Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
52 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 52 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:παω κι εγω σιγα σιγα για υπνο γιατι αν με πιασει πονος παλι το βραδυ το πρωι σηκωμο δε θα εχω!

Ευχομαι να παει εκδρομη η Αντα, να ειναι περαστικα της Ευης, να εχουμε καλα νεα απο τη Χριστινα,και να φυγει η στεναχωρια απο την Αρτεμις!

Φιλια σε ολες!


Καληνυχτα κι ονειρα γλυκα!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 Md063


όνειρα γλυκά και χωρίς πόνο κούκλα!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ καληνυχτώ, όνειρα γλυκά σε όλες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 417472

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 M050

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Κι εγώ καληνυχτώ, όνειρα γλυκά σε όλες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 417472

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 M050


καληνυχτούδια!!καλή ξεκούραση!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πάω κι εγώ..καληνύχτα!

vasiliki25

vasiliki25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν σας πρόλαβα σήμερα οπότε θα τα πούμε αύριο. Θα πάω στο νοσοκομείο έχω ενόχληση στο νεφρό ελπίζω να μην έχω πάλι κάτι. Σας φιλώ!!!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερουδια σας κουκλιτσες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 B13
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 667478 που εξαφανιστηκα εχθες αλλα με το που γυρισα απο τον οδοντιατρο Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 B18 γιατι ειχα τρομερο πονοκεφαλο Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 B15
Ιωαννακι περαστικα σε εσενα και στην μανουλα σου!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 C36
Ευη οντως σκεψου το με τον φυσικοθεραπευτη....εγω μετα απο ενα μηνα που υπεφερα βρηκα την γιατρεια μου Wink
χριστινα κουκλι ειναι το σκυλουνι σου.....περιμενουμε τα ευχαριστα να μας πεις!!!!
βασιλικη περαστικα σου ευχομαι να μην εχεις τπτ!!!!
Οσα κοριτσια ξεχναω συγχωρεστε με γιατι το ματι δεν εχει ανοιξει ακομα..... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 M120 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 M120 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 M120

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κουκλίτσες!!!
Έφτιαξα το καφεδάκι μου και ήρθα!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 438696

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερουδια κοριτσαρες μου!!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 361490

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!

Ιωαννα ελπιζω σήμερα να εισαι καλυτερα και να μην πονας καθολου!!(και -5κιλα στην ζυγαρια σου!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 40746 )νομιζω πως τα αντισυλληπτικα δν θα σε βοηθισουν ιδιαιτερα!ισως να σε βοηθουσαν αν δν ειχες σταθερο κυκλο,αλλα τωρα που ειναι ηδη σταθερος τι παραπανω ρυθμιση να κανουν τα χαπια?καλα κανεις και δν παιρνεις!Ελπιζω η ενεση να κανει δουλεια στην μαμα σου!!!

Λιανα τι καλα που ακουσατε Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 669659 περιμενω πως και πως την δικια μου στιγμη!! (αν κι αυτος ο μηνας μαλλον παλι χαθηκε γιατι χθες που επρεπε να Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 215994 συγχιστηκα γιατι επαιζε μεχρι τις 12 και μετα εγω ημουν πτωμα και δν ηθελα να κανω τπτ και οταν ηρθε για αγαπες εφαγε πορτα!! No )

Αντα οι αντρες που ξερουν να μαγειρευουν συνηθως μαγειρευουν καλυτερα και απο εμας!!! Γιατι το κανουν απο ευχαριστηση και οχι απο αναγκη συνηθως!βεβαια ο δικος μου ουτε αυγο δν μαγειρευει! Razz ελπιζω παντως το δωρο σου να μην αφορα τπτ σε υπολογιστη..εκτος αν ειναι κατι που οντως θα ηθελες να σου παρει!! Laughing Laughing Laughing

Χριστινα μηπως να κανεις καμια χοριακουλα να μας πεις να χαρουμε με τα δικα σου !!!???

Ευη μου ακομη πονας κοριτσακι??κατι πρεπει να κανεις γι αυτο πιστευω!! ειναι αρκετες μερες!θα επρεπε να ειχε περασει!

Αρτεμις μια κουκλα εισαι η μια φωτο καλυτερη απο την αλλη!!!

Βασιλικη ελπιζω να μην ειναι τιποτα η ενοχληση που ειχες!!

Καλημερα Αργυρω και Θοδωρα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 417472




loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα στα κοριτσια!!!!! εκανα και δευτερο Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 438696 γιατι δεν λεει να ανοιξει το ματι......

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα κανω σημερα μαλλον τεστ...κ ο θεος βοηθος!!!αφαντη παντως η αλεκα!!!ουτε μια σταγονα ροζ εστω.. βρε λες;;;

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Χριστινάκι και Έλλη!!!
Τέλειωσα με το διάβασμα αλλά ξέχασα να ανοίξω παράθυρο για σχόλια!!!
Θα πώ οτι θυμάμαι!!! Rolling Eyes
Πρώτα πρώτα,Ιωάννα μου,εύχομαι πραγματικά τα καλύτερα για την μανούλα σου!!!(και για σενα φυσικά). Smile
Λιάνα μου,με το καλό όλα τα στάδια!!! Smile
Χριστινάκι,άντε να περάσει και η σημερινή απλά να μας επιβεβαιώσει αυτο που ξέρουμε?!!! Wink
Άντα μου και εγώ εξελιγμένο μοντέλο έχει,είναι καλοφαγάς,μαγειρεύει παρα πολύ καλά,κάνει δουλειές στο σπίτι αλλά πάνω απ'όλα με ανέχεται!!! Razz
Λεμονάκι και εγώ είμαι της ίδιας άποψης για τα πέτ σοπ κτλπ!!!Εγώ τα σκυλάκια μου τα πήρα απο εκτροφείς,αλλά χωρίς να τα πληρώσω(να είναι καλά οι φίλοι)!!!Τα λατρεύουμε!!!
γκρινιάρα,βουρρρ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 215994 !!!
Καλημέρα και συγνώμη σε όσες ξεχνάω!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 315810
Το Ελενάκι τι να κάνει?Καιρό έχω να την δώ!!! Rolling Eyes

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristina_29 έγραψε:θα κανω σημερα μαλλον τεστ...κ ο θεος βοηθος!!!αφαντη παντως η αλεκα!!!ουτε μια σταγονα ροζ εστω.. βρε λες;;;

να κανεις κοριτσακι μου μπας και μου φτιαξεις την διαθεση γιατι ειμαι πολυ down σημερα!!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xristina_29 έγραψε:θα κανω σημερα μαλλον τεστ...κ ο θεος βοηθος!!!αφαντη παντως η αλεκα!!!ουτε μια σταγονα ροζ εστω.. βρε λες;;;

αντε βρε χριστινακι να πεις τα ευχαριστα πια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 654316

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να κανεις κοριτσακι μου μπας και μου φτιαξεις την διαθεση γιατι ειμαι πολυ down σημερα!![/quote]

ελλη μου και εσυ down????? μα τι μας εχει πιασει αυτες τις μερες πια???? Mad

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ στα υπολοιπα κοριτσακια μου!!!με κανετε πολυ χαρουμενη με την αισιοδοξια σας!!!ελλη μου τι εχεις;;;ρε παντρευεσαι οπου να ναι κ εισαι down???θα σε δειρωωωω!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα βγω τελειως εκτος τοπικ, αλλα θελω να το αναφερω γιατι δν μπορω να μη το σχολιασω ωστε να ενημερωθει οποια απο εσας ενδιαφερεται πανω σε αυτο το κομματι...

Αργυρώ030509 έγραψε:
Λεμονάκι και εγώ είμαι της ίδιας άποψης για τα πέτ σοπ κτλπ!!!Εγώ τα σκυλάκια μου τα πήρα απο εκτροφείς,αλλά χωρίς να τα πληρώσω(να είναι καλά οι φίλοι)!!!Τα λατρεύουμε!!!

και μονο αυτο αποκλειεται να τα πηρες απο επισημους εκτροφεις, αλλα και μονο που δν ηθελες να τα παρεις απο petshop φαινεται οτι καπως το εψαξες το θεμα..και φυσικα ειμαι ΣΙΓΟΥΡΗ οτι τα λατρευεις τα ζωακια σου!! αν εννοεις καποιον φιλο που ζευγαρωσε το σκυλι του με καποιο ιδιας ρατσας, κι αυτο δν ξερουμε αν ειναι διαφορετικο απο αυτο που κανουν τα petshop απο την αποψη οτι αν τα σκυλια που ζευγαρωσαν ειναι αγορασμενα απο petshop ή οι γονεις τους ήταν απο petshop και παει λεγοντας, παλι δν θα ηταν ελεγμενα για γενετικες ασθενειες και αν δν σταματησουν να τα αναπαραγουν ετσι ανεξελεγκτα, δν θα μπορεσουν ποτε να εξαλιφθουν και αυτες οι ασθενειες που βασανιζουν τα ζωακια μας,καλο ειναι λοιπον να αφηναμε αυτη τη δουλεια σε αυτους που την κανουν σωστα!(αυτοι που ζευγαρωνουν ετσι τα σκυλια τους λεγονται backyard breeders..εκτροφεις της πισω αυλης!)
ενας επισημος εκτροφεας κανει τοσες εξετασεις ωστε να ειναι σιγουρος οτι τα σκυλια που αναπαραγει δν εχουν ασθενειες γενετικες που θα μεταφερθουν και στα κουταβακια (γιατι δυστυχως ολα τα ρατσατα κουβαλανε πολλες ασθενειες που μπορουν να εκδηλωθουν ανα πασα στιγμη στην ζωη τους!) και γενικοτερα για την καλη τους υγεια , διατροφη κλπ. που αποκλειεται να βρεις σκυλακι κατω απο 1000€... αρα πολυ δυσκολο οσο και γνωστος να ειναι να σου κανει δωρο το κουταβι!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια
Δεν θέλω να βλέπω πεσμένη διάθεση!!!!
Άντε Χριστινάκι κανε το τεστ μπάς και ακούσουμε κανένα ευχάριστο σε αυτο το νουμερακι
Έλλη και εγω εχθές νευριασα με τον δικό μου και του έκανα τη δύσκολη και πήγα για ύπνο,σήμερα όμως θα τον συγχωρήσω για να εκμεταλλευτώ τις δυο τελευταίες μέρες
Φιλιά σε όλες

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristina_29 έγραψε:καλημερα κ στα υπολοιπα κοριτσακια μου!!!με κανετε πολυ χαρουμενη με την αισιοδοξια σας!!!ελλη μου τι εχεις;;;ρε παντρευεσαι οπου να ναι κ εισαι down???θα σε δειρωωωω!!!

Χριστινακι δν με νοιαζει αν δν παντρευτω και ποτε...αλλα το να μην γινω μαμα με πειραζει οσο δν παει!και αν συνεχισουμε καθε φορα που ειναι να κανουμε Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 215994 να το χανουμε για βλακειες ..και αναλογιζομενοι τις πιθανοτητες καθε φορας που καταφερνουμε να κανουμε σωστες μερες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 215994 ....δν παιζει ποτε να γινω μαμα ετσι που το παμε!!! εχω απογοητευτει απιστευτα!!!

10ος μηνας..10 μηνες και απο αυτους μονο 3 παιζει να εχουμε πετυχει σωστα τις μερες για Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 215994 ....

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 M070

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα σε ολες!Χριστινακι λες?μακαρι να ακουσουμε και ενα ευχαριστο νεο!! Very Happy Very Happy Very Happy
boubou και εγω μια απο τα ιδια χθες και μαλον βγαλε με απο την λιστα γιατι αυτο το μηνα δεν βλεπω να γινεται τιποτα παμε για τον επομενο,αχ αυτοι οι αντρες.... Laughing Rolling Eyes Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 534787

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια
Δεν θέλω να βλέπω πεσμένη διάθεση!!!!
Άντε Χριστινάκι κανε το τεστ μπάς και ακούσουμε κανένα ευχάριστο σε αυτο το νουμερακι
Έλλη και εγω εχθές νευριασα με τον δικό μου και του έκανα τη δύσκολη και πήγα για ύπνο,σήμερα όμως θα τον συγχωρήσω για να εκμεταλλευτώ τις δυο τελευταίες μέρες
Φιλιά σε όλες

καλημερα xaftounaki!!!το ξερω σας εχω σπασει τα νευρα που δεν εχω κανει ακομα το τεστ αλλα...δεν ξερω γιατι μου εχουν κοπει τα ποδια...χαιρομαι τοσο πολυ που δεν βλεπω ακομα σημαδι της αλεκας κ τρεμω μηπως το τεστ βγει αρνητικο κ ολη αυτη η χαρα μου παει περιπατο...με εχει πιασει η βλακεια μου...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και αυτο που με πειραξε πιο πολυ ηταν οτι επειδη κι αυτος νυσταζε την ωρα που ξαπλωσαμε, πηγε να με παρει αγκαλια τον εδιωξα γιατι ειχα θυμωσει ...και επεσε για υπνο κατευθειαν!! δν ασχοληθηκε να με κερδισει!! αυτο με πειραξε πιο πολυ απ'ολα!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 M167

Aχ βρε Μαρια!δν σε βγαζω γιατι θελω να πιστευω μεχρι τελευταια στιγμη οτι υπαρχει η ελπιδα για ενα θαυμα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 417472

Χριστινα το αποτελεσμα δν αλλαζει..κι εξαλλου, εγω οσο περνανε οι μερες θα ειχα περισσοτερες ελπιδες κι αν τελικα δν τα ειχα καταφερει θα στεναχωριομουν διπλα!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
xristina_29 έγραψε:καλημερα κ στα υπολοιπα κοριτσακια μου!!!με κανετε πολυ χαρουμενη με την αισιοδοξια σας!!!ελλη μου τι εχεις;;;ρε παντρευεσαι οπου να ναι κ εισαι down???θα σε δειρωωωω!!!

Χριστινακι δν με νοιαζει αν δν παντρευτω και ποτε...αλλα το να μην γινω μαμα με πειραζει οσο δν παει!και αν συνεχισουμε καθε φορα που ειναι να κανουμε Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 215994 να το χανουμε για βλακειες ..και αναλογιζομενοι τις πιθανοτητες καθε φορας που καταφερνουμε να κανουμε σωστες μερες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 215994 ....δν παιζει ποτε να γινω μαμα ετσι που το παμε!!! εχω απογοητευτει απιστευτα!!!

10ος μηνας..10 μηνες και απο αυτους μονο 3 παιζει να εχουμε πετυχει σωστα τις μερες για Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 215994 ....

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 M070



σε καταλαβαινω ματια μου..κ εγω ετσι θυμωνω ορισμενες φορες με τον καλο κου γιατι απο την στιγμη που αποφασισαμε απο κοινου να κανουμε παιδι τουλαχιστον να προσπαθουμε σωστα...γι'αυτο ευχομαι αυτη τη φορα να εχω μεινει γιατι μονο αυτο τον μηνα προσπαθησαμε αρκετα κ σωστα..αν δεν..αντε παλι ξανα τα ιδια..κ μπορει αυτο τον μηνα να μην εχει ορεξη τις επιμαχες μερες λογω δουλειας..μπορει μετα να μην θελω εγω...αι στο καλο...ειναι σπαστικο να ζεις συνεχεια με αυτο τον βραχνα...παντως ειχες πει οτι θα αρχισετε να ψαχνεστε κ οι 2 σωστα???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα ψαχτουμε μετα το γαμο! να εχει περασει χρονος...αλλα λενε ενα χρονο σωστες προσπαθειες..ενω εμεις μονο σωστα δν προσπαθουμε!! κι εγω γι αυτο ηθελα να τα εχω καταφερει τον προηγουμενο μηνα!θυμαστε που ελεγα οτι μου παραπονιοταν κιολας που Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #23 - Σελίδα 21 215994 καθε μερα στις γονιμες!! μη τα σκέφτομαι παλι και συγχύζομαι!! ...πραγματικα νιωθω τοσο απογοητευμένη που δν εχω ορεξη ουτε καν να συνεχίσω την προσπάθεια!!με εχει κουρασει ψυχολογικα που ειμαι μονη μου σε αυτο (γιατι ο αντρας μου ειναι της λογικης ...ε αν ερθει καλοδεχουμενο, αλλα και να μην ερθει δν σκαμε κιολας! κι αυτο γιατι το εχει τοσο σιγουρο οτι θα ερθει Mad !)

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλλη μου,αυτα που λες τα ξέρω και με βρίσκεις σύμφωνη!!!
Θα σου πω όμως το εξής,το κοκωνάκι μας,το πήραμε απο τον επίσημο εκτροφέα τους και επίσημο κριτή του ΚΟΕ,πασίγνωστος στους κύκλους.Όμως τα συγκεκριμένα σκυλιά δεν τα πουλάει (έχει βγεί και στο παρα τρίχα και έχει μιλήσει γι'αυτο)είναι αρχαιοελληνική ράτσα και θέλει να την κρατήσει ζωντανή.Έτσι κρατάει γενεαλογικό δέντρο για το κάθε κουταβάκι που δίνει,όταν θέλεις(άν θέλεις)να το ζευγαρώσεις,του το λες και σου βρίσκει με πιο δεν έχει συγγένεια και σε φέρνει σε επαφή,μετά αναλαμβάνει να βρεί ανάδοχους γονείς κ.ο.κ..
Ακόμα (το είπε και σε εμάς) άν για κάποιο λόγο δεν το θέλαμε πια,να του το πηγαίναμε και όχι να το πετάξουμε(για όνομα) ή να το δώσουμε αλλού!!!Εμείς βέβαια την λατρεύουμε την ξανθιά κυρία μας!!!
Τώρα τον μεγάλο μας,αυτος που μας τον έδωσε,τον αγόρασε απο εκτροφέα,αλλά λόγο ενός προβλήματος με την καρδιά του και κάτι προβλήματα με Πακιστανούς καινούργιους γείτονές του,φοβήθηκε και ενώ σκεφτόταν να τον πουλήσει σε άλλον,του είπε ο άντρας μου οτι τον θέλει και δεν του πήρε λεφτά λόγο φιλίας!!!Έρχεται και τον βλέπει σχεδόν κάθε 15 μέρες.Δεν ήθελε να τον δώσει...είναι μεγάλη ιστορία!!!
Απλά δεν τα είπα πριν για να μην τραβήξω,καλή ώρα,μεγάλο ποστ!!! Smile
Καλημέρα mariposa.
Έλλη γιατί πια τόσο ντάουν???!!!Έλα απ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις