Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

51Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 3:25 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
΄κοιτα καλα ειναι να περιμενουμε τιν ημερα τις περιοδου!!στιν πρωτη εγκυμοσυνη το εκανα το τεστ πριν αναμενομενη περιοδο αλλα εδειξε αλλα αχνα και αναγκαστικα εκανα και 2,και εδειξε το ιδιο!!!

εγω μονο σημερα που ξυπνησα ειχα αναγουλες αλλα μπορει να τα διμιουργει και το μαυλο για αυτο δεν θελω να χαρω ...εμενα με ποναει το στηθος μου αλλα οχι ολες τις ωρες,και τα τσιμπιματακια στιν κοιλια το ιδιο ειναι δεν τα εχω ολη τιν ημερα σταματουν ερχονται!!

52Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 3:37 am

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κι εγώ 30 περιμένω!! ελπίζω να έχουμε καλά νέα κι οι 2 και να ανεβάσουμε ανακοινώσεις!!! Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 215994
Εγώ, έκοψα τα αντισυλληπτικά γιαυτό πιστεύω οτι ίσως είναι κι εγκυμοσύνη. Ως γνωστόν, μετά τη διακοπή μένεις έγκυος αρκετά εύκολα. Εγώ δε νομίζω οτι θα περιμένω έως την άλλη εβδομάδα γιατί μεσολαβεί κι ένα ταξίδι που πρέπει να κάνω και πρέπει να ξέρω.Βασικά, θέλω να περιμένω, αλλά πρέπει να μάθω.

53Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 4:13 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε καταλαβενω κοριτσακι μου και εγ ετσι θελω λογου τις μικρης μου ολο αγκαλια τρεξιμο δεν ξερω αν κανει να σηκωνο τιν μικρη μου,αλλα θα περιμενω εγω....δεν θα κανω !!!αν κανεις πες μας νεα σου!!!


ασε που τωρα εχω μπερδευτει και ξες οταν θες κατι,στο μαυλο σου τα μεγαλοπιοεις,το περασα με τιν μικρη μου και για αυτο δεν βιαζομαι!!!


καλη επυχια,ευχομαι να ειναι τα αποτελεσματα σου θετικα Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 215994 Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 215994 Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 215994 Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 215994

54Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 5:22 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμεις καναμε ελευθερα.Τραβηχτικη δλδ μεθοδο.Το θεμα ειναι οτι εχω ξαναμεινει εγκυος με την τραβηχτικη και ειδικα απο τον αντρα μου..Το θεμα ειναι οτι που και που εχω πονακια στην κοιλια αλλα οχι καθε μερα.το στηθος μου εχει μεγαλωσει λιιιιγο αλλα δεν ποναει απλα το νιωθω πιο βαρυ,αλλα το πρηξιμο στην κοιλια δεν το θυμαμαι καθολου,και υποπτευομαι οτι μαλλον ειναι περιοδος,μακαρι να μην ηταν βεβαια...Το εχω το λιγο αγχος μου η αληθεια ειναι γιατι τωρα το θελω περισσοτερο απο την πρωτη φορα.Εγω περιμενω εκει γυρω στις 26..Φυσικα το μυαλο μας μας δημιουργει αναγουλες και τετοια..Ας ηρεμησουμε και θα δουμε τι θα γινει...Πφφφφ..

55Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 5:46 am

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Μια ερωτηση...Η κοιλια πριζεται αμα εισαι εγκυος,δλδ τις μερες που ειναι να περιμενουμε περιοδο?Ή ειναι πρησμενη μονο οταν ειναι να αδιαθετησουμε?Σας εχει τυχει κατι τετοιο?

[Σαν γκαλοπ ενα πραγμα ρωταμε η μια την αλλη,χαχαχ]
εμενα η κοιλια μου στην δευτερη εγκυμοσυνη ειχε πρηστει και με ποναγε το στηθος ειχα δηλαδη συπτωματα περιοδου οπως επισης και την ημερομηνια που περιμενα περιοδο 15 μαιου περυσι ειχα λιγες καφε σταγονες για 4 μερες και μετα σταματησανε και λεω ανωμαλια του κυκλου θα ειναι αλλα τελικα ειχα τον μπεμπη μου μεσα στην κοιλιτσα αλλα δεν μου πηγε το μυαλο σε εγκυμοσυνη κατευθειαν γιατι καναμε ελευθερα αλλα μου πηρε μηνες να μεινω εγκυος στο δευτερο γιο μου και ειχα απελπιστει

56Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 5:57 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
souzan έγραψε:
tatijana έγραψε:Μια ερωτηση...Η κοιλια πριζεται αμα εισαι εγκυος,δλδ τις μερες που ειναι να περιμενουμε περιοδο?Ή ειναι πρησμενη μονο οταν ειναι να αδιαθετησουμε?Σας εχει τυχει κατι τετοιο?

[Σαν γκαλοπ ενα πραγμα ρωταμε η μια την αλλη,χαχαχ]
εμενα η κοιλια μου στην δευτερη εγκυμοσυνη ειχε πρηστει και με ποναγε το στηθος ειχα δηλαδη συπτωματα περιοδου οπως επισης και την ημερομηνια που περιμενα περιοδο 15 μαιου περυσι ειχα λιγες καφε σταγονες για 4 μερες και μετα σταματησανε και λεω ανωμαλια του κυκλου θα ειναι αλλα τελικα ειχα τον μπεμπη μου μεσα στην κοιλιτσα αλλα δεν μου πηγε το μυαλο σε εγκυμοσυνη κατευθειαν γιατι καναμε ελευθερα αλλα μου πηρε μηνες να μεινω εγκυος στο δευτερο γιο μου και ειχα απελπιστει

Στον Κωνσταντη μου,Οταν περιμενα την περιοδο μου στις 11 Ιουνιου ηρθε κανονικα,2 μερες ειχα καφε αιματακι,την 3η κοπηκε μαχαιρι.Την 4η μερα εκανα το τεστ,θετικοτατο.Στηθος τουρμπο,ενω ποτε δεν μου πριζοταν κ δεν μου ποναγε.Αλλα κοιλια δε θυμαμαι να ηταν πρισμενη...Ποσο ειναι το μαναρακι σου?Και γω θελω να μεινω γαμωτο τωρα.Παντως εισαι σιγουρη για το πριξημο στην κοιλιτσα ε?Το θυμασαι καλα ε?

57Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 6:07 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τατιανουλα υπαρχει και το πρηξημο σαν συμπτωμα...
κατα τα αλλα εγω και τις 3 φορες νομιζα πως ειχα συμπτωματα περιοδου ..και οτι θα ερθει..αλλα δεν!!

α...και μια φορα ειχα και συχνιουρια..ολο το βραδυ ορθια μιλαμε..πριν ακομη κανω το τεστ..παιζει και αυτο σαν συμπτωμα..

αχ...ελπίζω να είσαι!!!!

58Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 6:10 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Εμεις καναμε ελευθερα.Τραβηχτικη δλδ μεθοδο.Το θεμα ειναι οτι εχω ξαναμεινει εγκυος με την τραβηχτικη και ειδικα απο τον αντρα μου..Το θεμα ειναι οτι που και που εχω πονακια στην κοιλια αλλα οχι καθε μερα.το στηθος μου εχει μεγαλωσει λιιιιγο αλλα δεν ποναει απλα το νιωθω πιο βαρυ,αλλα το πρηξιμο στην κοιλια δεν το θυμαμαι καθολου,και υποπτευομαι οτι μαλλον ειναι περιοδος,μακαρι να μην ηταν βεβαια...Το εχω το λιγο αγχος μου η αληθεια ειναι γιατι τωρα το θελω περισσοτερο απο την πρωτη φορα.Εγω περιμενω εκει γυρω στις 26..Φυσικα το μυαλο μας μας δημιουργει αναγουλες και τετοια..Ας ηρεμησουμε και θα δουμε τι θα γινει...Πφφφφ..

Είμαι λίγο off topic, άλλα δεν κρατιέμαι. Τάτι μου??? Είχαμε κανένα ευχάριστο???

59Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 6:11 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:τατιανουλα υπαρχει και το πρηξημο σαν συμπτωμα...
κατα τα αλλα εγω και τις 3 φορες νομιζα πως ειχα συμπτωματα περιοδου ..και οτι θα ερθει..αλλα δεν!!

α...και μια φορα ειχα και συχνιουρια..ολο το βραδυ ορθια μιλαμε..πριν ακομη κανω το τεστ..παιζει και αυτο σαν συμπτωμα..

αχ...ελπίζω να είσαι!!!!

Εχεις μεινει εγκυος μονο απο την μεθοδο τραβηχτικη?Η και στα 3 σου με τον κανονικο τελειωνοντας μεσα σου?
Αντε να δω...Μετα τις 26 θα ξερω..
Εγω να δεις ποσο το ευχομαι μπουμπουκιτσα...

60Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 6:12 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:
tatijana έγραψε:Εμεις καναμε ελευθερα.Τραβηχτικη δλδ μεθοδο.Το θεμα ειναι οτι εχω ξαναμεινει εγκυος με την τραβηχτικη και ειδικα απο τον αντρα μου..Το θεμα ειναι οτι που και που εχω πονακια στην κοιλια αλλα οχι καθε μερα.το στηθος μου εχει μεγαλωσει λιιιιγο αλλα δεν ποναει απλα το νιωθω πιο βαρυ,αλλα το πρηξιμο στην κοιλια δεν το θυμαμαι καθολου,και υποπτευομαι οτι μαλλον ειναι περιοδος,μακαρι να μην ηταν βεβαια...Το εχω το λιγο αγχος μου η αληθεια ειναι γιατι τωρα το θελω περισσοτερο απο την πρωτη φορα.Εγω περιμενω εκει γυρω στις 26..Φυσικα το μυαλο μας μας δημιουργει αναγουλες και τετοια..Ας ηρεμησουμε και θα δουμε τι θα γινει...Πφφφφ..

Είμαι λίγο off topic, άλλα δεν κρατιέμαι. Τάτι μου??? Είχαμε κανένα ευχάριστο???

Χρυσα μου μετα τις 26 θα ξερω....Αν τελικα ειναι δυνατο το σπερμα του Νικ η οχι...Αρχιζω και φτιαχνομαι μεσα μου και δε θελω...Απο την αποψη να μην πεσω απο τα συννεφα αμα δεν ειμαι...

61Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 6:14 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:τατιανουλα υπαρχει και το πρηξημο σαν συμπτωμα...
κατα τα αλλα εγω και τις 3 φορες νομιζα πως ειχα συμπτωματα περιοδου ..και οτι θα ερθει..αλλα δεν!!

α...και μια φορα ειχα και συχνιουρια..ολο το βραδυ ορθια μιλαμε..πριν ακομη κανω το τεστ..παιζει και αυτο σαν συμπτωμα..

αχ...ελπίζω να είσαι!!!!

Εχεις μεινει εγκυος μονο απο την μεθοδο τραβηχτικη?Η και στα 3 σου με τον κανονικο τελειωνοντας μεσα σου?
Αντε να δω...Μετα τις 26 θα ξερω..
Εγω να δεις ποσο το ευχομαι μπουμπουκιτσα...


..ναι στο δευτερο έτσι έμεινα..ούτε που το κατάλαβα..ουτε θυμόμουν ποτρ έγινε η ΄΄δουλεια΄΄ ..χαχα..

οσο πιο συχνα γινεται με την τραβηχτική μεθοδο ..τοσο αυξανουν οι πιθανοτητες...οπότε ..κάθε μέρα που λέει ο λόγος...χαχα

62Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 6:19 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:τατιανουλα υπαρχει και το πρηξημο σαν συμπτωμα...
κατα τα αλλα εγω και τις 3 φορες νομιζα πως ειχα συμπτωματα περιοδου ..και οτι θα ερθει..αλλα δεν!!

α...και μια φορα ειχα και συχνιουρια..ολο το βραδυ ορθια μιλαμε..πριν ακομη κανω το τεστ..παιζει και αυτο σαν συμπτωμα..

αχ...ελπίζω να είσαι!!!!

Εχεις μεινει εγκυος μονο απο την μεθοδο τραβηχτικη?Η και στα 3 σου με τον κανονικο τελειωνοντας μεσα σου?
Αντε να δω...Μετα τις 26 θα ξερω..
Εγω να δεις ποσο το ευχομαι μπουμπουκιτσα...


..ναι στο δευτερο έτσι έμεινα..ούτε που το κατάλαβα..ουτε θυμόμουν ποτρ έγινε η ΄΄δουλεια΄΄ ..χαχα..

οσο πιο συχνα γινεται με την τραβηχτική μεθοδο ..τοσο αυξανουν οι πιθανοτητες...οπότε ..κάθε μέρα που λέει ο λόγος...χαχα

Ποση διαφορα εχει το πρωτο σου απο το δευτερο?Το τριτο σου νομιζω οτι ειναι πιο κοντα ηλικιακα με το 2ο ε???
Αχ,αχχχχ....Μπουμπουκιτσα?Κανε μια ευχουλα ρε συ....

63Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 6:26 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:τατιανουλα υπαρχει και το πρηξημο σαν συμπτωμα...
κατα τα αλλα εγω και τις 3 φορες νομιζα πως ειχα συμπτωματα περιοδου ..και οτι θα ερθει..αλλα δεν!!

α...και μια φορα ειχα και συχνιουρια..ολο το βραδυ ορθια μιλαμε..πριν ακομη κανω το τεστ..παιζει και αυτο σαν συμπτωμα..

αχ...ελπίζω να είσαι!!!!

Εχεις μεινει εγκυος μονο απο την μεθοδο τραβηχτικη?Η και στα 3 σου με τον κανονικο τελειωνοντας μεσα σου?
Αντε να δω...Μετα τις 26 θα ξερω..
Εγω να δεις ποσο το ευχομαι μπουμπουκιτσα...


..ναι στο δευτερο έτσι έμεινα..ούτε που το κατάλαβα..ουτε θυμόμουν ποτρ έγινε η ΄΄δουλεια΄΄ ..χαχα..

οσο πιο συχνα γινεται με την τραβηχτική μεθοδο ..τοσο αυξανουν οι πιθανοτητες...οπότε ..κάθε μέρα που λέει ο λόγος...χαχα

Ποση διαφορα εχει το πρωτο σου απο το δευτερο?Το τριτο σου νομιζω οτι ειναι πιο κοντα ηλικιακα με το 2ο ε???
Αχ,αχχχχ....Μπουμπουκιτσα?Κανε μια ευχουλα ρε συ....

εχει 2,5 χρονακια..,,τα άλλα ειναι όντως πιο κοντά..ούτε δυο χρόνια..
αλλα δεν εχει σημασια..

ευχομαι να εισαι..ειμαι και σαββατογεννημένη ..ελπίζω να πιάσει!!!

64Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 6:29 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:τατιανουλα υπαρχει και το πρηξημο σαν συμπτωμα...
κατα τα αλλα εγω και τις 3 φορες νομιζα πως ειχα συμπτωματα περιοδου ..και οτι θα ερθει..αλλα δεν!!

α...και μια φορα ειχα και συχνιουρια..ολο το βραδυ ορθια μιλαμε..πριν ακομη κανω το τεστ..παιζει και αυτο σαν συμπτωμα..

αχ...ελπίζω να είσαι!!!!

Εχεις μεινει εγκυος μονο απο την μεθοδο τραβηχτικη?Η και στα 3 σου με τον κανονικο τελειωνοντας μεσα σου?
Αντε να δω...Μετα τις 26 θα ξερω..
Εγω να δεις ποσο το ευχομαι μπουμπουκιτσα...


..ναι στο δευτερο έτσι έμεινα..ούτε που το κατάλαβα..ουτε θυμόμουν ποτρ έγινε η ΄΄δουλεια΄΄ ..χαχα..

οσο πιο συχνα γινεται με την τραβηχτική μεθοδο ..τοσο αυξανουν οι πιθανοτητες...οπότε ..κάθε μέρα που λέει ο λόγος...χαχα

Ποση διαφορα εχει το πρωτο σου απο το δευτερο?Το τριτο σου νομιζω οτι ειναι πιο κοντα ηλικιακα με το 2ο ε???
Αχ,αχχχχ....Μπουμπουκιτσα?Κανε μια ευχουλα ρε συ....

εχει 2,5 χρονακια..,,τα άλλα ειναι όντως πιο κοντά..ούτε δυο χρόνια..
αλλα δεν εχει σημασια..

ευχομαι να εισαι..ειμαι και σαββατογεννημένη ..ελπίζω να πιάσει!!!

Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 315810 Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 315810 Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 315810 Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 315810 Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 315810

65Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 6:29 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
markella01 έγραψε:
tatijana έγραψε:Εμεις καναμε ελευθερα.Τραβηχτικη δλδ μεθοδο.Το θεμα ειναι οτι εχω ξαναμεινει εγκυος με την τραβηχτικη και ειδικα απο τον αντρα μου..Το θεμα ειναι οτι που και που εχω πονακια στην κοιλια αλλα οχι καθε μερα.το στηθος μου εχει μεγαλωσει λιιιιγο αλλα δεν ποναει απλα το νιωθω πιο βαρυ,αλλα το πρηξιμο στην κοιλια δεν το θυμαμαι καθολου,και υποπτευομαι οτι μαλλον ειναι περιοδος,μακαρι να μην ηταν βεβαια...Το εχω το λιγο αγχος μου η αληθεια ειναι γιατι τωρα το θελω περισσοτερο απο την πρωτη φορα.Εγω περιμενω εκει γυρω στις 26..Φυσικα το μυαλο μας μας δημιουργει αναγουλες και τετοια..Ας ηρεμησουμε και θα δουμε τι θα γινει...Πφφφφ..

Είμαι λίγο off topic, άλλα δεν κρατιέμαι. Τάτι μου??? Είχαμε κανένα ευχάριστο???

Χρυσα μου μετα τις 26 θα ξερω....Αν τελικα ειναι δυνατο το σπερμα του Νικ η οχι...Αρχιζω και φτιαχνομαι μεσα μου και δε θελω...Απο την αποψη να μην πεσω απο τα συννεφα αμα δεν ειμαι...

Μα για τον Νικ μιλάω, το άλλο το κατάλαβα... Επειδή παρακολουθώ την περίπτωσή σου, είχα μείνει αλλού και τελικά αλλού σας βρίσκω...χαχα... μακάρι κορίτσι μου να ρθει όπως γουστάρεις εσύ κι όπως είναι καλύτερο για την ευτυχία σας. Φιλιά!

66Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 6:44 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:
tatijana έγραψε:
markella01 έγραψε:
tatijana έγραψε:Εμεις καναμε ελευθερα.Τραβηχτικη δλδ μεθοδο.Το θεμα ειναι οτι εχω ξαναμεινει εγκυος με την τραβηχτικη και ειδικα απο τον αντρα μου..Το θεμα ειναι οτι που και που εχω πονακια στην κοιλια αλλα οχι καθε μερα.το στηθος μου εχει μεγαλωσει λιιιιγο αλλα δεν ποναει απλα το νιωθω πιο βαρυ,αλλα το πρηξιμο στην κοιλια δεν το θυμαμαι καθολου,και υποπτευομαι οτι μαλλον ειναι περιοδος,μακαρι να μην ηταν βεβαια...Το εχω το λιγο αγχος μου η αληθεια ειναι γιατι τωρα το θελω περισσοτερο απο την πρωτη φορα.Εγω περιμενω εκει γυρω στις 26..Φυσικα το μυαλο μας μας δημιουργει αναγουλες και τετοια..Ας ηρεμησουμε και θα δουμε τι θα γινει...Πφφφφ..

Είμαι λίγο off topic, άλλα δεν κρατιέμαι. Τάτι μου??? Είχαμε κανένα ευχάριστο???

Χρυσα μου μετα τις 26 θα ξερω....Αν τελικα ειναι δυνατο το σπερμα του Νικ η οχι...Αρχιζω και φτιαχνομαι μεσα μου και δε θελω...Απο την αποψη να μην πεσω απο τα συννεφα αμα δεν ειμαι...

Μα για τον Νικ μιλάω, το άλλο το κατάλαβα... Επειδή παρακολουθώ την περίπτωσή σου, είχα μείνει αλλού και τελικά αλλού σας βρίσκω...χαχα... μακάρι κορίτσι μου να ρθει όπως γουστάρεις εσύ κι όπως είναι καλύτερο για την ευτυχία σας. Φιλιά!

Κατσαμε μιλησαμε και τα βρηκαμε...Επρεπε να ερθουμε στο τελος για να δουμε οτι δεν μπορουμε χωρια...Αλλα κραταω επιφυλλαξεςι να σου πω...Καταραμενες ορμονες ρε...
Εσυ καρδια μου??

67Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 7:18 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
markella01 έγραψε:
tatijana έγραψε:
markella01 έγραψε:
tatijana έγραψε:Εμεις καναμε ελευθερα.Τραβηχτικη δλδ μεθοδο.Το θεμα ειναι οτι εχω ξαναμεινει εγκυος με την τραβηχτικη και ειδικα απο τον αντρα μου..Το θεμα ειναι οτι που και που εχω πονακια στην κοιλια αλλα οχι καθε μερα.το στηθος μου εχει μεγαλωσει λιιιιγο αλλα δεν ποναει απλα το νιωθω πιο βαρυ,αλλα το πρηξιμο στην κοιλια δεν το θυμαμαι καθολου,και υποπτευομαι οτι μαλλον ειναι περιοδος,μακαρι να μην ηταν βεβαια...Το εχω το λιγο αγχος μου η αληθεια ειναι γιατι τωρα το θελω περισσοτερο απο την πρωτη φορα.Εγω περιμενω εκει γυρω στις 26..Φυσικα το μυαλο μας μας δημιουργει αναγουλες και τετοια..Ας ηρεμησουμε και θα δουμε τι θα γινει...Πφφφφ..

Είμαι λίγο off topic, άλλα δεν κρατιέμαι. Τάτι μου??? Είχαμε κανένα ευχάριστο???

Χρυσα μου μετα τις 26 θα ξερω....Αν τελικα ειναι δυνατο το σπερμα του Νικ η οχι...Αρχιζω και φτιαχνομαι μεσα μου και δε θελω...Απο την αποψη να μην πεσω απο τα συννεφα αμα δεν ειμαι...

Μα για τον Νικ μιλάω, το άλλο το κατάλαβα... Επειδή παρακολουθώ την περίπτωσή σου, είχα μείνει αλλού και τελικά αλλού σας βρίσκω...χαχα... μακάρι κορίτσι μου να ρθει όπως γουστάρεις εσύ κι όπως είναι καλύτερο για την ευτυχία σας. Φιλιά!

Κατσαμε μιλησαμε και τα βρηκαμε...Επρεπε να ερθουμε στο τελος για να δουμε οτι δεν μπορουμε χωρια...Αλλα κραταω επιφυλλαξεςι να σου πω...Καταραμενες ορμονες ρε...
Εσυ καρδια μου??

Όλα ήσυχα προς το παρόν.... ο καιρός περνάει αργά από δω και πέρα...σε 3 μήνες το αργότερο γεννάω.. Φτου φτου να μη σε ματιάσω. Φιλιά κοπελάρα μου.

68Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 10:41 am

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τατιανα μου εχω ενα ζωηρο νικολακη 6 χρονων και ενα μωρακι 2.5 μηνων.Παντως ειχα και πρηξιμο στην κοιλια το θυμαμαι πολυ καλα στην δευτερη εγκυμοσυνη.Μακαρι κουκλα μου να εχεις ευχαριστα νεα και να σου πανε ολα καλα Very Happy

69Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 11:30 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:

Όλα ήσυχα προς το παρόν.... ο καιρός περνάει αργά από δω και πέρα...σε 3 μήνες το αργότερο γεννάω.. Φτου φτου να μη σε ματιάσω. Φιλιά κοπελάρα μου.

Xρυσα μου ευχομαι να εχεις εναν πανεμορφο γιο,θα παθεις πλακα με τον γιο στο λεω εγω που εχω!!!!
Α,οσο για το ματιασμα,εισαι τοσο ομορφη και εχεις τετοια ομορφη κοιλιτσα που αποκλειεται να με ματιασεις...


souzan έγραψε:τατιανα μου εχω ενα ζωηρο νικολακη 6 χρονων και ενα μωρακι 2.5 μηνων.Παντως ειχα και πρηξιμο στην κοιλια το θυμαμαι πολυ καλα στην δευτερη εγκυμοσυνη.Μακαρι κουκλα μου να εχεις ευχαριστα νεα και να σου πανε ολα καλα Very Happy

Να σου ζησουν κοπελα μου τα μωρα σου!!!Ευχαριστω για τις ευχουλες σου και σενα!!!Ολες σας...Ειδωμεν λοιπον για οσες ενδιαφερομαστε...

70Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Μαρ 29, 2012 9:02 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalispera se oles,

Markelaki na pou se vriskw pali edw..

Eyxomai se ola ta koritsakia na exoun mia kali kai teleiomini egkymosyni.
Kai se oses einai stin anamoni na exoun syntoma ta apotelesmata pou theloun..

Meta apo kairo ksanampika ki egw, giati niwthw kati periergo na mou symvainei. Xwris na eimai kai sigouri.

Eixa teleftaia periodo 3/3. se epafi irthame tin 16h mera xwris na epidiwkoume kati.
Eixame perasei mia istoria me palindromi to Dekemvri kai eimai ligo dystaktiki akoma.
Edw kai mia vdomada eimai ligo kapws, exei pristei to stithos elafra, to niwthw poly tryfero kai diakrinw idiaitero priksimo stis thiles. Kai tsimpimatakia xamila stin koilia...

Simera eixa k ligo anagoulitses...

Lete na eimai tyxeri????

71Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Μαρ 29, 2012 9:59 am

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
gt_love έγραψε:Kalispera se oles,

Markelaki na pou se vriskw pali edw..

Eyxomai se ola ta koritsakia na exoun mia kali kai teleiomini egkymosyni.
Kai se oses einai stin anamoni na exoun syntoma ta apotelesmata pou theloun..

Meta apo kairo ksanampika ki egw, giati niwthw kati periergo na mou symvainei. Xwris na eimai kai sigouri.

Eixa teleftaia periodo 3/3. se epafi irthame tin 16h mera xwris na epidiwkoume kati.
Eixame perasei mia istoria me palindromi to Dekemvri kai eimai ligo dystaktiki akoma.
Edw kai mia vdomada eimai ligo kapws, exei pristei to stithos elafra, to niwthw poly tryfero kai diakrinw idiaitero priksimo stis thiles. Kai tsimpimatakia xamila stin koilia...

Simera eixa k ligo anagoulitses...

Lete na eimai tyxeri????
Κούκλα μου στο εύχομαι! Ποτέ δεν ξέρεις... Wink Πότε περιμένεις; Εύχομαι ένα θετικό τεστάκι!!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!!

72Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Μαρ 29, 2012 10:07 pm

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalimera...

Tin Kyriaki perimenw kanonika. Ax k gw na kseres pws to efxomai.
Kai pio poly parakalaw ola na pane kala an tyxei ayth th fora!!

Simera eipa na dokimasw na parw ti thermokrasia mou kai prwi mias kai eixa xrono, giati tis proigoumenes meres epairna apogevma.
Prwi prwi 37,1.
Kai apo priksimo simera kala kratei.
Ayto pou me anhsyxei einai oti meres twra niwthw entona ponakia san na eimai hdh adiatheti opos poname tin prwti mera.

Tha prospathisw na kanw ypomoni 2 meroules akoma gia na kanw ena testaki...

73Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Μαρ 29, 2012 10:24 pm

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα gt love.ετσι ηταν κ σε μενα.λιγες μερες πριν την περιοδο ειχα τα ποναλακια αλλα επειδη ημουν σιγουρη οτι ημουν εγκυος εκανα τεστ βγηκε θετικο κ πηρα τηλ τον γιατρο μου κ λογω της αποξεσης κ για σιγουρια μου πε να παρω κατι χαπια κ φολλικο..

74Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Μαρ 29, 2012 10:26 pm

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
spyros3 έγραψε:καλημερα gt love.ετσι ηταν κ σε μενα.λιγες μερες πριν την περιοδο ειχα τα ποναλακια αλλα επειδη ημουν σιγουρη οτι ημουν εγκυος εκανα τεστ βγηκε θετικο κ πηρα τηλ τον γιατρο μου κ λογω της αποξεσης κ για σιγουρια μου πε να παρω κατι χαπια κ φολλικο..

Kai gw sxetika mia sigouria ti niwthw.. Alla o fovos me kanei na to psaxnw poly.
Les na kanw avrio ena testaki? Tha deiksei logika e?
GIati kai egw ayto pou thelw einai ayth th fora na me parakolouthisei o giatros apo tin arxi na min exw kanena thema.. kai na kanw ta panta gia na kratisw ayto to ninaki.. (an yparxei)

75Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 3 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Μαρ 29, 2012 10:38 pm

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειμαι στον 7ο κ ο φοβος κ το αγχος καλα κρατουν!ολσ καλα θα πανε θσ το δεις απλα περασαμε κατι ασχημο τι να κανουμε,εγω λεω οτι ηταν για καλο κ οτι ενα γερο κ υγιες σπορακι θα ρθει με το καλο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις