Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
595 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 595 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 34]

551ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Αυγ 19, 2012 12:46 pm

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="raina"]
raina έγραψε:

Σοφία μου όλα καλά να σας πάνε με τη γαμοβάπτιση!Όσο αφορά στο προβληματάκι με τον μικρό μου κάνει εντύπωση που επηρεάζονται ψυχολογικά από τόσο μικρά...δοκίμασε να καταναλώνεις κι εσύ τροφές που βοηθάνε και περνάνε στο γάλα.Ξέρεις...κανένα συκαλάκι, δαμάσκηνα...τέτοια πράγματα. Τί να πω! Rolling Eyes
Εύχομαι να το ξεπεράσει γρήγορα και να μην τον πιάσει μαζεμένα στην βάπτιση χαχαχαχα! Φιλάκια και καλή συνέχεια!

Ευχαριστώ πολύ Ράινα μου!!!
Αυτές τις μέρες λίγο με τα Activia, λίγο με τα δαμάσκηνα, σύκα κ το χαμομήλι μου, κάνει! Χθες κ σήμερα δηλαδή, είμαστε κ στη βάση μας...κι εγώ πάντως δε φανταζόμουν ότι μπορούν να επηρεαστούν από τόσο μικρά! Τι να πω!
Τι κάνουν εσένα τα μικρά σου?

φιλάκιαααααααααααα

552ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Αυγ 20, 2012 11:51 pm

raina

raina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="buttonaki"]
raina έγραψε:
raina έγραψε:

Σοφία μου όλα καλά να σας πάνε με τη γαμοβάπτιση!Όσο αφορά στο προβληματάκι με τον μικρό μου κάνει εντύπωση που επηρεάζονται ψυχολογικά από τόσο μικρά...δοκίμασε να καταναλώνεις κι εσύ τροφές που βοηθάνε και περνάνε στο γάλα.Ξέρεις...κανένα συκαλάκι, δαμάσκηνα...τέτοια πράγματα. Τί να πω! Rolling Eyes
Εύχομαι να το ξεπεράσει γρήγορα και να μην τον πιάσει μαζεμένα στην βάπτιση χαχαχαχα! Φιλάκια και καλή συνέχεια!

Ευχαριστώ πολύ Ράινα μου!!!
Αυτές τις μέρες λίγο με τα Activia, λίγο με τα δαμάσκηνα, σύκα κ το χαμομήλι μου, κάνει! Χθες κ σήμερα δηλαδή, είμαστε κ στη βάση μας...κι εγώ πάντως δε φανταζόμουν ότι μπορούν να επηρεαστούν από τόσο μικρά! Τι να πω!
Τι κάνουν εσένα τα μικρά σου?

φιλάκιαααααααααααα

Τα μικρά μου...μεγαλώνουν επικίνδυνα! Ο μικρός έφτασε και ξεπέρασε τα 8 κιλά, ζωήρεψε πολύ, θέλει όλο αγκαλιές και φιλιά και μας έχει τρελάνει όλους με το γλυκό του χαμόγελο και την πονηριά του.
Ο μεγάλος πάλι ξεπέρασε ως επί το πλείστον τα κολληματάκια του με τον μπέμπη, άρχισε να τρώει περισσότερο και να προσέχει τον αδερφούλη του. Πιστεύω πως από δω και πέρα θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές Cool Κατά τα άλλα...μπανάκια, βολτούλες τρελίτσες κι όλα τα σχετικά. Θα πάμε αρχές Σεπτέμβρη που θα κλείσει τον τέταρτο και για τη δεύτερη σειρά εμβολίων και θα σας έχω νεότερα για τα της υγείας του Razz
Κοίτα να περάσεις τέλεια το Σάββατο και να βγάλετε πολλές πολλές φωτό να δούμε κι εμείς. Φιλάκιαααα!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 536304 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 417472

553ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τρι Αυγ 21, 2012 10:28 pm

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
buttonaki έγραψε:Κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy
Τι κάνετε;
Μου λείψατε; Ούτε προλάβαινα να μπω καλά-καλά να σας διαβάσω!
Πανικός με τη γαμοβάφτιση που είναι το άλλο Σάββατο! Αν κ τα κανονίζουμε όλα τελευταία στιγμή, τελικά κατάλαβα πως ΟΛΑ γίνονται ειδικά αν είσαι χαλαρός Wink
Το δύσκολο στη δική μας υπόθεση είναι ότι από 41 ημερών το μπεμπέ μας είμαστε συνεχώς στους δρόμους Shocked ΔΕν έχουμε καθήσει πάνω από 5 μέρες στο ίδιο μέρος! Κι αυτό γιατί εμείς μένουμε Γιάννενα, το πατρικό μου είναι Σαλόνικα όπου ψώνισα απο κει τα πάντα κ είχα κ τις πρόβες κ η γαμοβάφτιση είναι στην Πρέβεζα παραλιακά όπου εκεί έχω κανονίσει όλα τ'άλλα (κομμωτές, μακιγιάζ, λουλούδια, γλυκά κτλ).
Τη μια μέρα είμαστε εδώ κ την άλλη κάπου αλλού γιατί οι πρόβες τρέχαν είτε στο ένα μέρος είτε στο άλλο.
Τώρα ήρθα Γιάννενα από προχθες αργά το βράδυ κ θα καθήσω εως την Πέμπτη το πρωί πριν το γάμο!!! Δηλαδή μια ολόκληρη βδομάδα!!! Πρώτη φορά μετά από καιρό! Θέλω να χαλαρώσω στο σπιτάκι μου! ΔΕν αντέχω τα πηγαινέλα, τις βαλίτσες κι ΟΛΑ ΑΥΤΑ με αποκλειστικό θηλασμό!!! Shocked
Ο μπεμπούλης είναι τέλειος! Μας έχει τρελάνει ΟΛΟΥΣ!!!
Κ με τις μετακινήσεις όλα καλά πλην όμως ενός σημαντικού: Δεν κάνει κακά εκτός Ιωαννίνων, δηλαδή κ 5 μέρες που λείπαμε ή δεν έκανε ή ελάχιστα την τελευταία μέρα Sad Η παιδίατρος μου είπε ότι είναι ψυχολογικό!!!! Shocked
Κ μόλις ερχόμασταν Γιάννενα έκανε! Αυτή τη φορά όμως δεν έκανε ακόμα Sad Κ έχει κ γκρίνια στο σπίτι πρώτη φορά! Εκεί που γελάει αρχίζει κ κλαίει! Τώρα έτοίμασα χαμομήλι να πιω... τι να κάνω βρε κορίτσια???
Πριν 10ν μέρες κάναμε κ το πρώτο μας εμβόλιο! 'Ολα καλά πήγαν! Εκείνη τη μέρα ήμασταν 5,450 κ 63 πόντους!!!
Αυτάαααα
Σας έπρηξα λίγο αλλά... ήθελα να σας πω όσα περισσότερα μπορούσα Wink
πολλά φιλάκια στα μπεμπεκάκια σας!!!!
Να περνάτε πολύ όμορφα!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 654316

Με το καλό κοριτσάρα!!!!Θα είσαι μια super νύφη μαμά!!!!!!!!!!!!!Μπράβο σου που τα καταφέρνεις τόσο καλά με τον μπεμπούλη με τα μεγάλα πατουσάκια χιχιχιχι!!!!!
Με το καλό και πάλι Σοφάκι μου να το ευχαριστηθείτε πααααααααρα πολύ και να είστε ευτυχισμένοι!!!!!!Πολλά φιλιά,να περάσετε ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

554ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τετ Αυγ 22, 2012 12:52 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Raina και Adantini mou,
ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ για τις ευχές σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και σε σας ό,τι καλύτερο πραγματικά!!!!!!!!!!
Αυτό θέλουμε κ εμείς, να περάσουμε καλά εκείνη τη μέρα κ να το διασκεδάσουμε ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 654316
Σήμερα θα με βγάλουν οι φίλες εδώ σε συννενόηση με την κουμπάρα μου που έρχεται από Σαλόνικα, τι και πως δεν ξέρω Wink , είναι έκπληξη!
Αύριο κατεβαίνω Πρέβεζα όπου θ'αρχίσει να έρχεται κόσμος!
Αυτή τη βδομάδα η κούραση είναι μεγάλη με το πιο δύσκολο τη σύνθεση των τραπεζιών στο μέρος όπου θα γίνει το πάρτυ! Είναι μεγάλο πακέτο!
Να περνάτε πολύ όμορφα κ να ζούμε όλες πολύ όμορφες στιγμές!!!!!!!!!!!!!!!!
Σας ευχαριστώ κ πάλι, γλυκά μου κορίτσια!

Φιλάκια πολλά πολλά

555ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τετ Αυγ 22, 2012 1:31 am

marin!

marin!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σοφάκι μου αυτό με τα τραπέζια είναι μεγάλη πίκρα!!!Θέλω να το ξεχάσω!Παραμονή του γάμου μου μέχρι της 2 την νύχτα φτιάχναμε την λίστα με τα πεθερικά μου και η γκρίνια πήγαινε σύννεφο!!!!Τώρα τα σκεφτόμαστε και γελάμε αλλα τότε ήταν......

Τα νέα μου...
Την Δευτέρα η μπέμπα μου έκανε το πρώτο της εμβόλιο δεν έκλαψε καθόλου αλλά έκανε πυρετούλη μέχρι 38 μέχρι και χθες το βράδυ αλλά με πολλά μπανάκια αποφύγαμε το ντεπόν. Σήμερα πετάει η σκατούλα!Απο κιλα είμαστε 6.500.Θα μπορούσαμε και πιο πολλά αλλά λόγω ύψους πάνε ανάλογα. Μέσα σε 2 μήνες πήρε 8 πόντους!!!Ηθελα να ήξερα απο που πήρε??????
Την Τετάρτη που μας έρχεται φεύγουμε για διακοπούλες στην Ευβοια.Το έχω πολύ ανάγκη να φύγω!!!Ο γιατρός μας είπε να την κάνουμε και μπανάκι και ανυπομονώ!!!!!!!
Αυτα τα νεότερα!!!!!Φιλάκια πολλά!!!Αντε να μαζευτούμε όλες απο Σεπτέμβρη να τα λέμε!!!!!

556ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τετ Αυγ 22, 2012 2:37 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marin! έγραψε:Σοφάκι μου αυτό με τα τραπέζια είναι μεγάλη πίκρα!!!Θέλω να το ξεχάσω!Παραμονή του γάμου μου μέχρι της 2 την νύχτα φτιάχναμε την λίστα με τα πεθερικά μου και η γκρίνια πήγαινε σύννεφο!!!!Τώρα τα σκεφτόμαστε και γελάμε αλλα τότε ήταν......

Τα νέα μου...
Την Δευτέρα η μπέμπα μου έκανε το πρώτο της εμβόλιο δεν έκλαψε καθόλου αλλά έκανε πυρετούλη μέχρι 38 μέχρι και χθες το βράδυ αλλά με πολλά μπανάκια αποφύγαμε το ντεπόν. Σήμερα πετάει η σκατούλα!Απο κιλα είμαστε 6.500.Θα μπορούσαμε και πιο πολλά αλλά λόγω ύψους πάνε ανάλογα. Μέσα σε 2 μήνες πήρε 8 πόντους!!!Ηθελα να ήξερα απο που πήρε??????
Την Τετάρτη που μας έρχεται φεύγουμε για διακοπούλες στην Ευβοια.Το έχω πολύ ανάγκη να φύγω!!!Ο γιατρός μας είπε να την κάνουμε και μπανάκι και ανυπομονώ!!!!!!!
Αυτα τα νεότερα!!!!!Φιλάκια πολλά!!!Αντε να μαζευτούμε όλες απο Σεπτέμβρη να τα λέμε!!!!!

Μαρινάκι, μια χαρά η μπεμπούλα με τα κιλάκια της! Αποδίδουν πολύ οι θηλασμοί! Εμένα τώρα είναι 5800, είναι μακρύς όμως, πήρε 12 πόντους από τη μέρα που γεννήθηκε κ πάνε κ 17 μέρες από τότε που μας μέτρησε η παιδίατροςWink Εμάς πήρε από το σόι του άντρα μου Very Happy
Θα την βουτήξετε κ στη θάλασσα; Κ μια φίλη μου από Αθήνα που έχει ένα μπεμπούλη ένα μήνα μεγαλύτερο από τα δικά μας τον έχει ήδη βουτήξει. ΡΕ συ, εδώ όλοι οι παιδίατροι λένε μετά τον 5ο-6ο μήνα Shocked Τόσο φοβιτσιάρηδες είναι; αμάν!
Οπότε εμείς του χρόνου μάλλον Sad Εκτός αν δεν κρατηθούμε κ κάνουμε καμιά σκανταλιά Razz
Να περάσετε κ εσείς πολύ όμορφα στην Εύβοια! Να ξεκουραστείς εσύ ειδικά κ να γυρίσεις ανανεωμένη!!!

Take care, xxxxx

557ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Αυγ 27, 2012 3:02 am

snowhite

snowhite
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ!ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΜΑΙΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΜΗΝΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ!!!!! I love you I love you I love you

558ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Αυγ 27, 2012 3:18 am

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλως ηρθες snowhite!!!

βρε κοριτσια, απο το Μαιο που γεννησατε σας εχει ερθει περιοδος?? εμενα οχι, να ανησυχω???

559ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Αυγ 27, 2012 12:17 pm

SOTIANNA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kastoria έγραψε:καλως ηρθες snowhite!!!

βρε κοριτσια, απο το Μαιο που γεννησατε σας εχει ερθει περιοδος?? εμενα οχι, να ανησυχω???
ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ. ΘΗΛΑΖΕΙΣ?
ΕΓΩ ΤΗΝ ΘΛΑΖΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ

560ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Αυγ 27, 2012 12:35 pm

snowhite

snowhite
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kastoria έγραψε:καλως ηρθες snowhite!!!

βρε κοριτσια, απο το Μαιο που γεννησατε σας εχει ερθει περιοδος?? εμενα οχι, να ανησυχω???
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΙΣ 45 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΑ ΚΑΙ ΕΓΩ(ΟΧΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΟΜΩΣ).ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑ ΜΗΝΕΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!

561ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Αυγ 27, 2012 12:36 pm

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια, η maya στην δική σας ομάδα δεν ήταν; Έχετε καθόλου νέα της;

562ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Αυγ 27, 2012 9:34 pm

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
SOTIANNA έγραψε:
kastoria έγραψε:καλως ηρθες snowhite!!!

βρε κοριτσια, απο το Μαιο που γεννησατε σας εχει ερθει περιοδος?? εμενα οχι, να ανησυχω???
ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ. ΘΗΛΑΖΕΙΣ?
ΕΓΩ ΤΗΝ ΘΛΑΖΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ

εγω μεχρι τον 15γουστο 3-4 φορες δεν κοιμταν την μερα ηταν γκρινιαρης κ ηρεμουσε με το στηθος, μετα που τον αφησα 3 μερες στη μαμα μου για να παω διακοπες τον εβαλε σε προγραμμα κοιμαται πολλες ωρες κ τρωει καθε 4 ωρες, τωρα τον δινω 1 φορα απλα για να λεω οτι κατι δινω, δεν εχω πολυ γαλα τελευταια φορα με το θηλαστρο εβγαλα 30 γρ. αλλα δε θελω να τα κοψω κι αυτα.
απλα η κοιλια μου ειναι λες κ ειμαι 6 μηνων εγκυος, κ οποιος με βλεπει μου λεει με το καλο Crying or Very sad με βλεπω στον καθρεφτη κ με πιανει καταθλιψη,τουλαχιστον να μου ρθει μπας κ ξεπρηστω!!!

563ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Αυγ 27, 2012 10:16 pm

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
snowhite έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ!ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΜΑΙΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΜΗΝΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ!!!!! I love you I love you I love you
Καλώς ήρθες,να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου,πράγματι ο πιο ευτυχισμένος και σημαντικός μήνας!!!!!

564ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Αυγ 27, 2012 10:18 pm

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kastoria έγραψε:καλως ηρθες snowhite!!!

βρε κοριτσια, απο το Μαιο που γεννησατε σας εχει ερθει περιοδος?? εμενα οχι, να ανησυχω???

Ούτε εμένα,θηλάζω αποκλειστικά και ξέρω οτι μπορεί και οσ θηλάζω να μην έχω ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 215994 αλλά μπορεί και τον επομενο μήνα κανονικά...εσυ θηλάζεις?

565ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Αυγ 27, 2012 10:21 pm

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kastoria έγραψε:
SOTIANNA έγραψε:
kastoria έγραψε:καλως ηρθες snowhite!!!

βρε κοριτσια, απο το Μαιο που γεννησατε σας εχει ερθει περιοδος?? εμενα οχι, να ανησυχω???
ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ. ΘΗΛΑΖΕΙΣ?
ΕΓΩ ΤΗΝ ΘΛΑΖΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ

εγω μεχρι τον 15γουστο 3-4 φορες δεν κοιμταν την μερα ηταν γκρινιαρης κ ηρεμουσε με το στηθος, μετα που τον αφησα 3 μερες στη μαμα μου για να παω διακοπες τον εβαλε σε προγραμμα κοιμαται πολλες ωρες κ τρωει καθε 4 ωρες, τωρα τον δινω 1 φορα απλα για να λεω οτι κατι δινω, δεν εχω πολυ γαλα τελευταια φορα με το θηλαστρο εβγαλα 30 γρ. αλλα δε θελω να τα κοψω κι αυτα.
απλα η κοιλια μου ειναι λες κ ειμαι 6 μηνων εγκυος, κ οποιος με βλεπει μου λεει με το καλο Crying or Very sad με βλεπω στον καθρεφτη κ με πιανει καταθλιψη,τουλαχιστον να μου ρθει μπας κ ξεπρηστω!!!

Να μιλήσεις στο γιατρό σου καλύτερα,αλλά μην ανυσηχείς!!!!

566ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Αυγ 27, 2012 10:33 pm

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εδω είναι και η Maya ναι αλλά δεν έχουμε νέα της πολύ καιρο...ολα καλά θα είναι μωρέ απλά με δυο μωρά στο σπίτι πότε να προλάβεις και τι???
Κορίτσια τι γίνετε καλέ????
Εμείς μια χαρά είμαστε μεγαλώνουμε ζωηρευουμε όλα τα κάνουμε!!!!χιχιχιχιΤην κοιτάω ακομα την ζουμπουρλίτσα μου (ειδικά όταν κοιμάτε)και δεν το πιστευω οτι αυτό το πλάσμα είναι το μικρό μας θαυματάκι,ο θυσαύρος μας.Εν τω μεταξύ περνάει τόσο γρήγορα ο καιρός και δεν θέλω...λέω θα μεγαλώσει και ''θα φύγει''απο την αγκαλιά μου,γιαυτό και εγω συνέχεια την αγκαλιάζω και την γεμίζω φιλια!!!!!!!!να την δαγκώσω μου'ρχετε αλλά κρατιέμαι!!!!!Αρχισε να γυρίζει εδω και 2-3 μέρες η σκατουλίτσα και να γελάει ξεκαρδίζετε και μαζί της και εμείς βεβαια!!!!
Αντε να χειμωνιάσει να μαζευτούμε να λέμε τα νέα μας!!!!
Πολλά φιλιά!!!!

567ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Αυγ 27, 2012 11:46 pm

snowhite

snowhite
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="adamantini"]
snowhite έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ!ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΜΑΙΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΜΗΝΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ!!!!! I love you I love you I love you
Καλώς ήρθες,να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου,πράγματι ο πιο ευτυχισμένος και σημαντικός μήνας!!!!![/quote ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ FORUM!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ADAMANTINI...ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Η ΑΓΟΡΑΚΙ??? confused

568ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τρι Αυγ 28, 2012 3:34 am

SOTIANNA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kastoria έγραψε:
SOTIANNA έγραψε:
kastoria έγραψε:καλως ηρθες snowhite!!!

βρε κοριτσια, απο το Μαιο που γεννησατε σας εχει ερθει περιοδος?? εμενα οχι, να ανησυχω???
ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ. ΘΗΛΑΖΕΙΣ?
ΕΓΩ ΤΗΝ ΘΛΑΖΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ

εγω μεχρι τον 15γουστο 3-4 φορες δεν κοιμταν την μερα ηταν γκρινιαρης κ ηρεμουσε με το στηθος, μετα που τον αφησα 3 μερες στη μαμα μου για να παω διακοπες τον εβαλε σε προγραμμα κοιμαται πολλες ωρες κ τρωει καθε 4 ωρες, τωρα τον δινω 1 φορα απλα για να λεω οτι κατι δινω, δεν εχω πολυ γαλα τελευταια φορα με το θηλαστρο εβγαλα 30 γρ. αλλα δε θελω να τα κοψω κι αυτα.
απλα η κοιλια μου ειναι λες κ ειμαι 6 μηνων εγκυος, κ οποιος με βλεπει μου λεει με το καλο Crying or Very sad με βλεπω στον καθρεφτη κ με πιανει καταθλιψη,τουλαχιστον να μου ρθει μπας κ ξεπρηστω!!!
AΜΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ .ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΣΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΟΡΑΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΜΑΖΕΨΕ Η ΚΟΙΛΙΑ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ??? ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΙΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΓΚΡΙΝΙΑ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ??????????? Smile

569ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τρι Αυγ 28, 2012 4:27 am

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="SOTIANNA"][quote="kastoria"]
SOTIANNA έγραψε:

AΜΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ .ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΣΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΟΡΑΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΜΑΖΕΨΕ Η ΚΟΙΛΙΑ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ??? ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΙΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΓΚΡΙΝΙΑ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ??????????? Smile

καισαρικη εκανα, στην αρχη φορουσα ζωνη αλλα μετα αρχισαν οι ζεστες κ μου προκαλουσε φαγουρα κ ζοριζομουν κ την σταματησα, νομιζω ειναι καιρος να την ξανα αρχισω.
ο μπεμπης που λες κοιμοταν κατι 10λεπτα σε μενα κ μετα ξυπνουσε κ γκρινιαζε κ τον επαιρνα αγκαλια, η μαμα μου δεν τον σηκωνε του ξαναεδινε την πιπιλα τον γυριζε πλευρο και ξανακοιμοταν.τωρα να δεις υπνους που κανει 3ωρα στο νερο αφου κοιταω να δω αν αναπνεει, γκρινιαζει λιγο στην αρχη μεχρι να βολευτει αλλα τον αφηνω κ φευγω, εχω βρει την υγεια μου κ δουλειες κανω κ μαγειρευω κ απ'ολα, ειχα απελπιστει λιγο, κ ειχα κ τυψεις που τον αφησα κ πηγα διακοπες αλλα τελικα για καλο ηταν!!!!

570ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τρι Αυγ 28, 2012 5:58 am

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
SOTIANNA έγραψε:
kastoria έγραψε:
SOTIANNA έγραψε:
kastoria έγραψε:καλως ηρθες snowhite!!!

βρε κοριτσια, απο το Μαιο που γεννησατε σας εχει ερθει περιοδος?? εμενα οχι, να ανησυχω???
ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ. ΘΗΛΑΖΕΙΣ?
ΕΓΩ ΤΗΝ ΘΛΑΖΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ

εγω μεχρι τον 15γουστο 3-4 φορες δεν κοιμταν την μερα ηταν γκρινιαρης κ ηρεμουσε με το στηθος, μετα που τον αφησα 3 μερες στη μαμα μου για να παω διακοπες τον εβαλε σε προγραμμα κοιμαται πολλες ωρες κ τρωει καθε 4 ωρες, τωρα τον δινω 1 φορα απλα για να λεω οτι κατι δινω, δεν εχω πολυ γαλα τελευταια φορα με το θηλαστρο εβγαλα 30 γρ. αλλα δε θελω να τα κοψω κι αυτα.
απλα η κοιλια μου ειναι λες κ ειμαι 6 μηνων εγκυος, κ οποιος με βλεπει μου λεει με το καλο Crying or Very sad με βλεπω στον καθρεφτη κ με πιανει καταθλιψη,τουλαχιστον να μου ρθει μπας κ ξεπρηστω!!!
AΜΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ .ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΣΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΟΡΑΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΜΑΖΕΨΕ Η ΚΟΙΛΙΑ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ??? ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΙΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΓΚΡΙΝΙΑ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ??????????? Smile

Κάθε σώμα αντιδρά διαφορετικά. Εμένα χτες εμφανίστηκε πρώτη φορά από τότε που γέννησα. Μην ανησυχείς.
Τουλάχιστον δείχνει να μην πονάει το ίδιο όπως πριν τη γέννα...

Όσο για το μωράκι μου, άρχισα να της δίνω ένα πανάκι να κρατάει μέχρι να κοιμηθεί. Ούτε αγκαλιά από τότε, ούτε κούνημα, μόνο χαδάκια, της κρατάω και λίγο το χέρι και κοιμάται.
Σήμερα κάναμε εμβόλια. Τόσο κλάμα! Ελπίζω να μην κάνει πυρετό....

571ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τρι Αυγ 28, 2012 10:00 am

cleo!

cleo!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα!!!επιστρεψαμε και εμεις μετα απο 3 εβδομαδες στα χωρια μας!!!ο μπεμπινος μου χορτασε υπνο,τον επιασε το κλιμα!κοιμηθηκε οσο δεν ειχε κοιμηθει τους 2 πρωτους μηνες που ειχε γκρινια.
τωρα εχω αρχισει και αγχωνομαι που σε ενα μηνα επιστρεφω στη δουλεια..ειναι ζορικος ο μικρος και μονο εγω μπορω και τον κουμανταρω,αφου μεχρι τωρα δεν εχουμε χωρισει παρα ελαχιστες φορες!μαλλον η πεθερα μου θα μου τον προσεχει (ετσι θελει ο αντρας μου) η οποια δεν εχει ερθει ΠΟΤΕ στο σπιτι να τον δει,μονο 3-4 φορες που πηγαμε εμεις στο σπιτι της.και 1 εβδομαδα τωρα στο χωριο εκανε τα δικα της,οταν της λεγαμε τι και πως να το κανει ελεγε "ναι καλε δεν ξερω εγω???" αντε να αφησεις το παιδι τωρα σ'αυτην! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 679259 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 679259 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 679259

ΚΑΣΤΟΡΙΑ και εμενα μου εχει μεινει κοιλια σαν εγκυος ειμαι ακομα ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 966307 καισαρικη εκανα και εγω εκτος απο την ζωνη υπαρχει αλλος τροπος να φυγει?απο μονη της ας πουμε??? Laughing

περιοδος μου ηρθε στον εναμιση μηνα κανονικα και τον επομενο μηνα μονο 2 μερες απο μια σταγονα καθε μερα!θηλαζω αποκλειστικα.ο γιατρος μου ειπε οτι ολα φυσιολογικα ειναι και γενικα θα εχω πολλες ανωμαλιες στον κυκλο.

buttonaki λογικα παντρυτηκες και βαφτισατε ε??να ζησετε, να ειστε ευτυχισμενοι και να χαιρεστε το μικρο σας θαυματακι,να το καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!

marin τι κανει το ζουζουνακι?πως τα πατε??

αδαμαντινη οπως τα λες..τον κοιταζω και ακομα δεν το πιστευω οτι το πλασματακι αυτο ειναι δικο μου!σαν χθες μου φαινεται που ημουν εγκυος!και ειναι απιστευτο το ποσο γρηγορα περασε ο καιρος και το ποσο μεγαλωνουν!γι'αυτο καθε στιγμη μαζι τους ειναι μοναδικη!

πολλα φιλακια στα στρουμπουλα μπουτακια!!!!και στις μανουλες φυσικα,μην ξεχνιομαστε!!!!

572ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Σεπ 02, 2012 12:34 pm

SOTIANNA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="kastoria"][quote="SOTIANNA"]
kastoria έγραψε:
SOTIANNA έγραψε:

AΜΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ .ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΣΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΟΡΑΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΜΑΖΕΨΕ Η ΚΟΙΛΙΑ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ??? ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΙΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΓΚΡΙΝΙΑ. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ??????????? Smile

καισαρικη εκανα, στην αρχη φορουσα ζωνη αλλα μετα αρχισαν οι ζεστες κ μου προκαλουσε φαγουρα κ ζοριζομουν κ την σταματησα, νομιζω ειναι καιρος να την ξανα αρχισω.
ο μπεμπης που λες κοιμοταν κατι 10λεπτα σε μενα κ μετα ξυπνουσε κ γκρινιαζε κ τον επαιρνα αγκαλια, η μαμα μου δεν τον σηκωνε του ξαναεδινε την πιπιλα τον γυριζε πλευρο και ξανακοιμοταν.τωρα να δεις υπνους που κανει 3ωρα στο νερο αφου κοιταω να δω αν αναπνεει, γκρινιαζει λιγο στην αρχη μεχρι να βολευτει αλλα τον αφηνω κ φευγω, εχω βρει την υγεια μου κ δουλειες κανω κ μαγειρευω κ απ'ολα, ειχα απελπιστει λιγο, κ ειχα κ τυψεις που τον αφησα κ πηγα διακοπες αλλα τελικα για καλο ηταν!!!!
ΕΓΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΠΙΠΙΛΑ... ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΦΑΡΜΟΣΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΗΣ CONSTANTIN ΜΕ ΤΟ ΠΑΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ... ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΖΟΜΠΙ!!

573ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Σεπ 09, 2012 5:05 pm

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσακια μου γλυκα!!! Που εισαστε; Τι κανετε; Εχω καιρο να μπω Embarassed Ελπιζω να εισαστε καλα εσεις και τα μωρακια σας και να περασατε ενα ομορφο καλοκαιρι! Wink Καλως ηρθατε και οι νεες μανουλες! Very Happy Εμεις μια χαρουλα! Γυρισαμε απο διακοπες. Καναμε και το 2 εμβολιο. Η μπεμπα 65cm αλλα 5500. Ειναι λεπτουλα. Ο γιατρος μας ξεκινησε κρεμουλες Very Happy Θα ξεκινησουμε και χορτοσουπα μεσα στο μηνα. Εχουν πλακα οι αντιδρασεις της Very Happy Ακομη θυλαζω. Ξενο ουτε σταγονα... Οσο για την περιοδο κοριτσια κι εγω τιποτα. Ειναι φυσιολογικο οταν θυλαζεις. Περημενω νεα απ' ολες σας!!! Αντε να μαζευομαστε οπως παλια!!! Wink Σας φιλω! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 417472

574ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Σεπ 10, 2012 9:58 pm

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="snowhite"]
adamantini έγραψε:
snowhite έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ!ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΜΑΙΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΜΗΝΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ!!!!! I love you I love you I love you
Καλώς ήρθες,να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου,πράγματι ο πιο ευτυχισμένος και σημαντικός μήνας!!!!![/quote ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ FORUM!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ADAMANTINI...ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Η ΑΓΟΡΑΚΙ??? confused


Κοριτσάκι έχω.

575ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Σεπ 10, 2012 10:04 pm

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ri@ έγραψε:Κοριτσακια μου γλυκα!!! Που εισαστε; Τι κανετε; Εχω καιρο να μπω Embarassed Ελπιζω να εισαστε καλα εσεις και τα μωρακια σας και να περασατε ενα ομορφο καλοκαιρι! Wink Καλως ηρθατε και οι νεες μανουλες! Very Happy Εμεις μια χαρουλα! Γυρισαμε απο διακοπες. Καναμε και το 2 εμβολιο. Η μπεμπα 65cm αλλα 5500. Ειναι λεπτουλα. Ο γιατρος μας ξεκινησε κρεμουλες Very Happy Θα ξεκινησουμε και χορτοσουπα μεσα στο μηνα. Εχουν πλακα οι αντιδρασεις της Very Happy Ακομη θυλαζω. Ξενο ουτε σταγονα... Οσο για την περιοδο κοριτσια κι εγω τιποτα. Ειναι φυσιολογικο οταν θυλαζεις. Περημενω νεα απ' ολες σας!!! Αντε να μαζευομαστε οπως παλια!!! Wink Σας φιλω! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 23 417472

Καλώς την!!!!!!!Άντε μπας και μαζευτούμε πάλι!!!!!Πιστέυω οτι για όλες μας ήταν το πρώτο,ξεχωριστό καλοκαιρι με τα μπεμπουλάκια μας!!!!!!!!!Μια χαρά είναι η μπεμπούλα σου,ντελικάτη,εμείς σήμερα έχουμε το τρίτο εμβόλιο...Για πες με τις κρέμες πως τις πήρε η μικρή?εμποριου δίνεις?φρούτα?λαχανικα?ρυζάλευρο?τι?και με τον θηλασμό συνεχίζει να πίνει όπως έπινε?της δίνεις και νεράκι?σορυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά είσαι μάλλον η πρώτη και πρέπει να μάθουμε και εμείς οι...πιο μικρές...χιχιχι
φιλιά και καλήμερα!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις