Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
29 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 29 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:εγώ πήρα 10 ωορρηξία και 3 τεστ εγκυμοσύνης 14,50 μαζί με τα μεταφορικά.

Περισσότερο απο περιέργεια τα πήρα, και εγώ καταλαβαίνω πότε την κάνω.

Η μανούλα του το ξέρει πόσο πονάει η καρδούλα της. Δεν νομίζω να ξεχνιέται ποτέ αυτός ο πόνος.
Αυτά είναι τα δύσκολα.

καλε μεγαλη διαφορα 14,50 τα πηρε η αναστασια

και η χριστινα τα πηρε 25 πια η διαφορα??? τα ιδιο πακετο δεν πηρατε η κανω λαθος???

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα!!!Καλή άνοιξη και επίσημα πια μιας και σήμερα είναι η "επίσημη έναρξη" λόγω ισημερίας!Πάω να διαβάσω τα νέα σας και επιστρέφω! Razz

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ πήρα απο αυτά που ήταν σε προσφορά,
δεν ξέρω για την Χριστίνα

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι γεια σου, τι κάνεις ;

σε λίγο θα έρθει ο αδελφός μου Very Happy

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι έγραψε:εγώ πήρα απο αυτά που ήταν σε προσφορά,
δεν ξέρω για την Χριστίνα

εγω πηρα 20 τεστ κ 5 εγκυμοσυνης..για αυτο ηταν πιο ακριβα..

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristina_29 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:εγώ πήρα απο αυτά που ήταν σε προσφορά,
δεν ξέρω για την Χριστίνα

εγω πηρα 20 τεστ κ 5 εγκυμοσυνης..για αυτο ηταν πιο ακριβα..
πόσα χρειάστηκε να χρησιμοποιήσεις ;
εγώ θα ξεκινήσω απο την 9 μέρα και υπολογίζω τα 5, τα άλλα να μου μείνουν καβάντζα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 654316

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναστασια μου ποσες μερες εκαναν να σου ερθουν τα τεστ ???

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:αναστασια μου ποσες μερες εκαναν να σου ερθουν τα τεστ ???
δεν τα έκανα με αντικαταβολή,
πήγα χθες στην τράπεζα κατέθεσα τα λεφτά και σήμερα το πρωί ήρθαν.
φαντάζομαι πως και με την αντικαταβολή θα έρθουν την επόμενη μέρα τις παραγγελίας σου.

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια βγαινω για λιγο και τα ξαναλεμε δεν θα αργησω πολυ μακια

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βγαίνω και εγώ

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι έγραψε:
xristina_29 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:εγώ πήρα απο αυτά που ήταν σε προσφορά,
δεν ξέρω για την Χριστίνα

εγω πηρα 20 τεστ κ 5 εγκυμοσυνης..για αυτο ηταν πιο ακριβα..
πόσα χρειάστηκε να χρησιμοποιήσεις ;
εγώ θα ξεκινήσω απο την 9 μέρα και υπολογίζω τα 5, τα άλλα να μου μείνουν καβάντζα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 654316

αν θυμαμαι καλα ξεκινησα απο την 8η ημερα κ μου εδειξε ωορριξια την 11η ημερα..μου εχουν μεινει αρκετα καβατζα!κοριτσακια σας αφηνω..παω να φτιαξω τυροπιτα...φιλια σε ολες!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ!!!Μέχρι να διαβάσω όλα τα νέα έφτασε η ώρα για να φύγω!Εχω ραντεβού στον οδοντίατρο... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 534787 Ελπίζω να σας πετύχω αργότερα!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξύπνησα κι εγώ...Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 Waking-up-1 είναι καμιά εδώ?

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!!!!!!!!!!Αύριο θα πάω για την αυχενική διαφάνεια τελικά!!!!!Έχω τρελό άγχος!!!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 534787
Έχουμε καιρό να τα πούμε γιατί δεν πολυμπαίνω.Σας έχω στο μυαλό μου όμως!!Είχαμε κανένα ευχάριστο;Ποιές δεν περιμένουν αυτές τις μέρες;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευακη καλα ξυπνητουρια

γεια σου δεσποινα τη κανει το νινακι σου σε ποια βδομαδα εισαι τωρα???? σε πιο μηνα??? γιατι ειμαι και λιγο ασχετη Embarassed αγχος??? ακου τη λεει μια χαρα ειναι ολα αφου εχεις το θαυματακι σου μεσα στην κοιλιτσα να μεγαλωνει ολα ειναι μια χαρα

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Δεσποινάκι!!! όλα καλά θα πάνε βρε!!!να σκέφτεσαι ότι θα δεις το μπεμπέ σου Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 654316

αν πας σε ποστ της Έλλης κάτω στην υπογραφή της είναι η λίστα ΔΕΝ περιμένω Wink

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έλιωσα αγάπη μου.....θα βρικολακιάσω το βράδυ!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:έλιωσα αγάπη μου.....θα βρικολακιάσω το βράδυ!

μαλλον μαζι θα βρυκολακιασουμε γιατι κ εγω σημερα ξυπνησα στις 12!!!! και του ειπα χτες του αντρα μου αγαπη μου αν ξυπνησεις νωρις ξυπνησε με κατα τις 10:00 10:30 να με εχεις ξυπνησει ενταξει??? ενταξει!!! σαν να του ειπα αγαπη μου το πρωι μην με ξυπνησεις για κανεναν λογο μονο αν και οποτε το θυμηθεις. κατα τις 11:30 ερχετε μου μιλαει σιγα και μου λεει μωρο μου ξυπνα μες τον υπνο μου κ εγω και με την μασκα στα ματια μου του απανταω μμμμ καλα (νωμιζα οτι ηταν περιπου 10:00) γυρναω πλευρο και με ξαναπαιρνει ο υπνος σηκωνομε στις 12 με την μασκα να καλυπτει σχεδον το ενα ματι ειμουν σαν περιρατης pirat και του λεω τη ωρα ειναι μου λεει 12 του λεω βρε πουλακι μου στις 10 περιπου δεν σου ειπα νε με σηκωσεις ε καλα μου λεει βρε μωρο μου πως κανεις ετσι??? κοιμωσουν σαν πουλακι (απο ζορο λογο μασκας εγινα πουλακι οποτε με βλεπει να φοραω την μασκα με λεει ζορο αλλα δεν το σχολιαζω) ε! και στην τελικη δεν εχεις να πας να ριξεις μπετα σε οικοδομη ακουστε απαντηση που μου εδωσε και ειμουν με την τσιμπλα στο ματι Shocked αλλα τωρα δεν ειναι εδω να τον αφησω ξαγρυπνο ολη τη νυχτα και να τον βασανισω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 215994 μ'άυτα και μ'άυτα φοβαμαι οτι το εκανε επιτηδες φοβηθηκε μαλλον μην του χημιξω με αγριες διαθεσεις ποιος ξερει? λετε να με εχει παρει απο φοβο???? χαχαχαχαχαχα

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχχαχ α ρε αγάπη με τις περιγραφές σου!!να σ'έχει πάρει με κακό μάτι?άντε καλέ πως σου ήρθε αυτό?? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 40746

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας τρελες φιλεναδες μου!!

χαχα αχ βρε αγαπη!!στο τελος ετσι θα γινει μου φαινεται!!θα μας παρουν απο φοβο!! κι εγώ εχω πάλι σχέδια για σήμερα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 M155

Xριστινάκι μου γλυκό ειδικα αυτα που δν τα περιμενεις ειναι οτι χειροτερο!!Ελπιζω να ερθει τωρα το σπορακι να σου δωσει χαρα γιατι θα ηταν πολυ ομορφο να σκεφτεσαι οτι μια ζωη εφυγε αλλα μια αλλη ήρθε!!! εγώ έτσι τουλαχιστον ενιωθα οταν εφυγε ο παππουλης μου!!

Δεσποινάκι μου τι κανεις!! κι εγώ σε σκεφτομουν σύντομα!!ολα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι καθόλου!!! και αυριο θα είσαι εδώ και θα μας λες τα ευχάριστα ξαλαφρωμένη!! καταλαβαίνω ότι είναι απο τις πιο σημαντικές φάσεις της εγκυμοσύνης η αυριανή μέρα οπότε το μόνο που μπορώ να κανω είναι να σου στείλω μια αγκαλίτσα αφου δν μπορώ να σε πάρω αληθινα να πάρεις κουραγιο και υπομονή για αύριο! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 35468

Ευάκι κι εγώ επειδή σήμερα κοιμήθηκα το μεσημέρι πιστεύω ότι θα αντέξω παραπάνω το βράδυ!! γιατί τις άλλες μέρες ήμουν κομμάτια από την κούραση!!

είναι αλλα κοριτσάκια εδω?Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 M086

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς την Έλλη!!! μπα μάλλον μόνο εγώ κι η αγάπη...εξαφανισμένες οι άλλες Rolling Eyes

κοιτάω την λίστα ΔΕΝ τώρα...πολύ μεγάλωσε γμτ...πότε θα αρχίσει να μικραίνει?? Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μεγάλωσε γιατι ειμαστε καλο παρεάκι και έρχονται συνέχεια νέα κοριτσάκια στην παρέα μας!!

Αλλα κι εγώ θέλω να μικρύνει σιγά σιγά να αρχίσουμε να χαιρομαστεεε Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 31 654316

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως την και την ελλη τυχερουλααααα Wink Wink Wink ειναι γλυκια η ατιμη η μπριζολα και ειναι πολυ πλουσια σε βιταμινες αχ κοριτσια μου μην με παρεξηγητε Embarassed πλησιαζω στις μερες ωορρηξιας και καταλαβενετε το δραμα μου αυριο ομως εχει ρεπο και εγω εχω ξυπνητηρι στο κινητο λετε να τον πιασω στον υπνο???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μετα απο πολλες ωρες υπνου...γυρισα!!!!τι θα κανω το βραδυ????????

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:καλως την και την ελλη τυχερουλααααα Wink Wink Wink ειναι γλυκια η ατιμη η μπριζολα και ειναι πολυ πλουσια σε βιταμινες αχ κοριτσια μου μην με παρεξηγητε Embarassed πλησιαζω στις μερες ωορρηξιας και καταλαβενετε το δραμα μου αυριο ομως εχει ρεπο και εγω εχω ξυπνητηρι στο κινητο λετε να τον πιασω στον υπνο???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



δεν σε παρεξηγούμε καλέ!!είναι νόστιμη η άτιμη!! Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις