουνι μου και εγω 10κιλα εχω παρει πωσ θα τα χασω οεοε?????????και ακομα εχω λιγο δρομο ποσο θα φτασωωωωωωωωωω
η καμπυλη ζαχαρου μου βγηκε φυσιολογικοτατη ευτυχωσ και τωρα που ειπε 32 εβδομαδα θα κανω doppler αυταααααααα

φιλια σε ολες Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 215994

Γεια σας κοριτσια!Μπαινω σφηνα στο θεματακι σας..σας διαβαζω που και που!
Λοιπον εγω δεν πιστευα οτι θα θηλασω αλλα ειπα θα το προσπαθησω και ετσι εδω και εναν μηνα θηλαζω αποκλειστικα..το εχω ψαξει παρα πολυ και τα παντα τα εχω μαθει απο το θαυματουργο ιντερνετ..σας παραθετω καποια λινκ που θα σας βοηθησουν πολυ σε οσες θελετε να θηλαζετε, και να προετοιμαστειτε ψυχολογικα γιατι δεν ειναι ευκολος ο θηλασμος στην αρχη..

https://www.youtube.com/user/perithilasmou?feature=watch
Αννα πατσουρου μιλαει για τις πρωτες 40 μερες..

www.mitrikosthilasmos.com

https://www.facebook.com/groups/BFmums/

http://www.e-lactancia.org/
Αυτη ειναι μια σελιδα οπου οταν χρειαστει να παρεις καποιο φαρμακο το γραφεις εκει και σου βγαζει αν ειναι ασφαλες με τον θηλασμο!

http://www.perithilasmou.gr

http://www.pediatros-thes.gr

θα χρειαστει να ριξετε ποοολυυ διαβασμα..
ελπιζω να βοηθησα
φιλακια

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σ'ευχαριστουμε Τατιανα Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 417472

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kastoria έγραψε:Γεωργια μου τυψεις δεν εχω καθολου!!!!αν δεν ηθελε να βλεπω ας μου καθοτανε Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 654655 , αλλα ο δικος μου φοβαται!!!!Καλο Αυγουστο με βλεπω!!!!τελοσπαντων υπομονη!!!!
xaxaxa! mia ap ta idia!!
eimai kommatia twra gyrisa kai mageirevw..

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουκλες τι κανετε ειστε καλα?τα μικρουλια ειναι καλα?εγω εβαλα 11 κιλα και απο σημερα εβαλα τον εαυτο μ σε διαιτα
εφαγα τπ πρωινο μ μια σαλατα τ μεσημερι και χλαπακιασα κ μπισκοτα παπαδοπουλου αυτα .γιαμεννα ειναι λιγα αυτα π εφαγα διοτι ετρωγα σχεδον καθε 3 ωρες η ρουφιανα

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου... σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τη συμπαράσταση, κάθεστε και με παρηγορείτε, λες κι εσείς δεν έχετε δικά σας άγχη και στεναχώριες και αγωνίες, πολύ νευριάζω με τον εαυτό μου που παραπονιέμαι άλλα καμιά φορά αν με κρατήσεις από τη μύτη είμαι να σκάσω...

Ευτυχώς ο άλλος με ψυχολόγησε λιγάκι (πως το έπαθε) και μου έκανε λιγάκι σεξ και στάνιαρα... φυσικά τώρα μετά το πάσχα, άλλα από το ολότελα, καλή και η παναγιώταινα δε λένε? Σαν ντόπα είναι αυτό το πράγμα ρε κορίτσια, κυλάνε λίγο οι ορμόνες στο αίμα και για λίγη ώρα είσαι καλά, δε σου φταίει τίποτα...μετά φτου κι απο την αρχη φυσικά... και δεν είναι εποχές τώρα να αρχίσουμε και τα ναρκωτικά....

Αυγολεμόνη, Ντέμι, Καστοριά μου (δεν θυμάμαι, ζορίζεται άλλη πολύ? ) σας στέλνω ένα αγωνιστικό "κουράγιο", κριστι, μπέμπα, στέγια, bebek, kdeli (συγχωρήστε με αν ξεχνάω καμία άλλη κοπέλα), σας στέλνω τα φιλιά μου, τα ευχαριστώ μου και πάλι, και μη χειρότερα να λέμε.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσα μου τι λες? εγω με τους εμετους τοσο καιρο δεν γκρινιαζα?'Η οταν αρρωστησα? απλα ειναι το γαμωτο γιατι αντι να ζησεις την εγκυμοσυνη και να την χαρεις νιωθεις αρρωστη και ανυμπορη.Οσο για το αλλο θεμα χαιρομαι που 'στανιαρες' και ζηλευω!! Καστορια ελπιζω να δω κανα ονειρο Wink χαχαχαχα!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera!!!!!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella01 έγραψε:Καλησπέρα... Θέλω όλη μέρα να σας γράψω άλλα κρατάω πίσω τον εαυτό μου γιατί για ακόμα μια φορά θα γκρινιάζω, θα μιζεριάσω και θα παραπονεθώ που είμαι ακόμα με αυτή την απαίσια αλλεργία που δε μπορώ να πάρω ανάσα...

Άντεξα όλη μέρα να μη σας πονοκεφαλιάσω, άλλα πλέον από το φύσα φύσα τη μύτη με δύναμη, από το βήχα και την ταλαιπώρια, σφίχτηκα πάρα πολύ για ώρες και τώρα έχω ώρα που πονάω χαμηλά στην κοιλιά μου κι έχω χεστεί πάνω μου. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω, πώς να το ξεπεράσω, σήμερα έκλαιγα σα μωρό, κουράστηκα να είμαι άρρωστη, έχω εδώ και εβδομάδες που δεν αναπνέω αν δεν βάλω ρονάλ τουλάχιστο 3 φορές τη μέρα, σήμερα τελείωσα με την αντιβίωση, πονάει η μέση μου , τα πλευρά μου, δεν μπορώ να κοιμηθώ καλά, περπατάω και κάνω συσπάσεις συνεχώς, λαχανιάζω, αγκομαχάω, έχω γίνει σαν μια άχρηστη μπετονιέρα κι εκτός από όλα τα άλλα, ο άντρας μου άρχισε να παίρνει κάτι ελαφριά αντικαταθλιπτικά για κάτι κρίσεις πανικού που τον πιάνουν και είναι στην κοσμάρα του, χώρια που δεν του κάνει και κούκου και δεν ξέρω πότε θα ξανακάνουμε σεξ.....

Δώστε μου κάποια ένα χαστούκι να συνέλθω, σήμερα του είπα αν θέλεις κι άλλο μωρό στην πορεία ξέχασέ το, εγώ δεν το ξανατραβάω αυτό το λούκι που να χτυπιέσαι κάτω.

ΦΙΛΗ ΜΟΥ..............ανννννννν σε παρηγορεί....όλες κάπως έτσι είμαστε Crying or Very sad Crying or Very sad
Σκέψου τις χαρούμενες μέρες που σε περιμένουν οταν πάρεις τον γίοκα σου αγκαλίτσα(ξέχνα ΟΛΑΑΑ τα άλλα παλουκάκια που μας περιμενουν Wink και ...μπροστά μπροστά με ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ Wink

ΔΕΝ ΣΕ ΦΟΒΑΜΑΙ .....θα επανέλθεις συντομα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bebek6 έγραψε:kalimera!!!!!

ΑΜΗΝ............να είναι.....

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.....ΟΛΗ ΜΕΡΑ Very Happy Very Happy Very Happy

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααααααααα τι κανετε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις