Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
21 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 21 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 39]

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
xristina_29 έγραψε:σας ευχαριστω για την δυναμη που μου δινετε αγαπουλες μου...μιλησε τωρα ο αντρας μου με τον γιατρο κ του ειπε να μην ανησυχει.πως θα ειναι διπλα του κ θα το θεραπευσουνε οπωςσηποτε.ευτυχως που το εντοπισε τωρα που ειναι νωρις...δεν θα μας εγκαταλειψει ο Θεος το πιστευω...κ εχω απολυτη εμπιστοσυνη στον γιατρο μου...μου εκανε καλο που σας μιλησα...τωρα νιωθω λιγακι πιο ηρεμη..πριν λιγο επαθα πανικο...

είναι η καλύτερη ψυχοθεραπεία το παρεάκι μας!!είναι αλήθεια!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 M059


κουκλιτσες μου θα παω να ξαπλώσω , γιατι δν με κρατούν τα μάτια μου!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 M038 θα μιλήσουμε αργότερα πάλι!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 M118Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 M118

καλη ξεκουραση ελλουκο μου... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 35468

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
xristina_29 έγραψε:σας ευχαριστω για την δυναμη που μου δινετε αγαπουλες μου...μιλησε τωρα ο αντρας μου με τον γιατρο κ του ειπε να μην ανησυχει.πως θα ειναι διπλα του κ θα το θεραπευσουνε οπωςσηποτε.ευτυχως που το εντοπισε τωρα που ειναι νωρις...δεν θα μας εγκαταλειψει ο Θεος το πιστευω...κ εχω απολυτη εμπιστοσυνη στον γιατρο μου...μου εκανε καλο που σας μιλησα...τωρα νιωθω λιγακι πιο ηρεμη..πριν λιγο επαθα πανικο...

είναι η καλύτερη ψυχοθεραπεία το παρεάκι μας!!είναι αλήθεια!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 M059


κουκλιτσες μου θα παω να ξαπλώσω , γιατι δν με κρατούν τα μάτια μου!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 M038 θα μιλήσουμε αργότερα πάλι!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 M118Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 M118

καλη ξεκουραση ελλη!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 417472

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σου ευχομαι χριστινακι να σου πανε ολα καλα..στις μερες μας πλεον ολα σχεδον θεραπευονται..θεληση να υπαρχει..θετικη σκεψη κ κυριως πιστη στο θεο κ συντομα θα εχετε ενα μωρακι στην αγκαλια σας..

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευη σε ευχαριστω πολυ για την συνταγη...ελπιζω να πετυχα το σωστο αποτελεσμα!!!!!!!!!!!!!!!!


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 070rl

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτη η συνταγη με τα τσουρεκια της ευης ποσα κομμτια βγαινουν...........?με το ζαχαρουχο λεω

kleio123

kleio123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γειά σας κούκλες !!! καλή μεγάλη εβδομάδα , καλή ανάσταση , και καλορίζικο το 28άρι !!!!!! εύχομαι όλες μας να έχουμε ευχάριστα απο δω και πέρα.......!!!

χριστινιώ μου , αν έγινε σύλληψη με αδύναμο υλικό , φαντάσου τώρα με τη θεραπεία τι έχει να γίνει...! Wink να σκέφτεσαι θετικά , να είσαι δεμένη με τον αντρούλη σου και όλα θα γίνουν όπως πρέπει !!! τελικά μου φαίνεται έχω δίκιο που πιστεύω οτι όλα γίνονται για καλό κι ας μη φαίνεται πάντα αμέσως...
είδες ? αν δε σου συνέβαινε αυτό τις προηγούμενες μέρες , ίσως να μην ανακαλύπτατε τόσο σύντομα αυτό το νέο δεδομένο... για καλό ήρθε η ταλαιπωρία αυτή , και θα βγει σε μεγαλύτερο καλό η όλη ιστορία !!! σύντομα θα κρατάτε στην αγκαλιτσα σας το μπεμπάκι σας !!! όλα καλά να πάνε κοπέλα μου , πίστη στο θεό , θετική σκέψη και αγάπη , και όοοοοολα θα γίνουν !!!

φιλάκια πολλάαααααα!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:αυτη η συνταγη με τα τσουρεκια της ευης ποσα κομμτια βγαινουν...........?με το ζαχαρουχο λεω


εμενα μου βγηκαν 3 κουλουρες και 5 κοτσιδες...σε μετριο μεγεθος προς μεγαλο...

να τα κανεις...ειναι πανευκολα και μοσχομυριζουν...μακαρι να μπορουσα να δοκιμασω!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γκρινιαρα έγραψε:ευη σε ευχαριστω πολυ για την συνταγη...ελπιζω να πετυχα το σωστο αποτελεσμα!!!!!!!!!!!!!!!!


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 070rl


χρυσοχερα μου τελειωσες κιολας!!!!!φαινονται καταπληκτικα....φαντασου στην γευση πως ειναι!!!!!!!!και του χρονου με υγεια να τα ξανακανεις!!!!!
εγω τωρα ξεκιναω τα κουλουρακια μου και αυριο τα τσουρεκια!!!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:ευη σε ευχαριστω πολυ για την συνταγη...ελπιζω να πετυχα το σωστο αποτελεσμα!!!!!!!!!!!!!!!!


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 070rl


μας κόλασες!και του χρόνου να είσαι γερή να τα ξαναφτιάξεις Smile

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loulou_29 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:ευη σε ευχαριστω πολυ για την συνταγη...ελπιζω να πετυχα το σωστο αποτελεσμα!!!!!!!!!!!!!!!!


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 070rl


χρυσοχερα μου τελειωσες κιολας!!!!!φαινονται καταπληκτικα....φαντασου στην γευση πως ειναι!!!!!!!!και του χρονου με υγεια να τα ξανακανεις!!!!!
εγω τωρα ξεκιναω τα κουλουρακια μου και αυριο τα τσουρεκια!!!!!

καλη επιτυχια και σε σενα!!!και του χρονου με υγεια και σπορακι!!!!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:ευη σε ευχαριστω πολυ για την συνταγη...ελπιζω να πετυχα το σωστο αποτελεσμα!!!!!!!!!!!!!!!!


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 070rl


μας κόλασες!και του χρόνου να είσαι γερή να τα ξαναφτιάξεις Smile

σε ευχαριστω...και του χρονου να'μαστε γερες...καλη ανασταση!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλοριζικο!Καλοριζικο!Μακαρι το καινουργιο θεματακι να γεμισει με καλα νεα!Με πολλα μωρακια, με πολλα φαγητακια και γλυκακια!

Ημουν σ/κ στο χωριο του αντρα μου και δεν ειχαμε ιντερνετ και μολις γυρισα κακουργες με τρελανατε στο διαβασμα!

Για οσες αναρωτιουνται ακολουθει τεντοπανο!!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασιλικη τον επομενο μηνα παλι!Σε αφηνει να πιασεις δουλεια και μετα να ερθει! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 262737

Σοφια τωρα που το ειδα ειναι πολυ αργα!Ναι κι εσυ αν θες πας στην εκκλησια βαγια (=δαφνη)!Λαρισα;μια χαρα! Respect Θα κατεβεις επιτελους!Οσο για το γιατρο εχεις δίκιο, ειναι πολυ σημαντικο να εχεις εναν σωστο επιστημονα διπλα σου!

Λεμονακι καταλαβαινω πολυ καλα οσα λες για τις εγκυμοσυνες και τα μωρακια γυρω σου!Απλα ξερω!Αντε δυνατα τωρα για τον επομενο μηνα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 35468

Γκρινιαρα κι εγω κοινωνησα για να μην τρεχω τη Μ.Βδομαδα γιατι θα εχω πολλες δουλειες και δε θελω να αγχωθω και γι αυτο!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 50Εμεις τη Βαγια αυτη τη βαζουμε στο εικοναστασι μας!Ευχαριστουμε για τη συνταγη!Καλα σου λεει η Ελλη γιατι σηκωνεις βαρη;Αν δεν δεις αιμα ακομα ελπιζουμε, ακους;Καλα εσεις δε χανετε ταινια για ταινια με πολεμο, στρατο κλπ;Ωραια τα μεγειρεματα σου!Η μελαχρινη σουπερ φαινεται!εγω κανω τη συνταγη της Βεφας και μου βγαινει πολυ καλη!Ωραια τα κουλουρια και το τσουρεκι!Αντε και του χρονου να εισαι καλα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 564595

Αντα σε διαβαζω πολυ ανεβασμενη και χαίρομαι!Στειλε ρεβυθια που τα λατρευω!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 415870

Αγαπη εισαι πολυ ερωτευμενη με τον Εκτορα διαβαζω!Χαχαχαχα!Κοριτσακι αδιαθετησες ε; Μη σκας!Τον επομενο μηνα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 35468 Τι χρωμα το βαψατε το παντζουρι;(ασχετο!).Τα αυγουλομωρακια δε συμμετεχουν στον διαγωνισμο!Μην κλέβεις! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 40746 Συγχαρητηρια για το διαγωνισμο!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 328109Μια γλυκα θα ειναι το παιδι σας!Χαχαχα!Ο τονος δεν ειναι νηστισιμος! Ευτυχως εμενα τα περισσοτερα τα τρωει, που να δεις τον αντρα της κουνιαδας μου!Τιποτα δεν τρωςι!Ε!τριψε του τα δοντια και πες του αμα κανουμε παιδι τι θα τρως;τι παρααδειγμα θα του δινεις;Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 41

Μαρια οσο παει αυτο το παιδι και σου μοιαζει περισσοτερο!Ιδιοι ειστε!Να τον χαιρεσαι!Χιλιοχρονος να ειναι!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 C50

Ευη πως τα περασατε με τους κουμπαρους;

Ελλη χαιρομαι που δε σκας για το τραπεζι!Το νυφικο οκ;Να χαιρεσαι αν και καθυστερημενα τον πεθερο σου!Χρονια του πολλα!οσο για τη δουλεια δεν μπορω να πω τιποτα αλλο εκτος απο Υπομονη! Rolling EyesΣημερα παντως παρατηρω μεγαλη ταυτιση ιδεων!Χαχαχα!Μη σκας για την Αλεκα!Τον επομενο μηνα να τσακιστει να μην ερθει!Αντε! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 315810

Αρτεμις τα περασες καλα στην κουνιαδα; Εκανες τιποτα ψωνια και για σενα ή μονο για τα βαφτιστήρια;Εδω χθες εριχνε χαλαζι! Mad !γκριζοπρασινα ματια εχεις;Μακαρι να τα παρει και το μπουμπουκι σας!Κοιτα εγω πιστευω πως ειναι καλο να υπαρχουν διαφορα θεματα στο φορουμ αρκει να γινεται μεσα στα ορια της ευπρέπειας!Αν δω ενα παραξενο θεμα επιλεγω να απεχω, οχι γιατι ανησυχω μη δε γινω αρεστη αλλα γιατι δε θελω να χαλαστω! Wink

Αννα το αλευρι το μαλακο απο οσο ξερω δεν κανει για τσουρεκια!Ρωτα και στον φουρνο αν δεν εχει το σουπερ!Εδω κοιμομαστε με κουβερτα και παπλωμα ακομα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 40746Κι εσυ αδιαθετησες;!Δεν πειραζει να χαρεις τον αντρουλη σου και παμε δυναμικα για τον επομενο μηνα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 90233

Εβελιν περαστικα στην μικρη της κουμπάρας σου!

Κλειω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 417472

Ειρηνη χαιρομαι που περασατε καλα στα γενεθλια!Ωραια ειναι να ερχεται τοσος κοσμος στο σπιτι!Καλα στον 8ο της ειπαν το σωστο φυλο; Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 606100 Παναγια μου!Αν δεν ειδε ο γιατρος το φυλο αναρωτιεμαι και ποσα άλλα μπορει να του διεφυγαν!Καλε τι ωραιο γιο που θα εχεις!Η συνταγη της Αργυρως με τα υλικα που δινει στην webtv βγαινει ενα αρκετα μεγαλο τσουρεκι!

Ματινα τα διαβασες ολα ρε θηριο;ποσα θεματα;Η ξαδερφη σου ειναι και κουμπαρα σου ή κάνω λαθος;Κοντα στο Βασιλικο ε; Οντως ειναι ωραια εκει!Εμενα μου αρεσει και η μπανανα σαν παραλια!Χαχαχα!Λιζαααααα ελα μπανανα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 40746Υπομονη με το σκυλακι, εγω δεν εχω αλλα εμπιστευομαι σε αυτα πολυ την Ελλη!Οσο για τα πεθερικα ολα εχουν τις παραξενιες τους!Αλλα τι να κανουμε;Οσο μπορουμε να συνυπαρχουμε ειρηνικα εχε καλως!Αν οχι ας μιλησουν λιγο και τα παιδια τους οπως παρατηρησε και η Ελλη.

chris27 μην στεναχωριεσαι!Συντομα θα περασουν οι μερες και σε λιγο θα ξαναξεκινησεις προσπαθειες!

Τατιανα περαστικα σας!Ελπιζω σημερα να ειστε καλυτερα!

Χριστινα φαινεται ωραιο τα φαγητο σου!Μην κανεις ετσι!Παρα την ποιοτητα του σπερματος του αντρα σου δεν ειχατε θεμα στη συλληψη!Οσο για τον σταφυλοκοκκο με θεραπεια ολα καλα θα πανε!

Αργυρω που χανεσαι καλε;αντε να σε δουμε κι εμεις λιγο.... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 315810

demmy29 καλη επιτυχια ευχομαι!Συντομα ενα Θετικό τεστ!! !Πολυ αξιοπιστο θεωρω το self clear αλλα τιποτα πιο σιγουρο απο μια χοριακη!Κι εγω φοβαμαι τις βελονες αλλα σε μια τετοια περιπτωση δεν το σκεφτομαι καθολου!

Λενακι ετσι κοριτσι μου!Τον αλλο μηνα δυνατα!Αυτο με το κινεζικο ημερολογιο το αμφισβητουν αρκετοι μπορω να πω!

Θοδωρα εχει εναν καιρο χαλια εδω ολο βρεχει και δεν μπορω να κανω ολα τα ψωνια μου κι ολες τις δουλειες μου! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 679259

Ευουλι πως τα περασατε στην εκδρομη;ολα καλα;

xrysaki! καλως ηρθες!Ναι το ξερω αυτο που λες και λενε πως ειναι πιο αυξημενες οι πιθανοτητες!Αλλα δεν ειναι τιποτα βεβαιο!

Λιανα θα περασουν αγαπημου ολα τα συμπτωματα σιγα σιγα!Υπομονη και επιμονη!Μας ελειψες!

dimitrav Συγχαρητηρια!Επιτελους ενα καλο νεο!Ευχομαι ολα να πανε καλα και συντομα να το κρατας αγκαλια σου! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 50580

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ιωαννα μου τι κανεις???μου ελειψες πολυ ζουζουνα μου!!!!

κι εμεις τα φετινα βαγια τα βαζουμε στο εικονοστασι και τα περσινα στο φαι Wink Wink Wink


ευχαριστω που σου αρεσαν οι λιχουδιες μου!!!!και του χρονου με υγεια...καλη ανασταση να εχουμε!!!

οσο για την αλεκα πιστευω πως θα ερθει λειαν συντομως...οποτε μετα το πασχα θα γινει χαμος... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 215994


χιχιχιχιχιχι!!!!!!

ελπιζω να περασατε καλα στο χωριο!!!κι εγω αυτη τη βδομαδα θα τρεχω σαν τον βεγγο...κι εχω κι ενα 5ωρο ταξιδι την μεγαλη πεμπτη...κουραστηκα ηδη...Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 45

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εσεις μου λειψατε κοριτσακια!!!!!

Καλα περασαμε γενικα εκτος απο το γεγονος οτι μου ειπε κατι πικροχολο ενας συγγενης του αντρα μου!

Σημερα εκανε κουλουρια η πεθερα μου και τη βοηθησα και τωρα μυριζω βουτυρο Καλο!!!

Κατσε να δεις πρωτα κανονικη ροη και μετα!

Το πηρες αποφαση να κατηφορισεις;;

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εχω καθολου ροη και αυτο που με προβληματιζει απο χθες ειναι οτι δεν εχω κανενα συμπτωμα 'η πονο...εχει πεσει νεκρικη σιγη... Laughing Laughing Laughing


ναι θα κατεβω κατω να μυρισω λιγο καλοκαιρι γιατι εδω χιονιζε σημερα!!!!


ααα!!!!μη δινεις σημασια σε τετοιους ανθρωπους...αντι να κοιταξουν την καμπουρα τους μιλανε κιολας!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ενω ξερει για την αποβολη μου λεει στο καφενειο μπροστα σε ολους βαγια εφερες τιποτα αλλο θα φερεις και με κοιταει στην κοιλια!!!!

Κοιτα να δεις αν θα αυξηθει η ροη!! Rolling Eyes

Ναι το διαβασα για το χιονι!!Παναγια μου!



xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια
Καλη Μεγάλη Εβδομάδα και Καλη Ανάσταση να έχουμε
Γκρινιαρα ωραία τα τσουρέκια και τα κουλουράκια σου,και του χρόνου να είσαι καλά να ξαναφυιαξεισ αν και εύχομαι να έχεις ένα μωρό άρα καθόλου χρόνο να κάνεις γλυκά!!!
Χριστινακι μην στεναχωριεσαι,χωρίς να ξέρω πολλά φαντάζομαι ότι αφού έγινε ήδη η σύλληψη θα ξαναγίνει,υπομονή θέλει και στήριξη ο ένας στον άλλο
Εύχομαι σε όλα τα κοριτσακια που περιμένουν αυτές τις μέρες να έχουν θετικά τεστάκια!!!
Ιωάννα κάνει δεν κάνει το μαλακό αλεύρι έχω ήδη κάνει ένα τσουρεκι και είναι στο φούρνο!!!!χαχα!!αν δεν τρώγεται τι να κάνουμε!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ενω ξερει για την αποβολη μου λεει στο καφενειο μπροστα σε ολους βαγια εφερες τιποτα αλλο θα φερεις και με κοιταει στην κοιλια!!!!

Κοιτα να δεις αν θα αυξηθει η ροη!! Rolling Eyes

Ναι το διαβασα για το χιονι!!Παναγια μου!




αχ!δεν τους αντεχω αυτους τους ανθρωπους...κι εμενα χθες "η δικια μου" μου λεει : αντε αντε το πασχα να μας πεις τα ευχαριστα...μην καθυστερεις...εγω ειμαι ηδη στον 4ο...βιασου...

μα καλα λογαριασμο θα δινουμε τι κανουμε???δεν μπορω την πιεση καθολου...

οταν θα ερθει η αλεκα εννοεις να ελεγξω την ποσοτητα της ροης???λες να εχω κατι???

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ειναι οτι δεν θα τρωγεται καλε!Μην απελπιζεσαι!Κι εγω δυσκολευομαι να βρω το αλευρι για τσουρεκια εδω και μου ειπαν οτι κατσαργηθηκε αλλα στην τιβι υπαρχει ακομα η διαφημιση του!
Καλη επιτυχια και καλυτερα να το δοκιμασεις αφου κρυωσει! Wink

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια
Καλη Μεγάλη Εβδομάδα και Καλη Ανάσταση να έχουμε
Γκρινιαρα ωραία τα τσουρέκια και τα κουλουράκια σου,και του χρόνου να είσαι καλά να ξαναφυιαξεισ αν και εύχομαι να έχεις ένα μωρό άρα καθόλου χρόνο να κάνεις γλυκά!!!
Χριστινακι μην στεναχωριεσαι,χωρίς να ξέρω πολλά φαντάζομαι ότι αφού έγινε ήδη η σύλληψη θα ξαναγίνει,υπομονή θέλει και στήριξη ο ένας στον άλλο
Εύχομαι σε όλα τα κοριτσακια που περιμένουν αυτές τις μέρες να έχουν θετικά τεστάκια!!!
Ιωάννα κάνει δεν κάνει το μαλακό αλεύρι έχω ήδη κάνει ένα τσουρεκι και είναι στο φούρνο!!!!χαχα!!αν δεν τρώγεται τι να κάνουμε!


σε ευχαριστω κι εσυ και του χρονου να εισαι καλα με ενα μπεμπακι στην αγκαλια και να μην προλαβεις να κανεις τσουρεκακια... Wink Wink Wink Wink

θα τα παρουμε ετοιμα!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κορίτσια μου!καταρχήν καλορίζικο και το #28!!μόνο ευχάριστα ν'ακούσουμε!!!

το 27 δεν μπόρεσα να το διαβάσω!!σήμερα ήμουν στους δρόμους όλη μέρα και τώρα με το ζόρι κρατιέμαι ξύπνια!οποτε σόρρυ κοριτσάκια μου που δεν θυμάμαι τπτ να σας σχολιάσω μια μια! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 417472

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Βασιλικη τον επομενο μηνα παλι!Σε αφηνει να πιασεις δουλεια και μετα να ερθει! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 262737

Σοφια τωρα που το ειδα ειναι πολυ αργα!Ναι κι εσυ αν θες πας στην εκκλησια βαγια (=δαφνη)!Λαρισα;μια χαρα! Respect Θα κατεβεις επιτελους!Οσο για το γιατρο εχεις δίκιο, ειναι πολυ σημαντικο να εχεις εναν σωστο επιστημονα διπλα σου!

Λεμονακι καταλαβαινω πολυ καλα οσα λες για τις εγκυμοσυνες και τα μωρακια γυρω σου!Απλα ξερω!Αντε δυνατα τωρα για τον επομενο μηνα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 35468

Γκρινιαρα κι εγω κοινωνησα για να μην τρεχω τη Μ.Βδομαδα γιατι θα εχω πολλες δουλειες και δε θελω να αγχωθω και γι αυτο!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 50Εμεις τη Βαγια αυτη τη βαζουμε στο εικοναστασι μας!Ευχαριστουμε για τη συνταγη!Καλα σου λεει η Ελλη γιατι σηκωνεις βαρη;Αν δεν δεις αιμα ακομα ελπιζουμε, ακους;Καλα εσεις δε χανετε ταινια για ταινια με πολεμο, στρατο κλπ;Ωραια τα μεγειρεματα σου!Η μελαχρινη σουπερ φαινεται!εγω κανω τη συνταγη της Βεφας και μου βγαινει πολυ καλη!Ωραια τα κουλουρια και το τσουρεκι!Αντε και του χρονου να εισαι καλα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 564595

Αντα σε διαβαζω πολυ ανεβασμενη και χαίρομαι!Στειλε ρεβυθια που τα λατρευω!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 415870

Αγαπη εισαι πολυ ερωτευμενη με τον Εκτορα διαβαζω!Χαχαχαχα!Κοριτσακι αδιαθετησες ε; Μη σκας!Τον επομενο μηνα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 35468 Τι χρωμα το βαψατε το παντζουρι;(ασχετο!).Τα αυγουλομωρακια δε συμμετεχουν στον διαγωνισμο!Μην κλέβεις! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 40746 Συγχαρητηρια για το διαγωνισμο!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 328109Μια γλυκα θα ειναι το παιδι σας!Χαχαχα!Ο τονος δεν ειναι νηστισιμος! Ευτυχως εμενα τα περισσοτερα τα τρωει, που να δεις τον αντρα της κουνιαδας μου!Τιποτα δεν τρωςι!Ε!τριψε του τα δοντια και πες του αμα κανουμε παιδι τι θα τρως;τι παρααδειγμα θα του δινεις;Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 41

Μαρια οσο παει αυτο το παιδι και σου μοιαζει περισσοτερο!Ιδιοι ειστε!Να τον χαιρεσαι!Χιλιοχρονος να ειναι!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 C50

Ευη πως τα περασατε με τους κουμπαρους;

Ελλη χαιρομαι που δε σκας για το τραπεζι!Το νυφικο οκ;Να χαιρεσαι αν και καθυστερημενα τον πεθερο σου!Χρονια του πολλα!οσο για τη δουλεια δεν μπορω να πω τιποτα αλλο εκτος απο Υπομονη! Rolling EyesΣημερα παντως παρατηρω μεγαλη ταυτιση ιδεων!Χαχαχα!Μη σκας για την Αλεκα!Τον επομενο μηνα να τσακιστει να μην ερθει!Αντε! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 315810

Αρτεμις τα περασες καλα στην κουνιαδα; Εκανες τιποτα ψωνια και για σενα ή μονο για τα βαφτιστήρια;Εδω χθες εριχνε χαλαζι! Mad !γκριζοπρασινα ματια εχεις;Μακαρι να τα παρει και το μπουμπουκι σας!Κοιτα εγω πιστευω πως ειναι καλο να υπαρχουν διαφορα θεματα στο φορουμ αρκει να γινεται μεσα στα ορια της ευπρέπειας!Αν δω ενα παραξενο θεμα επιλεγω να απεχω, οχι γιατι ανησυχω μη δε γινω αρεστη αλλα γιατι δε θελω να χαλαστω! Wink

Αννα το αλευρι το μαλακο απο οσο ξερω δεν κανει για τσουρεκια!Ρωτα και στον φουρνο αν δεν εχει το σουπερ!Εδω κοιμομαστε με κουβερτα και παπλωμα ακομα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 40746Κι εσυ αδιαθετησες;!Δεν πειραζει να χαρεις τον αντρουλη σου και παμε δυναμικα για τον επομενο μηνα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 90233

Εβελιν περαστικα στην μικρη της κουμπάρας σου!

Κλειω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 417472

Ειρηνη χαιρομαι που περασατε καλα στα γενεθλια!Ωραια ειναι να ερχεται τοσος κοσμος στο σπιτι!Καλα στον 8ο της ειπαν το σωστο φυλο; Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 606100 Παναγια μου!Αν δεν ειδε ο γιατρος το φυλο αναρωτιεμαι και ποσα άλλα μπορει να του διεφυγαν!Καλε τι ωραιο γιο που θα εχεις!Η συνταγη της Αργυρως με τα υλικα που δινει στην webtv βγαινει ενα αρκετα μεγαλο τσουρεκι!

Ματινα τα διαβασες ολα ρε θηριο;ποσα θεματα;Η ξαδερφη σου ειναι και κουμπαρα σου ή κάνω λαθος;Κοντα στο Βασιλικο ε; Οντως ειναι ωραια εκει!Εμενα μου αρεσει και η μπανανα σαν παραλια!Χαχαχα!Λιζαααααα ελα μπανανα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 40746Υπομονη με το σκυλακι, εγω δεν εχω αλλα εμπιστευομαι σε αυτα πολυ την Ελλη!Οσο για τα πεθερικα ολα εχουν τις παραξενιες τους!Αλλα τι να κανουμε;Οσο μπορουμε να συνυπαρχουμε ειρηνικα εχε καλως!Αν οχι ας μιλησουν λιγο και τα παιδια τους οπως παρατηρησε και η Ελλη.

chris27 μην στεναχωριεσαι!Συντομα θα περασουν οι μερες και σε λιγο θα ξαναξεκινησεις προσπαθειες!

Τατιανα περαστικα σας!Ελπιζω σημερα να ειστε καλυτερα!

Χριστινα φαινεται ωραιο τα φαγητο σου!Μην κανεις ετσι!Παρα την ποιοτητα του σπερματος του αντρα σου δεν ειχατε θεμα στη συλληψη!Οσο για τον σταφυλοκοκκο με θεραπεια ολα καλα θα πανε!

Αργυρω που χανεσαι καλε;αντε να σε δουμε κι εμεις λιγο.... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 315810

demmy29 καλη επιτυχια ευχομαι!Συντομα ενα Θετικό τεστ!! !Πολυ αξιοπιστο θεωρω το self clear αλλα τιποτα πιο σιγουρο απο μια χοριακη!Κι εγω φοβαμαι τις βελονες αλλα σε μια τετοια περιπτωση δεν το σκεφτομαι καθολου!

Λενακι ετσι κοριτσι μου!Τον αλλο μηνα δυνατα!Αυτο με το κινεζικο ημερολογιο το αμφισβητουν αρκετοι μπορω να πω!

Θοδωρα εχει εναν καιρο χαλια εδω ολο βρεχει και δεν μπορω να κανω ολα τα ψωνια μου κι ολες τις δουλειες μου! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 679259

Ευουλι πως τα περασατε στην εκδρομη;ολα καλα;

xrysaki! καλως ηρθες!Ναι το ξερω αυτο που λες και λενε πως ειναι πιο αυξημενες οι πιθανοτητες!Αλλα δεν ειναι τιποτα βεβαιο!

Λιανα θα περασουν αγαπημου ολα τα συμπτωματα σιγα σιγα!Υπομονη και επιμονη!Μας ελειψες!

dimitrav Συγχαρητηρια!Επιτελους ενα καλο νεο!Ευχομαι ολα να πανε καλα και συντομα να το κρατας αγκαλια σου! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 4 50580
τι κανεις ιωαννα μου.......τπτ απολυτωσ για μενα......ο αντρας μου εχει γκριζοπρασινα ματια...........

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
αχ!δεν τους αντεχω αυτους τους ανθρωπους...κι εμενα χθες "η δικια μου" μου λεει : αντε αντε το πασχα να μας πεις τα ευχαριστα...μην καθυστερεις...εγω ειμαι ηδη στον 4ο...βιασου...

μα καλα λογαριασμο θα δινουμε τι κανουμε???δεν μπορω την πιεση καθολου...

οταν θα ερθει η αλεκα εννοεις να ελεγξω την ποσοτητα της ροης???λες να εχω κατι???

Δε λεω οτι εχεις και απλα αναρωτιεμαι κι εγω ειναι λιγο το αιμα ή εχεις κανονικη ροη;Μηπως ειναι εγκυμοσυνη!

Να βιαστεις για ποιο λογο ρωτα την;

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ειμαι τελειως τρελη.......εκανα το ζυμαρι για τα τσουρεκια τωρα...και πρεπει να περιμενω.καλες 12 θα με παρει..αχ ετσι κανω παντα αμα με μπει κατι στο μυαλο σονι κ ντε πρεπει ν το κανω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις