Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
150 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 150 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

FILIO 83

FILIO 83
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...

ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ...
ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ...ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΠΟΥ ΑΠΟΜΕΝΕΙ...

ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ LAPTOP ΜΑΖΙ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙΣ ΟΤΙ ΟΙ ΒΡΩΜΟΧΑΛΚΙΔΙΚΙΩΤΕΣ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΟΛΟΙ ΚΩΔΙΚΟ...

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ...ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ???

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σου Φιλιώ!!!Τι ωραία που πήγατε βολτούλα!!!Εμείς λόγω οικονομικών δεν κουνηθήκαμε ιδιαίτερα!Δεν πειράζει!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 11 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΞΑΠΛΩΣΑ-ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΕΡΝΟΜΟΥΝ-ΚΑΙ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΜΑΣ....
ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ!!!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επεστρεψαν τα κοριτσια μου;Πως τα περασατε εσεις που πηγατε ταξιδακι;Εγω ειμαι εδω στην ρουτινα μου και με αυπνιες...Δεν ειχα πολλες αναγουλες σημερα και πετουσα.Ξεπορτισα κιολας το απογευμα και πηγα βολτα με την φιλες μου.Ανυπομονο να ξημερωσει και να τα πουμε κοριτσαρες

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα σε ολες.Σημερα εχω πολυ τρεξιμο.Εχω 3-4 ωρες δουλεια μετα θα παω να παρω τις αιμοτολογικες εξετασεις και κατευθειαν στο σπιτι για δουλειες

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσακια μου!!!! τι κανετε?? ελπιζω ολες τελεια!!!!

φιλιω μου...κ εγω με τη σειρα μου να σου πω οτι λυπαμαι πολυ...αλλα το εχεις παρει ακριβως οπως πρεπει....ετσι δεν σε φοβαμαι...φαινεσαι δυνατη...μπραβο σου κοριτσι μου!!!

εβη μου μπραβο για τα αποτελεσματα σου!!! πολυ χαιρομαι...ευχομαι να συνεχισει ετσι τελεια κ οοοολη η υπολοιπη εγκυμοσυνη σου!!!!μπραβο!ειναι τελειος αυτος ο υπερηχος...φοβερη εμπειρια!!!!

ζοεκοπα μου...πωωωω πακετο....καλοκαιριατικα τον βλακα...!!!!! να του την πεις...αλλα μην συγχιζεσαι...δεν αξιζει να ταραξεις το μικρουλι σου για αυτον τον χαζο...

αλικη μου.. απο οτι βλεπω απο τις ημερομηνιες των κοριτσιων...μαλλον θα ειμαι απο τις πρωτες που θα βοιωσω το θαυμα του τοκετου....!! Very Happy ...εσυ ειδες κ εξωγκωματακια???? αληθεια???? πωπω...μπραβο κοριτσακι μου!!!! εγω την νοιωθω που κ που...αλλα κανει ελαφριες κινησεις η μικρουλα μου....κανα δυο φορες την εχω νοιωσει καπως ποιο εντονα...!

γενικοτερα οποτε την νοιωθω....τρελαινομαι απο χαρα!!!!

αληθεια κοριτσια εσεις βαζετε τιποτα για ραγαδες κ τετοια πραγματα?????

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερααααααααααα
Ειναι κανεις εδω?

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα μαρκελλα!! καλα εισαι??

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα barbie. καλα ειμαι εσυ?

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλα ειμαι κ εγω...! εχω πεσει με τα μουτρα στο ιντερνετ...προς ανευρεση καροτσιου!!! εχεις καμια ιδεα???

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσια, τι κανετε??? Εμεις ειχαμε ένα τρελο τριήμερο, τελικά ήρθε ο νερουλας, εφτιαξε το σωλήνα και μας εβαλε και προστιμο 100€ γιατι λεει πειραξαμε το ρολοι (ναι κυριε, το ανοιξαμε για να δουμε αν μπορουμε να το φτιαξουμε!!!), παλι καλα που δεν μας εκοψε και το νερο τελειως!!! Οσο ήταν αυτος στην αυλη, με τον αντρα μου, εγω ήμουν στο σπιτι και κρατιομουν να μη βγω εξω και χυμηξω!!!! (να πω τωρα τιποτα για τουςς κ*λ@χαλκιδικιωτες ή όχι???) anyway τις υπολοιπες δυο μερες.... καθαριζαμε, φανταζεστε τι γινοταν, μετα απο 10 μερες χωρις νερο....
Το μωρο δεν το πολυκαταλαβαινω τωρα, ίσως γιατι δεν προλαβαινω, τρέχω και με τον Θανούλη) αλλα δεν θα αργήσει να μας δειξει τη παρουσια του!!! Στις 12/6 θα παμε στο γιατρο και ελπιζω να μας κανει τη χαρη και να μας δειξει αν ειναι αγορακι ή κοριτσακι για να παρω αλλη μια συρταριερα και να ετοιμασω τα ρουχαλακια του. Καλα λενε οτι την πρωτη εγκυμοσυνη την απολαμβανεις πιο πολυ και στη δευτερη εισαι πιο.... χαλλλλλαααααρααα που λεμε και εμεις οι θεσσαλονικεις!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 22 215994
@ barbie αρχισες να βγαζεις ραγαδες?? εμενα ανοιγουν οι παλιες, της προηγουμενης εγκυμοσυνης. επειδη ειναι η πρωτη σου εγκυμοσυνη, φροντιζε να ενυδατωνεις καλα την κοιλιτσα σου με κρεμουλα, εγω δεν το εκανα τοτε γιατι ζεσταινομουν πολυ (ημουν εγκυος παλι καλοκαιρι) και εχω ραγαδες παντου!!! στη κοιλια στα ποδια, στη μεση, στα χερια.... εχω ακουσει οτι καλη δουλεια κανει το αμυγδαλελαιο και ειναι σε πολυ καλη τιμη.

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
barbie! έγραψε:καλα ειμαι κ εγω...! εχω πεσει με τα μουτρα στο ιντερνετ...προς ανευρεση καροτσιου!!! εχεις καμια ιδεα???

Εμεις εχουμε το καροτσι της chicco. ειναι πολυ βολικο, οταν κλεινει δεν πιανει πολυ χωρο (σε σχεση με οοοοολα τα αλλα καροτσια), ειναι ελαφρυ και στριβει πολυ ευκολα και δεν ειναι τεραστιο και μια χαρα ανετο ειναι το μωρο, ιδανικο για την πολη. Εχουμε παει παντου με αυτο και μας βολευει πολυ!!! και ειναι πολυ οικονομικο γυρο στα 120€. Περιεχει και ποδοσακο.
Γενικα επειδη εχω μιλησει με ολες τις μαμαδοφιλες μου, που ειχαν παρει τα τεραστια και πανακριβα καροτσια, τελικα μετα απο λιγο καιρο πηραν αυτο το καροτσακι γιατι τα αλλα δε βολευουν καθολου. εγω ημουν τυχερη, μου το εδωσε η αδερφη μου σχεδον αχρησιμοποιητό.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια! Αγχώθηκα λίγο!Τι ακριβώς σημβαίνει με τις ραγάδες? Από πότε πρέπει να βάζουμε κρέμες?Εγώ στην 13η εβδομάδα είμαι! Κάτι έχει αρχίσει να φαίνεται σαν κοιλίτσα, αλλά μήπως πρέπει να κάνω κάτι? Φιλάκια!

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλωστην!! καλημερα zoekopa!! μπραβο..χαιρομαι που επιτελους τελειωσατε κ με το θεμα του νερου....τωρα για το προστιμο...τι να πω...ελεος!!!!!!
ραγαδες δεν εχω ακομη...αλλα δεν θελω να βγαλω...γιαυτο προσπαθω να βρω λυσεις απο τωρα που ειναι νωρις...μπαααας κ το προλαβω....!! κ εγω δεν τις μπορω τις κρεμες καλοκαιριατικα....αλλα τι να κανω.....λεω μηπως κ δεν βγαλω παρα πολλες μεχρι το τελος...αν κ εχω ακουσει οτι αν ειναι να βγαλεις...οοοτι κ να κανεις...θα βγαλεις....αλλα λεμε τωρα...θα κανω μια προσπαθεια!!! αμυγδαλελαιο εε?? θα το δοκιμασω!!
για το καροτσι..θα το ψαξω να το δω......πολυ καλη η τιμη του οντως!!!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
barbie, δεν μπορω να σε βοηθησω ιδιαιτερα σχετικα με καροτσια. εγω εχω ηδη απο την πρωτη μου κορη 4 καροτσια παρακαλω! 2 μεγαλα κανονικα (ιδια μεταξυ τους) και 2 καλοκαιρινα (ιδια επισης). τα δυο τα εχω εδω και τα δυο στην κρητη τα εχει η πεθερα μου (τα ειχε αγορασει για να μην κουβαλαμε). οποτε οπως καταλαβαινεις... δεν θα χρειαστω αλλο και δεν εχω ασχοληθει. ξερω καποιον ομως στην αθηνα που ηταν παλιος συνεργατης του Λητω και τα τελευταια χρονια εχει ανοιξει δικο του μαγαζι και εχει καλες τιμες. αν σε ενδιαφερει μπορω να ψαξω να βρω που ειναι γιατι δεν θυμαμαι καλα.

παιδιαααααα
για τις ραγαδες μην εχετε αγχος. αν ειναι να βγουν θα βγουν οτι και να κανεις. ξερω γυναικες που εβαζαν τα παντα και γεμισαν ραγαδες και ξερω αλλες (ΕΓΩ πρωτη και καλυτερη!) που χωρις κρεμες και ελαια δεν εβγαλαν τιποτα. ΤΥΧΗ.....

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
barbie! έγραψε:καλωστην!! καλημερα zoekopa!! μπραβο..χαιρομαι που επιτελους τελειωσατε κ με το θεμα του νερου....τωρα για το προστιμο...τι να πω...ελεος!!!!!!
ραγαδες δεν εχω ακομη...αλλα δεν θελω να βγαλω...γιαυτο προσπαθω να βρω λυσεις απο τωρα που ειναι νωρις...μπαααας κ το προλαβω....!! κ εγω δεν τις μπορω τις κρεμες καλοκαιριατικα....αλλα τι να κανω.....λεω μηπως κ δεν βγαλω παρα πολλες μεχρι το τελος...αν κ εχω ακουσει οτι αν ειναι να βγαλεις...οοοτι κ να κανεις...θα βγαλεις....αλλα λεμε τωρα...θα κανω μια προσπαθεια!!! αμυγδαλελαιο εε?? θα το δοκιμασω!!
για το καροτσι..θα το ψαξω να το δω......πολυ καλη η τιμη του οντως!!!!!
Η αληθεια ειναι οτι αν ειναι να βγαλεις ραγαδες, θα βγαλεις, το δερμα μας ευθυνεται για αυτο, απλα αν το ενυδατωνεις, θα βγουν λιγοτερες.. Υπαρχουν και πολλες κρεμες του εμποριου για τις ραγαδες, αλλα εχουν πολυ λιγα ml και ειναι ακριβουτσικες. ασε που τελειωνουν και γρηγορα που να προλαβεις να πρωτοπασαλιφθεις!!!! Very Happy εγω προς το παρων οοοοοοοοποτε το θυμιθω βαζω nivea, την απλη γιατι εχω τη μεγαλη συσκευασια. αλλα ρε κοριτσια, πως να βαλεις τις κρεμες καλοκαιριατικα?? εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη υπεφερα απ'τη ζεστη και πρωι και απογευμα ημουν στη θαλασσα( ευτυχως μενουμε κοντα στη θαλασσα) τις υπολοιπες ωρες, ημουν απλως στην μπανιερα.

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σε ευχαριστω πολυ...αλλα μην σε βαζω σε κοπο...ψαξε ψαξε...κατι θα βρω!!! γιατι εχεις κ καλοκαιρινα κ χειμωνιατικα???? υπαρχει τετοια διαφοροποιηση?????? δεν το ηξερα!!!! οσο για τις ραγαδες...εχεις δικιο..ετσι ειναι....

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:barbie, δεν μπορω να σε βοηθησω ιδιαιτερα σχετικα με καροτσια. εγω εχω ηδη απο την πρωτη μου κορη 4 καροτσια παρακαλω! 2 μεγαλα κανονικα (ιδια μεταξυ τους) και 2 καλοκαιρινα (ιδια επισης). τα δυο τα εχω εδω και τα δυο στην κρητη τα εχει η πεθερα μου (τα ειχε αγορασει για να μην κουβαλαμε). οποτε οπως καταλαβαινεις... δεν θα χρειαστω αλλο και δεν εχω ασχοληθει. ξερω καποιον ομως στην αθηνα που ηταν παλιος συνεργατης του Λητω και τα τελευταια χρονια εχει ανοιξει δικο του μαγαζι και εχει καλες τιμες. αν σε ενδιαφερει μπορω να ψαξω να βρω που ειναι γιατι δεν θυμαμαι καλα.

παιδιαααααα
για τις ραγαδες μην εχετε αγχος. αν ειναι να βγουν θα βγουν οτι και να κανεις. ξερω γυναικες που εβαζαν τα παντα και γεμισαν ραγαδες και ξερω αλλες (ΕΓΩ πρωτη και καλυτερη!) που χωρις κρεμες και ελαια δεν εβγαλαν τιποτα. ΤΥΧΗ.....

τυχερη, να πω οτι σε ζηλευω??? ναι θα το πω!!! σε ζηλευω!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 22 215994

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zoekopa έγραψε:
barbie! έγραψε:καλωστην!! καλημερα zoekopa!! μπραβο..χαιρομαι που επιτελους τελειωσατε κ με το θεμα του νερου....τωρα για το προστιμο...τι να πω...ελεος!!!!!!
ραγαδες δεν εχω ακομη...αλλα δεν θελω να βγαλω...γιαυτο προσπαθω να βρω λυσεις απο τωρα που ειναι νωρις...μπαααας κ το προλαβω....!! κ εγω δεν τις μπορω τις κρεμες καλοκαιριατικα....αλλα τι να κανω.....λεω μηπως κ δεν βγαλω παρα πολλες μεχρι το τελος...αν κ εχω ακουσει οτι αν ειναι να βγαλεις...οοοτι κ να κανεις...θα βγαλεις....αλλα λεμε τωρα...θα κανω μια προσπαθεια!!! αμυγδαλελαιο εε?? θα το δοκιμασω!!
για το καροτσι..θα το ψαξω να το δω......πολυ καλη η τιμη του οντως!!!!!
Η αληθεια ειναι οτι αν ειναι να βγαλεις ραγαδες, θα βγαλεις, το δερμα μας ευθυνεται για αυτο, απλα αν το ενυδατωνεις, θα βγουν λιγοτερες.. Υπαρχουν και πολλες κρεμες του εμποριου για τις ραγαδες, αλλα εχουν πολυ λιγα ml και ειναι ακριβουτσικες. ασε που τελειωνουν και γρηγορα που να προλαβεις να πρωτοπασαλιφθεις!!!! Very Happy εγω προς το παρων οοοοοοοοποτε το θυμιθω βαζω nivea, την απλη γιατι εχω τη μεγαλη συσκευασια. αλλα ρε κοριτσια, πως να βαλεις τις κρεμες καλοκαιριατικα?? εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη υπεφερα απ'τη ζεστη και πρωι και απογευμα ημουν στη θαλασσα( ευτυχως μενουμε κοντα στη θαλασσα) τις υπολοιπες ωρες, ημουν απλως στην μπανιερα.


για τις ραγαδες εχεις απολυτο δικιο..ετσι ειναι...!! κοντα στην θαλασσα....πωωωω εγω τωρα ζηλευω εσενα!!!!!!!!! μπραβο....!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
barbie, καλοκαιρινα ειναι κατι καροτσακια πολυ ελαφρια της chicco πχ που ειναι και οικονομικα. ειναι τα πιο απλα, μικρα και ελαφρια, σαν αυτα που ειχαν παλια οι μαμαδες μας. με την ομπρελιτσα. τα αλλα ειναι αυτα τα μεγαλα με 500 θηκες, ναυλον, και να για τον ηλιο και να για τα ποδια και να για τη βροχη. χαχαχαχα

βλακειες, ισα για να πληρωνουμε ολη την ωρα

zoekopa, μπορει τωρα στη δευτερη εγκυμοσυνη μου να βγαλω και γω, θα δειξει..

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:barbie, καλοκαιρινα ειναι κατι καροτσακια πολυ ελαφρια της chicco πχ που ειναι και οικονομικα. ειναι τα πιο απλα, μικρα και ελαφρια, σαν αυτα που ειχαν παλια οι μαμαδες μας. με την ομπρελιτσα. τα αλλα ειναι αυτα τα μεγαλα με 500 θηκες, ναυλον, και να για τον ηλιο και να για τα ποδια και να για τη βροχη. χαχαχαχα

βλακειες, ισα για να πληρωνουμε ολη την ωρα

zoekopa, μπορει τωρα στη δευτερη εγκυμοσυνη μου να βγαλω και γω, θα δειξει..


καταλαβα.....κ ειναι απαραιτητο...να παρω κ τα δυο...?? εγω ελεγα να παρω πολυκαροτσι...αυτα που ειναι 3 σε 1......αν τελικα το παρω....θα πρεπει να παρω κ τετοιο που λες????

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
barbie! έγραψε:
markella_p έγραψε:barbie, καλοκαιρινα ειναι κατι καροτσακια πολυ ελαφρια της chicco πχ που ειναι και οικονομικα. ειναι τα πιο απλα, μικρα και ελαφρια, σαν αυτα που ειχαν παλια οι μαμαδες μας. με την ομπρελιτσα. τα αλλα ειναι αυτα τα μεγαλα με 500 θηκες, ναυλον, και να για τον ηλιο και να για τα ποδια και να για τη βροχη. χαχαχαχα

βλακειες, ισα για να πληρωνουμε ολη την ωρα

zoekopa, μπορει τωρα στη δευτερη εγκυμοσυνη μου να βγαλω και γω, θα δειξει..


καταλαβα.....κ ειναι απαραιτητο...να παρω κ τα δυο...?? εγω ελεγα να παρω πολυκαροτσι...αυτα που ειναι 3 σε 1......αν τελικα το παρω....θα πρεπει να παρω κ τετοιο που λες????
θα σου προτεινα να μην επαιρνες τετοιο καροτσι, δεν ειναι πολυ βολικα, αλλα για να εισαι και εσυ καλυμενη και σιγουρη ρωτα και αλλες μανουλες.

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:barbie, καλοκαιρινα ειναι κατι καροτσακια πολυ ελαφρια της chicco πχ που ειναι και οικονομικα. ειναι τα πιο απλα, μικρα και ελαφρια, σαν αυτα που ειχαν παλια οι μαμαδες μας. με την ομπρελιτσα. τα αλλα ειναι αυτα τα μεγαλα με 500 θηκες, ναυλον, και να για τον ηλιο και να για τα ποδια και να για τη βροχη. χαχαχαχα

βλακειες, ισα για να πληρωνουμε ολη την ωρα

zoekopa, μπορει τωρα στη δευτερη εγκυμοσυνη μου να βγαλω και γω, θα δειξει..
μακαρι να μη βγαλεις!!!!! Very Happy

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απαραιτητο δεν ειναι σε καμμια περιπτωση. εμεις το πηραμε οταν ειχε μεγαλωσει λιγακι (δεν κανει για βρεφη) και το πηραμε για πιο δροσερο (ευαερο, ευηλιο, χαχαχα)

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zoekopa έγραψε:
barbie! έγραψε:
markella_p έγραψε:barbie, καλοκαιρινα ειναι κατι καροτσακια πολυ ελαφρια της chicco πχ που ειναι και οικονομικα. ειναι τα πιο απλα, μικρα και ελαφρια, σαν αυτα που ειχαν παλια οι μαμαδες μας. με την ομπρελιτσα. τα αλλα ειναι αυτα τα μεγαλα με 500 θηκες, ναυλον, και να για τον ηλιο και να για τα ποδια και να για τη βροχη. χαχαχαχα

βλακειες, ισα για να πληρωνουμε ολη την ωρα

zoekopa, μπορει τωρα στη δευτερη εγκυμοσυνη μου να βγαλω και γω, θα δειξει..


καταλαβα.....κ ειναι απαραιτητο...να παρω κ τα δυο...?? εγω ελεγα να παρω πολυκαροτσι...αυτα που ειναι 3 σε 1......αν τελικα το παρω....θα πρεπει να παρω κ τετοιο που λες????
θα σου προτεινα να μην επαιρνες τετοιο καροτσι, δεν ειναι πολυ βολικα, αλλα για να εισαι και εσυ καλυμενη και σιγουρη ρωτα και αλλες μανουλες.

μαλιστα...θα ρωτησω οπως λες κ αλλες μανουλες...γιατι ειναι κ πανακριβα γενικοτερα....απλα ειχα ακουσει οτι βολευουν περισσοτερο!!! θα κανω γκαλοπ...να δω αν ειναι πραγματικα...χιχιχι!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις