Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

26Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τρι Μαρ 20, 2012 11:15 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια χαρα θα εισαι μην αγχωνεσαι...

27Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τρι Μαρ 20, 2012 1:29 pm

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
edw akouste to koufo...
emena sto prwto an den eixe fagwthei o antras mou oti eimai eggyos na kanw test akoma periodo tha perimena...kai to paraksenw einai oti eixa paei se giatro na kanw eksetaseis giati den emena enw eixame eleytherh epafh kai se diasthma 2 ebdomadw pou eixa to epwmenw rantebou gia ta apotelesmata to alaksa sto endiamesw kai otan phga kai ekana kolpiko yperhxo eimoun eidh 8 ebdomadwn... affraid affraid
pono sthn mesh exw monhmos giati exw problhma periodos erxotan opote me thymotan alla sto sththos den hthela oute kan na to koitakshs oxi na to akoumphshs... ponaga TRELLLLLAAAA ala pou na mou kopsh to zwwn.... scratch scratch enw to manari mou epidh exei eidh ena koritsaki mallon to katalabe apo ayto kai gi ayto fagothike... Rolling Eyes
kata ta alla kanena allo symptoma se olh thn eggymosynh... oute mia anagoula oute ena emeto oute mia zalada ETSI gia na niwsw oti geinome mana re paidi mou... No No tipota... anaisthhsia... pig akoma kai twra sto deytero... oute kan to sththos den me exei piash...akoma toulaxiston.... Cool afou ama den fouskone kai h khlia akoma ki egw tha eixa amfibolies... Shocked Shocked

28Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τετ Μαρ 21, 2012 5:25 am

bebaki!!!

bebaki!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τελικα καθε γυναικα αλλα και καθε εγκυμοσυνη στην ιδια γυναικα ειναι διαφορετικη!!!

Εγω εκανα σημερα τεστ 24η μερα του κυκλου και ηταν αρνητικο!!!!!!!! Sad

29Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τετ Μαρ 21, 2012 11:43 am

bebaki!!!

bebaki!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Δεν μου απαντησε καποια κοπελα και με τρωει το σαρακι αν και ξερω πως εκανα νωρις τεστ.Εσεις ομως τι λετε;;;;Εχω ελπιδες;;

30Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τετ Μαρ 21, 2012 11:51 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ προτείνω να ηρεμήσεις και να επαναλάβεις το τεστ την ημέρα που περιμένεις περίοδο.

31Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τετ Μαρ 21, 2012 11:52 am

bebaki!!!

bebaki!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αυτο θα κανω εξαλλου ενα τεστακι μου εμεινε!!!!!!!! Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 534787

32Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Τετ Μαρ 21, 2012 1:07 pm

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ έκανα την ημέρα που περίμενα περίοδο, και βγήκε θετικό!! Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 860641 Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 103262

33Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Μαρ 22, 2012 2:04 am

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλημέρα! Είμαι νέα στο Forum και ήθελα να μοιραστώ την αγωνία μου. Τελευταία περίοδος 4/3. Από τις 19 του μηνός έχω κάποιες αλλαγές. Πονάνε οι θηλές μου ,είναι πρησμένο το στήθος μου, έχω ζαλάδες και τάση για εμετό.Σήμερα ξύπνησα και πονούσα χαμηλά. Ξεκίνησε σαν τσιμπηματάκια. Είναι ο πρώτος μήνας που διέκοψα τα αντισυλληπτικά και δεν ξέρω αν μπορεί να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης ή απλά οι ορμόνες μου. Είχαμε ένα "ατύχημα" με τον άντρα μου αλλά γενικά όλο το μήνα κάνουμε χωρίς προφυλάξεις (με τράβηγμα). Ξέρω ότι αυτόν τον μήνα είμαι πιο γόνιμη λόγω τις διακοπής των αντισυλληπτικών. Ο κύκλος μου πάντα ήταν σταθερός, στις 28 ημέρες. Κανονικά την άλλη εβδομάδα περιμένω περίοδο. Να κάνω τεστ πριν την καθυστέρηση ή να περιμένω? Δεν έχω άγχος, απλά φοβάμαι μήπως τελικά έχω μπεμπέ και το βλάψω άθελα μου... Κατά τ άλλα η διάθεση μου συνήθως είναι πολύ καλή. Την πιο άσχημη αδιαθεσία την είχα προχθές που ήπια μπύρα και είχα την πιο έντονη τάση για εμετό.
Από τις εμπειρίες σας περιμένω γνώμες...
Άντε να περάσει άλλη μια βδομάδα....

34Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Μαρ 22, 2012 2:37 am

bebaki!!!

bebaki!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Λολιτακι μου,μακαρι να ειναι η πρωτη και τυχερη σου φορα!Συνηθως για να ειναι αξιοπιστο ενα τεστ πρεπει να γινεται την μερα που περιμενουμε περιοδο αλλα ποια κρατιεται μεχρι τοτε.Τουλαχιστον αν ειναι να κανεις καποιο παρε καποιο που ανιχνευει πριν την καθυστερηση και καντο 2-3 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο.Εκανα κι εγω την 24η μερα και βγηκε αρνητικο,τωρα περιμενω νακανω ενα την μερα της περιοδου αν κι εμεις εχουμε προβληματικη οποτε δεν ειναι πολυ αισιοδοξη.

35Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Μαρ 22, 2012 3:03 am

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι να πω βρε Μπεμπάκι. Μακάρι αν μας συμβεί το καλύτερο κι όλα να μας πάνε καλά. Σκεφτόμουν 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο να κάνω β χοριακή για να είμαι 100 % σίγουρη. Θα προσπαθήσω να κάνω υπομονή έως τότε....και βλέπουμε. Rolling Eyes
Η αλήθεια είναι ότι όλα τα συμπτώματα τα νιώθω πρώτη φορά. Π.χ. με το στήθος μου άντε να είχα ένα πρηξιματάκι.
αυτό με τις θηλές μου η αλήθεια είναι οτι με έβαλε σε υποψίες.
Εσύ έχεις συμπτώματα?

36Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Πεμ Μαρ 22, 2012 11:28 pm

Μαρινάκη


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημέρα,θα σας πω τι με απασχολεί και συγνώμη αν είμαι έξω απ το κλήμα σας.
έχω 3 μέρες καθυστέρηση και δε μου έχει ξανασυμβεί ποτέ μα ποτε κάτι τέτοιο και δεν είμαι κοριτσάκι
Βέβαια δε πιστεύω για εγκυμοσύνη καθώς δε κάνουμε ελεύθερα με τον σύντροφο μου,δε παίρνουμε προφυλάξεις αλλά καταλαβαίνετε Embarassed .
Το περασμένο μήνα είχα κανονικά περίοδο
μετά από αυτή δεν είχα ξανά έρθει σε επαφή,
από κει και πέρα νιώθω σαν να έχω δηλαδή κανονικά πόνος στη κοιλιά και τη μέση και τάση για έμετο βέβαια δεν έχω καθόλου ενόχληση και πρήξιμο στο στήθος όπως πχ είχα τον περασμένο μήνα.
Θα μου πείτε αφού δεν είσαι έγκυος τι θες ; με τρομάζει μάλλον το τι συμβαίνει! αν είναι κάτι κακό σοβαρό Sad Συγνώμη είχα τόση ανάγκη να το πω κάπου χωρίς να με κράξουν ελπίζω.

37Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 12:26 am

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρινάκι μου καλημέρα.
Εφόσον δεν είχες επαφές, μάλλον δεν υπάρχει εγκυμοσύνη. Είναι πολύ σπάνιο βέβαια να υπάρχει εγκυμοσύνη και να έχεις περίοδο τον πρώτο μήνα (απο τα λιγοστά που ξέρω).Εγώ θα σου έλεγα να περιμένεις άλλο λίγο , χωρίς άγχος, και αν δεν σου έρθει να πας στο γυναικολόγο σου. Αλλά το βασικό είναι να μην έχεις άγχος..

38Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 12:46 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ειχα αιμα τον πρωτο μηνα και μαλιστα σαν κανονικη περιοδο και ημουν εγκυος.Μπορει βεβαια να ειναι συμπτωματα περιοδου γιατι καμια φορα οπως μου εχει πει γυναικολογος μπορει να προκυψουν στηθος πρησμενο που δεν εχεις ποτε,καποιο μηνα να σου πρηστει.
Καποιες μενουμε κ με τα προσπερματικα..Και με την μια μπορεις να μεινεις οπως εμεινα εγω οταν αποφασισαμε να κανουμε παιδι,μια φορα τελειωσε μεσα μου κ εκανα τον γιο μου..

Ολα ειναι πιθανα κι ολα απιθανα..

39Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 12:57 am

Μαρινάκη


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλή μου Λολίτα σ'ευχαριστώ για την απάντηση.
Δε νομίζω να υπάρχει θέμα εγκυμοσύνης αλλά όλη αυτή η αίσθηση και οι σκέψεις των τελευταίων ημερών με έχει φρικάρει!!! αν και για να είμαι ειλικρινής δε θα με χάλαγε καθόλου μια εγκυμοσύνη!!!
Βέβαια εντάξει 3 με 4 μέρες δεν είναι τπτ προφανώς απ τις 20 και μετά ανησυχούμε και πάμε σε γιατρό!!!

αχ τώρα που έστω και έτσι το έβγαλα από μέσα μου νιώθω ήδη πιο ήρεμη!!

40Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 1:03 am

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Very Happy Χαίρομαι που ανακουφίστηκες!!!
όλα θα έρθουν στον καιρό τους! Μην ανησυχείς.. Smile

41Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 1:10 am

Μαρινάκη


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tatijana σε ευχαριστώ πολύ που απάντησες Smile

δε νομίζω δυστυχώς να είμαι έγκυος,θα ήταν τέλειο αν ανέβαλα το γάμο να περιμένω και την βάφτιση Very Happy
αλλά σιγά,
όλες οι φίλες μου έκαναν καιρό ελεύθερα για να τους συμβεί...πολύ εγωιστικό από μέρους μου να πιστεύω ότι εγώ θα κάνω τη διαφορά!!
τελικά
κορίτσια νιώθω ότι ξεθολώνετε το μυαλό μου και ότι τελικά είμαι ανόητη που αγχώθηκα.

42Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 1:20 am

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοίτα, επειδή όλες θέλουμε να γίνουμε μανούλες αγχωνόμαστε με το παραμικρό... Δεν είναι ανοησία. Ούτε πρέπει να απογοητευόμαστε. Επίσης, ποτέ δεν ξέρεις... Υπάρχουν γυναίκες που μένουν έγκυες από τα προσπερματικά και άλλες παράλληλα κάνουν ελεύθερα και δεν μένουν. Δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης. Πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 215994 Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 215994 Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 215994

43Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 1:31 am

Μαρινάκη


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αχ τι να πω ... τα καλύτερα ας συμβούν σε όλες μας...
ωστόσο λέω να αναβάλω το ψάξιμο του νυφικού μέχρι να ξεκαθαρίσει η κατάσταση Wink !!!
αν και με γαργαλάει η ιδέα να πάρω τεστάκι δε το κάνω αντίθετα θα τα ξεχάσω όλα και θα χαλαρώσω ότι θέλει Ο Θεός θα γίνει.

44Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 1:35 am

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι όντως να ηρεμήσεις..
Με το καλό κι ο γάμος σου και μην αγχώνεσαι..
Αν κάνεις όμως το τεστ να μας πεις τα αποτελέσματα ε???
Wink

45Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 1:37 am

Μαρινάκη


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
θα ενημερώσω για την εξέλιξη όπως κι αν έχει Very Happy

Ευχαριστώ πολύ Smile Smile

46Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 1:57 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια ερωτηση...Η κοιλια πριζεται αμα εισαι εγκυος,δλδ τις μερες που ειναι να περιμενουμε περιοδο?Ή ειναι πρησμενη μονο οταν ειναι να αδιαθετησουμε?Σας εχει τυχει κατι τετοιο?

[Σαν γκαλοπ ενα πραγμα ρωταμε η μια την αλλη,χαχαχ]

47Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 2:03 am

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμένα πρήζεται λίγο κάθε φορά που περιμένω περίοδο. Δεν έχω μείνει ακόμα έγκυος για να σου απαντήσω στην άλλη περίπτωση.. εκτός αν είμαι τώρα.... Very Happy
Έχεις πρήξιμο?

48Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 3:00 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας !!!να σας πω και το δικο μου θεμα που με απασχολη!!!!

εδω και 2 μηνες πηραμε τιν αποφαση για να χαρισουμε ενα αδερφακι στιν ζουζουνα μας,αυτον το μηνα αρχισαμε εντατικα...


μετα τιν ωορεξια μου αρχισαν κατι πανακια στο στηθος ,με τα απο λιγο καιρο κατι τσιμπιματακια στιν κοιλια αλλα συνηθων αριστερα δεξια!!!στιν πρωτη εγκυμοσυνη μου ειχα μονο πρισμενο στηθος,τωρα δεν μπορω να πω οτι ειναι πρισμενι αλλα εχω πονακια οχι ολες τις ωρες τις ημερας!!!


ενω εχω περασει το σταδιο τις εγκυμοσυνης παλι αγχονομαι,ειδικα τωρα που εχω τιν μικρη μου και ζητα ολο αγκαλια.

49Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 3:02 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Μια ερωτηση...Η κοιλια πριζεται αμα εισαι εγκυος,δλδ τις μερες που ειναι να περιμενουμε περιοδο?Ή ειναι πρησμενη μονο οταν ειναι να αδιαθετησουμε?Σας εχει τυχει κατι τετοιο?

[Σαν γκαλοπ ενα πραγμα ρωταμε η μια την αλλη,χαχαχ]


και εγω αυτο εχω τωρα περιμενω 30 του μηνα αλλα εχουμε αρχισει για 2 νινι και νιωθι τιν κοιλια πρισμενη,αλλα μπορει να ειναι και απο το μαυλο μας

50Συμπτωματα εγκυμοσυνης - Σελίδα 2 Empty Απ: Συμπτωματα εγκυμοσυνης Παρ Μαρ 23, 2012 3:14 am

lolita2012


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοίτα, εγώ εδώ και 5 μέρες περίπου έχω λίγα τσιμπηματάκια χαμηλά και ζαλάδες και τάση για εμετό κυρίως τις απογευματινές ώρες αλλά και πολύ ευαίσθητες οι θηλές μου. αλλά ακόμα δεν έχω καθυστέρηση. να κάνω το τεστ των 5 ημερών μετά τη σύλληψη?
Εσύ έχεις άλλα συμπτώματα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις