Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
325 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 325 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 42]

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ετσι κοριτσι μου!... Ολα καλα θα πανε! Μεσα απο την καρδια μου στο λεω!... Καλη ξεκουραση να εχεις! Φιλακια πολλα!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 16 417472

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ri@ έγραψε:Ετσι κοριτσι μου!... Ολα καλα θα πανε! Μεσα απο την καρδια μου στο λεω!... Καλη ξεκουραση να εχεις! Φιλακια πολλα!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 16 417472
na sai kala ria mou! filakia!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σε ολες
τι κανετε ολα καλα?

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bebek μου, συμφωνω με τα κοριτσια!!!! να μη κλαις γιατι στεναχωρεις κ το μωρο, ολα θα πανε καλα θα το δεις, οανε κ για 2η γνωμη αλλου!!!!!σου στελνω ολη τη θετικη ενεργεια!!!!φιλια!!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 16 417472

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα! Δεν έχω και πολύ χρόνο θα ξαναμπώ αργότερα. Μπεμπέκ, όντως το άσπρο μπαλάκι το έχουν πάρα πολλά νινάκια και μετά εξαφανίζεται προς το τέλος της εγκ6μοσύνης. Μην στεναχωριέσαι και όλα θα πάνε καλά. Πιθανώς να σου πει να κάνεις ντόπλερ καρδιας εμβρύου.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια! αληθεια βοηθαει πολυ το φορουμ, με κανατε και χαμογελασα απο το ενδιαφερον που δειξατε, νιωθω οτι πηρα δυναμη! θα ετοιμαστω τωρα και θα βγω να τα στειλω με φαξ στον γιατρο μου. καλη μας μερα!!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εμενα μου ειχε βρει κατι ασπρο αλλα μου ειπε ειναι ενα κομματακι ασβεστιο το οποιο φευγει και δεν υπαρχει λογος ανησυχιας!!!


ασχετο αλλα ξερει καμια ιταλικα??? Shocked

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kastoria έγραψε:κι εμενα μου ειχε βρει κατι ασπρο αλλα μου ειπε ειναι ενα κομματακι ασβεστιο το οποιο φευγει και δεν υπαρχει λογος ανησυχιας!!!


ασχετο αλλα ξερει καμια ιταλικα??? Shocked
αληθεια καστορια μου? ναι αλλιως το λενε μπαλακι του γκολφ, ειναι ενα ασπρο στρογγυλο κομματακι ασβεστιο που σε συνδυασμο και με την αυχενικη σου λεει αν θα κανεις αμνιο η οχι. γι αυτο ανησυχω με ξεσηκωσε ο αλλος στον υπερηχο χθες.
Α ρωτησα κ για γαρμμ, ειναι 510γρ!

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Bebek όλα θα πάνε καλά με το μωράκι σου... θα δεις δεν θα είναι τίποτα...
Δικιά μου γνώμη είναι να πας και σε ένα δεύτερο γιατρό να πάρεις μια δεύτερη γνώμη απλά για ηρεμήσεις.

Markella το λόξιγκα τον καταλαβαίνουμε όταν αισθανόμαστε κάτι σαν μικρά χτυπηματάκια καρδιάς στο ίδιο ακριβώς σημείο για αρκετή ώρα... Εγώ την πρώτη φορά που το αισθάνθηκα παραξενεύτηκα γιατί το θεώρησα απίθανο να κλωτσάει στο ίδιο σημείο συνεχώς...
Μετά ρώτησα κορίτσια που είναι ήδη μανούλες, διάβασα σε κάτι βιβλία που έχω και στο ίντερνετ και τελικά μάλλον είναι λόξιγκας!!
Προχθές βράδυ το αισθάνθηκα για δεύτερη φορά.... πλάκα έχει!!!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bebek6 έγραψε:koritsakia m geia sas, eimai xalia..pou sai mac gyver sou xw nyfi!!
eidan stin kardoula tou mia ixogenis estia pou tin exoun leei paidia me xrwmoswmikes anwmalies k ena 3% fysiologika paidia k se alla mwrakia eksafanizetai stiin 38i evdomada kyisis peripou. klaiw synexeia.. avrio tha to steilw me fax sto giatro m na to dei se syndyasmo me afxeniki na dei an prepei na kanw amnioparakentisi.

BEBEK μου........αρχικά.....ΗΡΕΜΗΣΕ....το κακό που μπορεί να κάνει το άγχος σου και το κλάμα στο νινάκι ειναι μεγαλύτερο απο αυτό που ΙΣΩΣΣΣΣ βρήκαν.....
Πες μου σε ποιά εβδομαδα κύησης είσαι ακριβώς? και σε τι εξέταση το βρήκαν αυτό??????

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kastoria έγραψε:κι εμενα μου ειχε βρει κατι ασπρο αλλα μου ειπε ειναι ενα κομματακι ασβεστιο το οποιο φευγει και δεν υπαρχει λογος ανησυχιας!!!


ασχετο αλλα ξερει καμια ιταλικα??? Shocked

bonjorno siniorina KASTORIA....come stai??

io sono fatige Wink

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βεβεκ τι εκανες τα εστηλες? μιλησες με τον γιατρο σου?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:
bebek6 έγραψε:koritsakia m geia sas, eimai xalia..pou sai mac gyver sou xw nyfi!!
eidan stin kardoula tou mia ixogenis estia pou tin exoun leei paidia me xrwmoswmikes anwmalies k ena 3% fysiologika paidia k se alla mwrakia eksafanizetai stiin 38i evdomada kyisis peripou. klaiw synexeia.. avrio tha to steilw me fax sto giatro m na to dei se syndyasmo me afxeniki na dei an prepei na kanw amnioparakentisi.

BEBEK μου........αρχικά.....ΗΡΕΜΗΣΕ....το κακό που μπορεί να κάνει το άγχος σου και το κλάμα στο νινάκι ειναι μεγαλύτερο απο αυτό που ΙΣΩΣΣΣΣ βρήκαν.....
Πες μου σε ποιά εβδομαδα κύησης είσαι ακριβώς? και σε τι εξέταση το βρήκαν αυτό??????
διανυω την 23η εβδομαδα, στην β επιπεδου το ειδαν. ενα ασπρο στρογγυλο μπαλακι.
τα εστειλα στο γιατρο μου και περιμενω τηλεφωνο. οτα εστειλα και στην κλινικη και θα με παρουν αυριο λενε.

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bebek6 έγραψε:
joannakuba έγραψε:
bebek6 έγραψε:koritsakia m geia sas, eimai xalia..pou sai mac gyver sou xw nyfi!!
eidan stin kardoula tou mia ixogenis estia pou tin exoun leei paidia me xrwmoswmikes anwmalies k ena 3% fysiologika paidia k se alla mwrakia eksafanizetai stiin 38i evdomada kyisis peripou. klaiw synexeia.. avrio tha to steilw me fax sto giatro m na to dei se syndyasmo me afxeniki na dei an prepei na kanw amnioparakentisi.

BEBEK μου........αρχικά.....ΗΡΕΜΗΣΕ....το κακό που μπορεί να κάνει το άγχος σου και το κλάμα στο νινάκι ειναι μεγαλύτερο απο αυτό που ΙΣΩΣΣΣΣ βρήκαν.....
Πες μου σε ποιά εβδομαδα κύησης είσαι ακριβώς? και σε τι εξέταση το βρήκαν αυτό??????
διανυω την 23η εβδομαδα, στην β επιπεδου το ειδαν. ενα ασπρο στρογγυλο μπαλακι.
τα εστειλα στο γιατρο μου και περιμενω τηλεφωνο. οτα εστειλα και στην κλινικη και θα με παρουν αυριο λενε.

Σου εύχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ.....να σε καθησυχάσουν και ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ....
Όσο προχωράει η επιστήμη...ναι μέν...νοιώθουμε ασφάλεια ΑΛΛΑΑΑ με όλα αυτά τα "ίσως" μας τρελαίνουν Crying or Very sad
Δες τι θα σου πούνε...και ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ κάνε αμνιοπαρακέντηση ΑΝΝΝ και μόνο ΑΝΝΝΝΝ δεν σε καλύψουν τα λεγόμενα τους.
ΛΟΓΙΚΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ Wink κι όλα ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.....αλλά ΕΠΕΙΔΗ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙΣ "ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ" επειδή ΣΕ ΝΟΙΩΘΩ πώς νοιώθεις...θα σου πρότεινα να την κάνεις την αμνιοπαρακέντηση...
Ουτε πονάει, και οι κίνδυνοι που λένε είναι μόλις 1%....κι αν την κάνεις σε νοσοκομείο ως επέιγον λόγω της βδομάδας που βρίσκεσαι το κόστος είναι μόλις 170ευρω....

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΦΑΤΣΑ ΜΟΥ.....ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ για να πάνε ολα ΤΕΛΕΙΑ!!

Περιμένουμε νέα σου....

annou

annou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Να ρωτήσω και κάτι άλλο.. το μπεζ δεν λερώνει??? Γιατί εγώ το σαμπανί το φοβάμαι λίγο...[/quote]

Οχι ιδιαίτερα το μαυρο λερώνει απο την άποψη της σκόνης αλλά το μπεζ σηκωνει βρωμιά!Επίσης φιλενάδα μου πήρε όλο μωβ καρότσι peg perego για αγοράκι.όντως το πλασάρουν για αγοριστικο.

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalispera koritsares!
emena irthe o proin thessalonikikai brethikame, me eide kai edeikse na katalabe polla pragmata... alla ego ametabliti, exo xasei tin empistosuni mou. autos bebaia mexri kai to onoma tis miteras mou proteine na dosoume stin mikri... alla giati den pisteuo oti exei kanei strofi 180 moiron? giati pisteuo oti pali tha arxisoun ta idia an ta ksanabroume? telos padon... allou einai to thema mas, as afisoume tis blakies mou... Smile
bebek mou min mou stenaxoriesai prokatabolika... eides kai me tin joannacuba pou epi mines sunexeia olo kati kainourgio ebgaine alla telika ola pigan kala. na deis kai me sena ola kala tha pane!!sou stelno thetiki energia kai skepsi. den ksero tipota epano sto thema mono ti einai to mpastouni tou gkolf, pou mou to edeikse kai mena o giatros mou... elpizo omos oti den tha einai tipota. den ginetai na epanalabeis kai kapou allou tin b epipedou? giati px kanoun kai skies plaon ta kokala tou morou (to paratirisa stin diki mou b epipedou kai mou to eixe epibebaiosei kai o giatros). anameno nea sou kai se exo sto mualo mou.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποιες αλλες ειστε απο αθηνα η γνωμη μ ειναι πορτεινετε εναν γιατρο που κανατε β επιπεδου ν παει ν κανει το κοριτσι να συγουρευτη μην την βαλουν ν κανει αμνιο τζαμπα ειναι κριμα

ΣΤΕΓΙΑ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μπεμπεκ γερά μην αγχώνεσαι εμπιστεψου το ένστικτό σου!!!!

Μήπως να έκανες και μια δεύτερη β επιπέδου?


Σου στέλνουμε θετική ενέργεια και σκέψη,μη χολοσκάς...

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bebek μου ολη μου την θετικη ενεργεια και πιστη οτι δεν θα ειναι τπτ το μπεμπε σου ειναι μια χαρα τωρα και θα δεις μην το μαραζωνεις με κλαματα το νιωθει μην το φοβιζεις περιμενε να δουμε τι θα πει ο γιατρος και τι εξεταση θα κανεις ειμαι αισιοδοξη πιστευω θα πανε καλα η κουκλα σου συντομα θα ναι στην αγκαλια σου υγειεστατη
ολη μου την αγαπη Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 16 417472

ria28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bebek μου κανε την προσευχουλα σου στην Παναγιτσα μας να μην ειναι κατι σοβαρο και ολα θα πανε καλα!μην ανησυχεις,δεν θα αφησει ο καλος θεουλης να εχει κατι ο μωρακι σου.θα δεις ολα θα πανε καλα.κανε το σταυρο σου πανω στην κοιλιτσα σου.φιλακια και ηρεμησε!περιμενουμε νεα σου

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bebek ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΚΑΝΕ Κ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ Κ ΣΤΕΝΑΧΟΡΕΙΣ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΦΙΛΙΑ

χαιντη


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΕΛΗ ΜΑΙΟΥ ΜΕ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΝΗ..

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλως ηρθες κι εσυ χαιντη στην ομορφη παρεα μας! Με το καλο ν αγκαλιασεις το μωρακι σου! Αληθεια τι ειναι; αγορι η κοριτσι; Very Happy

χαιντη


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΕΧΩ ΔΥΟ ΑΓΟΡΑΚΙΑ 5.5 ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα! Ελπιζω ολα καλα για το παρεακι! Εγω η "εξυπνη" εδωσα ενα γλυστριμα ξεγυρισμενο και έσπασα το χερι μου γιαυτο γραφω μονο με το αριστερο (γιαυτο ο,τι πατατεςδειτε μη φρικαρετε!)
Μπηκα να γραψω στη bebek οτι αυτο που εχει τις πιο πολλες φορες εξαφανιζεται μονο του και δεν ειναι απολυτως τιποτα. Ωστοσο, μια δευτερη β επιπεδου δε θα τη βλαψει. Προτεινω τη Σουκα, η οποια ειναι κορυφη στους υπερηχους, τον Πλουταρχο Κουρτη (εξισου καλος και ψειρας στον ελεγχο) αλλα και τον Μαλιγιαννη στο εμβρυο (κολωνακι). Αν και η αμνιο δεν ειναι ΤΙΠΟΤΑ (ο Μαλιγιαννης ειναι πολυ καλος επι τη ευκαιρια και στην αμνιο) δε χανεις κατι για μια δευτερη γνωμη κουκλα μου, ισα-ισα που αθ ηρεμησεις.
Τα φιλια μου και οοολη τη θετικη ενεργεια που εχω!

ΥΓ Εκανα κι εγω υπερηχο μετα το πεσιμο παρολο που ειχα κανει και β επιπεδου να δω αν επαθε κατι η μπουμπου, μου αλλα δοξα τω θεω ειναι καλα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις