Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
378 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 378 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 42]

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Ή μάλλον καλημέρα! Θέλω να σχολιάσω μία μία άλλα μάλλον αύριο γιατί δεν κρατιέμαι...Πήγαμε στα καζίνα που λέτε, κάναμε τη βόλτα μας, φάγαμε, παίξαμε, ήρθαμε στα λεφτά μας και φύγαμε. Το καλύτερο της ημέρας ήταν που στο δρόμο πηγαίναμε με την ξαδέρφη του άντρα μου και τον αρραβωνιαστικό της που κάνουμε πολλή παρέα μαζί τους και χωρίς να μας πει τίποτα πήρε τηλ. σε μικροβιολογικό εργαστήριο που είχε δώσει αίμα το πρωί η τσούπρα και της επιβεβαίωσαν εγκυμοσύνη με 165 μονάδες! Έκλαψα σα χαζή και μουτζουρώθηκα και μας φαντάστηκα να πηγαίνουμε διακοπές με τα παιδιά μας, μικρά - μεγάλα (έχουν κι αυτοί 2 κορίτσια από προηγούμενο γάμο του αντρα της) και τους άντρες μας. Τι ευτυχία!

Σε μια βδομάδα έχουμε γιατρό, ουφ, αντε να περάσουν οι μέρες ανυπομονώ!Καληνυχτούδια και θα τα πούμε αύριο!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera sas!! ax ti wraia! polles egymosynes vre koritsia, de mas ptwei i krisi, mpravo!! de fantazestai poses gnwstes mou einai eggyes!! loipon tin kanw na paw me tin koumpara mou na dei gia nyfiko! (afti ekane prwta to paidaki kai twra pantrevetai!!!!)
filakiaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα ομαδούλα. Για όσες είναι από δω μεριά, το prenatal στον Πειραιά μεταφέρεται αλλού και δίνει ότι έχει τελευταία σε προσφορές. Δεν πηγα. Θα πάω να τσεκάρω και θα σας πω. Είναι μέχρι 14 του μηνός.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimerakia se oles sas...
Ti kanete????

Egw eimai kala....
simera eipa na minw sto spitaki m na ksekourastw ligaki...
Olo peripatous thelw,,,vargieme na menw sto spiti...
Sun exoume poli wraio kairo stin kypro...

Ta filia m se oles.... Razz Razz Razz

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κι από μένα...
τι ωραία μέρα και σήμερα... ετοιμάζομαι να πάω να στείλω τις λαμπάδες στις βαφτιστικές μου.... πόσο μου λείψανε!!!

Ναι είμαστε πάρα πολλές εγκυούλες.... μια μέρα τις μέτραγα με μία φίλη μου και προσωπικά ξέρω 19!!!! Τυχερά τα παιδάκια μας!!!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eleni2526 έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:joannakuba χαχαχαχα ετσι με κοβω!θα γεννησω και ακομα θα ψαχνομαι!κ εσυ 26 βδομαδων δεν εισαι?α και κατι ακομα!που θα βρω φθηνα βρεφικα κρεβατακια????


ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 27 ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 7ο>????????????ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κοριτσάκι......προς τι ο γέλωτας?????

για ρίξε μια ματιά εδώ

http://www.mynewbaby.gr/articles/programma_ana_mena/o_ebdomos_menas_tes_kueses_27e_eos_30e_ebdomada

και 2ον.......οπως λέει και μια φίλη παρακάτω.....είναι ανάλογα πως το μετράει ο καθένας

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vanap έγραψε:Καλημέρα κι από μένα...
τι ωραία μέρα και σήμερα... ετοιμάζομαι να πάω να στείλω τις λαμπάδες στις βαφτιστικές μου.... πόσο μου λείψανε!!!

Ναι είμαστε πάρα πολλές εγκυούλες.... μια μέρα τις μέτραγα με μία φίλη μου και προσωπικά ξέρω 19!!!! Τυχερά τα παιδάκια μας!!!


19????

Nai pragmati fetos einai i xronia p menoune oles egkues... Very Happy Very Happy Very Happy

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:
eleni2526 έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:joannakuba χαχαχαχα ετσι με κοβω!θα γεννησω και ακομα θα ψαχνομαι!κ εσυ 26 βδομαδων δεν εισαι?α και κατι ακομα!που θα βρω φθηνα βρεφικα κρεβατακια????


ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 27 ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 7ο>????????????ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κοριτσάκι......προς τι ο γέλωτας?????

για ρίξε μια ματιά εδώ

http://www.mynewbaby.gr/articles/programma_ana_mena/o_ebdomos_menas_tes_kueses_27e_eos_30e_ebdomada

και 2ον.......οπως λέει και μια φίλη παρακάτω.....είναι ανάλογα πως το μετράει ο καθένας

Egw exw mia fili p gennaei 25 iouniou...k panta me rwtaei emena poso minwn k eudomadwn egkuws einai...
Epidi oi giatroi sto nosokomeio den s dinoun k poli simmasia...

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kastoria έγραψε:kristi Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 23 679259

joanna εγω ειχα φαει τα μουτρα μου, η γιατρος μου ειχε πει αν δεν εχω αιμα κ αν κουνιεται το μωρο ολα καλα!!!

Γεωργια η φωτο μου ειναι 2 μηνες πριν, κι εμενα κοιταει προς τα κατω κι εχει βαθουλωμα στον οφαλο επισης κι εμενα δε μ'αρεσει που αρχιζει κ πεταγεται!!!ουφ!!!

ΑΧΧΧΧ Καστοριά μου........πήρα μια τρομαρα χθες......δεν κουνήθηκε για καμια 10αρια ώρες....ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ!!1
Ευτυχώς όμως σήμερα...με χει τρελάνει..θα πάω και το απογευμα στο γιατρό...οπότε ολα καλά...μόνο που είμαι κουτσή...χαχαχα

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
joannakuba έγραψε:
eleni2526 έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:joannakuba χαχαχαχα ετσι με κοβω!θα γεννησω και ακομα θα ψαχνομαι!κ εσυ 26 βδομαδων δεν εισαι?α και κατι ακομα!που θα βρω φθηνα βρεφικα κρεβατακια????


ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 27 ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 7ο>????????????ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κοριτσάκι......προς τι ο γέλωτας?????

για ρίξε μια ματιά εδώ


http://www.mynewbaby.gr/articles/programma_ana_mena/o_ebdomos_menas_tes_kueses_27e_eos_30e_ebdomada

και 2ον.......οπως λέει και μια φίλη παρακάτω.....είναι ανάλογα πως το μετράει ο καθένας


ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!Ο ΓΕΛΩΝΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΤΡΩΣΗΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΦΤΑΝΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΙΝΩΜΟΙΟΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni2526 έγραψε:
joannakuba έγραψε:
eleni2526 έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:joannakuba χαχαχαχα ετσι με κοβω!θα γεννησω και ακομα θα ψαχνομαι!κ εσυ 26 βδομαδων δεν εισαι?α και κατι ακομα!που θα βρω φθηνα βρεφικα κρεβατακια????


ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 27 ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 7ο>????????????ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κοριτσάκι......προς τι ο γέλωτας?????

για ρίξε μια ματιά εδώ


http://www.mynewbaby.gr/articles/programma_ana_mena/o_ebdomos_menas_tes_kueses_27e_eos_30e_ebdomada

και 2ον.......οπως λέει και μια φίλη παρακάτω.....είναι ανάλογα πως το μετράει ο καθένας


ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!Ο ΓΕΛΩΝΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΤΡΩΣΗΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΦΤΑΝΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΙΝΩΜΟΙΟΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ


Eytixws ola einai kala tora eleni m...

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannakuba έγραψε:

ΑΧΧΧΧ Καστοριά μου........πήρα μια τρομαρα χθες......δεν κουνήθηκε για καμια 10αρια ώρες....ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ!!1
Ευτυχώς όμως σήμερα...με χει τρελάνει..θα πάω και το απογευμα στο γιατρό...οπότε ολα καλά...μόνο που είμαι κουτσή...χαχαχα

εγω σκεφτομουν μηπως εχει καμια εσωτερικη αιμοραγια το μωρο κ τετοια ή μηπως κουνηθηκε ο εγκεφαλος κ του αφησει κανενα μονιμο τραυμα....ασε ασε, μεχρι να γεννηθει δε θα ησυχασω!!!
ton macgyver δεν τον φοβαμαι εχει περασει κ χειροτερα, ειναι αντρακι δυνατο!!!!!
αχ! αντε να περασει ο καιρος δεν αντεχω, κουραστηκα!!!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eleni2526 έγραψε:
joannakuba έγραψε:
eleni2526 έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:joannakuba χαχαχαχα ετσι με κοβω!θα γεννησω και ακομα θα ψαχνομαι!κ εσυ 26 βδομαδων δεν εισαι?α και κατι ακομα!που θα βρω φθηνα βρεφικα κρεβατακια????


ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 27 ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 7ο>????????????ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κοριτσάκι......προς τι ο γέλωτας?????

για ρίξε μια ματιά εδώ


http://www.mynewbaby.gr/articles/programma_ana_mena/o_ebdomos_menas_tes_kueses_27e_eos_30e_ebdomada

και 2ον.......οπως λέει και μια φίλη παρακάτω.....είναι ανάλογα πως το μετράει ο καθένας


ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!Ο ΓΕΛΩΝΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΤΡΩΣΗΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΦΤΑΝΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΙΝΩΜΟΙΟΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ

αχ καλή μου.....ΣΥΓΝΩΜΗ για το παρεξήγημένο ύφακι μου ....δεν το ήξερα, τελευταία δεν πολυμπαίνω.. Crying or Very sad
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ......μπαινεις στον 7ο ΝΑΙ!!! και με το καλό να έρθει το μωράκι σου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kastoria έγραψε:
joannakuba έγραψε:

ΑΧΧΧΧ Καστοριά μου........πήρα μια τρομαρα χθες......δεν κουνήθηκε για καμια 10αρια ώρες....ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ!!1
Ευτυχώς όμως σήμερα...με χει τρελάνει..θα πάω και το απογευμα στο γιατρό...οπότε ολα καλά...μόνο που είμαι κουτσή...χαχαχα

εγω σκεφτομουν μηπως εχει καμια εσωτερικη αιμοραγια το μωρο κ τετοια ή μηπως κουνηθηκε ο εγκεφαλος κ του αφησει κανενα μονιμο τραυμα....ασε ασε, μεχρι να γεννηθει δε θα ησυχασω!!!
ton macgyver δεν τον φοβαμαι εχει περασει κ χειροτερα, ειναι αντρακι δυνατο!!!!!
αχ! αντε να περασει ο καιρος δεν αντεχω, κουραστηκα!!!

ΒΡΕ ΚΑΣΤΡΟΡΙΑ μου.........αληθεια??? Crying or Very sad τοσο πολύ σε αγχωσε ε???

χαχαχαχ......πλάκα εχεις για τον Μαγκαιβερ....αλλά...όντως...κι εγώ μετα απο όσα περάσαμε....ουτε σημασία το δωσα το πέσιμο...

Κι εγώ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.....εχω φουσκώσει και πολύ, δουλεύω ακόμη έχω και τα αλλα 2 ζουζουνάκια σπίτι.....και ΒΑΣΤΑΤΕΕΕΕΕΕΕ λεμεεεεεεεεε Wink

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φανταζομαι επειδη ειναι το πρωτο μου, δε ξερω
εντομεταξυ με νευριαζουν οι φιλες μου που μου λενε να μη βιαζομαι κ να το απολαυσω, τι να απολαυσω???? ζοριζομαι 24 ωρες, ζοριζομαι στον υπνο ζοριζομαι στον ξυπνιο, αει σιχτηρ πια, σαν γεννησαν ολες μιλανε εκ του ασφαλους!!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 23 654655

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kastoria έγραψε:φανταζομαι επειδη ειναι το πρωτο μου, δε ξερω
εντομεταξυ με νευριαζουν οι φιλες μου που μου λενε να μη βιαζομαι κ να το απολαυσω, τι να απολαυσω???? ζοριζομαι 24 ωρες, ζοριζομαι στον υπνο ζοριζομαι στον ξυπνιο, αει σιχτηρ πια, σαν γεννησαν ολες μιλανε εκ του ασφαλους!!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 23 654655

xaxaxaxaxaa.......κι εγω μαζί σου φίλη μου.........δώσεεεεεεεεεεεε!!!

Αυτοί που λένει οτι "η εγκυμοσύνη ειναι η καλύτερη περίοδος για την γυναίκα" ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΙΝΟΥΝ & ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ....... Twisted Evil Twisted Evil ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ
Ασε που στην πρώτη εγκυμοσύνη, εεε...κάτι γίνεται...που να δείς στην 2η και στην 3η Wink

ΟΛΟ ΟΜΩΣ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΓΑΛΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ I love you I love you

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni2526 έγραψε:


ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!Ο ΓΕΛΩΝΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΤΡΩΣΗΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΦΤΑΝΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΙΝΩΜΟΙΟΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ
eleni epeidi eixes inomywma? egw exw dyo!! kai de mou eipe kati!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="bebek6"]
eleni2526 έγραψε:

eleni epeidi eixes inomywma? egw exw dyo!! kai de mou eipe kati!


nai nai!!!!!den menw sthn polh moy k anagkastika phga se enan"giatro" poy einai edw!!!!!moy eipe oti prepei na ka8arisoyme th mhtra ktl ktl ktl giati megalwnei me thn egymosinh,k to koryfeo htan otan phra thl ton giatro moy k moy eipe eprepe na to eixame ka8arisei ktl ktl k na doyme an kleiseis trimhno egymodinhs!!ekei eipa ok 8a doyme!!!phga se enan giatro meta sto nosokomeio k moy eipe oti megalwnei to inomywma proxorame k blepoyme!sth b epipedoy htan 9*10 san mege8os to 8etiko einai oti megalwse pros asxeto shmeio k den enoxlei oyte to sako oyte to mwro!!! sorry gia to megalo mhnyma

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni mou den kserw ti na pw? stin arxi emena mou xe pei oti einai ena meta oti evgala k deftero k oti megalwnei ki emena eftyxws ligo parapera apo plakounta(?)mallon, kai oti peripou ston 7o kai meta de tha prepei na kourazomai poly. den kserw ti sxesi exei i kourasi me ta inomywmata.. alla den iksera kan oti mporei na prokalesoun apovoli kai eftyxws pou den to iksera kai den eixa agxwthei. pantws simera mou eipe mia gnwsti mou oti tis eixe pei o psyxologos tis na riksei to mwro giati eixe parei kati san iremistiko apo to farmakeio enw itan eggyos kai eixe syntiritika leei. ekeini ekane progennitiko elegxo pou vgike ok, gennise kai ola super!!!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
an den kanw lathos koyrash k inomywma kanei syspaseis pio eykola apo mia egymosynh xwris inomywma.k egw apla metroysa meres poy pernoysan xwris kapoio problhma!!!!k afoy eftasa edw twra hremw k to apolambanw!!!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannakuba έγραψε:

xaxaxaxaxaa.......κι εγω μαζί σου φίλη μου.........δώσεεεεεεεεεεεε!!!

Αυτοί που λένει οτι "η εγκυμοσύνη ειναι η καλύτερη περίοδος για την γυναίκα" ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΙΝΟΥΝ & ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ....... Twisted Evil Twisted Evil ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ
Ασε που στην πρώτη εγκυμοσύνη, εεε...κάτι γίνεται...που να δείς στην 2η και στην 3η Wink

ΟΛΟ ΟΜΩΣ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΓΑΛΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ I love you I love you

ναι μωρε κι εγω γι αυτη τη στιγμη ζω, γι αυτο βιαζομαι Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 23 536304

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπεραααααααααααααα
τι κανετε? ολα καλα?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολα καλα! εδω ψαχνω βρε κοριτσια στο ιντερνετ για αγορες απο εξω, οποια ξερει καμια διευθυνση ας μου στειλει αν πιστευετε οτι θα βρω πιο οικονομικα ειδη bebe.

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bebek6 έγραψε:ολα καλα! εδω ψαχνω βρε κοριτσια στο ιντερνετ για αγορες απο εξω, οποια ξερει καμια διευθυνση ας μου στειλει αν πιστευετε οτι θα βρω πιο οικονομικα ειδη bebe.

εμεις απο το e-bay τα πηραμε!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kastoria mou efxaristw tha to psaksw twra ki olas.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις