Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
179 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 179 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Astarte

Astarte
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!

Με έχει πιάσει ψιλοπανικός για τους πόνους Shocked
Πώς να είναι άραγε; ΠΡΕΠΕΙ να αντέξω γιατί θα γεννήσω σπίτι!
Έχω κάνει βέβαια γιόγκες, αναπνοές, ανώδυνους και ότι βάζει ο νους σας, αλλά τώρα με έχει πιάσει τρομάρα!
Πόσες έχετε ζήσει αυτούς τους πόνους σε άλλο παιδάκι; Έχετε ακούσει τίποτα από φίλες / γνωστές;

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε οσες δεν γεννησαν δεν λεω ποτε για τους πονους ποσες φιλες με ρωτησαν ειναι καλυτερα να μην σου πουν στο κατω κατω εχει γυναικες που παν απλα πονεσαν οπως στην περιοδο εδω εχει τοσες που γεννησαν χωρις να ξερουν οτι εγγυμονουσαν σε 1 ωρα εσυ να σε θετικη εγω θα πω του γιατρου οτι και να γινει να μου κανει επισκληριδιο περισσοτερο φοβαμαι τα τυλιγμενα μωρα αυτο δεν μπορει ο γιατρος να το δει απο πριν δεν ειναι?η κορη μολις βγηκε εκανε κανενα εναμιση λεπτο να κλαψει και ηταν το χειροτερο της ζωης μου και δεν ηταν καν τυλιγμενη προκτες γεννησε μια φιλη μου Αγγλια και οταν γεννουσε ο γιατρος το ειδε χλωμο καταλαβε οτι ηταν τυλιγμενο και την ρωτουσε για καισαρικη πως γινετε αφου ηταν κατα την διαρκεια του τοκετου θα το βαζε μεσα?? τελικα την εκοψε ....ουφ αγχωνομαι παρα πολυ

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!!!!!!!τι κανετε??? καλη συνεργασια με το γιατρο κ τη μαια κ οι πονοι αντεχοντε!!!!

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="spyros3"]καλες δουλειες kdeli!!
περαστικα για το χερι κ τα δοντια...(ατιμος πονος)
να χαιρεσαι τον αντρα σιυ για αυριο.καλα να περασετε!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
GeorgiaSakis έγραψε:
kastoria έγραψε:γιατι σου την αλλαξε???
να σου την αλλαξει για νωριτερα το καταλαβαινω αλλα για αργοτερα δεν ειχα ξαναακουσει....

εγω ξερω για το Παπανικολαου εχω ενα τηλεφωνο αλλα δε βρισκω κανεναν, θα ξαναπαρω αυριο μηπως εχω καλυτερη τυχη!!


Δεν ξέρω γιατί μου την αλλαξε... Ρε συ όπου και να βάλω τελευταία ημερομηνία περιόδου μου βγάζει πητ 08/06. Αν βάλω ημ/νια σύλληψης (που μου την είπε ο γιατρός) μου βγάζει 09/06. Στην β επιπέδου γράφει πητ 08/06!!! Την άλλη Δευτέρα που θα πάω, θα τον ρωτήσω γιατί θα τρελαθω! Αγχωνομαι τόσο πολυ όσο περνάει ο καιρός...θέλω να παν ολΑ καλα και να ναι καλα η μπεμπούλα μου! Δεν είναι το θέμα οι 4-5 μερες, είναι μήπως είδε κάτι που θα καθυστέρηση να γεννησω; Τι να πω; Όλο τέτοια σκέφτομαι!

Αν βρεις άκρη με την δωρεά, πες μου κι εμένα. Με ενδιαφέρει.

Ηταν να παρω σημερα και ξεχασα!!!
Αχ βρε Γεωργια μου κι εγω τα ιδια θα σκεφτομουν μη στεναχωριεσαι κατι θα ξερει αυτος, ρωτα τον εσυ για να σου φυγει το αγχος!!!

Αυτο με το τυλιγμα με τρομαζει κι εμενα περισοτερο απόλα!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στον υπερηχο ο γιατρος βλεπει αν ειναι δεμενο το μωρο.καθε φορα που παω τον ρωταω κ ευτυχως ολα καλα μεχρι τωρα.ο γιος μου ηταν μια φορα στο λαιμο απτον 7ο μηνα.οταν γεννησα ηταν 2 φορες τυλιγμενος αλλα πηγαν ολα καλα με την βοηθεια του θεου κ γεννησα φυσ.
αν υπαρχει καποια επιπλοκη ή το μωρο δεν βγαινει αν ειναι δεμενο γινεται καισαρικη.
αν ειχε δει κατι ο γιατρος κοριτσια θα το χε πει μην ανησυχητε.!

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Astarte έγραψε:Καλημέρα!

Με έχει πιάσει ψιλοπανικός για τους πόνους Shocked
Πώς να είναι άραγε; ΠΡΕΠΕΙ να αντέξω γιατί θα γεννήσω σπίτι!
Έχω κάνει βέβαια γιόγκες, αναπνοές, ανώδυνους και ότι βάζει ο νους σας, αλλά τώρα με έχει πιάσει τρομάρα!
Πόσες έχετε ζήσει αυτούς τους πόνους σε άλλο παιδάκι; Έχετε ακούσει τίποτα από φίλες / γνωστές;

Astarte έχω μια γνωστή που γέννησε κ τα 5 παιδιά της στο σπίτι κ πήγαν όλα καλά. Δεν ξέρω για τους πόνους αλλά η κοπέλα για την οποία μιλάω είναι πολύ ήρεμος άνθρωπος...σίγουρα παίζει ρόλο κ ο χαρακτήρας σε τέτοιες καταστάσεις...

Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια. Αν θέλεις ψάξε να βρεις στο διαδίκτυο ένα ντοκιμαντέρ που λέγεται "το μωρό μου φτάνει". Αξίζει...

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια . γυρησα πριν 2 ωρες πηγα φιλαδελφεια να δω τα ανηψια μ 6 και ειμουν σπιτι . με το ζορι εφτασα μ το αστικο στ κτελ μετα πηρα ταξι δεν ενιωθα καλα . ζωηρεψε η μικρη ευτηχως .την τεταρτη εχω π μικρη ευτηχως παπαγεωργιου κ μετα εχω 31 αναπτυξη ν κανω

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalispera ki apo mena! eimai kalytera simera eftyxws! ki egw mpempa afto epatha xthes, piga me sygoinwnia sto maieftirio na dw to mpempaki k stin epistrofi mpika sto metro alla eniwtha oti me elouze kryos idrwtas k tha lypothymousa k katevika k pira taxi. ti einai i anaptyksi pou les?

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κ απι μενα κοριτσια τι κανετε?
εγω παλευω με τον γιο μου σημερα,εχει καταροη βηχα κ βλενα τοποιο βγαζει μονο με εμετο..
τι να πω..εχουμε ιστορικο βρογχιτιδας αλλα δοξα το θεο το καταπολεμαμε με εισπνοες πρωι βραδυ ενω σε αλλες περιπτωσεις καθε φορα καναμε εισαγωγη..θα περασει αλλα μεχρι τοτε θα τρεχω κ δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου.η μπεμπα μου προσπαθει να παει με τους ρυθμους του σπυρου αν κ την ζοριζει.
κ εγω εχω τασεις λυποθυμιας κοριτσια κ εχω λιωσει στη ζεστη..!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το ντομπλερ βρε κοριτσια ετσι λεγετε αναπτυξη εμβρυου κανουμε στον 3 μηνο . αστα ν πανε και η πιεση μ επεσε στο 75 δεν ξερω αν πρεπει ν ειναι τοσο η οχι

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perastika sto spyrako!!!

363 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 15 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Δευ Απρ 30, 2012 11:29 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εκανε καμια σας ραγαδες κοριτσια?βαζετε κρεμες και τετοια?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:εκανε καμια σας ραγαδες κοριτσια?βαζετε κρεμες και τετοια?
egw vazw amygdalelaio

365 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 15 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Δευ Απρ 30, 2012 11:43 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το αμυγδαλελαιο ειναι απλα για να κραταει ενυδατωμενο το δερμα η εχει και συστατικα για ραγαδες?

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Astarte έγραψε:Καλημέρα!

Με έχει πιάσει ψιλοπανικός για τους πόνους Shocked
Πώς να είναι άραγε; ΠΡΕΠΕΙ να αντέξω γιατί θα γεννήσω σπίτι!
Έχω κάνει βέβαια γιόγκες, αναπνοές, ανώδυνους και ότι βάζει ο νους σας, αλλά τώρα με έχει πιάσει τρομάρα!
Πόσες έχετε ζήσει αυτούς τους πόνους σε άλλο παιδάκι; Έχετε ακούσει τίποτα από φίλες / γνωστές;

Πόσο σε ζηλεύω! Ήθελα κι εγώ να γεννήσω σπίτι με μαία άλλα η μάνα μου μου λέει θέλεις να πεθάνω από το άγχος, κι επειδή πέρασε ένα ψιλοεγκεφαλικό πριν λιγα χρόνια είπα να της κανω το χατήρι....
Οι πόνοι είναι σαν δυνατοί πόνοι περιόδου... δυνατοί όμως... δεν είναι τόσο το μέγεθος του πόνου... άλλωστε με διαστολή 10 ο πόνος κρατάει ένα λεπτό , ένα λεπτό σταματάει, ένα λεπτό ξαναρχίζει κλπ. Πιο πολύ είναι η διάρκεια που επειδή πονάς κουράζεσαι και σου φαίνεται ο πόνος αβάσταχτος. Τουλάχιστο αυτό ένιωθα εγώ... Η κάθε γυναίκα έχει κι άλλη αντοχή. Πάντως οι αναπνοές βοηθάνε πάρα πολύ. Εγώ δεν έβγαλα κιχ στη γέννα μου λόγω των αναπνοών, με κράτησαν.
Εσύ που θα είσαι στο σπίτι θα έχεις την πολυτέλεια να περνάς τους πόνους είτε καθιστή, είτε ξαπλωμένη, είτε όρθια, είτε ακόμα μέσα στη μπανιέρα που είναι το καλύτερο. Θεωρώ πολύ καλύτερο να μπορείς να στέκεσαι παρά τους πόνους, σε συγκριση με το να είσαι καθηλωμένη σε ένα κρεβάτι και να σε σφάζει η μέση.
Θα έχεις θάρρος, αισιοδοξία, θα κάνεις μια προσευχούλα, θα συγκεντωθείς στο σώμα σου και στις αναπνοές σου και όλα θα πάνε καλά... Εγώ τουλάχιστο έτσι προτίθεμαι να περάσω εκείνη τη στιγμή που λόγω νοσοκομείου φυσικά θα με αποσπούν πάρα πολύ.

KRISTI 1 έγραψε:εκανε καμια σας ραγαδες κοριτσια?βαζετε κρεμες και τετοια?

Κριστι μου εγώ δεν έβγαλα ούτε στην πρώτη, ούτε και τώρα ίχνος ραγάδας, άλλα από όλα τα γιατροσόφια που έχω διαβάσει κατά καιρούς για τις ραγάδες νομίζω ότι το αμυγδαλέλαιο υπερτερεί. Από την άλλη είναι θέμα ελαστικότητας του δέρματος, εγώ δεν είχα ποτέ μου ραγάδες.

Τα υπόλοιπα γλυκά μου κοριτσάκια τι κάνουν? Βγάλαμε κι εμείς τα καλοκαιρινά, τα πλύναμε και τώρα που σας γράφω είμαι στο μπαλκόνι με σαγιοναρίτσα. Το μωρό εξακολουθεί να με ψοφάει στην κλωτσιά, χτες κοιμήθηκα στις 6 το πρωί γιατί μέχρι τις 5 στριφογυρνούσε... Η δε κοιλιά έχει τόση πλάκα... σα να πηγαίνει μόνη της απο δω κι απο κει... Φαντάζομαι όλες κάπως έτσι είμαστε ε? Προσπαθώ να κρατήσω αυτές τις στιγμές ζωντανές στο μυαλό μου, γιατί ξέρω ότι πολύ σύντομα θα τελειώσουν...

Αύριο θα πάμε να ψήσουμε με φιλικό ζευγάρι στην Αγία Κόρη, στον Όλυμπο.Εύχομαι όλες να περάσετε τέλεια με τα νινιά σας και τους αγαπηνμένους σας. Περαστικά σε όλους τους αρρωστούληδες.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:το αμυγδαλελαιο ειναι απλα για να κραταει ενυδατωμενο το δερμα η εχει και συστατικα για ραγαδες?
einai enydatiko. den kserw an dra eidika gia ragades

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσα μου εφτασες τις 50κατι βρε θηριο?? και η καστορια οπου να ναι γενναει!! πωπω!! θα χουμε τις πρωτες εμπειριες σε λιγο!!οντως ο καιρος αποψε ειναι σουπερ, καθησα κι εγω το απογευμα μπαλκονακι, εφαγα παγωτακι..τελεια!!(μη σχολιασετε το παγωτο επειδη ποναγε ο λαιμος μου, ομοιοπαθητικη κανω χαχαχχα!!)

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bebek6 έγραψε:Χρυσα μου εφτασες τις 50κατι βρε θηριο?? και η καστορια οπου να ναι γενναει!! πωπω!! θα χουμε τις πρωτες εμπειριες σε λιγο!!οντως ο καιρος αποψε ειναι σουπερ, καθησα κι εγω το απογευμα μπαλκονακι, εφαγα παγωτακι..τελεια!!(μη σχολιασετε το παγωτο επειδη ποναγε ο λαιμος μου, ομοιοπαθητικη κανω χαχαχχα!!)

Ο μπέμπης τις έφτασε! Εγώ αν μετρήσω με την ημερομηνία τελευταίας περιόδου, σήμερα κλείνω την 30η εβδομάδα...Εδώ και μήνες όμως άλλαξε η ΠΗΤ μας και πλέον μετράω με τον υπέρηχο, γιατί είναι στα ανώτατα όρια ανάπτυξης ο μικρός. Φαίνεται άλλωστε από την κοιλάρα....

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:
bebek6 έγραψε:Χρυσα μου εφτασες τις 50κατι βρε θηριο?? και η καστορια οπου να ναι γενναει!! πωπω!! θα χουμε τις πρωτες εμπειριες σε λιγο!!οντως ο καιρος αποψε ειναι σουπερ, καθησα κι εγω το απογευμα μπαλκονακι, εφαγα παγωτακι..τελεια!!(μη σχολιασετε το παγωτο επειδη ποναγε ο λαιμος μου, ομοιοπαθητικη κανω χαχαχχα!!)

Ο μπέμπης τις έφτασε! Εγώ αν μετρήσω με την ημερομηνία τελευταίας περιόδου, σήμερα κλείνω την 30η εβδομάδα...Εδώ και μήνες όμως άλλαξε η ΠΗΤ μας και πλέον μετράω με τον υπέρηχο, γιατί είναι στα ανώτατα όρια ανάπτυξης ο μικρός. Φαίνεται άλλωστε από την κοιλάρα....
χαχα!! φτου φτου! ξερει τι κανει το αγορι μας, να ξεκουρασει τη μανουλα θελει!
ο macgyver χαθηκε παλι!! η joannacuba θα χει δουλειες μαλλον!
καλα να περασετε κοριτσακια αυριο και καλο μηνα!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!!!!καλο μηνα!!!!τι κανετε???λετε να εχουμε γεννα αυτο το μηνα?????????

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κούκλες σήμερα ξύπνησα και ποναω παντού εκτός απο την κοιλια οι δουλειές έχτες με παιθαναν μάλλον δήλωσα όμως στον αντρουλι μου δεν ξανα κάνω δουλειές και μου είπε όκ θα τα κάνω εγω Smile
Ωραία μέρα σήμερα ποια θα φτιάξει στεφανακι;;;;
Σήμερα 33 βδομάδα άντε περνάνε ....

374 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 15 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τρι Μάης 01, 2012 12:10 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!τελεια μερα σημερα!σε ποια βδομαδα μπαινω στον 8 μηνα βρε κοριτσια?τωρα ειμαι 30 βδομαδων.η μηπως τον εκλεισα τον 7 μηνα?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera kai kalo mina kai apo mena!!! kristi mpes sto eimai mama, sto poso egkyos eimai panw panw.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις