Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
412 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 412 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 42]

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
geia sas koritsia,epestrepsa!! ola kala? klotsane ta mwrakia? i dikia mou doksa to theo mou dinei kai katalavainw!!
apla vre koritsia fovithika poly gia ta inomywmata..thelw na ta dei o giatros mou otan paw gt mia gnwsti mou eixe asximi kataliksi dystyxws.. efxomai na nai i teleftaia kai ola na pane kala gia oles mas, na mas exei kala o theoulis..!!

702Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Κυρ Απρ 08, 2012 11:46 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GeorgiaSakis έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:τον κονομησα τον διαβητη κυησης... Crying or Very sad

Αμάν ρε κορίτσι! Ελπίζω να πανε όλα καλα..
σευχαριστω...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kristi mou ti simainei afto? tha kaneis eneseis? i kapoia therapeia?

704Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Κυρ Απρ 08, 2012 12:05 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προς το παρον θα κανω διατροφη και αν δεν βελτιωθει το θεμα τοτε θα κανω ενεσεις.αλλα θα βαλω τα δυνατα μου να τις αποφυγω φυσικα.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:προς το παρον θα κανω διατροφη και αν δεν βελτιωθει το θεμα τοτε θα κανω ενεσεις.αλλα θα βαλω τα δυνατα μου να τις αποφυγω φυσικα.
nai vevaia, an mporeis na to palepseis me diatrofi ennoeitai tha kaneis ta panta na ta katafereis! alla akoma ki an xreiastei na tis kaneis na skeftesai oti an einai na gennithei kala to ninaki xalali!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:τον κονομησα τον διαβητη κυησης... Crying or Very sad

Μη στεναχωριέσαι, θα το αντιμετωπίσεις όπως χρειάζεται και το μωρό θα είναι μια χαρά... Απλά θα ταλαιπωρηθείς ρε κοπέλα μου, θα πεινάσεις αυτό είναι όλο... Όλα θα πάνε καλά, εντάξει?

GeorgiaSakis έγραψε:Χρύσα, ευχαριστω βρε κορίτσι! Η αλήθεια είναι ότι τα βαλα τα κιλά αλλα δεν φαίνονται και τοοοσο. Φοβάμαι όμως για τα επόμενα που θα πάρω!!

Δε στο είπα για κοπλιμέντο Γεωργία...Είμαι φειδωλή με τα κοπλιμέντα γιατί προτιμώ να λέω αλήθεια. Σου έμεινε λίγο ακόμα, δεν πιστεύω δα να πάρεις και τόοοοσα πολλά κιλά...

Σας καληνυχτώ κοριτσάρες! Να έχουμε μια ήσυχη νύχτα. Επιτέλους η Τρίτη πλησιάζει!

Astarte

Astarte
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να'μαι και γώ...με απορία!

Κορίτσια, νιώθει καμμιά σας πίεση προς τα κάτω όταν σηκώνεται? Δεν είναι ακριβώς πόνος. Να ανησυχήσω; Shocked Δεν έχω ούτε συσπάσεις ούτε αίματα ούτε τίποτα κατά τα άλλα.

Επίσης έχω αγωνία για τα αποτελέσματα της καμπύλης ζαχάρου, αν τελικά έχω ζάχαρο σημαίνει οπωσδήποτε και καισαρική? affraid έχω ψιλοφρικάρει. Στη γιατρό θα πάω την Τετάρτη, άντε να δούμε...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera koritsia xthes olo to vrady petrwne i koilia mou. einai syspaseis afto? avrio tha paw sto giatro, tha ton rwtisw.

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε όλο το παρεάκι μας Very Happy Very Happy

Ειχα να μπώ απο την Παρασκευή αλλά διάβασα ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.....

Χρύσα μου.....τα παιδικά δωμάτια, τα χαλάκια κλπ κλπ....δεν φέρνουν την χαρά και την ευτυχία...Εισαι τυχερή που έχεις την μανούλα σου δίπλα σου να σε προσέχει...ολα τα άλλα ερχονται Wink

Αυγολεμονάκι μουυυυ......... Very Happy χαίρομαι με τα νέα....τρελλή αγορομάνούλα μου εσύ Very Happy Very Happy

Τουτουνάκι μου..........να μην ντρέπεσαι καθόλου και να το πείς...γιατι να ντραπείς δλδ???? αιντεεε........αν και ολα καλα θα είναι Very Happy Very Happy

ΚΡΙΣΤΙμια χαρούλα ειναι η μπεμπούλα σου....μην σκας και στη ξαδέλφη μου κάτι τέτοια έλεγαν....αλλά μετά 2 βδομάδες τα αναιρέσαν...

ΕΜΕΙΣ..............ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...συνεχίζουμε καλά....
Στην 26η εβδομάδα ο Μακ ήταν 890γρ. είναι ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΙΚΟΤΑΤΟΣ.......και το ΚΑΛΥΤΕΡΟ????

Ειδαμε εναν παλιο συμμαθητή του άντρα μου στο Παπαγεωργίου ο οποίος ειδικεύεται στην ΓΕΝΝΕΤΙΚΗ, του δειξαμε την αμνιοπαρακέντηση του Μακ. και μας είπε

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ Κ Α Θ Ο Λ Ο Υ !!!! Το παιδί θα είναι ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.....αλλιώς τα κέντρα προγεννητικού ελέγχου, δεν σου δίνουν γραπτά έγκριση για συνέχιση της εγκυμοσύνης Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 328109 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 328109 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 328109 Με το χαρτί που έχετε λέει, ΑΝΝΝΝΝ 1 στις 1000 έχει κάποιο προβλημα το παιδί......την εβαψαν!!!!

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsares kalimera!!!
blepo oles pano kato kala... kristi min frikareis akoma.. kai i kastoria eixe thema kai tora ola ok.
emeis pigame gia uperixo 981gr i mpempa stis 26w3d alla mas tin ebgale 27w. o giatros eixe ligo frikarei me to megethos tis se sugkrisi me to miniatoura diko mou kai prospathouse na katalabei ti paizei kai einai toso magalo to moro mia kai afou to zaxaro mou einai oxi apla san na min eimai egkuos alla plisiazo in upoglikimia... telika tou eipame oti ego gennithika 3880 gr kai usixase o anthropos.. i mpempa einai tarzan baraei uperbolika dunata toso pou kouniemai apo tin thesi mou... dunamiki gunaika tha mou bge!! ego tora exo arxisei na suniditopoio oti eimai egkuos kai na xairomai gia auto.... o proin anebike gia mia bdomada, ekana tin kardia mou petra, brethikame alla ta idia padeli mou ta idia padelaki mou eixe mia bdomada na milisoume kai molis xthes esteile minima gia kalo pasxa... meta apo parakalia tis manas mou tou esteila ena ksero epeisis... pos tha tin palepso na ton blepo xoris na ton spaso sto ksulo? to ti eipe tin bdomada pou itan edo den dianoiste!!! edometaksu tou ksekatharisa oti den thelo pleon na eimaste mazi.- oso gia tin mana tou... brike, to fidi, pali ton tropo tis na xothei kai tou pipilise to mualo... ospou telika pali tsakothikame kai efuge gia patra. doksa to theo kai na min ksanagurisei...
eixa kairo na mpo kai polla na sas po... soru gia tin logodiaria.

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
frans έγραψε:koritsares kalimera!!!
blepo oles pano kato kala... kristi min frikareis akoma.. kai i kastoria eixe thema kai tora ola ok.
emeis pigame gia uperixo 981gr i mpempa stis 26w3d alla mas tin ebgale 27w. o giatros eixe ligo frikarei me to megethos tis se sugkrisi me to miniatoura diko mou kai prospathouse na katalabei ti paizei kai einai toso magalo to moro mia kai afou to zaxaro mou einai oxi apla san na min eimai egkuos alla plisiazo in upoglikimia... telika tou eipame oti ego gennithika 3880 gr kai usixase o anthropos.. i mpempa einai tarzan baraei uperbolika dunata toso pou kouniemai apo tin thesi mou... dunamiki gunaika tha mou bge!! ego tora exo arxisei na suniditopoio oti eimai egkuos kai na xairomai gia auto.... o proin anebike gia mia bdomada, ekana tin kardia mou petra, brethikame alla ta idia padeli mou ta idia padelaki mou eixe mia bdomada na milisoume kai molis xthes esteile minima gia kalo pasxa... meta apo parakalia tis manas mou tou esteila ena ksero epeisis... pos tha tin palepso na ton blepo xoris na ton spaso sto ksulo? to ti eipe tin bdomada pou itan edo den dianoiste!!! edometaksu tou ksekatharisa oti den thelo pleon na eimaste mazi.- oso gia tin mana tou... brike, to fidi, pali ton tropo tis na xothei kai tou pipilise to mualo... ospou telika pali tsakothikame kai efuge gia patra. doksa to theo kai na min ksanagurisei...
eixa kairo na mpo kai polla na sas po... soru gia tin logodiaria.

ΦΡΑΝΣ μου..........ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ.... Very Happy
Καλή δύναμη κούκλα μου και για την εγκυμοσύνη......ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την μπεμπούλα σου........και ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ με όλα τα υπόλοιπα Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 417472

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
frans filakia ki apo mena!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Astarte έγραψε:Να'μαι και γώ...με απορία!

Κορίτσια, νιώθει καμμιά σας πίεση προς τα κάτω όταν σηκώνεται? Δεν είναι ακριβώς πόνος. Να ανησυχήσω; Shocked Δεν έχω ούτε συσπάσεις ούτε αίματα ούτε τίποτα κατά τα άλλα.

Επίσης έχω αγωνία για τα αποτελέσματα της καμπύλης ζαχάρου, αν τελικά έχω ζάχαρο σημαίνει οπωσδήποτε και καισαρική? affraid έχω ψιλοφρικάρει. Στη γιατρό θα πάω την Τετάρτη, άντε να δούμε...

Ζάχαρο δε σημαίνει οπωσδήποτε καισαρική, σημαίνει οπωσδήποτε διατροφή όμως, μην ανησυχείς. Όσο για την πίεση που νιώθεις αν είσαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη κι εχει εμπεδωθεί το μωρό, ενδεχομένως να σε πιέζει το κεφάλι του. Δεν σε παίρνω στο λαιμό μου όμως, αυτή είναι η πιο λογική εξήγηση που μπορώ να σκεφτώ.

bebek6 έγραψε:kalimera koritsia xthes olo to vrady petrwne i koilia mou. einai syspaseis afto? avrio tha paw sto giatro, tha ton rwtisw.

Bebek μου, αυτές είναι οι συσπάσεις, εμένα πλέον με πιάνουν και με ψιλοπονάκια και είναι οι λεγόμενες ψευδοσυσπάσεις, μην ανησυχείς, είναι στο πρόγραμμα, αν τις νιώθεις συχνά να μετράς κάθε πότε έρχονται και αν είναι πάνω από 4-5 την ώρα τότε να επικοινωνήσεις αμέσως με το γιατρό σου.
joannakuba έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε όλο το παρεάκι μας Very Happy Very Happy

Ειχα να μπώ απο την Παρασκευή αλλά διάβασα ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.....

Χρύσα μου.....τα παιδικά δωμάτια, τα χαλάκια κλπ κλπ....δεν φέρνουν την χαρά και την ευτυχία...Εισαι τυχερή που έχεις την μανούλα σου δίπλα σου να σε προσέχει...ολα τα άλλα ερχονται Wink

Αυγολεμονάκι μουυυυ......... Very Happy χαίρομαι με τα νέα....τρελλή αγορομάνούλα μου εσύ Very Happy Very Happy

Τουτουνάκι μου..........να μην ντρέπεσαι καθόλου και να το πείς...γιατι να ντραπείς δλδ???? αιντεεε........αν και ολα καλα θα είναι Very Happy Very Happy

ΚΡΙΣΤΙμια χαρούλα ειναι η μπεμπούλα σου....μην σκας και στη ξαδέλφη μου κάτι τέτοια έλεγαν....αλλά μετά 2 βδομάδες τα αναιρέσαν...

ΕΜΕΙΣ..............ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...συνεχίζουμε καλά....
Στην 26η εβδομάδα ο Μακ ήταν 890γρ. είναι ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΙΚΟΤΑΤΟΣ.......και το ΚΑΛΥΤΕΡΟ????

Ειδαμε εναν παλιο συμμαθητή του άντρα μου στο Παπαγεωργίου ο οποίος ειδικεύεται στην ΓΕΝΝΕΤΙΚΗ, του δειξαμε την αμνιοπαρακέντηση του Μακ. και μας είπε

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ Κ Α Θ Ο Λ Ο Υ !!!! Το παιδί θα είναι ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.....αλλιώς τα κέντρα προγεννητικού ελέγχου, δεν σου δίνουν γραπτά έγκριση για συνέχιση της εγκυμοσύνης Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 328109 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 328109 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 328109 Με το χαρτί που έχετε λέει, ΑΝΝΝΝΝ 1 στις 1000 έχει κάποιο προβλημα το παιδί......την εβαψαν!!!!

Καλημέρα Τζοαννάκι, τα νέα σου πάντα με χαροποιούν γιατί δείχνουν ότι η πεποίθησή μου για το μαγκάιβερ σου ήταν από την αρχή σωστή! Σε ακούω κεφάτη και με αρέσει!

frans έγραψε:koritsares kalimera!!!
blepo oles pano kato kala... kristi min frikareis akoma.. kai i kastoria eixe thema kai tora ola ok.
emeis pigame gia uperixo 981gr i mpempa stis 26w3d alla mas tin ebgale 27w. o giatros eixe ligo frikarei me to megethos tis se sugkrisi me to miniatoura diko mou kai prospathouse na katalabei ti paizei kai einai toso magalo to moro mia kai afou to zaxaro mou einai oxi apla san na min eimai egkuos alla plisiazo in upoglikimia... telika tou eipame oti ego gennithika 3880 gr kai usixase o anthropos.. i mpempa einai tarzan baraei uperbolika dunata toso pou kouniemai apo tin thesi mou... dunamiki gunaika tha mou bge!! ego tora exo arxisei na suniditopoio oti eimai egkuos kai na xairomai gia auto.... o proin anebike gia mia bdomada, ekana tin kardia mou petra, brethikame alla ta idia padeli mou ta idia padelaki mou eixe mia bdomada na milisoume kai molis xthes esteile minima gia kalo pasxa... meta apo parakalia tis manas mou tou esteila ena ksero epeisis... pos tha tin palepso na ton blepo xoris na ton spaso sto ksulo? to ti eipe tin bdomada pou itan edo den dianoiste!!! edometaksu tou ksekatharisa oti den thelo pleon na eimaste mazi.- oso gia tin mana tou... brike, to fidi, pali ton tropo tis na xothei kai tou pipilise to mualo... ospou telika pali tsakothikame kai efuge gia patra. doksa to theo kai na min ksanagurisei...
eixa kairo na mpo kai polla na sas po... soru gia tin logodiaria.

Φράνσυ μου επιτέλους... η αλήθεια είναι ότι ψυλλιάστηκα ότι αυτόν τον καιρό είχες ντράβαλα με πρώην και πεθερά γιαυτό και είχες ψιλοχαθεί, το μωράκι σου είναι καλά, αυτό έχει μόνο σημασία, τα λοιπά είναι παρελκόμενα, απλά εύχομαι να μπορούσες να χαλαρώσεις αυτή την περίοδο αντί να σε έχουν τσιτωμένη μες τα νεύρα συνεχώς αυτοί οι άνθρωποι...Πολύ άσχημο όταν ο άλλος δεν ξέρει ή δεν τον κόβει ή δεν τον νοιάζει να σεβαστεί μια εύθραυστη κατάσταση, πολλή γαιδουριά...

Το βράδυ που κοιμήθηκα μπορεί να ξύπνησα και 6 φορές μία για τουαλέτα, ΄μία γιατί πονούσε η μέση, μία για να βάλω μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια μου... Βαράτε βιολιτζίδες δηλαδή...Οι πόνοι (πλευρά και χαμηλά στη μέση) εξακολουθούν, πηγαίνω στο δρόμο σα βαρελάκι με ανοιχτά πόδια, η κοιλιά μου είναι σαν ετοιμόγεννης (παραδόξως ακόμα ψιλογυρνάω μπρούμυτα για να χαλαρώσω), το διάφραγμά μου πονάει και ενίοτε δεν μπορώ να πάρω καλά ανάσα, ευτυχώς καούρες ελάχιστες (στη μαρκέλλα από τον 7ο είχα ψοφήσει τα μαλόξ), η αλλεργία μου εξακολουθεί και το ρονάλ εδώ και μήνες είναι ο καλύτερος φίλος της μύτης μου και όλα βαίνουν καλώς....

Α να σας πω και τη βλακεία της ημέρας... Χτες έπεισα τον άντρα μου να κάνουμε λίγο σεξ μια και μεγάλη εβδομάδα δεν θα κάνουμε τίποτα... Κλασσικά δεν το ευχαριστήθηκε (λόγω αγωγής) άλλα του είπα δεν πειράζει, εγώ το χρειάζομαι και θα εκτελείς τα καθήκοντά σου μια στο τόσο, δεν θα πάθεις και τίποτα...Μου λέει λοιπόν όταν τελειώνουμε "ένιωθα ότι κάπου έβρισκα, κάπου χτυπούσε" ... του λέω αγάπη μου εντάξει είσαι μεγάλος, είσαι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ, άλλα δεν είσαι και ελέφαντας , αποκλείεται να χτυπούσε εκεί που νομίζεις, προφανώς εγώ σφιγγόμουν και ένιωθες ότι κάπου βρίσκεις αντίσταση... Κάθομαι και το σκέφτομαι και γελάω μόνη μου, βρε τους άντρες, τι μπορεί να βάλουν στο μυαλό τους...

neraidoyla


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημέρα κι απο μένα,καλή Μ.Εβδομάδα να έχουμε!
έκανα και εγώ την καμπύλη ,αλλά οι τιμές μου φαίνονται κάπως αυξημένες Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 534787 αύριο έχω ραντεβού με την γιατρό και θα πάω τα αποτελέσματα να τα δεί να δούμε τι θα μου πεί..

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ξεκινω με τη χρυσα που με εκανε και εσκασα στο γελιο εσενα τουλαχιστο νομιζει οτι κατι αγγιζε εμενα που δεν, μπας και αγγιξει? χαχαχα
περαστικα και πολυ λυπαμαι που δεν κοιμασε ακομα εγω να ξυπνω για τουαλεττα καποτε στην κορη μου το κανα αλλα εδω πεθαινω απο καουρες πολυ ασχημο πραμα και μαλοξ και γαλα τπτ σε λιγο ξανα εχω απελπιστει. Ρε τον μαγκαιβερ!!!!! ευτυχως που δεν επαθε τπτ με το μαραζι που σου προκαλεσαν τζοαννα και ειναι μια χαρα το μωρο σου να σε ετοιμη να τον υποδεχτεις
Τωρα που διαβαζω τα γραμμαρια των μωρων σας που ειστε πιο προχωρημενες φοβηθηκα πως εμενα περνα τα 1046 και πως στο καλο τα βαλε απορω θα τρωγε απο τα αποθεματα μου Razz
μπραβο στην μπεμπα της φρανς που κανει ακροβατικα και περαστικα στον πατερα της αυτος δεν δεν δεν ειναι καλα.
εμενα δεν μου αναφερε καθολου αυτο που κανετε με το ζαχαρο το ελεγχει καθε φορα στα ουρα δεν ξερω Μαη παντως θα ξαναπαω και με βγαζει και 26βδομαδων και κατι Rolling Eyes

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρύσα.........ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ.......χαχαχαχαχαχαχαχαχ Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 215994 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 29 215994

ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ.........έσκασα στο γέλιο και είμαι και στη δουλειά και με κοιτάνε παράξενα.....χαχαχαχαχα


ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑμην ανησυχείς καλή μου...ισως χρειαστείς λίγο προσοχή σε ΨΩΜΙ και γλυκά.... Wink

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα τι κανετε κοριτσια? τα μικρουλια σας ολα καλα?
εμεις το σαββατο πηγαμε για ψωνια με τον γιοκα μ και την μαμα μ ολοι μερα στα μαγαζια κουραστηκε ο μικρος κουραστηκα και εγω .εχθες ειχα 4 πληντηρια ν βαλω κ τν τ σιδερωσω εκανα μια γενικη και τελος .σημερα πηγα να κανω κυστεουρηθρογραφια τον γιοκα μ δεν την καναμε ααχρες τ μηνα θα κανουμε υπερηχο νεφρων ., (για την μπεμπα μ ειπαν οτι 5 ιουλιο κ μετα οταν θα ναι εφημερεια ν παρουσιαστω ,31 του μηνος εχω υπερηχο αναπτυξης στο παπαγεωργιου κοστηζει 8.28.)ελπιζω να μην τα εγραψα δυο φορες
ολο μαμ κακα και νανι εχω καταντησει χιχιιχιχ

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια τι κανετε???εγω πηγα εκανα καμπυλη πηρα κ τα αποτελεσματα ολα οκ!!!τελος του μηνα γιατρο οποτε υπομονη ως τοτε!!!!φιλια στα μωρακια μας

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni2526 έγραψε:καλησπερα κοριτσια τι κανετε???εγω πηγα εκανα καμπυλη πηρα κ τα αποτελεσματα ολα οκ!!!τελος του μηνα γιατρο οποτε υπομονη ως τοτε!!!!φιλια στα μωρακια μας
mpravo eleni mou!! ki egw exw avrio giatro
filakia koritsia!!!

Astarte

Astarte
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
markella01 έγραψε:

Ζάχαρο δε σημαίνει οπωσδήποτε καισαρική, σημαίνει οπωσδήποτε διατροφή όμως, μην ανησυχείς. Όσο για την πίεση που νιώθεις αν είσαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη κι εχει εμπεδωθεί το μωρό, ενδεχομένως να σε πιέζει το κεφάλι του. Δεν σε παίρνω στο λαιμό μου όμως, αυτή είναι η πιο λογική εξήγηση που μπορώ να σκεφτώ.

[...]
Α να σας πω και τη βλακεία της ημέρας... Χτες έπεισα τον άντρα μου να κάνουμε λίγο σεξ μια και μεγάλη εβδομάδα δεν θα κάνουμε τίποτα... Κλασσικά δεν το ευχαριστήθηκε (λόγω αγωγής) άλλα του είπα δεν πειράζει, εγώ το χρειάζομαι και θα εκτελείς τα καθήκοντά σου μια στο τόσο, δεν θα πάθεις και τίποτα...Μου λέει λοιπόν όταν τελειώνουμε "ένιωθα ότι κάπου έβρισκα, κάπου χτυπούσε" ... του λέω αγάπη μου εντάξει είσαι μεγάλος, είσαι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ, άλλα δεν είσαι και ελέφαντας , αποκλείεται να χτυπούσε εκεί που νομίζεις, προφανώς εγώ σφιγγόμουν και ένιωθες ότι κάπου βρίσκεις αντίσταση... Κάθομαι και το σκέφτομαι και γελάω μόνη μου, βρε τους άντρες, τι μπορεί να βάλουν στο μυαλό τους...

Την επόμενη εβδομάδα μπαίνω στον 7ο, δε δικαιολογείται τόσο βάρος, εκτός πια κι αν η μπέμπα μου βγει ελεφαντίνα Razz . Από την άλλη η κοιλιά μου είναι μικρή (και τα 10 κιλά που έχω βάλει έχουν πάει αλλού γι αλλού γκρρρρ). Θα πώ για την πίεση κάτω στη γυναικολόγο μεθαύριο να δω αν είναι νορμάλ.

ΈΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΙΩΣΑ με τη σεξοπεριγραφή σου!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera!!!!! simera paw giatro!! makari na nai ola kala!!!!!!! filakia se oles!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε?τα μωρακια σας?εμεις ειμαστε καλα,ηρεμα τα πραγματα.bebek6 ολα καλα για σημερα θα περιμενω νεα σου.ετοιμαζεσται ή ακομα..?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:καλημερα κοριτσια τι κανετε?τα μωρακια σας?εμεις ειμαστε καλα,ηρεμα τα πραγματα.bebek6 ολα καλα για σημερα θα περιμενω νεα σου.ετοιμαζεσται ή ακομα..?
ευχαριστω!!! εννοεις με αγορες? εγω παντως εκανα μια βολτα χθες απο τζαμπο κ πηρα κατι σαλιαρες, καλτσακια και πανακια. ξετρελαθηκα αλλα δεν ειχα πανω απο 50Ε να ξοδεψω Sad

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α! πηρα και 2 νυχτικες απο τζαμπο κ μια ρομπα. 5,6 και 7 Ε αντιστοιχα το καθενα. Wink

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι για ψωνια.εγω εχω τον εξοπλισμο(κουνια,καροτσι,καλαθουνα κτλ) απτον γιο αλλα ρουχαλακια τιποτα γιατι τωρα ειναι κοριτσι κ γενναω αλκη εποχη...ειπαμε κ εμεις μετα το πασχα να παμε τζαμπο να ψωνισουμε κ να ετοιμαζομαστε μετα σιγα σιγα.εμας τα τζαμπο απεχουν 120χλμ απι δω,ειναι σαλλη πολη.ευτυχως η κουμπαρα μου μου εφερε καποια ρουχαλακια σημερα.κι εγω πρεπει να παρω για μενα..
ποσο εισαι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις