Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
323 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 323 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να'μαι κι εγω!τι κανετε?εμενα με εχει σε ακινησια,λεμε τωρα, και ολη μερα σερφαρω...κι αυτο το βαρεθηκα ομως!η μπεμπα εχει ολη μερα λοξιγγα,δε κουραστηκε ηθελα να ηξερα,τα 2 μεγαλα παιζουν στο δωματιο τους και εγω εχω λυσσαξει!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΤΕΝΤΕΣ-ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ-ΣΙΤΕΣ-ΠΑΝΤΖΟΥΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ποτε θα με αφησουν να "εκφραστω" ελευθερα?????????

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα σας!!!
Και έγω θέλω να τα κάνω αυτά εκτος απο τις τέντες γιατί τις έχω ανεβασμένες απο τον Οκτώβρη αλλά λέει ο σύζυγος οτι είναι νωρίς ακόμα!!!Αν βρέχει τη μεγάλη βδομάδα θα τον βάλω να τα κάνει αυτός για να μάθει να λέει οτι είναι νωρίς ακόμα!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
florentiab έγραψε:
athina24 έγραψε:
mamamatina έγραψε:Αθηνά βαλε κάτω τον Μήτσο και δώστου να καταλάβει! Δώρο για τα γενέθλιά σου!

καλε αυτο ειναι το μονο ευκολο!!!!!


απαπαπαπα! ντροπή και αίσχος Smile

Εσενα δεν σου μιλαω!!!!!!!χαχαχαχαχα

καλά κάνεις! μην μπλέκεις με κακιές παρέες Very Happy Very Happy Very Happy

mamamatina έγραψε:4 η ώρα έχω ραντεβού με παιδορθοπαιδικό για την μικρή. Έχει χαλαρά ισχία. Θα σας ενημερώσω σχετικά το βράδυ. Η αλήθεια είναι ότι ένα αγχος το έχω.

ελπίζω να είναι όλα καλά Ματινάκι τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 3 417472

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκεφτομαι οτι η ώρα είναι 7 και η μικρή ήδη κοιμάται μία ώρα.
πόσο ακριβά θα το πληρώσω το βράδυ;;;;;;;;;;;;

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ακριβα....γι αυτο εγω πηγα και ξυπνησα τις δικες μου!!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ακριβα....γι αυτο εγω πηγα και ξυπνησα τις δικες μου!!!!


εντάξει την ξύπνησα κι εγώ. έκλαιγε το καημένο κανα τέταρτο, αλλά δεν γινόταν αλλιώς

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
athina24 έγραψε:ακριβα....γι αυτο εγω πηγα και ξυπνησα τις δικες μου!!!!


εντάξει την ξύπνησα κι εγώ. έκλαιγε το καημένο κανα τέταρτο, αλλά δεν γινόταν αλλιώς


Eμενα το Σαββατο κοιμηθηκε 4κ15 κι σηκωθηκε την Κυριακη στις 8.... τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 3 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 3 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 3 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 3 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 3 215994


Κι η μπεμπα την ζηλεψε κι κοιμηθηκε απο τις 7 μεχρι τις 3το ξημερωμα..

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εντάξει. Όλα καλά μας είπε ο παιδορθοπεδικός. Είναι ένα ευλύγιστο παιδί. Δεν έχει χαλαρά ισχίά μόνο. Είναι όλοι οι σύνδεσμοι χαλαροί, αλλά γεροί και στην θέση τους. %ο ότι δεν σηκώνεται ακόμη δεν μας ανησυχεί. Κάθε παιδί έχει τους ρυ6θμούς του. Αυτή είχε και την προωρότητα. Θα την ξαναδει μόλις περπατήσει. Απλά η παιδίατρος όφειλε να μας το πει γιατί μπορεί να ήταν ασταθη τα ισχία οπότε να έπαιζε κάτι άλλο.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Εντάξει. Όλα καλά μας είπε ο παιδορθοπεδικός. Είναι ένα ευλύγιστο παιδί. Δεν έχει χαλαρά ισχίά μόνο. Είναι όλοι οι σύνδεσμοι χαλαροί, αλλά γεροί και στην θέση τους. %ο ότι δεν σηκώνεται ακόμη δεν μας ανησυχεί. Κάθε παιδί έχει τους ρυ6θμούς του. Αυτή είχε και την προωρότητα. Θα την ξαναδει μόλις περπατήσει. Απλά η παιδίατρος όφειλε να μας το πει γιατί μπορεί να ήταν ασταθη τα ισχία οπότε να έπαιζε κάτι άλλο.


μπράβο σας!
μικρούλα είναι πάντως για να έχει περπατήσει. δεν έχει χρονίσει καν.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι για περπάτημα μικρή είναι, αλλά έλεγα ότι θα έπρεπε ας πούμε να σηκώνεται. Έχει όμως ένα μήνα υπολοιπόμενη ανάπτυξη. Τί να κάνουμε? Να δούμε το άλλο τί φιντάνι θα βγεί!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Εντάξει. Όλα καλά μας είπε ο παιδορθοπεδικός. Είναι ένα ευλύγιστο παιδί. Δεν έχει χαλαρά ισχίά μόνο. Είναι όλοι οι σύνδεσμοι χαλαροί, αλλά γεροί και στην θέση τους. %ο ότι δεν σηκώνεται ακόμη δεν μας ανησυχεί. Κάθε παιδί έχει τους ρυ6θμούς του. Αυτή είχε και την προωρότητα. Θα την ξαναδει μόλις περπατήσει. Απλά η παιδίατρος όφειλε να μας το πει γιατί μπορεί να ήταν ασταθη τα ισχία οπότε να έπαιζε κάτι άλλο.

ματινα μου η δικη μου που δεν ειχε καμια προωροτητα και 11 μηνων μονο μπουσουλουσε.15 μηνων περπατησε!μη σε στεναχωρει αυτο!μια χαρα ειναι η κουκλιτσα σου!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Ναι για περπάτημα μικρή είναι, αλλά έλεγα ότι θα έπρεπε ας πούμε να σηκώνεται. Έχει όμως ένα μήνα υπολοιπόμενη ανάπτυξη. Τί να κάνουμε? Να δούμε το άλλο τί φιντάνι θα βγεί!


εσύ που έχεις ήδη 2 πιο μεγάλα θα έπρεπε να ξέρεις οτι το κάθενα έχει τους δικους του ρυθμούς. υπάρχουν παιδάκια που περπάτησαν 8-9 μηνών και άλλα που πήγαν 18 μηνών για να σηκωθούν. τα ξέρεις, μη στα λέω
τελικά το επόμενο ματινάκι τι είναι;

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν πέταγε κανένα τσουτσουνι στον πέρηχο αλλά δεν μας άνοιγε και τα πόδια να δομε επιτέλους τί είναι στα σίγουρα! 17 Απριλίου Β επιπέδου! Εγώ θα έχω φάει τα λυσσακά μου μέχρι τότε! Έκλεισα έναν υπέρηχο ιδιωτικά να πάω να δω και μετά το μετάνοιωσα και δεν πήγα γιατί ήθελε 50 ευρώπουλα. Λέω ότι είναι, είναι και δεν αλλάζει. Οπότε υπομονή.

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Εντάξει. Όλα καλά μας είπε ο παιδορθοπεδικός. Είναι ένα ευλύγιστο παιδί. Δεν έχει χαλαρά ισχίά μόνο. Είναι όλοι οι σύνδεσμοι χαλαροί, αλλά γεροί και στην θέση τους. %ο ότι δεν σηκώνεται ακόμη δεν μας ανησυχεί. Κάθε παιδί έχει τους ρυ6θμούς του. Αυτή είχε και την προωρότητα. Θα την ξαναδει μόλις περπατήσει. Απλά η παιδίατρος όφειλε να μας το πει γιατί μπορεί να ήταν ασταθη τα ισχία οπότε να έπαιζε κάτι άλλο.

ματινα μου κι η κορη μου εχει χαλαρα ισχια. μας ειχε πει κι εμας η παιδιατρος να παμε σε παιδορθοπαιδικο. αυτος μας ειπε οτι μαλλον θα αργησει να περπατησει (οντως περπατησε 15 μηνων) αλλα κατα τα αλλα ολα οκ. ειναι πολυ ευλυγιστη παντως. θα γινουν μπαλερινες!!!
τωρα θελω να τον ρωτησω αν πρεπει να ξαναπαμε να την δει.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
mamamatina έγραψε:Εντάξει. Όλα καλά μας είπε ο παιδορθοπεδικός. Είναι ένα ευλύγιστο παιδί. Δεν έχει χαλαρά ισχίά μόνο. Είναι όλοι οι σύνδεσμοι χαλαροί, αλλά γεροί και στην θέση τους. %ο ότι δεν σηκώνεται ακόμη δεν μας ανησυχεί. Κάθε παιδί έχει τους ρυ6θμούς του. Αυτή είχε και την προωρότητα. Θα την ξαναδει μόλις περπατήσει. Απλά η παιδίατρος όφειλε να μας το πει γιατί μπορεί να ήταν ασταθη τα ισχία οπότε να έπαιζε κάτι άλλο.


ματινα μου η δικη μου που δεν ειχε καμια προωροτητα και 11 μηνων μονο μπουσουλουσε.15 μηνων περπατησε!μη σε στεναχωρει αυτο!μια χαρα ειναι η κουκλιτσα σου!!!

Χμμμμμ... την κόβω να περπατάει μόλις φέρω ο μωρό στο σπίτι. Πάντως για τις πεθερές που διάβασα στο άλλο θεματάκι, ο Γιώργος γύρησε την δεύτερη μέρα από ο μαιευτήριο και ενώ ήταν εδώ όλη μέρα η σκατόβλαχα δεν είχε μαγειρέψει και έβαλε μόνος του πατάτες στο φούρνο!!! Ευτ5υχώς τα παιδιά μου τα είχε η μάνα μου επάνω. Εννοείται ό5ι δεν πρόκειται να πατησει εδώ όταν γεννάω τάχα μου για βοήθειά. Μόνο επίσκεψη και άν...

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια καληνύχτα!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρι να μην χρειαζοτααν να σκεφτω αυτη τη στιγμη....

Διαβασα ενα αρθρο στο ιντερνετ...Κι σκεφτομαι καποιες στιγμες απο το παρελθον...
Κι ξαφνικα επεσα σε κατι φωτος που μ θυμησαν πολλα.............

Τελικα τι ειναι καλυτερο να θυμασαι το παρελθον η οχι???

Οπως λεει κ ενας στιχος ενος τραγουδιου της Πρωτοψαλτη:
Kαθε μελλον που αγγιζω,παντα βρισκω
παρελθον μπροστα μου....

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βαριεμαι....
Ποπη μου εμενα δεν με ενοχλει το παρελθον μου...Δε ξερω αλλα απο τοτε που εκανα τον Κωνσταντινο μου,σα να διαγραφηκαν τα περισσοτερα...

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Βαριεμαι....
Ποπη μου εμενα δεν με ενοχλει το παρελθον μου...Δε ξερω αλλα απο τοτε που εκανα τον Κωνσταντινο μου,σα να διαγραφηκαν τα περισσοτερα...



Καλα σαφως κι οταν κανεις παιδι αλλαζει ολη σου η ζωη προς το καλυτερο φυσικα.

Αλλα....Αλλα...Αυτο το αλλα μας εμεινε...Ουφ...
Να πατουσα ενα κουμπι να διαγραφα μερικα χρονια...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
tatijana έγραψε:Βαριεμαι....
Ποπη μου εμενα δεν με ενοχλει το παρελθον μου...Δε ξερω αλλα απο τοτε που εκανα τον Κωνσταντινο μου,σα να διαγραφηκαν τα περισσοτερα...



Καλα σαφως κι οταν κανεις παιδι αλλαζει ολη σου η ζωη προς το καλυτερο φυσικα.

Αλλα....Αλλα...Αυτο το αλλα μας εμεινε...Ουφ...
Να πατουσα ενα κουμπι να διαγραφα μερικα χρονια...

Μην τα σκεφτεσαι κουκλινι....Χεστα..Ελα σκεψου κατι ομορφο.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλλα απο την αλλη λεω αν ειχαν γινει αλλιως δν θα ειχα τη πενταμορφη οικογενεια οπου εχω..

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω πονοκέφαλο έχω ξυπνήσει απο τις 5 παρά και κοιτάω τα μαύρα σκοτάδια καλημερα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
mamamatina έγραψε:Εντάξει. Όλα καλά μας είπε ο παιδορθοπεδικός. Είναι ένα ευλύγιστο παιδί. Δεν έχει χαλαρά ισχίά μόνο. Είναι όλοι οι σύνδεσμοι χαλαροί, αλλά γεροί και στην θέση τους. %ο ότι δεν σηκώνεται ακόμη δεν μας ανησυχεί. Κάθε παιδί έχει τους ρυ6θμούς του. Αυτή είχε και την προωρότητα. Θα την ξαναδει μόλις περπατήσει. Απλά η παιδίατρος όφειλε να μας το πει γιατί μπορεί να ήταν ασταθη τα ισχία οπότε να έπαιζε κάτι άλλο.


ματινα μου η δικη μου που δεν ειχε καμια προωροτητα και 11 μηνων μονο μπουσουλουσε.15 μηνων περπατησε!μη σε στεναχωρει αυτο!μια χαρα ειναι η κουκλιτσα σου!!!

Χμμμμμ... την κόβω να περπατάει μόλις φέρω ο μωρό στο σπίτι. Πάντως για τις πεθερές που διάβασα στο άλλο θεματάκι, ο Γιώργος γύρησε την δεύτερη μέρα από ο μαιευτήριο και ενώ ήταν εδώ όλη μέρα η σκατόβλαχα δεν είχε μαγειρέψει και έβαλε μόνος του πατάτες στο φούρνο!!! Ευτ5υχώς τα παιδιά μου τα είχε η μάνα μου επάνω. Εννοείται ό5ι δεν πρόκειται να πατησει εδώ όταν γεννάω τάχα μου για βοήθειά. Μόνο επίσκεψη και άν...

ναι καλα ας κανει ονειρα!το τι της εχω μαζεμενο αυτη τη φορα δε μπορει να το φανταστει!τι να ερθει να κανει μωρε?αφου ηταν εδω με ειδε ανεβαζα στη σκαλα τα ψωνια και δε σηκωσε την κωλαρα της απο τον καναπε να βοηθησει λιγακι!αλλα ξεχασα με ειχε τιμωρια εκεινη τη μερα,ειχα κανει το τραγικο λαθος να βγω με συναδελφους σε ενα ταβερνακι για να κοψουμε την βασιλοπιτα μας και ενοχληθηκε η μανδαμ...........και ενω το εχει καταλαβει οτι τα εχω παρει ξυνεται να μου μιλαει πιο συχνα απο ποτε για να το παιζει καλη............κατσε και θα δεις τι εχει να γινει!


tatijana έγραψε:Έχω πονοκέφαλο έχω ξυπνήσει απο τις 5 παρά και κοιτάω τα μαύρα σκοτάδια καλημερα

τατιιιιιιιιιιιιιι καλημεραααααααααα!!!!!!!!!κι εγω απο τις 6παρα!εχω και τα ζουζουνια της κουμπαρας μου εδω και σε λιγο να ετοιμασω και τα δικα μου και να τα παω στα σχολεια τους!!!!!

οσο για το παρελθον ενταξει,οκ μας εκανε αυτο που ειμαστε δε σημαινει ομως πως περασαμε καλα ή πως θα θελαμε να το ξαναζησουμε! Wink

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα!!!!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 3 438696
Νυστάζω! Πάω να κάνω τίποτα να ξυπνήσω!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑΔΕΣ!!! ΤΑΤΙΑΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ !! Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις