Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
48 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 48 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

101Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Απρ 06, 2012 3:15 am

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να τα τα ευχαριστα τσ νεα!!συγχαρητηρια Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 654316 !!θα συνφωνησω κ εγω,παρε τον γιατρο σου κ οτι σου πει τωρα να κοιταξεις το σπορακι σου κ αστα ταλλα..σου ευχομαι τα καλυτερα!

102Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Απρ 06, 2012 3:46 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
REINE έγραψε:καλημέρα κι από μένα!

ή μάλλον καλησπέρα..

μου συμβαίνει κάτι απίστευτο!!

έκανα το πρωί τεστ και βγήκε θετικό!!

πέρασαν σχεδόν 4 μήνες από την ημέρα της απόξεσης και να που μου δίνεται πάλι η ευκαιρία!!
έχω κατααγχωθεί!! είμαι στη δουλειά και το απόγευμα θα πάρω τηλ το γιατρό μου!!
την επόμενη Πέμπτη έχω προγραμματισμένο ταξίδι γαι εξωτερικό-διακοπές Πάσχα!! τι θα κάνω? θα μπορέσω να πάω?
όαλ μαζί όμως, πώς τυχαίνουν??


Συγχαρητήριαααααα!!!!!
Να προσέχεις τον εαυτό σου , να είσαι αισιόδοξη και όλα θα γίνουν!

Gt μου, σειρά σου τώρα κορίτσι μου!

103Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Απρ 06, 2012 3:52 am

LARA@

LARA@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.. Η 1 ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΕ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΔΥΣΤΙΧΩΣ!!!! ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΤΑ ΕΜΕΙΝΑ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!! ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ 16,5 ΜΗΝΩΝ ΣΗΜΕΡΑ!! ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΙ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠ' ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ... ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΣΒΗΝΩ... ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΕΓΚΥΟΣ,ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΟΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΑΣ!!!!

104Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty kalispera koritsia! Κυρ Απρ 08, 2012 11:50 am

Ntafi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eimai kainourgia sto foroum kai exw kapoies aporioules! periodo eixa 14/03 irtha se epafi me ton suntrofo mou tis gonimes meres kai perimenw twra paraskeui periodo . prin 4 meres eixa kaoura gia 2 meres niwthw oti tha mou erthei periodos alla kapws perierga me sfiximata sti mitra ,den douleuw alla exthes eniwtha toso kourasmeni kai tautoxrona logo ponou koimithika apo tis 8 to apogeuma kai xupnisa simera 12 to prwi .ponane kai ta podia mou polu les kai imoun orthia polles wres alla opws anefera kai parapanw den douleuw .to stithos einai prismeno alla auto po me provlimatizei einai ta travigmata sti mitra .uparxei periptwsi?

105Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Κυρ Απρ 08, 2012 12:04 pm

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ntafi έγραψε:eimai kainourgia sto foroum kai exw kapoies aporioules! periodo eixa 14/03 irtha se epafi me ton suntrofo mou tis gonimes meres kai perimenw twra paraskeui periodo . prin 4 meres eixa kaoura gia 2 meres niwthw oti tha mou erthei periodos alla kapws perierga me sfiximata sti mitra ,den douleuw alla exthes eniwtha toso kourasmeni kai tautoxrona logo ponou koimithika apo tis 8 to apogeuma kai xupnisa simera 12 to prwi .ponane kai ta podia mou polu les kai imoun orthia polles wres alla opws anefera kai parapanw den douleuw .to stithos einai prismeno alla auto po me provlimatizei einai ta travigmata sti mitra .uparxei periptwsi?
ολα ιναι πιθανα αν η επαφη εγινε ελευθερα.......αν σε αγχωνει τοσο πολυ κοπελα μ καινε μια χοριακη.....αλλιωσ περιμενε μεχρι την παρασκευη για να δεισ πωσ θα παει...αν και προσωπικα θεωρω οτι οι καουρεσ ειναι πολυ νωρισ γ να εμφανιστουν

106Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Κυρ Απρ 08, 2012 12:08 pm

Ntafi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
art86 έγραψε:
Ntafi έγραψε:eimai kainourgia sto foroum kai exw kapoies aporioules! periodo eixa 14/03 irtha se epafi me ton suntrofo mou tis gonimes meres kai perimenw twra paraskeui periodo . prin 4 meres eixa kaoura gia 2 meres niwthw oti tha mou erthei periodos alla kapws perierga me sfiximata sti mitra ,den douleuw alla exthes eniwtha toso kourasmeni kai tautoxrona logo ponou koimithika apo tis 8 to apogeuma kai xupnisa simera 12 to prwi .ponane kai ta podia mou polu les kai imoun orthia polles wres alla opws anefera kai parapanw den douleuw .to stithos einai prismeno alla auto po me provlimatizei einai ta travigmata sti mitra .uparxei periptwsi?
ολα ιναι πιθανα αν η επαφη εγινε ελευθερα.......αν σε αγχωνει τοσο πολυ κοπελα μ καινε μια χοριακη.....αλλιωσ περιμενε μεχρι την παρασκευη για να δεισ πωσ θα παει...αν και προσωπικα θεωρω οτι οι καουρεσ ειναι πολυ νωρισ γ να εμφανιστουν
και εγώ έτσι πιστεύω αλλά κάτι ακόμα και συγνώμη αν γίνομαι κουραστική συμπτώματα μετά από πόσο καιρό έχεις από την σύλληψη?

107Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Κυρ Απρ 08, 2012 12:11 pm

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ntafi έγραψε:eimai kainourgia sto foroum kai exw kapoies aporioules! periodo eixa 14/03 irtha se epafi me ton suntrofo mou tis gonimes meres kai perimenw twra paraskeui periodo . prin 4 meres eixa kaoura gia 2 meres niwthw oti tha mou erthei periodos alla kapws perierga me sfiximata sti mitra ,den douleuw alla exthes eniwtha toso kourasmeni kai tautoxrona logo ponou koimithika apo tis 8 to apogeuma kai xupnisa simera 12 to prwi .ponane kai ta podia mou polu les kai imoun orthia polles wres alla opws anefera kai parapanw den douleuw .to stithos einai prismeno alla auto po me provlimatizei einai ta travigmata sti mitra .uparxei periptwsi?

τράβηγμα στην μήτρα ;
και πως ξέρεις οτι είναι απο
την μήτρα ;

108Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Κυρ Απρ 08, 2012 12:12 pm

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ntafi έγραψε:
art86 έγραψε:
Ntafi έγραψε:eimai kainourgia sto foroum kai exw kapoies aporioules! periodo eixa 14/03 irtha se epafi me ton suntrofo mou tis gonimes meres kai perimenw twra paraskeui periodo . prin 4 meres eixa kaoura gia 2 meres niwthw oti tha mou erthei periodos alla kapws perierga me sfiximata sti mitra ,den douleuw alla exthes eniwtha toso kourasmeni kai tautoxrona logo ponou koimithika apo tis 8 to apogeuma kai xupnisa simera 12 to prwi .ponane kai ta podia mou polu les kai imoun orthia polles wres alla opws anefera kai parapanw den douleuw .to stithos einai prismeno alla auto po me provlimatizei einai ta travigmata sti mitra .uparxei periptwsi?
ολα ιναι πιθανα αν η επαφη εγινε ελευθερα.......αν σε αγχωνει τοσο πολυ κοπελα μ καινε μια χοριακη.....αλλιωσ περιμενε μεχρι την παρασκευη για να δεισ πωσ θα παει...αν και προσωπικα θεωρω οτι οι καουρεσ ειναι πολυ νωρισ γ να εμφανιστουν
και εγώ έτσι πιστεύω αλλά κάτι ακόμα και συγνώμη αν γίνομαι κουραστική συμπτώματα μετά από πόσο καιρό έχεις από την σύλληψη?
εγω οταν εμεινα εγκυος ξεκινησαν οταν ηταν να με ρθει περιοδος....κοντα στην αρχη της καθυστερησης δλδ....και μοιαζουν πολυ με τα σημαδια περιοδου...σε αλλεσ κοπελες ισως ξεκινανε πιο αργα......η νυφη μου ασ πουμε ειναι στον εκτο και καουρες δεν εχει...αυτα αλλαζουν απο γυναικα σε γυναικα και απο εγκυμοσηνη σε εγκυμοσηνη ακκομα και στην ιδια γυναικα....δεν γινεσαι κουραστικη..........μην το ξανα πεις..μακαρι οτι και αν αναι να ναι αυτο που θεσ

109Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Κυρ Απρ 08, 2012 12:17 pm

Ntafi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
art86 έγραψε:
Ntafi έγραψε:
art86 έγραψε:
Ntafi έγραψε:eimai kainourgia sto foroum kai exw kapoies aporioules! periodo eixa 14/03 irtha se epafi me ton suntrofo mou tis gonimes meres kai perimenw twra paraskeui periodo . prin 4 meres eixa kaoura gia 2 meres niwthw oti tha mou erthei periodos alla kapws perierga me sfiximata sti mitra ,den douleuw alla exthes eniwtha toso kourasmeni kai tautoxrona logo ponou koimithika apo tis 8 to apogeuma kai xupnisa simera 12 to prwi .ponane kai ta podia mou polu les kai imoun orthia polles wres alla opws anefera kai parapanw den douleuw .to stithos einai prismeno alla auto po me provlimatizei einai ta travigmata sti mitra .uparxei periptwsi?
ολα ιναι πιθανα αν η επαφη εγινε ελευθερα.......αν σε αγχωνει τοσο πολυ κοπελα μ καινε μια χοριακη.....αλλιωσ περιμενε μεχρι την παρασκευη για να δεισ πωσ θα παει...αν και προσωπικα θεωρω οτι οι καουρεσ ειναι πολυ νωρισ γ να εμφανιστουν
και εγώ έτσι πιστεύω αλλά κάτι ακόμα και συγνώμη αν γίνομαι κουραστική συμπτώματα μετά από πόσο καιρό έχεις από την σύλληψη?
εγω οταν εμεινα εγκυος ξεκινησαν οταν ηταν να με ρθει περιοδος....κοντα στην αρχη της καθυστερησης δλδ....και μοιαζουν πολυ με τα σημαδια περιοδου...σε αλλεσ κοπελες ισως ξεκινανε πιο αργα......η νυφη μου ασ πουμε ειναι στον εκτο και καουρες δεν εχει...αυτα αλλαζουν απο γυναικα σε γυναικα και απο εγκυμοσηνη σε εγκυμοσηνη ακκομα και στην ιδια γυναικα....δεν γινεσαι κουραστικη..........μην το ξανα πεις..μακαρι οτι και αν αναι να ναι αυτο που θεσ
σε ευχαριστώ πολύ!τεστ να κάνω ή να περιμένω λες την παρασκευή?

110Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Κυρ Απρ 08, 2012 12:19 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω αυτο που μπορω να θυμηθω εντονα ειναι οτι το στηθος μου ειχε πρηστει κ ποναγε απιστευτα πολυ σχεδον αμεσως απο την συλληψη.Και δεν ειχα ποτε πρηξιμο στο στηθος οταν περιμενα περιοδο.

111Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Κυρ Απρ 08, 2012 12:22 pm

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ntafi έγραψε:
art86 έγραψε:
Ntafi έγραψε:
art86 έγραψε:
Ntafi έγραψε:eimai kainourgia sto foroum kai exw kapoies aporioules! periodo eixa 14/03 irtha se epafi me ton suntrofo mou tis gonimes meres kai perimenw twra paraskeui periodo . prin 4 meres eixa kaoura gia 2 meres niwthw oti tha mou erthei periodos alla kapws perierga me sfiximata sti mitra ,den douleuw alla exthes eniwtha toso kourasmeni kai tautoxrona logo ponou koimithika apo tis 8 to apogeuma kai xupnisa simera 12 to prwi .ponane kai ta podia mou polu les kai imoun orthia polles wres alla opws anefera kai parapanw den douleuw .to stithos einai prismeno alla auto po me provlimatizei einai ta travigmata sti mitra .uparxei periptwsi?
ολα ιναι πιθανα αν η επαφη εγινε ελευθερα.......αν σε αγχωνει τοσο πολυ κοπελα μ καινε μια χοριακη.....αλλιωσ περιμενε μεχρι την παρασκευη για να δεισ πωσ θα παει...αν και προσωπικα θεωρω οτι οι καουρεσ ειναι πολυ νωρισ γ να εμφανιστουν
και εγώ έτσι πιστεύω αλλά κάτι ακόμα και συγνώμη αν γίνομαι κουραστική συμπτώματα μετά από πόσο καιρό έχεις από την σύλληψη?
εγω οταν εμεινα εγκυος ξεκινησαν οταν ηταν να με ρθει περιοδος....κοντα στην αρχη της καθυστερησης δλδ....και μοιαζουν πολυ με τα σημαδια περιοδου...σε αλλεσ κοπελες ισως ξεκινανε πιο αργα......η νυφη μου ασ πουμε ειναι στον εκτο και καουρες δεν εχει...αυτα αλλαζουν απο γυναικα σε γυναικα και απο εγκυμοσηνη σε εγκυμοσηνη ακκομα και στην ιδια γυναικα....δεν γινεσαι κουραστικη..........μην το ξανα πεις..μακαρι οτι και αν αναι να ναι αυτο που θεσ
σε ευχαριστώ πολύ!τεστ να κάνω ή να περιμένω λες την παρασκευή?
ειναι νωρις........περιμενε λιγεσ μερεσ ακομα..μονο η χοριακη θα δειξει τωρα....και το στηθος εχει δικιο η τατιανα και μενα μου ειχε πρηστει αρκετεσ μερεσ πριν..αυτο με υποψιασε πιο πολυ

112Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Κυρ Απρ 08, 2012 12:29 pm

Ntafi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγώ αναρωτιέμαι πιο πολύ από το ότι νιώθω πως θα μου έρθει περίοδος και είναι ήδη πολύ νωρίς .και τα πόδια που πονάνε άσχετο είναι για εγκυμοσύνη? η χοριακή είναι εξέταση αίματος αν δεν κάνω λάθος

113Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Κυρ Απρ 08, 2012 12:34 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ntafi έγραψε:εγώ αναρωτιέμαι πιο πολύ από το ότι νιώθω πως θα μου έρθει περίοδος και είναι ήδη πολύ νωρίς .και τα πόδια που πονάνε άσχετο είναι για εγκυμοσύνη? η χοριακή είναι εξέταση αίματος αν δεν κάνω λάθος

Ναι μια απλη εξεταση αιματος ειναι...

114Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Κυρ Απρ 08, 2012 12:59 pm

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πας σε οποιοδηποτε μικροιολογικο κ την κανεις.....βεβαια το ιδανικοτερο ειναι να υπαρχει καθυστερηση...αν οχι καλο ειναι να το πεισ στον μικροβιολογο γτ σε τυχον θετικο αποτελεσμα η τιμη θα ειναι χαμηλη.....ενημερωσε μασ οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα

115Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Κυρ Απρ 08, 2012 1:11 pm

Ntafi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
art86 έγραψε:πας σε οποιοδηποτε μικροιολογικο κ την κανεις.....βεβαια το ιδανικοτερο ειναι να υπαρχει καθυστερηση...αν οχι καλο ειναι να το πεισ στον μικροβιολογο γτ σε τυχον θετικο αποτελεσμα η τιμη θα ειναι χαμηλη.....ενημερωσε μασ οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα
οκ θα σας ενημερώσω όποιο και αν ειναι το αποτέλεσμα σύντομα!!!

116Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τετ Απρ 11, 2012 10:56 am

maroylaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα σας!θα ηθελα να κανω μια ερωτηση...οσες ειχατε πρησμεν στηθος πριν μαθετε για την εγκυμοσυνη ηταν και ζεστο?ή το εχετε σαν συμπτωμα πριν την περιοδο?sos καιγομαι....

117Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τετ Απρ 11, 2012 11:15 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maroylaki έγραψε:καλησπερα σας!θα ηθελα να κανω μια ερωτηση...οσες ειχατε πρησμεν στηθος πριν μαθετε για την εγκυμοσυνη ηταν και ζεστο?ή το εχετε σαν συμπτωμα πριν την περιοδο?sos καιγομαι....

Ζεστό δε νομίζω,αλλα εγω δεν το έχω το στήθος για σύμπτωμα περιόδου,όταν πρηζεται με πονάει κι αφορητα όσες φορές είχα μείνει έγκυος κ εκει κατάλαβα ότι δεν θα μου ερχόταν η περίοδος.

118Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τετ Απρ 11, 2012 1:09 pm

maroylaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
το μονο συμπτωμα που εχω για την περιοδο ειναι το στηθος.πρηζεταικαι ποναει.τι ιδιο και τωρα αλλα ειναι ζεστο και επειδη καναμε προκληση ωορεξιας ειναι πιθανη μια εγκυμοσυνη.εχω νεα συμπτωματα πριν την περιοδο αλλα αυτο με το στηθος δεν μου αρεσε.(ελπιζω οτι ειναι για εγκυμοσυνη τα νεα συμπτωματα)γιατι να ειναι ζεστο?

119Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Απρ 26, 2012 12:24 am

fairyter

fairyter
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα και απο μενα! καινουργια και εγω στην παρεα! Ξεκινησαμε με τον αρραβωνιαστικο μου δειλα δειλα να κανουμε προσπαθειες. Μια απο αυτες εγινε σε γονιμη μερα (τωρα θα μου πεις, τοσο τυχερη; με την μια επιασες; scratch ). Τελευταια περιοδος ηταν στις 23/3 και ο κυκλος μου ειναι γυρω στις 30-33 μερες. Δηλαδη λογικα θα πρεπει αυριο να αδιαθετησω! Αυτη την φορα δεν εχει πρηστει και δεν με ποναει καθολου το στηθος μου, ενω συνεβαινε παντα οταν περιμενα περιοδο. Αυτο ομως που με προβληματιζει ειναι οτι τα πονακια περιοδου εχουν ξεκινησει εδω και 3-4 μερες! οχι ολη μερα, συνηθως πρωινες ωρες και μετα ισως το βραδακι παλι. Συνηθως πονουσα μια μερα πριν και αυτο για λιγο. Αν με επιανε πονος σημαινε οτι την ιδια μερα θα αδιαθετουσα. Επισης εδω και 1 εβδομαδα και εχω απιστευτη λαιμαργια! Και φουντωματα που και που! Εχω και αυτο το προαισθημα... ειπα να μην παρω τεστ που να δειχνει πριν την καθυστερηση αλλα με εχει φαει η αγωνια! Μηπως ειναι ολα της φαντασιας μου;

120Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Απρ 26, 2012 12:35 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fairyter έγραψε:Καλησπέρα και απο μενα! καινουργια και εγω στην παρεα! Ξεκινησαμε με τον αρραβωνιαστικο μου δειλα δειλα να κανουμε προσπαθειες. Μια απο αυτες εγινε σε γονιμη μερα (τωρα θα μου πεις, τοσο τυχερη; με την μια επιασες; scratch ). Τελευταια περιοδος ηταν στις 23/3 και ο κυκλος μου ειναι γυρω στις 30-33 μερες. Δηλαδη λογικα θα πρεπει αυριο να αδιαθετησω! Αυτη την φορα δεν εχει πρηστει και δεν με ποναει καθολου το στηθος μου, ενω συνεβαινε παντα οταν περιμενα περιοδο. Αυτο ομως που με προβληματιζει ειναι οτι τα πονακια περιοδου εχουν ξεκινησει εδω και 3-4 μερες! οχι ολη μερα, συνηθως πρωινες ωρες και μετα ισως το βραδακι παλι. Συνηθως πονουσα μια μερα πριν και αυτο για λιγο. Αν με επιανε πονος σημαινε οτι την ιδια μερα θα αδιαθετουσα. Επισης εδω και 1 εβδομαδα και εχω απιστευτη λαιμαργια! Και φουντωματα που και που! Εχω και αυτο το προαισθημα... ειπα να μην παρω τεστ που να δειχνει πριν την καθυστερηση αλλα με εχει φαει η αγωνια! Μηπως ειναι ολα της φαντασιας μου;


Kalosorises stin omorfi paraioulla mas...
To lipon Egw pantos s euxwme na eisai egkuoulla...
Fusika tha perimenoume ta neakia s aurio... Cool

Oso me tin proti an epiases makari na eisai etsi tuxeri... Very Happy Very Happy Very Happy
Egw dame exei 5 xronia p eimai me ton antra m k kathe xrono menw egkuws...
Perimenw to trito m mwraki se ligous mines...
K exw xasei ki ena ninaki Sad

121Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Απρ 26, 2012 12:49 am

fairyter

fairyter
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
joannoua3 έγραψε:
Kalosorises stin omorfi paraioulla mas...
To lipon Egw pantos s euxwme na eisai egkuoulla...
Fusika tha perimenoume ta neakia s aurio... Cool

Oso me tin proti an epiases makari na eisai etsi tuxeri... Very Happy Very Happy Very Happy
Egw dame exei 5 xronia p eimai me ton antra m k kathe xrono menw egkuws...
Perimenw to trito m mwraki se ligous mines...
K exw xasei ki ena ninaki Sad

Να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου και με το καλο να ερθει και το τριτο σου το αγαπακι! Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 417472 Λυπαμαι πολυ για το αλλο σου μωρακι Sad .
Απο τη μια ειμαι τοσο σιγουρη οτι θα αδιαθετησω, ολο λεω τωρα κατεβηκε αλλα τιποτα! Και απο την αλλη νιωθω οτι δεν θα ερθει αυτο τον μηνα, ουτε και τους επομενους 9! confused
Εσυ που σιγουρα ξερεις πολλα παραπανω απο εμενα την ασχετη, λες να υπαρχουν πιθανοτητες;

122Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Απρ 26, 2012 12:55 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Pote min les pote...
Pantos s to euxwme kali m... Very Happy

Ki se euxaristw g ta glukia s logakia...

Tha perimenoume ta neakia eee...
Oxi na xatheis...

123Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Απρ 26, 2012 1:00 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω έκανα μια φορα ελεύθερα με τον δικο μου και τώρα έχω έναν γιο 15 μηνών σχεδόν.Τώρα είχαμε αυτόν τον μήνα ελεύθερο πολλές φορές και στις 30 ΔΕΝ περιμένω τα ρωσσακια.Αυτα που νιώθω αν σεπεριπτωση είμαι είναι πονακια κάποιες ώρες της μέρας κι εμένα τα πονακια είναι μια μέρα πριν έρθει η περίοδος.Σήμερα πονάει λίγο κ η μέση,το στήθος μου έχει πρηστει κ ψιλοποναει ενω ποτε δεν έχω πρηξιμο στο στήθος και εκτός ότι τρώω συνέχεια,τρώω πολυ κ ειδικά όλη μέρα τρώω τσιπς...κουφο γιατί εγω δεν τρώω τσιπς.

124Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Απρ 26, 2012 1:01 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannoua3 έγραψε:Pote min les pote...
Pantos s to euxwme kali m... Very Happy

Ki se euxaristw g ta glukia s logakia...

Tha perimenoume ta neakia eee...
Oxi na xatheis...

Καλα η φωτο τα ΣΠΆΕΙ ε;;;;μου αρέσει το στυλακι σου ΑΛΛΑ κι η κοιλιτσα σου!!!!

125Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Απρ 26, 2012 1:02 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Εγω έκανα μια φορα ελεύθερα με τον δικο μου και τώρα έχω έναν γιο 15 μηνών σχεδόν.Τώρα είχαμε αυτόν τον μήνα ελεύθερο πολλές φορές και στις 30 ΔΕΝ περιμένω τα ρωσσακια.Αυτα που νιώθω αν σεπεριπτωση είμαι είναι πονακια κάποιες ώρες της μέρας κι εμένα τα πονακια είναι μια μέρα πριν έρθει η περίοδος.Σήμερα πονάει λίγο κ η μέση,το στήθος μου έχει πρηστει κ ψιλοποναει ενω ποτε δεν έχω πρηξιμο στο στήθος και εκτός ότι τρώω συνέχεια,τρώω πολυ κ ειδικά όλη μέρα τρώω τσιπς...κουφο γιατί εγω δεν τρώω τσιπς.


WWWW kali m s to euxwme ki sena... Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 417472 Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 417472 Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 5 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις