Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 24]

Mpiskotaki79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
trily συγνωμη αλλα οταν βλεπω οτι καποιος παει να με προσυλιτισει δεν θα απαντησω?
εσενα αν ερχοταν ολη την ωρα ενας ιεχοβας η ενας μουσουλμανος η βουδιστης στο σπιτι σου και σου ελεγε ποσο αγια ειναι τα μοσχαρια στο τελος δεν θα του απαντουσες αναλογως?
οκ μπραβο στο κοριτσι ειναι πολυ καλη χριστιανη εμεις δεν ειμαστε θα παμε στην κολαση τι να κανουμε... Twisted Evil

????????


Επισκέπτης
Ξεκινωντας απο το βασικο και αναφαιρετο δικαιωμα της ανεξιθρησκειας, αν και Χ.Ο , καταννοω οσους εχουν "παραπονα" και εχουν βαρεθει ολα οσα συμβαινουν με τους παπαδες, την εκκλησια κτλ

Ισως οπως ειπα και χτες, για εναν Ινδο να αξιζω να καω στην πυρα αφου τρωω μοσχαρι και συμφωνα μ εκεινον ειμαι αθεη, αν και στο δικο μου μυαλο δε χωραει να πιστευω ως θεο ενα ζωο

Δε με νοιαζει αν ο αλλος πιστευει στο χρυσο κριαρι, στο θεο της βροχης, στο Δια η στο Μωαμεθ.....περυσι στο νοσοκομειο ειχαμε μωαμεθανες κοπελες....ενα βραδυ λεω "ελατε να προσευχηθουμε κοριτσια ολες μαζι η καθεμια οπου πιστευει" Μια κυρια διπλα μου βγηκε εξαλλη απο το δωματιο γιατι το ειπα αυτο στις "Τουρκαλες".......μας εβρισε ολες και βγηκε---πολυ χριστιανικο!!!

Αλλα οφειλω να πω και κατι ακομα.... και το οτι τετοια θεματα ανοιγονται παντα σε μερες που για καποιους απο εμας ειναι Αγιες, με βαση το τι εμεις πιστευουμε ετσι? Κι αυτο δεν ειναι ωραιο.....

Καλη σας συνεχεια και Καλη Ανασταση

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mpiskotaki79 έγραψε:trily συγνωμη αλλα οταν βλεπω οτι καποιος παει να με προσυλιτισει δεν θα απαντησω?
εσενα αν ερχοταν ολη την ωρα ενας ιεχοβας η ενας μουσουλμανος στο σπιτι σου και σου ελεγε ποσο αγια ειναι τα μοσχαρια στο τελος δεν θα του απαντουσες αναλογως?
οκ μπραβο στο κοριτσι ειναι πολυ καλη χριστιανη εμεις δεν ειμαστε θα παμε στην κολαση τι να κανουμε... Twisted Evil

μπισκοτακι καταλαβαινω την αντιδραση εν μερει. και λεω εν μερει γιατι διακρινω μια αγανακτηση η οποια κατα την γνωμη μου παντα, ειναι περιττη. με την εννοια οτι ο καθενας εχει τις αποψεις του και πρεπει να μαθουμε να δεχομαστε την διαφορετικοτητα του αλλου.

η μπουμπουκιτσα καλα κανει και πιστευει στον Θεο οι πιο παλιες τις ξερουμε τις αποψεις της και προσωπικα δεν πιστευω οτι ανοιξε αυτο το ποστ για να προσηλυτισει καποιους στον Χριστιανισμο. προς Θεου δεν ειναι και παπας!
δεν την ξερω καν την κοπελα, ετσι? σαν εξωτερικος παρατηρητης τα λεω αυτα.

και αν εξαιρεσουμε αυτο που ειπε για την νενεν που και κατ'εμε ηταν τραβηγμενο, αν θυμαμαι καλα ουτε ειρωνευτηκε ουτε προσεβαλλε κανεναν.
ενω αυτη ακουσε τα χιλια μυρια.

απο την αλλη αν οντως καποιος ερχοταν και με επρηζε να θεοποιησω τα μοσχαρια σιγουρα θα τα επαιρνα στο κρανιο και θα του εβαζα φρενο.

και το ξαναλεω δεν παιρνω το μερος κανενος. ο καθενας εχει το δικαιωμα να λεει τις αποψεις του,ετσι? κι εφοσον εκτιθεται σε ενα φορουμ πρεπει να δεχεται και την απαντηση-αντιδραση. χωρις προσβολες ομως και ειρωνιες. αυτη ειναι η δικια μου γνωμη.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:
Mpiskotaki79 έγραψε:trily συγνωμη αλλα οταν βλεπω οτι καποιος παει να με προσυλιτισει δεν θα απαντησω?
εσενα αν ερχοταν ολη την ωρα ενας ιεχοβας η ενας μουσουλμανος στο σπιτι σου και σου ελεγε ποσο αγια ειναι τα μοσχαρια στο τελος δεν θα του απαντουσες αναλογως?
οκ μπραβο στο κοριτσι ειναι πολυ καλη χριστιανη εμεις δεν ειμαστε θα παμε στην κολαση τι να κανουμε... Twisted Evil

μπισκοτακι καταλαβαινω την αντιδραση εν μερει. και λεω εν μερει γιατι διακρινω μια αγανακτηση η οποια κατα την γνωμη μου παντα, ειναι περιττη. με την εννοια οτι ο καθενας εχει τις αποψεις του και πρεπει να μαθουμε να δεχομαστε την διαφορετικοτητα του αλλου.

η μπουμπουκιτσα καλα κανει και πιστευει στον Θεο οι πιο παλιες τις ξερουμε τις αποψεις της και προσωπικα δεν πιστευω οτι ανοιξε αυτο το ποστ για να προσηλυτισει καποιους στον Χριστιανισμο. προς Θεου δεν ειναι και παπας!
δεν την ξερω καν την κοπελα, ετσι? σαν εξωτερικος παρατηρητης τα λεω αυτα.

και αν εξαιρεσουμε αυτο που ειπε για την νενεν που και κατ'εμε ηταν τραβηγμενο, αν θυμαμαι καλα ουτε ειρωνευτηκε ουτε προσεβαλλε κανεναν.
ενω αυτη ακουσε τα χιλια μυρια.

απο την αλλη αν οντως καποιος ερχοταν και με επρηζε να θεοποιησω τα μοσχαρια σιγουρα θα τα επαιρνα στο κρανιο και θα του εβαζα φρενο.

και το ξαναλεω δεν παιρνω το μερος κανενος. ο καθενας εχει το δικαιωμα να λεει τις αποψεις του,ετσι? κι εφοσον εκτιθεται σε ενα φορουμ πρεπει να δεχεται και την απαντηση-αντιδραση. χωρις προσβολες ομως και ειρωνιες. αυτη ειναι η δικια μου γνωμη.


το τι ξερουμε τις αποψεις της μπουμπουκιτσας δεν σημαινει οτι δεν θα υπαρχει αντιλογος!!!!
και ο αντιλογος υπαρχει απο πολλες γιατι προκαλει.....
και αλλα κοριτσια εχουν την ιδια αποψη με τη μπουμπουκιτσα αλλα δεν προκαλουν!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αθηνα συμφωνω μαζι σου 100%. το εγραψα και προηγουμενως.
και ειναι και ωραιο να υπαρχει αντιλογος και πρεπει να υπαρχει. αλλα οταν ξεφευγει το θεμα, ε τοτε αλλαζει το πραγμα. και το θεμα ξεφυγε και απο τις δυο πλευρες.

????????


Επισκέπτης
μηπως να το σταματησουμε????

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:μηπως να το σταματησουμε????

τι εννοεις?? scratch

108Η τέλεια απόδειξη ότι ο Θεός υπάρχει  - - Σελίδα 5 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Απρ 07, 2012 12:29 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ειπε μονο αυτο για την νενεν.ειπε και για ολο το φορουμ περι θρησκευτικου γαμου με ειρωνικα γελακια!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαλλον εννοει οτι παρατραβηξε το θεμα. και δεν εχει κι αδικο.

????????


Επισκέπτης
εννοω αν δεν μπορουμε να σεβαστουμε η μια την αλλη δεν εχει νοημα η συζητηση

Mpiskotaki79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και να συμπληρωσω οτι οποια θεωρει πως ειναι αμαρτια να σηζηταει για τετοια<<μερες που ειναι>> απλα δεν συζηταει.
αν με χαλαει να μιλαω για κατι απλα δεν μιλαω γιαυτο.
το να μπαινεις εδω μεσα και να λες και να ξαναλες να μην μιλαμε γιαυτο<<μερες που ειναι>> συγνωμη αλλα αντιπροσωπευει την δικη σου αποψη.
την οποια δεν θα ακολουθησω απο τη στιγμη που βλεπω να προκαλουν τα πιστευω μου.
το θεμα το ανοιξε για οσες δεν πιστευουν.
αλλιως γιατι να χρειαζονται αποδειξη οσες πιστευουν?
αρα αφορα και εμενα και θα απανταω.
οποια νομιζει οτι αμαρτανει με το να μιλησει εδω μεσα,απλα δεν απαντα.

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε ποιον το λες αυτο μπισκοτακι?

????????


Επισκέπτης
Mpiskotaki79 έγραψε:και να συμπληρωσω οτι οποια θεωρει πως ειναι αμαρτια να σηζηταει για τετοια<<μερες που ειναι>> απλα δεν συζηταει.
αν με χαλαει να μιλαω για κατι απλα δεν μιλαω γιαυτο.
το να μπαινεις εδω μεσα και να λες και να ξαναλες να μην μιλαμε γιαυτο<<μερες που ειναι>> συγνωμη αλλα αντιπροσωπευει την δικη σου αποψη.
την οποια δεν θα ακολουθησω απο τη στιγμη που βλεπω να προκαλουν τα πιστευω μου.
το θεμα το ανοιξε για οσες δεν πιστευουν.
αλλιως γιατι να χρειαζονται αποδειξη οσες πιστευουν?
αρα αφορα και εμενα και θα απανταω.
οποια νομιζει οτι αμαρτανει με το να μιλησει εδω μεσα,απλα δεν απαντα.

γεια σου μπισκοτακι, μιλησα τοσο ομορφα κι ευγενικα, για την ακριβεια

"Αλλα οφειλω να πω και κατι ακομα.... και το οτι τετοια θεματα ανοιγονται παντα σε μερες που για καποιους απο εμας ειναι Αγιες, με βαση το τι εμεις πιστευουμε ετσι? Κι αυτο δεν ειναι ωραιο....."

δε νομιζω να σου επιτεθηκα οπως εσυ, οπως εσυ απαντας ελευθερα το ιδιο κανω κι εγω, σεβομαι τις αποψεις σου και σε παρακαλω το ιδιο να κανεις κι εσυ αν μπορεις

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:δεν ειπε μονο αυτο για την νενεν.ειπε και για ολο το φορουμ περι θρησκευτικου γαμου με ειρωνικα γελακια!


ειρωνικα γελακια δεν ηταν..
.το χαχα που εγραψα θα μπορουσε να το παρεξηγησει μονο η κοπελα που ρωτησε...γιατι σε αυτην ειπα οτι ειναι ατοπη η ερωτηση της...
ουσιαστικα υπερασπιστικα αυτες που λενε πως δεν πιστευουν και στην συνεχεια ειρωνευονται εμενα...με αυτο που ειπα ηθελα να δειξω πως τουλαχιστον εννοουν αυτα που λενε οτι δεν πιστευουν...και το αποδεικνυουν στη ζωη τους...
στο ειρωνικο το γυρισε για αλλη μια φορα η κατερινα που εβαλε το χαχα με ερωτηματικό..

αυτο που ειπα στην νενεν κακως το κρινετε γιατι το ''σου χαριστικε η ζωη ''ειναι μια εκφραση που χρησιμοποιει αρκετος κοσμος...

και εμενα οταν βγηκε το παιδι μου απο την θερμοκοιτιδα ετσι μου ειπαν...και ημουν και πρωτομανα ..και στεναχωρημενη ..και δεν το παρεξηγησα...
καθε φορα που ξεπερναμε ενα προβλημα υγειας αυτο συμβαινει...


και τελος αυτο με τους ιεχωβάδες δεν ιχυει...
το κειμενο δεν κανει προσηλυτισμό σε καμια θρησκεια...
καλλιστα θα το εβαζε και ενας ιαχωβας και ενας μουσουλμανος..και ενας καθολικος..και οποιος πιστευει γενικα...


οσοι θελαν να το παρεξηγησουν το κανανε χωρις να υπαρχει λογος...
καποιοι απλα δεν με πανε απο αλλα θεματα και ξεσπανε οποτεδηποτε...

λογικο δεν ειναι...

επισης δεν εβισα ποτε κανενα , ενω εγω προσωπικα ακουσα πολυ ασχημα πραγματα που απευθυνονταν σε εμενα προσωπικα...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
στο ειρωνικο το γυρισε για αλλη μια φορα η κατερινα που εβαλε το χαχα με ερωτηματικό..


μονο που μαλλον εισαι εμπαθης!!!!γιατι δεν σε ειρωνευτικε η Κατερινα....αλλη ηταν η πρωτη που σε "ειρωνευτικε".....


οσοι θελαν να το παρεξηγησουν το κανανε χωρις να υπαρχει λογος...
καποιοι απλα δεν με πανε απο αλλα θεματα και ξεσπανε οποτεδηποτε...

μαλλον εχεις μανια καταδιωξης.....δηλαδη σε οποιο θεμα γραφεις μπαινουν οι αλλοι και ξεσπανε??εαν γραψεις για μπιμπερο και πανες σε ειρωνευονται???μην τρελλαθω!!!!
μαλλον αντιδρουν στα θεματα που εχουν αντιθετη αποψη με εσενα!για την ακριβεια δεν αντιδρουν...λενε και αυτοι την αποψη τους!!!!


και οντως δεν εχεις βρισει κανενα καταμουτρα....βριζεις με το "γαντι"!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπουμπουκιτσα δεν εγραψες μονο στη Νενεν σου χαριστηκε η ζωη, εγραψες και το συμπερασμα, ο θεος σε βοηθησε ειτε το καταλαβαινεις ειτε οχι, αυτα ηταν τα λογια σου, αν ηταν δικη σου αποψη και ελεγες εγω πιστευω οτι ο θεος σε βοηθησε, οκ σεβαστο αν και παλι δεν μιλαμε σαν παραδειγμα για μια ασθενεια καποιου τριτου χωρις να μας εχεις δωσει το δικαιωμα ο ιδιος. Αυτο που γραφεις στο τελος ομως ειναι οτι θες να επιβαλεις την αποψη σου, αυτο δειχνει η τελευταια φραση και αυτο λυπαμαι αν σε ενοχλει αλλα δεν ειναι σωστο, αν κανω λαθος τοτε πολυ απλα κανεις λαθος διατυπωσεις σε αυτα που γραφεις και αλλα καταλαβαινουμε οποτε δεν φταινε οι αλλοι μετα! Μπορει και εγω να πιστευω οτι ο θεος μας βοηθα δεν ξερεις, αλλα δεν θα το διατυπωσω ετσι σε καποιον αλλον

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λουκ. ιη’ 10-14

Απίστευτη ομοιότητα όμως!!!!!!

????????


Επισκέπτης
Nena έγραψε:Λουκ. ιη’ 10-14

Απίστευτη ομοιότητα όμως!!!!!!



βαλε κι ενα λινκ βρε νενα δεν τα ξερουμε απ εξω.........

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.imconstantias.org.cy/634.html

το λινκ της Νενας....
μαλλον αυτη τη παραβολη την αγνοουν αυτοι που κανουν τους μεγαλους σταυρους,ολοι αυτοι οι τελειοι Χριστιανοι!!!!

????????


Επισκέπτης
athina24 έγραψε:http://www.imconstantias.org.cy/634.html

το λινκ της Νενας....
μαλλον αυτη τη παραβολη την αγνοουν αυτοι που κανουν τους μεγαλους σταυρους,ολοι αυτοι οι τελειοι Χριστιανοι!!!!



πολυ ωραια παραβολη οντως

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:
Nena έγραψε:Λουκ. ιη’ 10-14

Απίστευτη ομοιότητα όμως!!!!!!
βαλε κι ενα λινκ βρε νενα δεν τα ξερουμε απ εξω.........

Ουτε εγω καλε το ξερω απ'εξω Razz
Απλα ξερω την παραβολη. Και ειναι οδυνηρα επικαιρη...

????????


Επισκέπτης
εγω παλι απο χτες ηθελα να βαλω αυτο----υμνος της αγαπης

http://paroutsas.jmc.gr/project/religion/gospels/gsp%20(46).htm

και ευχομαι ολες, οτι και οπου κι αν πιστευετε, να εχετε αγαπη στη ζωη σας

Mpiskotaki79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
προσωπικα πιστευω οτι η αγαπη δεν χρειαζεται θρησκειες υμνους επαινους θεωριες.
η αγαπη βγαινει απο την ψυχη του καθενος ολοι την αισθανομαστε ο καθενας την εκφραζει διαφορετικα.
προσωπικα δεν πιστευω σε καλους και σε κακους χριστιανους αλλα σε καλους και κακους ανθρωπους.
μπορει καποιος αθεος να δινει ενα πιατο φαι στον απορο γειτονα του
μπορει καποιος χριστιανος να τον κοιταει με φθονο απλα.
μπορει και το αντιθετο.
για μενα αυτο μετραει.
τα προσωπια της θρησκειας δεν με ενδιαφερουν.

????????


Επισκέπτης
Mpiskotaki79 έγραψε:προσωπικα πιστευω οτι η αγαπη δεν χρειαζεται θρησκειες υμνους επαινους θεωριες.
η αγαπη βγαινει απο την ψυχη του καθενος ολοι την αισθανομαστε ο καθενας την εκφραζει διαφορετικα.
προσωπικα δεν πιστευω σε καλους και σε κακους χριστιανους αλλα σε καλους και κακους ανθρωπους.
μπορει καποιος αθεος να δινει ενα πιατο φαι στον απορο γειτονα του
μπορει καποιος χριστιανος να τον κοιταει με φθονο απλα.
μπορει και το αντιθετο.
για μενα αυτο μετραει.
τα προσωπια της θρησκειας δεν με ενδιαφερουν.

ακριβως ετσι ειναι!!!!!!!!!!εδω συμφωνουμε.........



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Σαβ Απρ 07, 2012 2:22 am, 1 φορά

????????


Επισκέπτης
[quote="Mpiskotaki79"]

..............δηλαδη ελεος αυτο εχει καταντησει ψυχωση,εμμονη,και μανια.
νομιζω οτι πρεπει να απευθυνθει σε καποιον ειδικο η κοπελα και να μην το παρει τοσο αψηφιστα ολο αυτο.
καλα κανει και πιστευει οκ δικαιωμα της αλλα με τοσο ζηλο ουτε ο ιωαννης ο βαπτιστης να ηταν............
εκτος και αν η ψυχωση αυτη εχει προχωρησει τοσο ωστε εχει δωσει τον ρολο του προφητου στον εαυτο της που θα σωσει την ανθρωποτητα..........quote]

με καθε σεβασμο στην προσωπικοτητα σου, αυτα τα λογια που ειπες για την κοπελα ειναι καπως ειρωνικα και εμφανως προσβλητικα, αγγιζουν την εξυβριση και εδω ειναι που δεν γινεται οχι επικοδομητικος, αλλα ουτε καν διαλογος........συγνωμη ειναι η γνωμη μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 24]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις