Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
27 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 27 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 26]

76 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Δευ Μαρ 26, 2012 1:29 pm

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια να'μαι και εγώ εδώ!Πότε γεμίσατε καλέ και στο Νο3 σελίδες?Λοιπόν εμείς πήγαμε την περασμένη εβδομάδα στο γιατρό 33w 4d και ο μπεμπούλης μου ήταν 2.800kg.Και μάλλον βιάζεται να βγεί και ξανάρχισα το μαγνήσιο τουλάχιστον μέχρι να μπώ στο μήνα μου.Εχθές κάναμε τα γενέθλια του γιού μου,κλείσαμε και τα 2!!Άχ πως περνάει ο καιρός!!Έχουμε φυσικά και τούρτα όσες πιστές προσέλθετε,σας περιμένουμε..... Και εγώ έχω πρηστεί πάρα πολύ δε φαίνονται αστράγαλοι και με πονάνε πάρα πολύ τα πόδια,όσο για τα χέρια όταν ξυπνάω το πρωί δε μπορώ να κλείσω τα δάχτυλα!Αύριο πάω και για αίμα να δούμε μήπως κάτι αυξήθηκε και έγιναν έτσι.

77 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Δευ Μαρ 26, 2012 11:12 pm

elpidamamy

elpidamamy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΣΤΙΑ. ΞΥΠΝΙΣΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ, ΒΑΣΙΚΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 7 ΜΕ 9 ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΜΑΤΙ ΓΑΡΙΔΑ!!! ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ Κ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ.... ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΚΑΡΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ.... ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΑΩ Κ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ. ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

78 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Δευ Μαρ 26, 2012 11:48 pm

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολλες καλημερες σε ολες τις μελουσες μανουλες!

Χαλια κοιμηθηκα χτες..ουτε στο πλαι ουτε ανασκελα...καθιστη την εβγαλα απο τις καουρες, τις ξυνιλες και τον πονο στη μεση. Αν δεν ειχα καισαρικη θα κουραζομουν, θα περπατουσα μπας και βγει μονο του!

79 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 12:26 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα σε όλες τις απριλιανές μαμάδες!!!
Εγώ μόλις ξύπνησα, παραδόξως κοιμήθηκα σαν τούβλο. Άγχος δεν έχω πολύ ακόμα, γιατί σκέφτομαι αρκετά και τη δουλειά μου που αφήνω πίσω. Μάλλον αυτό με ξεκουράζει κιόλας από το να σκέφτομαι τα του τοκετού.
Προχθές όμως δεν κοιμήθηκα καθόλου γιατί είχα εξάψεις κ είχα λησάξει για νερό...... ας όψεται οτι είχα φάει πίτσα αλμυρή...
άντε, μπήκαμε στη τελική ευθεία!!!! πιο τελική δεν γίνεται!!!!! ένα πλυντήριο μου μένει μόνο με πράγματα για τη μπέμπα.

Να ρωτήσω: μάρσιπο πήρατε ήδη; αν ναι, ποιόν;

80 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 1:16 am

elpidamamy

elpidamamy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mommy2be έγραψε:καλημέρα σε όλες τις απριλιανές μαμάδες!!!
Εγώ μόλις ξύπνησα, παραδόξως κοιμήθηκα σαν τούβλο. Άγχος δεν έχω πολύ ακόμα, γιατί σκέφτομαι αρκετά και τη δουλειά μου που αφήνω πίσω. Μάλλον αυτό με ξεκουράζει κιόλας από το να σκέφτομαι τα του τοκετού.
Προχθές όμως δεν κοιμήθηκα καθόλου γιατί είχα εξάψεις κ είχα λησάξει για νερό...... ας όψεται οτι είχα φάει πίτσα αλμυρή...
άντε, μπήκαμε στη τελική ευθεία!!!! πιο τελική δεν γίνεται!!!!! ένα πλυντήριο μου μένει μόνο με πράγματα για τη μπέμπα.

Να ρωτήσω: μάρσιπο πήρατε ήδη; αν ναι, ποιόν;


ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ RING SLING ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΠΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΒΟΛΕΒΕΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΑΖΩ ΜΗΠΩΣ Κ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΩ Η ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕΙ Κ ΠΑΝΕ ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ

81 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 1:16 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΡΟ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ...ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΜΥΩΠΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 7 ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΚΑΙ ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕΞ ΟΛΑ!!!!ΑΛΛΑ...ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΗΣ.Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΠΑΘΕ ΑΝΑΚΟΠΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΚΡΥΦΟ ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΕΛΗ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 8 ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΩ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΕΦΤΩ.ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ???ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ...ΟΥΦ!!!!!!!

82 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 1:18 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γκαλαιτζογλου έγραψε:κοριτσια σημερα νιωθω περιεργα,εχω πολυ αγχος συνεχεια σκεφτομαι τη γεννα και με πιανει κατι....χειροτερη απο πρωταρα....ολη μερα ειμαι πεσμενη σκεφτομαι σκεφτομαι Sad Sad θα πανε ολα καλα τι θα γινει Sad Sad πω πω οι ορμονες με χουν τρελανει!!!!εσεις εχετε αγχος???

ΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΜΨΥΧΩΝΕΙΣ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!!

83 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 1:22 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elpidamamy έγραψε:
mommy2be έγραψε:καλημέρα σε όλες τις απριλιανές μαμάδες!!!
Εγώ μόλις ξύπνησα, παραδόξως κοιμήθηκα σαν τούβλο. Άγχος δεν έχω πολύ ακόμα, γιατί σκέφτομαι αρκετά και τη δουλειά μου που αφήνω πίσω. Μάλλον αυτό με ξεκουράζει κιόλας από το να σκέφτομαι τα του τοκετού.
Προχθές όμως δεν κοιμήθηκα καθόλου γιατί είχα εξάψεις κ είχα λησάξει για νερό...... ας όψεται οτι είχα φάει πίτσα αλμυρή...
άντε, μπήκαμε στη τελική ευθεία!!!! πιο τελική δεν γίνεται!!!!! ένα πλυντήριο μου μένει μόνο με πράγματα για τη μπέμπα.

Να ρωτήσω: μάρσιπο πήρατε ήδη; αν ναι, ποιόν;


ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ RING SLING ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΠΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΒΟΛΕΒΕΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΑΖΩ ΜΗΠΩΣ Κ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΩ Η ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕΙ Κ ΠΑΝΕ ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΒΟΛΕΨΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΠ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΡΑΨΕΙΣ RING SLING.

84 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 2:06 am

elpidamamy

elpidamamy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XRYSA M έγραψε:
elpidamamy έγραψε:
mommy2be έγραψε:καλημέρα σε όλες τις απριλιανές μαμάδες!!!
Εγώ μόλις ξύπνησα, παραδόξως κοιμήθηκα σαν τούβλο. Άγχος δεν έχω πολύ ακόμα, γιατί σκέφτομαι αρκετά και τη δουλειά μου που αφήνω πίσω. Μάλλον αυτό με ξεκουράζει κιόλας από το να σκέφτομαι τα του τοκετού.
Προχθές όμως δεν κοιμήθηκα καθόλου γιατί είχα εξάψεις κ είχα λησάξει για νερό...... ας όψεται οτι είχα φάει πίτσα αλμυρή...
άντε, μπήκαμε στη τελική ευθεία!!!! πιο τελική δεν γίνεται!!!!! ένα πλυντήριο μου μένει μόνο με πράγματα για τη μπέμπα.

Να ρωτήσω: μάρσιπο πήρατε ήδη; αν ναι, ποιόν;


ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ RING SLING ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΠΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΒΟΛΕΒΕΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΑΖΩ ΜΗΠΩΣ Κ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΩ Η ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕΙ Κ ΠΑΝΕ ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΒΟΛΕΨΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΠ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΡΑΨΕΙΣ RING SLING.


ΧΡΥΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ RING SLING ΕΙΔΑ ΕΔΩ ΣΤΟ FORUM ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΦΤΕΙΑΧΝΕΙ Κ ΤΑ ΔΙΝΕΙ 25 ΕΥΡΩ, ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ.

85 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 2:16 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XRYSA M έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΡΟ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ...ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΜΥΩΠΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 7 ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΚΑΙ ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕΞ ΟΛΑ!!!!ΑΛΛΑ...ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΗΣ.Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΠΑΘΕ ΑΝΑΚΟΠΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΚΡΥΦΟ ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΕΛΗ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 8 ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΩ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΕΦΤΩ.ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ???ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ...ΟΥΦ!!!!!!!
περαστικα στο μπαμπα σου κοριτσι μου,ολα καλα θα πανε!!!!δηλαδη ο γιατρος σε ειπε αν μεχρι το σαββατο δεν σε πιασουν πονοι θα σε κλεισει ραντεβου για καισαρικη?δεν κατεβηκε η μπεμπα?

86 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 2:18 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρύσα μου εύχομαι όλα να πάνε καλά με τον πατερούλη σου κ να είναι κάτι περαστικό! Εσύ κράτα γερά όμως!!!

Τον μάρσιπο λέτε να τον πάρουμε αφού γεννηθεί το μωρό για να δούμε τι μας βολεύει ή να τον έχουμε από πριν;

πρέπει να πάω λαϊκή τώρα κ βαριέμαι... δεν έχω κ καροτσάκι κ πάλι θα κουβαλάω!!! λέτε να μου κάνει καμιά έκπληξη η μπέμπα; Cool

87 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 3:02 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mommy2be έγραψε:

Να ρωτήσω: μάρσιπο πήρατε ήδη; αν ναι, ποιόν;

κοριτσια εγω εχω 2 μαρσιπους τον babasling https://www.youtube.com/watch?v=3guFbbjzjPI
αυτος πολυ πολυπλοκος μου φαινετε δεν τον εχω καταφερει ακομα
και εχω κ ring sling http://www.ukslings.co.uk/epages/es137471.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/es137471/Products/RS47
αυτο ειναι πολυ ωραιο κ σαν υφασμα κ πανεμορφο, ειναι πιο ευκολο στον χειρισμο,εχω βαλει την μπεμπα μεσα κ θηλαζε ενω εκανα να φαω... (βγαινει γυρω στα 28 ευρω με μεταφορικα)

XRYSA M έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΡΟ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ...ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΜΥΩΠΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 7 ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΚΑΙ ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕΞ ΟΛΑ!!!!ΑΛΛΑ...ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΗΣ.Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΠΑΘΕ ΑΝΑΚΟΠΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΚΡΥΦΟ ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΕΛΗ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 8 ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΩ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΕΦΤΩ.ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ???ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ...ΟΥΦ!!!!!!!

υπομονη χρυσα μου κ περαστικα στον μπαμπα σου!!

Εμεις δευτερη νυχτα που ξενυχταμε..μαλλον μας επισκεφτηκαν οι περιφημοι κολικοι!!αχ τωρα υπομονη μεχρι το τριμηνο..ουφ

88 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 4:18 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
υπομονή τατιάνα μου!
εσυ εχεις γίνει ήδη εξπέρ! θήλασες ενώ έκανες να φας μέσα στο ring sling?
wow!!

89 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 4:42 am

βικτωρια

βικτωρια
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια γεια σασ μπηκα κ εγω στο μηνα μου σημερα δεν κοι κοιμαμαι το βραδυ αλλα δεν μπορω να ξυπνησω το προι χρυσα περαστικα στον πατερουλι σου ολα καλα να πανε

τατιανα εγω παντοσ με το θερμοφορο στην κοιλιτσα του αλεξανδρου μου σωθικα

90 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 5:46 am

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mommy2be έγραψε:καλημέρα σε όλες τις απριλιανές μαμάδες!!!
Εγώ μόλις ξύπνησα, παραδόξως κοιμήθηκα σαν τούβλο. Άγχος δεν έχω πολύ ακόμα, γιατί σκέφτομαι αρκετά και τη δουλειά μου που αφήνω πίσω. Μάλλον αυτό με ξεκουράζει κιόλας από το να σκέφτομαι τα του τοκετού.
Προχθές όμως δεν κοιμήθηκα καθόλου γιατί είχα εξάψεις κ είχα λησάξει για νερό...... ας όψεται οτι είχα φάει πίτσα αλμυρή...
άντε, μπήκαμε στη τελική ευθεία!!!! πιο τελική δεν γίνεται!!!!! ένα πλυντήριο μου μένει μόνο με πράγματα για τη μπέμπα.

Να ρωτήσω: μάρσιπο πήρατε ήδη; αν ναι, ποιόν;



ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ .ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΗΣ CHICO TON YOU &ME ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ Κ@@@ΠΙΑΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΟΤΕΡΟΥΣ,ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ 12 ΚΙΛΑ ΕΧΕΙ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΑ ΧΕΡΟΥΛΙΑ ΧΕΡΟΘΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΕΙΓΓΗΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ,ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΕΑ.

http://WWW.FLOWERTALE.GR

91 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 5:50 am

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XRYSA M έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΡΟ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ...ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΜΥΩΠΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 7 ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΚΑΙ ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕΞ ΟΛΑ!!!!ΑΛΛΑ...ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΗΣ.Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΠΑΘΕ ΑΝΑΚΟΠΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΚΡΥΦΟ ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΕΛΗ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 8 ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΩ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΕΦΤΩ.ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ???ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ...ΟΥΦ!!!!!!!


ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΙΑ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΟΥΚΟ ΣΟΥ.ΟΛΑ Ν ΑΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΠΟΥΚΑΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!!! ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

92 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 5:53 am

Αλεξάνδρα13


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XRYSA M έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΡΟ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ...ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΜΥΩΠΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 7 ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΚΑΙ ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕΞ ΟΛΑ!!!!ΑΛΛΑ...ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΗΣ.Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΠΑΘΕ ΑΝΑΚΟΠΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΚΡΥΦΟ ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΕΛΗ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 8 ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΩ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΕΦΤΩ.ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ???ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ...ΟΥΦ!!!!!!!
Περαστικά στον μπαμπά σου Χρύσα μου, όλα καλά θα πάνε και αυτός θα περιμένει να δεί το εγγονάκι του,μην στεναχωριέσαι.Άντε κοντεύεις κιόλας μην το βάζεις τώρα κάτω!!

93 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 7:28 am

marilia_92

marilia_92
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια.Εχω καιρο να μπω και να διαβασω τα νεα σας.Χρυσα περαστηκα για τον πατερουλη σου.Ειδα οτι πολλες εχετε μπει στον μηνα σας.Λιγη υπομονη ακομη κοριτσια τοσους μηνες κανατε λιγο ακομα δεν θα ειναι τιποτα.Κανατε τις αποτριχωσεις σας;Εχετε τελειωσει με τις ετοιμασιες για τα μωρακια σας;Εγω ηθελα να βγω πολυ εξω σημερα γιατι ο καιρος ειναι υπεροχος.Σε λιγο καιρο θα κανω ομως τις βολτιτσες μου.Με την μπεμπα τα παμε πολυ καλα.Μου βγηκε θρεφταρι,ολη την ωρα τρωει το πουλακι μου.Χθες ανεβασελιγο πυρετο και τρομαξα αλλα ευτυχως επεσε γρηγορα.Τα διδυμα τρελλενονται με την μπουμπου.Καθε φορα που ειμαστε ολοι μαζι ερχονται στο πλαι μας και την χαιδευουν και γελανε.Το βραδυ ομως οταν κλαιει σηκωνονται και αυτα και μεχρι να ξανακοιμηθουν ξυπναει η μικρη για να φαει.Δεν μπορω να πω ομως ευχαριστημενη ειμαι,εχω και τον αντρα μου εδω και περναμε μια χαρα.Αντε να γεννησετε και εσεις και να λεμε ολες μαζι τα κατορθωματα τους...

94 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 8:28 am

elpidamamy

elpidamamy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΦΩ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΡΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, Η ΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ... ΘΑ ΤΟΝ ΦΑΜΕ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΟΥΦΦ... ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΑΛΗ ΤΡΙΤΗ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΕΣΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

95 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 9:01 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ!Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΤΡΟΦΟΒΛΑΣΤΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 654316ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΟΝ 7...ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 215994  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 215994  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 215994 ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝ!!!!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!

96 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 9:09 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γκαλαιτζογλου έγραψε:
XRYSA M έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΡΟ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ...ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΜΥΩΠΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 7 ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΚΑΙ ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕΞ ΟΛΑ!!!!ΑΛΛΑ...ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΗΣ.Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΠΑΘΕ ΑΝΑΚΟΠΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΚΡΥΦΟ ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΕΛΗ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 8 ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΩ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΕΦΤΩ.ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ???ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ...ΟΥΦ!!!!!!!
περαστικα στο μπαμπα σου κοριτσι μου,ολα καλα θα πανε!!!!δηλαδη ο γιατρος σε ειπε αν μεχρι το σαββατο δεν σε πιασουν πονοι θα σε κλεισει ραντεβου για καισαρικη?δεν κατεβηκε η μπεμπα?

ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΕΣ.ΑΥΤΟΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΟΠΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ,ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 7 ΣΤΟ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΚΑΙ 6 ΣΤΟ ΑΛΛΟ.ΚΑΙ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΕΞΩΘΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΝΕ ΣΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ....ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΠΕΡΔΕΜΑ.ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΤΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΠΟΝΟΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΔΙΣΤΟΛΗ ΑΛΛΑ....

97 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 9:11 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mommy2be έγραψε:Χρύσα μου εύχομαι όλα να πάνε καλά με τον πατερούλη σου κ να είναι κάτι περαστικό! Εσύ κράτα γερά όμως!!!

Τον μάρσιπο λέτε να τον πάρουμε αφού γεννηθεί το μωρό για να δούμε τι μας βολεύει ή να τον έχουμε από πριν;

πρέπει να πάω λαϊκή τώρα κ βαριέμαι... δεν έχω κ καροτσάκι κ πάλι θα κουβαλάω!!! λέτε να μου κάνει καμιά έκπληξη η μπέμπα; Cool

ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΑΙΚΗ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΟΥΒΑΛΗΣΑ ΑΛΛΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΧΕΙ ΒΟΛΕΥΤΕΙ!

98 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 11:15 am

βικτωρια

βικτωρια
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
XRYSA M έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ!Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΤΡΟΦΟΒΛΑΣΤΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 654316ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΟΝ 7...ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 215994  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 215994  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 215994 ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝ!!!!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!
αντε με το καλο και το μωρακι της αδερφης σου να'χουν παρεα τα ξαδερφακια με τους πονους τι γινεται αυξηθηκαν?

99 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 11:57 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βικτωρια έγραψε:
XRYSA M έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ!Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΤΡΟΦΟΒΛΑΣΤΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 654316ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΟΝ 7...ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 215994  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 215994  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 215994 ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝ!!!!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!
αντε με το καλο και το μωρακι της αδερφης σου να'χουν παρεα τα ξαδερφακια με τους πονους τι γινεται αυξηθηκαν?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΒΙΚΤΩΡΙΑ  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 215994 ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΞΑΝΑ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΝΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Embarassed ΕΣΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ?

100 Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 Τρι Μαρ 27, 2012 12:10 pm

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια....γυρισα απο το γιατρο τα νεα οχι οπως τα περιμενα  Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#3 - Σελίδα 4 534787 !ο μπεμπης την αραξε για τα καλα ουτε κατεβηκε ουτε διαστολη!και ο τραχηλος σκληρος!δεν μπορω να καταλαβω απο τον 7ο ηθελε να βγει και τωρα??????την τριτη παω ξανα να δουμε!εχει γινει 3000 κιλα ελπιζω να μη ξεφυγουμε πολυ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 26]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις