Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

76Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Μαρ 29, 2012 10:40 pm

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
spyros3 έγραψε:ειμαι στον 7ο κ ο φοβος κ το αγχος καλα κρατουν!ολσ καλα θα πανε θσ το δεις απλα περασαμε κατι ασχημο τι να κανουμε,εγω λεω οτι ηταν για καλο κ οτι ενα γερο κ υγιες σπορακι θα ρθει με το καλο.

Makari vre koritsaki mou... Me to kalo sou efxomai!!! Ola na sou einai teleia mexri telous.
Se 2 meroules tha kserw ki egw gia ta prwta apotelesmata....
Ola tha deiksoun.

77Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Μαρ 29, 2012 10:47 pm

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα περιμενω νεα σου.σου στελν θετικη ενεργεια κ ολα θα πανε καλα.σευχσριστω κ εγω για τις ευχες σου Very Happy

78Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Μαρ 29, 2012 11:01 pm

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
gt_love έγραψε:Kalimera...

Tin Kyriaki perimenw kanonika. Ax k gw na kseres pws to efxomai.
Kai pio poly parakalaw ola na pane kala an tyxei ayth th fora!!

Simera eipa na dokimasw na parw ti thermokrasia mou kai prwi mias kai eixa xrono, giati tis proigoumenes meres epairna apogevma.
Prwi prwi 37,1.
Kai apo priksimo simera kala kratei.
Ayto pou me anhsyxei einai oti meres twra niwthw entona ponakia san na eimai hdh adiatheti opos poname tin prwti mera.

Tha prospathisw na kanw ypomoni 2 meroules akoma gia na kanw ena testaki...

Έτσι ακριβώς ήμουν κι εγώ και τώρα είμαι 7 εβδομάδων... Στο εύχομαι να έχεις σποράκι!!!! Υπομονή τώρα (αχ αυτή η υπομονή!!!)

79Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Μαρ 29, 2012 11:13 pm

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
crazymommy έγραψε:
gt_love έγραψε:Kalimera...

Tin Kyriaki perimenw kanonika. Ax k gw na kseres pws to efxomai.
Kai pio poly parakalaw ola na pane kala an tyxei ayth th fora!!

Simera eipa na dokimasw na parw ti thermokrasia mou kai prwi mias kai eixa xrono, giati tis proigoumenes meres epairna apogevma.
Prwi prwi 37,1.
Kai apo priksimo simera kala kratei.
Ayto pou me anhsyxei einai oti meres twra niwthw entona ponakia san na eimai hdh adiatheti opos poname tin prwti mera.

Tha prospathisw na kanw ypomoni 2 meroules akoma gia na kanw ena testaki...

Έτσι ακριβώς ήμουν κι εγώ και τώρα είμαι 7 εβδομάδων... Στο εύχομαι να έχεις σποράκι!!!! Υπομονή τώρα (αχ αυτή η υπομονή!!!)

ax kai vax.. de les tipota....
Bravo vre koritsaki mou... wraio synaisthima e??? exete akousei kardoula????

80Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Μαρ 29, 2012 11:18 pm

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
gt_love έγραψε:
crazymommy έγραψε:
gt_love έγραψε:Kalimera...

Tin Kyriaki perimenw kanonika. Ax k gw na kseres pws to efxomai.
Kai pio poly parakalaw ola na pane kala an tyxei ayth th fora!!

Simera eipa na dokimasw na parw ti thermokrasia mou kai prwi mias kai eixa xrono, giati tis proigoumenes meres epairna apogevma.
Prwi prwi 37,1.
Kai apo priksimo simera kala kratei.
Ayto pou me anhsyxei einai oti meres twra niwthw entona ponakia san na eimai hdh adiatheti opos poname tin prwti mera.

Tha prospathisw na kanw ypomoni 2 meroules akoma gia na kanw ena testaki...

Έτσι ακριβώς ήμουν κι εγώ και τώρα είμαι 7 εβδομάδων... Στο εύχομαι να έχεις σποράκι!!!! Υπομονή τώρα (αχ αυτή η υπομονή!!!)

ax kai vax.. de les tipota....
Bravo vre koritsaki mou... wraio synaisthima e??? exete akousei kardoula????
Σ' ευχαριστώ, τη Δευτέρα θα πάμε, έχουμε δει μόνο σάκο μέχρι στιγμής! Ναι, είναι πανέμορφο αίσθημα αλλά μέχρι να το μάθεις σκας, εεεεεεε!!!!

Άντε να δούμε και τα δικά σου!!! Wink

81Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 30, 2012 12:35 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
crazymommy, sou efxomai na akousete enan trello xtypo kai na ton thymaste gia mia zwh!!!!

Perimenw pws kai pws na perasoun oi meres... An kai de nomizw na kratithw poly. Kyriaki prwi me vlepw gia testaki kai meta vlepoume gia xoriaki kai giatrouli!!!!!

82Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 30, 2012 1:43 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
gt_love έγραψε:

Kai gw sxetika mia sigouria ti niwthw.. Alla o fovos me kanei na to psaxnw poly.
Les na kanw avrio ena testaki? Tha deiksei logika e?
GIati kai egw ayto pou thelw einai ayth th fora na me parakolouthisei o giatros apo tin arxi na min exw kanena thema.. kai na kanw ta panta gia na kratisw ayto to ninaki.. (an yparxei)

Συγγνώμη που πετάγομαι κατευθείαν στο θέμα σας ρε κορίτσια... άλλα δεν μπορώ... Κοίταξε κυρία μου να είσαι έγκυος και να μην περάσεις από το θεματάκι μας να μας το ανακοινώσεις... Θα ρθω εκεί και θα σου τις βρέξω... Κανόνισε...

83Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 30, 2012 2:54 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella01 έγραψε:
gt_love έγραψε:

Kai gw sxetika mia sigouria ti niwthw.. Alla o fovos me kanei na to psaxnw poly.
Les na kanw avrio ena testaki? Tha deiksei logika e?
GIati kai egw ayto pou thelw einai ayth th fora na me parakolouthisei o giatros apo tin arxi na min exw kanena thema.. kai na kanw ta panta gia na kratisw ayto to ninaki.. (an yparxei)

Συγγνώμη που πετάγομαι κατευθείαν στο θέμα σας ρε κορίτσια... άλλα δεν μπορώ... Κοίταξε κυρία μου να είσαι έγκυος και να μην περάσεις από το θεματάκι μας να μας το ανακοινώσεις... Θα ρθω εκεί και θα σου τις βρέξω... Κανόνισε...

Koritsaki mou glyko den yparxei tetoia periptwsi ... tha to mathete prwtes. Sas to xrwstaw eksallou pou isastan dipla mou sta dyskola.!!!
Deftera to poly tha exete nea mou logika. giati to SK den exw net.

Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 215994

84Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Δευ Απρ 02, 2012 2:18 am

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
gt_love καλημέρα και από μένα!!

μπήκα στο forum μετά από πολύ καιρό και είδα μήνυμα σου...όλο αυτό με γύρισε κάποιους μήνες πριν, όταν μοιραζόμασταν τα ευχάριστα..

με θυμάσαι απο το Δεκέμβριο, ήμασταν στην ιδια ομάδα εγκυούλες ιουνιου-ιουλίου.

Είχα δυστυχώς κι εγώ την εμπειρία της παλίνδρομης 1 εβδομάδα πριν τα Χριστούγεννα, οπότε μπορώ να σε καταλάβω απόλυτα...

εύχομαι ολόψυχα να ξαναέχεις ένα μωράκι μέσα σου!!

περιμένω νέα!! έκανες τεστ το σ/κ?? τι έγινε?

85Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Δευ Απρ 02, 2012 5:32 am

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
απλα τοκ τοκ να πω ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΑΤΑΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΣΑς ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΕΥΧΕς ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

86Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Δευ Απρ 02, 2012 10:45 pm

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Koritsakia mou kalimera... Dystyxws me eksapatise i atimi poly asxima...
Apla poly entona symptwmata tis akatanomastis itan...
Ti na kanw... Alli fora...
De tha apogoiteftw.. Oxi..

Sas filw glyka!!!

87Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Δευ Απρ 02, 2012 10:46 pm

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
REINE έγραψε:gt_love καλημέρα και από μένα!!

μπήκα στο forum μετά από πολύ καιρό και είδα μήνυμα σου...όλο αυτό με γύρισε κάποιους μήνες πριν, όταν μοιραζόμασταν τα ευχάριστα..

με θυμάσαι απο το Δεκέμβριο, ήμασταν στην ιδια ομάδα εγκυούλες ιουνιου-ιουλίου.

Είχα δυστυχώς κι εγώ την εμπειρία της παλίνδρομης 1 εβδομάδα πριν τα Χριστούγεννα, οπότε μπορώ να σε καταλάβω απόλυτα...

εύχομαι ολόψυχα να ξαναέχεις ένα μωράκι μέσα σου!!

περιμένω νέα!! έκανες τεστ το σ/κ?? τι έγινε?

Reine mou fysika kai se thymamai...
Den exw ksexasei kamia sas...
Se katalavainw apolyta koritsaki.
Pou tha mas paei tha mas erthei kai emas to kalo.. tha gyrisei kai gia mas.

Mas efxomai ta kalytera kai syntoma..

Esy pws eisai koritsaki mou? eisai kala??

88Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Δευ Απρ 02, 2012 11:07 pm

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυγολεμονη έγραψε:απλα τοκ τοκ να πω ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΑΤΑΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΣΑς ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΕΥΧΕς ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ


Aygolemoni mou??? Xairomai poly pou se vlepw edw... me sygkinei to endiaferon sas...

Agoraro exoume e??? Ayta einai...
Ta kalytera agapi mou sou efxomai..
Kai me enan pono pou lene...

Filakia polla...

89Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τρι Απρ 03, 2012 3:29 am

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πραγματικά χαίρομαι πολύ που μαθαίνω νέα σας κι εγώ...μετά την παλίνδρομη, ακόμη δεν έχω συνέλθει!!
στην αρχή ο γιατρός είχε μια υποψία για διάφραγμα μήτρας, το οποίο ευτυχώς δεν υπάρχει, οπότε γλιτώνω υστεροσκόπηση κτλ.
Έκανα κάποιες απαραίτητες εξετάσεις γιατί δεν ήθελα να το αφήσω εντελώς στην τύχη του και από το Μάρτιο ο γιατρός μου είπε ότι έχω επανέλθει πλήρως...άρα ξαναρχίσαμε προσπάθειες! τώρα είμαι στις μέρες που περιμένω την ακατανόμαστη..για να δούμε τι θα δούμε!

gt τι εξετάσεις έκανες μετά την παλίνδρομη?
εύχομαι τον επόμενο μήνα να έχει ένα νέο σποράκι!!

90Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τρι Απρ 03, 2012 3:32 am

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυγολεμονη έγραψε:απλα τοκ τοκ να πω ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΑΤΑΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΣΑς ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΕΥΧΕς ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

εύχομαι πραγματικά όλες στο γκρουπ ιουνιου-ιουλίου 2012να κρατήσετε υγιή τα μωράκια σας και να πάνε όλα τέλεια μέχρι την ημερα του τοκετού...!!σιγά σιγά φτάνει ο καιρός!! πόσο πολύ σας ζηλεύω...που οι συγκυρίες με ανάγκασαν να αφήσω το τόσο ζωντανό γκρουπάκι σας!
να είστε όλες καλά!!

91Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τρι Απρ 03, 2012 3:55 am

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
g t love κ reine με την δυναμη του θεου ολα πανε
καλα.πριν ενα χρονο ημουν εγκυος αλλα στην 8η εβδομαδα το σπορακι δεν τα καταφερε..δεν γλυτωσα την αποξεση.μετα απο εναμιση μηνα ειχα αιμα..ανακαληψαμε οτι ηταν εγκ αλλα δεν θα
εμενε λογω ταλαιπωρια της μητρας ξανα αποξεση.μετα απο 3 μηνες ξαναπροσπαθησαμε
και τον μαιο μπαινω στον μηνα μου!δεν εκανα εξετασεις γιατι εχω ηδη ενα τριχρονο γιο.
ολα θα πανε καλα κ σε λιγο καιρο θα μας γραψετε ευχαριστα νεα.σας φιλω..

92Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τρι Απρ 03, 2012 4:51 am

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σ'ευχαριστώ για το κουράγιο που μας δίνεις! απλα΄να ξέρεις ότι σίγουρα είναι πιο εύκολο να αποδεχτείς το γεγονός και να συνεχίσεις όταν έχεις ήδη ένα μωρό και είναι τελείως διαφορετικά όταν η πρώτη εγκυμοσύνη καταλήγει άδοξα..
αυτό με το αίμα και τον ενάμιση μήνα μετά την απόξεση με το αίμα δεν το κατάλαβα καλά...δηλαδή έμεινες έγκυος ακριβώς μετά την απόξεση? και το κατάλαβες με το αίμα ότι ήταν αποβολή?

93Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τρι Απρ 03, 2012 6:02 am

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ενω ειχα 'καθαρισει' απτην αποξεση ξανα ειχα αιμα.εκανα μια χωριακη οπως ειπε ο γιατρος κ
ημουν χωρις να το επιδιωξω κ ξανακανα αποξεση γιατι θα με πιανε αιμοραγια.
ηταν δυσκολη περιοδος τοτε γιατι ηταν κ η μαμα
του αντρα μου εγκυος κ με αυτα που ελεγε εδειχνε οτι δεν της αρεσε που ημουν εγκυος.

94Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τετ Απρ 04, 2012 12:47 am

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πο πο πέρασες κι εσύ ουκ ολίγα...

εύχομαι να πάνε όλα καλά τώρα, αφού άλλωστε σε λίγο καιρό θα κρατάς αγκαλίτσα το δεύτερο μωράκι σου...

95Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τετ Απρ 04, 2012 1:24 am

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι οχι μονο αυτο...δυο βδομαδες μετα ο μικρος μου επαθε βρογχιτιδα κ για να παμε νοσοκομειο επρεπε να κανει μασκακι κ δεν μας το εκανε κανενας.εβλεπα το πσιδι μου να ζοριζεται να ναπνευσει κ να μην με βοηθανε!αστα τι να σου λεω.ολα καλα πηγαν μετα αλλα τα ειδα ολα.
σου ευχομαι τα καλυτερα κ να πανε τα πραγματα οπως θες κ ολα θα γινουν μια αναμνηση..

96Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Απρ 05, 2012 1:04 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalimera koritsakia mou.

Spyros 3 pragmatika pairnoume dynami apo ta legomena sou alla tha symfwnisw me ti Reine gia tin apogoitefsi pou pairneis.

Polles fores to afinw stin akri kai lew oti ola tha pane kala alla einai kai alles pou de kserw ti mou symvainei.
Ston steno mou kyklo exw kai egkyoules kai freskies manoules, kai pragmatika koritsia einai stigmes pou den to antexw. Den einai thema kakias alla apogoitefsis kai mporw na pw oti zilevw. Kai pare pali tin katathlipsara....

Kata ta alla o giatroulis mas eipe oti eimaste poly kala kai mporoume na ksanakanoume prospatheies apo ton prwto kiolas mina.. alla i alitheia einai oti enan fovo ton exoume.
Eksetaseis mou eipe na min kanw. de xreiazetai leei.. kaname mono kolpiko yperixo meta tin apoksesi kai meta tin prwti periodo kai ta vrike ola poly kala...

Apo ekei kai pera ti na pw... Efxomai ola kala na mas pane kai syntoma na apoktisoume kai oles emeis to noima tis zwhs !!!!

97Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Απρ 05, 2012 1:39 am

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κανεις δεν μπορει να σου πει να το ξεχασεις.με τον καιρο κ με το περασμα του χρονου θα μαλακωσει ο πονος κ ολα ταλλα.κ εγω αισθανομουν οπως εσυ δεν ειναι κακο.
εφτασα ενα βημα πριν τον ψυχολογο αλλα ειχα την κουμπαρα μου κ με ξεξυπνησε για τα καλα..ασε να ρθει αλλη μια περιοδος κ μετα ξαναρχιστε
να ναι πιο ξεκουραστη η μητρα σου κ θα δεις οτι θα ρθει γρηγορα το σπορακι σας!θα υπαρχει αγχος κ αγωνια σιγουρα αλλα να προσπαθησεις να σαι λιγο πιο χαλαρη.

98Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Απρ 06, 2012 2:37 am

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κι από μένα!

ή μάλλον καλησπέρα..

μου συμβαίνει κάτι απίστευτο!!

έκανα το πρωί τεστ και βγήκε θετικό!!

πέρασαν σχεδόν 4 μήνες από την ημέρα της απόξεσης και να που μου δίνεται πάλι η ευκαιρία!!
έχω κατααγχωθεί!! είμαι στη δουλειά και το απόγευμα θα πάρω τηλ το γιατρό μου!!
την επόμενη Πέμπτη έχω προγραμματισμένο ταξίδι γαι εξωτερικό-διακοπές Πάσχα!! τι θα κάνω? θα μπορέσω να πάω?
όαλ μαζί όμως, πώς τυχαίνουν??

99Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Απρ 06, 2012 2:53 am

gt_love

gt_love
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
REINE έγραψε:καλημέρα κι από μένα!

ή μάλλον καλησπέρα..

μου συμβαίνει κάτι απίστευτο!!

έκανα το πρωί τεστ και βγήκε θετικό!!

πέρασαν σχεδόν 4 μήνες από την ημέρα της απόξεσης και να που μου δίνεται πάλι η ευκαιρία!!
έχω κατααγχωθεί!! είμαι στη δουλειά και το απόγευμα θα πάρω τηλ το γιατρό μου!!
την επόμενη Πέμπτη έχω προγραμματισμένο ταξίδι γαι εξωτερικό-διακοπές Πάσχα!! τι θα κάνω? θα μπορέσω να πάω?
όαλ μαζί όμως, πώς τυχαίνουν??

Koritsaki mou, ti xara itan ayth pou mou edwses...
Poso poly xairomai gia sena..
Den exw logia. Einai toso yperoxo glyko mou..
Ayto pou tha sou efxithw panw apo ola einai na sou pane ola teleia!!!

Na pareis ton giatrouli sou til kai na kaneis oti sou pei. Kai an xreiazetai na mi pas to taksidi mi to skefteis kan... Exeis to pio wraio pasxalino aygoulaki stin koilitsa sou..

Sygkinithika...
Tha perimenw pws kai pws ta nea sou kathe mera!!!

Tis kalyteres efxes mou gi ayth thn pio wraia mera sou!!!!

100Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 4 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Απρ 06, 2012 3:08 am

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σ' ευχαριστώ πολύ πολύ κουκλίτσα μου!!

πραγματικά εύχομαι σύντομα να ακούσω και τα δικά σου υπέροχα νέα!!

και να φανταστείς ο γιατρός μας έδωσε το οκ απο το φεβρουάριο, εγώ άφησα να περάσουν 3 κύκλοι περιόδου και το Μάρτιο πρωτη φορά προσπαθήσαμε και τσουπ το αυγουλάκι που λες κι εσύ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις